Regulamin handlu

  • Forum:
  • Regulamin handlu

    Jak zauważyłem ostatnio coraz więcej osób próbuje wykorzystać lukę w przelicznikach handlowych. Przykład
    A mianowicie chodzi o przelicznik 2:2:1, który jest poprawny, ale... tylko jeżeli chodzi o handel deuterem. Używając danego stosunku do handlu met-kry jest niezgodne z prawem bo za 1k metalu możemy otrzymać 1k kryształu a to jest poniżej minimalnego przelicznika czyli: 2:1,5:1.

    Proponuję aby w regulaminie były zapisane minimalne i maxymalne przeliczniki pomiędzy poszczególnymi surowcami a mianowicie:

    Metal : Kryształ
    Min: 1,(3):1
    Max: 2:1

    Metal : Deuter
    Min: 2:1
    Max: 4:1

    Kryształ : Deuter
    Min: 1,5:1
    Max: 2:1



    *mam nadzieje że się nie pomyliłem w obliczeniach:)

    Niektórzy z nas nie znaja tu proporcji, ale Modki o tym nie pomyślały.
    Wiele osób nieświadomie dostaje za taki handel bana, a po co utrudniać sobie życie.

    gra powinna byc przyjemnościa, a nie zmuszać nas do kopania w regulaminie, jak tak dalej pójdzie będziemy prawników wynajmować do tłumaczenia zasad gry :)
  • RE: Regulamin handlu

    Dziki Pies napisał(a)
    Nie mozna zonglowac sobie przelicznikami wiec nie rozumiem w czym problem? ?(


    Wiem że nie można, ale inni nie wiedzą... kompletnie się w tym gubią a potem są bany.
    Poczytaj sobie w skargach za push.
  • fakt, szczególnie ostatni temat jest po prostu żałosny bo kilka osób spiera sie z większością graczy, a nawet z GO/SGO/GA itp. i dalej upierają się że mają rację więc myślę, że to powinno wejść w życie i to jak najszybciej

    oczywiście 10/10 bo więcej sie nie da :P
  • Jak dla mnie to powino być tak, że każdy handluje sobie po jakim przeliczniku chce i po jakim uda mu sie sprzedać... :/ a wszędzie tylko ograniczenia...

    ps. żeby spamu nie było...temat uważam za średni...gdyż trzeba byc noobem żeby nie wiedziec jak trzeba handlować 5/10

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mephisto ().

  • Mephisto napisał(a)
    Jak dla mnie to powino być tak, że każdy handluje sobie po jakim przeliczniku chce i po jakim uda mu sie sprzedać... :/ a wszędzie tylko ograniczenia...


    To co wtedy z Pushem??


    ps. żeby spamu nie było...temat uważam za średni...gdyż trzeba byc noobem żeby nie wiedziec jak trzeba handlować 5/10


    poczytaj sobie odwołania od banów... więcej tam ww. noobów niż myślisz.