Przyklejony Poszukiwany, poszukiwana... piosenka/książka/film/...

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Ahh szkoda, że wcześniej nie widziałem tego postu to bym Ci serię Oko jelenia Pilipiuka polecił.

      Ale, do rzeczy, pomocy, help, hilfe i w ogóle! Poszukuję utworu, który znajduje się w tym kawałku:
      2LARY KUBA - dont worry.mp3 0:00 - 0:25 Wulgaryzmy w środku także... tylko wstęp, tylko wstęp.
      Pokaż spoiler
      http://www37.zippyshare.com/view.jsp?locale=pl&key=72556205


      Track ID niczego nie znalazł, sam przeszukałem troche internetu.

      Tekst:
      You look so sweet and fine. I'd like to make you mine. I'll love you. (.?.)

      Pokaż spoiler

      U12
      Top 1 wydobycia
      Czołówka górników ogame.pl
      Top 1 bunkier
      Solo: 3'300%
      ACS 17'000%
      Łącznie: 39'472,17%
      Uczestnik 5 S&D
      Zniszczone moony ~40

      Electra
      Top 75
      Top 8 wydobycia

    • Poszukuję nazwy reklamy - Audi

      Drogi Internecie!
      W okolicach poprzedniej zimy na Tvn24 (być może nie tylko) była emitowana reklama jakiegoś modelu samochodu, marki niestety przeze mnie niezapamiętanej. Ów pojazd był raczej z kategorii dużych, SUV prawdopodobnie. Jej hasło przewodnie to "Minimalizacja? MAKSYMALIZACJA" (tudzież coś tożsamego). Pamiętam, że była tam nowoczesna muzyka elektroniczna, a gdzieś dodatkowo przewijały się twarze projektantów/inzynierów marki. Rok temu udało mi się znaleźć ją na YT, ale jak wiadomo 12 miesięcy to aż nadto żeby zdążyć zapomnieć istotne fakty.
      Pamiętasz, o WszechWiedny Internecie?
    • siema.
      poszukuję niemieckiej piosenki rockowej/metalowej, na której teledysku dzieci biegną przez jakis park z jakimiś słodyczami chyba, piosenka niemiecka, coś w stylu rammsteina może. nie kojarzy nikt czegoś takiego?
      pozdro

      Yesterday, upon the stair,
      I met a man who wasn’t there
      He wasn’t there again today
      I wish, I wish he’d go away...
    • Sorry sisko za dubla :P ale inaczej nikt by mi tutaj nie zajrzał.
      Horror mi chodzi po głowie, który widziałam i chyba nawet o nim gdzieś pisałam, nie wiem, czy nie na tym forum (poszukam!). Główny motyw jaki kojarzę to samobójcze owce skaczące z urwiska i nawiedzony (?) domek. Wie ktoś?
      Multikonto megalomania 1/2 z b4el
      Multikonto 2/2 z Denior


      [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
    • youtube.com/watch?v=-U4MHwOXohg
      zna ktoś tytuł piosenki zaczynającej się około 5:30? wtedy gdy wchodzi Overeem. w komentarzach piszą że to Ivan Gough ale to raczej nie to, co jest swoją drogą dziwne bo w innych filmikach z tej walki na wejściu Overeema faktycznie leci Ivan Gough - In My soul, czy coś takiego, ale tutaj to raczej coś innego. Ktoś zna?

      Yesterday, upon the stair,
      I met a man who wasn’t there
      He wasn’t there again today
      I wish, I wish he’d go away...
    • Kawałek lekko rockowy, może nawet pop-rockowy, taki radiowy hicior. Brzmieniowo blisko do Obladi oblada Beatelsów. Klimat lat '70, może wcześniej. Wokalistą jest facet, ale nie ma szczególnie niskiego głosu.
      Charakterystyczny refren zaczyna się od
      "c'mon ho-ney" lub skandowania czegoś podobnego.

      Grywali to kiedyś namiętnie w radiu złote przeboje i tym podobnych stacjach (pewnie wciąż grają)
      Mam zawieche mózgu i nie mogę sobie nic więcej przypomnieć.
      zgniły liberał/podły ateista