Przyklejony Nowe Filmy

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • ^Resident Evil^ napisał(a)
      CIACH


      z większością się zgodze masz dobry gust

      No Kolego, nie cytuj tyle chcąc dopowiedzieć tylko jedno zdanie. Przez takie praktyki forum staje się nieczytelne. Może mniej cytuj, a więcej dodawaj od siebie?
      Al Ganonim
    • Witam. Miałem bardzo długą przerwe w oglądaniu filmów...teraz zaczałem oglądac powoli te nowsze filmy, ale i te troche starsze, ktore przegapiłem.

      Wczoraj "I am the legend" - bardzo fajne, fabuła naciągana, ale realnie zapoczątkowana (mutacja szczepionki na raka).

      Dzisiaj "Hitman" - równiez wart obejrzenia, dokladnosc i "elegancja" tego mordercy wyroznia ten film z wielu innych o tej tematyce.

      Dzisiaj jeszcze planuje jakąs komedie...nie lubie za bardzo typowych horrorow, ale tez zdarza mi sie ogladac jak juz mam...nie jestem na bieżąco tak jak pisałem...mozecie polecic jakies ciekawe, nowe filmy ? Pod ręką na wieczor mam Resident 3, Piła 4 i jakas komedie...Hay Chuck Nuck...czy jakos tak.

      EDIT: no i jeszcze Transformers...tez bardzo mi sie spodobal, fajne połączenie osiągniec techniki z dobrym humorem - mowie o robotach...

      3 filmiki na ten wekend zaliczylem + cos co wybiore na dzisiaj wieczor...niestety w tygodniu nie ogladam bo mam studia i tylko wekendami moge...bede wdzieczny za polecenie czegos na nastepny weekend.
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Muniek ().

    • Munio_Uni 1 napisał(a)
      Witam. Miałem bardzo długą przerwe w oglądaniu filmów...teraz zaczałem oglądac powoli te nowsze filmy, ale i te troche starsze, ktore przegapiłem.

      Wczoraj "I am the legend" - bardzo fajne, fabuła naciągana, ale realnie zapoczątkowana (mutacja szczepionki na raka).

      Dzisiaj "Hitman" - równiez wart obejrzenia, dokladnosc i "elegancja" tego mordercy wyroznia ten film z wielu innych o tej tematyce.

      Dzisiaj jeszcze planuje jakąs komedie...nie lubie za bardzo typowych horrorow, ale tez zdarza mi sie ogladac jak juz mam...nie jestem na bieżąco tak jak pisałem...mozecie polecic jakies ciekawe, nowe filmy ? Pod ręką na wieczor mam Resident 3, Piła 4 i jakas komedie...Hay Chuck Nuck...czy jakos tak.

      EDIT: no i jeszcze Transformers...tez bardzo mi sie spodobal, fajne połączenie osiągniec techniki z dobrym humorem - mowie o robotach...

      3 filmiki na ten wekend zaliczylem + cos co wybiore na dzisiaj wieczor...niestety w tygodniu nie ogladam bo mam studia i tylko wekendami moge...bede wdzieczny za polecenie czegos na nastepny weekend.


      Filmy o ktorych mowa ocenil bym na 9 kazdy kazdy ma klimat
      Jestem legenda ogladalem ze swoja kobieta za nim mnie rzucila ^^ i ciekawy film naprawde wiele sie w nim dzieje i ma bardzo prawdopodobna fabule :)
      Co do hitmana to najlepsza jaka widzialem inscenizacja gry komputerowej
      Co do pily to podobala mi sie wiele wyjasnil mi film chociaz czasem az sie smialem :P Resident 3 sredni wolalem apokalipse komedi o ktorej mowisz nie znam

      Co do moich zaliczen w tym tygodniu to starocie glownie bardzo ciekawe ;)

      Fight Club = legendarny film jeszcze bardziej legendarne zdania i najbardziej legendarna fabula
      Prawo Bronxu = klasyk
      Johnny Mnemonic = poraz kolejny jakos mnie wzielo lubie ten film ze wzgledu na zawilosc zdarzen :)
      John Q = takze w tym tygodniu zaliczylem
      Wrog publiczny = staroc ale film bardzo fajny

      To chyba na tyle co w tym tygodniu
    • Munio obejrzyj American Gangster ^^ nie ma w nim nic innowacyjnego, ale film jest wart obejrzenia :)
      Ja oglądałem wczoraj Jumper, polecam bo ładna pani występuje :P i nic po za tym, słaby amerykański film , Hitman przez krytyków, skrytykowany :E, ale kogo to obchodzi, mi się podobało bardzo;d pani tez bardzo ładna występowała :D


      btw co ja mam z tymi kobietami ?(
    • Ooo pani w Hitmanie dawała rade :-]

      American gangster postaram sie załatwic i oglądne...a komedia wspomniana przeze mnie nazywa sie Good Luck Chuck...moze jeszcze zdaze ogladnac w ten wekend.

      EDIT: Good Luck Chuck polecam z calego serca...uwielbiam takie filmy :P Humor, podrywanie dziewczyn, milosc itd...bardzo przyjemny lekki film.

      EDIT 2: wlasnie skonczylem American Pie Betahouse...nie za bardzo mi podpadł troche żałosne niektore sceny np z wymiotowaniem na siebie wzajemnie :-/

      EDIT 3: :P skonczylem wlasnie film pt "1408" ... polecam, warto obejrzec...o przeklętym pokoju w hotelu. Wprowadza sie do niego gosc, ktory pisze ksiazki (horrory) i twierdzi ze nie ma duchow na swiecie...na początku faktycznie w tym NIBY przeklętym pokoju nic go nie zaskakuje...do czasu...do czasu...

      Ide spac :P
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Muniek ().

    • Ja wczoraj obejrzałem sobie Mgłe...[Tą nową] Trzeba przyznać iż horror porządnie nakręcony. Momentami świetnie wrażenie robiła muzyka i ujęcia [ może dlatego iż w sali poza mną była tylko jedna osoba, a sam krążyłem między snem i jawą. >_>] No, ale poza tym, i klimatem film ma do zaoferowania... okropnie banalną fabułe...

      Ale mimo tego można mu wystawić porządne 4 minus w szkolnej skali. No, może troche mniej... Bo straszne to nie było.
      "jak mnie będą wieszać
      kat ma być we fraku."

      Andrzej Bursa "Kat"

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Iarwain Ben - adar ().

    • hmnnn ostatnio wypisałem to co oglądałem i co
      bym polecał ale czepiają sie to tera więcej opowiem :P
      a wiec tak na wstępie film Egzorcyzmy Emilii Rose
      ( film na faktach autentycznych dla osób wrażliwych nie polecam ... początek niby nudny ale film sie rozkręca i 3 ma w napięciu do kona )
      kolejny to bym dał Jumper ( warto obejrzycie dobra fabuła spoko film:)
    • Iarwain Ben - adar napisał(a)
      Ja wczoraj obejrzałem sobie Mgłe...[Tą nową] Trzeba przyznać iż horror porządnie nakręcony. Momentami świetnie wrażenie robiła muzyka i ujęcia [ może dlatego iż w sali poza mną była tylko jedna osoba, a sam krążyłem między snem i jawą. >_>] No, ale poza tym, i klimatem film ma do zaoferowania... okropnie banalną fabułe...

      Ale mimo tego można mu wystawić porządne 4 minus w szkolnej skali. No, może troche mniej... Bo straszne to nie było.


      Wg mnie klimat był b. ciekawy. I nie chodziło w tym "horrorze" o same krwawe sceny i potwory z innego wymiaru, ale przekaz związany z stosunkiem do religii. O sposobie manipulowania ludźmi. Widzieliście jak pani "chrześcijanka" (nie pamiętam nazwiska) potrafiła przekonać do swoich poglądów ponad 7/8 ludzie mieszczących się w sklepie. Niestety, żal mi było trochę tego szeregowego, co został przez nich zadźgany nożem, a potem wyrzucony na pożarcie "mgle". To samo powiedzieć o końcu filmu, który był do przewidzenia jak już wszystkim "dał po kulce".

      Podsumowując. Film miał niepowtarzalny klimat, ale może wzbudzić kontrowersje w sensie poglądów religijnych dotyczących fanatyzmu chrześcijaństwa. Gra aktorów nie była najlepsza (głównie głównego bohatera).

      Chociaż i tak polecam film, ale szczerze powiedziawszy nic w nim nowego (no, może podoba mi sie sposób stworzenia kreatur). Efekty dobre.

      Ocena: 7,5/10

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Eshan ().

    • Munio_Uni 1 napisał(a)
      "Grindhouse: Death Proof"

      Polecam bardzo mocno, film genialny, legendarny pościg legendarnych aut. Na prawde warto, poczytajcie o tym filmie. Jest tez druga czesc, ktora mam na dysku, ale zostawie sobie na jutro.


      Tą drugą cześć to nie masz po co oglądać. Wg mnie był to totalny kicz. Zombie - typowa Ameryka. sam się przekonasz jak zobaczysz.

      Oglądałem ostatnio Rambo 4 ^^ Oczywiście w głównej roli już stary Sylwester Stalone. Chyba to jego ostatnia część Rambo, bo wyglądał już dosyć staro. Ale na grze aktorskiej nic nie stracił. Film mogę określić jednym słowem - rzeźnia. Pełno krwi, zwłok itp. Coś "ala Vietnam"
    • Ta nowa mgła nie jest na pewno straszna :D szczerze dla mnie to był strasznie nudny film :) zapamiętam z tego filmu tylko jedną scenę, a dokładnie tą ostatnią w samochodzie ^^ jak ten koleś musiał się czuć... zabija 4 ludzi, w tym swojego syna, a po minucie wszytko odchodzi(mgła) o_o
    • Mgła jest beznadziejna :?

      najbardziej oklepany moment, to gdy stali w magazynie i te macki z lat 80 zaczęły atakować tego synka :|

      W pewnym momencie też do Morrowinda był ten film podobny:
      - gdy jechali (uciekali) autem ze sklepu i ten wielki potworek co sobie człapał spokojnie - był cholernie podobny do Morrowindowego łazika ^^
      Tylko martwi walczą uczciwie.



      OG.Origin Representative PL
    • Sega napisał(a)
      Rosso ma racje mgła straszna nie jest :D ale film oglądać się da. Mi też podoba się ostatnia scena takie chamskie nietypowe zakończenie :D

      Ostatnio oglądałem również flim Jumper naprawdę dobry jeśli ktoś lubi taki rodzaj. Szkoda tylko, że taki krótki :D


      Nie mogę się z tym zgodzić :P
      Jumper jedyna rzecz jaka mi się w nim podobała to ta panienka, która towarzyszyła głównemu bohaterowi:D
      Przed oglądałem z sf, Jestem legendą, film był co najmniej dobry, czego nie mogę powiedzieć o skoczku :) bez jakiejkolwiek ciekawej fabuły, pomysł owszem był dobry, efekty piękne, ale to nie wystarczy... no może dla młodej publiczności :) mnie nie przekonał :)

      leci jakiś fajny horroR? bo już dawno nic ciekawego z tego gatunku nie obejrzałem :)
    • Fakt co do fabuły :D dlatego mówie, że krótki może pare min dodało samku filmowi.

      A co do horrorów to ma wejść Oko nie wiem co i jak ale jest rekalma no i Jessica Alba ]:-D
      Jeszcze jest 30 dni i nocy film o wampirach na arktyce nie oglądałem jeszcze :D

      A ktoś oglądał film No Country for Old Men, albo Aż poleje się krew / There Will Be Blood (2007)?? ktoś poleca film lub odwrotnie?
    • Sega napisał(a)
      A ktoś oglądał film No Country for Old Men, albo Aż poleje się krew / There Will Be Blood (2007)?? ktoś poleca film lub odwrotnie?

      Oglądałem "There Will Be Blood". Generalnie warte obejrzenia. Dość zastanawiające zakończenie, film daje do myślenia, co zdarza się w Amerykańskich filmach dość rzadko ;) Tematyka też dość ciekawa - nie aż tak oklepana. Może i to nie jest jakieś arcydzieło, film miejscami nudzi, ale zobaczyć warto. Doskonała kreacja Day-Lewis'a jako potentata naftowego.

      Polecam do oglądnięcia "Motyl i skafander". Film wywarł na mnie ogromne wrażenie. Ale jest dość ciężki, trzeba mieć świadomość, że po jego oglądnięciu na pewien czas będziemy w gorszym nastroju.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lucas ().

    • Step up 1 i 2...jednym słowem rewelacja, pewnie dlatego tak mi sie spodobało, ze ogolnie lubie taniec - lubie patrzec jak ludzie tanczą. 1 czesc o wiele lepsza od 2, ale w 2 tez są mocne momenty.

      Aha...moze ktos podac nazwe filmu (chyba horror), w ktorym gosc ma jakies zadania do wykonania i chyba ktos sprawdza na ile stać tego człowieka...zaczyna sie coś od zabicia zwykłej muchy i pozniej zadania są coraz bardziej drastyczne...kojarzy ktos ?
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk

    • Step up 1 i 2...jednym słowem rewelacja, pewnie dlatego tak mi sie spodobało, ze ogolnie lubie taniec - lubie patrzec jak ludzie tanczą. 1 czesc o wiele lepsza od 2, ale w 2 tez są mocne momenty.


      O ile pierwsza część była dobra, to druga jest co najwyżej przeciętna..., ale fakt, że każdemu podoba się co innego.

      Aha...moze ktos podac nazwe filmu (chyba horror), w ktorym gosc ma jakies zadania do wykonania i chyba ktos sprawdza na ile stać tego człowieka...zaczyna sie coś od zabicia zwykłej muchy i pozniej zadania są coraz bardziej drastyczne...kojarzy ktos ?


      Niestety nie znam...

      Kto już oglądał Oko[The Eye] z Jessic'a Alba? :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rosso ().

    • Ja słyszałem, że nie długo ma być Batman The Dark Knight.
      Widziałem krótkie filmiki tego filmu, i uważam, że była wspaniała.A już Batman: Początek, to było dopiero kapitalne.Wspaniałe efekty specjalne.
      I jeszcze jedno, jak ktoś chce oglądnąć tego Batmana: Początek, to on jest w piątek (4.04.2008 ) w telewizji na TVN.
      Polecam film.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Oba-ma ().

    • Reklama filmu "Oko" zachęciła mnie do obejrzenia filmu. Jess jak dla mnie jest bardzą ładna aktorką, która potrafi naprawdę dobrze zagrać swoją rolę.

      "Mgłę" już widziałem i jak dla mnie nie jest to jakiś super film s-f. Efekty na dostatecznym poziomie, trochę głupie zakończenie filmu. Gra aktorska głównego bohatera na dennym poziomie :] Oglądając film chciało się powiedzieć: "co wy ... robicie? przecież ta szyba was nie ochroni". Nie wiem czy taka sytuacja (stworzenie sekty) mogłoby rzeczywiście zaistnieć w normalnym świcie w obliczu podobnego zagrożenia.
    • Widzieliście panowie film [REC] ?? Jest to hiszpański horror, kręcony ręczną kamerą. Moja siostra jak go oglądała, to zakrywała oczy i krzyczała ^^

      [URL=http://www.filmweb.pl/f445353/%5BRec%5D,(2007)]Coś o filmie[/URL]

      Reakcje publiki w kinie

      Trailer

      Polecam!


      BTW. Ciekawi mnie tylko, kiedy i czy w ogóle będzie w polskich kinach :P
    • koksu napisał(a)
      Widzieliście panowie film [REC] ?? Jest to hiszpański horror, kręcony ręczną kamerą. Moja siostra jak go oglądała, to zakrywała oczy i krzyczała ^^

      [URL=http://www.filmweb.pl/f445353/%5BRec%5D,(2007)]Coś o filmie[/URL]

      Reakcje publiki w kinie

      Trailer

      Polecam!


      BTW. Ciekawi mnie tylko, kiedy i czy w ogóle będzie w polskich kinach :P


      To jakiś film niskobudżetowy?

      Publika się śmieje :E

      a tak poważnie to mi się podoba zapowiedz, i spróbuje sobie jakoś skołować :)
    • Rosso napisał(a)
      koksu napisał(a)
      Widzieliście panowie film [REC] ?? Jest to hiszpański horror, kręcony ręczną kamerą. Moja siostra jak go oglądała, to zakrywała oczy i krzyczała ^^

      [URL=http://www.filmweb.pl/f445353/%5BRec%5D,(2007)]Coś o filmie[/URL]

      Reakcje publiki w kinie

      Trailer

      Polecam!


      BTW. Ciekawi mnie tylko, kiedy i czy w ogóle będzie w polskich kinach :P


      To jakiś film niskobudżetowy?

      Publika się śmieje :E

      a tak poważnie to mi się podoba zapowiedz, i spróbuje sobie jakoś skołować :)


      Nie wiem jakim budżetem dysponowali producenci, ale film naprawdę daje w kość :P Zassałem go z neta za pomocą DC ++, lecz na torrentach też powinien być :)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez koksu ().

    • SoheiMajin Gotenks napisał(a)

      ...

      Też Mgłę oglądałem, podobało mi się nawet, jako tako, nie było złe, inaczej mówiąc.
      Efekty specjalne bardzo fajne.


      Jestem ciekaw jaki efekt :D chyba nie ten z mackami :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rosso ().