Przyklejony Nowe Filmy

    • chciałbym zproponować powrót do absolutnej klasyki kina akcji

      Szklana pułapka 4

      Już po raz czwarty John McClane stanie przeciwko przestępcom i terrorystom.

      Tym razem McClane jest juz na emeryturze i zostanie wplątany w nową aferę terrorystyczną w czasie wakacji spędzanych na Karaibach, w towarzystwie swojej córki.

      Tytuł polski: Szklana pułapka 4
      Tytuł oryginału: Die Hard 4: Die Hardest
      Tytuł międzynarodowy: Live Free or Die Hard
      Rok produkcji: 2007
      Premiera kinowa: 06 lipca 2007
      Gatunek: Akcji, Sensacyjny, Thriller
      Kraj produkcji: USA
      Przedział wiekowy: od 15 lat
      Dystrybucja kinowa: Imperial CinePix

      [URL=http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60935,4046294.html]zwiastun 1[/URL]
      [URL=http://film.wp.pl/cid,457,id,8024,film_zwiastun.html]zwiastun 2[/URL]
    • Na dzień dziecka :D wchodzi do polskich kin film, który może okazać się bardzo ciekawy i warty obejrzenia.



      Trailer

      O filmie w skrócie:
      W dzikiej, pierwotnej Ameryce, na 500 lat przed przybyciem Kolumba, toczy się epicka bitwa między miłością i nienawiścią, która odmieni pragnienia jednego człowieka i przyszłość całego narodu. Oto TROPICIEL dynamiczny film przygodowy, powracający do jednego z najciekawszych, nigdy dotąd nie pokazywanych na ekranie, okresów w historii człowieka kiedy długie łodzie Wikingów z dalekiej północy dotarły do ziemi niczyjej i dokonały inwazji na dziewiczą Amerykę Północną. Zainspirowany odkryciami naukowymi, wzmocniony magią współczesnego widowiska TROPICIEL ożywa jako pełne akcji ekranowe przedsięwzięcie.

      Przypominająca skandynawską sagę opowieść o przetrwaniu zaczyna się w chwili, gdy małemu Wikingowi udaje się ocaleć jako jedynemu rozbitkowi z łodzi, która rozbiła się o amerykańskie wybrzeża w trakcie wyprawy po niewolników. Mimo jasnych włosów i obcego języka oraz przekonania, że jest wysłannikiem zła dziesięciolatek zostaje przygarnięty przez Indian Wampanoag, którzy wychowują go na sprawnego myśliwego i wojownika.

      Ale 15 lat później bladoskóry młodzieniec, znany w swym plenieniu jako Ghost (KARK URBAN), nadal próbuje uciec od swej przeszłości. Zwłaszcza teraz, gdy Wikingowie powracają do Ameryki i podejmują barbarzyński atak, który ma zniszczyć ukochane plemię Ghosta i zagrozić kobiecie, którą on kocha (MOON BLOODGOOD). Po raz kolejny ocalony i przepełniony pragnieniem zemsty Ghost spotyka Pathfindera, potężnego szamana, który potrafi przewidzieć nieoczekiwane przeznaczenie młodzieńca jako niestrudzonego herosa, podejmującego samotną wojnę przeciwko Wikingom i zbawcy swego plemienia.

      :)
    • szklana pulapka sie lipnie zapowiada a liczylem na powrot do korzeni , jakis wiezowiec itp.;p

      pathfinder zato zapowiada sie ciekawie choc chyba bedzie meczace ogladanie tego indianskiego rambo VIII.
    • Hmmmm

      Jeśli chodzi o Die Hard 4, zajawki nie widziałem, ale znając poprzednie cześci cyklu można strzelać w ciemno i wnioskować, że na pewno John Mclane będzie w końcówce filmu latać w podartym i brudnym, zakrwawionym podkoszulku :D

      Poza tym będą jak zwykle wybuchy, akcja, pościgi i strzelaniny ;) czyli wszystkie elementy potrzebne w filmie akcji ;)

      PS. Był już ktoś w kinie na Piratach: Na krańcu Świata?
    • munio_666 napisał(a)


      PS. Był już ktoś w kinie na Piratach: Na krańcu Świata?


      był ktoś był ktoś ^^

      w piatek byłam :fgrin:

      filmik sympatyczny i sie milo ogldalo :)
      na tym samym poziomie co pozostale częsci ^^

      wiec jesli Ci sie podobaly dwie pierwsze to sie wybierz =)
      "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
      that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

      Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

      Multikonto 1/2
      Lady Claire/khartvin

    • Lady Claire napisał(a)
      munio_666 napisał(a)
      PS. Był już ktoś w kinie na Piratach: Na krańcu Świata?


      był ktoś był ktoś ^^

      w piatek byłam :fgrin:

      filmik sympatyczny i sie milo ogldalo :)
      na tym samym poziomie co pozostale częsci ^^

      wiec jesli Ci sie podobaly dwie pierwsze to sie wybierz =)


      :| Tylko tyle? To ja się po nim spodziewałem, że dziewczęce majteczki na widok Deepa same spadną, a mężczyzną na widok Keiry od razu nogawka spęcznieje... A Ty mi mówisz, że film się przyjemnie oglądało ;(:(:(

      Ale spoko ;) We wtorek sam się do kina na niego wybieram ;)
      Po seansie zaraz napiszę co i jak ;)

      PS. Widział ktoś może film Tarantino, który raptem tydzień temu miał premierę w Cannes?
    • munio_666 napisał(a)

      :| Tylko tyle? To ja się po nim spodziewałem, że dziewczęce majteczki na widok Deepa same spadną, a mężczyzną na widok Keiry od razu nogawka spęcznieje... A Ty mi mówisz, że film się przyjemnie oglądało ;(:(:(

      Ale spoko ;) We wtorek sam się do kina na niego wybieram ;)
      Po seansie zaraz napiszę co i jak ;)

      PS. Widział ktoś może film Tarantino, który raptem tydzień temu miał premierę w Cannes?


      W zasadzie w tym tempie roznegliżowania postaci z cześci na cześć to może około 5-6 wspomniane efekty by wystapiły ;)
      Ogólnie film trzyma poziom poprzednich części - audio-wizualnie i pod względem aktorskim ;]
      Więc chyba warto obejrzeć.
      btw. jak juz będziesz na tym w kinie to odczekaj te parę minut, aż całośc napisów przeleci.

      A co do filmu Tarantino - to chodzi Ci może o Death Proof? ^.-
    • munio_666 napisał(a)

      :| Tylko tyle? To ja się po nim spodziewałem, że dziewczęce majteczki na widok Deepa same spadną, a mężczyzną na widok Keiry od razu nogawka spęcznieje... A Ty mi mówisz, że film się przyjemnie oglądało ;(:(:(

      Ale spoko ;) We wtorek sam się do kina na niego wybieram ;)
      Po seansie zaraz napiszę co i jak ;)

      PS. Widział ktoś może film Tarantino, który raptem tydzień temu miał premierę w Cannes?



      yyyy przeciez Deep jest paskudny o_o
      to juz Bloom jest lepszy od niego :tongue:


      haha w takim razie uwazaj zeby tobie cos nie spoadlo :lol:


      co do tarantino to nie widzialam 8)
      "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
      that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

      Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

      Multikonto 1/2
      Lady Claire/khartvin

    • Lady Claire napisał(a)
      munio_666 napisał(a)

      :| Tylko tyle? To ja się po nim spodziewałem, że dziewczęce majteczki na widok Deepa same spadną, a mężczyzną na widok Keiry od razu nogawka spęcznieje... A Ty mi mówisz, że film się przyjemnie oglądało ;(:(:(

      Ale spoko ;) We wtorek sam się do kina na niego wybieram ;)
      Po seansie zaraz napiszę co i jak ;)

      PS. Widział ktoś może film Tarantino, który raptem tydzień temu miał premierę w Cannes?

      yyyy przeciez Deep jest paskudny o_o
      to juz Bloom jest lepszy od niego :tongue:


      Lubisz facetów-laleczki? :> Bloom jest tragiczny po prostu.


      munio

      Czyżbyś gustował w kościotrupach? :> Wybacz, ale o nekrofilskie skłonności Cię nie podejrzewałem :P.

      Chodzi mi o uwagę na temat Keiry - przecież ta kobieta tragicznie wygląda (chudzielec :/) i do tego słabą jest aktorką.



      Ariakis

      "trzyma poziom (...) pod względem aktorskim" - nie mów, że Bloom i Knightley są jeszcze bardziej beznadziejni? :> ;(



      No cóż, ja Piratów obejrzę dopiero za 2 tygodnie, bo idziemy na nich razem z moją Panią i Jej Siostrami :D.


      Pozdrawiam,
      Qdlaty
    • Qdlaty25 napisał(a)
      munio

      Czyżbyś gustował w kościotrupach? :> Wybacz, ale o nekrofilskie skłonności Cię nie podejrzewałem :P.

      Chodzi mi o uwagę na temat Keiry - przecież ta kobieta tragicznie wygląda (chudzielec :/) i do tego słabą jest aktorką.

      Pozdrawiam,
      Qdlaty


      Wiem, że wygląda tragicznie.... Normalnie anoreksja jakaś ma czy co...

      Fakt aktorką najlepszą nie jest i do Meryl Streep jeszcze jej kilkunastu lat brakuje, ale w takim przygodowym filmie jak piraci, jej kreacja jest bardzo interesująca ;) i generalnie na braku aktorskie można przymknąć oko ;)

      A co do nekrofilii hmmmm Oglądałem tylko taki film Nekromantica i generalnie puściłem pawia po 10 minutach ;) Tak więc przypuszczenie dalece nietrafione ;)

      Pozdrawiam
    • wczoraj obejrzalem piratow. zdecydowanie drugie 1.5h troche slabsze ale i wymagania mialem spore. koniec tragedia. chociaz watek jacka konczy sie mniej wiecej tak jak myslalem. mysle ze skrocenie filmu wyszloby mu na lepsze. jesli chodzi o aktorstwo to do elisabeth nic niemam robi to co powinna czyli ladnie wyglada, a bloom to bloom. Podobaly mi sie te wkrety z szalenstwem jacka.

      Warto obejrzec , jesli podobaly sie poprzednie czesci to ta tez sie spodoba. no i zapowiada sie ze
      o ile uda sie zkompletowac obsade i film zarobi to mozna sie spodziewac nastepnych czesci.
    • Qdlaty25 napisał(a)


      Lubisz facetów-laleczki? :> Bloom jest tragiczny po prostu.



      nie no bez przesady xD
      laleczek nie lubie :]
      Blooma tez w zasadzie nie lubie xD
      ja tylko stwierdzam ze tak patrzac na Deepa to ja juz wole Blooma ^^
      nie wiem czemu ale Deep mnie zawsze odstraszal... Piraci z Karaibow to w zasadzie jedyny film w ktorym on nie wyglada przerazajaco xD ale i tak jak dla mnie to bleeee xD

      ogolne z aktorow to mi sie podoba chyba tylko ten pan -> klik
      nie dosc ze dobry aktor to zabojczo przystojny ^^
      "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
      that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

      Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

      Multikonto 1/2
      Lady Claire/khartvin

    • Qdlaty25 napisał(a)
      Ariakis

      "trzyma poziom (...) pod względem aktorskim" - nie mów, że Bloom i Knightley są jeszcze bardziej beznadziejni? :> ;(


      Bloom jest tak samo epicki, z tą pozbawiona uczuć twarzą i oczami wlepionymi w jakiś odległy punkt, który sam widzi. Knightley gr jak grała - akurat w tej roli sprawdza się dobrze jako dodatek, a szaleństwo i humor odgrywane przez Deepa sprawiają, że Sparrow jest jak najbardziej sparrowowaty ;)
      Generalnie pod tym względem nic się nie zmieniło ani na plus ani na minus, imo.

      CookieMonster napisał(a)
      o ile uda sie zkompletowac obsade i film zarobi to mozna sie spodziewac nastepnych czesci.


      Hmnn - znaczy powiem, że być może kontynuowanie jakiejś opowieści osadzonej w realiach Piratów byłoby mozliwe - typu wątek Jacka i Barbossy.
      No, ale jakakolwiek kontynuacja samych Piratów ze względu na fabułę raczej nie wchodzi w grę - przynajmniej nie w tej ekipie - po prostu cięzko by było sensownie połączyć spowrotem watki głównych postaci.
      No i ogólnie zakończenie - takie stricte zakończenie to jakieś pół minuty po napisach dziejące się "10 lat później".
      Ta historia osiągnęła swój kres, że tak powiem ;)
    • Lady Claire napisał(a)
      ogolne z aktorow to mi sie podoba chyba tylko ten pan -> klik
      nie dosc ze dobry aktor to zabojczo przystojny ^^


      Oooo no fakt Hugh jet super ;)

      Oglądałaś może z nim następujące filmy: The Prestige, The Fountain, Scoop ? :>

      Widziałem pierwsze dwa i powaliły mnie po prostu na ziemię... Szczególnie oglądany w kinie The Fountain...
    • munio_666 napisał(a)

      Oooo no fakt Hugh jet super ;)


      mrrrrrr :fgrin:

      munio_666 napisał(a)

      Oglądałaś może z nim następujące filmy: The Prestige, The Fountain, Scoop ? :>

      Widziałem pierwsze dwa i powaliły mnie po prostu na ziemię... Szczególnie oglądany w kinie The Fountain...


      z tej trojki nie widzialam tylko the fountain ale wszytsko przede mna 8)
      The Prestige jest super po prostu =)
      mam nawet na kompie zdaje sie :P

      a co do Scoop to mnie troszke rozczarowal ;)
      "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
      that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

      Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

      Multikonto 1/2
      Lady Claire/khartvin

    • No dobra ;)

      Ponieważ Lady jakoś więcej nie pisuje na forum, poza zamykaniem tematów, trzeba Cię kochana sprowokować do dyskusji :P

      Byłem w kinie na nowych piratach :D

      Generalnie oglądanie filmu jest bardzo przyjemną zabawą, chociaż długi on niemiłosiernie, ziewnąłem tylko w jedym momencie ;)
      Jak dla mnie trochę przesadzili z eksponowaniem "pijackiego" sposobu bycia Jacka Sparrowa, szczególnie w badziewnych scenach, jak gada z małymi wersjami samego siebie...

      Za to jest jedna rzecz, która niezmiernie mnie zaciekawiła - będzie czwarta część Piratów - kto wytrwał do końca filmu i dokładnie oglądał początek zrozumie dlaczego ;)
    • osz ty <plask>

      :]


      ja Ci dam mnie prowokowac :P

      ostatnio sie nie udzielam bo mam zaliczenia i sesje i jedyna na co ma czas to zajrzec czasem i kilka temacikow przyskrzynic ^^


      nuu wiec tak co do dlugosci to mi rowniez troche przeszkadzalo...
      niektore sceny by sie dalo przyciac bo momentami mi sie lekko dluzylo...
      a co do tych malych pijackich jackow to mi sie akurat podobali :D
      mialam z tego niezla polewke :D
      aaa i kraby byly swietne :D

      hmmmm wytrwalam do konca i chyba jakos tak w miare uwaznie ogladalam ale nie znalazam chyba tej waznej przeslanki mowiacej ze bedzie czwarta czesc... :P:P (swoja droga czy to nie przesada 4 czesci ^^)

      co takiego to bylo ? :>
      moze jak napiszesz to mi sie przypomni :tongue:
      "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
      that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

      Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

      Multikonto 1/2
      Lady Claire/khartvin

    • Lady Claire napisał(a)
      osz ty <plask>


      hmmmm wytrwalam do konca i chyba jakos tak w miare uwaznie ogladalam ale nie znalazam chyba tej waznej przeslanki mowiacej ze bedzie czwarta czesc... :P:P (swoja droga czy to nie przesada 4 czesci ^^)


      Haaa :P

      Bo widzisz :P Mówiąc do końca miałem na myśli zostanie do samego końca filmu, łącznie z napisami końcowymi :D

      Poza tym jeśli 4 część będzie tak samo efektowna jak 3 pozostałe, na pewno nie omieszkam jej zobaczyć ;)
    • eee no tak ten teges napisy koncowe... yyy a czo to ;)

      zdaje sie ze jeszcze wtedy nie wyszlam ale ludzie sie juz ruszali a ja bylam zajeta wyglupianiem sie i rozsypywaniem resztek popcornu :P

      no wiec cuz takiego przegapilam na tych napisach ? :>


      nu jakby byla 4 czesc to tez sie pewnie wybiore co mi tam :tongue:
      kino mam bliziutko :tongue:
      "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
      that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

      Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

      Multikonto 1/2
      Lady Claire/khartvin

    • Lady Claire napisał(a)
      eee no tak ten teges napisy koncowe... yyy a czo to ;)

      zdaje sie ze jeszcze wtedy nie wyszlam ale ludzie sie juz ruszali a ja bylam zajeta wyglupianiem sie i rozsypywaniem resztek popcornu :P


      Rażące naruszenie przepisów w kinie! Take zachowanie woła o pomstę do Calipso! Osobiście postram się żeby więcej na piratów Ciebie nie wpuszczać :P

      Popcorn w kinie rozsypywać.... Ach ta dzisiejsza rozpuszczona jak dziadowski bicz młodzież :P

      :D:D

      Dobra koniec głupot :D

      Tylko najwytrwalsi wyczekali do napisów końcowych ;) Mogę Ci streścić, że lufa armaty nowego kapitana Latającego Holendra spełniła na wyspie swoje zadanie :D

      Reszty się domyśl :D
    • ja zawsze popcorn rozsypuje :D
      no i oczywiscie wcinam przez caly film chrupiac niemilosiernie :D
      mmmmmmmmmm [;


      lufa armaty nowego kapitana Latającego Holendra spełniła na wyspie swoje zadanie :D


      umarłam :lol:

      ale ja jestem marna w domyslach i wole jak jest wszystko glosno wyraznie i duzymi literami :]


      a w ogole to graja teraz jeszcze cos fajnego ?
      bo mysle czy mi sie chce w weekend do kina pojsc ^^
      [;
      "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
      that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

      Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

      Multikonto 1/2
      Lady Claire/khartvin

    • Dla napaleńców... Na torrentach można juz znalezc Inland Empire, najnowszy film Lyncha, niestety tylko z włoskim dubbingiem (sic!) Zastanawia mnie po cholere makaroniarze dubbingują takie filmy:/?

      Inland Empire wyswietlano na pokazie przedpremierowy na Camerimage w 2006 roku, oficjalną premierę w Polsce będzie miał niestety dopiero w pazdzierniku tego roku, na samym szarym koncu, jak zwykle zresztą.

      W filmie gra muza Lyncha, Laura "krzywe usta" Dern, Jeremy Irons i masa naszych rodzimych aktorow np Leon Niemczyk (chyba jego ostatnia rola), Jan Hencz, Karolina Gruszka. Film krecono między innymi w Łodz( widzewiak Qdłaty sie ucieszy ;))i i Warszawie. IE okrzyknięto najostrzejszym, najbardziej poshizowanym filmem Mr Lyncha. 200 minut grozy, co to będzie, co to będzie...

      Teaser

      W zwiastunie widac fragment "Rabbits" przesmiewczego miniserialu Lyncha, ktory widocznie bedzie miec jakis związek z IE.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Titus ().

    • munio_666 napisał(a)
      (...)
      Za to jest jedna rzecz, która niezmiernie mnie zaciekawiła - będzie czwarta część Piratów - kto wytrwał do końca filmu i dokładnie oglądał początek zrozumie dlaczego ;)


      Chodzi Ci może o to podobieństwo między tym mały, który dostał beczkę, a tym małym, który sobie stał na końcu na wzgórzu? ^.-
    • Ariakis napisał(a)
      munio_666 napisał(a)
      (...)
      Za to jest jedna rzecz, która niezmiernie mnie zaciekawiła - będzie czwarta część Piratów - kto wytrwał do końca filmu i dokładnie oglądał początek zrozumie dlaczego ;)


      Chodzi Ci może o to podobieństwo między tym mały, który dostał beczkę, a tym małym, który sobie stał na końcu na wzgórzu? ^.-


      Hieh ;) Dokładnie o tą scenę mi chodziło ;)

      Swoją drogą nie mogli tak zostawić wątku nowego kapitana Holendra i Keiry czekającej na lądzie ;)
    • eee dobra... ze niby... ze jakis dzieciak... ze na wzgórzu ?
      nie widzialam :fgrin:
      albo uwagi nie zwrocilam :P
      lata nie te wzrok nie ten i w ogole ;)

      no to w takim razie czekamy na kolejna czesc xD

      tylko zeby sie to nie skonczylo tak jak 'dzieci kukurydzy' ktore widzialam w jakiejs wyporzyczalni czesci od 1 do 8 xD
      "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
      that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

      Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

      Multikonto 1/2
      Lady Claire/khartvin

    • Lady Claire napisał(a)
      eee dobra... ze niby... ze jakis dzieciak... ze na wzgórzu ?
      nie widzialam :fgrin:
      albo uwagi nie zwrocilam :P
      lata nie te wzrok nie ten i w ogole ;)

      no to w takim razie czekamy na kolejna czesc xD

      tylko zeby sie to nie skonczylo tak jak 'dzieci kukurydzy' ktore widzialam w jakiejs wyporzyczalni czesci od 1 do 8 xD


      O matko, nie przeklinaj :P Poza tym dzieci kukurydzy było chyba tylok 4 części, ale z to opowieści o Jasonie (mordercy w masce bramkarza hokejowego), tym z "Halloween" było chyba z 10 :D

      No właśnie, słyszał ktoś o jakimś nowym horrorze? Ostatnio "nowy" jaki oglądałem to był jakiś japoński o ukrytym w budynku piętrze, po którym pałętała się jakaś zjawa :/ cienizna ;)