Przyklejony Nowe Filmy

    • Lady Claire napisał(a)
      munio_666 napisał(a)

      Zresztą zawsze zwiastuny są najbardziej niesamowitymi fragmentami filmów ;) Jeśli jeszcze ktoś nie widział, zapraszam do obejrzenia zajawki Transformers. Film na pewno fabułą grzeszyć nie będzie, ale ta zajawka - mniam ;)


      :dobrypost:

      widziałam zajawkę juz daaawno jak na czyms w kinie bylam...
      teraz tylko czekam az wejdzie na ekrany ^^
      bo oczywiscie planuje obejrzec =)
      mam nadzieje ze nie zawiedzie moich oczekiwan :fgrin:


      dzięki za link jakoś omijałem ten tytuł szerokim łukiem może dlatego że zraziłem sie Ghost Raider.. Ale po oglądnięciu Zwiastunu i zobaczeniu nazwiska producenta SPIELBERG.. jestem pod wielkim wrażeniem jeżeli zwiastun oddaje chociaz trochę KLIMAT tego filmu zapowiada sie bardzo ciekawie..
      A co do ciekawych Zwiastunów -- Reklamówek filmów właśnie o wspomnianym wcześniej filmie GHOST RAIDER stwierdziłem że nie ma co im zbytnio zawierzać..
    • jestem pod wielkim wrażeniem jeżeli zwiastun oddaje chociaz trochę KLIMAT tego filmu zapowiada sie bardzo ciekawie..

      Z reguły zwiastun to 110% najlepszych scen z filmu, więc nie można mówić: czy chociaż trochę oddaje klimat filmu, bo wiadomo, że na trailerach wszystko jest wyolbrzymione i przedstawione w najlepszy sposób...Ale pozostaje nam czekać na ujrzenie efektów w kinie i przekonanie się, czy film naprawdę jest tak dobry ;)
    • A shreka ktoś już oglądał ?
      Nie chodzi mi o kinową - piracką wersje of-korse :)
      Ktoś w kinie na tym juz był ?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Boss ().

    • Boss napisał(a)
      A shreka ktoś już oglądał ?
      Nie chodzi mi o kinową - piracką wersje of-korse :)
      Ktoś w kinie na tym juz był ?


      ja jeszcze nie bylam i pewnie sie nie wybiore ^^
      ale slyszalam od kumpla ze takie troche kitowe to jest...
      nie wiem pewnie to kiedys obejrze jak na plytce dostane ^^
      "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
      that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

      Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

      Multikonto 1/2
      Lady Claire/khartvin

    • a szklana pulapke ktos z was widzial ? jesli ktos mial problemy z napisami to juz sa jako moje tlumaczenie Klik
      polecam ;] napisy do edycji 2 plytowej

      Polecam bardzo dobry film swietny wrecz doskonale efekty i jak ze szklanej pulapki 1 doskonaly klimat ;]
    • Pray napisał(a)
      a szklana pulapke ktos z was widzial ? jesli ktos mial problemy z napisami to juz sa jako moje tlumaczenie Klik
      polecam ;] napisy do edycji 2 plytowej

      Polecam bardzo dobry film swietny wrecz doskonale efekty i jak ze szklanej pulapki 1 doskonaly klimat ;]



      Własnie wrócilem z premiery :)
      Efekty wymiatają :D Troszke bajkowe ale oglada sie super ;>
      Czas bardzo szybko zlecial.
      a z zwiastunow przed :
      - Simpsonowie na nich bardzo czekam :)
      - Zwiastun Pottera wgniata w fotel, ach ta muzyka i skojarzenia moje ze Wielka Inkwizytor to hitler XD
      - Katyń - bardzo krótki ale przemawiajacy
      - i ta komedia z Panem złotą rączką :D nie pamietam juz tytułu ale zasuwają na Harleyach :D na to obowiazkowo musze sie wybrac ;)

      a Die Hard szczerze polecam ale w kinie ;]
      i moje pare zastrzezen bylo ze Warlock w tlumaczniu nie powinien być Mag oraz że Hacker to nie Cracker ;) Ale da sie przezyc błedy :)
    • Lady Claire napisał(a)
      Boss napisał(a)
      A shreka ktoś już oglądał ?
      Nie chodzi mi o kinową - piracką wersje of-korse :)
      Ktoś w kinie na tym juz był ?


      ja jeszcze nie bylam i pewnie sie nie wybiore ^^
      ale slyszalam od kumpla ze takie troche kitowe to jest...
      nie wiem pewnie to kiedys obejrze jak na plytce dostane ^^


      Radzę Ci kochanie nie wybieraj się... Film jest totalnym zaskoczeniem i wogóle nie trzyma klimatu tak dobrze wspominanego z poprzednich części... Może to sprawka dubbingu, ale mi film totalnie do gustu nie przypadł i po prostu się przy nim nudziłem...
    • niestety zostalam zaciagnieta na tego Shreka :irrit:
      jak dla mnie porazka kompletna :irrit:
      dwie poprzednie czesci byly duzo lepsze...
      nie wiem moze dlatego ze je ogladalam ze znajomymi na kompie trzymajac zimne piwo w rece...



      na Die Hard tez bylam...
      i mi sie straszliwie podobalo :fgrin:
      nosz po prostu swietny film =)
      musze sobie niebawem jeszcze raz obejrzec ^^ ale to juz na kompie ;)



      a tak w ogole to graja teraz cosik fajnego ? :>
      bo mam ochote sie znowu do kina przejsc i jakos niebardzo wiem na co :P
      "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
      that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

      Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

      Multikonto 1/2
      Lady Claire/khartvin

    • Princesska napisał(a)
      a takie skromne pytanie... Transformers ktos moze ogladal? :>


      ja czekam na premiere =)

      niby film jest juz od jakiegos czasu w necie dostepny...
      ale jakos z tego co pozostawia wiele do zyczenia nop i efekty specjalne na kompie nie robia takiego wrazenia jak w kinie...
      tak wiec nie ogladam i czekam az u nas wejdzie ^^
      jak tylko sie pojawi w kinach to pedze obejrzec :P
      "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
      that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

      Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

      Multikonto 1/2
      Lady Claire/khartvin

    • Princesska napisał(a)
      a takie skromne pytanie... Transformers ktos moze ogladal? :>


      Ja nie ale wujas tak :D z tego co mi mowil to naprawde film masakra :D efekty specjalne normalnie kosmiczne ;) spider i piraci moga sie schowac ;D nie moge sie doczekac premiery ;)

      niby film jest juz od jakiegos czasu w necie dostepny...

      Kinowka wiec kopia czarna :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez -=Sasuke=- ().

    • Lady Claire napisał(a)
      na Die Hard tez bylam...
      i mi sie straszliwie podobalo :fgrin:
      nosz po prostu swietny film =)
      musze sobie niebawem jeszcze raz obejrzec ^^ ale to juz na kompie ;)


      Właśnie wróciłem z kina z Die Hard 4 i....moje wrażenia identyczne :D rewelka na maksa, teraz tylko tak z 3 razy jeszcze muszę obejrzeć ten film na kompie, bo raz to za mało :)
    • bylem dzis na grindhouse i mam mieszane uczucia bo poczulem ten klimat lat 70
      ale czesc filmu wieje normalnie nuda, mdle nieciekawe dialogi i brak akcji sprawily ze powstrzymywalem sie przed ziewaniem. dopiero druga polowa mnie wciagnela , gdybym obejrzal tylko ta polowke ocenilbym film na 4+.

      ciekawe byly zderzenia klimatu ze starych filmow ktore staral sie tarantino pokazac z nowoczesnoscia, chociazby koncowa scena poscigu, plus pare malych smaczkow jak nowiutki ipod;pp

      mysle ze fanom kill billa film powinien sie spodobac o ile nie zasna wciagu pierwszych 20-30minut;ppp
    • rekrut86 napisał(a)
      Die Hard 4.0 to syf, też byłem w kinie. Bajeczka dla małych dzieci i tyle, straszna szmira!!!!


      No niestety Die hard pozostaje dla mnie trylogią. Nabardziej spartolona i zarazem oczekiwana kontynuacja dekady chyba. Oglądajac film mialem wrażenie, że został on w dziwny sposob pozlepianu na zasadzie reklamy lecha o gościu, który jedzie na koniu. Oglądając koncowa scenę z myśliwcem utwierdzam się, że coś faktycznie w tym porownaniu jest.
    • 2 tyg temu byłem w kinie i zobaczyłem całkiem niezła recenzje " Jestem Legendą " . Film ma się ukazać gdzieś na początku grudnia i będę czekał na niego z niecierpliwościa :juzpotobie:
    • bylem ostatnio na Shreku trzecim i sie strasznie zawiodłem miałem już ochotę wyjść z kina strasznie nudny nie ma juz tego humoru co był w poprzedni częściach.

      polecam Transformers świetne efekty specjalne i fabuła. P.S po tym filmie chciałbym aby mój samochód okazał sie Robotem:D
      :biglol:
    • Na Shreka 3 się nawet nie wybieram, Transformers chętnie obejrzę. ;)

      Czego się spodziewacie po filmie NEXT? [URL=http://film.onet.pl/zwiastuny/11045,2192779,267,filmy.html](Trailer)[/URL]

      Moim zdaniem zapowiada się doskonale ;)
    • bylam na premierze Transformersow i moim zdaniem film super =)
      specjalnie czekalam az pojawi sie w kinach zeby efekty podziwiac bo to nie film do ogladania po raz pierwszy na kompie ;)

      a co do Next to polecam jak najbardziej ;)
      warto filmik zobaczyc :)
      ja juz go mam od jakiegos czasu ;)
      i w kazdym razie mi sie bardzo podobal :)
      "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
      that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

      Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

      Multikonto 1/2
      Lady Claire/khartvin

    • Wczoraj byłem na Transformersach i megastycznie polecam film. Bałem się że wyjdzie z tego jakiś crap, ale jednak Bay dał radę :)

      Co do Next byłem w tym tygodniu też na tym i po ostatnim popisie N.Cage jaki widziałem(Ghost Rider) byłem bardzo zniechęcony, aby iść i spodziewałem się jakiegoś badziewia. Jednak film mile mnie zaskoczył, dobry film, a przy niektórych akcjach jakie robi Cage to Neo by szczena opadła z wrażenia :P

      A i obejrzałem jeszcze nowego H.P.....tak jak trailer mnie zachęcił tak sam film zniechęcił do świata H.P. IMO najgorszy film z serii HP.
    • Byłem na Shreku 3- wiele osób mi mowilo ze to kicz, ale dla mnie nie był taki zły, juz 2 była gorsza, ale i tak pierwszy shrek jest najlepszy :D

      jesli chodzi o Transformers to średnio mi sie podobał, ozcywisice efekty specjalne jak najbardziej fajne, ale fabuła najwyzej srednia :]
    • no witam udzielających się w tym temacie graczy

      włąśnie wróciłem z kina oczywiście oglądałem TRANSFORMERY

      efekty robią wrażenie fabuła już nie dźwięk i muzyka od początku robią dobry klimat fajnie się ogląda transformacje mi osobiście się nie podobały
      co innego sam wygląd robotów

      Oglądałem ten film głównie dzięki temu że oglądałem starszą animowaną wersje
      która jest o niebo lepsza

      lepsze przedstawienie robotów genialna muzyka


      No i w tym nowym filmie bardzo mi się podobał sposób w jaki się wspólnie organizują autoboty i ta wspaniała ciężąrówka OPTIMUS
      W nowym filmie jest dobrze przedstawiony jako przywódca

      I w pewnym momencie wypowiada dokładnie te same słowa co w starym filmie przy okazji walki z Megatronem ta wypowiedź zrobiła na mnie ogromne wrażenie i hyba ma ten sam głos co w bajce ale mogłem sie pomylić

      I coś czym bajka deklasuje ten film ta wspaniała walka Optimusa z Megatronem
      że deklasuje to nie znaczy że ten film był słaby ale po prostu ta bajka byłą genialna

      ogólnie nie żałuje że film obejrzałem nie skopali go
      bardzo dobrze się ogląda niektórym osobom może przeszkadzać zbyt dużo humoru w tym filmie mi to nie przeszkadzało było można zauwać róznice w charakterze robotów

      i te genialne patosy
    • splavik napisał(a)
      I w pewnym momencie wypowiada dokładnie te same słowa co w starym filmie przy okazji walki z Megatronem ta wypowiedź zrobiła na mnie ogromne wrażenie i hyba ma ten sam głos co w bajce ale mogłem sie pomylić


      "One shall stand, one shall fall" :) nom Optimus miał ten sam głos co w starym filmie. Jemu i jeszcze jednemu robotowi podkładał głos koleś z tamtego filmu.
    • Ponury_JOKER napisał(a)
      Na Shreka 3 się nawet nie wybieram, Transformers chętnie obejrzę. ;)

      Czego się spodziewacie po filmie NEXT? [URL=http://film.onet.pl/zwiastuny/11045,2192779,267,filmy.html](Trailer)[/URL]

      Moim zdaniem zapowiada się doskonale ;)


      no zapowiadal sie niezle , zwlaszcza ze na podstawie ciekawego opowiadania dicka. . jednynie koncowka dickowska a reszta ma malo wspolnego z opowiadaniem , dziwi mnie ze w takich kiepskich filmach gra cage no ale 10 baniek w kieszeni ma x_x

      jakby zagral w tym ben aflec to bym powiedzial ze dobry film ]:-D
    • Bardzo chętnie bym poszedł do kina na I Am Legend:D widziałem reklamówke i zapowiada sie naprawde zajefajny film :D bylem na Zakonie Feniksa, wielu osobom sie nie podoba, chociaż ja musze przyznać, ze miło mnie ten film zaskoczył, myslalem ze bedzie gorszy, chociaz lubie filmy o HP, jak dla mnie był ok, choc bez rewelacji :))
    • CookieMonster napisał(a)
      Ponury_JOKER napisał(a)
      Na Shreka 3 się nawet nie wybieram, Transformers chętnie obejrzę. ;)

      Czego się spodziewacie po filmie NEXT? [URL=http://film.onet.pl/zwiastuny/11045,2192779,267,filmy.html](Trailer)[/URL]

      Moim zdaniem zapowiada się doskonale ;)


      no zapowiadal sie niezle , zwlaszcza ze na podstawie ciekawego opowiadania dicka. . jednynie koncowka dickowska a reszta ma malo wspolnego z opowiadaniem , dziwi mnie ze w takich kiepskich filmach gra cage no ale 10 baniek w kieszeni ma x_x

      jakby zagral w tym ben aflec to bym powiedzial ze dobry film ]:-D

      Wlasnie zamierzam isc na to do kina ;) Dam relacje z tego filmu jeszcze dzisiaj :D
    • CookieMonster napisał(a)

      jakby zagral w tym ben aflec to bym powiedzial ze dobry film ]:-D


      neee jakby zagral ben afleck to by nie nakrecili filmu bo by im klisze pekaly x_x
      beznadziejny z niego aktor :P x_x x_x
      przynajmniej moim zdaniem ^^


      Next na prawde warto zobaczyc... (ale nie koniecznie w kinie)
      film sie calkiem sympatycznie ogląda i Cage mimo robienia tych swoich 'psich min' wypada w nim calkiem niezle ;)
      nie jest to oczywiscie nic zwalajacego z nog ale ogolnie spoko ^^

      z tym ze jakby ktos sie wahal Next czy Transformers to niech olewa Next i biegnie na Transformersow :fgrin:
      przynajmniej takie jest moje zdanie po obejrzeniu obu tych filmow ^^
      "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
      that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

      Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

      Multikonto 1/2
      Lady Claire/khartvin