Przyklejony Nowe Filmy

    • specjalnie sprawdzilam googlem

      pl.wikipedia.org/wiki/Dzieci_kukurydzy

      liczac jeden krotkometrazowy bylo tego 8 8o

      ach jaka szkoda ze nie widzialam ani jednej czesci xD i nie zobacze xD


      co do horrorow to mnie osobiscie nie bardzo interesuje jakie to nowe horrory na ekrany wejda...
      bo neeee lubieee taki filmow...
      sa be ;(

      hyh pamietam jak bylam maly bobson i obejrzalam koszmar z ulicy wiazow ^^
      myslalam ze padne xD
      zuy starszy kuzyn mi to wlaczyl ;( :fgrin:
      "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
      that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

      Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

      Multikonto 1/2
      Lady Claire/khartvin

    • He he a więc Piątek 13-stego jest pod względem liczby kontynuacji lepszy :D

      Do tej pory nakręcono 11 filmów :D <<KLIK>>

      A podobno ma być jeszcze Freddy verus Jason II ... O zgrozo :D

      Szkdoa, że nie kręcą już takich filmów jak Egzorcysta...

      PS. Widziałaś Oldboya? :>
    • Ja już czytałem ten artykuł w wiki, bo byłem ciekaw co pisza o tej serii. Sam przyznaję, że oglądałem tego niewiele.
      Skoro już mowa o seriach, to jakisz czas temu leciał w TV futurystyczny "Jason X" i kolejna część "Holloween"

      Al;e to topic o nowych filmach, więc...
      Niedługo chyba do kin wejdzie Harry Potter & Zakon Feniksa.
      Trailer
      i coś o filmie
      Ogólnie ekranizację HP uważam za delikatnie mówiąc żenujące, ale soundtrack jest całkiem niezły.

      Wczoraj oglądałem Star Wars III z dubbingiem, śmieszne głosy, ale fajnie się oglądało :D
    • Czas na 3cią część grupy Ocean'....


      Danny Ocean (George Clooney) wraz ze swoim gangiem wykona swój najbardziej ambitny i ryzykowny skok z tylko jednego powodu aby obronić jednego ze swoich ludzi. Potrzeba im jednak będzie czegoś więcej niż szczęście, żeby rozbić Bank.

      Bezwzględny właściciel kasyna Willy Bank (Al. Pacino) nie miał pojęcia, w co się pakuje, kiedy zadarł z Reubenem Tishkoffem (Elliott Gould), przyjacielem i mentorem Dannyego Oceana, na skutek czego pogrążony w depresji Reuben w ciężkim stanie trafił do szpitala.


      W filmie Oceans 13 obok siebie ponownie wystąpią takie gwiazdy, jak: George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia, Don Cheadle, Bernie Mac, Casey Affleck, Scott Caan, Eddie Jemison oraz Shaobo Qin, a także Carl Reiner i Elliott Gould. Do obsady dołączają Al Pacino, jako Willy Bank, oraz Ellen Barkin, która wystąpi w roli jego zaufanej pomocniczki, Abigail Sponder.
    • Ponury_JOKER napisał(a)
      Al;e to topic o nowych filmach, więc...
      Niedługo chyba do kin wejdzie Harry Potter & Zakon Feniksa.
      Trailer
      i coś o filmie
      Ogólnie ekranizację HP uważam za delikatnie mówiąc żenujące, ale soundtrack jest całkiem niezły.



      Aaaaaaaa kochany ;)

      Wierz mi, ten trailer jest kijowy...

      Przed Piratami jest Pełny trailer z Zakonu Feniksa. Jak dla mnie jest mega wypaśny :D Koparę miałem poniżej kolan :D I długo potem zbierałem ją z podłogi ;) Na domiar złego zaraz po trailerze HP była zapowiedź Transformerów, co skończyło się dla mnie kolejnym zbieraniem szczeny z podłogi kina ;)
      Więc reasumując: obie zajawki: HP:ZF oraz Transformery po prostu wgniatają w fotel ;)
    • Ponury_JOKER napisał(a)
      czyli niby warto, ale wiesz...w trailerach zawsze pokazują najefektowniejsze sceny.


      No z tym trudno się nie zgodzić ;)

      Ale ja na HP na pewno się wybiorę, poza tym jakieś swa tygodnie temu już zamówiłem najnowszą część w wersji angielskiej :D Termin ukazania się - 21 lipca :D , termin dostarczenia w moję rączki - około 26 lipca :D

      Chociaż oglądając na przykład zajawkę do Final Fantasy 2, wychodzi na to, że film będzie raczej średni i zbliżony ilością akcji do pierwszej części ;)
    • Nooo ja to samo miałem, jak byłem w kinie i zobaczyłem trailer HP to zjechałem! Normalnie HP to dla mnie taka średnia bajeczka (bez obrazy dla nikogo), ale mi się nawet podoba. Ale ten trailer mnie tak zachęcił, że koniec...ogień!
      A po nim trailer Transformersów, który już wcześniej widziałem dobił mnie w fotelu... Będzie gangsta film! Szkoda tylko że przesunięto datę wejścia filmu o ponad miesiąc :(

      munio_666 napisał(a)
      Chociaż oglądając na przykład zajawkę do Final Fantasy 2, wychodzi na to, że film będzie raczej średni i zbliżony ilością akcji do pierwszej części ;)

      Ma być jakiś nowy FF?! a ja nic o tym nie wiem 8o
    • Chociaż oglądając na przykład zajawkę do Final Fantasy 2, wychodzi na to, że film będzie raczej średni i zbliżony ilością akcji do pierwszej części


      eeee nie slyszalem zeby byl nowy FF a jesli sie myle prosze o podanie konkretnego info skad to masz 8)
    • -=Sasuke=- napisał(a)
      Chociaż oglądając na przykład zajawkę do Final Fantasy 2, wychodzi na to, że film będzie raczej średni i zbliżony ilością akcji do pierwszej części


      eeee nie slyszalem zeby byl nowy FF a jesli sie myle prosze o podanie konkretnego info skad to masz 8)


      Tfu Tfu... Miałem na myśli Fantastic Four 2... o czym ja myślę pisząc te posty :D

      PS. Za pomyłkę przepraszam ;)
    • munio_666 napisał(a)
      Ponury_JOKER napisał(a)
      czyli niby warto, ale wiesz...w trailerach zawsze pokazują najefektowniejsze sceny.


      No z tym trudno się nie zgodzić ;)

      Ale ja na HP na pewno się wybiorę, poza tym jakieś swa tygodnie temu już zamówiłem najnowszą część w wersji angielskiej :D Termin ukazania się - 21 lipca :D , termin dostarczenia w moję rączki - około 26 lipca :D


      munio.. tez bym tak zrobil ale nie wiem czy bym sobie poradzil z cala ksiazka :] cos mi sie zdaje ze Ty tez mozesz miec niemaly problem...
      tym bardzeij ze czasami ciezko dojsc do tego o co J.K chodzi :P
    • No tak lepiej, już się przeraziłem że nie wiem czegoś o FF :P a co do trailera, o który Ci naprawdę chodziło to fakt, będzie coś w stylu pierwszej części i do tego zrobią bad guy'a z Srebrnego :(. Ale i tak na bank będzie lepsze niż filmowa wersja Ghosta :P
    • Hieh widzisz, ja cały poprzedni tom - Książe Półkrwi w oryginale, przeczytałem w jakieś 15 godzin w drodze powrotnej a Anglii do Polski ;)

      Problemów z językiem żadnych nie miałem, a nawet powiem więcej - o wiele bardziej podobało mi się moje własne tłumaczenie ksiązki niż oficjalny polski przekład.
    • No a więc dobrze.

      Skoro munio zamknął mój temat to napiszę tutaj.

      Czy ktoś mi może powiedzieć co się stało po "zakończeniu" Piratów z Karaibów III??

      Słyszałem że jest coś po napisach końcowych..

      A że tak siedziałem siedziałem i się nie doczekałem to wyszedłem.... :/
    • >nikos< napisał(a)
      No a więc dobrze.

      Skoro munio zamknął mój temat to napiszę tutaj.

      Czy ktoś mi może powiedzieć co się stało po "zakończeniu" Piratów z Karaibów III??

      Słyszałem że jest coś po napisach końcowych..

      A że tak siedziałem siedziałem i się nie doczekałem to wyszedłem.... :/


      He he no o tym też już rozmawialiśmy ;)

      Pozwól, że zacytuję samego siebie:

      munio_666 napisał(a)
      Tylko najwytrwalsi wyczekali do napisów końcowych ;) Mogę Ci streścić, że lufa armaty nowego kapitana Latającego Holendra spełniła na wyspie swoje zadanie :D

      Reszty się domyśl :D
    • munio_666 napisał(a)
      >nikos< napisał(a)
      No a więc dobrze.

      Skoro munio zamknął mój temat to napiszę tutaj.

      Czy ktoś mi może powiedzieć co się stało po "zakończeniu" Piratów z Karaibów III??

      Słyszałem że jest coś po napisach końcowych..

      A że tak siedziałem siedziałem i się nie doczekałem to wyszedłem.... :/


      He he no o tym też już rozmawialiśmy ;)

      Pozwól, że zacytuję samego siebie:

      munio_666 napisał(a)
      Tylko najwytrwalsi wyczekali do napisów końcowych ;) Mogę Ci streścić, że lufa armaty nowego kapitana Latającego Holendra spełniła na wyspie swoje zadanie :D

      Reszty się domyśl :D



      No to Żal.pl..
      Musze 2x na ten film iść...
      I teraz nawet jak mnie będą siła wypychać to nie wyjdę..
      Ehhh... :/
      A ten hop i siup to było 10lat później czy to pod koniec filmu?? :p
    • >nikos< napisał(a)
      No to Żal.pl..
      Musze 2x na ten film iść...
      I teraz nawet jak mnie będą siła wypychać to nie wyjdę..
      Ehhh... :/
      A ten hop i siup to było 10lat później czy to pod koniec filmu?? :p


      Hop i siup było pod koniec filmu ;)

      No dobra powiem Ci ;) Na początku, ten mały chłopiec który śpiewa piosenkę zaczynającą się od słów: "Jo Ho", to właśnie syn Orlando Blooma i Keiry ;)
    • munio_666 napisał(a)
      >nikos< napisał(a)
      No to Żal.pl..
      Musze 2x na ten film iść...
      I teraz nawet jak mnie będą siła wypychać to nie wyjdę..
      Ehhh... :/
      A ten hop i siup to było 10lat później czy to pod koniec filmu?? :p


      Hop i siup było pod koniec filmu ;)

      No dobra powiem Ci ;) Na początku, ten mały chłopiec który śpiewa piosenkę zaczynającą się od słów: "Jo Ho", to właśnie syn Orlando Blooma i Keiry ;)


      Zaraz mi żal dupę ściśnie.. (sorka za wyrażenie) bo teraz to już kompletnie nic nie rozumiem...
      Przecież tam (na tej scenie z synem Turnerów) widać Becketta to co jest grane w końcu... ??

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez >nikos< ().

    • >nikos< napisał(a)
      Zaraz mi żal dupę ściśnie.. (sorka za wyrażenie) bo teraz to już kompletnie nic nie rozumiem...
      Przecież tam (na tej scenie z synem Turnerów) widać Becketta to co jest grane w końcu... ??


      He he też nad tym myślałem i doszedłem do wniosku, że przeżył ;) Jeśli uważnie oglądałeś film, to zauważysz, że podczas bity kiedy statek uległ kompletnemu zniszczeniu, jego siła eksplozji wyrzuciła na rozłożone na wodzie płótno masztu ;)
    • munio_666 napisał(a)
      >nikos< napisał(a)
      Zaraz mi żal dupę ściśnie.. (sorka za wyrażenie) bo teraz to już kompletnie nic nie rozumiem...
      Przecież tam (na tej scenie z synem Turnerów) widać Becketta to co jest grane w końcu... ??


      He he też nad tym myślałem i doszedłem do wniosku, że przeżył ;) Jeśli uważnie oglądałeś film, to zauważysz, że podczas bity kiedy statek uległ kompletnemu zniszczeniu, jego siła eksplozji wyrzuciła na rozłożone na wodzie płótno masztu ;)


      No racja..
      Słyszałem pogłoski o tym że nie powstanie IV część filmu ponieważ się nie dogadali bo Depp zbiera wszystkie pochwały za ten film a reszcie aktorów sie to nie podoba..
      Mam nadzieję że to tylko plota :P
      A co do samego filmu to teraz trzeba czekać aż wypuszczą na DVD ;]
    • Oglądałem wczoraj Hot Fuzz. Taka bajeczka o dwóch zupełnie różnych policjantach tropiących spisek wiejskiej ludności...

      Początek filmu bardzo obiecujący, a później robi się kaszana z zupełnie beznadziejnym i nie smiesznym zakończeniem...

      Oglądał ktoś?
    • munio_666 napisał(a)
      Oglądałem wczoraj Hot Fuzz. Taka bajeczka o dwóch zupełnie różnych policjantach tropiących spisek wiejskiej ludności...

      Początek filmu bardzo obiecujący, a później robi się kaszana z zupełnie beznadziejnym i nie smiesznym zakończeniem...

      Oglądał ktoś?


      Tak ja ogladalem i naprawde film nie przypadl mi do gustu...po obejrzeniu polowy filmu odechciewa sie ogladac :) tak wiec NIE POLECAM

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez -=Sasuke=- ().

    • munio_666 napisał(a)
      Oglądałem wczoraj Hot Fuzz. Taka bajeczka o dwóch zupełnie różnych policjantach tropiących spisek wiejskiej ludności...

      Początek filmu bardzo obiecujący, a później robi się kaszana z zupełnie beznadziejnym i nie smiesznym zakończeniem...

      Oglądał ktoś?


      MAsz 100% racje wczoraj z ciekawości to zapuściłem i naprawdę ANGIELSKI HUMOR na początku fajnie sie zaczynało ale pod końcem..

      Nareszcie po długim oczekiwaniu oglądałem Testosteron i ..... długie oczekiwanie nie spełniło sie we wrażeniach. Moim zdaniem nic ciekawego jedna chyba z gorszych polskich komedii i to opinia także moich znajomych. juz amatorski film WOŻONKO bardziej mnie rozbawił.

      A co myślicie i jak oceniacie po zwiastunach nowego POTTERA z tego co wyczytałem dostał klasę M czyli nie bedzie dostępny w kinach dla najmłodszych.. To oznacza albo mocne krojenie filmu albo wchodzi już w świat nie dla dzieci jak w książkach...
    • TommyAngelo napisał(a)
      A co myślicie i jak oceniacie po zwiastunach nowego POTTERA z tego co wyczytałem dostał klasę M czyli nie bedzie dostępny w kinach dla najmłodszych.. To oznacza albo mocne krojenie filmu albo wchodzi już w świat nie dla dzieci jak w książkach...


      No zwiastun był po prostu powalający ;) Już nie mogę się deczekać jatki w ministerstwie... Jednak najbardziej ciekawią mnie mózgi oplatające Rona ;)

      Zresztą zawsze zwiastuny są najbardziej niesamowitymi fragmentami filmów ;) Jeśli jeszcze ktoś nie widział, zapraszam do obejrzenia zajawki Transformers. Film na pewno fabułą grzeszyć nie będzie, ale ta zajawka - mniam ;)
    • Czwarty i trzeci Potter też miały być od 16-tego roku życia, a i tak były b/o. Nawet jeśli wprowadzą kategorię wiekową to tym lepiej, film nie będzie już tak zdziecinniały, a w kinie nie będzie tej całej hołoty smarkaczy, która przyszła tylko popatrzeć na efekty specjalne i nażreć się popcornu.

      Jestem ciekaw efektu w Transformerze, choć tak naprawdę niczego niesamowitego się po tym filmie nie spodziewam.
    • Ponury_JOKER napisał(a)
      Czwarty i trzeci Potter też miały być od 16-tego roku życia, a i tak były b/o. Nawet jeśli wprowadzą kategorię wiekową to tym lepiej, film nie będzie już tak zdziecinniały, a w kinie nie będzie tej całej hołoty smarkaczy, która przyszła tylko popatrzeć na efekty specjalne i nażreć się popcornu.

      Jestem ciekaw efektu w Transformerze, choć tak naprawdę niczego niesamowitego się po tym filmie nie spodziewam.


      Transformers będzie filmem akcji. Niczego więcej po nim nie oczekuję ;) Zresztą jeśli postanowią wpleść w ten film jakieś sentymentalne brednie o uczuciach robotów, to twórcom nigdy tego nie wybaczę ;)
    • munio_666 napisał(a)
      No zwiastun był po prostu powalający ;) Już nie mogę się deczekać jatki w ministerstwie... Jednak najbardziej ciekawią mnie mózgi oplatające Rona ;)

      Zresztą zawsze zwiastuny są najbardziej niesamowitymi fragmentami filmów ;) Jeśli jeszcze ktoś nie widział, zapraszam do obejrzenia zajawki Transformers. Film na pewno fabułą grzeszyć nie będzie, ale ta zajawka - mniam ;)


      Zajawka tranformerów to chyba najlepsze co z tego filmu będzie.
      Chociaż przyznam, że jesli chodzi o efekty to chyba bardziej do gustu przypadają mi reklamy Snickersa czy Citroena bodajże ;)

      Co do fabuły to raczej na bank będzie coś co niby gdzies tam ma cos wspólnego z komiksem, ale w ilosciach promilowych niestety.

      Potter zapowiada się interesująco - w sumie jak do tej pory "Zakon" jest najobszerniejszą częścią cyklu, więc ciekawe jak przełozy sie to na czas trwania filmu.
    • TommyAngelo napisał(a)

      Nareszcie po długim oczekiwaniu oglądałem Testosteron i ..... długie oczekiwanie nie spełniło sie we wrażeniach. Moim zdaniem nic ciekawego jedna chyba z gorszych polskich komedii i to opinia także moich znajomych. juz amatorski film WOŻONKO bardziej mnie rozbawił.


      No ja też wreszcie obejrzałem ten film, lae mi osobiście podobał się :) Nie jest to jakaś rewelacja, ale trochę rzeczy które tam ukazano jest imo bardzo prawdziwych... A szczególnie przypadł mi tekst Stuhra o "dupach" ^^
    • munio_666 napisał(a)

      Zresztą zawsze zwiastuny są najbardziej niesamowitymi fragmentami filmów ;) Jeśli jeszcze ktoś nie widział, zapraszam do obejrzenia zajawki Transformers. Film na pewno fabułą grzeszyć nie będzie, ale ta zajawka - mniam ;)


      :dobrypost:

      widzialam zajawke juz daaawno jak na czyms w kinie bylam...
      teraz tylko czekam az wejdzie na ekrany ^^
      bo oczywiscie planuje obejrzec =)
      mam nadzieje ze nie zawiedzie moich oczekiwan :fgrin:
      "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
      that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

      Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

      Multikonto 1/2
      Lady Claire/khartvin