Przyklejony Nowe Filmy

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • ;( wybrałem się na Ghost Ridera..

      munio_666 napisał(a)
      Najgorszą częścią filmu jest fabuła oraz sztywność dialogów, no po prostu nie da się ich słuchać... Do znudzenia przypominają te cieniutkie jak zupka z brukiww dialogi ze Skarbu Narodów...

      Ehhh stanowczo ODRADZAM... ten film to strata czasu i pieniędzy...


      to chyba najgorszy film jaki widziałęm w kinie i całkowicie popieram munia jedna wielka tragedia, nie wiedziałem czy śmiać się, czy płakać (raczej na wycie mi się zbierało)
      :-/ zdecydowanie odradzam


      Spam from 07 Sep 2006
    • Więc twierdzicie, że jest taki jak większość ekranizacji komiksów...po prostu denny i nie warty świeczki. Spodziewałem się tego, od początku wiedziałem, że tak będzie. Jutro go chyba obejrzę, ale skoro naprawdę jest taki beznadziejny, to nie wiem czy tracić czas, ale i tak obejrzę :D
      Ciekawe jak film 300, może się wybiorę, ten raczej mnie nie zawiedzie.
      Dzisiaj ogladalem "Skazany na bluesa" to jest dopiero shit.
    • Wprawdzie to już nie jest taki nowy film, ale w końcu obejrzałem Ghost Ridera.
      Było tak jak się spodziewałem...ludzie po prostu nie powinni robić ekranizacji komiksów :(
      Niektóre sceny były trochę żałosne, niektóre role bardzo sztuczne (np. kumple Black Hearta). Sama postać ridera im wyszła, najbardziej mi się podobały momenty gdy wskazywał palcem na złych ludzi i mówił: Ty...winny.
    • Było tak jak się spodziewałem...ludzie po prostu nie powinni robić ekranizacji komiksów


      Jest jedna sprawa, którą powinnismy sobie wyjasnic. Rynek komiksowy w stanach przynosi niemiłosierne wręcz pieniądze, dlatego też jest nie lada gratką dla producentow filmowych i scenarzystow. Ale, przeciętny popcornożerca idąc na taki film, idzie na niego nie z milosci do komiksowego orginału, tylko po to by nachlac sie coli i najesc popcornu i bezstresowo, wyłączając szare komorki spędzic czas. Nie interesuje go, że to czy tamto zostało zmienione, że Kinkpin w komiksie był biały a w filmie jest czarny na przykład.

      Tak to już jest, że komiksowa historia musi byc obrobiona na potrzeby przeciętnego widza, po co? Po to by na film poszło więcej ludzi, po to by film zarobił większe pieniądze, ktore zasilą pozniej konta odpowiednich ludzi. To jest biznes, i nikt nie będzie w holiłudzie robił niczego dla idei.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Titus ().

    • Dlatego też się trochę zawiodłem. Bo oglądałem film jako lekki fan komiksów, gdyby to nie była ekranizacja komiksu, a jedynie zwykły film, to pewnie nie miałbym ochoty go oglądać ;)

      Ghost Rider jest bardzo podobny do Spawna, jeśli chodzi o ekranizację i fabułę.
      Jedyna udana ekranizacja to moim zdaniem Spiderman i może Batman (tylko część z Jokerem :D). A Hellboya nie ogladałem, ale słyszałem, że (delikatnie mówiąc) był nieudany.
    • Jedyna udana ekranizacja to moim zdaniem Spiderman i może Batman (tylko część z Jokerem ). A Hellboya nie ogladałem, ale słyszałem, że (delikatnie mówiąc) był nieudany.


      Batman Tima Burtona z Nicholsonem w roli Jokera, i następny Batman Return nie mają zbyt wiele wspolnego z komiksowym Batmanem. Prawde mowiąc to dopiero Chris Nolan zrobił naprawde dobrego Batmana na podstawie komiksu. O Batmanie Forever i Batman i Robin Joela Schumachera nawet nei wspominam bo to kiła nad kiłami.

      Tak się utarło, że Batmany Burtona to jedyna słuszna wizja ekranizacji przygod o nietoperzu, ale prawda jest taka, że Burton wymysli sobie swoją własną historyjkę i wogole nie trzymał się komiksowych faktow. Filmy mają specyficzny klimat, ale to mozna powiedziec o wszystkich filmach tego reżysera. Gosc wziął sobie pare postaci z komiksu i spłodził z tego jakąs historyjkę, ktora z orginałem nie ma nic wspolnego.
      Dopiero Nolan otworzył serię na nowo i zrobił Batmana pełną gęba trzymając się w miare dobrze komiksowego pierwowzoru. Rodzicow Wayne'a w komiksie zabija Joe Chill a nie jak to było u Burtona Joker, z ktorego w filmie zrobiono jakiegos pajaca, ktory na koncu głupio umiera.

      W kolejnym drugim wg nowej serii Nolana filmie o Batmanie pojawi się Joker, ktorego zagra Heath Ledger, jeden z owbojow pedałow z Brokeback Mountain, i zagra napewno dobrze, skoro potrafił zagrac kowboja ciote z taką pasją.

      Co do Hell Boya, to ja komiksu nigdy w łapkach nie mialem, ale film podobał mi się bardzo, zrobiony z jajem, a Ron Perlman stworzył przyzwoita kreację. Osobiscie słyszałem, ze własnie Hell Boy obok Batman Begins to jedyny dobry film na podstawie komiksu.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Titus ().

    • King Nazgul napisał(a)
      No poszedłbym na 300 do kina...moze byc niezłe ;)
      A jak nie pójde do cinema to ściągne :P

      Eh tez chcialem sciagac ale tylko popsuje sobie Efekt tak wiec lepiej isc do kina na tak swietny film.
    • -=Sasuke=- napisał(a)
      King Nazgul napisał(a)
      No poszedłbym na 300 do kina...moze byc niezłe ;)
      A jak nie pójde do cinema to ściągne :P

      Eh tez chcialem sciagac ale tylko popsuje sobie Efekt tak wiec lepiej isc do kina na tak swietny film.

      no własnie tylko trzeba flo wydac :/
    • Z ciekawości obejrzałem Świadka koronnego i muszę przyznać, że mi sie nawet podobał. Trochę za słodki jak na film o mafii i zakończenie było beznadziejne, ale ogólnie niezły.
      Trochę mi się nawet agresor załączył po przeanalizowaniu postaci blachy :D
    • Polecam kinomanom wybranie sie do kina na "300 "-- czemu do kina akurat na ten film ponieważ efekty dźwiękowe w tym filmie oraz jakos obrazu dodaje lepszy efekt niż na kompie lub monitorze..


      Osoby które spodziewają sie GLADIATORA trochę sie zawiodą jeden plus filmy przez cała akcje jest BITWA a nie tylko przez 20 lub 30 minut....

      Zakończenie było trochę dziwne liczyłem że inaczej sie zakończy ale nie bede go zdradzał ponieważ popsuje osoba które go nieoglądały...
    • Wydaję mi się, że film jest podobny do Troji, tylko o wiele lepszy i nie mija się z prawdą mitologiczno-historyczną jak Troja.
      Chętnie się na niego wybiorę, pomimo tego że nie lubię tego typu filmów, ale słyszałem że naprawdę warto ;)
    • Nie wiem jaki jest Ghost Rider, ale mnie osobiście odrzuciła już sama zapowiedź (w kinie). Mnie osobiście z typowych filmów dla kobiet podobały: "Holiday" i "W pogoni za szczęściem", polecam :P
      Z filmów, które tygryski lubią najbardziej (bardziej dla facetów) czekam na kreacje Bruce'a Willisa, w końcu coraz bliżej "Perfect Stranger" i "Szklana Pułapka 4" :)
      Z komedii świetnie zapowiada się "Wild Hogs".
      Naprawdę najbliższa przyszłość pachnie mi ucztą dla kinomana :D

      I jeszcze jedno pytanie.. widział ktoś Dobrego Niemca ("Good German") z Clooneyem (dobrym aktorem kiepskich filmów :P)?
    • "Dreamgirls" widziałem i... się załamałem :) Jeden z najgorszych filmów jakie widziałem. Trzeba się przygotować, że to musical. Szczerze, nie ma 2 minut co by jakiegoś dialogu nie zaśpiewali. Normalnych rozmów prawie nie ma. I ileż można słuchać jak bohaterowie zamiast rozmawiać śpiewają do siebie powtarzając niektóre wersy kilkakrotnie?

      Jedynym pozytywnym elementem tego filmu (oprócz wdzięku Beyonce :P) jest Eddie Murphy, zagrał fantastycznie, nominacja do Oskara dla niego zasłużona ;)
    • nie widziałem żeby ktoś polecał "Labirynt Fauna" :P
      jako że dostałem możliwość skorzystania z oferty przedpremierowej ;) to polecę ten bardzo dobry film kinomaniakom z forum:]
      MiniRecenzja z stopklatki:
      Historia Ofelii, 12-letniej dziewczynki obdarzonej niezwykłą wyobraźnią. Ofelia wraz z matką i ojczymem wyprowadza się do wiejskiego domu. Posiadłość położona jest w pobliżu starego zrujnowanego labiryntu. Szybko staje się on ulubionym miejscem pobytu dziewczynki, która nie mogąc poradzić sobie z samotnością i brutalnością otaczającej rzeczywistości, wymyśla swój własny wyimaginowany świat. Jest on pełny fantastycznych stworów i tajemniczych miejsc, do którego ucieka przy każdej możliwej okazji. Ową krainą włada niejaki Faun...

      z zapowiedzi i recenzji film zdaję się dla dzieci, lecz w kilku scenach jest bardzo brutalnie[amputacja nogi, dużo strzelania->krwi także nie skąpiono]
      jako całość film naprawdę mnie poruszył.

      polecam [+15lat :) jak dla mnie]
    • nie wiem jak wy ale jak tylko do kin wejdzie film "300" na podstawie komiksu Millera to dam kazde pieniadze zeby go obejrzec!widzialem trailery,muza wymiata,efekty swietne,akcja tez sie dobrze zapowiada.bedzie hicior.czekam jesio na Spidera 3 i na ekranizacje komiksu Barrego Windsor-Smitha "Weapon X" czyli inaczej "Wolverine"
    • Tak dzisja sobie przeglądałem zwiastuny oczywiście długo oczekiwany Spiderman 3 ...

      Ale nareszcie dość szybko już dawno nakręcony lecz czekający na UKAZANIE SIE W KINACH

      Piraci z Karaibów: Na krańcu świata


      PO zwiastunie z internetu film zapowiada sie naprawdę kasowo i możecie mi wierzyć wielce zapowiadanych 300 lub Spiderman mogą sie kryć przed cała trylogia..