Przyklejony Nowe Filmy

    • Widzieliście zwiastun "Niezniszczalni" ? Obsada aktorska skupia połowę gwiazd filmów akcji ;) Stallone i Schwarzenegger w jednym filmie (czekałem na to od dziecka) :P...z dodatkiem Li, Stathama i BRUCA WILLISA...dla mnie to już sam w sobie jest powód żeby iść do kina :-] Rurke, Austin i reszta to dla mnie tło ;)

      Film nie zaskoczy fabułą - zawodowi mordercy, akcja, nowinki techniczne i dużo trupów, ale w tym wypadku to aktorzy od początku do końca będą odpowiedzialni za film - te nazwiska są wystarczającym powodem.

      Szkoda że Sigal i Van damme nie grają...podobno mieli grać.
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Muniek ().

    • Noooo na The Expendables czekam juz 2 lata od 1 informacji jakie sie o tym filmie pojawily na sieci, to bedzie masakra xD
      "Natura deszczu jest taka sama, pozwala rosnąć cierniom na bagnach, jak i kwiatom w ogrodach"
      "My z poprawczaka", Orfeusz Nowakowski.
    • Segal nie zagrał bo on w żadnym swoim filmie nie dostał najpierw w kość by potem rozprawić się ze złymi.
      Zawsze od początku czyściutki drobi kroczkami na planie i rozdaje tu i ówdzie kombinację chwytu z ciosem.
      Nie pasuje więc do towarzystwa.

      A Van Damme? daj spokój. To głupek. Dlatego nikt z nim nie chciał zagrać.
    • Segal? Moim zdaniem pasuje idealnie. Ma mistrzowskie tytoly w wielu sztukach walki, dla mnie ten czlowiek to zywa legenda, tak jak Arnie - 7 krotny mistrz swiata w kulturystyce!
      Wg mnie dobor aktorow jak najbardziej trafiony.
      "Natura deszczu jest taka sama, pozwala rosnąć cierniom na bagnach, jak i kwiatom w ogrodach"
      "My z poprawczaka", Orfeusz Nowakowski.
    • istarii napisał(a):

      Segal nie zagrał bo on w żadnym swoim filmie nie dostał najpierw w kość by potem rozprawić się ze złymi.
      Zawsze od początku czyściutki drobi kroczkami na planie i rozdaje tu i ówdzie kombinację chwytu z ciosem.
      Nie pasuje więc do towarzystwa.

      A Van Damme? daj spokój. To głupek. Dlatego nikt z nim nie chciał zagrać.



      A "Hard to Kill" gdzie na początku filmu prawie ginie...i cała fabuła jest na tym oparta?
      To co można twierdzić bez dowodów, można także bez dowodów odrzucić - C. Hitchens
    • dostać w kość - znaczy przeżyć scenę jak Rocky Bilbao, w której przez 10 minut obrywa coraz bardziej słaniając się na nogach , by potem krzyknąć Willma! i wziąć sprawy w swoje ręce.
      Więc śpiączka Segala się nie liczy ;P

      Ostatnio ubawiłem się przy filmie Cop Out (Fujary na tropie).
      Fajna obsada, momentami abstrakcyjny humor, masa parodii i odniesień mniej lub bardziej związanych z różnymi filmami.
      W sam raz na lukę , którą pozostawiły mistrzostwa świata ;)
    • Incepcja - Bardzo dobry film, godny polecenia. Opowiada o tytułowej incepcji, czyli "wszczepieniu" myśli/nastawienia do czegoś w czasie snu. W głównej roli Dicaprio nawet nieźle sobie radzi. Film trzyma w napięciu tak bardzo, że ludzie w trakcie seansu spędzają w toalecie 3 sekundy, aby niczego nie przegapić. ;). Warto zobaczyć.

      Nieźle zapowiada się też film Niezniszczalni z ciekawą obsadą: Stallone, Jet Li, Rourke, Willis, Schwarzenegger.
      Jak "mówi" Filmweb:

      Film opowiada o grupie najemników biorących udział w śmiertelnej misji, której celem jest obalenie jednego z południowoamerykańskich dyktatorów


      Premiera 20 sierpnia tego roku. Tzn., że niedługo trzeba wybrać się do kina na film :E

      Uwielbiam zapach stokrotek o poranku...
    • kenajik napisał(a):

      Incepcja - Bardzo dobry film, godny polecenia. Opowiada o tytułowej incepcji, czyli "wszczepieniu" myśli/nastawienia do czegoś w czasie snu. W głównej roli Dicaprio nawet nieźle sobie radzi. Film trzyma w napięciu tak bardzo, że ludzie w trakcie seansu spędzają w toalecie 3 sekundy, aby niczego nie przegapić. ;). Warto zobaczyć.


      Popieram w 100% . To był chyba najlepszy film jaki oglądałem w kinie. Efekty specialne i łabuła miażdży ...
      Także polecam bo warto obejrzeć.

      Lubie kopać x_x
    • OnyX napisał(a):

      Cytat za "kenajik"
      Incepcja - Bardzo dobry film, godny polecenia. Opowiada o tytułowej incepcji, czyli "wszczepieniu" myśli/nastawienia do czegoś w czasie snu. W głównej roli Dicaprio nawet nieźle sobie radzi. Film trzyma w napięciu tak bardzo, że ludzie w trakcie seansu spędzają w toalecie 3 sekundy, aby niczego nie przegapić. ;). Warto zobaczyć.



      Popieram w 100% . To był chyba najlepszy film jaki oglądałem w kinie. Efekty specialne i łabuła miażdży ...
      Także polecam bo warto obejrzeć.


      Zgadzam się absolutnie. W trakcie był mój lęk, że film zakończy się jakoś rozczarowująco, a tu nie, przeciwnie. I dużo dbałości o szczegóły.
    • Ostatni film jaki mnie zachwycil to "Incepcja". Bylem na "Resident Evil Afterlife" i musze przyznac, ze nie ogladalem jeszcze czesci, ktora by uszczesliwila mnie jako starego playera o tym samym tytule...
    • Zaproś mnie?

      Let Me In
      Byłam na tym filmie w środę i tym razem popełniłam błąd nie wykazując żadnego zainteresowania filmem jeszcze przed seansem, zdając się na gust i wybór współtowarzysza swego.
      Spodziewałam się kolejnego hamerykańskiego filmu o wampirach, a jakież było moje... rozczarowanie, gdy po kilkunastu minutach filmu zrozumiałam, że kkehm! zaraz, zaraz, ja ten film widziałam! 0_o Oczywiście później okazało się, że widziałam, ale pierwszą, szwedzką wersję.
      Zachwyty w opiniach są, pozytywne reakcje przy wychodzeniu z sali też udało mi się zaobserwować, współtowarzysz "sam nie wie" a ja przy ponad rocznym odstępie przy oglądaniu nie potrafiłam rozróżnić jednego filmu od drugiego ( co tylko może dobitnie świadczyć o tym, jak bardzo utkwiła mi pierwsza wersja w pamięci) i żaden z tych obrazków niestety mnie nie przekonał.

      W planach nadrobienie zaległości z Doriana Greya ( hoho, znów się "spóźniłam") i Paranormal Activity 2...
      Multikonto megalomania 1/2 z b4el
      Multikonto 2/2 z Denior


      [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
    • elfi napisał(a):

      Zaproś mnie?

      Let Me In
      Byłam na tym filmie w środę i tym razem popełniłam błąd nie wykazując żadnego zainteresowania filmem jeszcze przed seansem, zdając się na gust i wybór współtowarzysza swego.
      Spodziewałam się kolejnego hamerykańskiego filmu o wampirach, a jakież było moje... rozczarowanie, gdy po kilkunastu minutach filmu zrozumiałam, że kkehm! zaraz, zaraz, ja ten film widziałam! 0_o Oczywiście później okazało się, że widziałam, ale pierwszą, szwedzką wersję.
      Zachwyty w opiniach są, pozytywne reakcje przy wychodzeniu z sali też udało mi się zaobserwować, współtowarzysz "sam nie wie" a ja przy ponad rocznym odstępie przy oglądaniu nie potrafiłam rozróżnić jednego filmu od drugiego ( co tylko może dobitnie świadczyć o tym, jak bardzo utkwiła mi pierwsza wersja w pamięci) i żaden z tych obrazków niestety mnie nie przekonał.

      W planach nadrobienie zaległości z Doriana Greya ( hoho, znów się "spóźniłam") i Paranormal Activity 2...


      Dorian Grey nie warto, też myślałem że będzie ciekawszy...hmm, nad moim wyjściem muszę się zastanowić...
      To co można twierdzić bez dowodów, można także bez dowodów odrzucić - C. Hitchens
    • Jeśli to ten sam film, to nie sugeruj się aż tak bardzo. :D
      Na filmwebie znajdziesz w dyskusjach opinie, że film piękny, że o emocjach, dojrzewaniu, że inny niż wszystkie...
      Z częścią tych stwierdzeń nie sposób się nie zgodzić, ja rozumiem o co chodziło twórcom, dla mnie jednak film ma dwie zasadnicze wady: ma żenujące momenty i jest strasznie NUDNY. ;)
      Multikonto megalomania 1/2 z b4el
      Multikonto 2/2 z Denior


      [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
    • "Social Network" - jeden z lepszych filmow jakie mialem okazje ogladac w tym roku. Opowiada historie tworcy Facebooka, jego problemy i konflikty z najblizszymi. Duzo slowek z jezyka informatycznego, ktorych nie znam ale jako calosc film na poziomie.
      "Wideokracja" - film dokumentalny mowiacy o sile mediow we Wloszech, premierze i jego swicie, ktorzy sprawuja wrecz wladze dyktatorska. Goraco polecam!
    • Co do nowych filmów które ostatnio oglądałem... z Kina Azjatyckiego, polecam:
      "Pohwasogeuro" - w filmie przedstawiono fragment wojny koreańskiej i obrony szkoły dla dziewcząt przez siedemdziesięciu jeden studentów-żołnierzy ... film oparty na faktach. Warto obejrzeć :)
      "Jing Mo Fung Wan Chen Zhen" - kolejny film opowiadajacy o wojnie bodajże I Światowej ? :P I powrocie z tej wojny głownego bohatera Chen Zhena do swojej ojczyzny - Chin, w celu rozprawienia się z Japonczykami okupantami... Film w pewnym stopniu również oparty na faktach.
      "Ip Man 2" - kontynuacja I części... tym razem akcja toczy się w Hong Kongu gdzie Ip man otwiera szkołę. Gorąco polecam!
      "Ip Man: The legend is born" - film opowiada o latach młodości Mistrza Ip Mana. Również polecam bowiem sceny sztuk walki ichinska muzyczka w tle tworzą niezłe widowisko xD

      Co do Amerykańskich produkcji:
      "The Crazies" - nie będę się rozpisywał, to poprostu trzeba zobaczyć xD całkiem dobry horror"
      "Frozen" - tego akurat niekomu nie polecam xD chyba że lubicie się śmiać na horrorach ;]
      "Jonah Hex" - dobry western, jednakże akcja dość mocno przewidywalna. niczym nie zaskakuje, ale jak lubicie dużo dymu, dużo kurzu i dużo strzałów to rzecz jasna polecam.
      "Incepcja" - momentami można się zgubić, fabuła nieźle zakręcona, ale po dwukrotnym obejrzeniu da się wszystko zrozumieć :P Film b. dobry.
      "Prince of Persia" - fajna przygodówka xD wlace nie gorsza od piratów z Karaibów, mimo ze kręcona na pustynii ;]
      "Monsters" - mi się spodobał, chociaż wam się może nie spodobać ;] tytuł filmu mówi wszystko, są potwory, jest Meksyk, jest zabawa :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Firo ().

    • Odniose się do wypowiedzi wyżej.

      Jonah Hex - niestety ale film mnie rozczarował, bo był po prostu nudny, nie przewidywalny. Do tego miejscami tak gUpi, że aż wstyd było oglądać. Wiem że filmy nieczęsto trzymają się realiów, ale wtedy już dla przyzwoitości nie nazywajmy tego westernem.

      Co do Prince of Percia to tutaj zaskoczenie było pozytywne, bo to porządny film przygodowy. Również dość przewidywalny, dodatkowo autorzy garściami czerpali również z gry Assassin's Creed ;) ale ogląda się to bardzo przyjemnie. Lekki, łatwy i bez myślenia, kino rozrywkowe.


      Spam from 07 Sep 2006
    • Armageddon napisał(a):

      Jedyny pozytyw w Prince of Persia to scenografia, reszta niestety mierna ;)


      A Olga Kurylenko ? :}

      Jak ktoś jeszcze nie widział to polecam "RED". Obsada robi wrażenie - B.Willis, M.Freeman, H.Mirren i jak zawsze genialny John Malkovic :D
      Fajne kino akcji - film dla osób , które szukają rozrywki a nie uniesień estetycznych i egzystencjalnych.

      Z ciekawostek jeszcze - podobno mają powstać jeszcze 2 części Szklanej Pułapki :D Pierwsza już w przyszłym roku ;)