Przyklejony Nowe Filmy

    • Czasu na filmy za bardzo nie mam, ale ostatnio go znalazłem i udało mi się oglądnąć Hitmana. Jestem pozytywnie zaskoczony, znaczy domyślałem się, że będzie to dobry film - tylko po obejrzeniu potwierdziły się moje podejrzenia. Śmiało mogę polecić ten film. :)
    • bezimienny007 napisał(a)
      Czasu na filmy za bardzo nie mam, ale ostatnio go znalazłem i udało mi się oglądnąć Hitmana. Jestem pozytywnie zaskoczony, znaczy domyślałem się, że będzie to dobry film - tylko po obejrzeniu potwierdziły się moje podejrzenia. Śmiało mogę polecić ten film. :)


      Również oglądałem i uważam, że jest bardzo dobry. Polecam:)
    • Wg. mnie Mgła była średnia. Po Kingu spodziewałem się czegoś więcej ^^
      Najbardziej oklepanym momentem były owe macki (100 lat wstecz?), aktorzy byli średni a nawet mizerni :]
      Z takich momentów bardziej drastycznych to była końcówka (w samochodzie) xF

      Co do Hitmana to beznadziejny aktor zagrał główną rolę. Lepszy byłby Vin Diesel (z tego co wiem, to na początku on miał grać 47)
      Tylko martwi walczą uczciwie.



      OG.Origin Representative PL
    • Kurcze , mam przed soba "wolna" srode i zamierzam sie wybrac do kina , tylko powiedzcie mi na co ?! :>
      Myslalem nad "Nieuchwytnym" czy jakos tak , ewentualnie "One missed call ( nieodebrane polaczenie :P )
      Doomsday'a nie polecam strasznie zalatuje "kiczem" :quasi: Horror na ktorym sie nie balem nie jest horrorem xO
    • Devil InSide napisał(a)
      Wg. mnie Mgła była średnia. Po Kingu spodziewałem się czegoś więcej ^^
      Najbardziej oklepanym momentem były owe macki (100 lat wstecz?), aktorzy byli średni a nawet mizerni :]
      Z takich momentów bardziej drastycznych to była końcówka (w samochodzie) xF


      Sredni to chyba zbyt duzo powiedziane. Film miał być: "Najlepszym filmem grozy tego roku" a to co ?? Nic. Ani to straszne, ani śmieszne. Wszytko juz na poczatku sie wyjasnia .... Efekty specjalne :lol: juz lepszy był smok w Polskim Wioedzminie ... co to sa za macki ... to wszystko juz było .... film ani troche nie zadowala, a raczej rozczarowuje. Cięzko mi znalezc jakikolowiek dobry aspekt tego film. Szczerze odradzam.

      Devil InSide napisał(a)
      Co do Hitmana to beznadziejny aktor zagrał główną rolę. Lepszy byłby Vin Diesel (z tego co wiem, to na początku on miał grać 47)


      A tu ani troche sie nie zgdzodze moim zdaniem Timothy Olyphant doskonale odzwierciedlił tytułowego Hitmana i swietnie wczuł sie w jego role. Nie wiem co Ci sie w jego grze nie podobał .. moze bys jakis argument podał bo takie rzucanie słow na wiatr to wiesz ....
      Nawiazujac do samego filmu, świetny ogladałem go dwa razy tak mi sie spodobał, imo jedne z najlepszych filmów akcji 2007 roku, i tu na odwrót do Mgły polecam goraco.
    • djezmo napisał(a)
      Devil InSide napisał(a)
      Co do Hitmana to beznadziejny aktor zagrał główną rolę. Lepszy byłby Vin Diesel (z tego co wiem, to na początku on miał grać 47)


      A tu ani troche sie nie zgdzodze moim zdaniem Timothy Olyphant doskonale odzwierciedlił tytułowego Hitmana i swietnie wczuł sie w jego role. Nie wiem co Ci sie w jego grze nie podobał .. moze bys jakis argument podał bo takie rzucanie słow na wiatr to wiesz ....
      Nawiazujac do samego filmu, świetny ogladałem go dwa razy tak mi sie spodobał, imo jedne z najlepszych filmów akcji 2007 roku, i tu na odwrót do Mgły polecam goraco.




      Dokładnie, imo również było świetnie bezuczuciowy miał być i był, reszta też super wyszła.
    • Devil InSide napisał(a)
      ...
      Co do Hitmana to beznadziejny aktor zagrał główną rolę. Lepszy byłby Vin Diesel (z tego co wiem, to na początku on miał grać 47)


      Jestem zbulwersowany o_o beznadziejny? zagrał przynajmniej dobrze...

      Vin Diesel jest strasznie "oklepany", w każdym filmie jest taki sam =) robi wrażenie na początku może, ale bardziej zaawansowany kinomaniak widzi co jest grane =)
    • Rosso napisał(a)
      Vin Diesel jest strasznie "oklepany", w każdym filmie jest taki sam =) robi wrażenie na początku może, ale bardziej zaawansowany kinomaniak widzi co jest grane =)

      moze dlatego ze caly czas dostaje porownywalne do siebie role? :> mysle ze jakby zagral w komedii romantycznej to nie bylby taki sam :P
    • Devil InSide napisał(a)
      Wg. mnie Mgła była średnia. Po Kingu spodziewałem się czegoś więcej ^^
      Najbardziej oklepanym momentem były owe macki (100 lat wstecz?), aktorzy byli średni a nawet mizerni :]
      Z takich momentów bardziej drastycznych to była końcówka (w samochodzie) xF

      Co do Hitmana to beznadziejny aktor zagrał główną rolę. Lepszy byłby Vin Diesel (z tego co wiem, to na początku on miał grać 47)


      Dla mnie mgła to kompletne dno, jest do niczego

      Wole polskie kino - "Wybacz mi"
    • Little Princess napisał(a)
      Rosso napisał(a)
      Vin Diesel jest strasznie "oklepany", w każdym filmie jest taki sam =) robi wrażenie na początku może, ale bardziej zaawansowany kinomaniak widzi co jest grane =)

      moze dlatego ze caly czas dostaje porownywalne do siebie role? :> mysle ze jakby zagral w komedii romantycznej to nie bylby taki sam :P


      O kurczak! nie wyobrażam sobie Vin'a Diesel'a w komedii romantycznej :D, ale nie zdziwił bym się jak by zagrał... =)

      co do mojego pierwszego posta, trochę przesadziłem, że jest oklepany.., Vin nieźle zagrał w 'Find Me Guilty'
      polecam :)
    • Little Princess napisał(a)
      ja bym sie nawet ucieszyla ^^ xD

      ale jednak z nim wole film... Pitch Black :P miodzio :D


      Nie wspomniałem o 'Pitch Black', ale zgadze się, że jest 'miodzio' =)

      dobra mu tu gadu-gadu o starych filmach, a trzeba sie zająć nowymi ^^

      Kto miał okazję obejrzeć Iron Mana :> czy szykuje się nam kolejne w miarę dobre kino rozrywkowe<:
    • Teraz wychodzi tyle nowych filmów że szok o_o
      NP:
      Hulk 2 ( nic nie wiem dokładnie, ale ma być)
      Scarlet
      Iron Man
      Nieuchwytny
      Nieodebrane połączenie

      Jeśli ktoś był na którymś z tych filmów może coś powiedzieć tzn jaki był itp.

      Ostatnio w TV oglądałem Shinobi stary lekko ale dobry film japońska super produkcja :D
    • Sega napisał(a)
      Teraz wychodzi tyle nowych filmów że szok o_o
      NP:
      Hulk 2 ( nic nie wiem dokładnie, ale ma być)
      Scarlet
      Iron Man
      Nieuchwytny
      Nieodebrane połączenie

      Jeśli ktoś był na którymś z tych filmów może coś powiedzieć tzn jaki był itp.

      Ostatnio w TV oglądałem Shinobi stary lekko ale dobry film japońska super produkcja :D


      Widzialem nieodebrane polaczenie i nawet mi sie podobal :D ogolnie bardzo zakrecony do samego konca warto obejrzec ;)

      Dla mnie odowiazkowa pozycja to:

      Haradl i Kumar 2 W Amsterdamie :D jedynka byla extra czekam na dvdrip dwojki :P

      dzisiaj ogladalem jeszcze Doomday i tez bardzo mi sie podobal ogolnie fajny pomysl na horror duzo krwi jest i kawalkow ludzkiego miesa :D
    • djezmo napisał(a)
      Devil InSide napisał(a)
      Wg. mnie Mgła była średnia. Po Kingu spodziewałem się czegoś więcej ^^
      Najbardziej oklepanym momentem były owe macki (100 lat wstecz?), aktorzy byli średni a nawet mizerni :]
      Z takich momentów bardziej drastycznych to była końcówka (w samochodzie) xF


      Sredni to chyba zbyt duzo powiedziane. Film miał być: "Najlepszym filmem grozy tego roku" a to co ?? Nic. Ani to straszne, ani śmieszne. Wszytko juz na poczatku sie wyjasnia .... Efekty specjalne :lol: juz lepszy był smok w Polskim Wioedzminie ... co to sa za macki ... to wszystko juz było .... film ani troche nie zadowala, a raczej rozczarowuje. Cięzko mi znalezc jakikolowiek dobry aspekt tego film. Szczerze odradzam.


      A ja się z Wami nie zgodzę. Oglądałem Mgłę i uważam, że to bardzo dobry film. To nie jest typowy horror, a raczej próba ukazania ludzi w obliczu strachu, przerażenia ale najbardziej niewiedzy. Tak naprawdę nikt nie był wstanie przewidzieć co się wydarzy (oprócz Carmody :P). Wogóle moim zdaniem aktorka która zagrała "supermaketowego Jima Jonesa" zasługuje na Oscara. Jedyna wadą filmu był aktor grający głównego bohatera. Mogli znaleźć kogoś lepszego.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Shinai Iaido ().

    • Jako że mamy nowy dział poświęcony tematyce tego wątku, pozwalam go sobie zamknąć :).


      --- edit ---

      Wątek ponownie otwarty. Piszcie do woli o nowościach, ale gdy będziecie chcieli dogłębniej porozmawiac o jakimś filmie, to załóżcie o nim watek. Po to powstał dział MiT :).

      Have a nice dyskusja :)
      Al
    • Dzieki dzieki dzieki ! :)
      Ten temat byl jednym z najciekawszych , mam nadzieje ze poziom wypowiedzi nie spadnie :]
      No to co polecacie ?:E Ogladal ktos hiszpanski REC ?
      Podobno bardzo fajny film , jak dobrze pojdzie to go ogladne w tym tygodniu :)
      Pozdro. xD
    • Rec świetny moim zdaniem, ciekawie zrobiony, choć czasami oczy bolą od latającej kamery, ogólnie mi się podobał, polecam.
      A oglądał ktoś Hancocka? Film nie aż taki nowy, mi się zbytnio nie podobał, z tego co słyszałem bardzo różni się od pierwowzoru, miał być świetny film, lecz autorzy woleli odejść od scenariusza, by trafić do szerszej grupy odbiorców...
    • Podgór napisał(a)
      Rec świetny moim zdaniem, ciekawie zrobiony, choć czasami oczy bolą od latającej kamery, ogólnie mi się podobał, polecam.
      A oglądał ktoś Hancocka? Film nie aż taki nowy, mi się zbytnio nie podobał, z tego co słyszałem bardzo różni się od pierwowzoru, miał być świetny film, lecz autorzy woleli odejść od scenariusza, by trafić do szerszej grupy odbiorców...

      mi sie podobalo pokazanie superbohatera w humorystycznym wydaniu :]
      jutro mam w planie obejrzec ''Sierociniec'' i ''REC''

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PimP 1987 ().

    • Rec super film zgadzam się :) Czasami kamera faktycznie trochę skacze ale dodaje to smaczku do filmu.

      Hancock taki średni film... Spodziewałem się czegoś lepszego. No ale myślę że jak ktoś chce obejrzeć to czasu nie zmarnuje.

      Ja dziś jadę na nową Mumie :) zobaczymy czy sie spodoba jak poprzednie części.
    • Sega napisał(a)

      Ja dziś jadę na nową Mumie :) zobaczymy czy sie spodoba jak poprzednie części.


      bylam jakis czas temu na tym w kinie ;)
      powiem tak nic powalającego ale film do obejrzenia ;)


      jeśli podobały Ci sie poprzednie częsci to ta też Ci sie powinna podobać...
      "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
      that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

      Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

      Multikonto 1/2
      Lady Claire/khartvin

    • 1 i 2 miały wiecej gagów, ogolnie byly lepsze ;)
      to typowa kinowka ktora oglada sie z usmiechem na twarzy ale szybko o niej sie zapomina ;]
      ale film i tak dosc fajnei sie oglada w koncu to mumia ;D
      brak tylko bardzo Rachel Weisz..
      maria bello ktora gra jej role teraz sprawuje sie wyraznie slabiej ;)
      ale za to nadrabia z nawiazka Isabella Louisa Leong, w sumie cały film przy niej blednie :XP:
      i liczylem troszke na wiekszy popis walk w wykonaniu Jet Li :E

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez aryss ().

    • może i ja podziele się swoimi wrażeniami:

      Hancock - świetny film. Warto iść chociażby dla samych gagów. Jeden z kultowych tekstów: "Nie wnerwiajcie mnie, bo zaraz jego głowa znajdzie się w twojej pupie".

      Mumia3 - oglądnąć można, jednak szkoda kasy aby iść do kina

      Batman - klasyka. Jednak spodziewałem się czegoś lepszego.

      Hulk2 - co to puff ma być?? Jedyna ciekawa scenka, to gdy w końcówce pojawia sie IronMan. Kolejna część to zapewne IronMan vs Hulk :D
      /nie prawda ;x jedyna ciekawa scenka to Edward Norton pod prysznicem xD


      IronMan - ciekawy, fascynujący. Naprawdę warto. Genialne kreacje aktorskie.

      Moja dziewczyna się żeni - komedia romantyczna. Finał znany już do początku. Można oglądnąć z dziewczyną - nawet wypada

      Kung Fu Panda - mega wypas

      The Bank Job - ciekawy filmik. Nie porywa, lecz trzyma w napięciu.
    • Lady Claire napisał(a)
      Sega napisał(a)

      Ja dziś jadę na nową Mumie :) zobaczymy czy sie spodoba jak poprzednie części.


      bylam jakis czas temu na tym w kinie ;)
      powiem tak nic powalającego ale film do obejrzenia ;)


      jeśli podobały Ci sie poprzednie częsci to ta też Ci sie powinna podobać...


      I się podobały poprzednie części i ta też :)
      Tak jak wyżej piszą film średni szybko się zapomni o nim, ale można obejrzeć.

      A teraz czekam na 2 filmy :)
      Death Race
      i
      Babylon AD

      Zobaczymy czy warto czekać :D
    • hmm no to moze ja tez sie czyms podziele
      zaczne od hmm..

      REC - horror hiszpanski czy jakos tak ? wedlug mnie zenada x_x (kasajaca babcia i reszta gagow XD) do tego dialogi :lol:
      Hancock- mi sie nawet podobal , nie bylo rewelacji :P ale dosc dobrze sie oglada ;)
      Hulk2 - tez poracha i kicz >_>

      Kung Fu Panda - mega wypas -> potwierdzam ^^
      Krol skorpion 2 - no dam 2+ :E wogole mnie nie zainteresowal , gra aktorow tez przecietna :quasi:
    • esz chciałam iść do kina ale wydaje mi się że absolutnie nie ma na co :quasi:

      w zasadzie wszystko co jako tako da sie ogladac to juz chyba widzialam...
      i absolutnie nic mnie nie zachwycilo... nawet ten caly batman x_x

      jedyny film na który obecnie czekam to Pride and Glory ale pojęcia nie mam kiedy to u nas wejdzie na ekrany... :fsad:
      "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
      that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

      Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

      Multikonto 1/2
      Lady Claire/khartvin

    • Mroczny rycerz to najciekawszy film, jaki widziałem w tym roku. Genialna rola Legera, który zagrał rolę Jokera, zachwyciła największych sceptyków tego rodzaju kina - w tym mnie. Kwestie, które wygłasza Joker, brawa dla scenarzysty, są nieszablonowe i całkowicie demaskujące. Mówię wam, ten clawn to sędzia, który mówi tak trafnie, że nie przypomina żadnej z wcześniejszych postaci kina o superbohaterach. Moim zdaniem całość jest organizowana tak, że ociera się o miano dzieła.
    • Chyba zartujecie, ze "Hancock" byl swietny. To jeden z najgorszych filmow tego roku. Fabularnie jest zenujacy. Czysta komercja. Film dla nastolatkow i pokolenia "Tila Tequila Shot at Love". Swietnym filmem to jest "Zielona Mila", "Ostatni Mohikanin", ale nie taka zenuja.

      "Kung Fu Panda" byla ok i nic wiecej. Obejrzec mozna, ale bez wiekszej podniety. Ja czekam na "Epoke Lodowcowa 3". Jednak w tym roku, najlepsza bajeczka byl i tak niepodwazalnie "Wall - E". Epicko wrecz pokazana samotnosc i potega milosci.

      Ironman - fascynujacy? Film klasy sredniej. Bez rewelacji niestety. Jakbym poszedl na to do kina to poplakalbym sie, ze wydalem kase (najlepsza ekranizacja komiksu i tak jest Batman, ale o tym za chwile).

      "Batman" - czy naprawde dobry?
      Wychowalem sie na komiksach "Batmana" i dla mnie - fana, pierwsze filmowe czesci czlowieka nietoperza byly najlepsze. Swiat byl osadzony w bajkowym klimacie. Jednak obecna jak i poprzednia czesc naszego bohatera zostala przeniesiona we wspolczesne realia. Dla mnie to pozbawienie jader Batmana - czysta profanacja.
      Oczywiscie, ze chodzi o pieniadze i znacznie lepiej sprzeda sie film sensacyjny nizeli bajeczka. Niestety, komiskowy heros wyglada po prostu glupio w takich realiach, bo przeciez kto powazny latalby w lateksie z gejowska pelerynka i rownie smiesznymi uszkami na lbie? W konwencji bajkowej (patrz pierwsze czesci filmowe kultowego komisku) on tam pasowal. Wszystko spajalo sie w jednolita calosc. Tutaj zwyczajnie pretenduje na pederaste roku.
      Bolesnym jest rowniez fakt, ze obecnie Batman zmienia glos i nie da sie go powiazac z Waynem. Na sile probuje sie urzeczywistnic czlowieka nietoperza. Kiedys bylo inaczej i podchodzilo sie do tego z usmiechem i dystansem. Dzisiaj jest serio. Dzisiaj jest komercyjnie i zalosnie... Legenda zdechla. Batman R.I.P.
      Mysle, ze tworcom po prostu zabraklo skilla do powtorzenia klimatu dawnych filmow, albo zwyczajnie, chcieli zrobic z tego przecietny amerykanski film akcji...
      Co do gry aktorow sie nie wypowiadam, bo nie obejrzalem filmu nawet do polowy.

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Skull Collector ().

    • Skull Collector napisał(a)
      ...


      Chyba mało filmów obejrzałeś w tym roku, jeśli Hancock'a uważasz za najgorszy film.

      Świetny może nie był, ale taki sobie przeciętniak.


      Batman, jeden z najlepszych filmów tego roku, gra aktorów na wysokim poziomie, Heath Ledger grający Jokera, zagrał prawdopodobnie rolę życia, jak na razie mój number 1 tego roku.