Przyklejony Nowe Filmy

    • CookieMonster napisał(a)
      1408 - swietny filmik i co ciekawe sa 2 wersje zakonczenia filmu.

      Jak to dwie wersje? W jednym filmie?

      O co dokładnie chodzi? ?( (Tylko nie opisuj zakończenia :>)
    • hejtuje spoilerom wiec nie ma sie co martwic. poprostu po skonczeniu filmu zmieniono zakonczenie( jakies 5 minut koncowe). wersja ktora wyciekla ma inne od tej ktora bedzie w kinach. i moim zdaniem te 1 jest lepsze.
    • Wiadomo już coś o ekranizacji Weapon X?

      Ja gdzieś czytałem, że premiera ma być dopiero w 2009 roku :(

      Liev Schreiber ma zagrać młodego Williama Strykera, w X-Men 2 starego Williama Strykera zagrał Brian Cox.

      W roli głównej oczywiście Hugh Jackman :D

      Mam nadzieję, że film o historii Wolverine'a będzie lepszy niż X-Men.
    • Co sądzicie o ostatniej części Resident evil zagłada? ja po obejrzeniu filmu miałem nie dosyt :( czegoś mi brakowało, ale sam nie wiem czego:E
      W najbliższym czasie mam chęć obejrzeć Hitmana, ale czy warto<:
      kto oglądał chętnie wysłucham opinii :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rosso ().

    • ja w poprzedni weekend bylam na Hitmanie :)
      i ogolnie musze przyznac ze film mi sie podobal i wyszlam z kina zadowolona ^^

      taki lacikowy, momentami smieszny, akcja jest wartka...
      przyjemnie i odprezajaco sie oglada i ani troche sie nie dluzy...

      tak wiec spokojnie mozna sie wybrac ze znajomymi do kina i przy okazji opchac sie popcornem ;)
      "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
      that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

      Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

      Multikonto 1/2
      Lady Claire/khartvin

    • Lady Claire napisał(a)
      ja w poprzedni weekend bylam na Hitmanie :)
      i ogolnie musze przyznac ze film mi sie podobal i wyszlam z kina zadowolona ^^

      taki lacikowy, momentami smieszny, akcja jest wartka...
      przyjemnie i odprezajaco sie oglada i ani troche sie nie dluzy...

      tak wiec spokojnie mozna sie wybrac ze znajomymi do kina i przy okazji opchac sie popcornem ;)


      A jest nawiązanie w pewnym stopniu to gierki?
    • co do tego to ja sie niestety nie orientuje, bo osobiscie w to nigdy nie gralam...
      ba musze sie przyznac ze o istnieniu takiej gry dowiedzialam sie chyba dopiero w tym samym dniu w ktorym na film szlam :P
      z tym pytaniem to bedzie trzeba udarzac do jakiegos pana ktory film widzial :P
      "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
      that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

      Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

      Multikonto 1/2
      Lady Claire/khartvin

    • Ciągle widze inne sceny z filmu "władca pierścieni". Nigdy nie byłem w kinie na tym filmie, żałuje bo podoba mi się. Oglądałem go tylko w domowym zaciszu. I ciągle widze sceny których tam nie ma. Może ktoś wie czy jakies sceny nie zostały pokazane w filmie ale były nakręcone? A może ktoś wie gdzie znaleść wersje z całością, każdą sceną? Jak co PW :P

      POZDRAWIAM ]:-D
    • Tak sobie ogladam maxiora i patrz a tu takie filmy jak:
      Skarb Narodów Księga Tajemnic
      Batman The Dark Kinght
      Alien vs. Predator: Requiem
      Boewulf - Potwór

      Aż czuje się zacofany tyle ich jest :D

      Co sądzicie o tych filmach czy będą hitami czy jakieś marne produkcje z nich wyjdą?

      POZDRAWIAM



      /przypominam, że doubleposting nie jest dozwolony :>
      C.
    • z tych 4 co sa wymienione jak jeden bedzie dobry to dobrze.jakos ostatnio za duzo bajerow daja a za malo tresci a tych filmach.
      co prawda kino poteguje ich moc oddzialywania na widza ale jakos to nie to.
      ja czekam az cos pobije zrodlo mojego mistrza Aronofskyego...szkoda ze tak ciezko to w kinie spotkac....ale na szczescie zakupilem DVD:)
    • z nowosci bardzo mi sie spodobal film Amerikan Ganster, troszke podobny do Chłopcow z Ferajny ale jednoczesnie patrzacy z innej perspektywy (w GF pokazani mafiozi włoscy brzydzacy sie prochami w AG murzyni robiacy na nich najwieksze interesy), no i nawet Russel Crowe ktory mnie tak wkurzal w remake Yumy tu mi sie spodobal ;]

      ogolnie bardzo polecam ;)
    • To to jest nowy film?
      Ten z Danzelem Washingtonem?
      Zaskoczyłeś mnie, bo moi kumple już od jakiegoś czasu to mają i się cały czas jarają tym filmem.
      Na pewno obejrzę, bo słyszałem, że warto :D
    • Mi ostatnio podobał sie film Hitman... myślałem że będzie zupelnie sknocony,ale film powstał na bazie jednej misji i wyszło nawet topsze. Cały scenariusz to taki miks misji ze wszystkich Hitmanów... film powtórzył scenkę w której panowie pałecjanci robią nalot na mieszkanie z gry a gra z filmu Leon Zawodowiec ,takie błędne koło .skłamałbym że wyszedł gniot naśladujący wszystko i wszystkich,bo film naprawde spox 8)
    • Hheheh "American Pie : Beta Hause" dokładnie...
      To kontynuacja "Wyścigu golasów".
      Całość porządnie śmiechowa, choć niektóre sceny są obrzydliwe np. krztusząca sie dziewczyna (kto oglądał wie o co biega) ]:-D
    • a widzal ktos juz Obcy kontra Predator II :D

      ja sie bede do kina wybieral :D

      z tego co slyszalem to az taki super to od nie jest
      ale i tak lubie filmy dzie wystepuje obcy i predator
      najlepsze byly czesci obcego zwlaszcza II i III czesc :P

      |
      |----------Obcy & Predator żadza xD
      |
      \/
    • maciej92 napisał(a)
      a widzal ktos juz Obcy kontra Predator II :D

      ja sie bede do kina wybieral :D

      z tego co slyszalem to az taki super to od nie jest
      ale i tak lubie filmy dzie wystepuje obcy i predator
      najlepsze byly czesci obcego zwlaszcza II i III czesc :P

      |
      |----------Obcy & Predator żadza xD
      |
      \/


      Ja oglądałem i szczerze mówiąc nic ciekawego :quasi: ostatnio trudno jakiś fajny film trafić, jedyny jaki mi się ostatni spodobał to J Am Legend, może z tego powodu, ze grał tam jeden z moich ulubionych aktorów... polecam :]
    • maciej92 napisał(a)
      a widzal ktos juz Obcy kontra Predator II :D

      ja sie bede do kina wybieral :D

      z tego co slyszalem to az taki super to od nie jest
      ale i tak lubie filmy dzie wystepuje obcy i predator
      najlepsze byly czesci obcego zwlaszcza II i III czesc :P

      |
      |----------Obcy & Predator żadza xD
      |
      \/


      e tam. Najnowsza czesc jest do bani.
      Nic sie nie dzieje.
      Ciagle nuda przez caly film.
      Osobiscie nie polecam tej czesci ale inne owszem tak:D
    • Rosso napisał(a)
      Co sądzicie o ostatniej części Resident evil zagłada? ja po obejrzeniu filmu miałem nie dosyt :( czegoś mi brakowało, ale sam nie wiem czego:E
      W najbliższym czasie mam chęć obejrzeć Hitmana, ale czy warto<:
      kto oglądał chętnie wysłucham opinii :)


      Piszesz, że czujesz niedosyt. Ja też po obejrzeniu poczułem lekki niedosyt, ale myślę, że oni sobie otwarli furtkę, by móc nakręcić kolejną część. :)
    • gone baby gone

      ben affleck za kamera i jego brat w glownej roli, wyszedl bardzo dobry film. dlugo czekalem naten film.


      no man for old men

      powrot na poziomie fargo w wykonaniu braci coen


      girl next door

      film na podstawie prawdziwej historii chyba z lat 60 kiedy mialo miejsce jedno z najbardziej okrutnych morderstw ktore sprawcami byla rodzina(matka i jej 2 niepelnoletnich synow). nieogladalem bo troche nie moj film ale podobno saw ponim mozna puszczac juz dzieciom jak dobranocke ;p
    • Sega napisał(a)
      Rosso a dobry ten I am Lagend?
      Też chce sobie zobaczyć bo po zwistunach wyglądało dobrze

      Polecam film Next z Nicolas-em Cage-em :D całkeim nie zły. A i jesli ktoś nie ogladał to również Testosteron <----- Polski film :D niektóre teksy są wprost genialne.


      I am Legent jest dobry, fajne efekty, a i jedna akcja poprostu zatyka dech w piersiach. No i romowy Smitha z manekinami sa genialne
    • ja oglądałem Obcy kontra Predator 2 i powiem Wam, że mi się podobał
      porównując ten film do 1 części AvP jest o wiele lepszy :)
      a widzieliście koniec filmu ?
      generał miał w walizce ręczną plazmę Predatora i mówił '' to nie nasza technologia ... ''
      może wyjdzie AvP III ?
    • Właśnie wróciłem z "I am Legend". Muszę przyznać, że mnie pozytywnie zaskoczył. Efekty specjalne - super, fabuła - miazga, gra aktorów - super. Ogólnie film mogę polecić z czystym sumieniem praktycznie każdemu.
    • Belit napisał(a)
      Właśnie wróciłem z "I am Legend". Muszę przyznać, że mnie pozytywnie zaskoczył. Efekty specjalne - super, fabuła - miazga, gra aktorów - super. Ogólnie film mogę polecić z czystym sumieniem praktycznie każdemu.

      ogladalem z zeszly weekend film :E
      ale podpisuje sie pod tym co napisal przedmowca
      film mnie mile zaskoczyl, tym bardziej wrazliwym zakreci sie lezka w kilku momentach :P ;)
    • Ja ostatnio oglądałem:
      "Jestem legendą"- bardzo dobry film i pewnie pare razy jeszcze go na kompie obejże.
      "Infiltracja"- mimo że nie jest taki nowy to sobie obejżałem i u mnie dsotał by jakieś 8/10
      "American Pie 6"- oczywiście znany gatunek, dla fanów godny uwagi :D
      "Next"- nie najgorszy film, przynajmniej jak oglądałem to się nie nudziłem :D oczywiście polecam

      I niedługo chce oglądać
      "The Golden Compass"
      "Skarb narodów: Księga Tajemnic:
      "Oby kontra predator 2"
      "Wojny smoków"
      "Beowolf: Potwór"

      Te wyżej tytuły mogą dostarczyć sporo wrażeń, przynajmniej mam taką nadzieje.

      Edit: Wie ktoś coś o flimie "Project: Monster"?? Niby coś jak Godzilla czy jakoś tak.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Sega ().