Przyklejony Nowe Filmy

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • ogólnie dobry komentarz ale

      w " Zapłacie " zagrał Ben Afleck film był ciekawy głównie ze względu na fabułę

      Ale obecność tego aktora nie zepsuła wrażenia

      film też na podstawie książki Dicka
    • Lady Claire napisał(a)
      CookieMonster napisał(a)

      jakby zagral w tym ben aflec to bym powiedzial ze dobry film ]:-D


      neee jakby zagral ben afleck to by nie nakrecili filmu bo by im klisze pekaly x_x
      beznadziejny z niego aktor :P x_x x_x
      przynajmniej moim zdaniem ^^


      Next na prawde warto zobaczyc... (ale nie koniecznie w kinie)
      film sie calkiem sympatycznie ogląda i Cage mimo robienia tych swoich 'psich min' wypada w nim calkiem niezle ;)
      nie jest to oczywiscie nic zwalajacego z nog ale ogolnie spoko ^^

      z tym ze jakby ktos sie wahal Next czy Transformers to niech olewa Next i biegnie na Transformersow :fgrin:
      przynajmniej takie jest moje zdanie po obejrzeniu obu tych filmow ^^

      A mnie draznl Cage w tym filmie :O Gdyby nie on film by mi sie podobal ;) Ja tez polecam Transformersow 8)
    • Harry Potter jest super . Ale z checią bym poszedl na Transformersy , moze ktos ten film polecic ? , jak czytalem recenzje itp to podobno jest czad

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dance4Life ().

    • Dance4Life napisał(a)
      Harry Potter jest super . Ale z checią bym poszedl na Transformersy , moze ktos ten film polecic ? , jak czytalem recenzje itp to podobno jest czad


      trzy dni temu sciagłem Transformersow i film jest godny uwagi naprawde nie widziałem jeszcze lepszego filmu z dziedziny sajensfikszyn naprawde polecam xD

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sefarius ().

    • sefarius napisał(a)
      Dance4Life napisał(a)
      Harry Potter jest super . Ale z checią bym poszedl na Transformersy , moze ktos ten film polecic ? , jak czytalem recenzje itp to podobno jest czad


      trzy dni temu sciagłem Transformersow i film jest godny uwagi naprawde nie widziałem jeszcze lepszego filmu z dziedziny sajensfikszyn naprawde polecam xD


      Jak amsz okazje isć na Transformers to idz =) nie jestem zbyt dużym fanem filmów tego typu ale bardzo mi sie podobał ^^ kilka wad bym znalazł jak błachy wątek miłosny ^^ i to ze decepticony z Megatonem na czela powinny wygrać ^^


      Wczoraj oglądałęm Motel :quasi: miałęm się bać etc. mało wymagajacy thiller, nic strasznego, szcerze to nie polecam :-/ więcej oczekiwałem od tego filmu :O
    • Dance4Life napisał(a)
      Harry Potter jest super . Ale z checią bym poszedl na Transformersy , moze ktos ten film polecic ? , jak czytalem recenzje itp to podobno jest czad


      no ja wlasniewrocilam z kina, i szczerze polecam :) sama nie przepadam za filmami SF , ale to chociaz bajeczka dla doroslych , jest warta obejrzenia, przede wszytskim ze wzgeldu na doskonale wrecz efekty specjalne i muzyke, dlatego goraco polecam:)
    • A ja Transformersy obejrzę w domu i w ogóle bym się nie palił do obejrzenia tego filmu, gdyby nie komiks :D i serial animowany emitowany na Cartoonie :D

      A HP V też sobie ściągnę :P
    • Dance4Life napisał(a)
      Harry Potter jest super . Ale z checią bym poszedl na Transformersy , moze ktos ten film polecic ? , jak czytalem recenzje itp to podobno jest czad




      hehe Film :ETransformers :E ogladalem z 6 razy jak nie wicej jak zobaczysz te efekty to ohohoh poprostu miodziooo film oby takich wiecej :D
    • Witam

      mam pytanie :)

      Był ktoś na filmie Katyń? Podobał wam się? Zastanawiam się czy przypadkiem nie zajrzeć do kina na ten właśnie film - być może przyda się do szkoły jak będziemy omawiać tę zbrodnię :D

      Pzdr. Chlopak

      Czekam na odpowiedz:)
    • Transformers...
      Za filmami SF nie przepadam, ale podobało mi się...
      Dużym plusem jest nieustająca akcja, ciągle się coś dzieje...
      Masa efektów specjalnych, wybuchów...
      Przy tym filmie ciężko się nudzić, ogląda się bardzo przyjemnie...
    • Saint Jimmy napisał(a)
      Transformers...
      Za filmami SF nie przepadam, ale podobało mi się...
      Dużym plusem jest nieustająca akcja, ciągle się coś dzieje...
      Masa efektów specjalnych, wybuchów...
      Przy tym filmie ciężko się nudzić, ogląda się bardzo przyjemnie...


      wkoncu rezyserowal to gostek od bad boysow :D
    • chlopak napisał(a)
      Witam

      mam pytanie :)

      Był ktoś na filmie Katyń? Podobał wam się? Zastanawiam się czy przypadkiem nie zajrzeć do kina na ten właśnie film - być może przyda się do szkoły jak będziemy omawiać tę zbrodnię :D

      Pzdr. Chlopak

      Czekam na odpowiedz:)


      Tak się składa ,że oglądałem ten film. Opowiada o zbrodni wyrządzonej Polakom przez Sowietów. Andrzej Wajda ukazał tamte realia z wielu perspektyw. Są sceny ,które naprawdę zapadają w pamięć... szczególnie ta ostatnia... Ten film jest bardzo refleksyjny, głęboki. Może to nie jest taki SF do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni ,ale uważam ,że film jest godny polecenia :)
    • Transformers:
      Co tam dużo mówić dobry film, lecz nie bdb oglądałem kilka razy, ale następnym razem tylko ze względu na panią Megan Fox :D patrz avatar :P

      Katyń:
      Nic nadzwyczajnego, ale po wyjściu z kina chciało się dopaść takiego ruska i wiadomo co mu zrobić... >_>

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rosso ().

    • A mnie jakos Polskie filmy nie zachęcaja do pójścia do kina byłem na kilku i ogólnie tylko " Pianista " nie pozostawił złego wrażenia, nie był aż tak dobry żebym teraz na inny polski film pojechał.



      A co do tego że transformery to jest dobry film :


      jest sredni, jako film s-f dobry.

      Sceny walki były bardzo ciekawe z tym że ostatnia walka była denna, była tylko z założenia że szef złych musi walczyć z szefem dobrych a jak zostało to zakończone to jest poprostu bezsens
      Szkoda, że matrycy przywódctwa nie pokazali w akcji, to byłby efekt !


      Bay znowu nie poradził sobie z fabułą tak jak w " Wyspie " pierwsza niecała godzina ciekawa, super klimat, potem godzina czekania aż się skończy. Tam ta sama osoba wykonała muzykę do filmu i można było sobie posłuchać czegoś fajnego.


      W " Transformerach " jest ten sam schemat
      A przecież Bay zrobił takie filmy jak " Bad Boys " i " Armageddon "
      postawił na efekty od muzyki wziął sprawdzonego Jabłonskiego reszte chyba uznał za mniej ważną.


      A gorszy pod względem fabuły od filmu jest serial, który można było oglądać na cartoon network

      każdy odcinek wyglądał tak samo

      autoboty lecą na decepticonów - stacie - odwrót jednej z ekip

      albo decepticony na autobotów - starcie - odwrót jednej z ekip



      rózniły się tylko miejsca bitew, ale walki juz wyglądały tak samo

      i te ich transformacje HA HA HA ksywka - poza i logo w tle - beznadzieja tak zepsuć transformerów a przecież zrobili cos tak wspaniałego jak film pełnometrażowy którego fabyła nie raziła muzyka jeszcze lepsza od nowego filmu i od tego czasu same badziewie robili.


      A jeśli chodzi nawet o sam film jako film s-f, to jest dużo lepszych np. :

      Obcy
      Terminator
      Equillibrium
      Matrix
      Bladeruuner
      Metropolis
      Gattaca


      Ogólnie nie odradzam obejrzenia " transformerów "
      się dobrze ogląda mimo wad

      Ale bez zbędnego wychwalania i robienia z efektów argumentu stanowiącego o jakości filmu.
    • Właśnie oglądnąłem jeden z najnowszych filmów Hollywodzkich, a mianowicie:

      The Invisible

      Cóż, generalnie zawiodłem się na nim. Najlepszy był w nim w zasadzie... początek. W miarę rozwoju akcji, film stawał się coraz bardziej kiczowaty - napięcie bardzo sztucznie podtrzymywane, akcja bardzo schematyczna - po pół godziny oglądania można się domyśleć, o czym będzie dalsze 1,5h filmu i jak się on skończy. A szkoda. Bo sam pomysł, idea filmu wydała mi się ciekawa - lecz jej wykonanie - fatalne. Jednym z nielicznych plusów jest ścieżka dźwiękowa - zwłaszcza delikatnie rockowe kawałki grane w różnych momentach (początek filmu!).

      Moja ocena: 3/10

      Pozdrawiam :)
    • chlopak napisał(a)
      Witam

      mam pytanie :)

      Był ktoś na filmie Katyń? Podobał wam się? Zastanawiam się czy przypadkiem nie zajrzeć do kina na ten właśnie film - być może przyda się do szkoły jak będziemy omawiać tę zbrodnię :D

      Pzdr. Chlopak

      Czekam na odpowiedz:)



      Był ,Był :D
      Sredni film , z tego gatunku 2razy lepszy jest Pianista :P
      Ostatnie 30 m filmu bylo świetne ;p

      /jeszcze raz zobaczę tyle lagów pod twoimi postami, twojej roboty to będzie warn! wystarczy kliknąć raz a nie tysiące :> może to Cię czegoś nauczy!
      Tortoise
    • Lucas napisał(a)
      Właśnie oglądnąłem jeden z najnowszych filmów Hollywodzkich, a mianowicie:

      The Invisible

      Cóż, generalnie zawiodłem się na nim. Najlepszy był w nim w zasadzie... początek. W miarę rozwoju akcji, film stawał się coraz bardziej kiczowaty - napięcie bardzo sztucznie podtrzymywane, akcja bardzo schematyczna - po pół godziny oglądania można się domyśleć, o czym będzie dalsze 1,5h filmu i jak się on skończy. A szkoda. Bo sam pomysł, idea filmu wydała mi się ciekawa - lecz jej wykonanie - fatalne. Jednym z nielicznych plusów jest ścieżka dźwiękowa - zwłaszcza delikatnie rockowe kawałki grane w różnych momentach (początek filmu!).

      Moja ocena: 3/10

      Pozdrawiam :)


      nieogladalem remaku ale orginal jest swietny.

      edyta:

      jestem po seansie : 1408 na podstawie powiesci kinga i polecam. dobra obsada, trzyma w napieciu. moze troche zamalo straszny jak na horror ale dobrze sie oglada te odgrzewane lsnienie.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez CookieMonster ().

    • Ostatnio czytałem coś na Onecie, albo Interii o najnowszym sequelu Saw, czyli o czwartej części Piły.

      Pytanie do was: Ktoś się orientuje kiedy premiera?

      Najbardziej boli mnie to, że chcą nakręcić w sumie aż 6 części. A z reguły każdy następny sequel (zwłaszcza po zmianie reżysera) są coraz gorsze.
      Oczywiście mam nadzieję, że się mylę. Ale 1 i 2 były świetne, a trójka z innym reżyserem już taka sobie.
    • Ponury_JOKER napisał(a)
      Ostatnio czytałem coś na Onecie, albo Interii o najnowszym sequelu Saw, czyli o czwartej części Piły.

      Pytanie do was: Ktoś się orientuje kiedy premiera?

      Najbardziej boli mnie to, że chcą nakręcić w sumie aż 6 części. A z reguły każdy następny sequel (zwłaszcza po zmianie reżysera) są coraz gorsze.
      Oczywiście mam nadzieję, że się mylę. Ale 1 i 2 były świetne, a trójka z innym reżyserem już taka sobie.


      premiera będzie jak zawsze w Halloween a czwarta część zapowiada się ciekawie po trailerach polecam zobaczyć na video.google.com
    • Ponury_JOKER napisał(a)
      Ostatnio czytałem coś na Onecie, albo Interii o najnowszym sequelu Saw, czyli o czwartej części Piły.

      Pytanie do was: Ktoś się orientuje kiedy premiera?

      Najbardziej boli mnie to, że chcą nakręcić w sumie aż 6 części. A z reguły każdy następny sequel (zwłaszcza po zmianie reżysera) są coraz gorsze.
      Oczywiście mam nadzieję, że się mylę. Ale 1 i 2 były świetne, a trójka z innym reżyserem już taka sobie.


      Zgadzam się, że coraz gorsza jest fabuła Piły. Obejrzałem 1,2 i 3 i stwierdzam że dwie pierwsze nawet fajne, ale trzecia część już nie jest aż tak dobra. Nie zamierzam oglądać następnych części :P.

      Ja czekam aż pojawi się (jeśli pojawi w ogóle) kontynuacja Eragona, czyi Najstarszy. Pierwsza część moim zdaniem to kompletna klapa, ale mam nadzieję że druga cześć będzie lepsza.

      I jeszcze jedno gdzieś widziałem, że ma się pojawić film Hobbit może ktoś wie kiedy będzie premiera?
    • Ja z chęcią obejrzę pozostałe części SAW, ale juz z mniejszą ochotą niż pierwsze dwie części (trójka mi się nie podobała - brak tego swoistego, klimatycznego i zaskakującego zakończenia).

      Do Hobbita mi się jakoś nie pali, chyba że za produkcję będą odpowiedzialni ci sami ludzie, którzy kręcili Władcę Pierścieni.

      Eragona nie oglądałem i nie żałuję, bo słyszałem że to najbardziej spaprana ekranizacja książki jaką świat widział. Najstarszy będzie pewnie jeszcze gorszy.

      Ja bym chciał, żeby wyszła ekranizacja do Silmarinion, ale produkcja zajęłaby im kilka ładnych lat, a w czterogodzinnym filmie nie daliby rady nawet zamieścic choćby cząstki opowieści Śródziemia.
    • Ponury_JOKER napisał(a)
      Ja z chęcią obejrzę pozostałe części SAW, ale juz z mniejszą ochotą niż pierwsze dwie części (trójka mi się nie podobała - brak tego swoistego, klimatycznego i zaskakującego zakończenia).

      Do Hobbita mi się jakoś nie pali, chyba że za produkcję będą odpowiedzialni ci sami ludzie, którzy kręcili Władcę Pierścieni.

      Eragona nie oglądałem i nie żałuję, bo słyszałem że to najbardziej spaprana ekranizacja książki jaką świat widział. Najstarszy będzie pewnie jeszcze gorszy.

      Ja bym chciał, żeby wyszła ekranizacja do Silmarinion, ale produkcja zajęłaby im kilka ładnych lat, a w czterogodzinnym filmie nie daliby rady nawet zamieścic choćby cząstki opowieści Śródziemia.


      O tak ta Ekranizacja to dno.

      A co do Hobbita to wydaje mi się że też Peter Jackson będzie to kręcił i chyba bardzo dobrze :P i faktycznie żaden film nie odda "magii"" Śródziemia
    • Co do Piły, to mi też podobała się 1 i 2, a 3 już tak średnio. Ale i tak chętnie obejrzę następny sequel. Ale Halloween już chyba było, nie? Jest już ta Piła 4?
      edit: luzik, już znalazłem w necie i niedługo będe oglądał :D

      Yesterday, upon the stair,
      I met a man who wasn’t there
      He wasn’t there again today
      I wish, I wish he’d go away...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez policeMan ().

    • policeMan napisał(a)
      Ale Halloween już chyba było, nie?

      Było, mój kumpel chciał na to przedwczoraj iść do kina.

      Zdaję się, że ten film to Remake, ja oglądałem kiedyś starą wersję...nawet fajna.
    • W mojej mieścinie w kinie pewnie za jakieś kilka miesięcy dopiero będzie ten film jak dobrze pójdzie, o ile w ogóle będzie :rolleyes:

      Yesterday, upon the stair,
      I met a man who wasn’t there
      He wasn’t there again today
      I wish, I wish he’d go away...
    • 1408 wymiata...jeden z lepszych filmów jakie ostatnio widziałem :D
      ostatnio wpadłem tak od niechcenia do kina na film pt Lookout i odradzam wszystkim ten badziew...moja nominacja do kiczu 2007 roku... x_x

      jeszcze jeden film który ostatnio ogladalem ale to chyba początki 2007 roku...film pt W stronę słońca...na początku wieje nuda...im bliżej końca tym lepiej... :D

      edit czekam na hobbita...może się doczekam...w 2008 :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez banan.pl ().

    • Z wymienionych przez Was filmów widziałem sporo,
      Transformers - trzeba się nastawić że to efekciarska bajka, wtedy da się obejrzeć - ale podobały mi się efekty.
      Faktycznie Piła 3 porażka jak dla mnie.
      Polecam wszystkim film z Denzelem Washingtonem i J. Foster "Plan Doskonały" - świetna sensacja, podobał mi się też film "Liczba 23" z Jimem Carrey'em, choć jest lekko pokręcony.
      W me ręce wpadł także thriller z Johnem Cousackiem "1408" - zapowiadał się nieźle ale ... sami wiecie.
      Wczoraj miałem oglądać The Invisible i Katyń ale oglądałem WTC-niewygodne fakty.
    • Mój kumpel był na jakimś (jego zdaniem badziewnym) filmie o dziennikarzu porwanym w Iraku. Nie pamiętam tytułu, ale jakos niedawno była premiera.

      A jeśli chodzi o 1408 to jedyne co mogę powiedzieć, to to, że bardzo chętnie się przejdę na niego do kina. Ponieważ uwielbiam wszelkie ekranizację i adaptację na podstawie książek Stephena Kinga :D