Przyklejony Nowe Filmy

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Nowe Filmy

      Jako, iż z Rozrywka i Hobby został wydzielony nowy dział Muzyka i Film, także i charakter tego wątku będzie musiał sie trochę zmienić, gdyż jego dotychczasowa forma trochę kolidowała z ideą nowego działu...

      Obecnie niech będzie to miejsce dyskusji dla wszystkich którzy nie wiedzą na co warto iść do kina, bądź chcą ogólnie podyskutować o zapowiedziach filmowych i wszelkich innych nowinkach ^^
      W celu wnikliwej dyskusji na temat konkretnego filmu proszę się nie krępować i zakładać osobny wątek jemu poświęcony ;)
      "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
      that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

      Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

      Multikonto 1/2
      Lady Claire/khartvin

    • Nowe Filmy

      Z powodu zalewania działu Rozrywka/Hobby tematami o najnowszych filmach, postanowiliśmy ukrócić ten proceder, tworząc temat zbiorczy.

      Uprasza się Forumowiczów o nie spamowanie w tym temacie, tylko kulturalną dyskusję na tematy związane z najnowszymi filmowymi premierami.
    • na każdym zebraniu jest tak że ktoś musi zacząc pierwszy :D

      czy ktoś widział "Świadka koronnego"? ja osobiście bardzo się zawiodłem.. Małaszyński po raz kolejny nie sprawdza się w roli pozytywnego bohatera, gangsterzy są przerysowani, nakreśleni tak grubą kreską, że bardzieje się chyba nie da. jedyną osobą która choć troche ratuje sytuacje jest Więckiewicz.


      Spam from 07 Sep 2006
    • Kurzce, to ja chciałem być pierwszy :P
      Wybieram się na ten film, ale właśnie odpycha mnie pozytywna rola Pawełka, psuje swój wizerunek, który wykreował w "Oficerac" z reszta moim zdaniem powinien się wzorować na swoim idolu Bogusiu Lindzie :D
      Co do samego filmu, to chciałem iść dzień po premierze, ale jakos się to odwlekło.
      Ogólnie nie lubię filmów o miłości, ale o mafii tak :D
      Może zrezygnuję ze świadka i pójdę na Hanibala, choc wolałem jak Hanibala grał Anthony Hopkins, ale to w końcu o jego młodzieńczych latach. Mam nadzieję, że się nie zawiodę, bo z reguły "filmy-genezy" są jeszcze gorsze od komercyjnych kontynuacji.
    • oglądając ten film miałem wrażenie że nasi polscy twórcy postanowili wysilić się nas coś w rodzaju "chopaków z ferajny" czy może nawet "Ojca chrzestnego" no ale zdecydowanie im nie wyszło, a w momencie kiedy w gre wchodzą jeszcze komercyjne zapędy TVN-u to lipa niestety powstaje. na fali romantycznego babskiego kina musieli do meskiej opowieści o rozwalaniu łbów dać miłony wątek i łzy lecące takimi strumieniami, że niech się Amazonka schowa :rolleyes:


      Spam from 07 Sep 2006
    • Nie licząc Grabowskiego i Wieckiewicza to układ aktorów mi się nie podoba.
      2-metrowy dziennikarz daje się zastraszyć 1,5 metrowemu kolesiowi. Śmiesznie to wyglada, przynajmniej na trailerze. Normalnie Żal.pl
    • tak naprawde to jeżeli patrzeć tylko po obsadzie, to film powinien być arcydziełem.. właściwie sami dobrzy aktorzy.. Małaszyński, Więckiewicz, Zmijewski, Grabowski, Kozłowski, Foremniak.. (nie wszytskich lubie, ale uważam ich za wartościowych aktorów)

      tymczasem jedene osoby które grają a nie odtwarzają to Więckiewicz i czaseim Foremniak. tylko ta para (o zgrozo wątek wierności kobiety do mężczyzny i miłości w filmie o mafii jest jego najmocniejszą stroną :irrit: )
      wnosi jakieś życie do filmu, dzięki nim historia nabiera wiarygodności.. i jak tu wierzyć w polski przemysł filmowy.. ;)


      Spam from 07 Sep 2006
    • Tirus12 napisał(a)
      No to ja sie wybiore na ten film :D A oglądaliscie "Eragon"?? :P


      to już? cała wypowiedź? :rolleyes:
      o Eragonie jest osobny topic i to całkiem spory Eragon

      slowak999 jak już się wypowiadasz, to może uzasadnij dlaczego film ci się podobał.. co w nim było dobrego? fabuła? może gra któregoś z aktorów i dlaczego akurat tego? :rolleyes:


      Spam from 07 Sep 2006
    • To temat o nowych filmach, więc wznówmy dyskusję :)
      Już niedługo (2007-02-23) do polskich kin wejdzie film pt. Hannibal. Po drugiej stronie maski (premiera światowa 2007-02-07).
      Jest to kolejny film w stylu "początek/geneza", czyli innymi słowy twórcom nie chcę się robic innego filmu, bo ten się dobrze sprzedawał.
      Jestem fanem Hannibala, więc postanowiłem, że pójdę na film...zapowiada się nawet ciekawie.
      Młody Hannibal (Gaspard Ulliel) podczas II wojny światowej w szokujących okolicznościach traci rodziców oraz siostrę. W brawurowy sposób ucieka z rodzinnej Litwy zajętej przez komunistów i dociera do Francji, do zamku swojego wuja. Na miejscu spotyka wykwintną Lady Murasaki (Gong Li), która wprowadza go do świata nienagannych manier, wyrafinowanej sztuki i nie tylko& Rozsmakowany w muzyce klasycznej i książkach, młody Hannibal niespodziewanie poczuje smak zepsutego dzieciństwa, smak siostry. Rozpoczyna się niebezpieczna gra, która może pomóc Hannibalowi znaleźć odpowiedź na dręczące go pytania o jego przeszłość.
      źródło: [URL=http://hannibal.po.drugiej.stronie.maski.filmweb.pl/Hannibal.+Po+drugiej+stronie+maski+2007+opisy,FilmDescriptions,id=190020]Film.Web[/URL]

      Lecz rozmyśliłem się, ponieważ słusznie spostrzegłem, że skoro to bedzie film o jego młodzieńczych latach to nie będzie grał w tym filmie Antohny Hopkins. Wbrew pozorom od jego roli bardzo wiele zalezy, myslę ze tylko on nadaję się do tej roli, ale to tylko moje osobiste zdanie...
      A jakie jest wasze?
    • Moim zdaniem Hopkins stworzył kreacje, której nikt już nie pobije.. skojarzenie, utorzsamienie postaci Lectera z Hopkinsem jest przeogromne.
      co do samego filmu to ma on tłumaczyć dlaczego Lecter stał się tym kim się stał (to takie modne ostatnio :P) czyli przedstawiła Hannibala jako świra, dziecieka którzy przeżywa piekło psychologiczne,a w efekcie mu odwala.. nie jestem pewnie czy mam ochote coś takiego oglądać.


      Spam from 07 Sep 2006
    • "Mlczenie owiec", "Hannibal", "Czerwony smok" to klasyka gatunku. Uwielbiam Hopkinsa :D Na pewno wybiorę się na premierę "Hannibal. Po drugiej stronie maski". A jak co sądzicie o Piratach z Karaibów??? Niedługo na ekrany ma wejść trzecia i ostatnia część :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Wolverine ().

    • Hopkins to jedno, nowy Hannibal to drugie.
      Nie ma związku jedno z drugim (Anthony nie gra w tym filmie).
      Co do piratów, to ogladałem tylko pierwszą część, moim zdaniem Jonhy Deep świetnie zagrał, ale nie lubię filmów o piratach, więc pewnie nie pójde na trzecią część.
      Jedyny film na jaki czekam to Volwerine, o ile wogóle go wyprodukuja, bo na razie to tylko plotki :(
    • Wiem że Hopkins nie zagra w nowej części :D A co do "Wolverine" to film powstanie wraz z "Magneto" i "X-Men 4" :D Co sądzicie na temat filmów na odstawie komiksów??? Oglądałem wszystkie i uważam że są świetne :D z wyjątkiem "Elektry". Ten film nie wypadł dobrze :-| Wkrótce na ekranach "Spiderman 3" podobno z Venomem :D
    • ja jestem wielkim fanem komiksów, teraz patrze na nie troche z innego punktu widzenia, już nie sama historia, tylko obrazki, kunkszt ich rysowania, a tkaże zaczynam doceniać złożone osobowości niektórych postaci komiksowych.. to tylko pozornie komiksy dla dzieci..
      co do filmów, to zazwyczaj jestem rozczarowany.

      jedyny film na podstawie komiksu, który mi się podobał to Sin City..

      widzieliście trailera Ghost Ridera? albo sam film? porażka.. :irrit:


      Spam from 07 Sep 2006
    • W komiksach najpierw doceniam kreskę, potem fabuła. A w ekranizacji wszystko psują. A to inna fabuła, a to znowu poprzekręcane imiona.
      Myslę, że jedyna udana ekranizacją był Spider-Man, ale i tak nie moge się doczekać Magneto (moja ulubiona postać w X-Man) i X-Man 4, którego nie miało być, ale ja wiedziałem, że będzie, zakończenie Bastionu nie pozwalało mi spać, a po za tym trójki i dwójki tez miało nie być ;)
      Podobała mi się jeszcze ekranizacja Spawna (ulubiony komiks :D), ale wizerunek Malebolgi był do bani. Wygladał jak ośmio-bitowy badziew na pegazusa X(
    • ja bardzo czekam na ekranizacje Lobo, ale podejżewam, że ją też zwalą..
      najgorsze w ekranizacjach jest to że one nijak mają się do tego co było w komiksie..
      chociażby wchodzący właśnie na ekrany Ghost Rider..
      co do X-Menów to niestety bastionu nie widziałem, ale zakładam że i tak coś zwalili, podobnie jak w poprzednich częściach.. pojawił się już Gambit?


      Spam from 07 Sep 2006
    • Nie coś, tylko wszystko zwalili :evil: Z tego co pamiętam to Gambita nie było.
      Zginęła Phoenix, Cycklop i profesor. Magneto stracił moc, ale na samym końcu podczas samotnej gry w parku w szachy (podoba mi się ten motyw z szachami, jest na końcu każdego filmu, choć dwójki nie ogladałem) widzimy jakby cząstki jego potężnej mocy w nim pozostały.
      Mam nadzieje, że chociaż Wolverine i Magneto im wyjdą jak nalezy.
      Najgorsze w tego typu ekranizacjach jest to, że zmieniaja fabułę.
      Chetnie wybiore się na Lobo. Czy do Punishera był film?
    • Co do Ghost Ridera to widziałem zwiastuny i na film na pewno się wybiorę. Ciekawe jak Nicolas Cage wypadnie w roli Ghost Ridera. W innych filmach tj. Lot skazańców, Bez twarzy, Twierdza i Skarb Narodów grał świetnie :D A propos Spawna ciekawa postać ale film był koszmarny pewnie ze względu na te "efekty specjalne". Po prostu tragedia :irrit:. A Spider-man był genialny :D Po prostu świetny film :D Zarówno 1 jak i 2. A co do Punishera to ostatnio była 2 ekranizacja z Travoltą :D Moim zdaniem film był świetny :D
      Gambita nie było w żadnej części X-Men. Będzie dopiero w "Wolverine" gdzie obaj będą walczyć po tej samej stronie :D:D:D
      Oglądaliście Batmana albo Fantastyczną Czwórkę???
    • Jeśli chodzi o Batmana to nie ogladałem "początku", bo nie lubię filmów-genez.
      Moja ulubiona częścią Batmana była oczywiście pierwsza (wiadomo Joker :D).
      Wolverine i Gambit bedą sojusznikami? Ciekawie się film zapowiada :D
    • Ponury_JOKER napisał(a)
      Jeśli chodzi o Batmana to nie ogladałem "początku", bo nie lubię filmów-genez.
      Moja ulubiona częścią Batmana była oczywiście pierwsza (wiadomo Joker :D).
      Wolverine i Gambit bedą sojusznikami? Ciekawie się film zapowiada :D


      Co do Batmana początku, to film jest strasznie kiepski i jakoś tak oderwany od rzeczywistości... bez fabuły i klimatu pierwszej części (tylko Burton potrafi taki stworzyć...)

      Co do Wolverina... to już się nie mogę doczekać ;)

      Fantastyczna Czwórka - za niedługo będzie część druga - jak Ziemię nawiedza Silver Surfer :D A co do pierwszej, to moje przemyślenia nad tym filmem są raczej marne... Również brak klimatu i jakieś takie sztuczne te postacie....

      Ostatnio byłem w kinie na Pachnidle - początek niesamowity, abrdzo wciągająca fabuła i oś filmu. Wszystko sypie się dopiero na zakończeniu, w którym "orgia" przytłacza pozytywne dokonania filmu...
    • Nie ogladałem Fantastic 4, bo bałem się zawieść jak w większości ekranizacji komiksów, ale myślę, że dla dla Silver Surfera mogę się pomęczyć, on jest kozak :D
      Chętnie się też wybiorę na Ghost Rider, nieźle się zapowiada ;)
    • Ponury_JOKER napisał(a)
      Nie ogladałem Fantastic 4, bo bałem się zawieść jak w większości ekranizacji komiksów, ale myślę, że dla dla Silver Surfera mogę się pomęczyć, on jest kozak :D
      Chętnie się też wybiorę na Ghost Rider, nieźle się zapowiada ;)


      He he może i Silver Surfer kozakiem jest, ale nie zapominajmy, że w komiksie z Fantastic 4 występuje jako bochater negatywny (chce sprawadzić nienasyconego Galactusa na ziemie, żeby ten mógł się trochę pożywić :) )

      No ale Swoją drogą zobaczymy co film pokaże.

      Przypomniało mi się, że na Youtube dostępna jest już zapowiedź Transformerów - zadzę dokładnie zobaczyć scenę "wychodzenia" z piasku robota skorpiona - MIODZIO :D
    • No właśnie dlatego ubustiam komisky, za negatywne postacie :D
      Magneto, Silver Surfer itd. tip. Spawn i Batman są mroczni, ale to akurat postacie pozytywne.
      Poszukam w necie trailery albo jakieś newsy do w/w filmów.
    • The Neo napisał(a)
      Ghost Rider zapowiada sie całkiem niezle, chociaz przekonamy sie dopiero o tym po obejrzeniu go w kinach

      No, mam nadzieje że go nie zrąbią tak jak większość ekranizacji komiksów :( :evil:
    • RE: Nowe Filmy

      Jeśli chodzi o Hannibala:
      Ja jeszcze nie oglądałem. Ale powiem szczerze, że średnio mam ochotę. Jednak poprzednie części z Hopkinsem wydają mi się niedoścignionym wzorem. Trudno zagrać tak jak sir Anthony :)
      Ale pewnie obejrzę na DVD jak wyjdzie, jeśli ktoś idzie pierwszy raz do kina na film o dr Hannibalu Lecterze to niech wcześniej zobaczy "Milczenie owiec", "Hannibal", a także "Czerwony smok". Wiem, że nie podałem kolejności chronologicznej. Toteż celowo to zrobiłem, gdyż sam oglądałem w takiej konfiguracji i polecam ją innym. Myślę, że należałoby zacząć od najlepszej!!!!

      Chyba nie muszę dodawać, że jestem uczniem Lectera :p :)
    • Ponury_JOKER napisał(a)
      The Neo napisał(a)
      Ghost Rider zapowiada sie całkiem niezle, chociaz przekonamy sie dopiero o tym po obejrzeniu go w kinach

      No, mam nadzieje że go nie zrąbią tak jak większość ekranizacji komiksów :( :evil:


      Hmmm no niestety film nie miał w Polsce premiery prasowej, co bardzo źle mu wróży, bo podobno po obejrzeniu go w Ameryce przez dziennikarzy, Cage miał zakopać żywcem swojego agenta.... No ale poczekamy, zobaczymy... ja bilet do kina mam już kupiony :D
    • Ostatnio oglądałem Milczenie Owiec i ściągam Hanibala.
      O Czerwonym smoku nawet nie słyszałem. Chyba podałeś dobra kolejność.
      Zdaje sie, że w piątek była premiera Ghost Ridera. Jak znam życie to pewnie wycięli 3/4 komiksu, 90% najważmniejszych szczegułów, albo w ogóle zmienili fabułe...ale i tak pójdę do kina :D
      Coś im trochę krzywa wyszła ta czaszka, niestety trailery, które znalazłem cos mi nie działaja :(