kasai - mala wredota :P

    • FA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Bry o/

      Czemu co druga moderatorka, a może i teamowiczka uważa się za wredną, za zołzę itp złe stworzenie? 0_o 0_0


      Miłego :saint:

      e:
      Czy przez te lata forumowania, zmian stanowisk, poznawania nowych ludzi, zmieniłaś swój stosunek do działu Spam?
      W jaki sposób lubisz najbardziej się mulatkować? :P
      Najlepszy owoc, który możesz jeść dniami i nocami, w okresie maj-sierpień to....?
    • Ja trochę pokaleczę jezyk Polski.
      Kasai moje droga pytania:
      Mąż Twierdzi, że grał z tobą na 7 uni kilka lat temu. Nicka nie pamięta ale był w Regenezis czy jakoś tak.
      Prosi sie zapytac ciebie
      Co robiłaś od czasu 7 uni szalonego?
      I pytanie ja
      Masz chłopa? Bo mam wolnego kuzyna 33 lata :D Majętny dodam :D
    • 777 post postanowiłam napisać u kochanej FA :love: (ciii wcale się nie podlizuję :D)
      Jeszcze mnie tutaj nie było, wszystkich stron nie przeczytałam - bo ostatnio @Toadie w swoim temacie straszył psychiatrykiem po przeczytaniu kilku stron u niego - więc mam nadzieję, że pytania się nie powtórzą.
      Zajrzałam do tematu i widzę te oto zdanie:

      kasai napisał(a):

      Od wczoraj do teamu dolaczyla nowa Kasia ( kolejna :P). Zobaczymy tylko czy na stale
      I zostałaś na stałe :love: Lubisz to?
      W lipcu stuknie Ci 10 lat odkąd założyłaś CT, jak się z tym czujesz? ^^
      Takie pytanie padło i u Toadiego więc zobaczymy jak ty z niego wybrniesz :evil: A zatem... Kogo najbardziej lubisz w teamie? (odpowiedź "siebie" się nie liczy)
      "Mała wredota :P" - Dlaczego tak o sobie myślisz?
      Jaka bajka z dzieciństwa zapadła ci najbardziej w pamięć?
      Dlaczego już nie grasz na żadnym uni?

      /me cmok kasai :love:


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Superman napisał(a):

      Bry o/

      Czemu co druga moderatorka, a może i teamowiczka uważa się za wredną, za zołzę itp złe stworzenie? 0_o 0_0 Domyśl się! :D


      Miłego :saint: Tobie też :)

      e:
      Czy przez te lata forumowania, zmian stanowisk, poznawania nowych ludzi, zmieniłaś swój stosunek do działu Spam? Myślę, że brak aktywności/zmniejszona aktywność w innych działach robi swoje :o

      W jaki sposób lubisz najbardziej się mulatkować? :P Leżenie i książka <3 Najchętniej na jakiejś plaży. Morza szum <3

      Najlepszy owoc, który możesz jeść dniami i nocami, w okresie maj-sierpień to....? Uwielbiam borówki, malinki, czereśnie.

      Stokrotka86 napisał(a):

      Ja trochę pokaleczę jezyk Polski.
      Kasai moje droga pytania:
      Mąż Twierdzi, że grał z tobą na 7 uni kilka lat temu. Nicka nie pamięta ale był w Regenezis czy jakoś tak.
      Prosi sie zapytac ciebie
      Co robiłaś od czasu 7 uni szalonego? Nigdy nie grałam na uni7. Zaczęłam moją przygodę z ogame od uni20. Więc musiał mnie z kimś pomylić ;)

      I pytanie ja
      Masz chłopa? Bo mam wolnego kuzyna 33 lata :D Majętny dodam :D Niestety te stanowisko u mojego boku jest już zajęte :P

      Neferet napisał(a):

      777 post postanowiłam napisać u kochanej FA :love: (ciii wcale się nie podlizuję :D) Jakie tam podlizywanie ;o Już masz trochę więcej postów od czasu tego wpisu :D :*

      Jeszcze mnie tutaj nie było, wszystkich stron nie przeczytałam - bo ostatnio @Toadie w swoim temacie straszył psychiatrykiem po przeczytaniu kilku stron u niego - więc mam nadzieję, że pytania się nie powtórzą.
      Zajrzałam do tematu i widzę te oto zdanie: Kto by to wszystko czytał :quasi:

      kasai napisał(a):

      Od wczoraj do teamu dolaczyla nowa Kasia ( kolejna :P). Zobaczymy tylko czy na stale
      I zostałaś na stałe :love: Lubisz to? Czasem potrzeba przerwy ale nadal tu jestem :)
      W lipcu stuknie Ci 10 lat odkąd założyłaś CT, jak się z tym czujesz? ^^ Staro :(
      Takie pytanie padło i u Toadiego więc zobaczymy jak ty z niego wybrniesz :evil: A zatem... Kogo najbardziej lubisz w teamie? (odpowiedź "siebie" się nie liczy) Jak każda mama - kocham moje dzieci wszystkie po równo :D

      "Mała wredota :P" - Dlaczego tak o sobie myślisz? Bo kobiety są z natury wredne ;o

      Jaka bajka z dzieciństwa zapadła ci najbardziej w pamięć? Kiedyś bardzo lubiłam troskliwe misie. Miałam je jeszcze na kasecie VHS :D Ale już nawet mało z niej pamiętam ;)

      Dlaczego już nie grasz na żadnym uni? Brak czasu. Niezależność, że mogę robić co chcę i kiedy chcę, nie musząc myśleć o FSie.


      /me cmok kasai :love: cmok ;*
      Uff.. Supcio dałam radę. Mimo, że z 'lekkim' opóźnieniem :D
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Hej ho! Chyba trza cię przywołać do porządku! :E Co to za nieodpisywanie!?

      kruszynka napisał(a):

      Czemu już tak mało spamu w Twoim CT? Stałaś się bardziej skryta niż kiedyś czy ludzie nie mają pomysłu na pytania do Ciebie po przeczytaniu tylu stron :D? Lenistwo Tyle stron spamu, kto by to czytal
      Masz rację. Nawet ja się tego nie podejmę :E A CHCIAŁBYM! :D

      To jak, 10 lat za tobą! Jak ci z tym?
      Czy zostajesz na kolejne 10 lat? :P
      Czemu nie namawiasz tych młodych i ambitnych userków na dołączenie do nas!? ;P Jeszcze nas pomarańczki przygniotą i co!? :D
      A propos pytania Neferet co do ulubionego członka Teamu... Skoro jak matka kochasz wszystkich tak samo... To czy te najmłodsze dzieci mają największe względy? :D Przynajmniej przez jakiś czas :E
      Ulubiony owoc?
      Czy lubisz eksperymentować z jedzeniem?
      Najdziwniejsza rzecz jaką jadłaś?
      Ulubiony napój?
      Ulubione magiczne stworzenie? :E
      Czy lubisz jeść to stworzenie? :D
      Dlaczego akurat rower? : data-verified= ">

      I... Koniec weny :D

      Do zo!
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • Dzień dobry :)

      Mati napisał(a):

      Dzień Dobry!

      Zgodnie z obietnicą zostawiam tutaj posta numer 7000!

      No to skoro kiedyś obiecałem 7000 tutaj to jak znowu do tego doszło to trzeba słowa dotrzymać, a co!
      W ogóle to tak Ci nisko poleciał temat w dół, że przez chwilę się zastanawiałem czy dalej jesteś w teamie :D

      Ale do rzeczy!

      Twój dom płonie. Udało Ci się uratować swoich bliskich i zwierzaki. Zostało Ci czasu, żeby wynieść jeszcze tylko jedną rzecz. Co by to było?

      Jeżeli jutro rano mogłabyś się obudzić z jakąś nową umiejętnością to co by to było?

      Wolałabyś mieć umysł 90-latki i ciało 30-latki czy ciało 90-latki i umysł 30-latki?

      Jeżeli mogłabyś zaprosić na obiad dowolną osobę to kto by to był?

      Jakie zachowanie/wydarzenie/widok potrafi najlepiej rozmiękczyć Twoje serce?

      No to nara, do 7500 chyba nie uzbieram... Prędzej mi pewno znowu coś usuną :(
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • /me przychodzi z biczem po raz kolejny :bicz1:

      Naszło mnie takie jedno pytanko i dostanie je każdy z Team(poza tymi, gdzie odpowiedź jest jasna! :D )

      A więc...
      Z jakim zwierzakiem się utożsamiasz? :D
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • Dobra, poświęcę się :D

      vse napisał(a):

      cześć,
      Mam pytanie Kasiu.... Mam nadzieję, że kiedyś tu zajrzysz i przeczytasz odpowiedź :D

      Pamiętasz z jakimi moderatorami i na których działach zaczynałaś przygodę..... Tą 10lat temu? Kilku ich było, z Punitorem i Zaimerem miałam najwięcej styczności na poczatkach mojej kariery :P Nie wliczając w to godzin spędzonych na IRC z innymi świetnymi modkami :D


      edit..
      z dawnego uni20 ktoś tu jeszcze zagląda?? Z tego co mi wiadomo to nie, już się wszyscy zestarzeli. Chyba i w takim razie czas na mnie^^

      kruszynka napisał(a):

      hej :D ho ;*

      Nadal jesteś małą wredotą? :D co raz większą :P z roku na rok co raz gorzej chyba^^
      Czy masz jakieś dodatki za pracę w szkodliwych warunkach tj. praca przy cebuli? :P Jeszcze nie, ale chyba muszę zastrajkować o coś ^^

      Czy @Toadie zwiedzał bunkry? :D Nikt nie ma dostępu do bunkrów. To jak z Bogiem, wszyscy o nim mówią, wierzą w niego, ale nikt nie widział :D

      Zaqes napisał(a):

      Hej ho! Chyba trza cię przywołać do porządku! :E Co to za nieodpisywanie!? No cóż, zdarza się na starość ^^


      kruszynka napisał(a):

      Czemu już tak mało spamu w Twoim CT? Stałaś się bardziej skryta niż kiedyś czy ludzie nie mają pomysłu na pytania do Ciebie po przeczytaniu tylu stron :D? Lenistwo Tyle stron spamu, kto by to czytal
      Masz rację. Nawet ja się tego nie podejmę :E A CHCIAŁBYM! :D Chcieć to móc :P

      To jak, 10 lat za tobą! Jak ci z tym? I po co to wypominać <X
      Czy zostajesz na kolejne 10 lat? :P Jak mi za to zapłacą :P
      Czemu nie namawiasz tych młodych i ambitnych userków na dołączenie do nas!? ;P Jeszcze nas pomarańczki przygniotą i co!? :D O nich nie ma co się martwić, sami się wykańczaja XD
      A propos pytania Neferet co do ulubionego członka Teamu... Skoro jak matka kochasz wszystkich tak samo... To czy te najmłodsze dzieci mają największe względy? :D Przynajmniej przez jakiś czas :E Staram się dzielić mę miłość wszystkim po równo:D
      Ulubiony owoc? Teraz czereśnie :D Ale lubię też bardzo winogrona, borówki i maliny.
      Czy lubisz eksperymentować z jedzeniem? Nie mam nic przeciwko próbowaniu nowych rzeczy, byleby nie były ostre^^ ale gotować się nie zawsze chce coś nowego Ale zdarza mi się wykorzystać jakiś nowy przepis z neta.
      Najdziwniejsza rzecz jaką jadłaś? Nie mogę sobie przypomnieć, to chyba nie była za bardzo dziwna. Owoce morza się liczą? XD
      Ulubiony napój? Chyba sok jabłkowy lub z wyciśniętych pomarańczy, chociaż pijam głównie wodę, ale lubię też w gorące dni napić się piwa smakowego^^
      Ulubione magiczne stworzenie? :E Myślę, że jednorożce są przereklamowane.
      Czy lubisz jeść to stworzenie? :D że co XD
      Dlaczego akurat rower? : data-verified= "> Bo daje wolność wyboru drogi, przy czym nie ogranicza nas zasięgiem tak jak wędrówka piesza. <3

      I... Koniec weny :D Uff, więcej chyba bym nie dała rady :D

      Do zo! pa ;*

      Mati napisał(a):

      Dzień dobry :)

      Mati napisał(a):

      Dzień Dobry!

      Zgodnie z obietnicą zostawiam tutaj posta numer 7000!
      No to skoro kiedyś obiecałem 7000 tutaj to jak znowu do tego doszło to trzeba słowa dotrzymać, a co! No obietnic trzeba dotrzymywać. Ja do mojego 7k niestety nie dobije :D

      W ogóle to tak Ci nisko poleciał temat w dół, że przez chwilę się zastanawiałem czy dalej jesteś w teamie :D Nie dało mi się ukryć, a tak o to walczyłam :/

      Ale do rzeczy! No i po co mi to było ^^


      Twój dom płonie. Udało Ci się uratować swoich bliskich i zwierzaki. Zostało Ci czasu, żeby wynieść jeszcze tylko jedną rzecz. Co by to było? Myślę, że prócz torebki i telefonu nie wiedziałabym co zabrać. Ciuchy? Zbyt trywialnie; komputer? już nic nie warty; album ze zdjęciami? Kto by go tam teraz znalazł :D


      Jeżeli jutro rano mogłabyś się obudzić z jakąś nową umiejętnością to co by to było? Może przewidywanie przyszłości.


      Wolałabyś mieć umysł 90-latki i ciało 30-latki czy ciało 90-latki i umysł 30-latki? ciało 90 chyba by mnie nie kręciło :D


      Jeżeli mogłabyś zaprosić na obiad dowolną osobę to kto by to był? Chyba nie mam spontanicznie nikogo kto by mnie tak bardzo interesował.


      Jakie zachowanie/wydarzenie/widok potrafi najlepiej rozmiękczyć Twoje serce? Małe zwierzęta?:D i pandy, pandy są super! Chętnie zobaczyłabym więcej życzliwości na ulicy, zwykły gest jak pomóc komuś wysiąść z autobusu czy otworzyć drzwi. Smutne sceny w filmie, jak ktoś płacze to ja z nim XD


      No to nara, do 7500 chyba nie uzbieram... Prędzej mi pewno znowu coś usuną :( Mi też co chwile kasują, aaa niee. to ja sobie sama muszę kasować z archiwum XD

      Zaqes napisał(a):

      /me przychodzi z biczem po raz kolejny :bicz1: Bicz bicz ^^,


      Naszło mnie takie jedno pytanko i dostanie je każdy z Team(poza tymi, gdzie odpowiedź jest jasna! :D )


      A więc...
      Z jakim zwierzakiem się utożsamiasz? :D No oczywiście, że leniwiec :D

      Uff, bym powiedziała, że kolejna tura za rok.. ale czy tyle wytrzymam?:D
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Zaryzykuję i się wpiszę :D Być może skusisz się, aby odpisać XD Czytałem wyrywkowo pytania, mam nadzieję, że nie powtórzę.

      Sporo czasu poświęciłaś dla tego forum, czy jest jakaś zmiana, która była (a może nadal jest) dla Ciebie wyjątkowa i byłaś z niej zadowolona?
      Cieszysz się, że nadchodzi nowy silnik forum? :D
      Czy miałaś słabość do MODka, którym się opiekowałaś? XD
      Często używasz bicza i pejczyka do chłostania Zielonych Stworków?
      Myślałaś by zostać GO?
      Wieś czy miasto? Dlaczego?
      Czy Ciebie też atakują komary? ^^

      :saint:


      Młody Emeryt :>
    • Elo elo :D

      Jakby co to jest znowu post numer 7000, tylko takie jeden admin (nie powiem kto, ale nick zaczyna się na "T" a kończy na "oadie") nie umi zrobić, żebym znowu miał 6999 jak się zagapiłem i przez przypadek źle napisałem :(

      No to takie zagadki Pani Katarzynu:

      Które z małych i drobnych rzeczy najbardziej poprawiają Ci humor? Zapach świeżo skoszonej trawy, wpuszczenie do kolejki, uśmiech dziecka a może coś innego?

      Jak często przeklinasz? Pamiętasz jeszcze jakieś polskie przekleństwa czy obecnie jak coś się wysypie to można usłyszeć mowę Goethego?

      Jaki jest Twój sposób, żeby się zmotywować do pracy w domu - do porządków, prania, prasowania?

      W jaki sposób możesz zdefiniować prawdziwą męskość? Utrudnienie - nie możesz powiedzieć, że to równoznaczne ze mną :E

      Gdybyś cofnęła się o te klikanaście lat... No nieważne ile :P Gdybyś cofnęła się do czasów, gdy byłaś nastolatką i mogłabyś sobie samej udzielić jednej rady to co byś powiedziała?

      Myślisz, że nastoletnia kasai posłuchałaby kasai z obecnych czasów? :>

      Gdyby nagle na jeden dzień zniknęły konsekwencje i oceny innych ludzi to jakiej rzeczy byś się podjęła?

      No to do następnego 7002 7000 posta :P
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Ha! Znalazłem ślady życia na tej planecie!

      Szybkie pytanie i liczę na szybkie odpowiedzi - kto mi ukradł mojego "ex-członka teamu" i gdzie go schowałaś? Ja nikogo oskarżać nie chcę, dochodzenie być musi, ja moje gwiazdki chcę z powrotem, swoje na nie przebimbałem.

      I żeby nie było, że się tylko odzywam jak mam sprawę - uhm, jak tam?
      Odpowiedź ma być wierszowana, trzynastozgłoskowcem, nie mniej niż 4 zwrotki.
    • Raz na rok wypada sie tu wpisac O_o

      Ingolf napisał(a):


      Zaryzykuję i się wpiszę :D Być może skusisz się, aby odpisać XD Czytałem wyrywkowo pytania, mam nadzieję, że nie powtórzę. pewnie juz sama nie pamietam polowy odpowiedzi^^

      Sporo czasu poświęciłaś dla tego forum, czy jest jakaś zmiana, która była (a może nadal jest) dla Ciebie wyjątkowa i byłaś z niej zadowolona?
      cieszy mnie kazda zwiekszona aktywnosc userow^^ ale zmiana? nie pamietam

      Cieszysz się, że nadchodzi nowy silnik forum? :D akurat takie zmiany niw ciesza :P
      Czy miałaś słabość do MODka, którym się opiekowałaś? XD zalezy co rozumiesz przez slabosc.. dawanie licznych szans przed wywaleniem? Kazdemu staralam sie ich dawac tyle samo;)
      Często używasz bicza i pejczyka do chłostania Zielonych Stworków? Oczywiscie, ze nigdy :D
      Myślałaś by zostać GO? jak sie tyle lat jest w teamie to przychodza takie glupie pomysly do glowy ^^ a tak calkiem serio to jak zaczynalam teamowanie na ikariam to byl dylemat mod czy GO.
      Wieś czy miasto? Dlaczego? bym powiedziala, ze cos pomiedzy. Taka typowa wies z gospodarstwem to nie dla mnie, ale aktualnie mieszkam w samym centrum i juz lekko meczy.
      Czy Ciebie też atakują komary? ^^
      u mnie nie ma komarow :D
      :saint:

      Mati napisał(a):

      Elo elo :D
      siema siema!
      Jakby co to jest znowu post numer 7000, tylko takie jeden admin (nie powiem kto, ale nick zaczyna się na "T" a kończy na "oadie") nie umi zrobić, żebym znowu miał 6999 jak się zagapiłem i przez przypadek źle napisałem :( bo to zly admin jest^^ gratuluje rekordu! Po raz ktorys xD moje 6k wczoraj wpadlo.

      No to takie zagadki Pani Katarzynu:

      Które z małych i drobnych rzeczy najbardziej poprawiają Ci humor? Zapach świeżo skoszonej trawy, wpuszczenie do kolejki, uśmiech dziecka a może coś innego? w sumie to lubie jak ktos mnie wpusci do kolejki (np otwieraja nowa kase), ale nie jak mam duzo zakupow i ledwo zdaze wylozyc i zapakowac xD lubie jak ktos posprzata za mnie kuchnie na koniec dnia :D

      Jak często przeklinasz? Pamiętasz jeszcze jakieś polskie przekleństwa czy obecnie jak coś się wysypie to można usłyszeć mowę Goethego? pamietam ^^ ale nie licze ile. Chociaz ostatnio dosyc rzadko.

      Jaki jest Twój sposób, żeby się zmotywować do pracy w domu - do porządków, prania, prasowania?
      To musi nastac "ten dzien". Wstajesz od razu z pelna motywacja do dzialania i mozesz przenosic gory:D czesto pomaga kawa i muzyka. Musze wstac i dzialac, bo im dluzej cos odkladam na pozniej tym mniejsze szanse ze to zrobie. Tak jak teraz. Decyzja o odpisaniu w ct byla spontaniczna :P Wiem za to, ze demotywuje mnie komorka. Im wiecej na nia zerkam tym mniej mi sie chce.
      W jaki sposób możesz zdefiniować prawdziwą męskość? Utrudnienie - nie możesz powiedzieć, że to równoznaczne ze mną :E
      Ja mysle, ze nie ma jednoznacznej definicji. Dla wielu meskosc to typowy drwal, dla innych lysy kulturysta. Ale powinien byc zdecydowany i pewny w dzialaniu. wg mnie to jedne z kluczowych umiejetnosci.
      Gdybyś cofnęła się o te klikanaście lat... No nieważne ile :P Gdybyś cofnęła się do czasów, gdy byłaś nastolatką i mogłabyś sobie samej udzielić jednej rady to co byś powiedziała?
      abym wczesniej poszla do lekarza zbadac tarczyce ;)
      Myślisz, że nastoletnia kasai posłuchałaby kasai z obecnych czasów? : data-verified= "> mysle ze tak. wbrew pozorom bylam dosyc spokojna nastolatka :P

      Gdyby nagle na jeden dzień zniknęły konsekwencje i oceny innych ludzi to jakiej rzeczy byś się podjęła?
      Nic nie przychodzi mi do glowy.
      No to do następnego 7002 7000 posta :P widzimy sie o/

      Nuckelavee napisał(a):

      Ha! Znalazłem ślady życia na tej planecie! it's alive!

      Szybkie pytanie i liczę na szybkie odpowiedzi - kto mi ukradł mojego "ex-członka teamu" i gdzie go schowałaś? Ja nikogo oskarżać nie chcę, dochodzenie być musi, ja moje gwiazdki chcę z powrotem, swoje na nie przebimbałem. jakos umknelo mi te Twoje pytanie. Pewnie ktos komus chcial podarowac gwiazdke z nieba i padlo na Twoja range^^

      I żeby nie było, że się tylko odzywam jak mam sprawę - uhm, jak tam?
      Odpowiedź ma być wierszowana, trzynastozgłoskowcem, nie mniej niż 4 zwrotki. ok no to pa o / :D

      Kris tanto paronto napisał(a):

      Witam ,dobry wieczór jak tam minął dzień.. zimno! :D

      Zaqes napisał(a):

      kasai i avatar! :O Ładne to! Tylko z początku myślałem, że to @Ruda :E
      bo my obie takie rude wredoty ;)
      Jestem i mnie nie ma ^^