kasai - mala wredota :P

• FA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bry o/

Czemu co druga moderatorka, a może i teamowiczka uważa się za wredną, za zołzę itp złe stworzenie? 0_o 0_0

Miłego :saint:

e:
      Czy przez te lata forumowania, zmian stanowisk, poznawania nowych ludzi, zmieniłaś swój stosunek do działu Spam?
      W jaki sposób lubisz najbardziej się mulatkować? :P
      Najlepszy owoc, który możesz jeść dniami i nocami, w okresie maj-sierpień to....?
    • Ja trochę pokaleczę jezyk Polski.
      Kasai moje droga pytania:
      Mąż Twierdzi, że grał z tobą na 7 uni kilka lat temu. Nicka nie pamięta ale był w Regenezis czy jakoś tak.
      Prosi sie zapytac ciebie
      Co robiłaś od czasu 7 uni szalonego?
      I pytanie ja
      Masz chłopa? Bo mam wolnego kuzyna 33 lata :D Majętny dodam :D
    • 777 post postanowiłam napisać u kochanej FA :love: (ciii wcale się nie podlizuję :D)
      Jeszcze mnie tutaj nie było, wszystkich stron nie przeczytałam - bo ostatnio @Toadie w swoim temacie straszył psychiatrykiem po przeczytaniu kilku stron u niego - więc mam nadzieję, że pytania się nie powtórzą.
      Zajrzałam do tematu i widzę te oto zdanie:

kasai wrote:

Od wczoraj do teamu dolaczyla nowa Kasia ( kolejna :P). Zobaczymy tylko czy na stale
      I zostałaś na stałe :love: Lubisz to?
      W lipcu stuknie Ci 10 lat odkąd założyłaś CT, jak się z tym czujesz? ^^
      Takie pytanie padło i u Toadiego więc zobaczymy jak ty z niego wybrniesz :evil: A zatem... Kogo najbardziej lubisz w teamie? (odpowiedź "siebie" się nie liczy)
      "Mała wredota :P" - Dlaczego tak o sobie myślisz?
      Jaka bajka z dzieciństwa zapadła ci najbardziej w pamięć?
      Dlaczego już nie grasz na żadnym uni?

/me cmok kasai :love:

Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa
      Seek and Destroy

• Superman wrote:

Bry o/

Czemu co druga moderatorka, a może i teamowiczka uważa się za wredną, za zołzę itp złe stworzenie? 0_o 0_0 Domyśl się! :D

Miłego :saint: Tobie też :)

e:
      Czy przez te lata forumowania, zmian stanowisk, poznawania nowych ludzi, zmieniłaś swój stosunek do działu Spam? Myślę, że brak aktywności/zmniejszona aktywność w innych działach robi swoje :o

W jaki sposób lubisz najbardziej się mulatkować? :P Leżenie i książka <3 Najchętniej na jakiejś plaży. Morza szum <3

Najlepszy owoc, który możesz jeść dniami i nocami, w okresie maj-sierpień to....? Uwielbiam borówki, malinki, czereśnie.

Stokrotka86 wrote:

Ja trochę pokaleczę jezyk Polski.
      Kasai moje droga pytania:
      Mąż Twierdzi, że grał z tobą na 7 uni kilka lat temu. Nicka nie pamięta ale był w Regenezis czy jakoś tak.
      Prosi sie zapytac ciebie
      Co robiłaś od czasu 7 uni szalonego? Nigdy nie grałam na uni7. Zaczęłam moją przygodę z ogame od uni20. Więc musiał mnie z kimś pomylić ;)

I pytanie ja
      Masz chłopa? Bo mam wolnego kuzyna 33 lata :D Majętny dodam :D Niestety te stanowisko u mojego boku jest już zajęte :P

Neferet wrote:

777 post postanowiłam napisać u kochanej FA :love: (ciii wcale się nie podlizuję :D) Jakie tam podlizywanie ;o Już masz trochę więcej postów od czasu tego wpisu :D :*

Jeszcze mnie tutaj nie było, wszystkich stron nie przeczytałam - bo ostatnio @Toadie w swoim temacie straszył psychiatrykiem po przeczytaniu kilku stron u niego - więc mam nadzieję, że pytania się nie powtórzą.
      Zajrzałam do tematu i widzę te oto zdanie: Kto by to wszystko czytał :quasi:

kasai wrote:

Od wczoraj do teamu dolaczyla nowa Kasia ( kolejna :P). Zobaczymy tylko czy na stale
      I zostałaś na stałe :love: Lubisz to? Czasem potrzeba przerwy ale nadal tu jestem :)
      W lipcu stuknie Ci 10 lat odkąd założyłaś CT, jak się z tym czujesz? ^^ Staro :(
      Takie pytanie padło i u Toadiego więc zobaczymy jak ty z niego wybrniesz :evil: A zatem... Kogo najbardziej lubisz w teamie? (odpowiedź "siebie" się nie liczy) Jak każda mama - kocham moje dzieci wszystkie po równo :D

"Mała wredota :P" - Dlaczego tak o sobie myślisz? Bo kobiety są z natury wredne ;o

Jaka bajka z dzieciństwa zapadła ci najbardziej w pamięć? Kiedyś bardzo lubiłam troskliwe misie. Miałam je jeszcze na kasecie VHS :D Ale już nawet mało z niej pamiętam ;)

Dlaczego już nie grasz na żadnym uni? Brak czasu. Niezależność, że mogę robić co chcę i kiedy chcę, nie musząc myśleć o FSie.

/me cmok kasai :love: cmok ;*
      Uff.. Supcio dałam radę. Mimo, że z 'lekkim' opóźnieniem :D
      Urlop.
    • Hej ho! Chyba trza cię przywołać do porządku! :E Co to za nieodpisywanie!?

kruszynka wrote:

Czemu już tak mało spamu w Twoim CT? Stałaś się bardziej skryta niż kiedyś czy ludzie nie mają pomysłu na pytania do Ciebie po przeczytaniu tylu stron :D? Lenistwo Tyle stron spamu, kto by to czytal
      Masz rację. Nawet ja się tego nie podejmę :E A CHCIAŁBYM! :D

To jak, 10 lat za tobą! Jak ci z tym?
      Czy zostajesz na kolejne 10 lat? :P
      Czemu nie namawiasz tych młodych i ambitnych userków na dołączenie do nas!? ;P Jeszcze nas pomarańczki przygniotą i co!? :D
      A propos pytania Neferet co do ulubionego członka Teamu... Skoro jak matka kochasz wszystkich tak samo... To czy te najmłodsze dzieci mają największe względy? :D Przynajmniej przez jakiś czas :E
      Ulubiony owoc?
      Czy lubisz eksperymentować z jedzeniem?
      Najdziwniejsza rzecz jaką jadłaś?
      Ulubiony napój?
      Ulubione magiczne stworzenie? :E
      Czy lubisz jeść to stworzenie? :D
      Dlaczego akurat rower? : data-verified= ">

I... Koniec weny :D

Do zo!
      Coś o mnie o tu ^^

"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."

Spamu i Prezentacji Użytkowników
      Seek & Deestroy
      Regulamin Forum | Zgłoś problem na Forum | Coś specjalnego dla użytkowników ;)
    • Dzień dobry :)

Mati wrote:

Dzień Dobry!

Zgodnie z obietnicą zostawiam tutaj posta numer 7000!

No to skoro kiedyś obiecałem 7000 tutaj to jak znowu do tego doszło to trzeba słowa dotrzymać, a co!
      W ogóle to tak Ci nisko poleciał temat w dół, że przez chwilę się zastanawiałem czy dalej jesteś w teamie :D

Ale do rzeczy!

Twój dom płonie. Udało Ci się uratować swoich bliskich i zwierzaki. Zostało Ci czasu, żeby wynieść jeszcze tylko jedną rzecz. Co by to było?

Jeżeli jutro rano mogłabyś się obudzić z jakąś nową umiejętnością to co by to było?

Wolałabyś mieć umysł 90-latki i ciało 30-latki czy ciało 90-latki i umysł 30-latki?

Jeżeli mogłabyś zaprosić na obiad dowolną osobę to kto by to był?

Jakie zachowanie/wydarzenie/widok potrafi najlepiej rozmiękczyć Twoje serce?

No to nara, do 7500 chyba nie uzbieram... Prędzej mi pewno znowu coś usuną :(
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

LFC - this means more...

Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!

Pręgierz (*)