kasai - mala wredota :P

    • FA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Elmo napisał(a)
      bylem spac :quasi: cale popoludnie spalem :quasi: sam :| << trzeba bylo sobie kogos do spania zalatwic.. a ciekawe po czym taki zmeczony ;)

      dlaczemu grasz w CSa a nie w Wolfensteina?(chyba przekrecilem nazwe :D) << et (wolf) nie chcial mi chodzic dlatego cs :P
      nie lepiej polulac obok mnie?? ]:-D << moze ;]

      ja moge nawet robic amu rano jak chcesz ^^ << kuszaca propozycja


      h0p4k napisał(a)
      Elmo napisał(a)
      nie lepiej polulac obok mnie?? ]:-D


      Bałwanka ^^ << :P


      Kaaasia ^^ :roll: :roll: kiedy ostatnio bałwana lepiłaś ? 8-/ << a w zeszlym roku.. jak co roku :D
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • zapomnialem sie zapytac xD
      Dlaczeko Kasai ? Masz jakis sentyment do Japonskich nazw,ew jakies mile zdarzenie z przeszlosci czy poprostu czysty spontan przy wyborze niku:P

      Wiem ze to glupio brzmi ale tak jakos mi sie przypomnialo:P


      Swoja droga to nawiazujac do mojej wiadomosci z 1 strony to wiek nie ma dużego znaczenia ale mimo wszystko chyba możemy się dowiedziec kolko rokow ma nasza moderatorka, co ma avatara slodszego od piosenek Nightwisha i barwniejszego od screenow z South Parku^^

      slodzic to ja potrafie dobrze,co nie:P?



      Pozdrawiam,
      Leszek
    • RE: kasai - mala wredota :P

      kasai napisał(a)
      Nie lubie jak ktos kaleczy jezyk polski typu sweeetasne dziefffczynki z jednego portalu fotkowego ;] Wiec prosze mi tu bez takich :P

      :D:D:D ]:-D ]:-D
      SKoNt KlEekaSh? IlE maSH laT w Cm? DaSH FoTKE 2Me? :D
    • pacaj obok nicka mojego hihihiih XD XD

      nie moge grac w csa ;(

      cos sie tnie a zmienialem opcje syskie X(

      wiesz ze ja Ciebie no yy :rumieniec: :rumieniec:

      nie powiem <wstydnis>

      Twoja dluga nie obecnosc w tym temacie sklania mnie do podjecia nastepujacych czynnosci:

      1. pogryze troche ( ale tak leciutko)
      2. zwiaze
      3. zacmokam
      4. zagillam

      /me kissiu kissiu kissiu :* :* :*
      cala prawda "rynku" pozdrawiam

      Johnkopytko z klanu Kopytkow
      Najwiekszy fan Jennifer Aniston <3

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SzaloneOczy ().

    • h0p4k napisał(a)
      kasia nas olewa -,-

      Kasienko dlazcego nas olewasz ? :(


      chyba Ciebie 8-/

      jaka Wiewiorka
      zywa czy martwa?
      gumowa czy pluszowa?
      gumowa do kapieli a pluszowa do spania
      puszysta czy szorstka w dotyku?
      tFarda czy mietka?
      do kapania czy do spania?
      Wiewior jest kochany czy nie jest? dlaczego? (tu prosze o dluzsza wypowiedz ]:-D )

      chodzi mi CS :D
      miałem takie statysyki 5 do 99 czyli ze co zrobilem 5 razy i co zrobilem 99 razy??
      cala prawda "rynku" pozdrawiam

      Johnkopytko z klanu Kopytkow
      Najwiekszy fan Jennifer Aniston <3

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SzaloneOczy ().

    • Z gory przepraszam za taka zwloke ale z powodu braku czasu i musze sie przyznac czasem checi nie mialam jak tu odpisac :P Dla wszystkich co czekali kisski :P:*:*:*


      h0p4k napisał(a)
      Czemu jesteś Mały Złośnik/Mała Wredota :D << bo potrafie byc bardzo wredna i zlosliwa :D a przemiotniki jakos same przyszly :P


      Mr. Kolos napisał(a)
      czesc kasiai ;* << no hej :*


      Sir Arthas napisał(a)
      zapomnialem sie zapytac xD
      Dlaczeko Kasai ? Masz jakis sentyment do Japonskich nazw,ew jakies mile zdarzenie z przeszlosci czy poprostu czysty spontan przy wyborze niku:P << zawsze robie literowki przy szybkim pisaniu i mi zamiast kasia to kasai wychodzilo i jakos mi sie tak pomyslalo ze fajny nick:P
      Wiem ze to glupio brzmi ale tak jakos mi sie przypomnialo:P


      Swoja droga to nawiazujac do mojej wiadomosci z 1 strony to wiek nie ma dużego znaczenia ale mimo wszystko chyba możemy się dowiedziec kolko rokow ma nasza moderatorka, co ma avatara slodszego od piosenek Nightwisha i barwniejszego od screenow z South Parku^^ << nie bo pozniej rozne rzeczy moznao takich moderatorach mowic xP "jakis stary dziad/gowniarz (^^) mi posty moderuje"
      slodzic to ja potrafie dobrze,co nie:P? << dajesz rade :D


      Pozdrawiam,
      Leszek


      alt3rnatiVe napisał(a)
      Cześć :D Dawno mnie tu nie było :D

      Który filmik bardziej Ci się podoba? :>

      youtube.com/watch?v=kQnclee-0AE

      czy

      youtube.com/watch?v=_XOltH4l-nc

      :D

      Bardziej podoba mi sie 1 bo ma wiecej hardcorowych akcji np 1 vs 5 :D


      Elmo napisał(a)
      co dzis bylas taka bez humoru i w ogole jakas taka inna? :> <<jakos tak

      to przeze mnie? << wiesz czemu ^^

      :* :*


      BoBsoN napisał(a)
      kasai napisał(a)
      Nie lubie jak ktos kaleczy jezyk polski typu sweeetasne dziefffczynki z jednego portalu fotkowego ;] Wiec prosze mi tu bez takich :P

      :D:D:D ]:-D ]:-D
      SKoNt KlEekaSh? IlE maSH laT w Cm? DaSH FoTKE 2Me? :D << litosci xP


      Elmo napisał(a)
      pacaj obok nicka mojego hihihiih XD XD << co ?:D

      nie moge grac w csa ;( << juz mozesz xP

      cos sie tnie a zmienialem opcje syskie X( <<zdolny ^^

      wiesz ze ja Ciebie no yy :rumieniec: :rumieniec: << nie wiem :P

      nie powiem <wstydnis> << mow ! :D

      Twoja dluga nie obecnosc w tym temacie sklania mnie do podjecia nastepujacych czynnosci:

      1. pogryze troche ( ale tak leciutko)
      2. zwiaze
      3. zacmokam
      4. zagillam

      /me kissiu kissiu kissiu :* :* :* << byleby nic z tych tortur nie przestalo trwac xP heheh;]


      h0p4k napisał(a)
      kasia nas olewa -,- << wiem.. wybacz :(:*

      Kasienko dlazcego nas olewasz ? :( << brak czasu i jakos checi :P


      Elmo napisał(a)
      jaka Wiewiorka
      zywa czy martwa? << zywa
      gumowa czy pluszowa? << pluszowa
      gumowa do kapieli a pluszowa do spania <<pluszowa do spania ;]
      puszysta czy szorstka w dotyku? << puszysta
      tFarda czy mietka? << mientka
      do kapania czy do spania? << spania, powtarzasz sie :P
      Wiewior jest kochany czy nie jest? dlaczego? (tu prosze o dluzsza wypowiedz ]:-D ) << jest bo jest czesto na ircu :P

      chodzi mi CS :D << ciesze sie ;] to kiedy gramy :
      miałem takie statysyki 5 do 99 czyli ze co zrobilem 5 razy i co zrobilem 99 razy?? <<zabiles 5 zginales 'troche' razu :P ale itak cie kofffam ^^
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • kasai napisał(a)
      Z gory przepraszam za taka zwloke ale z powodu braku czasu i musze sie przyznac czasem checi nie mialam jak tu odpisac :P Dla wszystkich co czekali kisski :P:*:*:* a dla mnie oddzielnie ]:-D


      Elmo napisał(a)
      pacaj obok nicka mojego hihihiih XD XD << co ?:D no bo plec sie zmienila hrhrhr

      nie powiem <wstydnis> << mow ! :D bo ja baldzo baldzo Ciebie :rumieniec: tak przy syskich nie powiem ;(

      Twoja dluga nie obecnosc w tym temacie sklania mnie do podjecia nastepujacych czynnosci:

      1. pogryze troche ( ale tak leciutko)
      2. zwiaze
      3. zacmokam
      4. zagillam

      /me kissiu kissiu kissiu :* :* :* << byleby nic z tych tortur nie przestalo trwac xP heheh;]hrhrhrhrhr ]:-D

      chodzi mi CS :D << ciesze sie ;] to kiedy gramy : od soboty mam czas przez dwa tyg ale i tak bede robil za mieso armatnie bo mam zeza :quasi:

      gumowa do kapieli a pluszowa do spania <<pluszowa do spania ;] no to ja kce do lozka ^^
      puszysta czy szorstka w dotyku? << puszysta a pomietosisz mnie troche jak bede puszysty? ]:-D
      tFarda czy mietka? << mientka
      do kapania czy do spania? << spania, powtarzasz sie :P fcale nie bo tam bylo ze gumowa lub pluszowa a tu ze normalna taka puszysta
      Wiewior jest kochany czy nie jest? dlaczego? (tu prosze o dluzsza wypowiedz ]:-D ) << jest bo jest czesto na ircu :P i tylko dlatego? :(

      chodzi mi CS :D << ciesze sie ;] to kiedy gramy :
      miałem takie statysyki 5 do 99 czyli ze co zrobilem 5 razy i co zrobilem 99 razy?? <<zabiles 5 zginales 'troche' razu :P ale itak cie kofffam ^^ ale i tak sie naukam grac i bede kosil innych ]:-D



      [SIZE=1]. <--- klopka

      a tam gdzie mialem nie mowic przy syskich to mialem powiedziec jak baldzo ale to baldzoe Ciebie kosiam[/SIZE]


      ihih :* :* /me cmok cmok :* :* :* :*
      cala prawda "rynku" pozdrawiam

      Johnkopytko z klanu Kopytkow
      Najwiekszy fan Jennifer Aniston <3
    • Elmo napisał(a)
      [SIZE=1]. <--- klopka

      a tam gdzie mialem nie mowic przy syskich to mialem powiedziec jak baldzo ale to baldzoe Ciebie kosiam[/SIZE] << dobsz nikomu nic nie powiem :*

      ihih :* :* /me cmok cmok :* :* :* :* << mrum :*


      Alex Mahone napisał(a)
      Kasia lubisz gory?? << wole morze
      A opalanie sie? ofc naturalne ;] << lubie jak sie nie nudze przy tym ;)


      Mr. Kolos napisał(a)
      Kaska :E[ << czego ?:P


      C y Z i Q napisał(a)
      Cześć Farmo ;** << hej lamo :D
      Co u Ciebie ? gdzie się podziewasz że na gg Cię niema ? :> << rzadko jestem na gg ;]
      Wpadnę tam i zrobię komuś fast czoko ;] << jak kto komu :D
      Pozdro. << no hej :*
      Jestem i mnie nie ma ^^