kasai - mala wredota :P

    • FA
    • marcinozzz napisał(a)
      alt3rnatiVe napisał(a)
      pzdr :* << no pa :P



      o alt jakies 69 tu z moderatorka robisz ]:-D ]:-D << szkoda ze ja o tym nie wiem :P

      cicha woda brzegi rwie, bo w robocie to taki niesmialy wobec lasek jestes :D:D ]:-D << widze dobrze sie znacie :P

      @kasai - ale nie ma co sie dziwic, ma cos w sobie,ze laski na niego leca :E ]:-D << Pewnie cos tam ma :P

      :)
      pzdr

      ps kasai masz moze jakas kolezanke? :E:D;) << kolezanek brak :P Kolegow mam duzo :E


      KelT napisał(a)
      O lo0l ale temacik mi pod rękę wpadł =) << fajny nie ?:P
      Ja coś napisze ^,^ << A pisz sobie pisz ^^

      -.- awp czy scout ? << ofc awp :P
      -.- lubisz mnie ?( << moze :P
      -.- chl0pak czy ja :D << Trudny wybor :P


      pS.,
      Kasiu zamęczą Cię :** :) << lubie to :E

      Nie wiedziałem co napisać :D << ja tym bardziej :P

      aa Kasia ładna fotka w sygmie xD << szkoda ze nie moja :P

      gitarzysta napisał(a)
      kasai napisał(a)

      gitarzysta napisał(a)
      Jaką scenę, poza CS, najbardziej lubisz? (powiedz że moją NFS, powiedz, powiedz!) << nie gram w nic innego procz cs'a (no ostatnio tylko troszke w UT :P)chyba ze na xboxa :P to moge poweidziec ze nfs xD

      A czemu NFS uważany jest przez wielu za noskillowego, skoro jest bardzo skillowy, a jeśli ktoś twierdzi inaczej to nie ma pojęcia o tej grze? << bo sie nie zna :>

      Co myślisz o tym, że na WCG (nie mylę się?) nasi z Meet Your Makers zagrają pod tagiem PGS-u, częściowo. I o oświadczeniu PGSu, że chcieli zupełnie inaczej, że nic za to nie dostaną i tak dalej? << o_o

      Najlepszy z MYM? << z czego ?:P

      Porozmawiajmy trochę o naszym polskim e-sporcie ^^ << nie znam sie na sporcie :P

      Pozdrawiam :*<< no pa :P


      Meet Your Makers, czyli stary PGS - Kuben, LUq, Taz, Neo i Loord czy kij tam wie kto. Który z nich jest Twoim zdaniem najlepszy? << Ja tam slyszalam glownie tylko o neo i luq :P i sie na tym nie znam :P

      PS: Enefesowiec lepiej się orientuje na scenie CS'a od ceesówy :P << Grac a sie tymi roznymi sprawami interesowac to dwie rozne sprawy :P


      chlopak napisał(a)
      Kaaaasia :( << cio ? :>

      Znów mnei zabiłaś Twoim `skillem` XD << hehehe. Nie, bo to akurat fart byl xD


      Elmo napisał(a)
      /me kosia kasai:) << A to niby za co ?:P
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • kasai napisał(a)
      Ale zaluj ze cie dzisiaj w nocy nei bylo :D Mnie tak brzuch bolal ze masakra xD Pierwszy raz sie chyba tak przy cs'ie usmialam :D


      Mogłaś screeny zrobić xD

      edycja
      ja dzisiaj na diglach zrobilem :D


      imagic.pl/public/pview/174813/dgl.JPG


      edit 2 nie bylo linku

      edit 3

      ładny refleks mam? XD

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez chlopak ().

    • Elmo napisał(a)
      kasai napisał(a)
      Elmo napisał(a)
      /me kosia kasai:) << A to niby za co ?:P


      Właśnie nie wiem :(myślałem że Ty wiesz ]:-D << No wlasnie nie bardz:P Mnie sie nie da kochac, tylko nienawidzic :P


      chlopak napisał(a)
      kasai napisał(a)
      Ale zaluj ze cie dzisiaj w nocy nei bylo :D Mnie tak brzuch bolal ze masakra xD Pierwszy raz sie chyba tak przy cs'ie usmialam :D


      Mogłaś screeny zrobić xD << tego sie nie dalo zescreenowac Ludzie zaszybko spadali ( scoutzknivez3 i ah ta gravitacja :D). na awp_wall tez byly niezle smeichy z tarczami :D Masakra :D
      edycja
      ja dzisiaj na diglach zrobilem :D


      imagic.pl/public/pview/174813/dgl.JPG


      edit 2 nie bylo linku << zdarza sie najlepszym xD

      edit 3

      ładny refleks mam? XD << ja tam nie zauwazylam :P
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • kasai napisał(a)
      marcinozzz napisał(a)
      alt3rnatiVe napisał(a)
      pzdr :* << no pa :P



      o alt jakies 69 tu z moderatorka robisz ]:-D ]:-D << szkoda ze ja o tym nie wiem :P

      cicha woda brzegi rwie, bo w robocie to taki niesmialy wobec lasek jestes :D:D ]:-D << widze dobrze sie znacie :P

      @kasai - ale nie ma co sie dziwic, ma cos w sobie,ze laski na niego leca :E ]:-D << Pewnie cos tam ma :P

      :)
      pzdr

      ps kasai masz moze jakas kolezanke? :E:D;) << kolezanek brak :P Kolegow mam duzo :E



      pardon za niego :E

      działał pod wpływem % :quasi: :D ]:-D

      ps
      wcale nie jestem nieśmiały :quasi:

      teraz pytania, żeby nie bylo, że posty tu przyszedłem nabijać :E

      youtube.com/watch?v=5IZudt3Pyyg - co sądzisz o tym filmiku?

      youtube.com/watch?v=niR9OdjrQwY&feature=related - a o tym?

      Spisali Cie kiedyś kontrolerzy biletów? :E

      Złapała Cię kiedyś Policja/Straż Miejska na wagarach? :D

      Zdemolowałaś kiedyś coś? :D

      Uciekałaś przed Policją? :D

      Palisz papierosy?

      Strzelałaś kiedyś z broni palnej?

      Czy uważasz, że praca w Policji jest dobra dla kobiet?

      Czy kobiety powinny zarabiać więcej od mężczyzn? :D

      Idziesz na koncert DJ'a Tiesto i Erica Morillo? (jest o tym temat w Muzyka i Film :P)

      pzdr :*
    • alt3rnatiVe napisał(a)


      pardon za niego :E << nie szkodzi :)

      działał pod wpływem % :quasi: :D ]:-D << zdaza sie najlepszym :P

      ps
      wcale nie jestem nieśmiały :quasi: << ja tego nie mowilam :P

      teraz pytania, żeby nie bylo, że posty tu przyszedłem nabijać :E << nikt cie przeciez o to nie posadza :D

      youtube.com/watch?v=5IZudt3Pyyg - co sądzisz o tym filmiku? << niezly koles. Podziwiam go za strzelanie headow z glocka :D 2.17 jest niezlym motywem :D TE strzelanie przez sciany jest zarypiste :))

      youtube.com/watch?v=niR9OdjrQwY&feature=related - a o tym? << ten jest troche jakos tak chaotycznie zrobiony i malo na nim widac :P Ale podklad muzyczny ma fajny. Wg mnie 1 byl lepszy. Ale ten te z niezly :D

      Spisali Cie kiedyś kontrolerzy biletów? :E << tak :D raz :P bo zapomnialam ze mi sie bilet sieciowy skonczyl =.='

      Złapała Cię kiedyś Policja/Straż Miejska na wagarach? :D << nie ^^
      Zdemolowałaś kiedyś coś? :D << raczej nie ^^
      Uciekałaś przed Policją? :D << nie :P

      Palisz papierosy? << niet :)

      Strzelałaś kiedyś z broni palnej? << tylko z wiatrowki wiec sie nie liczy :P Ale chcialabym sprobowac ;]

      Czy uważasz, że praca w Policji jest dobra dla kobiet? << zadna praca nie hanbi :P A skoro sie tam dobrze czuja to pewnie tak :)
      Czy kobiety powinny zarabiać więcej od mężczyzn? :D << jasne :D

      Idziesz na koncert DJ'a Tiesto i Erica Morillo? (jest o tym temat w Muzyka i Film :P) << niestety nie :P

      pzdr :*


      chlopak napisał(a)
      Kasiu, smakowała Ci zupa koperkowa? << mniam ^^
      w gifie to troche słaba jakoś ale nie narzekaj xD << a nie bede :P

      << barrdzo twarzowy portret xD szkoda ze nie ma modelu laski :P Na szczescie nie spotkales mnie po transformacji xD



      luisz skutery? << fajniejsze motory :)


      sitr^tedi napisał(a)
      O nie wierze, ale mila niespodzianka :) ktos w teamie ze Sz-na :D kasai gratuluje :) << no ktos musii byc :P i dziekuje :)

      kiedy dasz sie wyciagnac na piwo? :> << nie wiem :> niedlugo szkola :>
      Jesli bedzie zlot w Sz-nie zjawisz sie na nim? << jesli bede miec czas to chetnie ;)


      Elmo napisał(a)
      sitr^tedi napisał(a)
      O nie wierze, ale mila niespodzianka :) ktos w teamie ze Sz-na :D kasai gratuluje :)
      kiedy dasz sie wyciagnac na piwo? :>
      Jesli bedzie zlot w Sz-nie zjawisz sie na nim?


      wara od kasai ja ją kosiam i jest moja :P << Twojej ?:P I ilu jeszcze laskom mowisz ze je kosiasz ?:P


      [Enkidu] napisał(a)
      Łooo :D pozdrowienia dla bardzo starej znajomej z kanału na u20 :D << A kto pisze ?:P :E
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • A podaj IP tego tam Waszego serwa :(

      Ja sobie oglądam dzisiaj występy rodaków na ESWC w CS 1.6 i nie wiem czy wiesz, ale Polacy (MeetYourMakers) są w finale, który rozegra się o 3:00 :D:D:D

      Więc nie mam nic do roboty to bym sobie u Was pograł :(

      Aaa... odmowy nie przyjmuję, ale jeśli IP będziesz słała na PW to licz się z koniecznością dołączenia fotki ;) :D 8-)

      pzdr :*
    • alt3rnatiVe napisał(a)
      A podaj IP tego tam Waszego serwa :( << ale to rano :)

      Ja sobie oglądam dzisiaj występy rodaków na ESWC w CS 1.6 i nie wiem czy wiesz, ale Polacy (MeetYourMakers) są w finale, który rozegra się o 3:00 :D:D:D << a nie przypadkiem o 6 ?:P ogladalam rozgrywke polfinalowa :P tzn dogrywke :P i wczesniej q3 ^^

      Więc nie mam nic do roboty to bym sobie u Was pograł :( << miejsca ci u nas dostatek :P

      Aaa... odmowy nie przyjmuję, ale jeśli IP będziesz słała na PW to licz się z koniecznością dołączenia fotki ;) :D 8-) << fotek nie rozdaje :P
      pzdr :*


      sitr^tedi napisał(a)
      ale wy leniwi :) wystarczy poszukac a znajdziecie :D ja juz kasai widzialem ;D << ciii :P


      Kasia, ladny kolor wlosow :D prawie jak ten M.W (bez obrazy) ;p <<zdjecia stare ale kolor aktualny :P teraz bardziej buraczkowy :P A M.W nie jest moim idolem :P
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • thx za ip :)

      a co do finału to rzeczywiście o 6 :X

      ale graliśmy przed momentem z kolegami mixa z niemcami i kiedy zaczęliśmy ich wyśmiewać od takich i owakich zbanowali nas :E

      co ciekawsze wygrywaliśmy ;)

      teraz zradza się pytanie: czy czekać do 6 na finał czy iść spać ?(
    • Chyba miałem wtedy nick Salah ad-Din, ale nie mam pewności. W każdym razie byłem w CD ^^ i pamiętam kilka rozmów. Mam straszną pamięć do takich rzeczy i nie będę Cię winić, jeśli mnie nie pamiętasz :quasi:
    • Kasiuuu xDDD


      *** czas grac xD killed wALUs;dd with a headshot from m4a1 ***
      *** czas grac xD killed Deds with a headshot from m4a1 ***
      *** czas grac xD killed Smail with a headshot from m4a1 ***
      *** czas grac xD killed Egz with a headshot from m4a1 ***
      *** czas grac xD killed <<***S&P&D***>>Sid with a headshot from ak47 ***



      xD


      imagic.pl/public/pview/175399/xd.JPG

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez chlopak ().

    • alt3rnatiVe napisał(a)
      thx za ip :) << prosze :)

      a co do finału to rzeczywiście o 6 :X << a widzisz :P A byles taki przekonany piszac tamtego posta ^^

      ale graliśmy przed momentem z kolegami mixa z niemcami i kiedy zaczęliśmy ich wyśmiewać od takich i owakich zbanowali nas :E << nie ladnie z ich strony :D

      co ciekawsze wygrywaliśmy ;) << no to gratz ;]

      teraz zradza się pytanie: czy czekać do 6 na finał czy iść spać ?( << Ja poszlam spac :P i z tego co sie orientuje to wygralismy :P


      Pijana Dentka napisał(a)
      Kochasz mnie tak mocno jak ja Ciebie<czyli bardzo>? ;D << Nie moge sie wypowiedziec bo Elmo patrzy xD

      Mała ale sliczna wredota :D << oj tam :P


      [Enkidu] napisał(a)
      Chyba miałem wtedy nick Salah ad-Din, ale nie mam pewności. W każdym razie byłem w CD ^^ i pamiętam kilka rozmów. Mam straszną pamięć do takich rzeczy i nie będę Cię winić, jeśli mnie nie pamiętasz :quasi << Ja gram/gralam na wielu uni i spamietanie wszystkich graniczy z cudem :P Wiec nie za bardzo niestety kojarze ;]


      chlopak napisał(a)
      Kasiuuu xDDD


      *** czas grac xD killed wALUs;dd with a headshot from m4a1 ***
      *** czas grac xD killed Deds with a headshot from m4a1 ***
      *** czas grac xD killed Smail with a headshot from m4a1 ***
      *** czas grac xD killed Egz with a headshot from m4a1 ***
      *** czas grac xD killed <<***S&P&D***>>Sid with a headshot from ak47 ***

      Niezle :D Ale juz wylacz tego aima :P

      xD


      imagic.pl/public/pview/175399/xd.JPG << Ty tam szedles czy leciales ?:P
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Kasia mnie lubi??

      Kasia za co mnie lubi/nie lubi??

      Dlaczego Kasia jest taka fajna??

      Dlaczego Kasia lubi grac w CS-a??

      Dlaczego Kasia nie lubi zimy??

      Jaki kwiatek Kasi podarowac??

      Jakie piwo Kasia lubi??

      Jaki prezent Kasia mi da??

      Pzdr

      MvManiu$^
    • kasai napisał(a)
      Ariakis napisał(a)
      A jak byś określiła swoją wredność komuś, kto Cię nie zna, a jest ciekawy? :> << powiedzialabym zeby przyszedl na irca porozmawiac :P
      Jeśli małe jest gorsze od większego, to czy chciałabyś być większa? <<nom =)
      Jakieś inne monotonne rzeczy oprócz ciachania? << Na razie nie wiem :P
      Jeśli tak, to zmieniłabyś je? ;] << j.w



      Irca?
      /q kasai
      /q jeden z moich nicków
      /j #jakiś_kanał?
      ?
      Czym to grozi?
      W jakim sensie większa?
      Szpilki nie wystarczają? ;>
      Czemu na ircu nie powinno sie uzywać pl znaczków?
      Dlaczemu odpowiadasz w quotkach? ^^
    • wara od kasai ja ją kosiam i jest moja :P << Twojej ?:P I ilu jeszcze laskom mowisz ze je kosiasz ?:P



      Przeciesz wiesz że tylko Tobie [SIZE=1]i marcik, Djablicy, agatce, Angeli, Zorayi, Kocicy, Asiulce, Laksmi i kilku facetom ale to chyba nie jest żaden argument....[/SIZE]

      a Ty mnie też??

      powiedz że też plosee dam Ci buziiiiiiiiiiiiiii :* :*
      cala prawda "rynku" pozdrawiam

      Johnkopytko z klanu Kopytkow
      Najwiekszy fan Jennifer Aniston <3

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SzaloneOczy ().

    • MvManiek napisał(a)
      Kasia mnie lubi?? << moze :p

      Kasia za co mnie lubi/nie lubi?? << za natrectwo i sprawdzanie mnie zamiast pomocnika :P

      Dlaczego Kasia jest taka fajna?? << a jest ?:D

      Dlaczego Kasia lubi grac w CS-a?? << bo jest duzo fajnych facetow :D

      Dlaczego Kasia nie lubi zimy?? << brrr

      Jaki kwiatek Kasi podarowac?? << biale roze sa ladne :P tulipany tez fajne ^^

      Jakie piwo Kasia lubi?? << nie bederobic reklamy :P[SIZE=1] lech,reds[/SIZE]

      Jaki prezent Kasia mi da?? << a z jakiej okazji ?:P

      Pzdr << no pa :)

      MvManiu$^


      Ariakis napisał(a)
      kasai napisał(a)
      Ariakis napisał(a)
      A jak byś określiła swoją wredność komuś, kto Cię nie zna, a jest ciekawy? :> << powiedzialabym zeby przyszedl na irca porozmawiac :P
      Jeśli małe jest gorsze od większego, to czy chciałabyś być większa? <<nom =)
      Jakieś inne monotonne rzeczy oprócz ciachania? << Na razie nie wiem :P
      Jeśli tak, to zmieniłabyś je? ;] << j.w



      Irca?
      /q kasai << si ^^
      /q jeden z moich nicków << nie mam wiecej :P
      /j #jakiś_kanał? << masz w sygnaturce :)
      ?
      Czym to grozi? << nieszczesciem :D
      W jakim sensie większa? << wyzsza, bo za szeroka to ja juz jestem :P
      Szpilki nie wystarczają? ;> << nie chodze za czesto w szpilkach :P
      Czemu na ircu nie powinno sie uzywać pl znaczków? << bo niektorzy maja inne kodowanie :> i wtedy pl znaki wygladaja jak 'krzaki' :)
      Dlaczemu odpowiadasz w quotkach? ^^ << bo mozna sie polapac ocb :P


      Elmo napisał(a)
      wara od kasai ja ją kosiam i jest moja :P << Twojej ?:P I ilu jeszcze laskom mowisz ze je kosiasz ?:P



      Przeciesz wiesz że tylko Tobie [SIZE=1]i marcik, Djablicy, agatce, Angeli, Zorayi, Kocicy, Asiulce, Laksmi i kilku facetom ale to chyba nie jest żaden argument....[/SIZE] << tak tak :P

      a Ty mnie też?? << nie bo ty kosiasz tylu ludzi :P

      powiedz że też plosee dam Ci buziiiiiiiiiiiiiii :* :* <<i bez tego mi dajesz :D :P


      gitarzysta napisał(a)
      Jednym z tych facetów jestem ja :rolleyes: << tak sobe wmawiaj :D

      kasai, pograłbym sobie z Tobą w CS'a, co Ty na to? Ale tylko wtedy jak potem zgodzisz się zagrać w jakiegoś NFS'a ^^ << nie umiem grac w nfsa :P za czesto sie rozbijam :D czolowki i te sprawy :D heheh. i nie mam gry :P
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • kasai napisał(a)
      Irca?
      /q kasai << si ^^ << okej, to się tam kiedyś odezwę

      /q jeden z moich nicków << nie mam wiecej :P << nawet ja wszystkich nie mam

      Czym to grozi? << nieszczesciem :D << coś jak spawn kill, czy gorzej? :D

      W jakim sensie większa? << wyzsza, bo za szeroka to ja juz jestem :P << Dlaczego wy kobiety zawsze marudzicie na ten temat?

      Szpilki nie wystarczają? ;> << nie chodze za czesto w szpilkach :P << Bo szpilki są...?

      Dlaczemu odpowiadasz w quotkach? ^^ << bo mozna sie polapac ocb :P << Wciaż uważasz, że można tak łatwo połapać się ocb? ;>