kasai - mala wredota :P

    • FA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Graveir napisał(a)
      Może i zuo, ale dopiero przy Was życie nabiera smaku :) << Ktos musi w koncu dodawac tego pieprzu :P
      To na PW, będzie bez dowodów naszych zbrodni :* << Nie jestem taka latwa :P Nie dam ^^
      Hmmm... a nieśmiertelni settlersi? ^^ << Co ty wiesz w co ja grywam ?:P Gralam tylko w 4 ,ale mila gierka ;]
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Pieprzu? :P Zależy w jakim kontekście :P Dodaj jeszcze miodu, soli (do oka:E) itd, itd ^^
      Ej no, fotek nie dasz, PW nie wyślesz, ja rozumiem, że się cenisz, ale bycie za trudną to wiesz... skończysz jako stara panna i co? :]
      Czwórka to lipa jest... settlers 3, to było to :) Ale i tak gra do której najczęściej wracałem to Gothic 2 ^^
      [center]4w5

      ~ 319 ~
      [/center]
    • Graveir napisał(a)
      Pieprzu? :P Zależy w jakim kontekście :P Dodaj jeszcze miodu, soli (do oka:E) itd, itd ^^ << Jak nie pieprzu ani miodu to bitej smietany :P
      Ej no, fotek nie dasz, PW nie wyślesz, ja rozumiem, że się cenisz, ale bycie za trudną to wiesz... skończysz jako stara panna i co? :] << Jakos sobie poradze^^ Narzeczonego na ogame jeszcze nie szukam :D
      Czwórka to lipa jest... settlers 3, to było to :) Ale i tak gra do której najczęściej wracałem to Gothic 2 ^^ << A moze i gralam w 3, nie pameitam :P W gothica to tylko 1 i to nie do konca :P
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Bita śmietana już mi się wybitnie kojarzy :E Więc lepiej zejdźmy z tematu, bo jestem nietrzeźwy i mnie nosi...
      Hym... wiesz, na forum można ciekawych ludzi spotkać, fakt stwierdzony... ;)
      Pierwszy gothic był bardzo trudny, dwójka jak się raz przeszło i zapamiętało co gdzie i w jakiej kolejności to już banalnie prosty, dopiero po zainstalowaniu nocy kruka się zaczęła zabawa, bo podrasowały się wymagania umiejętności i broni :)
      [center]4w5

      ~ 319 ~
      [/center]
    • Graveir napisał(a)
      Bita śmietana już mi się wybitnie kojarzy :E Więc lepiej zejdźmy z tematu, bo jestem nietrzeźwy i mnie nosi... << Wybacz.. juz nie bede ^^ :D
      Hym... wiesz, na forum można ciekawych ludzi spotkać, fakt stwierdzony... ;) << A kogos juz takiego spotkales ? A moze jakieis slawne osobistosci ?:D Panowie K. ?^^
      Pierwszy gothic był bardzo trudny, dwójka jak się raz przeszło i zapamiętało co gdzie i w jakiej kolejności to już banalnie prosty, dopiero po zainstalowaniu nocy kruka się zaczęła zabawa, bo podrasowały się wymagania umiejętności i broni :) << 2 nie pamietam. Noc kruka widzialam tylko kawalek ale sama nie gralam ;)
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Łaskawie wybaczam :P
      Spotkałem jedno multi i parę innych fajnych dziewczyn ^^
      NK jest bardzo mocno zasymilowane z podstawą, dodaje jedną nową lokalizację (jak na gothica to w sumie cały świat, ale już tam:P), kilka postaci i parę nowych questów na starych mapkach, tak więc jeśli pamiętasz NK to pamiętasz całą dwójkę ^^
      [center]4w5

      ~ 319 ~
      [/center]
    • Graveir napisał(a)
      Łaskawie wybaczam :P << Uff^^
      Spotkałem jedno multi i parę innych fajnych dziewczyn ^^ << A fajnych facetow to juz nie ma ?^^
      NK jest bardzo mocno zasymilowane z podstawą, dodaje jedną nową lokalizację (jak na gothica to w sumie cały świat, ale już tam:P), kilka postaci i parę nowych questów na starych mapkach, tak więc jeśli pamiętasz NK to pamiętasz całą dwójkę ^^ << w NK Nie gralam wiec sie nie wypowiem na temat mapy :P
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Graveir napisał(a)
      Troszkę trza okroić dyskusję chyba :P << No troche zesmy sie rozchasali :P

      Facetów hmm.. na uni13 paru dobrych znajomych mam, ale raczej nie oceniam ich w kategorii 'facetów' :E Na forum też paru znajomych, jedna bratnia dusza... << to ciekawe kim sa skoro nie facetami^^ Chyba zeto jeszcze dzieci :P to ok^^ Dobra moze juz nie spamujmy xD
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • [list]1.Metallica czy Motorhead
      2.Czarny czy biały
      3.Gadu gadu czy IRC
      4.TV czy PC
      5.Winamp czy Windows Media Player
      6.Windows czy Linux
      7.Historia czy J.Polski
      8. Quasimodo czy Gały
      9.xD czy śmiech
      10.Kiełbasa czy szynka
      11.Made in China czy Made in Japan[/list]

      //Sześciu osobom zadałeś takie same pytania. W przyszłości wysil się troszkę i wymyśl dla każdego, coś innego ^^,
      upominam,
      Hellgirl
    • kasai napisał(a)
      Nestor napisał(a)
      Chyba się jasno nie wyraziłem :> << No nie bardzo.
      Dajesz te zdjęcia czy mam już sam wklejać do albumu? <: << Grozisz mi ?:D Tylko chyba nie wiesz ze za rozpowszechnianie cudzych zdjec bez jego zgody dostaje sie ostrzezenie :> A link i tak idzie do kasacji :> Wiec nie kombinuj ;] Bede chciala to dam :P:PTak groziłem :P ale już wstawiłem i nie muszę grozić ;) Chciałem tylko dać ci prawo wyboru zdjęć jakie będą wstawione :P znam regulamin forum ;)
      Konto zawieszone z powodu kryzysku <:
      sad.ogame-team.pl/?mode=6&id=119577
      "Nie przebijesz głową tego muru..."
    • coś czego nie ma .. :
      ulubiony kolor stryjka twojej babki :
      nie to to co... :
      coś szalonego :
      coś głupiego :
      coś nieśmiertelnego :
      sposób na poniedziałek :
      parę słów od twojego kolegi :
      parę słów od siebie %-) :
      tu nic nie pisz :
      twój pomysł na mój zysk :


      By inso %-) :D
    • Wybaczcie ze nie odpisywalam tyle ale urlopik rozleniwia :P Chwilka wolnego czasu na odpisanie moim meczycielom :P


      Graveir napisał(a)
      Aaa jak spam to zapraszam do PU ;) << moze wpadne xP

      Ten cudzysłów miał wprowadzić skalę ocen dla facetów stosowaną przez płeć przeciwną, ja najzwyczajniej nie oceniam :P <<to chyba dobrze ze nie ^^
      No a żeby mnie Karolinka nie sponiewierała za spam to zapytam o wymiary :rolleyes: << a ja jak kazda - niewymiarowa :D


      Doctor Devil napisał(a)
      1. pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_superstrun Ponawiam poprzednie pytanie :D << nie wypowiadam sie na nic co mi sie kojarzy z fizyka :P
      2. Drylownica, czy drelownica? << drylownica
      3. Jak się podobało w moim CT? :P << milo i przytulnie :*
      4. Będziesz mnie często odwiedzać? :D << watpie, wybacz :*
      5. Czemu jesteś leniwa i nie chciało ci się sprawdzić na czym polega teoria superstrun? :E << od zawsze taka :D


      Elmo napisał(a)
      XD

      Elmo czy Wiewiorak? <<kto to Elmo ?:D

      Elmo na boardzie czy Wiewiorak na IRC-u? <<j.w xD

      :* :* :*


      WlochatyGremlin napisał(a)
      [list]1.Metallica czy Motorhead <<nic
      2.Czarny czy biały << czarny
      3.Gadu gadu czy IRC << irc
      4.TV czy PC << pc
      5.Winamp czy Windows Media Player <<winamp
      6.Windows czy Linux << mam xp, wole pinwinka ;)
      7.Historia czy J.Polski << historia
      8. Quasimodo czy Gały << quasi xP
      9.xD czy śmiech << xD
      10.Kiełbasa czy szynka << kielbasa
      11.Made in China czy Made in Japan << japan :P[/list]


      Wizzard napisał(a)
      coś czego nie ma .. : << idealnego czlowieka ;)
      ulubiony kolor stryjka twojej babki : <<nie ma xD
      nie to to co... : << drzewo
      coś szalonego : << wyslac komus kwiaty ktorego sie dopiero poznalo na ircu ;)
      coś głupiego : <<doladowac konto chlopakowi ktorego sie prawie nie zna :P
      coś nieśmiertelnego : << niesmiertenik :P
      sposób na poniedziałek : << a co to poniedzialek ?:D
      parę słów od twojego kolegi : << <przemus u20 :*>mala sexowna dupeczka o wspanialym usmiechu i powalajacym glosie
      parę słów od siebie %-) : << leniuch jak ich malo, wredna jedza :D
      tu nic nie pisz :
      twój pomysł na mój zysk : << sprzedaj rodzenstwo, a jak nie to kolegow ^^ :P


      By inso %-) :D
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Olaboga, ja Ci się jesio nie wpisałem :D Skandal :D Niniejszym to czynię.

      Jak Ci się podoba moderowanie i skąd wybór takiego a nie innego działu?

      Ps. mój topic na drugiej stronie :D
    • Co do CS'a ^^

      1. CT czy TT? ;)
      2. M4A1 czy AK47? ]:-D
      3. Deagle czy USP? :>
      4. AWP czy Scouter? 8-)
      5. Nóż czy Def? :quasi:
      6. B czy A? :D
      7. mapa Cs_ czy mapa De_ ? :P


      To by było na tyle ^^

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Seventeen ().

    • Elmo napisał(a)
      hmm nie oddajesz mi na iłcu buzioli ;(

      normalnie chyba focha zarzucę na kilkadziesiąt minut :(

      /me kasai :* :* :*

      teraz będziesz mi oddawać?? << Nie ?:P


      Graveir napisał(a)
      Hyhy, no to czekam :]
      Niewymiarowa? Znaczy że masz elastyczne godziny? :> << Bardzo ;]


      Mr. Kolos napisał(a)
      kiedy zagramy w CS ? ;( << Toc ostatnio dosc czesto gram :P Szukaj a znajdziesz^^


      ZAiMeR napisał(a)
      Kiedy nowy avatar? << Patrz i podziwiaj :P Napisales to na 4h przed powstaniem :P
      Kiedy nowa sygnatura? << j.w
      Kiedy UT? << Nie wiem ? :rolleyes:
      Kiedy naprawisz IRCa? << Jego sie nie da naprawic :P
      Kiedy wpiszesz mi się w CT?! :P << Przeciez juz to zrobilam ?^^


      David napisał(a)
      Olaboga, ja Ci się jesio nie wpisałem :D Skandal :D Niniejszym to czynię. << Mam sie bac ?:P

      Jak Ci się podoba moderowanie i skąd wybór takiego a nie innego działu? << Nie jest zle :D A ST bo tam mam chyba najwiecej spamerskich postow :D

      Ps. mój topic na drugiej stronie :D << u mnie na 3 :P


      Młody napisał(a)
      SKad sie wzioł twoj nick i czemu mala wredotka ?? << nick od imienia, bo robie mase literowek :P A czemu mala wredota to nie wiem. Moze dlatego ze jestem wredna :D A mala bo ladnie wyglada taka kompozycja :P


      Seventeen napisał(a)
      Co do CS'a ^^

      1. CT czy TT? ;) << CT
      2. M4A1 czy AK47? ]:-D << m4 ^^
      3. Deagle czy USP? :> << Deagle
      4. AWP czy Scouter? 8-) << AWP ponad wszystko =)
      5. Nóż czy Def? :quasi: << Noz, bo zdefa sie nie da robic headow :P
      6. B czy A? :D << A ^^
      7. mapa Cs_ czy mapa De_ ? :P << awp_ :P:P A jak nie to de_ ;]


      To by było na tyle ^^
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Kilka pytań :D

      Co było pierwsze, kura czy jajko ?
      Kura zniosła jajo na środku stromego dachu.. Jajo spadnie na lewą, czy prawą stronę ?
      Podaj przykład zwierzęcia nieparzysto kopytnego ?
      Co zrobić żeby zarobić a się nie narobić?
      Dlaczego kot miauczy a pies szczeka?
      Dlaczego niebo jest niebieskie ?
      Dlaczego tęcza ma akurat siedem kolorów?
      Ile jest włosów w nosie ? :E
      Krokodyl jest bardziej długi czy zielony ?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez The Papi ().

    • The Papi napisał(a)
      Kilka pytań :D

      Co było pierwsze, kura czy jajko ? << kura ^^
      Kura zniosła jajo na środku stromego dachu.. Jajo spadnie na lewą, czy prawą stronę ? << lewa
      Podaj przykład zwierzęcia nieparzysto kopytnego ? << ee :quasi:
      Co zrobić żeby zarobić a się nie narobić? << trzeba umiec robic
      Dlaczego kot miauczy a pies szczeka? << Bo taka jest natura
      Dlaczego niebo jest niebieskie ? << bo to ladny kolor i zolty juz byl przez slonce zajety:P
      Dlaczego tęcza ma akurat siedem kolorów? << bo nie 13 ;]
      Ile jest włosów w nosie ? :E << policz^^
      Krokodyl jest bardziej długi czy zielony ? << bardziej zielony bo tez po bokach :D


      Elmo napisał(a)
      kasai napisał(a)
      Elmo napisał(a)
      hmm nie oddajesz mi na iłcu buzioli ;(

      normalnie chyba focha zarzucę na kilkadziesiąt minut :(

      /me kasai :* :* :*

      teraz będziesz mi oddawać?? << Nie ?:P tak ^^



      prafda że tak?? << nie ?:P
      Jestem i mnie nie ma ^^