kasai - mala wredota :P

    • FA
    • brryk!

      Nie pozwolę, żeby FAfik się mi tutaj ociągał z odpisywaniem. :D
      kasajka, czemu nie lubisz odpisywać w PCT? :>
      Ładnie to taki przykład dawać? :D
      Myślałaś kiedyś na zrobieniem tatuażu? Albo kolczyka?
      Wolisz spięte, czy rozpuszczone włosy? A może masz na tyle krótkie, że dwie wcześniejsze opcje odpadają? :D
      Co cenisz w userach na forum? (Założyłam, że coś cenisz.. uważaj, bo patrzą. ]:-D )
      Ile punktów zgarnęłaś za hypnosa w Scrabblach?
      Nie tęsknisz za Polską?
      O co poprosiłabyś złotą rybkę? ;>
      Nie żal Ci było oddawać SMrodka w ZŻU?

      .me pogania kasajkę do odpisywania. :bicz1:



    • Pacz Tygrysie, dalej Ci nie odpisała :c Może na mój post nr 6500 odpisze?

      Skoro mój avatar ma się zmienić na bardziej świąteczny to czy Twój zmieni się z jesiennego na zimowy?

      Kiedy kupujesz jakiś samochód? W końcu mieszkasz w królestwie używanych, tanich samochodów!

      Jaki najbardziej obrzydliwe danie kiedykolwiek zjadłaś?

      Co bym chciał znaleźć pod choinką?

      :fa:
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Gootek napisał(a):

      kasai napisał(a):

      Ok. Wpisuje się tutaj tylko z powodu tego 3tysiecznego postu :D Później przerwa na kolejne pól roku :D

      I ja się pytam gdzie ta półroczna przerwa ? przeciez jest :P
      Masz swoje ulubione ubrania ? mam pare takich bluzek
      Co jest w życiu pięknego ? zachod slonca zima
      Ile godzin śpisz ? z reguly ok 7
      Za jakiego człowieka się uważasz ? leniwego i pomyslowego ^^

      \o/

      Shax napisał(a):

      To nie uważasz, że czas zacząć ? :P A po co

      Czy pozbawianie mężczyzn tej przyjemności sprawia Ci radość ? ;( TAk wlasnie jest. Bo zlo jest we mnie ^^

      Indestructible napisał(a):

      brryk! Co to za samoistne brykanie mi tu

      Nie pozwolę, żeby FAfik się mi tutaj ociągał z odpisywaniem. :D A ktoz by to Fafikow o to podejrzewal
      kasajka, czemu nie lubisz odpisywać w PCT? :> Bo jestem leniwa!
      Ładnie to taki przykład dawać? :D Nie :(
      Myślałaś kiedyś na zrobieniem tatuażu? Albo kolczyka? Mam kolczyka i chyba na tym pozostanie
      Wolisz spięte, czy rozpuszczone włosy? A może masz na tyle krótkie, że dwie wcześniejsze opcje odpadają? :D Lubie rozpuszczone, ale gdy jest goraco to tylko spiete wchodzi w gre.
      Co cenisz w userach na forum? (Założyłam, że coś cenisz.. uważaj, bo patrzą. ]:-D ) Te ich inwencje twórczą ;)
      Ile punktów zgarnęłaś za hypnosa w Scrabblach? Nic, bo mi nie chcieli uznac ?(
      Nie tęsknisz za Polską? Kwestia przyzwyczajenia
      O co poprosiłabyś złotą rybkę? ;> O pokoj na swiecie ^^
      Nie żal Ci było oddawać SMrodka w ZŻU? Nie, bo wiedzialam, ze trafi w dobre rece.

      .me pogania kasajkę do odpisywania. :bicz1: No i jestem


      Mati napisał(a):

      Pacz Tygrysie, dalej Ci nie odpisała :c Może na mój post nr 6500 odpisze? Wtedy mnie nie zmusil, ale juz teraz odpisuje

      Skoro mój avatar ma się zmienić na bardziej świąteczny to czy Twój zmieni się z jesiennego na zimowy? Moj potrzebuje jakiegos zastepstwa juz dawno :(

      Kiedy kupujesz jakiś samochód? W końcu mieszkasz w królestwie używanych, tanich samochodów! Kwestia czasu, moze gdzies za rok :)

      Jaki najbardziej obrzydliwe danie kiedykolwiek zjadłaś? owoce morza :quasi:

      Co bym chciał znaleźć pod choinką? Nie wiem, a co znalazles?

      :fa:

      RevenGee napisał(a):

      Dzien dobry :D A no dżem dobry

      Jaki Humor dziś ? Dobry
      Jaka Pogoda ? Wlasnie byla burza <3
      Rowerek czy Bieganie ? Rowerek
      Narty biegowe czy zjazdowe ? :> Nie jezdzilam nigdy na nartach

      GDZIE MOJE POSTY :( :D Mole zjadly


      sanecrossek napisał(a):

      Cześć, Hej o/
      Dlaczego nie masz czasu?Czy uwazasz ze za duzo bierzesz na glowe? Kwestia gospodarowania czasem. Ale czasem brakuje mi godzin w dniu.
      Ile musiałabyś miec klonów aby mieć casz? :) Mysle ze jeden by wystarczyl.
      Co sadzisz o truskawkach w czekoladzie?Dlaczego nie pasuja do upalnej pogody? Truskawki nadaja sie na kazda pogode <333
      Wanilia czy śmietana bardziej pasuje na kanapce? na kanapce?
      Biały czy czarny wystrój pasuje na tarasie? bialy chociaz sie szybko brudzi.
      Czy rozowy Cie uspokaja? Nie odczuwam wzgledem niego zadnych uczuc
      Czego tak naprawde nie lubisz a twierdzisz inaczej? Nie wiem
      Co sadzisz o kotach na pustyni? sa samowstarczalne i potrafia sie znakomicie przystosowac.
      Dlaczego woda nie jest kwaśna?jak dodasz cytryny to jest :)
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Dlaczego nie "site models lato"? :)
      Co sądzisz o niebieskim latawcu na tle słońca?
      Dlaczego nie może istnieć czarne w białym?
      Twój ulubiony kwiat?
      Co rośnie w zimie a nie kwitnie na wiosnę?
      Dlaczego księżyc jest mniejszy od Ziemi?
    • Ave leniwcu
      Ulubiona książka?
      Ulubiony film?
      Czemu zielona strona mocy?
      Ulubiona pora roku?
      Ulubiony zwierzak?
      Ulubiony napój?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • sanecrossek napisał(a):

      Dlaczego nie "site models lato"? :) Nie rozumie :quasi:
      Co sądzisz o niebieskim latawcu na tle słońca? Na pewno wyglada ladnie
      Dlaczego nie może istnieć czarne w białym? A kto powiedzial, ze nie
      Twój ulubiony kwiat? Brak
      Co rośnie w zimie a nie kwitnie na wiosnę? Nie wiem
      Dlaczego księżyc jest mniejszy od Ziemi? Bo go myszy podjadly bo jest serem! :D



      Drakensang napisał(a):

      Ave leniwcu Witam ^^
      Ulubiona książka? Nie mam
      Ulubiony film? Nie mam
      Czemu zielona strona mocy? Jakos bardziej mnie ciagnelo do forum niz do gry.
      Ulubiona pora roku? Wiosna
      Ulubiony zwierzak? Pieski lubie :)
      Ulubiony napój? Sok pomaranczowy z calej pomaranczy
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Czemu zielone są leniwe?
      Kiedy pojawi się avatar odpowiedni do pory roku?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Drakensang napisał(a):

      Czemu zielone są leniwe? Że niby które :D
      Kiedy pojawi się avatar odpowiedni do pory roku? Jest w trakcie tworzenia ^^


      Indestructible napisał(a):

      Drakensang napisał(a):

      Kiedy pojawi się avatar odpowiedni do pory roku?

      Jak Indee zrobi. :D Tak jest :*

      Kasaja! To ja!
      Czy cośkolwiek mi pomożesz przy zestawie? ;x Wiesz, że zdaje się na Twoja inwencje twórczą i już się opłaciło
      Czemu kobiety muszą być takie wybredne? :P Bo taka natura
      Dlaczego dostają od mężczyzn kwiaty? Czekoladki nie byłyby lepsze? Bo od czekoladek dupa rośnie :(
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Dzień Dobry!

      Zgodnie z obietnicą zostawiam tutaj posta numer 7000!

      Liczba siedem uważana jest za szczęśliwą. Czy w swoim życiu kierujesz się jakimiś przesądami i zabobonami (jak wstawanie prawą nogą, omijanie stawania na spoiny pomiędzy płytami chodnikowymi czy czarne koty) czy jesteś raczej osobą racjonalną, twardo stąpającą po ziemi?

      Siedem (Se7en) to też całkiem dobry film z udziałem Morgana Freemana i Brada Pitta. A który z aktorów jest Twoim ulubionym, kimś kto każdy film, w którym występuje czyni dla Ciebie czymś lepszym?

      Siedem cudów świata to piramida Cheopsa, wiszące ogrody Semiramidy, świątynia Artemidy w Efezie, posąg Zeusa w Olimpii, mauzoleum w Halikarnasie, kolos Rodyjski oraz latarnia morska na Faros. Prócz tego pierwszego wszystkie nie istnieją już - cztery zniszczyło trzęsienie ziemi, a dwa ogień. Jeśli mogłabyś zobaczyć na własne oczy, któryś z tych nieistniejących cudów to co by to było i dlaczego?

      Z marynarskim pozdrowieniem ahoj! o/
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Dzień Dobry! Cześć!

      Zgodnie z obietnicą zostawiam tutaj posta numer 7000! Już o tym zapomniałam :) Przez 5 dni napisałeś 21 postów. Spamer!

      Liczba siedem uważana jest za szczęśliwą. Czy w swoim życiu kierujesz się jakimiś przesądami i zabobonami (jak wstawanie prawą nogą, omijanie stawania na spoiny pomiędzy płytami chodnikowymi czy czarne koty) czy jesteś raczej osobą racjonalną, twardo stąpającą po ziemi? Raczej nie wierze, w takie rzeczy. Ale ile razu, jak mi spadnie widelec to się śmieję, że ktoś głodny przyjdzie ^^ Z przechodzeniem pod drabiną też nie mam problemu.

      Siedem (Se7en) to też całkiem dobry film z udziałem Morgana Freemana i Brada Pitta. A który z aktorów jest Twoim ulubionym, kimś kto każdy film, w którym występuje czyni dla Ciebie czymś lepszym? Mam słabą pamieć do nazwisk, ale też o dziwo nie mam ani swojego ulubionego filmu (1 post kłamie ^^), ani też aktora. Co mi jednak spontanicznie przychodzi do głowy to jest to Liam Neeson za rolę w filmie Uprowadzona albo Jason Statham za Adrenaline ;)

      Siedem cudów świata to piramida Cheopsa, wiszące ogrody Semiramidy, świątynia Artemidy w Efezie, posąg Zeusa w Olimpii, mauzoleum w Halikarnasie, kolos Rodyjski oraz latarnia morska na Faros. Prócz tego pierwszego wszystkie nie istnieją już - cztery zniszczyło trzęsienie ziemi, a dwa ogień. Jeśli mogłabyś zobaczyć na własne oczy, któryś z tych nieistniejących cudów to co by to było i dlaczego? Po Twoim wpisie pogooglowałam trochę i stwierdziłam,że skoro musi być to już nieistniejący cud, to byłyby zdecydowanie wiszące ogrody Semiramidy, jeżeli by tak wyglądały dobrytarot.pl/download/file.php?id=7634. Przy czym na żywo wyglądało to pewnie dużo piękniej. Nie lubię zwykłych posągów itp. Lubie za to naturę, a kwitnące ogrody to zdecydowanie to, co chciałabym zobaczyć ;)

      Z marynarskim pozdrowieniem ahoj! o/ Pozdrawiam również :)
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Cześć kaszai :D

      Lubisz krokodyle?:P
      Ile muffinków już napiekłaś?
      Zrobiłaś specjalne cebulowe dla Ogra?
      Zdarza Ci się rzucić w niego cebulą jak Ci się sprzeciwia?
      Czemu już tak mało spamu w Twoim CT? Stałaś się bardziej skryta niż kiedyś czy ludzie nie mają pomysłu na pytania do Ciebie po przeczytaniu tylu stron :D?
      Gdybyś miała węża jakie imię byś mu nadała?
      Jest jakieś imię męskie i żeńskie którego nie cierpisz? Jak tak to jakie?:>


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      Cześć kaszai :D Buziaki kruszonka :*


      Lubisz krokodyle?:P To podchwytliwe pytanie

      Ile muffinków już napiekłaś? moze to i dziwne ale nigdy w zyciu nie piekłam muffinkow Oo

      Zrobiłaś specjalne cebulowe dla Ogra? Zrobilabym :D

      Zdarza Ci się rzucić w niego cebulą jak Ci się sprzeciwia? O dziwo nie. Ogolnie to chyba malo sie sprzeczamy, chyba nigdy.

      Czemu już tak mało spamu w Twoim CT? Stałaś się bardziej skryta niż kiedyś czy ludzie nie mają pomysłu na pytania do Ciebie po przeczytaniu tylu stron :D? Lenistwo :D Tyle stron spamu, kto by to czytal ^^

      Gdybyś miała węża jakie imię byś mu nadała? Nigdy sie nad tym nie zastanawialam. Moze Stefan :D

      Jest jakieś imię męskie i żeńskie którego nie cierpisz? Jak tak to jakie?:> Chyba nie ma takiego konkretnego.
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Kasajka o/

      Lubisz brzmienie języka niemieckiego?
      Ulubiona piosenka?
      Wytrwasz 10 lat w teamie?
      I muszę na koniec :P Ulubiony skoczek narciarski?

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Dawno mnie tutaj nie było, a pamiętam że byłem Twoim pierwszym :thumbup:
      Cześć! o/

      kasai napisał(a):

      Staram się zwracać uwagę na to co jem. Ale wszystko jest dla ludzi, jeżeli z umiarem:P
      A jakie lody lubisz? Jak je pochłaniasz? Wolisz lizać czy może ssać? :whistling:
      A bitą śmietanę lubisz? :O Z truskawkami czy może z jakiegoś opalonego ciała? 8o
      Kiedy się najbardziej w życiu...opaliłaś? Gdzie to było i jak wyglądało? :P

      No i ten, odpisuj szybciej bo fanka Ruda czeka już 2tyg! :ziew:

      Już miałem się żegnać, no ale wypadałoby wspomnieć o...emotkach!

      Miłego \o
    • Uff, spokój na kolejny rok załatwiony :D

      Ruda napisał(a):

      Mogłabyś żyć na bezludnej wyspie czy raczej wolisz życie wśród ludzi? Zdecydowanie dałabym radę na wyspie ;)

      Co Cię najbardziej denerwuje? Ostatnio denerwuje mnie to, że mam mało czasu :(

      Twoja ulubiona piosenka? : data-verified= "> Ostatnio zdecydowanie




      Toadie napisał(a):

      Kasajka o/ Tołdi o/


      Lubisz brzmienie języka niemieckiego? Kwestia przyzwyczajenia :P

      Ulubiona piosenka? j/w

      Wytrwasz 10 lat w teamie? Toć ten dzień już blisko :O

      I muszę na koniec :P Ulubiony skoczek narciarski? Oczywiście noriaki <3


      Ruda napisał(a):

      @kasai gdzie łazisz? :O kasajki nie łażą, one jeżdżą na rowerze :D


      Superman napisał(a):

      Dawno mnie tutaj nie było, a pamiętam że byłem Twoim pierwszym :thumbup: To już nawet ja tego nie pamiętam :O
      Cześć! o/ Hej o/


      kasai napisał(a):

      Staram się zwracać uwagę na to co jem. Ale wszystko jest dla ludzi, jeżeli z umiarem:P

      A jakie lody lubisz? Jak je pochłaniasz? Wolisz lizać czy może ssać? :whistling: A bitą śmietanę lubisz? :O Z truskawkami czy może z jakiegoś opalonego ciała? 8o Chyba jem jakoś pomiędzy :P Wszystkiego po trochu :D

      Kiedy się najbardziej w życiu...opaliłaś? Gdzie to było i jak wyglądało? :P Jak byłam dwa lata temu zagramanica ;o Opalenizna mnie jakoś nie lubi :x

      No i ten, odpisuj szybciej bo fanka Ruda czeka już 2tyg! :ziew: 2 tyg? Niektórzy fani czekają jeszcze dłużej :D

      Już miałem się żegnać, no ale wypadałoby wspomnieć o...emotkach! Emotki emotki ^^ Temat na czasie :P


      Miłego \o Papa o/



      Superman napisał(a):

      @kasai czekam/y na odpowiedzi data-verified= _>"> Oto i jestem!


      Jaka jest najniższa i najwyższa temperatura przy której nie wsiadłabyś na rower?! Myślę, że przy +-zerowej już jeździłam, więc nie wiem ile na minusie dokładnie by mnie zatrzymało. Co do gorąca, to dużą kwestię odgrywa tutaj wilgotność powietrza. Myślę, że na nasze warunki to takie 30/35 stopni to już nie jest przyjemność :x


      :bicz1: A masz :bicz:
      Jestem i mnie nie ma ^^