kasai - mala wredota :P

    • FA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • hohoho nasza kasai dostała awans, gratulacje, teraz będziesz rozrabiała jeszcze więcej :P
      a więc:
      Czy teraz i ja mogę więcej rozrabiać ?
      Dlaczego dopiero teraz awans, a nie już kiedyś tam ? :)
      "Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci umierali za swoją. "
      George S. Patton
    • stefan000102 napisał(a):

      hohoho nasza kasai dostała awans, gratulacje, teraz będziesz rozrabiała jeszcze więcej :P
      a więc:
      Czy teraz i ja mogę więcej rozrabiać ?
      Dlaczego dopiero teraz awans, a nie już kiedyś tam ? :)


      Wybacz stefan, ale rozrabiać to tylko może grupa wybranych ^^

      Jeszcze raz gratulacje kochanie :*
      Czuje, że niektóre pomysł wejdą w życie i już wakata nie będzie trzeba chować gdzieś do szafy ^^

      Oj tak bojowe trio musi ruszyć do akcji XD trzeba nasze plan urzeczywistnić wreszcie :P
      A teraz kilka pytań, co by mnie Asiaa do kąta nie zapędziła :( :*

      Pierwsza reakcja na wieść zostania Adminem?
      Jak podoba Ci się głębszy odcień zieleni?
      Co dziś na obiad? :D

      Ha wystarczy, wystarczy ^^
      :* <3

      Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
      Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
      Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
      Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
    • Asiaa napisał(a):

      To nie będę już wnikać w co Ty tam będziesz robić :D Spałam grzeczniutko :D

      Rano napisz czy Twoje mięśnie żyją :D (bez podtekstów:P)

      Miesnie jeszcze żyją, ale dziś jest nowy dzień i od nowa zaczynam! Chociaż trochę odpoczęły przez noc :D

      czupakabra napisał(a):

      gratulacje bycia administratorka, pokaz swoje fotki ^^

      Teraz to tym bardziej nie pokażę :D Dzięki :))

      Gootek napisał(a):

      Kasai moje gratulację z awansu ]:-D Dzieki :*******
      Skromny prezent dla Ciebie


      Wierzysz że po śmierci dusza idzie do nieba lub piekła czy już nie ma nic ? Wiara to indywidualna sprawa każdego :P

      /me życzy kolorowych snów ]:-D A dziekuję, dobrze się spało, ale nie wiem co mi się śniło :D

      stefan000102 napisał(a):

      hohoho nasza kasai dostała awans, gratulacje, teraz będziesz rozrabiała jeszcze więcej :P Oczywiście, że bedę :D
      a więc:
      Czy teraz i ja mogę więcej rozrabiać ? Oczywiście, że tak :D Tylko, że pierw Asia się z Tobą rozliczy, a później ja :D
      Dlaczego dopiero teraz awans, a nie już kiedyś tam ? :) Tego najstarsi górale nie wiedzą ;)


      Madzia napisał(a):

      stefan000102 napisał(a):

      hohoho nasza kasai dostała awans, gratulacje, teraz będziesz rozrabiała jeszcze więcej :P
      a więc:
      Czy teraz i ja mogę więcej rozrabiać ?
      Dlaczego dopiero teraz awans, a nie już kiedyś tam ? :)


      Wybacz stefan, ale rozrabiać to tylko może grupa wybranych ^^

      Jeszcze raz gratulacje kochanie :* Kuje :*****
      Czuje, że niektóre pomysł wejdą w życie i już wakata nie będzie trzeba chować gdzieś do szafy ^^ Trzeba będzie to przemyśleć :D

      Oj tak bojowe trio musi ruszyć do akcji XD trzeba nasze plan urzeczywistnić wreszcie :P Nie wiem czy mi teraz wypada :D
      A teraz kilka pytań, co by mnie Asiaa do kąta nie zapędziła :( :* Asia dzisiaj może przymknie oczko :D

      Pierwsza reakcja na wieść zostania Adminem? >>> :D
      Jak podoba Ci się głębszy odcień zieleni? Pasuje do mojego avka :D
      Co dziś na obiad? :D Ziemniaczki z kotlecikiem i ogorkami korniszonymi :D

      Ha wystarczy, wystarczy ^^ Oki ^^ :*
      :* <3
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Ahahaha... To zapytamy Asi, co wypada a co nie, bo coś czuję, że wszystkie moje pomysły są w kategorii "szajba luz" albo "18+" ^^, ale przynajmniej jest wesoło :D

      Mogę wpaść na obiad? :P
      Przywieść coś? :D

      Kurde teraz to wszyscy będą chcieli coś popsuć, byle na dywanik trafić :P szczególnie stefan XD Najpierw Asia, potem Kasia ^^

      Do potem :* jeszcze tu wrócę ^^

      Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
      Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
      Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
      Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
    • Madzia napisał(a):

      Ahahaha... To zapytamy Asi, co wypada a co nie, bo coś czuję, że wszystkie moje pomysły są w kategorii "szajba luz" albo "18+" ^^, ale przynajmniej jest wesoło :D A no z Toba chyba nigdy nie jest nudno ^^

      Mogę wpaść na obiad? :P Jasne, zapraszam. Obiore więcej ziemniaków :D
      Przywieść coś? :D Może coś na deser.

      Kurde teraz to wszyscy będą chcieli coś popsuć, byle na dywanik trafić :P szczególnie stefan XD Najpierw Asia, potem Kasia ^^ No a kto by nie chciał do takich kobitek trafić ^^

      Do potem :* jeszcze tu wrócę ^^ Oki, miłego dzionka :)

      smoki napisał(a):

      Gratulowałam na priv - refleks mam niezły, musisz to przyznać :) A no, pierwsza w gratulacjach na forum byłaś :D

      A więc Kasjko, moja skrzydlata zieleninko:

      1. Spodziewałaś się, czy byłaś zaskoczona? Byłam pewna, że chodzi o coś innego :P Pełne zaskoczenie :P
      2. Zostaniesz już z nami na wieki wieków i jeden dzień dłużej? Póki śmierć forum nas nie rozłączy :D


      HA! mam FA na uni :> To teraz musisz o mnie dbać, później ustalimy szczegóły co do tego pushu :D
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • A teraz kilka pytań, co by mnie Asiaa do kąta nie zapędziła :( :* Asia dzisiaj może przymknie oczko :D

      Dzisiaj taryfa ulgowa :D ]:-D Ale wiecie... :E 8-) ]:-D

      Kurde teraz to wszyscy będą chcieli coś popsuć, byle na dywanik trafić :P szczególnie stefan XD Najpierw Asia, potem Kasia ^^ No a kto by nie chciał do takich kobitek trafić ^^

      Ja bym powiedziała, że "strach się bać" ]:-D Ale sama bym chciała trafić do nas na dywanik :D
      (mnie zawsze zostaje Kasia :D)

      Widzę, że mimo nocy głupawka nie ustępuje, a wręcz momentami następuje eskalacja :D

      Może jakieś świętowanie? 8-)

      Już się wczułaś w nową rolę? :D

      exModeratorka Wojen
      exModeratorka Starć Tytanów
      exModeratorka Porozmawiajmy o Ogame
      exSMOD MN
      :fa:
      exFA :fa:
    • W pierwszych postach zadawają ci pytania na które odpowiadasz, pozwól, iż ja też dodam prare groszy od siebie :


      1.Nosisz stanik push-up?
      2.Szminka czy błyszczyk?
      3.Kto był twoim egzaminatorem na ul. Golisza 10B?
      4.Jadłaś paszteciki w Galaxy na 3 piętrze?
      5.Byłaś w Goleniowie? I co Ci sie w nim podobało?
      6.Dlaczego miasteczko Goleniów ma Park Przemysłowy, jest mniejsze bezrobocie niż w Szczecinie gdzie królują same sklepy a stocznia została sprzedana?
      7.Lubisz jezdzić na rondzie Giedroycia? (ul. Wyzwolenia)
      8.Denerwują cię rowerzyści na drodze jak prowadzisz samochód?
      9.Czym jeżdzisz? :D
      10.Dajesz napotkanemu bezdomnemu 1.50zł na drożdżówke?
      11.Snajper ze Szczecina - bałaś się?
      12.Lubisz popijać herbatkę jedząc kanapke?
      13.Grasz na 66 uniwersum?
      14.Co widzisz, patrząc sie przez okno w swoim mieszkaniu?
      15.Jaka to dzielnica? :E

      edit:
      16.Co robisz jak boli cię brzuch, a wiesz, że tabletki przeciwbólowe nie pomagają?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez czupakabra ().

    • Asiaa napisał(a):

      A teraz kilka pytań, co by mnie Asiaa do kąta nie zapędziła :( :* Asia dzisiaj może przymknie oczko :D

      Dzisiaj taryfa ulgowa :D ]:-D Ale wiecie... :E 8-) ]:-D Ale tylko dzisiaj :P

      Kurde teraz to wszyscy będą chcieli coś popsuć, byle na dywanik trafić :P szczególnie stefan XD Najpierw Asia, potem Kasia ^^ No a kto by nie chciał do takich kobitek trafić ^^

      Ja bym powiedziała, że "strach się bać" ]:-D Ale sama bym chciała trafić do nas na dywanik :D
      (mnie zawsze zostaje Kasia :D) haha, nie kus innych bo jeszcze beda grzeszyc :D

      Widzę, że mimo nocy głupawka nie ustępuje, a wręcz momentami następuje eskalacja :D ależ oczywiście, że nie ustępuje :D

      Może jakieś świętowanie? 8-) Cały weekend świętuję :D

      Już się wczułaś w nową rolę? :D Jasne, że nie :P

      Mind_war napisał(a):

      olaboga, kasai została FA :O No też mnie to ciągle szokuje ^^
      Gratuluje :* Dziękuję :*
      ALe i tak mam focha za nie wpisanie się do ST :| Bo słabe ! :P Następnym razem się wpiszę ;)


      czupakabra napisał(a):

      W pierwszych postach zadawają ci pytania na które odpowiadasz, pozwól, iż ja też dodam prare groszy od siebie : Dawno nikt mi nie zadawał wielu pytań na raz ^^


      1.Nosisz stanik push-up? Odpiszę cytatem kolegi :D <@Mati> PRzy kasai bunkrach potrzeba jeszcze jakis wspomagaczy? :D
      2.Szminka czy błyszczyk?
      3.Kto był twoim egzaminatorem na ul. Golisza 10B? A kto by to pamietal
      4.Jadłaś paszteciki w Galaxy na 3 piętrze? Oczywiście :D
      5.Byłaś w Goleniowie? I co Ci sie w nim podobało? Byłam chyba tylko raz na lotnisku ;)
      6.Dlaczego miasteczko Goleniów ma Park Przemysłowy, jest mniejsze bezrobocie niż w Szczecinie gdzie królują same sklepy a stocznia została sprzedana? Jakbym to wiedziała to bym kandydowała na prezydenta :D
      7.Lubisz jezdzić na rondzie Giedroycia? (ul. Wyzwolenia) Nie mam nic przeciwko niemu, chociaż często jest zakorkowane.
      8.Denerwują cię rowerzyści na drodze jak prowadzisz samochód? Jeżeli nie ma drogi rowerowej to tak ^^
      9.Czym jeżdzisz? :D Autobusem i tramwajem :D
      10.Dajesz napotkanemu bezdomnemu 1.50zł na drożdżówke? Nie
      11.Snajper ze Szczecina - bałaś się? Nie
      12.Lubisz popijać herbatkę jedząc kanapke? Tak
      13.Grasz na 66 uniwersum? Nie
      14.Co widzisz, patrząc sie przez okno w swoim mieszkaniu? inny blok :D
      15.Jaka to dzielnica? :E Nie mieszkam juz w szczecinie ;)

      edit:
      16.Co robisz jak boli cię brzuch, a wiesz, że tabletki przeciwbólowe nie pomagają? Nie pamiętam takiej sytuacji ^^


      NoName napisał(a):

      a co mi tam wpiszę się szczególnie że niedaleka mi sąsiadka ;P
      gratulacje awansu ;) wygryzienie arta z stanowiska to już tylko kwestia czasu ? :D Dziękuję, czy ja wiem czy, aż tam mnie ciągnie ^^
      - tam gdzie diabeł nie może, tam babę pośle :E Zawsze się sprawdza :D

      miłego :* Wzajemnie :*
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Skoro pani admin już odpoczęła, ochłonęła i działa to można ją dalej męczyć :D

      Wspierasz już jakoś niemieckie PKB podatkiem dochodowym? Jeśli nie, to masz jakiś pomysł (chęć) jak to zmienić? :P

      Jeśli nie chcesz tego zmieniać to możesz zajść w ciążę, dobry pomysł? :D

      Ładnie zasuwa to czerwone u góry od ankiety, lata jak kot z pęcherzem, zwraca uwagę, aż chyba zagłosuję :D

      Miłego kasai :)
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Skoro pani admin już odpoczęła, ochłonęła i działa to można ją dalej męczyć :D Miło, że o mnie tak dbasz :P

      Wspierasz już jakoś niemieckie PKB podatkiem dochodowym? Jeśli nie, to masz jakiś pomysł (chęć) jak to zmienić? :P na razie nie, w planach też pusto ;)

      Jeśli nie chcesz tego zmieniać to możesz zajść w ciążę, dobry pomysł? :D To może Ty zajdź w ciążę :D

      Ładnie zasuwa to czerwone u góry od ankiety, lata jak kot z pęcherzem, zwraca uwagę, aż chyba zagłosuję :D Ale to nie ja ! :D wakata natchnęła inwencja twórcza :D

      Miłego kasai :) Wzajemnie :*
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • No rano jeszcze nie było planów, a popołudniu już niemal zaklepane :D

      Myślisz, że Twoja przyszłość będzie tak wyglądać?


      Czy będziesz w stanie pogodzić pracę, ciążę, adminowanie, smodowanie i moderacje na czterech różnych forach?
      Jeśli to nie to mogę Cię wyręczyć w ciąży, ale nie za darmo! :D

      Ku chwale MW o7
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Może Polska to nie Ameryka, ale Niemcy już bliżej do tego USA majo :E

      Katarzyno, ja wiem dużo więcej niż ty wiesz :P Wykorzystaj telepatię, a poznasz mą wiedzę ^^

      Możesz się do mnie zgłosić, dam Ci jeszcze jakieś zajęcie, wtedy zobaczysz, że wcale nie miałaś tak dużo na głowie :D Pasi? :D
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • "Jest ich Ci u mnie dostatek ;)" Ładna konstrukcja zdania, jakbym oceniał Twoją maturę dałbym jakiegoś małego punkcika :P

      Niemcy to była kolonia amerykańska przecież! Niemal 70 lat temu byli pod wpływami amerykańskimi. Coś z tego musiało zostać, czyż nie?

      Może Twój awans zepsuł telepatię? A co jeśli utraciłaś to na zawsze? Musisz zrezygnować!

      A bym zapomniał! Maku Cię wołał, ale tym razem nie w celu wyznania miłości :E
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mati ().

    • kasai napisał(a):


      Matura, kiedy to było :D


      Ciiicho :P mów, że w tym roku ^^
      Trzeba się czasem poczuć młodszym, bo Mati już chce Cię wpakować w przewijanie pieluch :P
      Chociaż na te czasy, to nawet dzieci mają dzieci :quasi: Nic tylko iść i się pociąć tępymi, różowymi żyletkami w koniki, czy kucyki, czy co to tam jest - Pony.

      Właśnie, jaki masz stosunek do tego, że dzieci w wieku 13-15 mają dzieci? XD
      - Mnie to przeraża, chociaż w średniowieczu uznali by to za całkiem normalne - prawdopodobnie.
      Jak tak czasem patrzę na nasze świetne społeczeństwo, to nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać i w akcie desperacji robię jedno i drugie :P

      To tak z tych mądrych pytań, a teraz z tych luźnych XD

      Co dziś robimy po godz. 22? :D ]:-D

      :*

      Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
      Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
      Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
      Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
    • Nooo on by mnie tylko w pieluchy władował ^^ a sam ciągle śmiga wolny po orliku :D
      Ok, ustaliłyśmy w takim razie, że matura w tym roku :D

      Co do tych dzieci mających dzieci, to jest to po prostu jedna wielka parodia :p Nie wiem co te dzieci mają w głowach teraz ;)

      Dziś po 22, jeszcze nie wiem, nie mam póki co nic w planach chociaż, coś tam się chłodzi w lodówce :P
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Jak nie muszę siedzieć i pilnować flot albo co gorsza moderować, pilnować porządku, banować, warnować i kombinować to sobie mogę po orlikach biegać :D W piątek wielki mecz, czas pokonać wieśniaków :D Chcesz kasai zostać naszą masażystką? :D Czy może widzisz jakąś lepszą rolę dla siebie?

      Ja wiem co dzieci mają w głowach :D Mam w końcu młodszego brata, który pewno do wiosny mnie przerośnie :P
      A Twoje siostry kasai grzeczne tak jak ty? :E

      Ja mam pusto w lodówce, ale ja nie piję. Piwa to z miesiąc już :P
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Jakbym sobie to sam zrobił to bym był ciamajdą! Jako, że ktoś mi to zrobił to bohaterem jestem! Tak jak na wojnie! Strzelisz sobie sam w siebie to wiocha, ale jak Ciebie zastrzelą to bohaterstwo. Ale dziś już normalnie chodzę, prawie nie kuleję, ból przeszedł, opuchlizna schodzi :)

      A jednak chłopów Niemców sobie znalazły! Bardziej volksdojcze niż ty?

      Ja dziś pierwsze piwo od równo miesiąca. Tak to grzeczny jestem i kompletnie nic nie było :) Bądź ze mnie dumna :D
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • A w tych kawałach był zawsze jeszcze diabeł! Kto w Twojej rodzinie jest takim diabłem? :>

      Dziś mnie świnie namawiały na grę, ale jeszcze za wcześniej, jeszcze spuchnięta noga... Jak przestanie boleć to pogram :) Myślę, że początek października to optymalny termin, we wrześniu już się nie uda. Ale będę się starał grać ku chwale MW o7

      Mam nadzieję, że jednak przed innym miejscem niż Toruń...
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)