kasai - mala wredota :P

    • FA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Jak to możliwe, że dopiero teraz w teamie O_o ? Przecież już od dawna masz (nie odważyłbym się do Ciebie powiedzieć "jesteś" :)) małpę na ircu :O
      Wiek wystarczający, czy to oznacza, że mój rocznik =) :) ?
      Czego słuchasz z pop'u ?
      Lubisz hubiego ?
      A Tine Tarner ?
      Może Jessice Albe ?
      Ile masz wnuków/dzieci (licząc także te o których nie wiesz) ?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DragoN XTR ().

    • Witam,
      1. Co sądzi Pani na temat agresywności traw?
      2. Czy była Pani kiedyś świadkiem agresywnego zachowania się trawy? Jeśli tak to czy Pani zdaniem była to uzasadniona reakcja?
      3. Czy Pani zdaniem trawy mają szansę wyprzeć kiedyś psa jako element defensywny domostw? Odpowiedź proszę uzasadnić!
      4. W jaki sposób rozwiązała by Pani problem niewinnych autochtonów bezduszne wypieranych przez rośliny o silnym charakterze inwazyjnym?
      5. Czy wobec nasilającej się inwazyjności roślin i przede wszystkim lawinowo rosnącej agresji wśród traw odczuwa Pani jakiś wewnętrzny niepokój?
      6. Czy Pani zdaniem wyjątkowa małomówność roślin zielonych może mieć podłoże psychologiczne spowodowane stresem?

      Dziękuję :)

      kasai napisał(a)
      Grasz na jakimś instrumencie muzycznym? << tylko na nerwach, ale to raczej nie instrument :P

      Hmmmm czy ja wiem? Wszak pośrednio, ale potrafią wydawać niezwykle bogata gamę dźwięków :D .
      .
    • 1. jakbyś się rozbiła na bezludnej wyspie jakie 3 rzeczy byś ze sobą wzięła?
      2. czerwona warszawka czy czarne bnw? XD
      3. sprite czy pragnienie? :]
      4. gdzie byś chciała pojechać na wakacje: Egipt, Grecja, Hiszpania, czy Włochy

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez k3mp3r ().

    • tortoise napisał(a)
      czy żółw bez skorupy jest nagi czy bezdomny? << Nagi ^^ Zawsze sie moze wprosic do jakiejs ladniej pani zuff do skorupki^^
      co jest gorsze: niewiedza czy ignorancja? << ignorancja
      czy kiedyś odwiedzisz moje CT? << Hmmm :D
      jeździsz na zloty teamowe? << Czasem. Zalezy jak daleko :P
      i gdzie masz jakieś zdjęcie? - nie pisz tylko, że mam poszukać :P << W zdjeciach teamowych, tylko znajdz dobry dzial xD


      Freddie Mercury napisał(a)
      [...]
      A załatwisz mi, żebym mógł ominąć próg 18 lat?:> << Raczej nie dam rady. Sila wyzsza^^ Wiec ban bedzie musial zaczekac :D


      DragoN XTR napisał(a)
      Jak to możliwe, że dopiero teraz w teamie O_o ? Przecież już od dawna masz (nie odważyłbym się do Ciebie powiedzieć "jesteś" :)) małpę na ircu :O << A no jakos tak wyszlo ;)
      Wiek wystarczający, czy to oznacza, że mój rocznik =) :) ? << TEgo nie wiem :P
      Czego słuchasz z pop'u ? << O bosh, wszystkiego po trochu :)
      Lubisz hubiego ? << Bym tylko napisala ze nie, to by mnie porwal na ponowna nauke salsy xD
      A Tine Tarner ? << nie ?
      Może Jessice Albe ? << Nie wiem xP
      Ile masz wnuków/dzieci (licząc także te o których nie wiesz) ? << Chyba nic :D


      Cmdr_Raziel napisał(a)
      Witam,
      1. Co sądzi Pani na temat agresywności traw? << Trzeba je umiec wychowac. Moja nie az taka agresywna.:P
      2. Czy była Pani kiedyś świadkiem agresywnego zachowania się trawy? Jeśli tak to czy Pani zdaniem była to uzasadniona reakcja? << Pewnie gryzie jak sie chce ja kosic.. i chyba sie nie dziwie :PP
      3. Czy Pani zdaniem trawy mają szansę wyprzeć kiedyś psa jako element defensywny domostw? Odpowiedź proszę uzasadnić! << Mysle ze nie. Bo nie sa az takie gladziutkie jak siersc psa ^^
      4. W jaki sposób rozwiązała by Pani problem niewinnych autochtonów bezduszne wypieranych przez rośliny o silnym charakterze inwazyjnym? << Trzeba dac im jakis skrawek do zycia :P ( btw co to jest ?!:D:D:D)
      5. Czy wobec nasilającej się inwazyjności roślin i przede wszystkim lawinowo rosnącej agresji wśród traw odczuwa Pani jakiś wewnętrzny niepokój? << Nie :)
      6. Czy Pani zdaniem wyjątkowa małomówność roślin zielonych może mieć podłoże psychologiczne spowodowane stresem? << Mozliwe ze sie wstydza.

      Dziękuję :)

      kasai napisał(a)
      Grasz na jakimś instrumencie muzycznym? << tylko na nerwach, ale to raczej nie instrument :P

      Hmmmm czy ja wiem? Wszak pośrednio, ale potrafią wydawać niezwykle bogata gamę dźwięków :D . << Zalezy u kogo xP


      Graveir napisał(a)
      A jakiej rasy pies? :) << kundelek.
      Jak często odwiedzasz spam? << Moze raz tam bylam :P
      Gg, tlen czy aqq? << tlen
      8-/ Kokczyn 8-) <<8-)
      :quasi: czy :rolleyes: << :quasi:


      Lordd napisał(a)
      tanie winko czy martini? << Martini ^^ A najlepiej Porto :P
      dlaczego lubisz ten pedałkowy coldplay :(? << bo sa fajni ;]
      może happysad będzie lepszy? << Nie wiem. Nie slucham
      :quasi: czy :E << :quasi:


      k3mp3r napisał(a)
      1. jakbyś się rozbiła na bezludnej wyspie jakie 3 rzeczy byś ze sobą wzięła? << Spinaka, wino i laptopa z niekonczaca sie bateria i dostepem do internetu xP
      2. czerwona warszawka czy czarne bnw? XD << bmw ^^
      3. sprite czy pragnienie? :] << Sprite
      4. gdzie byś chciała pojechać na wakacje: Egipt, Grecja, Hiszpania, czy Włochy << Egipt
      Jestem i mnie nie ma ^^
      • Wolisz być zamknięta w szafie czy sejfie ?
      • Dlaczego właśnie tam ?
      • Sama czy z kimś ?
      • Żałujesz, że namówiłem Ciebie do wstąpienia do teamu ?
      • W łóżku, pod łóżkiem czy obok łóżka ?
        :*
    • zdjęcie już znalazłem :P wcale mi aż tak długo nie zajęło ;)

      jakie 3 rzeczy wzięłabyś na bezludną wyspę?
      masz prawo jazdy kategorii B?
      jak daleko mogłabyś pojechać na zlot? podaj 4 miasta :>
    • Mr. Kolos napisał(a)
      lubisz mnie ? :D << Lubie :)

      dlaczego nie ? :( << j.w


      czy zawsze odpowiadasz szczerze ? << Staram sie, ale nikt nie jest doskonaly
      czemu klamiesz ? << Ogolnie jak sie czegos boje;] Ale rzadko do czegos takiego dochodzi. Bo z reguly jestesm szczera, czasem az do bolu:P


      Wojol napisał(a)
      Lubisz flirtować ? << Jak prawie kazda kobieta ;]

      Pogadasz ze mną na gg? << Znamy sie ?^^ Nie rozdaje gg ;]

      Lubisz spamować? << Czasem


      Graveir napisał(a)
      czemu ST? << Bo tam mam najwiecej postow :D
      po co komu ogame? :P << Zeby bylo ciekawie
      przeczytałaś kiedyś jakąś encyklopedię w całości? << Nie :P
      lubisz pełnię księżyca? << ladna jest
      działa na Ciebie? << Raczej nie
      jak? <<j.w


      Xelte napisał(a)
      przylecisz do mnie ze swoimi okrętami? :>:P << nie gram na20, sie tylko urlopuje :P

      kiedy pokażesz się w ST? << Raczej sie na to nie zanosi. Na u36 to konto 'ekowe', jesli je mozna tak nazwac :P

      lubisz jak nazywają Cie małą wredotą? :D << lubie :P

      ile nieprzespanych nocy spędziłaś nad Ogame? << ze 4 ;) Wiecej nocy przesiedzialam na ircu lub grajac w cs'a ;]


      Spinak napisał(a)
      • Wolisz być zamknięta w szafie czy sejfie ? << Szafa
      • Dlaczego właśnie tam ? << Bo z reguly sa wieksze :P
      • Sama czy z kimś ? < z :D
      • Żałujesz, że namówiłem Ciebie do wstąpienia do teamu ? < nie :*:*:*:*
      • W łóżku, pod łóżkiem czy obok łóżka ? << Z Toba wszedzie :D
        :*


      Kamikaze napisał(a)
      /me pac kasai << Jak ja cie pacne :P

      Dlaczego ty mi sie nie pochwaliłaś wredna kobito ;> <<Kazdemu z osobna ?:P

      I tak Cię nie lubię ;P << Ja Ciebie tez uwielbiam :D

      A i moje pytanie ulubione - mydło w kostce czy w płynie ? ;> << plyn ^^


      tortoise napisał(a)
      zdjęcie już znalazłem :P wcale mi aż tak długo nie zajęło ;) << Mowilam ;]

      jakie 3 rzeczy wzięłabyś na bezludną wyspę? << Bylo. Ale bede mowila i sie powtorze :P Spinaka, duze wino i laptopa z internetem :P
      masz prawo jazdy kategorii B? << W trakcie ;] Dzisiaj bylam sie zapisac na egzamin ;]
      jak daleko mogłabyś pojechać na zlot? podaj 4 miasta :> << Na razie najdalej bylam w Gdyni (bodaj 5h pociagiem ) i to byla juz masakra :D Miasto to nie wiem, ale nie zadne podkarpacie. Mysle ze jak sie zmiesci w 8godzinnej podrozy pociagiem to nie bedzie zle :P



      :*:*
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • kasai napisał(a)
      Cmdr_Raziel napisał(a)
      Witam,
      1. Co sądzi Pani na temat agresywności traw? << Trzeba je umiec wychowac. Moja nie az taka agresywna.:P
      3. Czy Pani zdaniem trawy mają szansę wyprzeć kiedyś psa jako element defensywny domostw? Odpowiedź proszę uzasadnić! << Mysle ze nie. Bo nie sa az takie gladziutkie jak siersc psa ^^
      4. W jaki sposób rozwiązała by Pani problem niewinnych autochtonów bezduszne wypieranych przez rośliny o silnym charakterze inwazyjnym? << Trzeba dac im jakis skrawek do zycia :P ( btw co to jest ?!:D:D:D)


      1. Hmmm a jak Pani wychowuje trawnik? Bo wie Pani: teraz nei można stosować kar cielesnych, ani znęcać się psychicznie (a szkoda :P) Trawa też swe prawa ma!

      3. Ale proszę spojrzeć na to z innej strony. Pies jest jeden, a trawy ile :> ? Uwzględniła Pani jak trudno jest uzyskać przewagę liczebną w starciu z trawnikiem :E ?
      A jak jest jej wszędzie pełno to i nic jej nie umknie!
      Co więcej! Natura już nie raz pokazała, że ilość jest ważniejsza niż jakość! Przecież dinozaury wyginęły! A i w Ogame 1 OW kosztuje tak samo jak 15 LM. A w starciu 15 LM vs. 1 OW; OW dostaje tęgie baty!
      Wiec może, może kto wie: "Uwaga zły trawnik, wchodzisz na własną odpowiedzialność" :D

      4. Autochton to tak jakby ludność rdzenna, ale odnośnie roślin ;)

      Pozdrawiam i dziękuje :) (jako jedyna, odważyła się Pani zmierzyć z tymi pytaniami)

      EDIT:
      Czy sądzi Pani, że był by opłacalny chów pszczół na ubój?
      hmmmm takie pszczele udka! Skusiła by się Pani :> ?
      .

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Cmdr_Raziel ().

    • Cmdr_Raziel napisał(a)
      [...]
      1. Hmmm a jak Pani wychowuje trawnik? Bo wie Pani: teraz nei można stosować kar cielesnych, ani znęcać się psychicznie (a szkoda :P) Trawa też swe prawa ma! << Kosze go regularnie. Jest tak wychowany ze to lubi. Trzeba tez codziennie podlewac :P

      3. Ale proszę spojrzeć na to z innej strony. Pies jest jeden, a trawy ile :> ? Uwzględniła Pani jak trudno jest uzyskać przewagę liczebną w starciu z trawnikiem :E ? << niestety nie pomyslalam o tym :/
      A jak jest jej wszędzie pełno to i nic jej nie umknie! << Gorzej jest z przemieszczaniem :P
      Co więcej! Natura już nie raz pokazała, że ilość jest ważniejsza niż jakość! Przecież dinozaury wyginęły! A i w Ogame 1 OW kosztuje tak samo jak 15 LM. A w starciu 15 LM vs. 1 OW; OW dostaje tęgie baty!
      Wiec może, może kto wie: "Uwaga zły trawnik, wchodzisz na własną odpowiedzialność" :D << Moze nasz sejm by sie tym problemem zajal :D

      4. Autochton to tak jakby ludność rdzenna, ale odnośnie roślin ;) << Aaaha o_o

      Pozdrawiam i dziękuje :) (jako jedyna, odważyła się Pani zmierzyć z tymi pytaniami)

      EDIT:
      Czy sądzi Pani, że był by opłacalny chów pszczół na ubój? << Mysle ze francuzow by to zainteresowalo :P
      hmmmm takie pszczele udka! Skusiła by się Pani :> ? << Czemu nie ^^



      Nestor napisał(a)
      Witam stałych podlizywaczy z u13 ;)
      Nic się nie zmieniliście :P


      Kasiu jako iż nie widziałem cię na ircu to zapraszam do tematu...
      Nowy Rodzinny Album Universum 13
      Chociaż jeżeli nie chcesz szukać zdjęcia czy tam posta pisać to sam mogę wstawić do albumu ;) << Mysle ze jeszcze sie powstrzymam z dawaniem fotek :P


      .xXx. napisał(a)
      dodasz fotkę ? << Pozniej :P
      Wiesz kto to był Magik [*] z Paktofoniki ? << Taki co mu zycie niemile bylo :>


      :*:*
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • wiesz gdzie leży Bochnia?
      wiesz z czego słynie?
      byłaś może kiedyś?
      a może chciałabyś przyjechać :>?
      skoro możesz jechać do 8h to rozumiem, że Bochnia jak i Kraków odpadają?
    • Nestor napisał(a)
      Witam stałych podlizywaczy z u13 ;)
      Nic się nie zmieniliście :P


      Kasiu jako iż nie widziałem cię na ircu to zapraszam do tematu...
      Nowy Rodzinny Album Universum 13
      Chociaż jeżeli nie chcesz szukać zdjęcia czy tam posta pisać to sam mogę wstawić do albumu ;)


      Podlizywczy... ledwo przyszła i juz mi ostrzeżenia daje ;P


      Czemu jesteś taka wredna ? :P :P
      Więcej wyrozumiałości dla dzieci neo xD


      • od kiedy grasz w CS ?

      • dla czego grasz w CS ?

      • gralas w ET ?

      • z kim pierwszy raz gralas w CS ?

      • czy wiesz, ze uwazam Cie za pr0 ? ^^

      • czy sama tez tak o sobie myslisz ?

      • czy gralas kiedys na ns ?
      • jesli tak: to po jakim czasie sie przerzucilas na steam ?

      • czy chce Ci sie odpowiadac na te pytania ?



      buziak dla kasai :*:* :*:*:*:*:*

      :P
    • 1. Czemu mi nie spamujesz w CT? :(
      2. Czemu nie piszesz sensownych postów w moim CT? :P
      3. Czemu wcale nie piszesz w moim CT? ;(
      4. Czemu oprócz Podkarpacia? :quasi:
      5. Co sądzisz o teorii Superstrun? :E
    • Graveir napisał(a)
      kasai napisał(a)
      .xXx. napisał(a)
      dodasz fotkę ? << Pozniej :P
      Czemu każesz tak czekać? ;( << ciekawosc to pierwszy stopien do piekla ^^
      Gdzie można kupić puszki ze spamem? :P << Szukaj u smodow ^^
      Grasz w coś niesieciowego? << Gralam w strategie typu age od empires czy civilisation ale teraz jakos nie mam na nie czasu, wole postrzelac po sieci ;)


      tortoise napisał(a)
      wiesz gdzie leży Bochnia? << Nie
      wiesz z czego słynie? << Tez nie
      byłaś może kiedyś? << Niestety nie
      a może chciałabyś przyjechać :>? << Chetnie ;]
      skoro możesz jechać do 8h to rozumiem, że Bochnia jak i Kraków odpadają? << Wyjatek potwierdza regule ;]


      mastermatiboy napisał(a)
      Nestor napisał(a)
      Witam stałych podlizywaczy z u13 ;)
      Nic się nie zmieniliście :P

      [...]


      Podlizywczy... ledwo przyszła i juz mi ostrzeżenia daje ;P << Jeszcze zadnego nie dalam ;] Tylko upomnienia :P


      Czemu jesteś taka wredna ? :P :P << Bo lubie ^^
      Więcej wyrozumiałości dla dzieci neo xD << Czasem sie nie da :P


      .xXx. napisał(a)
      Wiesz w jaki sposób,kiedy i o której zginął owy Magik [*] ? << Slyszalam, nie, nie


      Mr. Kolos napisał(a)


      • od kiedy grasz w CS ? << Od jakis 2 lat

      • dla czego grasz w CS ? << Bo jest malo kobiet :D I czasem lubie sobie tak postrzelac ;]

      • gralas w ET ? << Widzialam ale osobiscie nie gralam

      • z kim pierwszy raz gralas w CS ? << Chyba z kolegami z takiego jednego forum ;)

      • czy wiesz, ze uwazam Cie za pr0 ? ^^ << Do teraz nie wiedzialam :D

      • czy sama tez tak o sobie myslisz ? << nie :P

      • czy gralas kiedys na ns ? << Trzeba bylo jakos zaczac ;]
      • jesli tak: to po jakim czasie sie przerzucilas na steam ? << Chyba tak by bylo ze po roku :P (steam od bodaj 24 marca zeszlego roku ;))

      • czy chce Ci sie odpowiadac na te pytania ? << CZasem nie^^



      buziak dla kasai :*:* :*:*:*:*:*

      :P


      Doctor Devil napisał(a)
      1. Czemu mi nie spamujesz w CT? :( << Malo osobom spamuje :P
      2. Czemu nie piszesz sensownych postów w moim CT? :P << nigdy takich nie pisze :P
      3. Czemu wcale nie piszesz w moim CT? ;( << Jakos link mi sie zgubil ^^
      4. Czemu oprócz Podkarpacia? :quasi: << Bo to daleko :D
      5. Co sądzisz o teorii Superstrun? :E << Jak mi powiesz co to to moze Ci odpowiem ;D


      Nestor napisał(a)
      Chyba się jasno nie wyraziłem :> << No nie bardzo.
      Dajesz te zdjęcia czy mam już sam wklejać do albumu? <: << Grozisz mi ?:D Tylko chyba nie wiesz ze za rozpowszechnianie cudzych zdjec bez jego zgody dostaje sie ostrzezenie :> A link i tak idzie do kasacji :> Wiec nie kombinuj ;] Bede chciala to dam :P:P
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Graveir napisał(a)
      Ooo, nie mogłaś mnie bardziej zachęcić niż tym piekłem ^^ Dawaj tę fotkę :P << W koncu kobiety to samo zuo ;)
      A który Smod ma najlepsze ceny? :rolleyes: << Nie moge ujawniac takich informacji :D
      Mhm... A jaka ulubiona? :) Ja ostatnio odświeżyłem sobie Stronghold Crusader ;) << O. Stronghold tez lubie. Ale ulubionej gierki nie mam ;]
      Jestem i mnie nie ma ^^