Doctor Devil - modzący moderator :P

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ta, jeden temat odwiedził i już... xF Do mojego PU zajrzyj, a nie :P

    Wiesz, ja też jestem katolikiem, ochrzczony, zapisany w takiej a takiej parafii, ale kościół od wewnątrz to ostatnio widziałem tylko przypadkiem, jak moja dziewczyna na ślubie przyjaciółki katowała na wiolonczeli :] Tak więc bycie katolikiem to jeszcze nie odpowiedź na to pytanie ;) Chyba że nie chcesz, nie zmuszam ^^

    A czemu tak w domu? :(
    [center]4w5

    ~ 319 ~
    [/center]
  • Graveir napisał(a)
    Ta, jeden temat odwiedził i już... xF Do mojego PU zajrzyj, a nie :P

    Ta... zacznę sobie robić listę, gdzie mam zajrzeć, bo się nie wyrabiam :D

    Wiesz, ja też jestem katolikiem, ochrzczony, zapisany w takiej a takiej parafii, ale kościół od wewnątrz to ostatnio widziałem tylko przypadkiem, jak moja dziewczyna na ślubie przyjaciółki katowała na wiolonczeli :] Tak więc bycie katolikiem to jeszcze nie odpowiedź na to pytanie ;) Chyba że nie chcesz, nie zmuszam ^^

    Pytałeś, czy PRAKTYKUJĘ jakąkolwiek wiarę... więc odpowiadam - jestem katolikiem ;) Nie wiem więc jakiej odpowiedzi oczekujesz :P Robię to, co katolik powinien, uczęszczam do wspólnoty zwanej Kościołem (a nie tylko do budynku zwanego kościołem), modlę się i wierzę w Boga Ojca wszechmogącego oraz Jezusa Chrystusa :) Nie wiem jak inaczej można odpowiedzieć na to pytanie ;)

    A czemu tak w domu? :(

    A bo finanse na nic innego nie pozwalają ;) Taki los :P
  • Graveir napisał(a)
    A dodawać do ulubionych temaciki to nie łaska? <:(

    Przeglądnij sobie pierwszą stronę działu "Avatary, sygnatury, loga", zobacz ile tam editów dziennie robie, to się dowiesz :P
  • Graveir napisał(a)
    Ja o moim PU mówię... -.-
    BTW - znowu mi posta nie przysłało bezczelne forum... zgłaszaliście to już? :P

    Toż ja wiem o czym mówisz... ale nie mam czasu bo moderuję dwa działy naraz, a jeszcze nie jestem przyzwyczajony do nowego trybu funkcjonowania :P
  • mrum :*


    Pytales dlaczego nie spamuje w Twoim CT.. odpowiedz jest prosta :D ale to u mnie Ci odpowiem :D:P

    - czy wlosy w dywanie maja juz taki kolor jaki chciales zeby mialy ?
    - kiedy ktos wedlug Ciebie moze nazwac sie grafikiem ?
    - gdybys mogl zmienic jedna rzecz w swoim zyciu , co by to bylo ?
    - plany wakacyjne ? :)
  • Angela napisał(a)
    mrum :*


    Pytales dlaczego nie spamuje w Twoim CT.. odpowiedz jest prosta :D ale to u mnie Ci odpowiem :D:P

    - czy wlosy w dywanie maja juz taki kolor jaki chciales zeby mialy ?
    - kiedy ktos wedlug Ciebie moze nazwac sie grafikiem ?
    - gdybys mogl zmienic jedna rzecz w swoim zyciu , co by to bylo ?
    - plany wakacyjne ? :)

    1. Odwiedź moją galerię w "Oceń mnie", to się dowiesz :D
    2. Gdy świadomie tworzy to, co widzi i gdy tworzy nie po to, by tworzyć, ale by coś od siebie przekazać...
    3. Nie wiązałbym się z dziewczyną, która po trzech latach mi powiedziała, że woli być z rodziną, niż przyjechać do mnie na wakacje :P
    4. Było... dwa/trzy posty wyżej ;)

    mrum :*
  • Graveir napisał(a)
    Ej no bezczel, a do mnie się odezwać to co?

    Ile dziennie siedzisz na forum? W roku szkolnym/teraz?
    Nigdy Cię nie korciło żeby siedzieć na niewidoku?
    Jak tam z tymi ulubionymi? ;)

    Co odezwać? :quasi: Przecież odpisuję jak pytasz :P

    1. Na forum... z 3h/dzien :P W roku szkolnym tyle samo... Tylko mniej mam je przed oczami :D
    2. Na forum? Nie... bo po co? :P
    3. Ulubionych nie tykam... boję się tego :D
  • Graveir napisał(a)
    Ja Cię ostatnio online pół dnia widzę jak tu zajrzę :]

    A nie sądzisz że niewidok ma swoje plusy? =) Np... nikt Cię nie widzi jak jesteś :P
    A co w nich takiego strasznego? :quasi:
    Miewasz może koszmary? :quasi:

    1. Bo forum mam włączone... A to, czy je przeglądam to inna sprawa ;)
    2. Niektórzy widzą nawet niewidocznych :P Doświadczyłem tego niedawno ;) A i to żaden plus, że ktoś mnie nie widzi ;)
    3. Spamują mi maila, gdy ktoś odpowie :D
    4. Mam zdolność świadomego śnienia :P Miewam, ale raczej się budzę, gdy czuję zagrożenie ;)
  • Doctor Devil napisał(a)
    1. Bo forum mam włączone... A to, czy je przeglądam to inna sprawa ;)

    Zauważyłem ;p

    Kogo z IP Team'u lubiłeś/ceniłeś najbardziej?
    Nadal jest ten głupi limit? ;p
    Masz ambicje na stołek wyżej? <;
    Tylko martwi walczą uczciwie.



    OG.Origin Representative PL
  • Avek^ napisał(a)
    Kogo z IP Team'u lubiłeś/ceniłeś najbardziej?
    Nadal jest ten głupi limit? ;p
    Masz ambicje na stołek wyżej? <;

    1. Prawdę mówiąc, to nikogo :P Było parę osób, które niezbyt mi się podobały... no i odpadły ze względu na różne przewinienia (w grze, czy na forum)... Ale pozytywnie to raczej nikt, bo reszta trzymała poziom :P
    2. Tak :D
    3. Teraz nie... ale jak się "udomowię", to pewnie z awansu bym się ucieszył (jak każdy chyba :P)
  • jeszcze sie nie zadomowiles u nas ?:)
    lubisz ze mna wspolpracowac ?:D
    dlaczego wszystko jest Twoim zdaniem logiczne ?
    Jestes osoba spontaniczna czy musisz miec wszystko zaplanowane ?
  • Angela napisał(a)
    jeszcze sie nie zadomowiles u nas ?:)
    lubisz ze mna wspolpracowac ?:D
    dlaczego wszystko jest Twoim zdaniem logiczne ?
    Jestes osoba spontaniczna czy musisz miec wszystko zaplanowane ?


    1. Częściowo się zadomowiłem :P Przynajmniej nie mam oporów większych :D
    2. Nie narzekam... wręcz odwrotnie ^^
    3. Wersja light:
    • Bez logiki wszystko jest chaotyczne i losowe. Nie można skończyć kłótni/sprzeczki, bo zawsze każdy ma swoją własną rację.


    Wersja hard:
    • Świat opiera się na pewnych prawach... Powiedzmy, że to prawa fizyczne. Wszystko jest uporządkowane, dzieje się wedle zasad ustanowionych jeszcze zanim ludzie się poczęli. Tworzy to jakiś porządek rzeczy. To się robi tak, to inaczej, jedno się robi przed drugim itp... Logika jest odzwierciedleniem tego porządku rzeczy, zbadaniem go i wyciągnięciem wniosków. Świat jest logiczny, więc sticte-abstrakcyjne pojmowanie go, prowadzi jedynie do chaosu i nieporozumień. Nawet abstrakcja w malarstwie podporządkowuje się logice, a nie tylko jakimś doznaniom. Uczuciowa sfera myślenia jest ważna, ale logika jednak zwykle musi wziąść nad nią górę (ale nie zawsze) chociażby po to, by dwie osoby o odmiennych poglądach mogły dojść do kompromisu...


    4. Gdy mogę coś zaplanować, albo gdy bardzo mi na czymś zależy, to muszę mieć to zaplanowane. W innych wypadkach działam spontanicznie, bo to w końcu najbardziej świadczy o człowieku i jest najbardziej prawdziwe ;)
  • Znowu me ^^

    Miałeś już jakieś... 'przygody' w te rozpoczynające się wakacje?
    Poznałeś kogoś nowego?

    Małe pytanie - zagadka.
    Ile wytrzyma sok, zmieszany z vódką [starogardzka] w temp. 21*? ;p

    Czy limit nadal jest? ;p
    Słuchałeś kiedyś reggae?


    pzdr ;)
    Tylko martwi walczą uczciwie.



    OG.Origin Representative PL
  • Ech, to jak czytałeś drugie wydanie w dodatku standard to nee... Pasja była rozszerzeniem do pierwszego wydania Symfonii, sprzed tych wszystkich poprawek. Osobiście czytałem pierwsze wydanie.. I nawet miałem okazję spotkać się z bratem autora ^^ no dobra.. spotkać to za dużo powiedziane [; ale jak coś to mogę iść skrobać do jego drzwi.. Może się zlituje i zdobędzie parę rękopisów.. Dowiemy się co wydarzyło się na końcu...

    yy.. pytania.. pytania... ych...


    -wiesz może gdzie zdobyć książki z serii 'thinking in...' za grosze?.. Bo zarówno c++ jak i java krążą w trzecim obiegu za najmniej 60 złotych.. :/ A studenci takowej kasy nie posiadają.. A przydałaby mi się.. Tylko najpierw musiałbym sobie przypomnieć to czego się już tam kiedyś nauczyłem... ych.. I tak najlepiej szło mi w Basicu..
    - Napisałeś kiedyś coś własnego?... od podstaw? Z czego byłeś dumny i zadowolony i wiedziałeś że było dobre?
    -Zdajesz sobie sprawę z tego gdzie leżą Biadoliny?
    -Jak myślisz, jak długo uciągniesz jako moderator?
    - Czemu jeszcze nie śpię? oto pytanie zasadnicze....

    dobrej nocy życzę..
    ych..

    P.S. Bo znowu mi się zapomni, ty masz uprawnienia na pracę przy obrabiarkach sterowanych numerycznie? Bo praca bez uprawnień źle może się skończyć..
    pozdrawia,
    kolega po fachu - programista CNC. (przynajmniej na papierze)..
  • TheAv napisał(a)
    Znowu me ^^

    Miałeś już jakieś... 'przygody' w te rozpoczynające się wakacje?
    Poznałeś kogoś nowego?

    Małe pytanie - zagadka.
    Ile wytrzyma sok, zmieszany z vódką [starogardzka] w temp. 21*? ;p

    Czy limit nadal jest? ;p
    Słuchałeś kiedyś reggae?


    pzdr ;)


    1. Zależy od kiedy definiujesz wakacje... bo ja nie chodzę do szkoły od... 21 kwietnia? :D Wtedy miałem zakończenie roku chyba :) Jeżeli brać to w ten sposób to miałem:
    - maturę :D
    - 8 wizyt u dentysty w celu nadrobienia zaległości :D
    - ganianie w celu dostania się na studia...
    - egzamin do teamu :P
    - no i pierwszą pracę za którą mi zapłacą ^^

    2. Poznałem pełno nowych ludzi... A niektórych poznałem na nowo mimo, że znałem ich od lat...
    3. Nie wiem :D Abstynent jestem, ale podejrzewam, że wytrzyma długo, aczkolwiek w późniejszyhch fazach może zmienić się stan skupienia :P Zależy również od proporcji i od soku... :E
    4. Limit jest i będzie, bo się boję, że mi zaczniecie kopiować listy po 100 pytań :P
    5. Nie słuchałem.

    Ech, to jak czytałeś drugie wydanie w dodatku standard to nee... Pasja była rozszerzeniem do pierwszego wydania Symfonii, sprzed tych wszystkich poprawek. Osobiście czytałem pierwsze wydanie.. I nawet miałem okazję spotkać się z bratem autora ^^ no dobra.. spotkać to za dużo powiedziane [; ale jak coś to mogę iść skrobać do jego drzwi.. Może się zlituje i zdobędzie parę rękopisów.. Dowiemy się co wydarzyło się na końcu...

    yy.. pytania.. pytania... ych...


    -wiesz może gdzie zdobyć książki z serii 'thinking in...' za grosze?.. Bo zarówno c++ jak i java krążą w trzecim obiegu za najmniej 60 złotych.. :/ A studenci takowej kasy nie posiadają.. A przydałaby mi się.. Tylko najpierw musiałbym sobie przypomnieć to czego się już tam kiedyś nauczyłem... ych.. I tak najlepiej szło mi w Basicu..
    - Napisałeś kiedyś coś własnego?... od podstaw? Z czego byłeś dumny i zadowolony i wiedziałeś że było dobre?
    -Zdajesz sobie sprawę z tego gdzie leżą Biadoliny?
    -Jak myślisz, jak długo uciągniesz jako moderator?
    - Czemu jeszcze nie śpię? oto pytanie zasadnicze....

    dobrej nocy życzę..
    ych..

    P.S. Bo znowu mi się zapomni, ty masz uprawnienia na pracę przy obrabiarkach sterowanych numerycznie? Bo praca bez uprawnień źle może się skończyć..
    pozdrawia,
    kolega po fachu - programista CNC. (przynajmniej na papierze)..

    1. Podczas lektury wiele razy jest opisane coś niezbyt dokładnie z adnotacją, że więcej w Pasji... więc chyba warto ją przeczytać :P
    2. Nie mam pojęcia... a potrafisz może polecić jakąś dobrą książkę o trybie graficznym w C++? :P Podstawy + OpenGL :D
    3. W Małopolskim? :D Coś mi świta, że jakieś województwo na "M" wspominałeś :D
    4. To zależy jak szybko awansuję :D Albo jak szybko się mnie pozbędziecie :D
    5. Bo jeszcze wcześnie? :D

    6. Ależ oczywiście że nie :D Bez uprawnień jest większy dreszczyk emocji... :P
  • Jakoś późno zauważyłem to CT :P

    0. Ulubiona emotka?
    -4. Ulubiony user?
    215. Eko czy flota?
    718.459. Oglądałeś od początku do końca Modę na Sukces?
    0,001. Jeśli kierowca pociągu jadącego 50h/km miał różowe skarpetki, to co było na obiad w pociągu? (weź pod uwagę, że wieszaki są mądrzejsze od kaczki, oraz to, że Konrad Łakomiec nie był Koreańczykiem).


    Człowiek zrobił pewien użytek ze swej inteligencji - wynalazł glupotę //Remy de Gourmont

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DeathStar ().

  • majsstersztx napisał(a)
    Pies czy kot?
    Mąka czy cukier?
    Me czy Be?

    1. Pies
    2. Cukier
    3. Be. To be or not to be :quasi:

    0. Ulubiona emotka?
    -4. Ulubiony user?
    215. Eko czy flota?
    718.459. Oglądałeś od początku do końca Modę na Sukces?
    0,001. Jeśli kierowca pociągu jadącego 50h/km miał różowe skarpetki, to co było na obiad w pociągu? (weź pod uwagę, że wieszaki są mądrzejsze od kaczki, oraz to, że Konrad Łakomiec nie był Koreańczykiem).

    1. :closed:
    2. Nie mam takiego :P
    3. Eko.
    4. Życia by mi nie starczyło :P
    5. Dżem z Biedronki
  • o nie miałm kiedy tu sie wpisać:)
    Ale jako zastępca Grava w aZAR nie mogę zawieść szefa XD


    przedmiot którego zajęć nienawidziłeś w szkole?
    dlaczego go nienawidziłeś?
    dlaczego ogame, przecież GF ma tyle ofert innych?
  • 1.Dlaczego Wiewiorak woli sysunie niż oseski?
    2.Dlaczego jabłka nie rosną na wierzbie?
    3.Dlaczego koło nie jest kwadratowe a kwadrat okrągły?
    4.Dlaczego to chłopak musi uganiać sie za dziewczyną a nie dziewczyna za chłopakiem?
    5.Dlaczego tylko 5 pytań można dać w jednym poście?
    6.Rozszyfruj skrót SPORTTROPS-
    cala prawda "rynku" pozdrawiam

    Johnkopytko z klanu Kopytkow
    Najwiekszy fan Jennifer Aniston <3

    Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez SzaloneOczy ().

  • lakszmi napisał(a)
    o nie miałm kiedy tu sie wpisać:)
    Ale jako zastępca Grava w aZAR nie mogę zawieść szefa XD


    przedmiot którego zajęć nienawidziłeś w szkole?
    dlaczego go nienawidziłeś?
    dlaczego ogame, przecież GF ma tyle ofert innych?


    1. Rzeźba :quasi:
    2. Bo nikt nie uczył, a przez 6 lat wymagali umiejętności :P
    3. Bo na OGame pierwsze trafiłem... ^^

    1.Dlaczego Wiewiorak woli sysunie niż oseski?
    2.Dlaczego jabłka nie rosną na wierzbie?
    3.Dlaczego koło nie jest kwadratowe a kwadrat okrągły?
    4.Dlaczego to chłopak musi uganiać sie za dziewczyną a nie dziewczyna za chłopakiem?
    5.Dlaczego tylko 5 pytań można dać w jednym poście?

    1. Bo oseski dziwnie brzmią :D
    2. Bo na wierzbie rosną tylko gruszki jak ktoś ma wprawę ^^
    3. Jestem artystą. Koła bywają kwadratowe, a kwadraty odpowiednio okrągłe jeżeli spogląda na nie odpowiednia osoba :quasi:
    4. Oj... bywa odwrotnie... ;)
    5. Odpowiedź wyżej :)
  • Doctor Devil napisał(a)
    lakszmi napisał(a)
    o nie miałm kiedy tu sie wpisać:)
    Ale jako zastępca Grava w aZAR nie mogę zawieść szefa XD


    przedmiot którego zajęć nienawidziłeś w szkole?
    dlaczego go nienawidziłeś?
    dlaczego ogame, przecież GF ma tyle ofert innych?


    1. Rzeźba :quasi:
    2. Bo nikt nie uczył, a przez 6 lat wymagali umiejętności :P
    3. Bo na OGame pierwsze trafiłem... ^^
    jak trafiłeś?


    w jakiej szkole ma sie zajęcia z rzeźby???
  • lakszmi napisał(a)
    Doctor Devil napisał(a)
    3. Bo na OGame pierwsze trafiłem... ^^
    jak trafiłeś?


    w jakiej szkole ma sie zajęcia z rzeźby???

    1. Kolega ze szkoły :P
    2. W Ogólnokształcącej Szkole Sztuk Pięknych przy Zespole Szkół Plastycznych imienia Piotra Michałowskiego w Rzeszowie :D Innymi słowy: W szkole plastycznej ;)
  • Graveir napisał(a)
    Hej Doktorku :D Stęskniłeś się? :P

    Widziałeś wczoraj superpomarańczowy księżyc w pełni? :)
    Dałeś już jakiegoś warna? <:


    Grav... a jak można za tobą nie tęsknić? ^^

    1. Nie, nie widziałem... u mnie wczoraj nie było cały dzień widać nieba... a i nie wiedziałem o pełni :P
    2. Dałem... z 5... Nawet już miałem temat w SiO :D