Superman - mrumciumciumcium

    • MOD
    • ja się Supcio nie pytam co Ci najlepiej wychodzi bo to już wiem, tylko co Ci najlepiej WCHODZI:P

      kiedy dostanę focie<:
      bo chyba sobie zasłużyłam nie uważasz?<: xD

      co w niedziele czułeś na sobie? o_o
      interesujące ;}

      będziesz się wyżywał na aucie, czy może w aucie?:>
      i pamiętaj, że ja Ci tej przejażdzki nie odpuszczę xD

      nie ma za co dziękować^^ sama przyjemność:> i to w dodatku cała po mojej stronie^^ xD

      :*
    • ^^

      Guenhwyvar napisał(a)
      ja się Supcio nie pytam co Ci najlepiej wychodzi bo to już wiem, tylko co Ci najlepiej WCHODZI:P

      kiedy dostanę focie<:
      bo chyba sobie zasłużyłam nie uważasz?<: xD

      co w niedziele czułeś na sobie? o_o
      interesujące ;}

      będziesz się wyżywał na aucie, czy może w aucie?:>
      i pamiętaj, że ja Ci tej przejażdzki nie odpuszczę xD

      nie ma za co dziękować^^ sama przyjemność:> i to w dodatku cała po mojej stronie^^ xD

      :*

      A co ma mi wchodzic i gdzie o_0 xDDDD

      Dostałaś o! i to taka co nikt jeszcze nie widział o_0 o_o :quasi:

      Czułem wydech i kamyki :D a miałem coś jeszcze :> śledziłaś mnie pewnie :P xDDDD

      Na aucie i w aucie, zalezy z kim bede jezdzic :uhuhaua: ;}
      Szpoko, do3mam słowa ;) o ile nie skasuje go zanim sie najezdze xDDDD

      :*
    • A cóż to za zamykanie swojego FC :O? Kiedy otworzysz ^^?

      Gdzie teraz można popisać z Tobą, cioo? Tutaj nie można tak swobodnie jak u Ciebie ;(

      W ramach protestu oznajmiam, że do czasu otwarcia FC nie będę moderować :quasi:

      Mru ;*
    • Superman napisał(a)
      A co ma mi wchodzic i gdzie o_0 xDDDD

      Dostałaś o! i to taka co nikt jeszcze nie widział o_0 o_o :quasi:

      Czułem wydech i kamyki :D a miałem coś jeszcze :> śledziłaś mnie pewnie :P xDDDD

      Na aucie i w aucie, zalezy z kim bede jezdzic :uhuhaua: ;}
      Szpoko, do3mam słowa ;) o ile nie skasuje go zanim sie najezdze xDDDD

      :*


      no nie wiem gdzie i nie wiem co:>
      gdybym wiedziała to bym nie pytała:P

      no to może jeszcze coś dostanę, co?<: ;}

      mam nadzieję, że dotrzymasz, bo jak nie :juzpotobie:

      btw czemu zamknąłeś FC<:
      nie odpowiedziałeś mi na to pytanko...

      jak Ci się podoba mój głosik<:

      lubisz jak Cię męczę?<:

      miłej;***
    • 67 - Szpam


      Hellgirl napisał(a)
      A cóż to za zamykanie swojego FC :O? Kiedy otworzysz ^^?

      Gdzie teraz można popisać z Tobą, cioo? Tutaj nie można tak swobodnie jak u Ciebie ;(

      W ramach protestu oznajmiam, że do czasu otwarcia FC nie będę moderować :quasi:

      Mru ;*


      Nuuuu bo bez zamknięcia to moje odejście to takie puste gadanie :-/
      Zobaczymy jak to będzie ... nie wiedziałem że aż tyle osób bedzie 'marudzić' =)

      Nio tutaj powaznie, u Ciebie w FC mozna luzniej, na PW romantycznie xD a na gg można poświntuszyć xDDDD

      Pracuj, pracuj ... upominaj, warnuj, banuj :*


      Falling STAR napisał(a)
      Dzień Dobry wieczór :O

      Dziękuje za miłe słówko w Wyborach misski^^

      Jak tam Twoja pelerynka? Nie podarta? =)
      Irc zuo czy dobro ? :]
      Ile czasu spędzasz na forum ? ^
      Zobacze Cię kiedyś w moim PU ? :O

      Buziak ;*


      NMZC :*

      1.A jakoś się 3ma ;) jest juz stara i mocno pozszywana ;)
      2.Kiedyś lubiałem IRCa, kanał ze spamu :) obecnie mam jakieś kłopoty i nie moge sie zalogować tu i tam ;) ...zuo wcielone w dobro :D
      3.Obecnie staram się coraz mniej, kiedyś przesadzałem z aktywnościa o_0 ... często zaglądam ale nie pisze nic.
      4.Nio mam już jednego pościka w Twoim PU ;) dzisiaj tam zaglądne =)

      :*

      Smooth napisał(a)
      no nie wiem gdzie i nie wiem co:>
      gdybym wiedziała to bym nie pytała:P

      no to może jeszcze coś dostanę, co?<: ;}

      mam nadzieję, że dotrzymasz, bo jak nie :juzpotobie:

      btw czemu zamknąłeś FC<:
      nie odpowiedziałeś mi na to pytanko...

      jak Ci się podoba mój głosik<:

      lubisz jak Cię męczę?<:

      miłej;***

      Smooth :quasi:

      Kto pyta ten i tak czasami błądzi :P

      Nic już nie daje, wstydze się :O :D

      Nio nio nio ... bo Cio :P pomolestujesz mnie ^^ ;)

      Zamknałem bo, tak jakoś ...

      Czo do głosika to, nio nio nio byłem bardzo Ciekawy jak Cię słychać :D nio to musiałem zadzwonić =) ... głosik, szuperaśny ... inaczej się gadało niż Twoje posty czyta o_o :D .... tylko że godam z Toba a Ty kontaktujesz się ze szpiegami o_0

      Nuuu pewnie, uwielbiam To ^^

      :*

      Selene77 napisał(a)
      kotuś a co Ty zrobiłeś ze swoim fc o_o
      jak tyle osób pyta wypadałoby odpowiedzieć :quasi:

      Myszko <:
      Zamknałem je ^^
      Nuuu dobrze ... widze że zle zrobiłem, przemyśle swoje zachowanie i ... zobaczymy

      :*


      czym pyska napisał(a)
      2 pazdziernika bedzie pierwszy odcinek clannada after story :quasi:
      obejrysz go? czy nadal będziesz czekał aż cała seria sie pojawi ^^ ?
      otwórz fc :quasi: :quasi:

      A co jaki czas ma wychodzić :quasi: nie wiem, wolałbym całość kuknąć w kilka dni =)
      Zobacze jak to w praniu wyjdzie :D

      Przemyśle to ;)


      Miłego
    • Hyhy. To mam nadzieję, że się Ciebie jeszcze tam u siebie doczekam ;D
      Też mi się irc zepsuł, ale ma się ten wrodzony talent.. i naprawiłam :E

      Czemu jesteś super Superman, a nie powiedzmy .. Batman? :XP:
      Słyszałeś kawałek Keane - " Nothing in my way" ^^ Jeśli nie to polecam ;)
      Kotki czy pieski ?:O
      Co lubisz robić jak nic robić nie musisz? xDD


      muaa :* :*

      Vega
    • 68

      Falling STAR napisał(a)
      Hyhy. To mam nadzieję, że się Ciebie jeszcze tam u siebie doczekam ;D
      Też mi się irc zepsuł, ale ma się ten wrodzony talent.. i naprawiłam :E

      Czemu jesteś super Superman, a nie powiedzmy .. Batman? :XP:
      Słyszałeś kawałek Keane - " Nothing in my way" ^^ Jeśli nie to polecam ;)
      Kotki czy pieski ?:O
      Co lubisz robić jak nic robić nie musisz? xDD


      muaa :* :*


      Za sekundke tam polece ^^
      Łooooo czoś czuje że byłabyś bardziej pomocna od Hypcia :E

      Nie wiem czemu super ale ... Superman, jak konto zakładałem to grałem wtedy na U22, miałem tam taki nick :P ogolnie lubie postać Superman`a, jego moce i to ze zawsze stara się pomagać innym ;) prawie jak ja :P

      Już sprawdzam na wrzucie :P ... właśnie słucham/ ... wrzuta.pl/audio/ufz17xMyDQ/03-keane-nothing_in_my_way ... fajne, nie powiem :> podoba sie :> ^^

      Pieski i kotki ... lubie zwierzątka ;)
      Lubie się obijać :E ... zalezy, pośmigać na rolkach :P pocwiczyc cuś siłowego xD lub film zobaczyc :) ... zalezy na co mam ochote w danym dniu, chwili ;)


      :*


      Miłego
    • No widzisz. Często jestem bardziej pomocna od jakiś tam obeznanych ludziów :O :E

      Hm.. Też go lubię. Zawsze siedziałam i z uwagą oglądałam wszystko. Do teraz pamiętam chyba każdy szczegół :E Niby co za dużo to nie zdrowo .. Ale jak się lubi ... :D
      Ile razy oglądałeś tego Superman'a ?:>
      Nadal go tak lubisz :>
      A kiedykolwiek przeszedł Ci przez głowę pomysł na inny nick :>


      :* :*

      Vega
    • 69 ;}




      Falling STAR napisał(a)
      No widzisz. Często jestem bardziej pomocna od jakiś tam obeznanych ludziów :O :E

      Hm.. Też go lubię. Zawsze siedziałam i z uwagą oglądałam wszystko. Do teraz pamiętam chyba każdy szczegół :E Niby co za dużo to nie zdrowo .. Ale jak się lubi ... :D
      Ile razy oglądałeś tego Superman'a ?:>
      Nadal go tak lubisz :>
      A kiedykolwiek przeszedł Ci przez głowę pomysł na inny nick :>


      :* :*

      Ano Ano :)

      Szuperman`a często widze w lustrze xDDD zarcik :P film, kilka razy ;) bardziej polubiłem serial Smallville ;)
      Lubie :>
      Stare filmy z Superman`em lubiałem oglądać, kiedyś, dawno temu :P obecnie są juz takie, przewałkowane przez TV i się lekko znudziły :P Czo do nowej wersji Supcia, nie podobała mi się za bardzo ;) nuuuu ale, musiałbym zobaczyc jeszcze raz, zeby ocenic ;)

      Nie lubie jak osoby zmieniaja nicki, nie wiem czemu ale uwazam że powinno się mieć jeden :> ... bo czo to za zajawka, oglądne sobie jakiś nowy film i zmienie sobie nicka, na miesiac o_0 ... nuuu ale czasami są wyjątki, nie wiem ... jak kto lubi :P
      A jaki nick pasuje do mnie <: :P

      Kuje za odwiedzinki :*


      Miłego
    • Superman napisał(a)
      69 ;}

      :D:D:D

      Ano Ano :)

      Smallville oglądałam nałogowo xD :D

      Hm.. No ja to zawsze miałam nick Star.. Czasami dodaję do tego jakieś .. Przedrostki :E :E Ale każdy zna mnie jako Star i lepiej, żeby tak już zostało^^ I jakoś nie widzę siebie z innym nickiem ^^
      A do Ciebie pasuje.. Hm.. Taki nick jaki masz pasuje do Ciebie :D . I mam nadzieje, że taki zostanie :D

      Polecisz jakąś fajną grę?:O


      :* :* :*

      Vega
    • br.Y =)

      Posiadasz już jakiś wehikuł? <;
      A robiłeś jakiś? ;>
      Nie wstydź się... możesz się przyznać ;P

      Dzisiaj będzie eksperyment z petardą [tak, tak... znalazłem xd] więc słuchaj o_o
      pilnie przez uważnie <: xD

      Kuję za uwagę 8|
      Tylko martwi walczą uczciwie.



      OG.Origin Representative PL
    • 70 - o jeden numerek za duzo o_0



      Falling STAR napisał(a)
      Ano Ano :)

      Smallville oglądałam nałogowo xD :D

      Hm.. No ja to zawsze miałam nick Star.. Czasami dodaję do tego jakieś .. Przedrostki :E :E Ale każdy zna mnie jako Star i lepiej, żeby tak już zostało^^ I jakoś nie widzę siebie z innym nickiem ^^
      A do Ciebie pasuje.. Hm.. Taki nick jaki masz pasuje do Ciebie :D . I mam nadzieje, że taki zostanie :D

      Polecisz jakąś fajną grę?:O


      :* :* :*

      ^^

      Star ^^ ... nio kojarze, było bez, potem z .... i tak jakoś ;) szpoko ^^
      Nie planuje zmieniać nicka ^^ ten mi sie podoba :P jego zdrobnienia itd :P

      Czo do gry, mało grywam :P raczej jakieś klasyki :P nie wiem w czym gustujesz więc ... przygoda :> romans, strzelanka :> :P


      Kuje za odwiedzinki ... Loise :* ^^ :*

      aVatar napisał(a)
      br.Y =)

      Posiadasz już jakiś wehikuł? <;
      A robiłeś jakiś? ;>
      Nie wstydź się... możesz się przyznać ;P

      Dzisiaj będzie eksperyment z petardą [tak, tak... znalazłem xd] więc słuchaj o_o
      pilnie przez uważnie <: xD

      Kuję za uwagę 8|

      Pierona Chopie, witoj ^^

      Dalej szukam, chciałbym się cofnać o kilka lat :)

      Robić nie robiłem :P tym bardziej nie rozbiłem :D zero mandacikow itp :P jedynie daawałem ludzia adrenaline ^^ :E


      uuuu to bede nasłuchiwać ^^ tylko podpal się zanim ją uzyjesz :P żeby Cie widział xD

      Kuje ^^



      Miłego
    • 71


      Falling STAR napisał(a)
      Ja to we wszystko gram :E
      Nie ważne czy się zabijają, czy kochają :E Lubie niszczyć xDD
      A właśnie.. Dawno w Heroes nie grałam ..

      No i Twój nick ma taki zostać :O
      Bo znajdę i klapsa dam, o ! :XP:

      :*


      Nuuu ja kiedyś lubiałem pograć ^^ samochodziki, zołnierzyki ... ^^
      Teraz jakoś, odechciało mi sie :P nie ciągnie mnie ;)
      Jedy od czasu do czasu odsiweze jakies klasyki ;) Heroes, Dune2000(Red Alert), Tropico ;p itp :)

      Lubiałaś grać w Heroes3 :> :P może jakiś sieciowy szpil zrobimy ^^ musze temacik odswiezyc ^^


      Zostanie :) chyba ze na emeryturce coś mi odbije ^^ o ile na nia pojde 8-/

      Nu nu .... teraz jak powiedziałaś o tym klapsie to, chyba jednak zmienie nicka ^^


      :***


      Miłego
    • Heroes to chyba najlepsza gra w jaką grałam ^^.. Gram w 3 i 4.
      Tak sieciowo to jeszcze nie grałam :O W ogóle ostatnio się tylko ogejmowo bawię. Tylko, że z OG to mi się obowiązek zrobił xD Ale w sumie nie jest tak źle ^^

      Hm.. Ale ten klaps byłby taki no o . Ale i tak nie zmieniaj nicka :O Przeskrob coś innego ale nick zostaw w spokoju xD

      A na emeryturke nie wolno ;x

      :* :*

      Vega
    • 72



      Falling STAR napisał(a)
      Heroes to chyba najlepsza gra w jaką grałam ^^.. Gram w 3 i 4.
      Tak sieciowo to jeszcze nie grałam :O W ogóle ostatnio się tylko ogejmowo bawię. Tylko, że z OG to mi się obowiązek zrobił xD Ale w sumie nie jest tak źle ^^

      Hm.. Ale ten klaps byłby taki no o . Ale i tak nie zmieniaj nicka :O Przeskrob coś innego ale nick zostaw w spokoju xD

      A na emeryturke nie wolno ;x

      :* :*


      Nio to jeśli masz 3 to można sprobować w sieci ... jak masz oryginała to podeśle ci linka do naszej wersji ;) odswiezy się temacik i szpilniemy w kilka osob <: ^^

      Ogejm to zuo :P tez mnie kiedyś wciągneło :P ale juz przeszło :P
      Skasuj konto :P szkoda czasu :P ^^

      Jaki <: ^^ ... nio to coś będe musiał dla Ciebie przeszkrobać ^^


      Pozyjemy i zobaczymy jak to będzie ;) Jak znajde prace to ... :P


      :*****


      Miłego
    • Hmm .. Hmm.. Ale nie wiem nawet gdzie mam te Heroes'y .. Pewnie znowu mi kuzyni zabrali jak byli ostatnio :E Ale się zobaczy, bo płyta może nawet jest gdzieś w mojej szafce xD

      Szkoda mi kasować konta. ;) .. Wolę już siedzieć na wiecznym urlopie niż je skasować. Lubię czytać co rano ten spam, który wydobywa z siebie mój sojusz :E Aah. Tak na dobry początek dnia zawsze sobie zaglądam, czytam i padam ze śmichu :XP:

      Jeśli chcesz to coś przeskrob, ale żeby to fajne było no i niegroźne dla otoczenia :O :E

      Praca.. Hm.. No wiesz.. Ale moderkować mógłbyś Nam nadal ^^ .. Praca poczeka xDD My też ważni, o ! :O :P

      :* :*

      Vega
    • Superman napisał(a)
      67 - Szpam

      Smooth :quasi:

      Kto pyta ten i tak czasami błądzi :P

      Nic już nie daje, wstydze się :O :D

      Nio nio nio ... bo Cio :P pomolestujesz mnie ^^ ;)

      Zamknałem bo, tak jakoś ...

      Czo do głosika to, nio nio nio byłem bardzo Ciekawy jak Cię słychać :D nio to musiałem zadzwonić =) ... głosik, szuperaśny ... inaczej się gadało niż Twoje posty czyta o_o :D .... tylko że godam z Toba a Ty kontaktujesz się ze szpiegami o_0

      Nuuu pewnie, uwielbiam To ^^

      :*



      czemu kłazujesz na moje nicka ja się Ciebie pytam?!:O
      to faceci z reguły boją się zapytać i błądzą, po jakichś powstańcach:P

      nie wstydź się:glaszcze: pokaż co tam chowasz xDD
      a owszem, wiesz, że lubię Cię męczyć <: na kocyku Oo xD (ups :-x)

      to otwórz, też tak jakoś, bo jak nie to Ci obiecuję, uroczyście obiecuję, że jak tylko zdam egzamin to pojadę do tej Twojej wsi, znajdę tą Twoją ulicę, mieszkanie i taki Ci tam sajgon zrobię, że pożałujesz, że się mi kiedyś sprzeciwiłeś :bicz:

      Sugerujesz, że słyszaleś głosy?:>
      e tam od razu szpiedzy:)
      a Twój głosik to mnie zaskoczył<: spodziewałam się troszkę innego, ale ten też był milusi xD


      to teraz pytanka:>
      1. kiedy dostanę te obiecane fotki:> doczekać się nie mogę 8-/
      2. kiedy idziemy poszukać wozów?<:
      3. kiedy jedziemy do Irlandii, pozwiedzać, nie do pracy?^^
      4. kiedy w końcu znajdziesz to, czego szukasz? a może już znalazłeś tylko jeszcze o tym nie wiesz?<:
      5. czemu wszystkie moje pytania zaczynają się od kiedy?O_o

      miłego:*

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Guenhwyvar ().

    • 73



      Falling STAR napisał(a)
      Hmm .. Hmm.. Ale nie wiem nawet gdzie mam te Heroes'y .. Pewnie znowu mi kuzyni zabrali jak byli ostatnio :E Ale się zobaczy, bo płyta może nawet jest gdzieś w mojej szafce xD

      Szkoda mi kasować konta. ;) .. Wolę już siedzieć na wiecznym urlopie niż je skasować. Lubię czytać co rano ten spam, który wydobywa z siebie mój sojusz :E Aah. Tak na dobry początek dnia zawsze sobie zaglądam, czytam i padam ze śmichu :XP:

      Jeśli chcesz to coś przeskrob, ale żeby to fajne było no i niegroźne dla otoczenia :O :E

      Praca.. Hm.. No wiesz.. Ale moderkować mógłbyś Nam nadal ^^ .. Praca poczeka xDD My też ważni, o ! :O :P

      :* :*

      Jeśli chcesz, powiedz tylko słowo =) a zresztą, jak nie zapomne to wyśle Ci PW :P
      Dobrze Ci szło w Heoresy :> fajnie się grało, czy raczej tak poszpilałaś i odstawiłaś <: :P

      Aaaa no chyba ze masz urlop :P nie musisz czekać na powrot floty :O czekać az kopalnia się wybuduje ^^ wtedy mozesz wchodzić na konto ^^

      Nuuuu będe dzisiaj zły X( zaraz coś przeszkrobie ^^ :D tylko czo :P

      Nio Wy najważniejsi ^^ ja taki szaraczek, musze się podporządkować pod Was :PPPPP


      :*


      Smooth napisał(a)
      czemu kłazujesz na moje nicka ja się Ciebie pytam?!:O
      to faceci z reguły boją się zapytać i błądzą, po jakichś powstańcach:P

      nie wstydź się:glaszcze: pokaż co tam chowasz xDD
      a owszem, wiesz, że lubię Cię męczyć <: na kocyku Oo xD (ups :-x)

      to otwórz, też tak jakoś, bo jak nie to Ci obiecuję, uroczyście obiecuję, że jak tylko zdam egzamin to pojadę do tej Twojej wsi, znajdę tą Twoją ulicę, mieszkanie i taki Ci tam sajgon zrobię, że pożałujesz, że się mi kiedyś sprzeciwiłeś :bicz:

      Sugerujesz, że słyszaleś głosy?:>
      e tam od razu szpiedzy:)
      a Twój głosik to mnie zaskoczył<: spodziewałam się troszkę innego, ale ten też był milusi xD


      to teraz pytanka:>
      1. kiedy dostanę te obiecane fotki:> doczekać się nie mogę 8-/
      2. kiedy idziemy poszukać wozów?<:
      3. kiedy jedziemy do Irlandii, pozwiedzać, nie do pracy?^^
      4. kiedy w końcu znajdziesz to, czego szukasz? a może już znalazłeś tylko jeszcze o tym nie wiesz?<:
      5. czemu wszystkie moje pytania zaczynają się od kiedy?O_o

      miłego:*


      Dałaś sobie takiego nicka to się teraz nie pytaj jak na niego reaguje 8-/
      Widze że masz jakieś wspomnia związane z bładzeniem <: :P chyba że to nie Twoje :P

      Już dałem :O a Ty nie :-/
      Wiem, wiem ... lubisz, lubisz ^^ a ja lubie być męczony ^^ nawet na kocyku =)

      Przemyśle ten Twój szantazyk ^^ ale emocje się juz skonczyły :P juz kazdy zapomniał ze taki temat istniał :P napisz podanie na 2 stronach A4, może zostanie pozytywnie rozpatrzone :P

      Nio głosik był, taki Kobiecy o_o :O
      Czo masz do mojego :> przyznaj się, bo "myślałam że będzie inny" to nie wytłumaczenie :ziew:

      1.Dostałaś wczoraj 8-/
      2.w mikołajki o_o :D
      3.W czerwcu <: jak się obronie :P wczoraj mnie kumpel pytał czy jade gdzieś zagranice :P
      4. :-/
      5.żebyś w 5-tym mogła zadać to pytanie ^^ lub ... jesteś niecierpliwa i nie mozesz się doczekać zeby mnie zobaczyć :E

      :*



      Miłego
    • Dobrze mi szło^ ^
      Potrafiłam usiąść do komputera rano, a odejść wieczorem, bo grałam xD Chore to było. Ale kochałam tę grę ^^ Teraz już nie, aż tak, bo ile można ^^

      Urlop jest .. Wyłączę go czasem na max 8h bo mi się grać nie chce :lol: .. Ale chyba sobie zacznę grę jeszcze gdzieś.. Pozłomuję.. Pownerwiam ludzi jak zawsze :E I znów załączę urlop xD Cała ja :D

      Ale zły nie bądz, bo jeszcze Nas okrzyczysz i co będzie :O

      :*

      Vega
    • Superman napisał(a)
      73


      Dałaś sobie takiego nicka to się teraz nie pytaj jak na niego reaguje 8-/
      Widze że masz jakieś wspomnia związane z bładzeniem <: :P chyba że to nie Twoje :P

      Już dałem :O a Ty nie :-/
      Wiem, wiem ... lubisz, lubisz ^^ a ja lubie być męczony ^^ nawet na kocyku =)

      Przemyśle ten Twój szantazyk ^^ ale emocje się juz skonczyły :P juz kazdy zapomniał ze taki temat istniał :P napisz podanie na 2 stronach A4, może zostanie pozytywnie rozpatrzone :P

      Nio głosik był, taki Kobiecy o_o :O
      Czo masz do mojego :> przyznaj się, bo "myślałam że będzie inny" to nie wytłumaczenie :ziew:

      1.Dostałaś wczoraj 8-/
      2.w mikołajki o_o :D
      3.W czerwcu <: jak się obronie :P wczoraj mnie kumpel pytał czy jade gdzieś zagranice :P
      4. :-/
      5.żebyś w 5-tym mogła zadać to pytanie ^^ lub ... jesteś niecierpliwa i nie mozesz się doczekać zeby mnie zobaczyć :E

      :*




      a właśnie, żę będę po uparta jestem niczym osiołek^^ z resztą chyba to zauważyłeś O_o
      Wspomnienia z błądzenia xD aktualnych nie posiadam:> a nawet jak się zgubię to moje sense of direction szybko się odnajduje;)

      to co mi wczoraj dałeś:>
      to był teleturniej jeden z dziesięciu, więc czekam na pozostałe 11 xD
      a nic Ci się na tym kocyku np. w głowę nie wbijało?<: :E

      Ja nie zapomniałam :foch:
      i masz go otworzyć, bo jak nie to spełnie swoją obietnicę, i tak właśnie to jest groźba:D

      zaskoczyłeś mnie xD przerażasz mnie xD ciekawe co jeszcze mi zrobisz :ocb: xD
      aż się boję pomyśleć o_o

      a co do głosiku to ja już tam swoje wiem:ziew:
      One baby to another says...

      Owszem jestem niecierpliwa:O
      taki nick sobie powinnam dać xD

      to może jeszcze jakieś pytanka?<: xD
      1. Jak Ci się podobała moja przysięga małżeńska?
      2. Ile odcinków mody na sukces obejrzałeś?:>
      3. Czemu tak późno chodzisz spać i nie słuchasz jak mama Cię do łóżka wysyła? xE

      wystarczy^^
      :*

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Guenhwyvar ().

    • 74


      Falling STAR napisał(a)
      Dobrze mi szło^ ^
      Potrafiłam usiąść do komputera rano, a odejść wieczorem, bo grałam xD Chore to było. Ale kochałam tę grę ^^ Teraz już nie, aż tak, bo ile można ^^

      Urlop jest .. Wyłączę go czasem na max 8h bo mi się grać nie chce :lol: .. Ale chyba sobie zacznę grę jeszcze gdzieś.. Pozłomuję.. Pownerwiam ludzi jak zawsze :E I znów załączę urlop xD Cała ja :D

      Ale zły nie bądz, bo jeszcze Nas okrzyczysz i co będzie :O

      :*


      Jak czoś to masz PW ^^ Potem odswieze temacik o sesji w H3 :P
      Nuuuu jak się dłuzej pogra to potem sie nudzi ^^ ale czasami miło sobie odswiezyc klasyki ;)

      Uuuuu długie masz te urlopy :E złomuj, kradnij, rozwalaj facetow ^^
      Ja mam urlop na u61 :P ale nie chce mi sie z niego schodzic ;) Szkoda czasu i zmartwien :D


      Postaram się coś grożnie napisać ^^

      Gwiazdeczko, do łozeczka, w tej chwili, odstaw kompa X(


      I jak? :D ^^

      :*



      Smooth napisał(a)
      a właśnie, żę będę po uparta jestem niczym osiołek^^ z resztą chyba to zauważyłeś O_o
      Wspomnienia z błądzenia xD aktualnych nie posiadam:> a nawet jak się zgubię to moje sense of direction szybko się odnajduje;)

      to co mi wczoraj dałeś:>
      to był teleturniej jeden z dziesięciu, więc czekam na pozostałe 11 xD
      a nic Ci się na tym kocyku np. w głowę nie wbijało?<: :E

      Ja nie zapomniałam :foch:
      i masz go otworzyć, bo jak nie to spełnie swoją obietnicę, i tak właśnie to jest groźba:D

      zaskoczyłeś mnie xD przerażasz mnie xD ciekawe co jeszcze mi zrobisz :ocb: xD
      aż się boję pomyśleć o_o

      a co do głosiku to ja już tam swoje wiem:ziew:
      One baby to another says...

      Owszem jestem niecierpliwa:O
      taki nick sobie powinnam dać xD

      to może jeszcze jakieś pytanka?<: xD
      1. Jak Ci się podobała moja przysięga małżeńska?
      2. Ile odcinków mody na sukces obejrzałeś?:>
      3. Czemu tak późno chodzisz spać i nie słuchasz jak mama Cię do łóżka wysyła? xE

      wystarczy^^
      :*


      To sobie siąde na Tobie i wystawie marcheweczke na patyczku ^^
      Jesteś podobna do osiołka z Shreka :> ^^ :D

      Dałem, a nawet nie wiem czy to dostałaś, bo nicz nie napisałaś, w takim wypadku juz nic więcej nie daje 8-/

      A nie wiem, jakiś osiołek mnie wahlował swoim ogonkiem :E

      Jak sie spije to otworze ^^ a ze ja nie pije to wiesz ... 8-/ xD

      Nuuuu jakbym sie całkowicie otwarł przed Tobą to, ciekawe co byś wtedy mowiła o mnie o_o

      1. a ić, nie wspominaj mi juz o tym 8-/
      2. o jakieś 10 000 mniej niz Ty ^^
      3. A własnie ze sie ost przestawiłem i chodze wczesniej spac, a raczej sie staram =) a mamusia nie dała mi foci przed snem wiec, ciezko sie zasypiało ^^

      Czo tak mało :E


      :*



      Miłego
    • Jak mi się tam kiedyś zachce to skorzystam z tego co mi na PW wysłałeś :*

      A myślisz, że co robię? :O
      Złomuję każdego kto się nawinie .. Mimo, że mam tylko 1 ST na koncie i to w obronie :lol: .. Ale MST jest kilka xD
      OGame ma w sobie coś co mnie przyciąga .. Możliwość pownerwiania ludzi xD

      Ugh .. Przestraszyłam się ;( ;(

      // Star daje Szupciowi klapsa za bycie groźnym ;(

      :*

      Vega
    • 75 - Star *


      Falling STAR napisał(a)
      Jak mi się tam kiedyś zachce to skorzystam z tego co mi na PW wysłałeś :*

      A myślisz, że co robię? :O
      Złomuję każdego kto się nawinie .. Mimo, że mam tylko 1 ST na koncie i to w obronie :lol: .. Ale MST jest kilka xD
      OGame ma w sobie coś co mnie przyciąga .. Możliwość pownerwiania ludzi xD

      Ugh .. Przestraszyłam się ;( ;(

      // Star daje Szupciowi klapsa za bycie groźnym ;(

      :*


      Szerio, przyznaje ... szpamerka z Ciebie jest ^^ ;*

      Nio, to przemyśl To, ekipa do wspolnej gry powoli zaczyna się zbierać :D wprawdzie, narazie Żołwik sie przymierza do gry :P

      Twarda kobieta z Ciebie ^^ widze że się nie dajesz i ostro pogrywasz ^^ Życze kolejnego ST :gszo:


      Nio, ale o odejściu od kompa to tak na szerio pisałem ^^


      /nie będe już grożny ^^ i dziękuje za klapsa, milusi był :*


      :*


      Miłego
    • Hm.. Lubię być szpamerką tak o ^^

      Hehe. Ale domyślam się, że dużo ludzi grywa sobie w te Heroes'y ^ .. To chyba jedna z najpopularniejszych gier jest =)

      A co .. Mimo, że mnie raz zezłomowali ;( ... I to niedawno ;( ..
      Muszę się odegrać 5 razy mocniej ;x! Pożałują, że ze mną zadarli ]:-D Jak będzie ST to się linkiem pochwalę ^^

      Odejdę od kompa niedługo, bo wkrótce do lekarza lecę. Trzeba się zbadać i leki dostać. Bo szkoły lepiej nie zawalać ;x

      Klapsik ode mnie musiał być milusi :P ^^

      :*

      Vega
    • Superman napisał(a)
      74


      To sobie siąde na Tobie i wystawie marcheweczke na patyczku ^^
      Jesteś podobna do osiołka z Shreka :> ^^ :D

      Dałem, a nawet nie wiem czy to dostałaś, bo nicz nie napisałaś, w takim wypadku juz nic więcej nie daje 8-/

      A nie wiem, jakiś osiołek mnie wahlował swoim ogonkiem :E

      Jak sie spije to otworze ^^ a ze ja nie pije to wiesz ... 8-/ xD

      Nuuuu jakbym sie całkowicie otwarł przed Tobą to, ciekawe co byś wtedy mowiła o mnie o_o

      1. a ić, nie wspominaj mi juz o tym 8-/
      2. o jakieś 10 000 mniej niz Ty ^^
      3. A własnie ze sie ost przestawiłem i chodze wczesniej spac, a raczej sie staram =) a mamusia nie dała mi foci przed snem wiec, ciezko sie zasypiało ^^

      Czo tak mało :E


      :*



      Miłego



      Uważaj, żebym ja na Tobie nie siadła 8-/
      ale komplement :quasi: już któryś raz mi tak wspaniale słodzisz... >_>

      Jak to nie dajesz? ;(
      owszem dajesz!:O
      mnie byś nie dał? mnie?! no wiesz... ;(

      No Ty nie pijesz, ja nie piję... normalnie TSA - Tajne Stowarzyszenie Abstynentów... o_o

      Nie wiem, co bym mówiła<: musiałbyś się otworzyć... ale nie wiem czy bym zniosła widok Twojego wnętrza xD :|
      chyba, że tak psychicznie i słownie się otworzysz^^

      Mamusia nie dała foci, bo nie ma o_o i to na serio nie ma... musi czegoś poszukać;)

      Mało Ci pytanek<:
      sam się prosiłeś:D
      pytanka będą dziwne zważając na moją dziwną wenę twórczą... xD
      1. Masz skłonności masochistyczne?
      2. Co to jest OC? O_o xD bo w gazecie nie mogę tego znaleźć... xD
      3. Czy telewizja kłamie?:> a jak tak to jak często?
      4. Skoro kłamie to po, co ją oglądasz?:>
      5. Która z chorób jest najbardziej niebezpieczna?<:
      5a. Tak na koniec<: z czego składa się dzida? O_o xD

      :*