Superman - mrumciumciumcium

• MOD
    • Ruda wrote:

Heloł :P Wielkie Joł :rock:

Jakiego kłamstwa najczęściej używasz? Cenie sobie szczerość w ludziach, więc sam staram się nie kłamać :E najczęściej chyba siebie okłamuję...że coś zmienie, że będzie inaczej itp
      Co oprócz pieniędzy trzymasz w swoim portfelu? 2tygodnie temu dostałem nowy portfel i musiałem zrobić porządki przy przenosinach :D dokumenty, wizytówki, znaczki...
      Jaki kolor kojarzy ci się z gorzkim/słodkim/kwaśnym smakiem?
      brązowy/czerwony/żółty-zielony
      Do czego masz największy sentyment?
      Ojjjjjjj - sentymentalny ze mnie stworek - do miejsc, do ludzi...

/me ucieka :love:
      Popsułem drukarkę więc znalazłem czas na odpisanie :E Dziękuję za odwiedziny, zapraszam ponownie :*
    • Zla Kobieta wrote:

Buziaczek dla Supcia :fkiss:
      mrum :*
      Co lubisz robić wieczorami ? ^^
      Odpoczywać! Zobaczyć jakiś dobry film, serial...
      Lubisz oglądać kabarety ? :E
      Kiedyś oglądałem, ostatnio mi to przeszło...
      Co najbardziej denerwuje Cię w ludziach ?
      Kłamstwa, ściemnianie, chęć pokazania się z innej strony...
      Lubisz tajemniczość ? ;}
      Nie! Ja muszę wiedzieć wszystko 8-/
      Kiedy najbardziej pobudzasz swoją wyobraźnie ? :P
      Przed snem
      / me bierze Supcia za łapke i prowadzi na kocyk :saint: :love:
      To ja wezmę kawusie i możemy ruszać na kocyk, na słoneczko :kwiat:
    • Heloł, chyba dawno nikt tutaj nie był :P

Bez jakiej rzeczy nie wyobrażasz sobie życia?
      Czy jest coś, za czym wszyscy szaleją, a ty nie przepadasz?
      Jeśli mógłbyś w ogóle nie spać, co byś zrobił z zaoszczędzonym w ten sposób czasem?

:xtongue:

Ogame.pl
      PoO, ST, DiD oraz S&D

[13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

:xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Cześć Mrumciumciumcium :love:

Wolisz dostawać czy wysyłać snapy ? ;>
      Cieszysz się, że udało Ci się mnie tutaj zaciągnąć? (wiesz o czym mówię :rumieniec: )
      Wakacje nad morzem czy w górach? A może zagranicą? Dlaczego?
      Wolisz grać flotą czy eko?
      Diabełek :evil: czy aniołek :saint: ?
      Lizaki czy żelki? ;>
      Kawa z ekspresu czy fusiata?
      Rozwiń skrót JUPIKAJEJ! - a masz! :bicz:

/me cmok Supcio

Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus
      Seek and Destroy

• Ruda wrote:

Heloł, chyba dawno nikt tutaj nie był :P
      No właśnie, przez to tak dlugo mi się odpisywało :E

Bez jakiej rzeczy nie wyobrażasz sobie życia?
      Bez...rozumiem, że chodzi o coś materialnego? Bez aparatu, wtedy byłbym jakiś taki smutny ;)

Czy jest coś, za czym wszyscy szaleją, a ty nie przepadasz?
      Ogólnie jestem taki, że jak ktoś za czymś szaleje, to mnie to wtedy nie interesuje za bardzo ;) lubię coś wyjątkowego, coś rzadkiego..

Jeśli mógłbyś w ogóle nie spać, co byś zrobił z zaoszczędzonym w ten sposób czasem?
      O kurcze, ja jestem śpiochem, jeszcze nigdy chyba nie było sytuacji bym sie wyspał - wtedy może bym się pouczył kilku języków i pozwiedzał trochę świata :)

:xtongue:
      :bicz1:

Neferet wrote:

Cześć Mrumciumciumcium :love:
      Bry :*

Wolisz dostawać czy wysyłać snapy ? ; data-verified= ">
      A różnie, zależy od kogo - lubię chyba dostawać, o ile coś oznaczają, niż jakieś głupie pstryknięcie ;)

Cieszysz się, że udało Ci się mnie tutaj zaciągnąć? (wiesz o czym mówię :rumieniec: )
      Bardzo ^^ mimo, że trochę ostatnio u mnie cięzko z czasem i zaczepianiem na priffkach ;)

Wakacje nad morzem czy w górach? A może zagranicą? Dlaczego?
      Góry <3 uwielbiam góry! Zieleń, klimat, powietrze, jeszcze jak ludzi nie ma w okolicy...wolność <3

Wolisz grać flotą czy eko?
      Początkowo grywam flotą, potem przechodze w eko :E nie mam sił do ciągłego skanowania i wysyłania floty, gdy potem ktoś się loguje to po czasie się zniechęcam do ataków :E haha

Diabełek :evil: czy aniołek :saint: ? Jeśli mowa o kobietach to oczywiście, że :evil:

Lizaki czy żelki? ; data-verified= "> Uwielbiam rozdawać lizaczki <3 a jeśli o mnie chodzi, wole wcinać żelki :P

Kawa z ekspresu czy fusiata? Fusiasta <3

Rozwiń skrót JUPIKAJEJ! - a masz! :bicz:
      Jak uzbieram płyty i kasety audio, jęknę energicznym jej :popcorn: :whistling: co za to dostane? XD

/me cmok Supcio
      mrum :*

Neferet wrote:

Odświeżamy ; data-verified= "> Razem z @Ruda nadal czekamy na odpowiedzi :evil: :thumbdown:
      :ban:
      Wybacz, wybaczcie, nie wiem co to się stało :( zawsze innych poganiam, a teraz dałem...ciała :huh:
    • Heloł :P
      Kilka pytanek w Nowym Roku!

1. Zbierałeś coś w dzieciństwie? Jeśli tak, to co to było?
      2. Skoro życie jest takie krótkie, dlaczego robimy tyle rzeczy, których nie lubimy?
      3. W trakcie robienia czego tracisz poczucie czasu?

/me życzy udanego weekendu ;P

Ogame.pl
      PoO, ST, DiD oraz S&D

• Ruda wrote:

Heloł :P Brykuś ^^
      Kilka pytanek w Nowym Roku!
      0_0
      1. Zbierałeś coś w dzieciństwie? Jeśli tak, to co to było? fiu fiu :D a czego to się nie zbierało :O znaczki, monety, karteczki XD otwieracze, i wiele wiele innych rzeczy :roll:
      2. Skoro życie jest takie krótkie, dlaczego robimy tyle rzeczy, których nie lubimy? Bo taki mamy system, żyjemy według zasad, musimy mieć pieniądze, warto mieć kontakty, utrzymywać rózne znajomość ;)
      3. W trakcie robienia czego tracisz poczucie czasu? zdjęć :D jak cykam fotki to wtedy mam inny świat..

/me życzy udanego weekendu ;P
      A dziękuję, dziękuję, do weekendu kilka dni :P Miłego!
    • kruszynka wrote:

W sygnie masz "zostań moją moderatorką". Co zaproponujesz dziewczynom aby skusić je na wysłanie podania? Na co mogą liczyć z Twojej strony? :D
      To już jest prywatnie omawiane u mnie w gabinecie ;P no ale można tak ogólnie powiedzieć, że wsparcie, pomoc z podaniem i innymi problemami, omówienie różnych rzeczy, dobre słowo na początek i koniec dnia :D zależy od kandydatki :ziew:
    • kruszynka wrote:

zależy od kandydatki :>
      A jaka wg Ciebie jest idealna kandydatka? :D
      Oj :D tego to nie da się tak ogólnie napisać, gdy widzę potencjalną ofiarę...kandydatkę...wtedy zagaduję i prowadzona jest miła wymiana zdań, wtedy można zrobić zarys profilowy i sprawdzić co dalej, czy podanie czy może kiedyś ;) No ale musi być miła, mieć podejście do ludzi... :P
    • /me odkurza CT Supermana

• Uważasz, że ludzie przesadzają z ozdobami na swoich domach z okazji świąt?
      • Którą polską kolędę lubisz najbardziej?
      • Co najbardziej dziwnego/śmiecznego znalazłeś pod choinką?
      • Wymarzony prezent to... ?

:mikolaj:

Ogame.pl
      PoO, ST, DiD oraz S&D

• Ruda wrote:

/me odkurza CT Supermana

• Uważasz, że ludzie przesadzają z ozdobami na swoich domach z okazji świąt? Chyba nie, jakoś spokojnie chyba w ostatnim czasie jest. Wydaje mi się, że kiedyś był większy szał. Teraz po samych choinkach w domach widać, że idzie się w minimalizm :)
      • Którą polską kolędę lubisz najbardziej? Chyba nie mam takiej, kiedyś bardziej byłem nastawiony do słuchania i puszczania ich, teraz to tylko coś tam w TV leci, w tle...
      • Co najbardziej dziwnego/śmiecznego znalazłeś pod choinką? Bo ja wiem, nie mam pojęcia, nie przychodzi mi nic do głowy z takich rzeczy, raczej wszystko było fajne ;)
      • Wymarzony prezent to... ? Oj...nie wiem :P

:mikolaj:
      \o/

A mieszkanko też mi odkurzysz? Tak przed sylwkiem :whistling: ^^

Gotowe! Mam nadzieje, że będziesz zadowolona :P hehe
    • Zaprawdę powiadam ci... Nie przeczytam tego :E Nie ma szans! Więc jak się powtórzę z czymś to... Nie bij ;(

Czemu Fotkowy Maniak?
      Jeśli to oznacza zamiłowanie do robienia zdjęć to co fotografujesz?
      I to samo... Jeśli lubisz robić zdjęcia to gdzie są twoje własne? :P Może się pochwalisz? :>
      Jakieś inne zainteresowania?
      Nie za długo jesteś już w Teamie? Chyba pora na emeryturę ;P
      W jakim wieku zacząłeś chliptać kawkę? :P

I... Nie mam więcej pomysłów :< Więc miłego! :papa:
      Coś o mnie o tu ^^

"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."

Ex
    • Zaqes wrote:

Zaprawdę powiadam ci... Nie przeczytam tego :E Nie ma szans! Więc jak się powtórzę z czymś to... Nie bij ;( pffff ;P

Czemu Fotkowy Maniak? Bo za dużo marudziłem o foteczki od innych osób 8)
      Jeśli to oznacza zamiłowanie do robienia zdjęć to co fotografujesz? Krajobrazy, street art, portrety
      I to samo... Jeśli lubisz robić zdjęcia to gdzie są twoje własne? :P Może się pochwalisz? :> Pełno ich wszędzie, musze w końcu pokasować je :D
      Jakieś inne zainteresowania? Oj dużo ich będzie :P uwielbiam chodzić po górach <3
      Nie za długo jesteś już w Teamie? Chyba pora na emeryturę ;P Aaaa kto będzie potem rekrutować nowe moderatorki? :P
      W jakim wieku zacząłeś chliptać kawkę? :P ciężko powiedzieć, za dzieciaka skosztowałem tego napoju i to była miłość od pierwszego łyczka <3 ale musiałem trochę poczekać by zacząć pić ją normalnie :P

I... Nie mam więcej pomysłów :< Więc miłego! :papa:
      Dzięki i Miłego :thumbsup:
    • Superman wrote:

Zaqes wrote:

I to samo... Jeśli lubisz robić zdjęcia to gdzie są twoje własne? :P Może się pochwalisz? :> Pełno ich wszędzie, musze w końcu pokasować je :D Gdzie? Nie widzę. Wskaż mi drogę! (psssst! Dalej nie dałeś mi swojego Instagrama!)

Jakieś inne zainteresowania? Oj dużo ich będzie :P uwielbiam chodzić po górach <3 Twoje ulubione miejsce? Ulubiony szczyt?
      Nie za długo jesteś już w Teamie? Chyba pora na emeryturę ;P Aaaa kto będzie potem rekrutować nowe moderatorki? :P Mogę wziąć na siebie ten trudny obowiązek!

Coś o mnie o tu ^^

"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."

Ex
    • Zaqes wrote:

Superman wrote:

Zaqes wrote:

I to samo... Jeśli lubisz robić zdjęcia to gdzie są twoje własne? :P Może się pochwalisz? :> Pełno ich wszędzie, musze w końcu pokasować je :D Gdzie? Nie widzę. Wskaż mi drogę! (psssst! Dalej nie dałeś mi swojego Instagrama!)

Jakieś inne zainteresowania? Oj dużo ich będzie :P uwielbiam chodzić po górach <3 Twoje ulubione miejsce? Ulubiony szczyt?
      Nie za długo jesteś już w Teamie? Chyba pora na emeryturę ;P Aaaa kto będzie potem rekrutować nowe moderatorki? :P Mogę wziąć na siebie ten trudny obowiązek!

1. Wpadnij na zlot, to sobie pooglądasz :D poszukaj sobie w sklepie, za free dają :D
      2. Nie, Ciebie to się ciągle egzaminuje więc Ty tam siedz cichutko i pilnuj porządku :E

Heh...dzięki za odwiedzinki :kawa:
    • Naszło mnie takie jedno pytanko i dostanie je każdy z Team(poza tymi, gdzie odpowiedź jest jasna! :D )

A więc...
      Z jakim zwierzakiem się utożsamiasz? :D
      Coś o mnie o tu ^^

Ex
    • Zaqes wrote:

Czy w takim razie ten kameleon ma coś wspólnego z Fotkowym Maniakiem? Lubisz robić zdjęcia z przyczajki? :E
      Nie, wole normalnie :P hehe

Ingolf wrote:

Bry :) Cześć :)

Supcio|kawusia, czy Supcio|pianka? :D Nie da się wybrać, to musi być razem! :D
      Czy to prawda, że lubisz podrywać nowe Moderatorki? XD Kto Ci takie rzeczy powiedział?! :roll: Nie odpowiem na to :ziew:
      Czy udało Ci się zrobić idealnego selfiaczka? Nie jestem zwolennikiem selfików :P wole samowyzwalacz!!
      Czy dzień bez fotki to dzień stracony? :P Wiadomo :thumbup:

8-)
      \o