Superman - mrumciumciumcium

    • MOD

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Hej Supcioszku maly groszku :fkiss:

      Dlaczego chcialbys zostac skorkojadem ?

      W czym Ci to pomoze ?

      Jak to sobie wyobrazasz?

      Myslisz ze po takim przeobrazeniu dalej bedziesz soba ?

      Dlaczego do tej pory tego nie zrobiles ?

      Nie uwazasz ze bedzie z tego wiecej szkody niz pozytku ?


      /me masuje Supciowi poniedzialkowe zakwasy i mruczy do uszka :fkiss:



      <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
      <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
      <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
      <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
      azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
      <pad> ja wieszam marciki na scianach
      <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
      <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
      <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
    • marcik napisał(a):

      Hej Supcioszku maly groszku :fkiss:
      Witaj letnia marcheweczko :*
      Dlaczego chcialbys zostac skorkojadem ?
      Bo wydaje mi się, że troszku brakuje mi taki cech czo On posiada :O nie chce nim zostać, tylko troszku się podtuningować ;)

      W czym Ci to pomoze ?
      Wiesz jaki jestem i czym się w życiu kieruje... mniej bym się wszystkim przejmował i bardziej miałbym ludzi w...czymś :)

      Jak to sobie wyobrazasz?
      Nie wiem...nie myślałem zbytnio nad tym ;) za bardzo teraz jestem miły i dobry dla innych :roll:

      Myslisz ze po takim przeobrazeniu dalej bedziesz soba ?
      Nie chce się zmieniać, chociaż zmiany bywają dobre...nie oznacza to, że zmieniając coś nie będzie się już sobą. Chodzi o to, zeby iść dalej swoimi przekonaniami i nie robić czegoś wbrew sobie. Jeśli robi się to co uważa za słuszne to chyba jest się sobą, jeśli nas to nie męczy, nie sprawia nam bolu to chyba oki :>

      Dlaczego do tej pory tego nie zrobiles ?
      Bo nie potrafie oO zawsze byłem dobrym i miłym człowiekiem...

      Nie uwazasz ze bedzie z tego wiecej szkody niz pozytku ?
      Nigdy nic nie wiadomo...zresztą jakiś czas temu mówiłem Ci, że bez sprawdzenia jak to będzie nigdy się człowiek nie dowie...a często lepiej coś zrobić niż załować, ze się nie zrobiło.

      /me masuje Supciowi poniedzialkowe zakwasy i mruczy do uszka :fkiss:
      /me oddaje się marcikowemu masażykowaniu i z radością słucha mruczenia....mrauuu :*
    • Hej Supciku maly diabliku ]:-D :fkiss:

      Pare pytanek na dzisiejszy wieczorek mam dla Ciebie :cmok:

      Czy uwazasz sie za osobe o osobowosci nowoczesnej? Dlaczego?

      Czy masz w sumie wiecej potrzeb hubrystycznych czy transgresyjnych?

      Czy masz silna potrzebe kratyczna?

      /me cmokusia diablusia :fkiss: stawia kawusie :kawa: na stoliczku i czeka odpowiedz diabliczku :fgrin:



      <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
      <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
      <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
      <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
      azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
      <pad> ja wieszam marciki na scianach
      <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
      <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
      <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
    • marcik napisał(a):

      Hej Supciku maly diabliku ]:-D :fkiss:
      marciku, moja szalona poreczko :*
      Pare pytanek na dzisiejszy wieczorek mam dla Ciebie :cmok:
      oj jak ładnie, lubie pytanka :E
      Czy uwazasz sie za osobe o osobowosci nowoczesnej? Dlaczego?
      A rożnie z tym bywa, czasami tak, czasami nie...w jednych sprawach nie lubie zmian, w drugich bardzo ich oczekuje.
      Ogólnie powiedziałbym, że uważam się... lubie nowe doświadczenia, szanuje opinie innych, posiadam swoją... żeby bardziej się rozpisać, musiałbym więcej o tym poczytać.

      Czy masz w sumie wiecej potrzeb hubrystycznych czy transgresyjnych?
      heh...tyle się naczytałem o tym, ze cięzko mi się wypowiedzieć :D
      Jeśli miałbym się zastosować tak ogolnie do tego co masz w notatkach to...potrzeby transgresyjne...ale ciezko z nimi jest. Jeśli chodzi o zwalczanie swoich wad to nie jest z tym łatwo, każdy coś ma, co chciałby zmienić...ale z drugiej strony będąc w grupie, człowiek chce się wykazać, zeby nie być branym za 'lamke'. Jak mnie naukasz to odpowiem szczegołowiej o tym :)

      Czy masz silna potrzebe kratyczna?
      Jeśli to jest w formie negatywnej, dotyczącej narzucaniu usilnie pewnych działań i zachowań to nie mam takich potrzeb. Lubie jak ktoś stara się robić coś według własnej woli i gdy sprawia mu to przyjmność. Przymus i tyrania to największe zło tego świata.
      /me cmokusia diablusia :fkiss: stawia kawusie :kawa: na stoliczku i czeka odpowiedz diabliczku :fgrin:
      /me szmyra marcik linijeczką po pupce po czym łagodnie czmokusia :* Pani profesor :kocham:
    • Hej Supcioszku spioszku :kocham:

      Masz poczucie wlasnej wartosci ?

      Jestes z siebie dumny? Z czego najbardziej ?

      Jestes dumny z tego co osiagnales , kim jestes , kim sie stales?

      Wierzysz w to , ze mozesz zrobic wszystko ? Bardzo duzo?

      Wierzysz w to, ze jesli powiesz sobie , ze jestes w czyms dobry to faktycznie tak sie dzieje ?

      /me wykicrowywuje Supcia wieczornie :fkiss:



      <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
      <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
      <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
      <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
      azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
      <pad> ja wieszam marciki na scianach
      <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
      <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
      <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
    • marcik napisał(a):

      Hej Supcioszku spioszku :kocham:
      Hej Martuś :kocham:
      Masz poczucie wlasnej wartosci ?
      Pewnie, że mam :uhuh:
      Jestes z siebie dumny? Z czego najbardziej ?
      Czasami tak, czasami nie...roznie z tym bywa...zależy co się zrobi w danej chwili bądz czasie...ogolnie ciesze się, ze wykuałem sie i zaliczyłem Irlandie ;)
      Jestes dumny z tego co osiagnales , kim jestes , kim sie stales?
      Obecnie troszku wegetuje, najbardziej byłem dumny gdy ukonczyłem jedną szkołke i wyjechałem za pracką :) To przezycie duzo mnie nauczyło i sprawiło, ze inaczej patrzałem na życie i ludzi :)
      Wierzysz w to , ze mozesz zrobic wszystko ? Bardzo duzo?
      Pewnie, jeśli na czymś zalezy to trzeba o to walczyć...tylko czasami trzeba zrozumieć i odpuścić oO
      Wierzysz w to, ze jesli powiesz sobie , ze jestes w czyms dobry to faktycznie tak sie dzieje ?
      Hehe...ja ogolnie jestem zręcznym człowiekie i daje sobie z duza ilościa rzeczy rade :D
      /me wykicrowywuje Supcia wieczornie :fkiss:

      /me tulasi się do marcika, dotulasza się mocniej i jeszcze mocniej :* :cmok:

      Star napisał(a):

      siemaneszko ; *
      Hejusia :*
      so słychować? hehe...a dobrze :) czas jakoś leci, ociepliło się troszku i za chwilke będzie wiosna \o/
      so robisz? odpisuje na Twoje pytanka :D
      so jest grane? Słuchałem al;bumu Akona i własnie się skonczył na pytanku powyzej :P
      xD xP
      hiahuahiauha, czekamy na lato!
      SERRDUCHO!

      Buziak :*
    • /me patataja Supcia wieczornie :kocham:

      Jak podobal Ci sie dzisiejszy dzionek ?

      Co podobalo Ci sie z nim najbardziej ?

      Jak sie czujesz z tym, ze oficjalnie zostalo uznane ze jestes diabelkiem ?

      Wiesz ze czekaja Cie koniki niedlugo ? Co im zrobisz ?

      /me kicra Supcia i lekko patataja :fkiss:



      <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
      <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
      <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
      <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
      azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
      <pad> ja wieszam marciki na scianach
      <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
      <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
      <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
    • marcik napisał(a):

      /me patataja Supcia wieczornie :kocham:
      /me czuje się wypatatajowany wieczornie :* :kocham:
      Jak podobal Ci sie dzisiejszy dzionek ?
      Był cudownie :D dawno tak nie biegałem po clubie :E jednak dobrze Was odkryłem i nazwałem mulciakami :}
      Co podobalo Ci sie z nim najbardziej ?
      Chyba kudłaczenie w parku ]:-D tam chyba było najlepiej :D taka fajna przygoda z tym i tamtym ;P
      Jak sie czujesz z tym, ze oficjalnie zostalo uznane ze jestes diabelkiem ?
      haha haha ... wcale, że nie zostałem tak uznany! To Ty pierwsza zdrapałaś i w sumie wylosowałaś! Więc Ty mnie zdiabełkowałaś gdyż sama jesteś diabełkiem :ziew:
      Wiesz ze czekaja Cie koniki niedlugo ? Co im zrobisz ?
      ojoj...będe im robić to co marcikowi w czasie wojny śniezkowej ^^ patataj patataj ]:-D ale mam nadzieje, ze w przeciwieństwie do Ciebie, one będa delikatne dla mnie :E bo jak spadne z takiego to...fiu fiu :roll:
      /me kicra Supcia i lekko patataja :fkiss:
      /me poddaje się marcikowi :* ihahaha :bicz: :cmok:
    • /me wita Supcia walentynkowo

      Jak podobala Ci sie moja nowa koszulka ?

      Myslisz ze moglabym w niej isc na miasto ? :E

      Jak podobala sie jazda konikiem ?

      Bedziesz to robil czesciej i dluzej ?

      Lubisz byc przykajdankowany do kaloryfeka ? A moze lubisz kajdankowac?

      /me kicra Supcia mocno :fkiss:





      <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
      <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
      <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
      <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
      azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
      <pad> ja wieszam marciki na scianach
      <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
      <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
      <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
    • marcik napisał(a):

      /me wita Supcia walentynkowo
      Witaj serduszko :kocham:
      Jak podobala Ci sie moja nowa koszulka ?
      hrhr...zrobiła tak wielkie wrażenie, ze aż winko upadło z wrażenia ^^ Bardzo ciekawa, interesująca i dająca do myślenia :E
      Myslisz ze moglabym w niej isc na miasto ? :E
      Pewnie, mam nadzieje, że na zlocik w Kato lub gdzieś na jakieś drinkowanie weżmiesz i założysz :P hrhr
      Jak podobala sie jazda konikiem ?
      Bardzo...mimo, że to była sekundka i zakwasika czuje do teraz...było bardzo interesująco...nie siedziałem na koniku wiele lat, nawet nie pamiętałem jakie to uczucie. Bardzo mi się spodobało i mam nadzieje, że jeszcze będe miał okazje poujeżdzać sobie konika, bądz małego marcika :P
      Bedziesz to robil czesciej i dluzej ?
      Mam nadzieje, spodobało mi się i tak jak powyżej napisałem...chciałbym jeszcze pojezdzić, następnym razem może i nawet godzinke sobie wezme ^^
      Lubisz byc przykajdankowany do kaloryfeka ? A moze lubisz kajdankowac?
      hrhr...nie spodziewałem się takiego ataku na mnie jak zostane przykajdankowany...wiesz, że to było nieuczciwe tak ostro atakować bezbronnego Supcia od tyłu? :P Wole kajdankować marcik, Ona wtedy jest taka słodka i niewinna =) hrhr
      /me kicra Supcia mocno :fkiss:
      /me masuje po piersiątkach i czmoka w miejscu marcikowego serduszka :*


      :kocham:
      Walentynko
      :* :cmok:
    • Witaj Supcioszku "c nad c "
      Powiedz mi jak to z Toba jest jesli sie na kogos foszkasz czy gniewasz ? Pokazujesz to jakos , demonstrujesz w jakis sposob ? A moze mowisz wprost co Cie boli czy drazni albo zlosci ?
      Jesli jestes na kogos o cos zly wtedy probujesz to wyjasnic ? Czy wolisz snuc swoje domysly ? Uwazasz, ze masz racje i nie potrzebujesz niczego wyjasniac ?
      Jesli zloscisz sie na kogos wtedy lepiej takiej osoby unikac? Lepiej zerwac kontakt ? Czy jak to najczesciej jest u Ciebie ?
      Jesli masz zly dzien wtedy zdarza Ci sie wyladowywac zlosc na najblizszych osobach ?
      Jesli masz jakies problemy co wtedy robisz ? W jaki sposob je rozwiazujesz? Czy moze zostawiasz az same sie jakos rozwiaza?
      Czesto miewasz zle dni ?

      Mysle ze narazie starczy :bicz:

      /me nuci... u Wojtuuusia w popielniku ... :fkiss:



      <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
      <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
      <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
      <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
      azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
      <pad> ja wieszam marciki na scianach
      <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
      <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
      <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
    • marcik napisał(a):

      Witaj Supcioszku "c nad c "
      Witaj mój tajemniczusi marciku :kocham:
      Powiedz mi jak to z Toba jest jesli sie na kogos foszkasz czy gniewasz ? Pokazujesz to jakos , demonstrujesz w jakis sposob ? A moze mowisz wprost co Cie boli czy drazni albo zlosci ?
      Da się to zauważyć, ja tam się nie foszkam gdyż jest to domena kobiet ;P Jeśli ktoś mnie zdenerwuje w pewien sposób, to łatwo to zauważy... ale jak coś mi się nie podoba to zazwyczaj o tym mówie i tłumacze....wszystko zależy wtedy od tej drugiej osoby, czy to zrozumie i czy wykaze swoje zrozumienie....po powiedzenie, ze się rozumie ale pozniej nic się nie zmienia to nie jest tym sposobem na złagodzenie tego. Moje zdenerwowanie na kogoś zawsze szybko mija, taka lamka ze mnie ze szybko zawsze ulegam i nie lubie być zły na kogoś!
      Jesli jestes na kogos o cos zly wtedy probujesz to wyjasnic ? Czy wolisz snuc swoje domysly ? Uwazasz, ze masz racje i nie potrzebujesz niczego wyjasniac ?
      Zawsze staram się wszystko wyjaśnic, tak jak wyzej pisałem...że jak ide z tym do kogoś i ta osoba mówi, ze rozumie i wyglada, ze jest tak jak mowi to nie ma problemu :) Ale jeśli traktuje coś jako tajemnice i nie chce nawet w najmniejszym stopniu coś wytłumaczyć to mnie ręce opadają... a jak nic nie mówi to wtedy snuje domysły...
      Jesli zloscisz sie na kogos wtedy lepiej takiej osoby unikac? Lepiej zerwac kontakt ? Czy jak to najczesciej jest u Ciebie ?
      Jeśli się złoszcze na kogoś to zalezy wtedy od tej osoby....zależy tez o co i w ogole...jakie powody są tej złosci. Ja mało co się złoszcze, zazwyczaj złość tłumie w sobie i potem mi to przechodzi. Najgorzej jest tuz po przebudzeniu :) Powiedzmy jak zdrzemne sie po pracy to tuz po przebudzeniu lepiej mnie unikać :) A co do zerwania kontaktow...jeśli mimo zrozumienia w moim kierunku, nie widać zmian to nie widze sensu 3mać kontakt...
      Jesli masz zly dzien wtedy zdarza Ci sie wyladowywac zlosc na najblizszych osobach ?
      Hehe...nie mam tak, ze cały dzien jest zły...może kilka godzin lub chwil...ale zazwyczaj po przebudzeniu :) ale zdarza się, ze bliscy obrywaja....ale bardzo ale to bardzo rzadko....i nie robie tego na złość...
      Jesli masz jakies problemy co wtedy robisz ? W jaki sposob je rozwiazujesz? Czy moze zostawiasz az same sie jakos rozwiaza?
      Zależy...zazwyczaj mam ochote iść na piwko...żeby z kimś o tym pogadać, powiedziec co sie dzieje u mnie... A tak ogolnie to zalezy jakie to prblemy, czego dotyczą... cięzko tak jednoznacznie powiedzieć. Jeśli mnie coś gryzie to zawsze mówie o tym...
      Czesto miewasz zle dni ?
      Nie...zawsze byłem nazywany oazą spokoju :)
      Mysle ze narazie starczy :bicz:
      łoszty....bardzo cięzko było! :O
      /me nuci... u Wojtuuusia w popielniku ... :fkiss:

      mrum...zanucisz mi to dzisiaj =)
      /me szykuje swoje rączki na marcika :*
    • Hej Supcioszku :fkiss:

      dokoncz zdanka

      Najbardziej nie lubie kiedy ...

      U marcika nie lubie ...

      Denerwuje mnie ...

      Najbardziej lubie gdy ...

      W marciku zmienilbym...

      Kiedys...

      Czerwony kojarzy mi sie ...

      /me tulasi Supcia mocno i caluje na dobranoc :fkiss:



      <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
      <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
      <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
      <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
      azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
      <pad> ja wieszam marciki na scianach
      <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
      <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
      <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
    • Hej Supcioszku :fkiss:
      Hejunia Słońce :*
      dokoncz zdanka ... ok.! ale za jedno zdanko, 1 buziak! Płatne przy najbliższym spotkaniu ^^

      Najbardziej nie lubie kiedy ... nie wiem bardzo wąznych rzeczy dla mnie, których wiedza znacząco wpływa na życie oraz rożne relacje..

      U marcika nie lubie ... Ona wie czego nie lubie u niej :>

      Denerwuje mnie ... to, że marcik nie odpowiada na moje pytanka gdy patrze jej głęboko w oczka :<

      Najbardziej lubie gdy ... jestem wtulony w marcik <3

      W marciku zmienilbym... nie powiem tego publicznie! hrhr Wczoraj to pisałem :P

      Kiedys...marcik oświadczy się Supciowi :D

      Czerwony kojarzy mi sie ... z naszymi Niedzielnymi zabawami u marcika, było bardzo piekielnie i gorąco :fgrin: ]:-D

      /me tulasi Supcia mocno i caluje na dobranoc :fkiss:
      /me wtula się w marcik i głaszcze ją po ciałku, zostawiając całusy :*
    • /me mizia Supcia :fkiss:

      dokoncz zdanka

      Z daleka od swiata jestem...

      Mysle za duzo, poniewaz...

      W sytuacjach konfliktowych...

      Nie ufam...

      Kiedys postaram sie ...

      Mozna mnie zdobyc jedynie ...

      Slowo kocham jest dla mnie ...


      Superman napisał(a):

      Kiedys...marcik oświadczy się Supciowi :D

      ]:-D
      Oj ciezkie bedziesz mial ze mna zycie oj ciezkie :fgrin:

      /me tulasi Supcia :fkiss:



      <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
      <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
      <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
      <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
      azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
      <pad> ja wieszam marciki na scianach
      <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
      <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
      <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
    • marcik napisał(a):

      /me mizia Supcia :fkiss:
      /me cmokusia marcik :*
      dokoncz zdanka ... a gdzie moje buziaki za ost odpowiadanie :ziew:

      Z daleka od swiata jestem...w swoich marzeniach

      Mysle za duzo, poniewaz...jestem w niej zakochany <3 a reszte Ona sama wie :)

      W sytuacjach konfliktowych...staram się załagodzić spor

      Nie ufam...komuś, kto nie potrafi być ze mną całkowicie szczery

      Kiedys postaram sie ... nie kierować uczuciami tak bardzo jak dzisiaj i rezygnować z ludzi, którzy nie potrafią być wobec mnie ...

      Mozna mnie zdobyc jedynie ... swoim serduszkiem <3

      Slowo kocham jest dla mnie ... czymś wyjątkowym i słyszeć coś takiego od osoby do której kieruje swoje uczucia, jest czymś wyjątkowym....nie da się tego opisać =)


      ]:-D
      Oj ciezkie bedziesz mial ze mna zycie oj ciezkie :fgrin:
      Sprawdz mnie =)
      /me tulasi Supcia :fkiss:

      /me wtula się w marcik i całuje ją po ciele :*
    • /me paczkuje Supcia :fkiss:
      a gdzie moje buziaki za ost odpowiadanie :ziew:
      tu :fkiss: tu :fkiss: i jeszcze tu tez :fkiss:

      Co robisz wychodzac na spotkanie z niedawno poznana mila osoba ?

      Jakie ksiazki czytales w dziecinstwie ?

      Co myslisz o kolacji przy winie i swiecach ?

      Lubisz robic placki ?

      Wolisz robic placki czy <Ty wiesz co tu mialo byc > :fgrin: ?

      /me tulasi , glaska , sciska i mietosi Supcia aby na koncu go wycalowac :fkiss:



      <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
      <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
      <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
      <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
      azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
      <pad> ja wieszam marciki na scianach
      <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
      <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
      <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
    • marcik napisał(a):

      /me paczkuje Supcia :fkiss:
      /me prumka marcik po brzusiu :*
      tu :fkiss: tu :fkiss: i jeszcze tu tez :fkiss:
      mrum :kocham:
      Co robisz wychodzac na spotkanie z niedawno poznana mila osoba ?
      Spędzam z nią miło czas ^^
      Jakie ksiazki czytales w dziecinstwie ?
      A rózne, najbardziej lubiałem przygodowe...coś jak Przypadki Robinsona Crusoe, Tajemnicza wyspa...ksiązki J.Verne itp
      Co myslisz o kolacji przy winie i swiecach ?
      Jeśli w takiej formie jak w walentynki u Ciebie to jestem jak najbardziej za :fgrin:
      Lubisz robic placki ?
      łoszty! :uhuh:
      Wolisz robic placki czy <Ty wiesz co tu mialo byc > :fgrin: ?
      Uwielbiam spędzać czas z marcik :bicz:
      /me tulasi , glaska , sciska i mietosi Supcia aby na koncu go wycalowac :fkiss:

      /me czuje się wytulaszony, wygłaskany, wymiętoszony i wycałowany :*
    • Hej Supcioszku :fkiss:

      dokoncz zdanka

      Najwazniejsze w klotni jest ...

      Gwaltowna klotnia jest ...

      Podczas klotni ...

      W kontaktach z rodzicami ...

      Ustepliwosc jest oznaka ...

      Po gwaltownej klotni ...

      i male pytanko :fsmile:

      Jak objawia sie u Ciebie foch ?

      /me mizia Supcia , ukochuje i caluje mocno mocno :fkiss:



      <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
      <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
      <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
      <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
      azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
      <pad> ja wieszam marciki na scianach
      <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
      <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
      <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
    • marcik napisał(a):

      Hej Supcioszku :fkiss:
      Ce mulciaku :*
      dokoncz zdanka
      Tak jest!
      Najwazniejsze w klotni jest ... wzajemne zrozumienie oO oraz, zeby nie przekroczyć pewnych granic oO

      Gwaltowna klotnia jest ... zUa, ale czasami oczyszcza atmosfere i pozniej bywa dużo lepiej oO

      Podczas klotni ... trzeba wyciągać wnioski i analizować to co mówi nam druga osoba oO

      W kontaktach z rodzicami ... bywam wyrozumiały oO

      Ustepliwosc jest oznaka ... poddania się, zrozumienia bądz...jeszcze innych czynnikow oO

      Po gwaltownej klotni ... najlepiej się przytulić i posiedzieć wtulonym oO

      i male pytanko :fsmile:

      Jak objawia sie u Ciebie foch ? ... ja się nie focham! Nie wiem czo to foch :O chyba, że u marcika ]:-D

      /me mizia Supcia , ukochuje i caluje mocno mocno :fkiss:

      mrumciumciumcium :*
    • Witaj Supcioszku :fkiss:

      dokoncz zdanka :cmok:

      Spodnie w ktorych sie najlepiej czuje...

      Jesli chodzi o wyjazdy to...

      Jestem szczesliwy poniewaz...

      Uwazam siebie ...

      Inni ludzie sa dla mnie ...

      Mam w planach ...

      /me szmyra uciekiniera po stopkach piorkiem za kare :fgrin:



      <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
      <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
      <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
      <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
      azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
      <pad> ja wieszam marciki na scianach
      <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
      <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
      <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
    • marcik napisał(a):

      Witaj Supcioszku :fkiss:
      Witaj loczkusieńko :*
      dokoncz zdanka :cmok:
      Tak jest! ^^
      Spodnie w ktorych sie najlepiej czuje... to wychodzone dzinsy :P

      Jesli chodzi o wyjazdy to...cięzko znalezc towarzystwo :(

      Jestem szczesliwy poniewaz... nadchodzi wiosna \o/

      Uwazam siebie ... za spokojnego człowieka

      Inni ludzie sa dla mnie ... mili, gdyż ja dla nich taki jestem

      Mam w planach ... ożenić się przed śmiercią

      /me szmyra uciekiniera po stopkach piorkiem za kare :fgrin:

      /me molestuje marcik swoim wielkim paluchem :*
    • /me gilga Supcia tu i tam :fkiss:

      Masz czasami takie wrazenie ze zycie Cie nudzi ? Kiedy tak sie czujesz ?

      Co dla Ciebie jest idiotyzmem ?

      Czym jest dla ciebie wolnosc ? Pustym slowem czy moze jednak da sie ja sprecyzowac i odczuc?

      Jakie jest twoje zdanie na temat rozwijania przez nasze panstwo zakazow i nakazow ingerujacych coraz bardziej w nasze zycie mimo ze nie kazdy tego chce?


      /me zyczy Supciowi samych teczowych senkow o smaku truskawkowym :fkiss:



      <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
      <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
      <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
      <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
      azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
      <pad> ja wieszam marciki na scianach
      <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
      <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
      <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
    • marcik napisał(a):

      /me gilga Supcia tu i tam :fkiss:
      /me ZAgilgowuje marcik na amen! ^^ :*
      Masz czasami takie wrazenie ze zycie Cie nudzi ? Kiedy tak sie czujesz ?
      Pewno...jak nastaje okres monotoni, ze ciągle robiąc to samo czuje się jakbym wegetował...
      Co dla Ciebie jest idiotyzmem ?
      Postępowanie niektórych ludzi...
      Czym jest dla ciebie wolnosc ? Pustym slowem czy moze jednak da sie ja sprecyzowac i odczuc?
      mhy...zależy od sytuacji, od tego jak żyjemy... czuje się wolny na wakacjach bez jakichkolwiek zoobwiązań, presji czy innych rzeczy które mi psują myśli...
      Jakie jest twoje zdanie na temat rozwijania przez nasze panstwo zakazow i nakazow ingerujacych coraz bardziej w nasze zycie mimo ze nie kazdy tego chce?
      mhy...nie lubie przepisow drogowych :< jesteś miły człowiekiem i nagle przez nieuwage dostajesz mandat ;( ... a co do inszych zakazow...to ogolnie ost mały wpływ ma to na mnie...nie odczułem chyba, ze coś sie zmieniło...chyba, ze nie przychodzi mi teraz to na mysl...ogólnie duzo się gada o tym i o tamtym ale często nic to nie zmienia...

      /me zyczy Supciowi samych teczowych senkow o smaku truskawkowym :fkiss:

      /me szmyra marcik truskaweczką :*
    • /me tuli mocno Supcia :fkiss:

      Co wspominasz najlepiej z dotychczasowego , swojego zycia ?

      Jaki przedzial wiekowy, okres w swoim zyciu wydaje Ci sie ze byl najszczesliwszy ?

      Jakie zdarzenie ze swojego zycia zapamietales i myslisz, ze raczej szybko nie zapomnisz ?

      /me okrywa sie Supciowymi klaczkami i idzie spac ...dobranoc :fkiss:



      <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
      <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
      <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
      <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
      azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
      <pad> ja wieszam marciki na scianach
      <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
      <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
      <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
    • marcik napisał(a):

      /me tuli mocno Supcia :fkiss:
      Kuje...bo to chyba był najcięzszy tydzien od 2 lat oO :*
      Co wspominasz najlepiej z dotychczasowego , swojego zycia ?
      mhy...a będzie chyba kilka takich wspomniej...ogólnie to Irlandia jakoś tak mi się miło kojarzy ;)
      Jaki przedzial wiekowy, okres w swoim zyciu wydaje Ci sie ze byl najszczesliwszy ?
      hehe...mam nadzieje, ze największe szczęscie dopiero przede mną :) ale tak ogolnie to będzie okres maturalny... wtedy się działo :)
      Jakie zdarzenie ze swojego zycia zapamietales i myslisz, ze raczej szybko nie zapomnisz ?
      Śmierci...
      /me okrywa sie Supciowymi klaczkami i idzie spac ...dobranoc :fkiss:

      Wesołych Świąt :*
    • Hej Supcioszku

      Co porabiasz leniuszku jeden ?

      Masz pokoik wysprzatany na blysk?

      Kiedy moge wpasc (pozdro dla Yodka) na kontrole ?

      Co dobrego bedziesz mial na swieta ?

      Przychodzi do Ciebie jeszcze zajaczek?

      Jak spedzasz lany poniedzialek ? ]:-D

      /me pisankuje Supcia mocno i marmurkuje tez nablyszczajac masa perlowa :fkiss:



      <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
      <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
      <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
      <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
      azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
      <pad> ja wieszam marciki na scianach
      <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
      <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
      <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow