Juventus Turyn F.C.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kibicem Starej Damy jestem od kilkunastu lat. Moim idolem zawsze był i będzie Pavel Nedved, to on zaszczepił we mnie miłość do tego klubu!

Po ostatnim zwycięstwie z Napoli napawam optymizmem przed awansem do kolejnej rundy Champions League oraz przed meczem z Interem.

Wierzę, że w tym roku uda nam się wygrać puchar królów choć pretendentem do tego jest PSG i City, ale to nic! FORZA JUVE
    • Oj moim zdaniem dopóki nie zmienimy mentalności, dopóty nie wygramy Ligi Mistrzów. Niestety ale musimy się nauczyć, że w serieA gra się inaczej niż w LM. Zeszły finał pokazał przepaść między nami a Europą a wynika to z grania na pół gwizdka. Cały sezon gramy na 50-80% i oszczędzamy siły gdzie taki Real grał na 100%. W finale wykrzesaliśmy 100%, a Real nauczony grą na 100% zawsze potrafił wznieść się ponad to i zagrać na 120%. Taka moja analiza.
      Juve per sempre sarà! 01.11.1897! 120 anni!

UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31
    • Inter doznał porażki, więc trzeba ich jutro ładnie przeskoczyć w tabeli. Teraz pytanie czy to jednorazowa wpadka, czy wpadną w dołek.

UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31
    • Jutro zaczynamy wyprawę pod tytułem Puchar Włoch. Generalnie to zawsze średnio mnie obchodziły te rozgrywki, ale liczę na pierwszą jedenastkę dla Ruganiego, Bentancura i Pjacy.

UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31
    • Świetny mecz Bernardeschiego i Bentancura! Costa w ogóle mnie nie przekonuje. Niby robi wiatr, ale na koniec nie kreuje okazji na zdobycie gola. Dybala kolejny mecz dno.. nie licząc bramki. Z resztą nawet Gonzalo ma ostry zjazd formy patrząc na to co prezentował w Napoli. Nowy defensywny napastnik obok Mario nam powstaje.

UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31
    • Halo, halo, temat umarł.. a raczej OGame umiera i przy okazji tematy. Mamy luty, nadal widzimy plecy Napoli. Po boisku biega Mario zamiast Bernadreschiego i Sturaro zamiast Bentancura..

UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31
    • Mario gra zawsze choćby nie wiem co :E Lubie go, ale marnujemy potencjał ofensywny drużyny trzymając go na boisku.

UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31
    • Oj dawno mnie tu nie było hehe jak tam nastroje po transferach Perina, Caldary, Cancelo, Cana i Ronaldo? No i jak nastawienie przed powrotem Bonucciego? Jak dla mnie będzie to dramat ze strony zarządu!

UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31
    • Oczywiście, że sezon zweryfikuje wszystko.. sęk w tym, że Juventus jest taką firmą/marką, że nie może sobie pozwolić na "uczenie się na błędach".
      Ściągnięcie Bonucciego mi się nie podoba. Tym bardziej, że pozbyliśmy się Caldary, a do tego przedłużyliśmy kontrakt z Barzaglim, który ma 37 lat.
      Bardzo jestem teraz ciekaw co Max zrobi z naszą ofensywą w postaci Ronaldo, Dybala, Costa, Cuadrado, Mario, Berna. Trochę szkoda, że nie ma miejsca dla Pjacy i Keana.
      Tylko jak co sezon znowu są braki. Na lewej stronie został sam Sandro, który nie grzeszył formą w zeszłym roku, a na środku pomocy znowu nie ma nikogo z błyskiem i pazurem. Doszedł do nas Can, który jak dla mnie jest takim Khedirą i Matuidim.

UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31
    • Oj teraz po odpadnięciu z PW z Atalanta i teraz po 3:3 z Parma u siebie, to mecz z Athletico bd cięzki, ale awansujemy. Max ma to do siebie, że jest genialnym taktykiem i strategiem. Wszyscy będą płakać jak odejdzie, nie rozumiem kibiców którzy myślą, że przyjscie Zizu czy Kloppa da nam LM. Najważniejsza dominacja w lidze nad merdami z Mediolanu, Neapolu i Rzymu.
      We will fight or we will fall!
    • @Slotare ja sie z Tobą zgodze marudza o Maxie ale wpadki sie zdarzaja i puchar to najmniej cenne z trofeów bo na włoskim podwórku to Juve nie ma narazie nie maja dużej konkurencji

Oczywiście sledzę kariere Piątka i niech sie rozwija bo to Polak ale pożyjemy zobaczymy czy nie za wczesnie na zachwyty

Btw @Slotare wiesz ze Grande Giggi w tym roku przyjeżdża do Polski!!!!!!!
    • @LionKong Superman Gigi w PL? Tego nie wiedziałem, aż zaraz sprawdzę kiedy i gdzie bd.

Piątek dobrze sobie radzi ma głowę na karku, wczoraj z Paqueta fajnie współpracowali wydaje mi się, że reszta graczy Milanu musi mu zaufać w dogrywaniu piłki.

Ponoć Spaletti ma polecieć z Interu po tej porażce z bologna, wg mnie to byłby błąd. Chyba, że Marotta chce Conte i to jest ich pomysł na kolejny sezon. Na Serie A git ale pamiętasz jak Antonio nie radził sobie w LM?
      We will fight or we will fall!
    • Daty dokładnie nie podal ja myślę że może przyjedzie na mistrzostwa młodzieżowe jako ekspert komentatorski ale to przypuszczenia!!!

Co do Fridaya naszego to masz rację nie mają chyba pełnego zaufania do niego ale to dopiero 2 mecz więc nie oczekujmy cudów

Co do roszad trenerskich mam takie same zdanie jak Ty co do Juve to nie dopuszczam myśli że Zidane miałby zastąpić naszego trenera no nie dopuszczam po prostu!!!!
    • liczylem na awans Atletico i wyeliminowanie najtrudniejszego rywala w drodze po potrojną korone Barcy. Mam nadzieje, ze spotkamy sie w finale i zobaczymy widowisko na miare finału ligi mistrzow :) ( oczywiscie jezeli Barca nie zlekcewazy rywali, bo tylko to moze ją powstrzymac od triumfu ;) )