Juventus Turyn F.C.

    • sam jestem ciekaw tego dzisiejszego pojedynku z Monaco.
      oby chłopaki nie skomplikowali sobie drogi do finału na starcie.

      no i po strachu.
      2:0 na wyjeździe z Monaco.
      2 ukłucia Igły.
      2 asysty Alvesa.
      od finału dzieli nas 90 minut na własnym stadionie a w Cardiff pewnie zamelduje się Real Madryt.
      jeżeli nie w tym roku to już nigdy.
      Gigiemu się należy jak psu miska.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez GamBit ().

    • Jako fan Realu też bardzo czekam na ten mecz, choć po 2 wygranych w 3 lata nie obawiam się zbytnio ewentualnej porażki. Szanse daję równo pół na pół (no może trochę bardziej na korzyść Realu), ale jakoś jestem spokojniejszy niż przed finałami z Atletico, pomimo że Juve mi się wydaje mocniejsze niż Atleti rok czy 3 lata temu. Liczę po prostu na bardzo dobry mecz. Wydaje mi się, że wy jako fani Juve macie jednak dużo większe parcie na wygraną. To samo może być z piłkarzami, pytanie tylko czy takie mocne chcenie nie spowoduje, że Juve będzie zbyt spięte w finale. Tak czy siak, byle do soboty :)

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Dzięki ale wieksze parcie to chyba pilkarze realu będą mieć ponieważ chcą obronić puchar którego nikt jeszcze nie dokonał.
      Wszystko wyjaśni się w sobotę jestem spokojny w tym roku jesteśmy mocniejsi niż 2 lata temu dotwj pory stracilismy tylko 3 gole taka Barcelona nic nam nie wbila co jest mega osiągnięciem a wamale jednak legia 4 wbila ;) wszystko może się zdarzyć :)
    • Jako wieloletni fan FC Barcelona w mojej opinii uważam iż Juventus minimalnie będzie drużyną lepszą od Realu Madryt i wygra finał , oczywiście nie dlatego że Juve wyeliminowało Barcę z tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.
      Natomiast co do drużyny Real Madryt nic się nie zmienia Real był , jest i będzie Wielkim Klubem.

      to będzie taki rewanż Juventusu Turyn za przegrany finał w sezonie 98 właśnie z Realem 1:0 po golu Predraga Mijatovića późniejszego Dyrektora Sportowego Realu M.

      ...jak będzie zobaczymy Finały rządzą się swoimi prawami :)
      na pewno będzie to mecz pełen taktyki i strategii :E
    • Mimo, że od młodości kibicuje Milanowi to życzę zwycięstwa dla Juve. Nie wiem jak rozpatrują się na finał buki ale jesli chodzi o moją ocenę to powinno być jakieś 3-1 dla Juventusu. Może nawet 3-0 ponieważ jesli chodzi o ofensywę to obie drużyny mają podobny potencjał ale obronę to już Włosi mają o wiele lepszą.
    • Z tymi podobnymi potencjałami ofensywy to chyba jednak lekka przesada. Real od 8 lat strzela minimum 100 bramek na sezon w lidze, w tym sezonie pobił rekord europy w liczbie meczów z rzędu ze strzelonym golem. Juve oscyluje w okolicach 70 bramek.

      Juve ma lepszego bramkarza i lepszą obronę, Real za to ma lepszą pomoc i atak. To, że Juve udało się zneutralizować Barcelonę jednak o niczym nie świadczy, Real to całkiem inny zespół w ofensywie od katalończyków. Barcelona ma lepszy atak od Realu, Real za to ma zdecydowanie najsilniejszą pomoc na świecie. Buki stawiają prawie pół na pół, z minimalnym wskazaniem na Real, i chyba tak właśnie jest w rzeczywistości. Tu nie zdziwi mnie chyba żaden wynik, ani 0-0, ani 3-0 ani 0-3.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Tak jak zostało już wspomniane.. finały rządzą się swoimi prawami. To jeden mecz i jeśli popełni się błąd lub wyjdzie ze złym nastawieniem, to klapa.
      Juve per sempre sarà! 01.11.1897! 120 anni!

      UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31
    • Dramat ludzie, dramat. Dostać 4:1 w finale to wstyd. Pierwsza połowa była ok, choć przy bramce Ronaldo nasza obrona się nie popisała.. a druga połowa?! Żenada. Obrona zagrała koszmarnie, nasz argentyński atak nie grał w ogóle, a do tego my nie mamy nikogo na ławce rezerwowych.
      Juve per sempre sarà! 01.11.1897! 120 anni!

      UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31
    • Tylko pytanie czemu szkoda akurat Buffona? W tym meczu widziałem marnego kapitana. Po każdej bramce stał jak słup ze smutną miną. Czy kapitan nie powinien motywować? Zawsze uważałem, że kapitanem powinien by pomocnik.. Oj brakuje nam ofensywnego potencjału.. Pjanic miał bardzo dobry mecz dopóki nie stracił głowy. Wejście na boisko Leminy pokazało, że nie mamy startu do Bayernu, Realu i Barcelony.
      Juve per sempre sarà! 01.11.1897! 120 anni!

      UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31
    • Niestety nie dorastamy jeszcze do takich ekip jak Barcelona, Bayern i Real. Ktoś powie, że przecież wygraliśmy z Barceloną i Realem, i walczyliśmy na równi z Bayernem. Owszem.. ale kiedy było trzeba, to nas roznieśli. Śmiem twierdzić, że do tego grona dołączy Chelsea pod wodzą Cone i United także się rozkręci.
      Juve per sempre sarà! 01.11.1897! 120 anni!

      UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31
    • Schick jest już teoretycznie nasz, ale jeszcze nie klepnięty. Moim zdaniem to póki co tyle. Czytałem, że Bayern nie jest pewny czy chce sprzedawać Costę, a o N'Zonzim tylko plotki latały. Sęk w tym, że nikt z tej trójki nie podniesie naszego poziomu w LM na przyszły sezon.
      Plotki o Szczęsnym są, ale są również te o młodym Gigim.. a Marotta wypowiadał się, że obowiązkiem Juventusu jest próba ściągnięcia takiego piłkarza. Zobaczymy co tu się stanie.
      Hah no i transfery OUT. Odrzuciliśmy ofertę Chelsea za Sandro na 60mln! Boję się, że Alex odejdzie tego lata. Do tego Marotta wspomniał, że tacy piłkarze jak Lemina, Sturaro i UWAGA Cuadrado nie są zawodnikami najważniejszymi i mogą odejść.
      Juve per sempre sarà! 01.11.1897! 120 anni!

      UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31
    • Lemine Sturaro Rincon Asa lichy bym opylil.

      Jeśli uda się Coste wyciągnąć to Cuardado może odejść chyba ze na ławce będzie chciał siedzieć.Mamy dobre stosunki z Bayernem wiec myślę ze to tylko kwestia czasu i specjalnie tak jest przeciagane. De Sciglio tez za grosze może dołączyć a co do młodego Gigi to nie wiem on uparty na real ale za rokrok będzie za darmo wiec kto lepiej przekona tam pójdzie :-).
    • Rincona bym zostawił, bo radzi sobie dobrze i jako rezerwowy lub nawet podstawowy piłkarz do serieA / Pucharu Włoch się nadaje.

      Alves prawdopodobnie odejdzie do City, do tego sprzedamy Cuadrado. Hah i znowu lipa na prawej stronie.
      Juve per sempre sarà! 01.11.1897! 120 anni!

      UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31
    • Troszkę niejasno wygląda przyszłość Bonucciego i Sandro. PRzy czym jeśli miałbym wybierać, to sprzedał bym Bonucciego, bo mamy Barzagliego, Chielliniego, Benatię, Ruganiego i młodego Caldarę. Sandro nie do ruszenia!

      No i kolejny raz problemy z prawej strony, bo zostaniemy z samym Lichtsteinerem. No ale tak to wygląda jak stawia się na pół środki i nie robi nic z prawą flanką..
      Juve per sempre sarà! 01.11.1897! 120 anni!

      UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31