Wojnownik Fireredsky :)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • hehe :P ale się rozpisałeś :)

    no to są właśnie nowe gry :P chociaż w falloucie można też było spokojnie nosić w plecaku kilka karabinów i amunicję :P nie mówiąc o nieskończonej pojemności bagażnika w samochodzie :D

    na dialogi specjalnie uwagi nie zwracałem uwagi :P raczej szukałem tylko takiej opcji, że jak ktoś mnie nie lubi, to żeby dać mu powód do ataku :P
    chociaż ten krasnolud co go się spotyka przy knajpie to fajny gość :P podobał mi się jego charakter :P choć czasem jednak trzeba go było uspokajać :)

    co do systemu zapisu nie sprawdzałem :P

    w jedynkę grałem krótko :P grafika mi nie pasowała i stwierdziłem że jednak baldurs lepszy :P

    może zobaczę :P

    teraz w 1, już któryś tam raz, ani razu nie przeszedłem, nudziło mi się w pewnym momencie :D

    smacznego :P ale wolałbym bez cebuli :P

    cóż, faktycznie, w zasadzie każdy RPG to i tak w końcu cRPG :P
    może Second Life? :P ale nie wiem, w to nie grałem :D
    ale wydaje mi się, że to właśnie jest urok RPG, że emanują eskapizmem :P w końcu o to chodzi, żeby ktoś znudzony swoim życiem, wczuł się w kogoś innego i przeżył swoje życie zupełnie inaczej, ciekawiej i w ogóle w innych czasach/świecie.

    faktycznie, gry są coraz bardziej dla dzieci. Kiedyś na ale kino bodajże albo HBO leciał taki film, który pokazuje świat za ileś tam lat oczami zahibernowanych ludzi, którzy byli zwykłymi przeciętniakami :P Po wielu latach jak się budzą, to wszyscy są głupsi od nich, sąd wygląda jak TV show, a programy telewizyjne to na przykład coś w stylu ukrytej kamery, o tytule "Ała, moje jaja" co się działo, można wydedukować po tytule :D niestety to chyba prawda, ludzie grają w coraz głupsze gry, oglądają coraz głupsze filmy/programy (pozdrawiam gwiazdy tańczące na lodzie i Wildsztajna czy jak mu tam). Z pewnością będzie się rozwijała grafika, ale czy to o to chodzi? Najfajniejsze są gry ze słabą grafiką, ale super fabułą, niestety ludzie jednak wolą gry głupie, łatwe bo nie zmuszają do wysiłku i powtarzania parę razy tej samej sekwencji (jak to jest na przykład w RPG czy stealthach czy nawet zwykłych platformówkach)


    hehe, no mi też jest żal takich gierek, np. Tibia, zabijesz szczura wyskakuje ser. Cóż, w najlepszym razie powinien być ciutkę nadtrawiony, zjadłby ktoś normalny takie coś? :P Czy tak jak Ty piszesz, robaczek o zawartości ekwipunku kilku żołnierzy :P

    zadowolony z odpowiedzi? :D
  • ne :-x
    za krótka :O

    w związku z tym : :D

    - Co by było gdyby któs nie wpadł na myśl, że hydraulik biegający po łbach żółwi, wcinający grzybki i łażący po rurach może się sprzedać?
    (proponuję sprawdzić ile gier powstało na tej bazie.. to jest najbardziej dochodowy motyw w historii gier..naprawdę.. żadne final fantasy, żadne simsy, żadne Zeldy.. Tylko Pan Hydraulik :-x)

    - Dlaczego Sensible Soccer wciąga dalej nawet jeśli wszyscy twoi zawodnicy mają kontuzję, masz 10 miejsce w lidze i wszyscy są niezadowoleni i chcą Cię zwolnić a nikt nie kwapi się żeby Cię zatrudnić? :-x

    - Co trzeba zjeść żeby wymyślić grę w której żółta głowa zżera kulki, większe kulki, a po tych większych kulkach jeszcze duchy? :-x

    - Co trzeba zjeść żeby przejść wszystkie jej poziomy? :-x (ja bez skucia przechodzę maksimum 2 :-x)

    - pytania na wiedzę: Na jakiej platformie po raz pierwszy ukazał się Bombjack i jak pospolicie ta platforma była nazywana? :D
    - Jaką szczególną cechą wyróżniały się życia w Bombjack Twin? :D

    -Z jakiego statku (po którego uszkodzeniu odpłynął w przestrzeń kosmiczną) pochodził Vaus?

    -Co najbardziej lubią krzaty z Harvest Moon? :]

    koniec pytań na wiedzę..

    ^[size=0] [/size]^

    -Dlaczego nawet jak wymyśli się grę, która 10 lat temu urywała by ludziom nocki, to teraz zagrają w nią tylko fanatycy gier sprzed n-lat w liczbie 24...

    ych?..
    branoc ^[size=0] [/size]^
  • :P ja Ci dam za krótka :D

    1. Cóż, jak dla mnie nie miałoby to dużej różnicy :P W mario chyba nigdy nie grałem, a z gier tego typu to chyba tylko Super Tux :P
    ewentualnie jeszcze Jazz Jackrabbit 2, ale to już trochę coś innego, bo jednak potworki się likwiduje ze spluwy :P
    2. Mam nadzieję że mówisz o 1, a nie sequelu :) W to grałem jeszcze u kuzyna na amidze a parę lat temu i na pececie :) Jakoś nie kojarzę takiej sytuacji :P może dlatego, że nie grałem zbyt dużo meczów tylko symulowałem XD a jak sobie przypomniałem jak się gra, to już grałem z kuzynami w puchar świata czy coś takiego ;)
    3.4. - nie znam gry o_0
    5-8 - eeee? :P

    9. bo teraz gracze stawiają na grafikę w grach, a jak gra ma tylko dobrą fabułę, to większości się w to nie chce grać :P a grafika w końcu i tak nudzi i się kupuje nową inną grę i tak zarabiają koncerny growe :|
  • tortoise napisał(a)
    dlaczego jeździsz zgodnie z przepisami?
    raz, że można dostać mandat, a to wiąże się z karą finansową, a ja dbam o swój budżet :P a po drugie, uważam, że jeśli ktoś ustalił, że można w danym miejscu jechać z taką a taką prędkością, lub że nie można tam zaparkować, tzn. że ma rację. Z resztą jak będę jechał za szybko i jakieś dziecko mi wbiegnie na drogę, to cóż, moja kariera prawnicza może się skończyć, zanim się zacznie

    tzn. że nie miałeś nigdy mandatu?
    nie, ale prawo jazdy mam od połowy czerwca i jeżdżę parę razy na miesiąc :P

    a w ogóle czym się wozisz?
    Peugeot 206 1.4 mojego taty. Ładny i przyjemny w prowadzeniu samochód, z tym, że, jak już pisałem, trudno się manewruje :P

    nie żałujesz wybranej drogi życiowej?
    masz na myśli zostanie moderatorem? :D nie, przez parę pierwszych dni się zastanawiałem czy to był na pewno dobry pomysł, ale szybko stwierdziłem, że to był jednak dobry krok :) Natomiast jeśli chodzi o wykształcenie, to myślę, że dobrze. Ale przekonamy się po 1 sesji :D A jeśli chodzi o coś jeszcze innego to pisz
  • wybierzesz się kiedyś na zlot:>?
    choćby we Wrocławiu?
    co jest bardziej ekonomicznego:
    hamowanie silnikiem czy hamulcem roboczym?
    czy jak dojeżdżasz do świateł (masz czerwone, i widzisz je z daleka) to czy zdejmujesz nogę z gazu i toczysz się siłą rozpędu do świateł, po czym wciskasz sprzęgło i się zatryzmujesz (ewentualnie redukujesz i jedziesz dalej - jeżeli się światło zmieniło) czy wrzucasz luz.. dotaczasz się do świateł i zatrzymujesz się używając hamulca nożnego?

    Co to może być, trzeci dzień nie chce mi się robić?!
  • tortoise napisał(a)
    wybierzesz się kiedyś na zlot:>?
    wiesz, ja jestem leniwy :P ale może kiedyś w końcu pójdę :) w zasadzie już byłem 2 razy na takim minizlocie :p raz 3 osoby, drugi raz 4 :P
    choćby we Wrocławiu?
    no w zasadzie to tylko we Wrocławiu na razie będę mógł
    co jest bardziej ekonomicznego:
    hamowanie silnikiem czy hamulcem roboczym?
    przypuszczam, że to pierwsze (chyba, że roboczy to ręczny, nie pamiętam którego z nich dotyczyła ta nazwa xD) :P choć z drugiej strony może się niefajnie zrobić, jak zrzuci się z 5 na 2 :P
    czy jak dojeżdżasz do świateł (masz czerwone, i widzisz je z daleka) to czy zdejmujesz nogę z gazu i toczysz się siłą rozpędu do świateł, po czym wciskasz sprzęgło i się zatryzmujesz (ewentualnie redukujesz i jedziesz dalej - jeżeli się światło zmieniło) czy wrzucasz luz.. dotaczasz się do świateł i zatrzymujesz się używając hamulca nożnego?
    hmm... generalnie na luz i jadę a potem hamulec

    Co to może być, trzeci dzień nie chce mi się robić?!
    hmm... umyć? uczesać? :P
  • czemu tu nikt nie zagląda?
    co cię skłoniło do wybrania takiego kierunku studiów?
    nie sądzisz, że w naszym społeczeństwie takich ludzi jest aż nadto?
    masz sklerozę?
  • tortoise napisał(a)
    czemu tu nikt nie zagląda?
    może jest tak, jak pisał Jeth. Moderator wojen, to jest bardziej urzędnik, który tylko usuwa posty i dla użytkowników to jest obojętne kto nim jest i nie przywiązują uwagi do nicka :P Albo nikt mnie nie lubi :(

    co cię skłoniło do wybrania takiego kierunku studiów?
    hmm... w zasadzie nie wiem :P zainteresowałem się tym jakoś pod koniec gimnazjum, stwierdziłem chyba, że to jest dość fajne, w przeciwieństwie do kierunków ścisłych (byłem w klasie matematyczno-informatycznej) i tak zostało :P w zasadzie to w pewnym sensie jest przypadek :P no ale tak jak mówię, nie żałuję tego :) jak mi się uda przeżyć studia i aplikację, to myślę, że będę zadowolony :)

    nie sądzisz, że w naszym społeczeństwie takich ludzi jest aż nadto?
    biorąc pod uwagę poziom respektowania prawa przez Polaków i liczbę przestępstw, nie :P jest ich za mało :)

    masz sklerozę?
    tak :| a czego znowu zapomniałem? XD



    Demarus napisał(a)
    kibicowałeś Masie, czy Hamiltonowi ?
    żadnemu, nie interesuję się formułą 1 ;) nudny sport moim zdaniem

    ulubiona marka samochodu ?
    Peugeot. Fajne są też Aston Martiny i Maserati, ale o tym można tylko pomarzyć :P

    masz zwierzątko ?
    Nie. Kiedyś miałem rybki i chomika
  • Fireredsky napisał(a)
    Albo nikt mnie nie lubi :(


    Ja Cię lubię ^^. I będę tu od czasu do czasu pisać, o!

    Czy lubisz moderować forum?
    Czy raczej traktujesz to jako przykry obowiązek?
    Jaką książkę przeczytałeś ostatnio?
    Co byś mi polecił do przeczytania ^^?

    Mru ;*
  • Demarus napisał(a)
    też miałem rybki i chomiki =)
    te 1 są trochę nudne, za to chomiki są fajne :) tylko szkoda, ze tak krótko żyją, potem szkoda :(
    a jaki sport Ciebie interesuje ?
    tak do oglądania to w zasadzie żaden, czasem jakiś mecz piłki nożnej w TV obejrzę i tyle
    sam za to lubię trekking (chodzenie po górach) i tenis



    Hellgirl napisał(a)
    Fireredsky napisał(a)
    Albo nikt mnie nie lubi :(


    Ja Cię lubię ^^. I będę tu od czasu do czasu pisać, o!
    Ja Ciebie też :) i cieszę się ;)

    Czy lubisz moderować forum?
    no nawet :) nie lubię raportowania :P

    Czy raczej traktujesz to jako przykry obowiązek?
    jak dostaję zgłoszenie do tematu, gdzie na 3 stronach są 2 RW i trzeba ustalić czy reszta to spam czy zwykła dyskusja, to niestety tak :P

    Jaką książkę przeczytałeś ostatnio?
    ostatnio.... hmm... chyba "Proces" Kafki, we wrześniu jak byłem w Tatrach ;) ale rzadko czytam takie książki :P

    Co byś mi polecił do przeczytania ^^?
    zależy co lubisz :P

    Mru ;*
    mrum :*



    Sheppard napisał(a)
    Dalej prowadzisz turniej szachowy :D:D?
    ech :P prowadzę tylko turnieje w piłkarzyki na wp/kurniku xD
  • Grałem kilka razy w tenisa - chociaż grać nie umiem xP
    Uprawiasz go czynnie , czy tak z kolegami :> ?
    A jak oglądasz już piłkę nożną to kibicujesz komuś? czy tak sobie po prostu patrzysz w ekran telewizora;] ?
  • Demarus napisał(a)
    Grałem kilka razy w tenisa - chociaż grać nie umiem xP
    no ja tak zaczynałem, od okazyjnej gry z kuzynem na kortach koło jego domu :P oboje nie umieliśmy, ale była zabawa :)
    Uprawiasz go czynnie , czy tak z kolegami :> ?
    uczę się prywatnie u faceta, który dał ogłoszenie w necie, że uczy :)
    A jak oglądasz już piłkę nożną to kibicujesz komuś? czy tak sobie po prostu patrzysz w ekran telewizora;] ?
    raczej nie kibicuję, co najwyżej dobrze życzę drużynie z którą gra Polska, lub Polsce. Zależy od tego jak 'nasi' grają :P jak graliśmy z Niemcami, to Polsce, tak samo z Czechami ostatnio. Ale już jak przyszedłem tuż przed 1 bramkna na mecz ze Słowacją i zobaczyłem jak strzelili nam tę bramkę, to zacząłem kibicować Słowakom :P z czystej przekory i może naiwnej wiary, że jak dostaną lanie, to się czegoś nauczą. Ale wiem, to jest bardzo naiwne :P
    a jeśli chodzi o patrzenie, to podobają mi się mecze Lecha Poznań, grają ofensywnie, mają dziurę w pomocy, także jest ciekawie :) jak nie jedna strona, to druga ma akcje :P Nie lubię "meczów na poziomie" typu faza pucharowa LM, bo tam grają już trochę za pasywnie. No i mało bramek.


    slash90 napisał(a)
    lubisz star wars?
    nie za bardzo
    pociąga cię hardrock??
    hmm... wydaje się, że nigdy nie miałem czegoś z tego gatunku w winampie :P generalnie wolę średnie kawałki, ani żeby nie było takie smętne, ani żeby mi ryczeli z głośników :P jeśli spełnia to ten warunek, to może być :P Guns N' Roses czy coś w tym stylu?
    nie znam :P ale zobaczymy :>


    tortoise napisał(a)
    czemu nie chodzisz/jeździsz na zloty?
    za mojej kadencji były 3, na 1 już nie miałem jak wpaść nawet :P Dopiero zaczynałem
    na 2, to akurat byłem chory i rodzice mieli rocznicę, więc nie bardzo wypadało. No i nie ukrywam, że mi się specjalnie nie chciało. Jakoś tak. W ogóle nie lubię chodzić na imprezy :P Wiem, jestem nieżyciowy i aspołeczny :P Ktoś mi to już mówił xD Ale w sumie trochę żałuje, że nie wpadłem, mogło być fajnie :|
    A teraz, to tak jak Ci na ircu pisałem, nie mam możliwości, nikt mnie do Łodzi samego nie puści :P a tym bardziej z (nie)znajomymi z OGame :P
    ale nawiasem mówiąc, to byłem na 2 minizlotach :P pierwszy 3 osobowy, a drugi 4 osobowy :P
    myślisz, że będzie okazja się spotkać?
    może jeszcze się uda :P jak będzie we Wrocławiu :)
    No i nie piję tyle co Wy :P Nie lubię alkoholu w dużych ilościach :P


    w ogóle to jakiej muzyki słuchasz?
    tak jak pisałem wyżej, rock, ale nie za lekki i nie za ciężki :P coś tam wrzuciłem w temacie 'czego słuchają modzi' czy coś takiego :P znajdziesz :)
    co robisz w wolnym czasie?
    siedzę przy kompie o_0 czasem się wezmę za książkę (ale ostatnio rzadko, jakoś nie mam ochoty) lub za naukę (trochę częściej, ale to bardziej z przymusu niż z własnej woli) :P
  • ZAiMeR napisał(a)
    Wrócisz kiedyś do chomikowego nicka i jeszcze lepszego chomikowego avka? :P
    może kiedyś :)
    Znasz imiona wszystkich reniferów Mikołaja?
    znam Rudolfa, ale wydedukuje resztę :) Lothar, Rodryg, Hardraad, etc. zgadłem? :D


    Sheppard napisał(a)
    Czesc OgienCzerwoneNiebo :fsad:
    cześć passterz ;)


    Vardamir napisał(a)
    Hejka!

    Czemu nie spamujesz z nami na IRCu?
    trochę spamuje, ale to Sheppard jest od nabijania postów na ircu :D
  • DeathStar napisał(a)
    Co myślisz o FC minikrona?
    Ulubiona emotka?
    Ulubiony zwierz?


    a jest jeszcze? :D
    chyba :P
    chomik xD

    Sheppard napisał(a)
    Dlaczego mnie lubisz? :D


    wprowadzasz wesoły klimat :P

    Hancolet napisał(a)
    Sheppard napisał(a)
    Dlaczego mnie lubisz? :D


    buahaha. Daj spokoj, Ciebie nikt nie lubi :P

    Fire mnie lubi :D
    prawda? :xsneaky:


    może :P

    slash90 napisał(a)
    Jakiej muzyki słuchasz? (zespoły)


    Może Punku albo metalu coś?

    Fajnie gorzów wlkp. ^^


    The Rasmus, Green Day, Chumbawamba, Sum 41
    z tego co czytałem we właściwościach piosenek, to niektóre utwory tych 2 ostatnich zespołów zaliczane były do punk rocka, natomiast takich typowo punkowych zespołów jak np. Nirvana (o ile się nie mylę :P ) to nie słucham. Metalu w ogóle nie :P wolę spokojniejsze utwory.

    Ano fajnie :P
  • O jaaaa. Skandal, bo idol uni 12 teraz dopiero się wpisuje Ci w CT :P :)

    Czemu sojusz Piraci, a nie TeN lub Shadowsi?
    Czemu wojny, a nie tytany?
    Jak myślisz czemu ja Cię nie egzaminowałem z regu forum? :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez David ().

  • muszę sobie podbić temat ^^

    David napisał(a)
    O jaaaa. Skandal, bo idol uni 12 teraz dopiero się wpisuje Ci w CT :P :)

    Czemu sojusz Piraci, a nie TeN lub Shadowsi?
    Czemu wojny, a nie tytany?
    Jak myślisz czemu ja Cię nie egzaminowałem z regu forum? :)


    foch! :P
    bo od nich dostałem konto xD z resztą Shadowsów nie lubię, a TeN trochę upadał, teraz już upadł :P
    bo zamiast pracować, to wolisz nic nie robić :( a tak fajnie jest na forum :P i IRCu ;p