Wojnownik Fireredsky :)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Skąd są chomiki?
    Lubisz ryż czy makaron? a może kluski?
    Jak spędzasz wolny czas?
    Jakiś sport?
    Szklanka w połowie pełna czy w połowie pusta?
    Jakie masz zdanie w sprawie o której nie masz pojęcia ale cię o nią pytają i domagają sie odpowiedzi?
    częsciej bywasz wstrząśnięty czy zmieszany?
    z czym był ten naleśnik i gdzie to było?
    Podasz wyniki meczy na Euro 2008 ? teraz bo chyba postawię tylko zastanawiam się jaki wynik obstawic i kto strzeli bramki (jeśli podasz minuty i będzie się zgadzac to sie podziele)
    Kto wygra Euro?
    Uważasz że Polska-Ukraina zdąży ten tandem na Euro 1012? dlaczego nie zdąży?
    Wyraz który szczególnie lubisz powtórzyc sobie (może byc niegramatyczny)
  • Mordrek
    1. to zależy które :P Boo był miniaturką wielkiego chomika z kosmosu (Baldrur's Gate :P )
    ze sklepu zoologicznego ^^
    2. ryż, kluski też ok ;) baaardzo nie lubie gotowanych ziemniaków - to dla Poznaniaków :P
    3. a nie widać? :P przed komputerem XD
    4. trekking
    5. zależy od humoru
    6. "czego znowu oni ode mnie chcą?"
    7. raczej nie
    8. afair z cukrem :P kiedyś tak jadłem. w kuchni, w mieszkaniu w Gorzowie :P
    9. hahaha XD
    10. ten kto więcej da, jak zwykle
    11. nie zdąży, mamy super prawo, super chętnych ludzi do pracy i super chętny do pracy parlament :)
    12. "jeja" :P lub "jeja powiedz". Np. orędzie pewnego pucułowatego pana, (tego co dziwnie zakłada słuchawki), było takie interesujące, że jeja powiedz.
  • Muchomorek
    1. w kratkę
    2. czarny
    3. pióro
    4. masz na myśli zegarek? :P tryb 24 lub 12h? :P jeśli tak, to 24
    5. 7
    6. biały
    7. różnie :) zależy co to ma być w tym kolorku
    8. biały
  • niemozliwe ze tak ten temat upadl. UP! :D:D
    ale i kilka pytan:
    Jak strzezesz moralnosci?
    jaka masz moralnosc?
    czy bywasz niemoralny?
    czy moralnosc ma racje bytu? uzasadnij
    masz jakas maksyme/motto zyciowe?
    ulubiony cytat ktory lubisz sobie czasem powtarzac i zrodlo?
    dlaczego?
    ksiazka ktora cie rozczarowala a ktora zaczarowala (urzekla)
    najdziwniejsza akcja jaka zrobiles i jaka ci sie przytrafila
    ile osob juz upomniales?
    kopsniesz sie jak sie uda do wawy na nami? szczegoly wstepne na GG.
    Bywasz w lumpexach? i czy tam cos kupujesz?
  • Mordrek

    1. z mieczem w ręku :D
    2. myślę, że wysoką
    3. czasem :>
    4. myślę, że tak. co to by było, gdyby każdy kradł i mordował?
    5. Raczej nie
    6. "A to Polska właśnie" - "Wesele" ;)
    7. zazwyczaj w takim kontekście, że coś mogło się zdarzyć tylko i wyłącznie w naszym kraju :D
    8. książka od wosu o_0 a zaczarowała, myślę, że "Duma Kartaginy"
    9. nie pamiętam :P
    10. upomniałem koło 15-20 warny dostało kilka osób
    11. raczej nie :P
    12. nie
  • Fireredsky napisał(a)
    Muchomorek
    1. 2. bo nikt mnie nie lubi :(

    ja cie lubie =)
    zatem jak polacy sie pakuja do domu.. to kto wygra euro 2008?
    i dlaczego holandia? ;)
    dlaczego remis to porazka?
    czy remis moze byc porazka?
    a moze zwyciestwem?
    ile rozdales juz warnow i dlaczego?
  • Mordrek
    1. cieszę się ^^
    2. Holandia lub Portugalia
    3. bo świetnie grają i ładne gole biją :) nie to co nasi :P
    4. gdyż nic nie daje
    5. może, tak jak w meczu Polska-Austria
    6. może :P jak zremisujesz bitwę z top1 i masz mniejsze straty ^^
    7. nie liczę już :) głównie za flame i obrazę/wulgaryzmy
  • Niemcy - Hiszpania lub Niemcy - Rosja :)
    nie wiem :D
    miała mniej szczęścia
    nie wiem, nie obchodzi mnie to ;) moim zdaniem powinno się stosować do zasady prawo działa wstecz i powinno się zostawić w spokoju wszystkich SBków i tak dalej. To tak jakby teraz Donald kazał powsadzać do więzień członków PiSu :P

    a dobrze się czuję :)

    zaraz dodam parę info do 1 strony tematu :)

    a tu taka moja amatorska mini-galeria ^^
    fireredsky.digart.pl/


    i foooootki :D

    Jak byłem mały...
    Ja i moje talenty artystyczne
    Tak oficjalnie
    W górach
  • trzeba było ładnie poprosić, to by były wcześniej :D
    teraz tylko można ładnie prosić o więcej ^^

    a propos tej fotki, akurat recytowałem wiersz pt. "Pan profesor Księżyc" :D dostałem wyróżnienie :P

    1. Na początku siedzenie przed komputerem, wyjazd do/wizyta u mnie Sendera :> gdzieś na 1 tydzień - nie wiem jeszcze gdzie. A we wrześniu 2 tygodnie w Tatrach :D
    2. Muszę powiedzieć, że całkiem fajnie :) Mimo pierwszego wrażenia. Przyjemna atmosfera, sztres-testy, IRC. Lepiej niż mi się wydawało :D
    3. Myślałem, że mimo wszystko jest mniej sformalizowana. A team uważałem za grupę ludzi, którzy nie mają co robić i wyżywają się na biednych userkach. Na szczęście się myliłem :D
    4. Lubię :) Nawet bardzo.
    5. Hiacynt. I jeszcze są takie fajne kwiatki, co rosną na początku wiosny, kolorki: biały, fioletowy, żółty i mają takie długie trawowate liście z białym paskiem po środku. We Wrocławiu rosną w wielu miejscach, przy drogach, w parkach. Nazwy zapomniałem XD
    a oba kwiatki kojarzą mi się z nadchodzącą wiosną :)

    EDIT: 2 kwiatek to krokus :P
  • oooo Firer ma juz temacik .... no to zaczynamy

    czarny czy niebieski ?
    dlaczego niebieski ?

    Uni 12 czy Nowsze Uni ?
    ja ciebie tez ^^

    czemu mod a nie Go ?
    lama :P
    3.558%,2182%,578%,477%,468%,406%,343%,314%,100%,15%= 8.441 % w dziale ST
    Ukaszo | no... bo mnie wkurzaja galaktyczni mordercy i inne armagedony...
    Pajhi | ja nie grajac od 5miesiecy poszedlem w gore o 30miesc
  • Fireredsky napisał(a)
    1. Na początku siedzenie przed komputerem, wyjazd do/wizyta u mnie Sendera :> gdzieś na 1 tydzień - nie wiem jeszcze gdzie. A we wrześniu 2 tygodnie w Tatrach :D


    a dokladnie? Bo juz od jakiegos czasu probuje sie dowiedziec ale nie moge :P w tenisa musimy w koncu partie dokonczyc

    PES czy Fifa? :P
    Medival czy Rome?
    Medal of Honor czy Call of Duty?
    GTA czy Mafia?
    Tibia czy Lineage?
    OGame czy Galaxywars?
    u12 czy u680?

    to tyle :P potem jeszcze cos wymysle zeby Cie pomeczyc :P
  • Tomi
    1. czarny
    2. niebieski czasem też jest fajny :P ale taki ciemny błękit
    3. u12 :P więcej znajomych
    4. bo jako mod mam doświadczenie i mi się podoba :P a o pracy GO nie wiem nic :P

    Sender
    1. mi się zdaje, czy tego tenisa kończymy już 2 rok? XD A czy to moja wina, że moja mama zapomina zadzwonić do Twojej i to ustalić? :P
    2. Medieval 1 :P może dlatego, że najdłużej w niego grałem i to moja 1 gra spod znaku TW. A jak masz na myśli M2 czy Rome, to Rome :)
    3. Call of Duty
    4. Mafia
    5. W Lineage'a nigdy nie grałem ^^
    6. OGame
    7. u12
  • czemu tu tak cicho ?

    brunetki czy blondynki ?
    ładne i glupie czy mądre i brzydkie ?
    3.558%,2182%,578%,477%,468%,406%,343%,314%,100%,15%= 8.441 % w dziale ST
    Ukaszo | no... bo mnie wkurzaja galaktyczni mordercy i inne armagedony...
    Pajhi | ja nie grajac od 5miesiecy poszedlem w gore o 30miesc
  • a jeśli nie ma takiej opcji? :-x
    jeśli jest tylko ładna i gupia / mądra, ale niezbyt cudnej urody? [;
    to co wtedy? :O

    Z jakiego państwa tworzysz z reguły Imperium w Medievalu? :P i czemu nie z Polski :P

    masz do polecenia jakiś dobry serial do obejrzenia? ^^
    podpowiem - dobry nie znaczy popularny..
    żadnych lostów, prison breaków etc.. coś ambitnego ^^
    może być starsze ^^
    coś co warto by obejrzeć zimnymi wieczorami po wyżyciu się na userkach :P
    ^^

    Zaglądasz tu czasem? ^^'
  • jeth
    a może być złoty środek? :P
    hmm... ale skoro albo - albo to nie wiem :P nie mam/nie miałem dziewczyny, więc trudno ocenić jaka sprawdza się lepiej XD

    ale niech będzie 'mądra, ale niezbyt cudnej urody' :P wszak to drugie określenie można traktować jako urodę przeciętną ;) a inteligencja ważna rzecz :) żeby potem się nie trzeba było wstydzić :P

    w Medievalu. Hmm... :P w 2 nie grałem za długo, bo mi się przycina (mój komputer z niewiadomych powodów lubi się zaciąć przy 99% nowych gier i przy niektórych starszych mimo, że spełnia wymagania. Jakiś pomysł czemu? XD) i grałem chyba tylko Anglią - pale przed łucznikami są niezastąpione :P zwłaszcza jak wróg ma dużo kawalerii i się w nie wbija :)
    a w jedynce to grałem Polską, Francją, Anglią, Rzeszą i Włochami (ale krótko), najfajniejsze imperium zrobiłem grając Polską (głównie środkowa i wschodnia Europa, oraz tereny Niemiec i Turcji, Skandynawia i coś tam jeszcze) i Anglią (większość wybrzeży Europy)

    serial, hmm... Sąsiedzi/Pat&Mat/A je to! :P znasz? XD taka fajna kreskówka Czeska, no i MD House (lub po polsku dr House :P ) Lost nie oglądam od pierwszych odcinków 3 serii a PB od połowy 2, znudziło mnie XD
    generalnie seriali nie oglądam, wolę filmy :) nie nudzą się :P

    zaglądam, jak ktoś napisze posta - mam powiadamiacza :P a że ktoś pisze rzadko, to rzadko zaglądam :P
  • yhym ^^'
    powiadamiacza ^^'
    ...
    no cóż :P

    Polska nie jest zła w jedynce :D tylko problem z nią taki, że gra się za łatwo ^^
    Nie lubimy łatwizny :x
    Pat a Mat? Kpisz sobie ze mnie? :P oczywiście że znam :P Ja jestem zgrzybiały stary pryk :x ja Sąsiadów mam tak oklepanych, że.. dziaaaaa ^^'
    Mój najmocniejszy argument :x


    A gdyby dziewcze nie miało złotego środka? :x
    ech, no dobra :P i tak wiem, że wybrałbyś prywatną elektrownie + komputer 2000W z 3 kartami graficznymi, 8 Giga Ramu i 4GHz procka :x
    i masz złoty środek :x
    i monitor CRT 12 cali :x
    monochromatyczny :x

    Gdybyś miał obrać pięciu najważnieszych ludzi dla historii świata.. Pięciu, którzy mieliby na niego największy wpływ, a do tego nie wywołali żadnej wojny, nic nie wysadzili, ani nic z tych butów.. czysto pokojowo.. Ktoby to był? ^^

    Jak myślisz, zrobią mi nowego Thiefa? :x

    I czy kiedyś jeszcze Wormsy będą w 2d? :X
    ech :(
  • jeth napisał(a)
    A gdyby dziewcze nie miało złotego środka? :x
    ech, no dobra :P i tak wiem, że wybrałbyś prywatną elektrownie + komputer 2000W z 3 kartami graficznymi, 8 Giga Ramu i 4GHz procka :x
    i masz złoty środek :x
    i monitor CRT 12 cali :x
    monochromatyczny :x


    hehe ;)

    no w sumie faktycznie Polską gra się łatwo :P Chyba, że Watykan podbija większość Rzeszy, Włochy i zaczyna się walka z Państwem Kościelnym o Bałkany :D ja tak miałem :P a potem mi rozbili główną armię, bo najpierw schowali się w lesie i działa nie trafiały, a potem zlekceważyłem arkebuzjerów, których miałem na flance i źle się to skończyło :P

    to innych fajnych seriali nie znam :P

    to z 5 ludźmi to nie wiem :P gdybym miał 1 do wyboru to postawiłbym na siebie XD aha, nie wierzę w takie hasełka jak ogólnoświatowy pokój, żadnych wojen, etc ;) to jest niemożliwe :)

    a co to stary Thief? :P żebym mógł się ustosunkować, do 'nowego Thiefa' :P

    wormsów w 2d pewnie już nie będzie, a szkoda, bo te nowe to o kant tyłka rozbić :P grałem pół godziny i poszły z dysku :) ale jak już z fallouta zrobili fpsa, to na gry w 2d raczej nie ma co liczyć :P chyba, że we flashu :)
  • Bądź dobrej myśli :x
    Chociaż w sumie jak widzę kolejnego Diablo.. Następnego Gothica.. Co zrobili z Raymana =.= Jak wygląda Neverwinter Nights 2 =.= to może lepiej niech zostawią już gry w spokoju... =.= i zajmą się produkcją słodyczy ^^"
    Tylko Sid Meier robi swoje :D od lat :P
    Chociaż i tak najbardziej ucieszyła mnie premiera Duke Nukem 3D na Xboxa :D
    to nic, że nie mam Xboxa i nie będę miał :D
    Ale jest jeszcze ktoś kto chce w to grać :D
    mruuum ^^

    Co do thiefa ^^


    Stealth ^^ jeden z lepszych ^^
    gry-online.pl/s016.asp?ID=8195
    opis wszystkich 3 części ^^
    Mam antologię :P Stoi właśnie przede mną :P Wysunięta, nie wiem czemu =.= i kuuuuusi =.=
    ale nie damy się ^^
    hrhrhrhr ^^
    my nie z tych ^^

    Watykan podbija większość Rzeszy? :x
    ...
    Grumpu? ^^'
    Odbiło im? :P
    Poza tym, w walce o pokój na świecie ty już dawno powinieneś podbić Rzeszę, a nie pozwalać na to Watykanowi :O
    I nie wolno ignorować arkebuzerów ^^
    pierwsza podstawowa zasada :P
    nikogo nie wolno ignorować ^^
    Tymbardziej na flance ^^"
    i pewnie jeszcze stałeś w depresji :P w zakolu rzeki :D no nie wiem :P

    Jeszcze jedno mnie irytuje w Medievalu :P
    że tak łatwo wygrać samą masą.. W Shogunie tak nie było, ich jest 2-3 razy więcej, a i tak dobre planowanie i strategia mogą ci dać zwycięstwo..
    w Medievalu bierze się jedną kupę ludzi, drugą kupę ludzi i ja-ha! ^^
    Jak nie padną po drodze to masz zwycięstwo :P A o taktyce pomyślimy jak będą mniej więcej równe siły :P
    Troszkę to irytujące :P
    Ale i tak lubiłem Medievala ^^

    i część oficjalna :P
    Jak wrażenia 1 października ^^'
    Ugotujesz mi obiad? ^^"
    (kanapki się nie liczą)
    Where is the love? :(
    Którą ze starych gier chciałbyś zobaczyć odnowioną/jej kolejną część/serial w oparciu o wydarzenia z gry :D
    Dlaczego filmy na podstawie gier są takie słabe?
    A gry na podstawie filmów jeszcze słabsze :x

    i na razie dam Ci spokój :P
    miłego :D
  • w Diablo żadne nie grałem :P tak jakoś mnie ominęło
    Gothic 3 jest średni, fakt :P zwłaszcza te tekstury co się przenikają ^^
    w Raymana też nie grałem :P
    a Neverwinter Nights 2 mi się podoba :P nawet bardziej niż 1, może dlatego, że najpierw grałem w 2 :P

    a gry od Sida Meiera są świetne :)

    a Duke Nukem 3 D był pierwszą grą w jaką grałem :P jakoś znalazła się na moim nowym komputerze jak go dostałem na komunię :P ciekawe, że ten sklep jakiś czas później padł za handel nielegalnym Windowsem i innym oprogramowaniem ^^

    hmm... może i ciekawe :P ale nie lubię takich gier, gdzie trzeba się skradać :P za dużo cierpliwości wymaga :D

    nie moja wina, że Państwo Kościelne zrobiło się jakieś agresywne w tej rozgrywce :P a ja zamiast Rzeszą zajmowałem się Bizancjum i Złotą Ordą - nie spodziewałem się, że jednostki mogą wyjść zza mapy :P i jak planowałem uderzenie na Rzeszę, to się okazało, że połowy już nie ma o_0

    no w tej bitwie użyłem właśnie takiej taktyki jak opisujesz poniżej :P

    hehe :) fajne były bitwy po kilka tysięcy osób, co to naprzemiennie z komputerem się wysyłało na siebie posiłki które właśnie przybyły :P

    1 paździenika? hmm... od rana gram w Baldursa :P
    jeśli masz na myśli studia to wczoraj miałem rozpoczęcie :P takiego b...ałaganu nie widziałem dawno :D 390 osób stało do 1 pani co wydawała legitymacje :P

    nie umiem gotować (z wyjątkiem wody na herbatę i pierogów) :P czasem tylko coś podgrzeję, ale dziś już nie mam takich rzeczy :(

    nie wiem gdzie jest :( zgubiła się :|

    następna część to pewnie fallout i gothic :) byle na tym samym silniku, a nie takie kombinowanie :)

    a serial? myślę, że Gothic też by się nadał :) jakby ktoś się przyłożył, to mogłoby to całkiem fajnie wyjść :)

    hmm... film na podstawie gry... to tylko Tomb Raider przychodzi mi do głowy :P ale filmu oglądałem kawałek, a w grę nie grałem, tzn kiedyś krótko w jakieś demo :P

    a w gry na podstawie filmu tym bardziej nie grałem (chyba, że o czymś nie wiem) :P - ale te wszystkie gry na podstawie bajek to jest tylko sposób zarobienia dodatkowej kasy na filmie

    e tam, możesz pisać :P bo nikt inny nie chce ^^
  • Jakie nikt inny nie chce :P
    masz dział aspołeczny, gdzie nawet nikt nie kojarzy ktuś ty :D
    to i masz ^^'
    to u mnie nikt nie chce :x

    W Neverwinter 2 mnie wkurzyły niezmiernie:
    -fakt że niosłem w jednym momencie kilkia mieczy DWURĘCZNYCH + Kilka DŁUGICH ŁUKÓW w PLECAKU..
    O wadze to nawet nie wspominam..
    w jedynce jakoś tego nie widziałem.. tam miecz, łuk, parę butelek, zwoje.. co prawda i tak za dużo jak na plecak, ale nie biegałem z 300 kilo na plecach =.=
    -Sztuczne dialogi.. Wręcz stereotypowe.. Postacie BNC są bezbarwne i.. sztuczne aż do bólu a próbują udawać że jest inaczej :/
    a niestety nie jest =.=
    -System zapisu =.= Który swego czasu potrafił mi niepotrafić zapisać save'a dlatego, że nie wystarczyło mu 600 mega na dysku C i nie miał gdzie zrobić pliku tymczasowego. Alt+tab, szukam gdzie jest wina.. Folder tymczasowy NWN2.. Patrzę.. 1,5 giga NIEUŻYWANYCH I NIEPOTRZEBNYCH plików.. =.=
    no panowie jaj sobie nie róbcie :x poważny produkt w końcu =.=

    I ogólnie nie przypadło mi do gustu..
    Jest dużo bardziej ubogie niż jedynka :-/
    i nie ma w sobie tak charyzmatycznej postaci jaką była dla przykładu w jedynce lady Aribeth de Tylmarande... Której nie sposób nie polubić.. ^^
    dwójka ma w sobie tylko grafikę :/ nie podoba mie się zupełnie :/
    wolę moją jedynkę :O

    Skradanki nie wymagają cierpliwości :P jest mile widziana ale nie wymagana ^^
    Zawsze możesz próbować iść na siłę ^^
    z tym, że..

    W jedynce i dwójce poziom trudności określał liczbę zgonów jakie możesz wywołać.. Najwyższy poziom - nie masz prawa zabić nikogo - jesteś złodziejem.. nie Asasynem.. Aczkolwiek dano długi miecz dla tych, którzy nie lubią ogłuszać pałką.. i nie potrafią grać inaczej niż ja-ha! i do przodu :P to i grają na niższych poziomach trudności :P
    Najlepsza akcja Thiefa ^^ Jak pierwszy raz próbujesz ogłuszyć pana z dłuuugim młoteczkiem ^^^
    zachodzisz od tyłu.. skradasz się.. wyciągasz pałkę.. Brzdęk!.. i masz przed sobą wkurzonego pana z dłuuuuugim młoteczkiem.... który ma opancerzoną łepetynę =.= i albo ominąć.. albo próbować walczyć mieczykiem na młoteczek z 1,5m drzewcem...
    ^^^
    jak można tego nie kochać :D

    A w trójeczce, która nie jest trójeczką tylko nowym zupełnie produktem z tym samym bohaterem ale odcinającym się od serii, zmienili miecz na.. sztylecik ^^
    i bardzo dobrze :D
    tyle, coby się osłonić przed mieczem jak cię kto przyuważy i dłuuuga :P
    byle szybciej :D
    ^^^
    A łuczek się przydaje z reguły tylko coby światło zgasić balonikiem z wodą ^^
    Zabij kogoś na odległość a możesz być pewien, że kto inny znajdzie go zanim ty zdążysz schować zezwłok..
    Mruum ^^

    W którego Baldursa grasz? :D
    A obiad już sobie zrobiłem..
    Spaghetti bolońskie.. cebulka, papryczka, czosnek, pomidorki, oregano, bulionik i prawie dwie godzinki :P
    ale za to mam tego na dwa dni :D
    ^^
    Aż się dziwię, że tak dobrze mi wyszło ^^
    a.. i bazylia ^^^

    nożesz.. kupiłbym sobie Medievala.. =.= tylko że on teraz tylko w pakiecie z shogunem jest =.=
    a Shoguna to ja już mam :x
    niebędę drugi raz kupował :x
    ech =.=

    zresztą..
    Jak myślisz, czy kiedykolwiek powstanie gra, którą naprawdę będzie można nazwać RPG? a nie bierz miecz i żnij do przodu?
    RPG to wolność wyboru.. To jest drugie życie jakie prowadzisz.. A w której grze możesz odwiesić miecz, zbudować dom, zacząć pielęgnować ogród, zbierać listki jak Cię najdzie, chodzić po okolicy bez broni..
    Ja jakoś nie zauważyłem, żeby w moim życiu było tak, że im więcej ćwiczę, tym więcej razy dało się dziabnąć mnie nożem.. Raz, góra dwa i koniec.. A nie 60.. i nie zauważyłem, żeby to ile przebiegnę zależało od tego, jak dobry jestem w machaniu mieczem.. Gdy wychodzę na ulicę nie spotykam ludzi którzy pierwsze co robią to pytają który mam poziom i czy nie chcę zginąć. Albo go zabić.. -.- Nie zauważyłem, żeby moja mądrość rosła wraz z liczbą zabitych stworzeń.. wręcz przeciwnie =.=
    więc.. Czy w dobie obecnej techniki, obecnych możliwośći, gdzie dysk 250GB może mieścić się w portfelu, czy ktoś kiedykolwiek podejmie się stworzenia RPG?


    to jedno..
    drugie - jak myślisz, jak będzie wyglądała elektroniczna "rozrywka" za parę lat.. Bo co patrzę po nowszych tytułach to tym gupsze.. Niepotrzebne fajerwerki służące niczemu.. Jak zobaczyłem nowego Prince of Persia to prawie się rozryczałem.. =.= mówię serio.. tylko, że ze smiechu..
    Kto i dla kogo tworzy te gry?..
    13 latek dla 10 latka?.. Poza tym dochodzi jeszcze rozwój technologiczny. Gigantyczne dyski, gigantyczne monitory, gigantyczne myszki =.= których czas reakcji jest niemal ujemny =.= Niedawno również czytałem o kostiumie, który pozwalał na dotykanie przez kabel.. Ktoś siedzący 200 km od ciebie móże kopnąć cię w pupę.. to można smiało zaadaptować również do elektronicznej rozrywki..
    Masz może jakieś podejrzenia co będzie się w tym temacie teraz działo?..

    jeszcze jedno..
    dlaczego gdy zabijasz robaczka wylatuje z niego włócznia.. 30 szt złota / miecz dwuręczny / złoty pierścień o wielkiej potędze / elementy stroju / pancerza/ bądź ohełmowania?...

    ^^
    i na razie masz spokój ^^
    liczę na esej ^^
    miłego ^^