Legia Warszawa

    • No to Panie i Panowie pierwszy raz zaczynam być optymistą przed meczem z Wiślakami :) Probierz poleciał ale to ich cyrk i ich małpki więc rozbita psychicznie Wisła z nowym trenerem może zostać skarcona na Łazienkowskiej :) chyba wezmę wolne w robocie aby na spokojnie meczyk obejrzeć. Jestem ciekawy wyniku i atmosfery bo przeczuwam że to może być przełom jeżeli chodzi o sprawy sportowe i okołosportowe. Zobaczymy co z zapowiadanej mobilizacji mniej zaangażowanych do tej pory kibiców że nie zostawią piłkarzy na lodzie. Może być ciekawie...
      Bíg číťÝ (L)ífë
    • Ale efekt nowej miotły jest wtedy jak jest z czego dosypać do pieca. Jak poprzedni trener przeszkadza, źle ustawia taktykę, jak trzyma na placu gorszych kosztem lepszych. Nie sądzę aby Probierz tak robił.
      Niedawno przyszedł niezły trener Zieliński do Ruchu i jakoś nie odmienił oblicza drużyny.
      Ekstraklapa jest nieprzewidywalna i Legia może z Wisłą nawet przegrać. Nie mniej oprócz siły czysto piłkarskiej ja również wierzę w pewien rachunek prawdopodobieństwa. 4 reszka z rzędu raczej nie wypadnie, a Legia jest po 3 remisach.

      Na korzyść Wisły może przemawiać to, że Meliksonowi w takim meczu może się chcieć. I koniec. Lista atutów Legii jest dłuższa.


      PS
      ktoś robi Wiśle sabotaż, bo dymisja Probierza wciąż nie jest przyjęta. Oni chcą dzień przed meczem ogłosić nowego/starego trenera? Sorry Winetou, ale to jakby przed walką dwóch bokserów, trochę mocniejszego i trochę słabszego temu słabszemu jego własny obóz zawiązuje oczy. Samobój spektakularny.
      zgniły liberał/podły ateista
    • Thorgoth napisał(a):


      PS
      ktoś robi Wiśle sabotaż, bo dymisja Probierza wciąż nie jest przyjęta. Oni chcą dzień przed meczem ogłosić nowego/starego trenera? Sorry Winetou, ale to jakby przed walką dwóch bokserów, trochę mocniejszego i trochę słabszego temu słabszemu jego własny obóz zawiązuje oczy. Samobój spektakularny.


      Albo ktoś poszedł po rozum do głowy i sobie uświadomił, że pozwalanie grajkom na zwalnianie trenera jest błędem, bo ewidentnie im nie pasował Probierz. Tylko, że oni są od gry a nie lecenia sobie w jajo.

      W piątek 3pkt dla Legii niestety, Sagan w formie i to wystarczy. Melikson mysli że jak poleseruje rundę czy sezon to znajdą się na niego kupcy
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13
    • No i......jest git. :E

      Stało się co stać się musiało choć nie ukrywam że liczyłem na wyższe zwycięstwo.
      Popis dał Kosecki znalazł się tam gdzie znaleźć powinien i pracę (sagana?) wykonał.

      Nie ukrywam jednak że mimo iż legia zagrała dobre spotkanie to mam wrażenie że po czerwonej kartce dla wilka sobie nieco odpuścili.
      Grali na utrzymanie wyniku,nie szli już z taką energią jak we wcześniejszej fazie spotkania - może to i dobrze,ot liczą się przecież 3 punkty ale....no właśnie,grali u siebie więc mogli ich dobić by pokazać że era mistrzowskiej wisły dobiega końca.

      Wbrew pozorom dobrze ocenił bym występ Salinasa,miał co prawda sporo strat ale pokazał że drzemie w nim talent jest piłkarzem szybkim i dynamicznym i gdyby częściej dostawał piłkę od kolegów (bo miałem dziwne wrażenie że trochę go omijali) to myślę że mógł by trochę zamącić w szeregach białej gwiazdy.


      Co tu dużo mówić Sagan wracaj do zdrowia bo będzie lipa,Rzeźniczak też zszedł z jakimś problemem w kolanie ale to chyba nic poważnego a w zapasie jest jeszcze Żewłakow więc dziury w razie czego na środku nie będzie.
    • Jest zwycięstwo, euforii nie ma. Z rozbitą Wisłą trzy punkty były obowiązkiem, były czymś bardziej oczywistym i spodziewanym niż kiedykolwiek.

      - bramka dla Wisły sprawiła że mnie zmroziło. Błąd Kuciaka w ustawieniu ewidentny. Trochę zbyt często mu się błędy zdarzają ostatnimi czasy
      - brawo dla Urbana. Za posadzenie Żewłaka w takim meczu na ławie. 90% polskich trenerów nie miałoby jaj go posadzić. I już nawet mniejsza o to czy była to decyzja słuszna czy niesłuszna taki Skorża na samą myśl o takiej roszadzie dostałby stanów lękowych i rozwolnienia
      - Salinas słabo. Nie ma sensu chwalić go na siłę bo jest utalentowany. Ma talent, ale tym razem nic wielkiego nie pokazał
      - mam wrażenie że w polskiej lidze wynik bardzo mocno rzutuje na ocenę gry zespołu. Jak wygrają to jest spoko, ale jak po lepszej grze nie wygrają, to jest kryzys. Więc odrzucając wpływ wyniku; dziś było tak sobie. Bardzo tak sobie. W Zabrzu zagrali lepiej
      zgniły liberał/podły ateista
    • piekarz napisał(a):

      - Może zabrakło w tych sytuacjach spokoju. W końcówce grając w dziesiątkę ciężko już było coś zrobić. Może też ta druga żółta kartka dla Czarka Wilka była niesłuszna. Czarek atakował piłkę, dostał przypadkowo w rękę, to nie było świadome zagranie.
      O_O


      Ręka,przerwanie obiecującej akcji przeciwnika = żółta kartka.
      Ale spoko,powiedzmy że nie zasłużył w tej akcji na taką karę,w takim razie przypomnij sobie jak kilkanaście minut wcześniej uwalił na środku boiska bodajże Vrdoljaka za co dostał od sędziego upomnienie,a już wtedy nie jeden pokazał by mu żółć i drogę do szatni.



      dziób napisał(a):

      Chwalić Salinasa po takim meczu? Kpina. Najgorszy zawodnik w Legii.
      A meczy rzeczywiście bardzo przeciętny z naszej strony.


      Nie był może najlepszy ale na pewno ma potencjał,brakuje mu tylko pewności siebie i ogrania.
      Dobrze wychodził na pozycje tylko porostu trochę go koledzy nie znajdowali tymi podaniami.

      Także tak jak mówię,nie był to występ najlepszy ale starał się i pokazał że będzie z niego w przyszłości pożytek jak trochę zgra się z zespołem.
    • Kolega piekarz jako swoje posty wkleja losowe teksty z gógla, dyskutowania z nim nie polecam ;)
      Kartka Wilka bezdyskusyjna. Gapi się na piłkę i robi ruch ręką z zaciśniętą pięścią żeby zatrzymać piłkę. Oczywiście za chwile chowa ją za plecy i udaje głupiego. Podręcznikowy przypadek.
      Jakby ktoś miał wątpliwości KLYK 0:33-0:37

      Ogólnie mnie to denerwuje że piłkarzyki-pipeczki nie potrafią się przyznać nawet do najbardziej oczywistych błędów. Nurkujący napastnik też zawsze powie że był faul, nawet gdy na powtórkach widać że obrońca stał 2 metry obok.

      A Salinas powinien obuwie lepsze dobrać. Ślizgał się jak na śniegu.
      zgniły liberał/podły ateista
    • Edzio13 napisał(a):


      dziób napisał(a):

      Chwalić Salinasa po takim meczu? Kpina. Najgorszy zawodnik w Legii.
      A meczy rzeczywiście bardzo przeciętny z naszej strony.

      Nie był może najlepszy ale na pewno ma potencjał,brakuje mu tylko pewności siebie i ogrania.
      Dobrze wychodził na pozycje tylko porostu trochę go koledzy nie znajdowali tymi podaniami.

      Także tak jak mówię,nie był to występ najlepszy ale starał się i pokazał że będzie z niego w przyszłości pożytek jak trochę zgra się z zespołem.


      Nie mówie, że nie ma potencjału. Uważam tylko, że w tym meczu wśród legionnistów był najsłabszy.
      Pierwsza połowa była FATALNA. Każdy kontakt z piłką to albo od razu gleba, albo strata i gleba. Druga połowa już lepsza. Nie przewracał się tak, nie miał też tylu strat. No ale co z tego jak piłkarz o takich możliwościach podaje do najbliższego i z jego zagrań nie ma praktycznie żadnego zagrożenia pod bramką przeciwnika. Jedyne co pokazał w tym meczu to fajny strzał pod koniec. Mimo wszystko to dość mało i wolałbym tam widzieć Żyro lub Kucharczyka.

      W ogóle, dużo fajniej prezentuje się Salinas jak wchodzi z ławki niż jak gra od początku. No ale zobaczymy co jeszcze pokaże, możliwości na pewno ma.
    • Wielka promocja na karnety :D 20% rabatu na karnet. promocja ;D

      Po pseudo derbach ludzie otrzymują wezwania na psy za zajmowanie nie swojego krzesełka na stadionie!!
      Dwu letni zakaz dostał 13-latek za ,,trzymanie flag pod którymi zostały odpalone race" brawo brawo debilizm itiotów nie zna końca.
      Sz.( gniazdowy) dostał zakaz m.in. za odliczanie, po którym nastąpiło odpalenie piro :D

      Sponsorzy też napewno są zadowoleni, że ich nazwy reklamuje zakazy ,, klubowgo" taki fant made by iti :D

      popis piłkarzy Jan Urbana w meczu z potentatem z Litwy 1;2 brawo.
      Menelinho

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kar(L)ik ().

    • - nie wiem jak mecz wyglądał w telewizorze, ale z wysokości trybun to była tragedia. W pierwszej połowie była taka akcja w której naliczyłem 7 (!) świec z rzędu - piłkarze radośnie kopali piłeczkę hej do góry
      - nie wiem o co kaman ale połowa publiczności na meczu to była podstawówka/gimbaza. Boże błogosław silvera; tu ich nikt nie wpuścił. Ale doping był śmieszny
      - Janusz Gol allez allez. Allez czyli jazda. Z Legii. Good bye, nie chce już go oglądać. Nie ważne; Łukasik, Furman, Rzeźniczak czy ktokolwiek - Gola mam dość. On nawet biega w idiotyczny sposób
      - Rado odzyskuje formę. Rychło w czas
      - Gil fatalny, mylił się cały czas w obie strony.Najbardziej wkurzało mnie jego aptekarskie cofanie wolnych o 20 cm. Poziom Wałka i Lyczmańskiego
      zgniły liberał/podły ateista
    • Nie wiesz o co kaman? Bez tych dzieciaków to byłby cyrk na stadionie jeśli chodzi o frekwencje. Jak podało kp Legia 15 tysięcy na stadionie :D motyw na demoty lub coś w ten deseń.
      Jak było 8 tysi to wszystko z czego 4k dzieciaków. Biletów pewnie z 500 sprzedali :D

      BOLI MA BOLEĆ.

      ps. Pogoda coraz bardziej zimowa więc tłumu będą walić na Ruch i Jagę.
      Ps.2. Thorgoth na silvery też co raz więcej rozdają.
      Menelinho

    • Kulisy Legia-Piast, polecam samą końcówkę. Fajnie widać jak drużyna żyje, jak mocno są naładowani.
      Do tego wciąż jeszcze nie grają Wolski i Sagan, z nimi drużyna znacznie zyska na sile. Uważam że na chwilę obecną Legii nie potrzeba żadnych kosmicznych transferów. Starczy utrzymać to co jest i można nawet do CL zapukać. Inna sprawa że przy wynikach finansowych takich jakie są to będzie ciężkie.

      PS
      obcokrajowcy w Legii lepiej mówią po polsku niż nasza reprezentacja ;]
      zgniły liberał/podły ateista
    • Kadra na mecz z Lechem Poznań:

      Bramkarze: Dusan Kuciak, Konrad Jałocha

      Obrońcy: Artur Jędrzejczyk, Michał Żewłakow, Jakub Wawrzyniak, Tomasz Kiełbowicz, Jakub Rzeźniczak, Marko Suler

      Pomocnicy: Michał Kucharczyk, Jakub Kosecki, Michał Żyro, Jorge Salinas, Janusz Gol, Daniel Łukasik, Michał Kopczyński, Dominik Furman, Miroslav Radović

      Napastnicy: Danijel Ljuboja

      Szerokie pole manewru na pozycji napastnika. Klub,który jest najpoważniejszym kandydatem do mistrza. Śmiech na sali, ale należy dziękować ITI, że chociaż 1 napastnik jest w kadrze zespołu ave Walter.
      Menelinho

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kar(L)ik ().

    • Z Lechem nie zagra Wawrzyniak, Astiz, Vrdoljak, Wolski i Sagan. 5 graczy, to jest pół drużyny. Cholernie dobre pół drużyny.
      Urban za bardzo się napina przed tym meczem. Będzie potrzeba trochę szczęścia żeby nie przegrać. U buka na Legię bym nie grał.

      Na szczęście w miarę przyzwoitego sędziego przydzielili. Nie twierdzę że Siejewicz jest nieomylny, ale to dwie klasy lepszy arbiter niż cała reszta tych Wałków, Gilów czy Lyczmańskich.
      zgniły liberał/podły ateista
    • Ja pierwszy raz w życiu u buka postawiłem, więc się nie spodziewam niczego :) dopiero się uczę :)
      Ale postawiłem 02, czyli albo remis albo wygrana Legii mnie satysfakcjonuje...

      EDIT: No Thorgoth, chyba się myliłeś... już 0-3 :)
      Szukasz napisów do serialu lub filmu?
      Zajrzyj na ,
      może właśnie go tłumaczymy!

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez peciaqq ().