Legia Warszawa

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • AKCJA : PACZKA DLA RUMUNA !

      Przed nadchodzącym meczem z rumunami zostanie przeprowadzona zbiórka darów.
      Zbiórka rzeczy najpotrzebniejszych a zarazem jak nauczył nas wyjazd do Bukaresztu najpopularniejszych wśród mieszkańców tego kraju.

      W specjalnie wyznaczonych punktach będziemy prowadzili zbiórkę :
      - drobnych monet
      - zapalniczek
      - czerstwego pieczywa
      - kosmetyków
      - starego, używanego obuwia itp.

      Wszystkie zebrane dary będą odpowiednio podzielone i rozdysponowane pomiędzy zarząd klubu - z bukaresztu, jak również zostaną one wysłane do rumuńskiej policji oraz firmy ochroniarskiej "zabezpieczającej" mecz pomiędzy rapidem a Legią Warszawa.

      O wszelakich szczegółach zbiórki poinformuje wkrótce.

      Weźcie tą informacje w 100% na poważnie, nie bądźcie obojętni na los rumunów!
      Menelinho
    • Karlik, zajelibyście się lepiej podpisami pod ustawą, a nie jakimiś bzdurami. Niecałe 6k podpisów to jakaś kpina. Dla porównania tyle samo ma drugoligowa Zawisza, Lech ponad 20k. Ogółem jakieś 60k i jak nie dobijemy do 100k to tylko i wyłącznie z Waszej i Wisły (5k podpisów) winy. A później będzie płacz.
    • Bardzo fajny mecz z Lechem za nami.
      Plusy:
      - Kuciak. Facet ma dwie konieczne cechy świetnego golkipera: jest zajebisty i doskonale wie o tym że jest zajebisty. Ma skila, ma formę, ma charakter. Dziękuje, misja poszukiwania następcy Muchy zakończona sukcesem.
      - Komor, ile on dziś piłek przeciął, wykopał, trącił, wybił...mastah :D
      - Walka, dali się zgnieść Lechowi przez pierwsze 20 minut drugiej połowy... ale to był naprawde świetny Lech, dużo lepszy niż w zeszłym sezonie. Poza tym walczyli aż kości trzeszczały, respekt.
      zgniły liberał/podły ateista
    • Oprócz remisu jest jeszcze niedosyt, niewiele brakowało Legii do szcześcia...
      ...ale trzeba się cieszyć z kolejnego meczu z czystym kontem (to już chyba 7 mecz z rzędu).
      "Nigdy nie poznacie bohatera, którym było pisane Nam się stać"
      u50 - OFF
      uDraco - ON
      Chatek_emeryt

    • Niedużo też brakowało aby to Legia wracała smutna do domu. Oglądałem od drugiej połowy, bo nie zdążyłem na czas wrócić do domu. Lech sprawiał chyba ciut lepsze wrażenie, ale z komentarzy wyczytałem, że pierwsza połowa była o wiele bardziej wyrównana. Poza tym widziałem na skrócie okazje obydwu drużyn, stwierdzić muszę że ten mecz spokojnie mógł się skończyć 2:0, 0:2, 2:2 czy jakkolwiek inaczej. Remis nie krzywdzi tutaj nikogo. Ostatnie 10 minut to miazga, nawet ja, mimo, że nie jestem związany emocjonalnie z polską ligą siedziałem jak na szpilkach. Cudo dosłownie, cudo. :)
    • Wielka Szkoda, że Ivica przestrzelił w końcówce, szkoda, że Gol nie trafił w idealnej sytuacji. . Dobry mecz mimo, że 0-0 to się działo. Kolejny mecz na zero z tyłu to cieszy. Aby tak dalej dużo serducha, walki i ambicji i można poważnie myśleć o Mistrzostwie.
      Kuciak godnie zastępuje Muszkina.
      Dobry 1pkt biorąc pod uwagę fakt,że ciężko się gra w Legii w WLKP.
      Teraz misja Rapid i cel awans.
      Menelinho
    • Równie dobrze Artjom mógł strzelić w sytuacji sam na sam. Inaczej, gdyby nie chciał kiwać, to była by bramka.
      Wynik nie zadowala ani Was, ani nas, bo i Wy i my straciliśmy 2 punkty.
    • Kar(L)ik napisał(a):

      Najbardziej cieszy się Śląsk i Wisła chociaż ta druga bez pomocy sędziów nie byłaby tak wysoko w tabeli.


      Jakoś po ligowym z widzewem nie mówiłeś, że się karny gościom należał przy 1-0 :E
      Mecz bramkarzy zdecydowanie, choc Legia miała klarowniejsze sytuacje ( Gol, czy pudło sezonu Vrdoljaka)
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13
    • uff, gratulacje dla Legii za awans i 3pkt do rankingu dla Polski. Najpiękniejsza chyba bramka na 3-1, Wolski pokazał to co brakuje większości piłkarzy w Polsce, potrafił podnieśc głowę i zauważyc Kucharczyka, za co im brawa.

      Btw, chyba osobliwy rekord ustanowiła grupa Legii - 2 mecze = 20 żółtek i 3 czerwienie :E
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13
    • Paradoksalnie Legia zagrała słabiej niż w Rumunii, ale wygrała wyżej ;) Cieszy to jak broni Kuciak. Atmosfera na trybunach wspaniała. Udało mi się zachodniej na żyletę przebić ( łapa rozwalona, ale warto było)
      Gramy dalej na wiosnę po pierwszy od 1996. Ogromny sukces oby skończyło się dopiero w maju.
      Nowa wielka flaga piękna LEGIA.

      Puchar jest nasz ;)
      Menelinho
    • Gratuluje kolejnej wygranej i awansu - przynajmniej jest jedna druzyna, ktora nie osmiesza sie na arenie miedzynardowej. Bo mecz zaraz po Waszym dobitnie pokazal, ze Fulham tym razem nie mialo w planie grac rezerwami. ;)
    • Kar(L)ik napisał(a):


      Nowa wielka flaga piękna LEGIA.

      Mhm, jeszcze napisz, że co mecz będziecie ją rozwijać ;)

      Abstrahując od wyników sportowych to trzeba przyznać, że Legia b. dobrze prezentuje się pod względem ultrasowsko-kibicowskim. Co mecz, to oprawa i to nie byle jaka. Chociaż z drugiej strony mając takie zbiórki (ponoc po 80 koła na 1 mecz!!!) nie powinno to nikogo dziwić. Szkoda tylko, że piro u W-wie jest rzadkością, predzej na wyjazdach.
    • Bez przesady. Piro może odpalić każdy. Trzeba mieć tylko jaja i podstawową organizację, żeby nie dac się złapać. I zakazy nie mają tutaj znaczenia.
      Wróbelki mi ćwierkały, że gdzieś było 80 kafli, ale info mniej niż niepewne. :)

      Niemniej, osobiście proszę o więcej. ;)
    • dobrze, że tak szybko, jest 1/16 finału bo jakby nie było to już 2 kolejki przed zakończeniem fazy grupowej :D
      cieszmy się z tego co mamy, mogło być więcej ale ..
      Dopingujmy Legi do końca, żeby chociaż zaszła dalej niż Lech =)
      Cała Polska z wami ;] !!

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez The Special Two ().

    • Punkt wyszarpany na ciężkim terenie w Białymstoku cieszy, mimo niedosytu.
      Ja rozumiem że zawód komentatora TV jest trudny, można się pomylić, można pierniczyć od rzeczy... ale jak typ stwierdził że Ljuboja i Rado są partnerami nie tylko na boisku wymiękłem i dźwięk wyłączyłem :quasi:
      zgniły liberał/podły ateista