Legia Warszawa

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Zarząd Legii Warszawa na wniosek sztabu szkoleniowego postanowił we wtorek skierować czasowo do treningów z zespołem Młodej Ekstraklasy trzech zawodników pierwszej drużyny: Piotra Gizę, Macieja Iwańskiego i Jakuba Wawrzyniaka.

      Ponadto do Zarządu Legii wpłynęły wnioski o ukaranie pięciu piłkarzy za nieprzestrzeganie regulaminu dyscyplinarnego Klubu i/lub warunków kontraktów indywidualnych. Wnioski sztabu szkoleniowego zostaną rozpatrzone na najbliższym posiedzeniu Zarządu, na które wezwani będą zawodnicy, których sprawa dotyczy. Podjęte zostaną wówczas decyzje o rodzaju kar.


      Wstrząs tej drużynie jest potrzebny, ale mimo wszystko... źle się w Legii dzieje.
    • dziób napisał(a):


      Wstrząs tej drużynie jest potrzebny, ale mimo wszystko... źle się w Legii dzieje.


      źle się dzieje i to bardzo źle
      po mojemu jeśli Skorża nie wygra z Zagłębiem (a co dopiero jak przegra)
      czego dalszym skutkiem pewnie bedzie porażka z Lechem u siebie
      powinien polecieć na zbity pysk :/
    • Bylo widac, ze Iwanski nie dogaduje sie na boisku z Vdroljakiem. Jeszcze ta wypowiedz Wawrzyniaka po meczu... Szkoda Iwanskiego, bo on akurat na tle druzyny wg mnie wypadal najlepiej. Tym razem oslabienia sami sobie fundujecie - jak widac Skorza do wybitnych trenerow nie nalezy ;) .
    • dziób napisał(a):

      Twój Franek też ze spuszczoną głową i podkulonym ogonem uciekał z Warszawy.
      Legia to specyficzne miejsce.

      Tak samo moj jak i Wasz ;) . Pamietam jeszcze jak wrozyliscie sukces ze Skorza w roli trenera, ktory zastapil slabego Urbana. Za Urbana przynajmniej Legia miala jakis styl gry...
    • Skorża wybitny nie jest, to co można powiedzieć o Zielińskim :P

      Dobrze, że w końcu zmienia się kolei rzeczy wcześniej piłkarze zwalniali trenerów przez swoją delikatnie mówiąc słabą grę.

      Wawrzyniak w każdej straconej bramce miał swój udział. A piękne ,,trałkowanie" w czasie meczu to już było przegięcie.
      Giza to melodia przyszłości :E siedzi na ławie i myśli sobie co miesiąc stan konta się zgadza i ok.
      Iwański - raz zagra całkiem dobrze następnie piach.

      W ,,piątce" ukaranych mają być ,,podobno" Borysiuk i Rybus - jak dla mnie bardzo dobra decyzja odkąd grają w Legii nie robią postępów.

      Mógłby Skorża wystawić na Lubin atak Efir - Kucharczyk ( dla mnie najlepszy Legionista w meczu z Ruchem)

      Antalovic- Jędza-Astiz-Choto-Kiełbik( stary, bez polotu, ale solidny w obronie)- Vrdoljak-Cabral-Żyro-Manu-Kucharczyk-Efir.
      Menelinho

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kar(L)ik ().

    • Fajnie sytuacje w Legii zobrazowali dzisiaj ludzie z "Cafe Futbol" - w pelni sie z nimi zgadzam. A Skorze zawsze uwazalem za przecietnego trenera, a jesli Manu, ktory na poczatku sezonu zasuwal tak, ze nikt nie mogl go dogonic, a teraz jest wolniejszy od kazdego z kim ma przyjemnosc rywalizowac to kuleje przygotowanie fizyczne. Duzo szumu w mediach, a wyszlo to co wyszlo...
    • **PIMP** napisał(a):

      Fajnie sytuacje w Legii zobrazowali dzisiaj ludzie z "Cafe Futbol" - w pelni sie z nimi zgadzam.

      Mógłbyś to jakoś w skrócie opisać?

      a jesli Manu, ktory na poczatku sezonu zasuwal tak, ze nikt nie mogl go dogonic, a teraz jest wolniejszy od kazdego z kim ma przyjemnosc rywalizowac to kuleje przygotowanie fizyczne.


      Nie przesadzaj, nikt mu szybkościowo nie dorównywał w tych wszystkich meczach w tym sezonie.
    • Mógłbyś to jakoś w skrócie opisać?
      Skorza odsunal 3 pilkarzy tylko po to zeby wine za dalsze ewentualne porazki zwalac na buntownikow, duzo szumnych wypowiedzi w tv i gazetach gdzie balon ciagle jest napompowywany, Skorza nie chce sie przyznac do bledu z osobami odpowiedzialnymi za transfery obcokrajowcow - jesli nowy kapitan Legii, ktory ma 28 lat i nigdy nie zagral w swojej reprezentacji narodowej kosztowal 1 milion euro to za ta kase mozna bylo sciagnac: Glik/Sadlok/Sobiech, ktorzy kosztowali by podobnie, byli sporo mlodsi, sa powolywani do repry. Kowal bardzo zly za przyznanie opaski kapitanskiej osobie z nikad, Iwanski jako stary gracz Legi mial prawo skarcic i prosic o lepsza gre nowych, bardziej zarobionych pilkarzy, ktorzy mieli polepszyc gre Legii, a prezentuja sie jak zwykle pilkarzyny z lapanki - ladnie to nazwali "odpadki".
    • Co się dzieje z LEgią Warszawa ?
      Może mi ktoś powiedzieć ?
      Gdzie te transfery za 2,5 mln ojro :>
      Gdzie ten super-snajper Mezenga ?

      ciach
      Proszę o krótkie odpowiedzi, bo niezbyt mi sie chce czytac wypracowania Pimpa :P

      / Skrót wulgarnego wyrażenia usunąłem
      *sisko
    • Black Grucha napisał(a):

      zaczynam poważnie wierzyć że podesłano nam konia trojańskiego z Krakowa
      Ja Wam od początku sezonu o tym pisałem, toście się Maciusiem zachwycali.

      Prawda jest taka, że on nie potrafi sobie poradzić z "trudnymi" piłkarzami - traktuje ich jak kolegów i efekty widać zarówno na boisku jak i poza boiskiem.

      Tak mi się przypomniała sytuacja z bodajże 2006 roku jak przyszedł na R22 Okuka - sytuacja ta sama, tylko, że w odwrotną stronę.
    • Ostatnie mecze na pewno nie są dobre w wykonaniu Legii. Choć cieszy postawa Kucharczyka. Chłopak widać, że chcę grać i na boisku zostawia sporo zdrowia.

      Awans do następnej rundy PP jest kosztem braci ze Szczecina ( LEGIA POGOŃ LEGIA POGOŃ) ( niech POGOŃ wraca do ekstraklasy jak najszybciej).


      Co do Skorży poczekajmy jeszcze do listopada. Ja tam w niego jeszcze wierze.

      A piątek meczyk na Ł3.
      I na trybunach znowu miazga oby było jak najmniej ,,JANUSZY" na Ży(L)ecie.
      Menelinho
    • Lord Kargul napisał(a):

      Wreście zwycięstwo, ale za to jakie 8-)

      Piękny meczyk i cudowna atmosfera


      Nie mogłem się oprzeć. Ty tak na serio? Widziałem już różne błędy, ale Ty bijesz wszystkich...

      Ciekawie. Raczej nie spodziewałem się innego wyniku niż zwycięstwo Lecha, ale jak widać Legia dała rade. Kolejna bramka Kucharczyka, ciekawe. Myślicie, że wyrośnie drugi Lewandowski? Miejmy nadzieje.
    • ^Zaborca63^ napisał(a):

      Gol w 88 lub 86 minucie jeśli się nie mylę, nie oglądałem, ale pewno jak zwykle Legia na farcie :D


      fart to miała w 1 połowie że Lech strzelił tylko 1 bramkę :P

      a w drugiej to Legia wyglądała jak by grała z przewagą 2 zawodników :P
      natomiast grała z jednym mniej - Rybus (piach)

      taką Legie jak w tej drugiej połowie chciałbym oglądać!
    • Nieporadnosc Lecha i marnowanie sytuacji na potege - tyle co moge napisac o tym meczu. Przegralismy wygrany mecz...
      Ale cisza i doping kiboli Lecha po 1 bramce na medal. Kucharczyk wzial sie z nikad i widac, ze jest bardziej wartosciowym pilkarzem Legii niz ich 70% transferow tego lata 8-) . Gosc z przyszloscia. Zrewanzujemy sie na Bulgarskiej! Z Salzburgiem musi byc lepiej.
    • Yamato Damashi napisał(a):

      Kolejna bramka Kucharczyka, ciekawe. Myślicie, że wyrośnie drugi Lewandowski?

      Nie. Kucharczyk na dziś dzień reprezentuje sobą niewiele. Ot, przyspieszenie i szybką nóżkę. Taki rush striker.
      Strzela, bo (paradoksalnie) ma za plecami całkiem niedocenianą, ale niezłą drużynę.

      **PIMP** napisał(a):


      Ale cisza i doping kiboli Lecha po 1 bramce na medal.

      Na medal to jest doping całego stadionu przy Łazienkowskiej od 20 minuty, gdy dostawaliśmy 0:1 i piłkarze grali piach.
      Jak drużyna gra dobrze i wygrywa, to każdy głupi potrafi dobrze dopingować.
      zgniły liberał/podły ateista
    • Gardła brak oto właśnie chodzi w tym sporcie ;D
      Meczyk miły dla oka sporo walki i serducha.
      Rybus minus miesięczna pensja.
      Kibice Lecha: oprawa nr.1 dobre przesłanie nr.2 ??
      Aby w każdym meczu było tyle walki.

      paradoks LEGIA lepiej grała w 10 :)

      Idziemy w górę tabeli :D

      OLE OLE OLE OLA I TYLKO LEGIA LEGIA WARSZAWA

      dopingu nie było do 15min z powodu solidarności ze Staruchem i jeszcze jednym członkiem NS. również dlatego nie było oprawy.
      Menelinho

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kar(L)ik ().

    • Yamato Damashi napisał(a):

      Lord Kargul napisał(a):

      Wreście zwycięstwo, ale za to jakie 8-)

      Piękny meczyk i cudowna atmosfera


      Nie mogłem się oprzeć. Ty tak na serio? Widziałem już różne błędy, ale Ty bijesz wszystkich...

      Ciekawie. Raczej nie spodziewałem się innego wyniku niż zwycięstwo Lecha, ale jak widać Legia dała rade. Kolejna bramka Kucharczyka, ciekawe. Myślicie, że wyrośnie drugi Lewandowski? Miejmy nadzieje.




      Każdemu może się zdarzyć, mistrzu XD

      Najważniejsze, że Legia wygrała

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lord Kargul ().