Legia Warszawa

    • nie ma co się kłócić równie dobrze można powiedzieć że w lidze występuję wiele zespołów w których nazwie można byłoby nazwy sponsora ;) a co do Lecha to nawet jeśli występują na licencji Amici to co w tym złego Pogoń też grała na licencji Piotrcovii ;) ale powiem szczerze że gdyby nie ITI to z Legią byłoby krucho ;) teraz powinniśmy dopingować polskie zespoły w europejskich pucharach ^^ pozdrawiam :)
    • Zgadzam się z Gun Jack'iem: Teraz trzeba zająć się pucharami, a w tym FK Moskwa.

      Damian Gorawski, grający tam nie gdyś oprócz Mariusza Jopa radził, by grać ofensywnie skrzydłami, czego niestety brakuje w Legii.

      Radović, Vuković, Giza, Roger, Iwański - wszyscy znani, choć na razie nie zgrani... >_>

      Szczęśliwie ten ostatni nadrabia wolnymi, a reszta indywidualnymi akcjami.

      Mam nadzieję, że w derbach Warszawy z Polonią pokażą futbol na wysokim poziomie ;)
    • Rassija napisał(a)
      Ladnie zacytowales ale daj reszte madralo i z kiedy to bylo ;)


      Na mocy fuzyjnej umowy nowy klub kontynuuje tradycje Lecha Poznań, a nowy właściciel holding Amica wniósł aportem do spółki pierwszoligową licencję Amiki oraz znaczną część ich piłkarzy. Tradycje Amiki Wronki kontynuowała w sezonie 2006/2007 drużyna trzecioligowa (dotychczasowe rezerwy), której właścicielem jest Stowarzyszenie Amica Wronki. W związku z pojawieniem się rozgrywek tzw. Młodej Ekstraklasy od sezonu 2007/2008 i przystąpieniu do niej Lecha Poznań, jednocześnie podjęto decyzję o zaprzestaniu wspierania drużyny Amiki Wronki i wycofano ją z rozgrywek po zakończeniu jej pierwszego sezonu.


      źródło wikipedia

      Rassija napisał(a)
      Bo nie szukales :) W mediach nawet byla informacja, i to mowil ktos z zarzadu Lecha ze gramy juz na swojej :)


      Nie wiem, nie widziałem czegoś takiego. Jak znajdziesz to zwróce honor. Jednak wydaje mi się dziwne granie z rankingiem Amici w PU, a w lidze ni stąd ni zowąd gracie na swojej licencji wytrzaśniętej z kosmosu

      Rassija napisał(a)
      Ranking z 04/05. A nie jest to moze ranking krajowy? Istnieje takie cos jak klub ma nizszy niz krajowy.. Tutaj nie wiem bo sprawdzac nie bede, wiec zalozmy ze masz racje. SKoro mowisz ze sie nie znasz to juz nie moja wina, ze w siebie nie wierzysz ;)


      Ułatwie ci TO
      a wklejane rankingi brałem stąd

      Rassija napisał(a)
      A ty stoisz na autostradzie? To bylo nie smaczne z twojej strony, nie udawaj Belita. A ze istnieja to kazdy wie, sa dowody (ja ich nie mam, ale spytaj sie na policji, poczytaj artykuly w archiwach gazet jesli to Cie interesuje).


      Poczytam Wyborczą, tam piszą tylko prawde tacy redaktorzy jak Stec, kibic futbolu fetujacy Kake. Nie chce mi się szukać, a z resztą pewnie gdyby takie artykuły były to przeczytał bym je na LL!.

      Rassija napisał(a)
      Ciagle to wy robicie wszystko zeby wydawac ich pieniadze. Tak chce link, wiec jesli bedzie Ci sie chcialo podeslij go ;) Jednak jesli bedzie trzeba tam sie rejestrowac zeby przeczytac to nie, za leniwy jestem :P Mowisz o budowaniu stadionu i funduszach. Wiec kto ma sponsorowac stadion? Wy (czyli kto?) czy On czyli zalozmy ogolnie ITI?
      Mowisz o nietrafionych transferach.. O kim? Astiz byl dobry ;)
      Marketing to racja, zerowy.


      Oto Link. Wszystkie działania ITI od przejęcia Legii. Życze miłej lektury. Nie sądze jednak, żeby ci się chciało to przeczytać. Gdybyś był zainteresowany protestem, co do niego doprowadziło, oraz wcześniejsze ruchy ITI dąrzące do dzisiejszej sytuacji, przeczytałbyś to wcześniej.
      Sponsorujemy my czyli mieszkańcy. Sponsorujemy stadion dla prywatnego klubu, który nie chce widzieć obecnych kibiców na trybunach, a pikników kupujących jego gadżety.
      Zakupy Wdowczyka: Gottwald, Junior, Hugo, Elton wielka kasa wydana bez sensu. Sporo czasu mineło, od 2004, nie potrafie wymienić każdego transferu, ale napewno Giza poniżej oczekiwań, tak samo Aro, Augustyn, Korzym, ale on naszczęscie już odeszedł.

      Rassija napisał(a)
      Jesli nie rozumiesz dlaczego dazy do stadionow rodem z Anglii to wypada mi tylko zapalic dla Ciebie swieczke [*].
      Nie wiem czy wiesz, ale to kibice w ostatnim sezonie glownie niszczyly wizytowke Warszawy... (chodzi mi o klub). Gdzie w innym klubie tak zachowuja sie kibice?
      Co dla Ciebie jest normalnoscia?


      Kibice nie mają obowiązku dopingować. A jeżeli robi się wszystko, by dopingu i całej wspaniałej atmosfery(która była jeszcze niedawno) na stadionie nie było, to dlaczego kibice mają się starać? Dlaczego nie wspomnisz, że kibice mieli drugi wynik w rundzie wiosennej we frekwencji na wyjazdach, a w całym sezonie trzeci? Dlaczego nie wspomnisz o dopingu na wyjazdach?

      Rassija napisał(a)
      Widzisz roznice miedzy firma krzak a ITI? Troche zalosny argument ;) Ja jestem opanowany to ty i Belit nie wytrzymujecie :E


      żałosne to było pisanie, że my bluzgamy na ITI, dlatego ty będziesz nas obrażać pisząc ITI Legia Warszawa.
    • taka awantura w temacie i to beze mnie :P

      ło losie... trochę nie zaglądałem tutaj i prawie omineła mnie taka fajna wymiana zdań :P
      Widzę że Legia rozpala co poniektórych do czerwoności. Powiem tak - i dobrze bo to klub obok którego nie da się przejść obojętnie i pisać o nim bez emocji ;)
      Przeczytałem cała poprzednią stronę, z częścią zdań się zgadzam, z częścią nie a niektóre muszę wyjaśnić ponieważ w niektórych sprawach się mylicie...

      Zacznijmy od początku poprzedniej strony ;)

      Poruszyliście temat domniemanej korupcji Legii w zdobyciu MP 1993r tego którego "cała Polska widziała..." Moje zdanie jest następujące - ten mistrz został zdobyty własnymi siłami, bez żadnej pomocy z zewnątrz. PZPN zabierając go popełnił błąd ponieważ nie miał nawet cienia dowodu na to że ktoś kupował bądź sprzedawał tamtą "kolejkę cudów" Mało tego - PZPN próbował naprawić swój błąd w przyszłym sezonie ! Jeżeli któś miałby mieć pretensje o tamten okres to powiem że potrójna korona w przyszłym roku była wspomagana przez PZPN który chciał naprawić krzywdy piłkarzom i zapobiec lawiny pozwów sądowych jakie miały mieć wtedy miejsce. Zauważcie że nikt nie płakał długo po tym mistrzostwie. W jednej chwili skończyły się żale i zaczęto przygotowania do kolejnego sezonu. Obsada sędziowska była wtedy taka aby "Legii nie stała się krzywda" co widać było w decydującym meczu o tytule gdzie przeciwnik konczył mecz w 9. Jeżeli ktoś ma mieć pretensje to nie zarok 1993 a 1994. Tyle w tej sprawie. Jeżeli chodzi o pana Dariusza W. to mam sprzeczne informacje i na razie ten temat przemilczę. Jedni krzyczą że kupował, drugi że sprzedawał a jeszcze inni że jest czysty więc na razie ominę ten temat szerokim łukiem. Sprawa jest pewnie jeszcze zbyt ciepła i wyjdzie sama za pare lat...

      Co do ITI - temat rzeka niestety smutny i tragiczny zarazem dla nas. Jednak chciałbym poruszyć 2 sprawy o których być może nie wiecie a jak wiecie to tym lepiej ;)
      Po pierwsze ITI nie jest inwestorem, sponsorem, dobroczyńcą na Legii tylko - uwaga - POŻYCZKODAWCĄ ! ! ! Zresztą nawet był wywiad z jakimś bubkiem z zarządu (chyba z Kosmalą ale głowy nie dam) że jak ITI będzie chciało się wycofać to razem z tymi pieniędzmi które zaiwestowali. Im dłużej są tym więcej kasy pożyczają a kiedyś Legia bedzie musiała wszystko oddać. Nie muszę przypominać że będzie to oznaczało rychły upadek klubu...
      Co do stadionu... Powiem tak: ITI ma ogromny dług do odebrania za kampanię wyborczą w Gazecie Wyborczej, TVN od partii PO i być może będą chciali go odzyskać właśnie w ten sposób że dostana stadion Legii na 25 lat na takich warunkach ze utrzymanie jego nie było by problemem dla parunastu średnio zarabiających osób jakby chciali połączyć swe siły w spłacaniu czynszu za ten stadion. Poza tym wszystkie budynki biurowe znajdujące się na stadionie także należały by do ITI a szacunkowe zyski z samych biur wynosiły bo ~10 milionów zł rocznie. Po co im wtedy potrzebny klub i użeranie się z kibicami? Mój czarny scenariusz jest taki - Walter dogaduje się z Bońkiem i sprzedaje licencję Legii na Ektraklasę Widzewowi. Niemożliwe? a dlaczego nie? Po nich naprawde można się wszystkiego spodziewać...
      O gnębieniu ruchu kibicowskiego i kibiców napisałem już wszystko. Kto będzie chciał to poszuka... a kto nie poszuka - to już jego sprawa :P

      Co do reszty to nie znalazłem już niczego co mógłbym wyjaśnić w kwestii tego klubu.


      Znalazłem za to taką jedną ciekawą rzecz w regulaminie UEFA na temat tych wszystkich fuzji i w nich jest jasno napisane że wszelkie fuzje majace dać awans drużynie z niższej klasy są niedozwolone, mało tego te drużyny mogą zostać usunięe z rozgrywek! Wychodzi na to że tylko fuzja Lecha i Amici była dozwolona bo odbyła się na jednej płaszczyźnie rozgrywek a nie np. Polonia - Groclin gdzie jest drużyna z Ekstraklasy i Pierwszej ligi...
      Nie chcę mówić że to na 100% bo przepisy te są zawiłe ale jak się dowiem czegoś więcej to napiszę. Mogą to być kolejne jaja w polskiej piłce jakich świat nie widział ;)

      Na razie to tyle. Z Legijnym pozdrowieniem :P


      EDIT - dziś odbędzie się spotkanie wszystkich grup kibicowskich z Bosmanem na czele w siedzibie KP i będziemy rozmawiali z piłkarzami o tej całej chorej sytuacji... powiem tak - na 75% będzie doping i jakaś oprawa ;) jak coś się zmieni to dam znać po tym spotkaniu...

      EDIT2 - zapierniczać po bilety bo taka okazja może się nie powtórzyć :P
      Bíg číťÝ (L)ífë

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Bemek ().

    • RE: taka awantura w temacie i to beze mnie :P

      Według dzisiejszej koszernej, u sąsiadów zza miedzy w pierwszy dzień sprzedaży poszło około 150 kart wstępu. Pewnie znowu przyjdą w 300 osób:<
    • RE: taka awantura w temacie i to beze mnie :P

      Bemek napisał(a)
      Znalazłem za to taką jedną ciekawą rzecz w regulaminie UEFA na temat tych wszystkich fuzji i w nich jest jasno napisane że wszelkie fuzje majace dać awans drużynie z niższej klasy są niedozwolone, mało tego te drużyny mogą zostać usunięe z rozgrywek! Wychodzi na to że tylko fuzja Lecha i Amici była dozwolona bo odbyła się na jednej płaszczyźnie rozgrywek a nie np. Polonia - Groclin gdzie jest drużyna z Ekstraklasy i Pierwszej ligi...
      Nie chcę mówić że to na 100% bo przepisy te są zawiłe ale jak się dowiem czegoś więcej to napiszę. Mogą to być kolejne jaja w polskiej piłce jakich świat nie widział ;)


      ale to nie była fuzja tylko odkupienie akcji:

      11 lipca 2008 roku prezes klubu KSP Polonia Warszawa Józef Wojciechowski odkupił od Zbigniewa Drzymały 16715 akcji spółki Groclin-Dyskobolia SSA za 20 milionów złotych[3]. Dzięki tej fuzji Polonia Warszawa awansowała do ekstraklasy pomimo 7 miejsca w II lidze. Prawie wszyscy piłkarze Dyskobolii przeszli do zespołu Polonii. Miejsce w składzie w "nowej Polonii" znalazło kilku graczy z poprzedniego sezonu. Reszta zawodników będzie najprawdopodobniej występować w Młodej Ekstraklasie.


      z Wikipedii. Nie wiem tylko dlaczego w powyżzym cytacie jest używane słowo "fuzja". Dla mnie to zmiana nazwy z Groclin Dyskobolia Grodzisk WLKP na Polonia Warszawa. więc prawdziwa Polonia gra w IV ldize gr. płn wraz z moją Przyszłością, Hutnikiem i Okęciem czy Pogonią Siedlce. Oczywiście moge się mylić, ale ja tak to odbieram, jak i większość kibiców Legii, których opinie poznałem.

      Według dzisiejszej koszernej, u sąsiadów zza miedzy w pierwszy dzień sprzedaży poszło około 150 kart wstępu. Pewnie znowu przyjdą w 300 osób


      Na moje oko to zasłona dymna. Na ich forum wielka mobilizacja była, podniecali sie tym, że w komentarzach na LL! niektóre osoby pisały że mogą nas przekrzyczeć, a piłkarze nas pokonać. Oczywiście do sparingu z Koroną. Uważam, że sektor gości będzie pękać w szwach.
    • Rasialdinio napisał(a)
      Rassija napisał(a)
      A ty stoisz na autostradzie? To bylo nie smaczne z twojej strony, nie udawaj Belita. A ze istnieja to kazdy wie, sa dowody (ja ich nie mam, ale spytaj sie na policji, poczytaj artykuly w archiwach gazet jesli to Cie interesuje).


      Poczytam Wyborczą, tam piszą tylko prawde tacy redaktorzy jak Stec, kibic futbolu fetujacy Kake. Nie chce mi się szukać, a z resztą pewnie gdyby takie artykuły były to przeczytał bym je na LL!.


      Na portalu bardziej stronniczym od GW :lol:

      Rasialdinio napisał(a)
      Rassija napisał(a)
      Jesli nie rozumiesz dlaczego dazy do stadionow rodem z Anglii to wypada mi tylko zapalic dla Ciebie swieczke [*].
      Nie wiem czy wiesz, ale to kibice w ostatnim sezonie glownie niszczyly wizytowke Warszawy... (chodzi mi o klub). Gdzie w innym klubie tak zachowuja sie kibice?
      Co dla Ciebie jest normalnoscia?


      Kibice nie mają obowiązku dopingować. A jeżeli robi się wszystko, by dopingu i całej wspaniałej atmosfery(która była jeszcze niedawno) na stadionie nie było, to dlaczego kibice mają się starać? Dlaczego nie wspomnisz, że kibice mieli drugi wynik w rundzie wiosennej we frekwencji na wyjazdach, a w całym sezonie trzeci? Dlaczego nie wspomnisz o dopingu na wyjazdach?

      Masz racje, nie musza. Tylko nie nazywajacie sie wiecej najlepszymi kibicami w Polsce ;) Bo z twojego zdania wybitnie wynika, ze nimi nie jestescie. Bo w koncu poco kibicowac prawda? Czasami lepiej poswiecic troche atmosfery, zeby wrocila pozniej i miec spokoj z pewnymi ludzmi na stadionie ;)

      Rasialdinio napisał(a)
      Rassija napisał(a)
      Widzisz roznice miedzy firma krzak a ITI? Troche zalosny argument ;) Ja jestem opanowany to ty i Belit nie wytrzymujecie :E


      żałosne to było pisanie, że my bluzgamy na ITI, dlatego ty będziesz nas obrażać pisząc ITI Legia Warszawa.


      A nie bluzgaliscie? Zalosna jest prawda? Poza tym nie uwazam, zebym obrazil Legie skoro ITI to jej dawca zycia ;)

      Rasialdinio napisał(a)
      z Wikipedii. Nie wiem tylko dlaczego w powyżzym cytacie jest używane słowo "fuzja". Dla mnie to zmiana nazwy z Groclin Dyskobolia Grodzisk WLKP na Polonia Warszawa. więc prawdziwa Polonia gra w IV ldize gr. płn wraz z moją Przyszłością, Hutnikiem i Okęciem czy Pogonią Siedlce. Oczywiście moge się mylić, ale ja tak to odbieram, jak i większość kibiców Legii, których opinie poznałem.


      Bo to byla fuzja, i nikt tego nie ukrywal. Tylko ze tak przeprowadzona, aby wszystko bylo zgodne z prawiem. W koncu skoro Widzew mial szanse na ekstraklase to co to za problem zrobienie fuzji w tym kraju?
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rassija ().

    • No i po spotkaniu z piłkarzami - na 100% nie bedzie wrzutów na ITI. Ciesze się z tego bo z trudem przyznaje że to było żałosne co S. i Sz. przezentowali... Czy będzie doping - wielka niewiadoma. Dla mnie dużym pozytywem jest to że piłkarze zaoferowali się w mediacji i chęć powrotu do normalności.
      Wszystkich już męczy ta sytuacja. Gdyby to zależało ode mnie to po prostu zacząłbym współpracę od zera - z czystą kartą. Być może to powrót normalności na Łazaienkowskiej. Oby...
      Bíg číťÝ (L)ífë
    • Rassija napisał(a)
      Masz racje, nie musza. Tylko nie nazywajacie sie wiecej najlepszymi kibicami w Polsce ;) Bo z twojego zdania wybitnie wynika, ze nimi nie jestescie. Bo w koncu poco kibicowac prawda? Czasami lepiej poswiecic troche atmosfery, zeby wrocila pozniej i miec spokoj z pewnymi ludzmi na stadionie ;)


      jesteśmy w dwóch różnych sytuacjach, bez porównania. wam nikt nie utrudnia życia, a wręcz przeciwnie. ITI za to dąży do wymiany publiczności. Jest ciężko, ale nikt nie mówił że będzie inaczej. co do ostatniego zdania to się zgadzam. Właściwie, to nawet jest realizowane.

      Rassija napisał(a)
      A nie bluzgaliscie? Zalosna jest prawda? Poza tym nie uwazam, zebym obrazil Legie skoro ITI to jej dawca zycia


      nie pogrążaj się. to może teraz będziemy pisać Amica Poznań? nie uważam to za obraźliwe, wkońcu Amica to wasz dawca życia.
    • 470 kibiców Polonii Warszawa stawi się jutro na Łazienkowskiej. Poloniści otrzymali od Legii 680 wejściówek i wykorzystali 70% z przyznanej im puli. Sprzedaż wejściówek dla kibiców gości na jutrzejszy mecz Legia - Polonia zakończyła się dziś o godzinie 12. Kibice "Czarnych Koszul" na Łazienkowską przyjadą podstawionymi na Konwiktorską autobusami. Po meczu kibice KSP w ten sam sposób zostaną przetransportowani z sektora gości pod swój stadion.


      Dużo ich nie będzie:P
    • RE: taka awantura w temacie i to beze mnie :P

      o boziu pare dni nie mnie nie bylo i lektury ze hoho ;) nie mozecie krocej wyrazac swoich pogladow :P

      rassija opis kibic lecha udzielajacy sie tylko na tematy zwiazane ze (L). coz kazdy ma swoj sposob na zycie

      ciekawe jak to bedzie jutro

      jedno pewne LEGIA-dyskopolo 3-0
      Menelinho
    • RE: taka awantura w temacie i to beze mnie :P

      Kar(L)ik napisał(a)

      jedno pewne LEGIA-dyskopolo 3-0


      mocno optymistycznie :D
      przypominam że z groclinem zawsze Legii się ciężko grało. Do tego jeszcze problemy z napadem i średnia ostatnio gra więc ja stawiałbym na 1-1. Ale mam nadzieję, że coś tam jeszcze nam wpadnie i komplet punkciorów się uda zgarnąć ;)

      Chocież bardziej mnie interesuje atmosfera na meczu niż tam jakiś wynik :P

      Także zapraszam na jedyne derby warszawy w niedzielę:
      PLAKAT ]:-D
    • RE: taka awantura w temacie i to beze mnie :P

      Najlepszy był transparent kibiców Dysko - Polo. "Aaa nie spodziewaliście się nas tak wcześnie" :fgrin: Strasznie dużo napinki z ich strony, kibicowsko nie pokazali nic. Teksty rodem z naszej-klasy (Twój stary to Jaruzelski, (coś czego nie dało się zrozumieć) to Twój stary, etc:|). Ale jedno im trzeba oddać. Przyjechali w przyzwoitej (jak na ich możliwości) liczbie.

      PS. "Nie jesteś z Warszawy mówię Ci, jesteś z Grodziska":D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Belit ().

    • nie wiem co za debil wymysli te dysco polo ale wiekszosc u nas ma z tego polewe :E
      wypominacie nam ze (wlasciel ) kupil klub ? mamy wkoncu perspektywy na przyszlosc i odbry sklad ( osobiscie wolalbym zebysmy weszli normalnie do extraklasy)

      ale to i tak lepiej wyglada od waszej przeszlosci 8-)

      co do meczu karny z dupy ale dla mnie mecz fajny i ogolnie pozytyw
      koncowka taka nijaka pozdro
    • Dyscopolo naprawde zero honoru a transparent Aaa nie spodziewaliście się nas tak wcześnie- to kompromitacja zero klasy. Wrocław i Szczecin pokazaly gdzie maja uklady a ksd no comment.

      ad.mecz: Szalach cale szczescie ze wyzdrowial,Iwanski,Radovic,Szala,Mucha na dobry poziomie
      Kielbowicz jakim cudem, on jeszcze gra w (L) czy Wysocki i Wawrzyniak sa jeszcze gorsi od niego??
      Roger za bardzo chyba sie zajuje sprzedaza siebie na zachod bo nic nie gral oprocz 1 kiwki w 1 polowie.Szkoda ze Vukovic nie gra ale coz Mirek skapi jemu kasy a daje 230 na Arru cos tam ktory nie jest jeszcze gotowy( wogole bedzie) od czasow SAagan,Svitlicy nie mamy napastnika z prawdziwego zdarzenia i to sie odbija czkawka.

      Siejewicz i jego mierne asystenty dno a njalepsze sytuacje ze spalonym w drugiej polowie co rozbawilo/ wzburzylo publike na estadio

      tyle ode mnie

      pozdro (L)

      ps. zero wrzutow na iti teraz czekac na ich krok
      Menelinho
    • Kibicowsko:
      Akurat jak dla mnie to transparent "Aaa Nie spodziewaliście sie nas tak wcześnie" był najlepszym jaki zaprezentowali od lat (w sumie sie nikt ich nie spodziewał ;)), natomiast reszta duuuuużo poniżej poziomu. Zaliczyli najlepszy wyjazd od lat na Ł3 (ciekawe w jakim stopniu zawdzięczają to zgodom)
      Z naszej strony niezły ubaw (Nie jesteś z Warszawy mówię ci... ]:-D), szkoda że przez małe zamieszanie trzeba było siedzieć na przedkrytaj (dobrze że parę znajomych mordek było, bo sie załamać można). Wrzutów na ITI nie było... chciałbym zeby to cos dało, ale jakoś ciężko mi w to uwierzyć.

      Co do poziomu sportowego:
      Mecz średni, powinien byc wygrany... ale mówiłem że remis będzie :P
      Kompletnie zawiódł środek pola (Roger sam ze soba się kiwał, Iwański jakiś zamotany). Wyróżnienie dla Rado, bo sie nabiegał sporo, tylko niech sie chłopak naje porządnie, bo sie na nogach słabo trzyma ;) Albo schodzi do prawej nogi, albo sie wywala :D Ale powalczył jak trzeba.
      Kiełbo już nie te lata... ale warzywniak też do najlepszych nie należy.
    • Kar(L)ik napisał(a)
      Dyscopolo naprawde zero honoru a transparent Aaa nie spodziewaliście się nas tak wcześnie- to kompromitacja zero klasy. Wrocław i Szczecin pokazaly gdzie maja uklady a ksd no comment.


      hahaha prosze cie to nie kibice decyduja o tym a tera znalezliscie sobie nastepna zaczepke na Prawdziwy klub z Warszawy :)
      a jesli chodzi o honor wladz klubowych to lepiej nie zaczynaj :) bo nie ma sensu powracac chyba do tego co legia sobie robila w przeszlosci
    • _Nosek_ napisał(a)
      a jesli chodzi o honor wladz klubowych to lepiej nie zaczynaj :) bo nie ma sensu powracac chyba do tego co legia sobie robila w przeszlosci


      W przeszłości, tak? Powiedz mi, który Warszawski klub działał pod patronatem MO? Zapominacie o własnej historii?

      PS. Zaczynam wątpić, że Polonia jest 2 siłą na Mazowszu...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Belit ().

    • Mecz Legii z Polonią (2-2) miał być początkiem nowej jakości na trybunach. Nie był. "Kiedyś czara goryczy się przeleje" - mówi na łamach "Gazety Wyborczej" prezes Legii Leszek Miklas. W artykule poświęconym zachowaniu kibiców podczas piątkowego meczu, czytamy, że festiwal chamstwa na trybunach i trwał w najlepsze. Obrażano przede wszystkim piłkarzy i klub z Konwiktorskiej. "Myślimy, co z tym zrobić. Jeżeli kibice uważają, że będziemy popierać taką formę 'dopingu', to są w błędzie" - wyjaśnia Miklas.
      Prezes Legii precyzuje swoje poglądy w dalszej części wypowiedzi. "Na pewno nie damy sobie narzucać niczyjego stanowiska. Jeżeli ktoś ma propozycję, jak usprawnić doping i zasady panujące na stadionie, to może zgłosić się do naszego kierownika do spraw bezpieczeństwa pana Błędowskiego" - mówi Miklas, dodając, że dzięki stadionowemu monitoringowi wiadomo, że niecenzuralne okrzyki w piątek inicjował "gnizadowy".

      Miklas zapewnia, że w poniedziałek skontaktuje się z Wojciechem Kowalczykiem, który zaoferował swoją osobę na mediatora w sporze pomiędzy kibicami a klubem. Prezes nie chciał natomiast komentować faktu, że po meczu piłkarze podziękowali fanom za doping. "Nie chcemy wciągać zawodników w te rozgrywki. Każdy może robić to, co uważa" - mówi Miklas.


      Miklas chyba uważa, że powinniśmy bić im brawo?
    • Belit napisał(a)
      Miklas chyba uważa, że powinniśmy bić im brawo?


      albo popcorn kupili i oklaskiwali super grajków.
      Co za żałosny człowiek. Pierwszy raz widze tak żałosnego prezesa klubu (Zygo przebił). Cwel nie chce w ogóle zakończenia tego protestu i to widać po jego kolejnych oświadczeniach. Jedynie brak nowego stadionu przywróci normalność. Czekam tylko na post Rassiji, w którym popiera Miklasa.
    • To poprostu pokazuje jakim Miklas jest ignorantem... uważa że jak po 10 latach w końcu zrobili stronę (a raczej skopiowali oficjalną MUFC ;)) to zrobili wszystko co w ich mocy żeby wrócił doping.

      Wszystkie działania są żałosne i ironiczne w stosunku do kibiców. Doskonale zdają sobie sprawę z tego o co chodzi w całej tej "zabawie" i śmieją sie kibicom prosto w twarz. Ale jak to pięknie brzmi że "zrobili wszystko co w ich mocy".

      Miklas... jak nie masz pomysłu co z tym zrobić to zgłoś sie do SKLW.

      i jeszcze po edicie bo znalazłem i sie roześmiałem :D (fragment wywiadu z Miklasem)


      W meczu z Polonią kibice Legii nie obrażali ani Pana, ani właścicieli klubu? W tym tygodniu spotyka Pan się z Wojciechem Kowalczykiem, który chce być mediatorem. Czyżby konflikt z kibicami dobiegał końca?

      Nieobrażanie nas to jest wyłącznie powrót do zachowania na poziomie elementarnym. Czy z tego powodu powinienem być komuś wdzięczny? My ciągle wymagamy tego samego, czyli przestrzegania prawa i minimum dobrego smaku.

      Nie baliście się, że sytuacja z Wilna mogła się powtórzyć na Białorusi albo powtórzy się w Moskwie?

      Nie. Wiedzieliśmy, że siły porządkowe podczas meczu z Homelem będą dobrze przygotowane. Podobnie będzie w Moskwie. Deklaracje władz FK w kwestiach zabezpieczenia imprezy idą nawet jeszcze dalej. Jest taka możliwość, że na stadion w Moskwie wejdą tylko osoby, które my zarekomendujemy.


      Czyli pewnie znowu cała jedna osoba... ;)
      Śmiech przez łzy... 8-/

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kaLasz ().

    • coz porazka z FK u siebie komplikuje ,,naszą" sytuacje przed rewanzem ale nie wolno tracic wiary.
      Liczba widzow ok.4k brawo panie leszku oby tak dalej!!!!!

      Espaniole jak na razie dostaja pokazne hajsy za siedzenie na honorowej szkoda Urbana ze musi grac czsami ustawieniem 4-1-5- bez napastnika
      Menelinho

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kar(L)ik ().

    • wątpie w to co mówi Urban że ten zawodnik jest jeszcze nie przygotowany do gry ;) zawodnik tego formatu bardzo dobry jak na naszą ligę który był kapitanem zespołu w zespole Primera Division jest na pewno przygotowany do gry ;) obstawiam że nie doszedł jeszcze certyfikat tego zawodnika i Urban mówi to co powie Trzeciak ;) co do porażki z FK to mi się jednak wydaje że Legia lekceważąco podeszła do tego rywala ;) czego Urban nie wpuścił na boisko tego drugiego Hiszpana jako jokera ?( jedynie Roger starał się coś ugrać reszta niestety poniżej oczekiwań Legia to polski zespół i jeśli chcemy więcej zespołów w europejskich pucharach to musi awansować dalej ;)