Legia Warszawa

    • fakt że tłuc się w jedną strone pociągiem 19h to ciężko trochę biorąc pod uwagę środek tygodnia i prace...

      chociaż napewno wyjazd z różnymi atrakcjami ;)

      ja tam licze na mariusza zjopa że pomoze nam w awansie (wystarczy ze forme z euro utrzyma ;)). Jeśli chcemy grać o coś wiecej niz rundy kwalifikacyjne i kwalifikacje do kwalifikacji to taki FK musimy ogrywać. Bedzie ciężko ale zwycięsko ;)

      Ps. na lechu mi się podobało: "cała polska śpiewa z nami" "pzpn..." :D w sumie to rozpoczynamy od meczu z dysko-polo, chociaz i tak będzie nudą wiało przestrasznie >_> no chyba że pan prezes będzie śpiewał ;)
    • Gentleman napisał(a)
      w III rundzie el. do PUEFA, bo zapewne będzie drużyna jakaś niemiecka rozstawiona w III rundzie


      są dwie rundy el. UEFA, a potem 1 runda, 2 runda - faza grupowa itd.
      Tak dla ścisłości :)
    • gratulacje z okazji awansu do następnej rundy PUEFA :) FK Moskwa to nie wcale tak łatwy przeciwnik możecie mieć z nimi problemy mają nawet nie złą drużynę ;) rosyjska piłka to już nie to samo co parę lat temu liga rosyjska jest o wiele lepsza od naszej FK Moskwa może ten sezon ma niezbyt dobry ale to jest jeden z tych lepszych zespołów ;) a Jop wcale nie jest wszystkiemu winny jeśli Leo coś w nim widzi to znaczy że nie jest tak zły zawodnikiem ;) mimo wszystko jako kibic chociaż wrogiej drużyny życzę awansu bo polskie zespoły muszą zdobywać punkty do rankingu UEFA :)
    • wczoraj grali z Zenitem i nic ciekawego niepokazali. w I połowie mieli ze 3 kontry, bramke strzelili po rożnym, a tak to obrona. w drugiej już tylko się bronili, stracili dwie bramki. po I połowie poiadanie piłki 62 - 38 dla Zenitu, w drugiej pewnie się zwiększyło. FK ma tą przewage że są w środku sezonu, ale jestem optymistą. Do 1 składu wejdą nowi piłkarze + Szałach, Rzeźniczak usiądzie na ławce (oby to samo Gize spotkało) i będzie nieźle. Tak to widze.
    • napewno będa to derby w których "nieliczni ale fanatyczni" beda mieli szanse zaistnieć. Aczkolwiek nie spodziewam sie z ich strony "ITI... idź sobie" ;) ani tym bardziej nie jechania po nas :)

      ciekawe co na to nasi najwierniejsi na B i C powiedzą... chociaż mogą nie przyjść bo to niebezpieczny mecz jest :P

      ps. ktoś do Moskwy sie wybiera?
    • Najwierniejsi to na A i honorowej siedzą! Ja również nie spodziewam się ze strony Gro... znaczy Polonii żadnych oznak solidarności w temacie protestowym. Może się mylę. Jak będzie to się okaże;)

      PS. Ja bym się wybrał do Moskwy, ale nie bardzo mi termin meczu pasuje:|
    • Belit napisał(a)
      Najwierniejsi to na A i honorowej siedzą! Ja również nie spodziewam się ze strony Gro... znaczy Polonii żadnych oznak solidarności w temacie protestowym. Może się mylę. Jak będzie to się okaże;)

      PS. Ja bym się wybrał do Moskwy, ale nie bardzo mi termin meczu pasuje:|


      Czepiasz sie Polonii tak samo jak Lecha... A co powiesz na ITI Legia Warszawa? :>

      FC Moskwa ostatnio nie gra porywajaco, ale widze po was ze sie jej nie bocie za bardzo... A to nie dobrze, bo to mocny zespol ;) Zycze wam powodzenia w pucharach przyda sie 8-)
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Jest pewna różnica między kupieniem klubu, a graniu na licencji innego klubu, tym samym awansując do ekstraklasy. Jeśli tego nie widzisz, to niedobrze :XP:

      PS. Ładny Wam się wyjazd do Zuricha szykuje...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Belit ().

    • Lepiej byc ITI Legia Warszawa (Chociaz nie jest to zapewne nam na rękę) niż jakieś dysko-polo czy tez odpowiadać za korupcje klubu, z ktorym sie zrobiło fuzję, mowa tutaj o Amice Wronki
    • Gentleman ITI Legionisto Warszawa :)

      ITI Legia Warszawa jest podejrzana o korupcje (nie mowi sie o tym oficjalnie) gdy Wdowczyk zdobywal z nia mistrzostwo. Mowiac jasniej, bo do Ciebie tak trzeba, istnieje obawa ze mecze Legia wtedy kupowala. ;) I mowi sie o tym ze jakis klub wtedy mecze kupowal. Przypadek?

      Obecna ITI Legia Warszawa w roku 1993 chciala kupic mistrza ale zabrano jej i dano Lechowi. Tak jak pisaliscie nie bylo na to dowodow. Legia z ligi nie wyleciala wlasnie dlatego. Swietna robota PZPN - oni was przed tym uchronili, ale wy o tym nie wiecie. Co wiecej uwazacie ich za najwieksze zlo tamtego czasu :D

      O korupcji i ITI Legii Warszawa mowiono i pisano rowniez w innych kontekstach. Przypominac nie bede bo wy o wszystkim jako pierwsi wiecie jesli chodzi o wasz klub ;)

      ps. Bemek jasne ze tam sa slabe druzyny, ale i tak w porownaniu do polskich sa one mocne :|

      EDIT:
      Belit oskarzasz wladze Lecha i mowisz o domniemaniu niewinnosci w sprawie ITI? :lol:
      Wiekszej glupoty wymyslec nie mogles :E

      Gentelman a dlaczego dostala mala grzywne tylko? Bo byla niewinna? Bo od zawsze miala uklady z PZPN tylko wy kibice ITI do tego sie nie przyznajecie 8-/
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

      Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez Rassija ().

    • Rassija napisał(a)
      Obecna ITI Legia Warszawa w roku 1993 chciala kupic mistrza ale zabrano jej i dano Lechowi.

      Ogólnie Amica Poznań lubi prezenty. Raz mistrz, raz możliwość gry w pucharze UEFA...

      ]Tak jak pisaliscie nie bylo na to dowodow. Legia z ligi nie wyleciala wlasnie dlatego.

      W Polskim prawie chyba obowiązuje domniemanie niewinności. Nie mając dowodów nie mieli prawa nam zabrać mistrza.

      Swietna robota PZPN - oni was przed tym uchronili, ale wy o tym nie wiecie. Co wiecej uwazacie ich za najwieksze zlo tamtego czasu :D

      Wy za to macie prawo uważać inaczej.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Belit ().

    • Rassija

      "A rok '93 do nas należy
      Cała polska widziała, nikt nie uwierzył
      Ukradli nam mistrza ze związku złodzieje
      Zemsta na ujazdowskich alejach płomienie
      By rok później odebrać to co swoje
      Legia na tronie w potrójnej koronie"

      W tych słowach grupy Zjednoczony Ursynów mieści się sama prawda,
      poza tym pomylily ci sie chyba kluby i historie, po głębszym rozpoznaniu sprawy w konsekwencji Legia tylko została ukarana niską karą grzywny :)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Gentleman ().

    • Rassija napisał(a)
      ITI Legia Warszawa jest podejrzana o korupcje (nie mowi sie o tym oficjalnie) gdy Wdowczyk zdobywal z nia mistrzostwo. Mowiac jasniej, bo do Ciebie tak trzeba, istnieje obawa ze mecze Legia wtedy kupowala. ;) I mowi sie o tym ze jakis klub wtedy mecze kupowal. Przypadek?


      nieoficjalnie też się nie mówi, tzn. mówi to tylko Expert Rassija.
      Wdowczyk był trenerem od września 05. rundy jesiennej tak dobrze niepamiętam ale na wiosne to chyba jedynie bramka ze spalonego Burkhardta była kontrowersyjna. Legia miała od września 3 karne, co nie jest jakąś oszałamiającą liczbą. Co więcej Legia przegrała 0-2 z Górnikiem Ł., a Górnikowi udowodniono kupno tamtego mecz. Jeżeli każde mistrzostwo zdobyte przez Legie będzie uważał za kupione to szkoda dalszej dyskusji.

      Bo od zawsze miala uklady z PZPN tylko wy kibice ITI do tego sie nie przyznajecie


      ŁKS też ma układy?

      I chce cie powiadomić, że obrażasz nas pisząc ITI. Mógłbyś przynajmniej niezniżać się do poziomu onetowców i im podobnych.

      A przy okazji ITI to jak sam w wywiadzie przyznał Walter, że jedynie odmowa budowy nowego stadionu może spowodować odejście ITI. Niestety, nie ma nic za darmo.

      W Polskim prawie chyba obowiązuje domniemanie niewinności. Nie mając dowodów nie mieli prawa nam zabrać mistrza.


      chciałem to samo napisać.
    • ja tam nie zamierzam wrzucać nikomu (vide Rassija), bo uważam że napinać się tu nie ma po co :)
      kazdy dobrze wie jaką się darzymy "sympatią" i skąd ona się w ogóle wzięła (no przynajmniej starsi wiedzą ;))

      co do korupcji to tylko pare słów zeby nie zaśmiecać... nie mówcie KTO kupował tylko ILE. Taka smutna prawda... A prawda równiez jest taka że PZPN i Ekstraklasa najpierw chciały wszystkich degradować za korupcję, potem amnestia miała być, potem znowu że tylko powyżej 5 meczy kupionych... parodia? Moim zdaniem jak zobczyli kto co i jak, to by sie okazało że najbardziej medialne kluby (Widzew, Lech, Wisła, Legia) pospadałyby do niższych lig, a przecież sponsorzy kase wyłożyli... Produkt z napisem Ekstraklasa ma się dobrze sprzedawać, a nie będzie się sprzedawał Piast Gliwice, Odra Wodzisław czy inne Grodziski (z całym szacunkiem dla nich). Prawda jest taka że liga bez Legii, Wisły czy Lecha nie istnieje w żaden sposób. Nie wierzycie? Zerknijcie na frekwencję i oglądalność meczy z udziałem tych drużyn.
    • Rasialdinio napisał(a)
      Rassija napisał(a)
      ITI Legia Warszawa jest podejrzana o korupcje (nie mowi sie o tym oficjalnie) gdy Wdowczyk zdobywal z nia mistrzostwo. Mowiac jasniej, bo do Ciebie tak trzeba, istnieje obawa ze mecze Legia wtedy kupowala. ;) I mowi sie o tym ze jakis klub wtedy mecze kupowal. Przypadek?


      nieoficjalnie też się nie mówi, tzn. mówi to tylko Expert Rassija.

      I kto tu kogo zamierza obrazic co? Jak juz Ci kiedys mowilem dziecko dorosnij ;) Poza tym moje wypowiedzi to nie moje wymysly ;) Gdybys interesowal sie na prawde futbolem to uslyszalbys je w ten sam sposob co ja :) Kwestia wyboru czy sie z nimi zgadzam, i czy one sa wlasciwie. No ale majac gora 16 lat takich rzeczy jeszcze sie nie rozumie XD

      Rasialdinio napisał(a)
      Wdowczyk był trenerem od września 05. rundy jesiennej tak dobrze niepamiętam ale na wiosne to chyba jedynie bramka ze spalonego Burkhardta była kontrowersyjna. Legia miała od września 3 karne, co nie jest jakąś oszałamiającą liczbą. Co więcej Legia przegrała 0-2 z Górnikiem Ł., a Górnikowi udowodniono kupno tamtego mecz. Jeżeli każde mistrzostwo zdobyte przez Legie będzie uważał za kupione to szkoda dalszej dyskusji.


      Brawo ale co z tego? Myslisz ze tam myslec nie potrafia? Ja wiem ze dla Ciebie slowo kombinacja nie ma definicji, ale niektorzy wiedza ze pewien sposob przechwytywania meczy juz nie przechodzi ;) Mozna na tysiace innych sposobow zdobyc te 3 punkty :) Jakby wszystko bylo takie proste to by zakretow nie bylo expercie Rasialdinio od 7 bolesci ;)

      Rasialdinio napisał(a)
      Bo od zawsze miala uklady z PZPN tylko wy kibice ITI do tego sie nie przyznajecie


      ŁKS też ma układy?


      Zajmujemy sie ITI Legia Warszawa czy ŁKSem? :>

      Rasialdinio napisał(a)
      I chce cie powiadomić, że obrażasz nas pisząc ITI. Mógłbyś przynajmniej niezniżać się do poziomu onetowców i im podobnych.

      Zanizac poziom.. Kto to mowi :D Chce cie powiadomic ze swoim obnoszeniem sie wszedzie na tym skrawku forum gdy wygraliscie puchar z WIsla ostatnio obrazaliscie wielu. Na rozne sposoby. Chce Cie powiadomic ze nazywanie Lecha Amica Poznań to obraza. Co wiecej, chce Cie powiadomic ze nieznajomosc historii pilki noznej w twoim wykonaniu rowniez mnie uraza ;) Do tego obraza mnie wasz brak bycia sprawiedliwym w kwestiach ktore dotykaja ITI Legie Warszawa. Na koniec chce Cie powiadomic ze czesto obrazacie tych, ktorzy dali zyc waszemu klubowi.
      i co z tego? Wy jestescie niereformowalni przeciez ;) Wielcy kibice Legii ponizej 20 lat...


      kaLasz co ma do tego sympatia? Ja wam probuje juz chyba od roku wpoic pewna wazna rzecz. Jest to bezstronnosc ktora pozwala oceniac wszystko sprawiedliwie. Nie musze przypominac ze w tym temacie takim "czynem" wykazal sie jedynie Bemek :] Skad mamy wiedziec ile kupowali? Jestesmy tylko szarymi ludzmi, nie my to badamy. My mozemy jedynie spekulowac, podejrzewac, najwyzej wymieniac miedzy soba informacje wyciagniete z klubu, albo od znajomego. Co do istnienia ligi to masz racje. ALe ja juz wole nie miec przez pare tej ligi, ale zeby normalnosc wrocila... Nasz dutbol ponoc od lat 70-tych jest upackany w korupcje.
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Rassija napisał(a)
      Zanizac poziom.. Kto to mowi :D Chce cie powiadomic ze swoim obnoszeniem sie wszedzie na tym skrawku forum gdy wygraliscie puchar z WIsla ostatnio obrazaliscie wielu. Na rozne sposoby. Chce Cie powiadomic ze nazywanie Lecha Amica Poznań to obraza. Co wiecej, chce Cie powiadomic ze nieznajomosc historii pilki noznej w twoim wykonaniu rowniez mnie uraza ;) Do tego obraza mnie wasz brak bycia sprawiedliwym w kwestiach ktore dotykaja ITI Legie Warszawa. Na koniec chce Cie powiadomic ze czesto obrazacie tych, ktorzy dali zyc waszemu klubowi.
      i co z tego? Wy jestescie niereformowalni przeciez ;) Wielcy kibice Legii ponizej 20 lat...

      Po 1. To Ty pierwszy wpadłeś tu i zacząłeś nazywać Legię ITI.
      Po 2. Wy z kolei obrażacie kogoś, kto dał Wam mistrza Polski.
      Po 3. Mając mniej niż 20 lat nie można być kibicem?

      Ja wam probuje juz chyba od roku wpoic pewna wazna rzecz. Jest to bezstronnosc ktora pozwala oceniac wszystko sprawiedliwie.

      IMHO nie wychodzi Ci to, bo sam tak do końca bezstronny nie jesteś.

      kaLasz co ma do tego sympatia? Ja wam probuje juz chyba od roku wpoic pewna wazna rzecz. Jest to bezstronnosc ktora pozwala oceniac wszystko sprawiedliwie. Nie musze przypominac ze w tym temacie takim "czynem" wykazal sie jedynie Bemek :] Skad mamy wiedziec ile kupowali? Jestesmy tylko szarymi ludzmi, nie my to badamy. My mozemy jedynie spekulowac, podejrzewac, najwyzej wymieniac miedzy soba informacje wyciagniete z klubu, albo od znajomego. Co do istnienia ligi to masz racje. ALe ja juz wole nie miec przez pare tej ligi, ale zeby normalnosc wrocila... Nasz dutbol ponoc od lat 70-tych jest upackany w korupcje.

      Tu Ci trzeba przyznać rację. Jestem w stanie się założyć, że praktycznie każda drużyna grająca w przeciągu 20 lat w I lidze (czy jak kto woli ekstraklasie) kupiła/sprzedała przynajmniej jeden mecz.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Belit ().

    • Belit napisał(a)
      Rassija napisał(a)
      Zanizac poziom.. Kto to mowi :D Chce cie powiadomic ze swoim obnoszeniem sie wszedzie na tym skrawku forum gdy wygraliscie puchar z WIsla ostatnio obrazaliscie wielu. Na rozne sposoby. Chce Cie powiadomic ze nazywanie Lecha Amica Poznań to obraza. Co wiecej, chce Cie powiadomic ze nieznajomosc historii pilki noznej w twoim wykonaniu rowniez mnie uraza ;) Do tego obraza mnie wasz brak bycia sprawiedliwym w kwestiach ktore dotykaja ITI Legie Warszawa. Na koniec chce Cie powiadomic ze czesto obrazacie tych, ktorzy dali zyc waszemu klubowi.
      i co z tego? Wy jestescie niereformowalni przeciez ;) Wielcy kibice Legii ponizej 20 lat...

      Po 1. To Ty pierwszy wpadłeś tu i zacząłeś nazywać Legię ITI.
      Po 2. Wy z kolei obrażacie kogoś, kto dał Wam mistrza Polski.
      Po 3. Mając mniej niż 20 lat nie można być kibicem?

      Jak pytasz to odpowiem :)

      1. Nie prawda :) To wy pierwsi uzywaliscie nazwy ITI w swoich postach. Skoro wy sobie pozwoliliscie to dlaczego ja mam sobie odmawiac tej przyjemnosci?
      2. Wy? Czyli kto? Jak? Przyklad?
      3. Mozna majac nawet lat 8 ;)

      Belit napisał(a)
      Ja wam probuje juz chyba od roku wpoic pewna wazna rzecz. Jest to bezstronnosc ktora pozwala oceniac wszystko sprawiedliwie.

      IMHO nie wychodzi Ci to, bo sam tak do końca bezstronny nie jesteś.

      Pusciles riposte, fajnie. Moze jakis argument do niej? Bo nic nie udowodniles i moge Ci ze spokojem powiedziec" klamiesz pan, panie Belit ;) Podaj argument kiedy bylem bezstronny to pogadamy o tym, moze masz racje ^^
      Belit napisał(a)
      kaLasz co ma do tego sympatia? Ja wam probuje juz chyba od roku wpoic pewna wazna rzecz. Jest to bezstronnosc ktora pozwala oceniac wszystko sprawiedliwie. Nie musze przypominac ze w tym temacie takim "czynem" wykazal sie jedynie Bemek :] Skad mamy wiedziec ile kupowali? Jestesmy tylko szarymi ludzmi, nie my to badamy. My mozemy jedynie spekulowac, podejrzewac, najwyzej wymieniac miedzy soba informacje wyciagniete z klubu, albo od znajomego. Co do istnienia ligi to masz racje. ALe ja juz wole nie miec przez pare tej ligi, ale zeby normalnosc wrocila... Nasz dutbol ponoc od lat 70-tych jest upackany w korupcje.

      Tu Ci trzeba przyznać rację. Jestem w stanie się założyć, że praktycznie każda drużyna grająca w przeciągu 20 lat w I lidze (czy jak kto woli ekstraklasie) kupiła/sprzedała przynajmniej jeden mecz.


      Zeby tylko w najwyzszej klasie rozgrywkowej.. Wszedzie sprzedawali, kupowali.. Pamietam jak Warta Poznan probowala awansowac do II ligi (obecnie I) Tam to dopiero jaja sie dzialy...
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Rassija napisał(a)
      2. Wy? Czyli kto? Jak? Przyklad?

      Ej no, chyba nie powiesz, że nie śpiewacie niczego o PZPN?

      Pusciles riposte, fajnie. Moze jakis argument do niej? Bo nic nie udowodniles i moge Ci ze spokojem powiedziec" klamiesz pan, panie Belit ;) Podaj argument kiedy bylem bezstronny to pogadamy o tym, moze masz racje ^^

      Taki przykład pierwszy z brzegu. Nic nie napisałeś o korupcji w Lechu:P

      Zeby tylko w najwyzszej klasie rozgrywkowej.. Wszedzie sprzedawali, kupowali.. Pamietam jak Warta Poznan probowala awansowac do II ligi (obecnie I) Tam to dopiero jaja sie dzialy...


      Warta to nic w porównaniu z Koroną. Jak oni awansowali do wyższych klas rozgrywkowych to co mecz karny mieli:P

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Belit ().

    • Belit napisał(a)
      Rassija napisał(a)
      2. Wy? Czyli kto? Jak? Przyklad?

      Ej no, chyba nie powiesz, że nie śpiewacie niczego o PZPN?
      1:0 dla Ciebie :P Nie skojarzylem ze oto Ci chodzi akurat ;) ALe i tego coraz mniej :P

      Belit napisał(a)
      Pusciles riposte, fajnie. Moze jakis argument do niej? Bo nic nie udowodniles i moge Ci ze spokojem powiedziec" klamiesz pan, panie Belit ;) Podaj argument kiedy bylem bezstronny to pogadamy o tym, moze masz racje ^^

      Taki przykład pierwszy z brzegu. Nic nie napisałeś o korupcji w Lechu:P

      Dzis nie napisalem, ale wczesniej pisalem co nieco o tym i Ty dobrze o tym wiesz :P

      1:1 :P

      Belit napisał(a)
      Zeby tylko w najwyzszej klasie rozgrywkowej.. Wszedzie sprzedawali, kupowali.. Pamietam jak Warta Poznan probowala awansowac do II ligi (obecnie I) Tam to dopiero jaja sie dzialy...


      Warta to nic w porównaniu z Koroną. Jak oni awansowali do wyższych klas rozgrywkowych to co mecz karny mieli:P


      Nie mowie ze Warta kupowala w tym momencie. Bo nie kupowala czego jestem pewiem (oczywiscie mylic sie moge ale nie popadajmy w paranoje) Chodze od czasu na mecze Warty bo na stadion mam 3 minuty, a w 3 lidze czesto chodzilo sie za darmo(Warta odkad pamietam miala swietne zabezpieczenia przed kibicami bez biletow) i widzialem wiele. Mam znajomych rozsianych po WLKP gdzie byla wtedy 3 liga i oni tez widzieli ze sedziowie dziwnie wykonywali swoja prace... CO z Korona to nie wiem, nie moj teren, ale duzo slychac o tym bylo. Warta byla przez pare lat murowanym faworytem do awansu, a udalo jej sie dopiero po aferze korupcyjnej (jakie to dziwne ze wtedy wiele klubow przestalo dziwnie wygrywac...)
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Rassija napisał(a)
      kaLasz co ma do tego sympatia?


      chodziło mi o to, że nie mam zamiaru nikomu wrzucać tylko z powodu innego szalika. Tudzież za bezsensowne uważam napinki na necie i pokazywanie kto jest lepszy kozak w pojazdach.

      Rassija napisał(a)
      Ja wam probuje juz chyba od roku wpoic pewna wazna rzecz. Jest to bezstronnosc ktora pozwala oceniac wszystko sprawiedliwie.


      walka z wiatrakami :)
      tak samo można uczyć wszystkich dookoła dobrych manier. Swego czasu też próbowałem (coprawda nie tutaj), ale skutek taki jak z przysłowiowym grochem rzucanym o ścianę. Ciekawi mnie tylko czy "swoich" też tak uczysz ;)
    • Rassija napisał(a)
      I kto tu kogo zamierza obrazic co? Jak juz Ci kiedys mowilem dziecko dorosnij ;) Poza tym moje wypowiedzi to nie moje wymysly ;) Gdybys interesowal sie na prawde futbolem to uslyszalbys je w ten sam sposob co ja :) Kwestia wyboru czy sie z nimi zgadzam, i czy one sa wlasciwie. No ale majac gora 16 lat takich rzeczy jeszcze sie nie rozumie XD


      pisząc "Expert" miałem raczej na myśli że ty wiesz wszystko o wszystkim. Napewno nie chciałem cie obrazić. MP 06 i korupcje łączy jedynie Wdowczyk, ponieważ jest zamieszany za kupowanie meczów w Koronie 2 sezony wcześniej (chyba że w II lidze też kupował).

      Rassija napisał(a)
      Brawo ale co z tego? Myslisz ze tam myslec nie potrafia? Ja wiem ze dla Ciebie slowo kombinacja nie ma definicji, ale niektorzy wiedza ze pewien sposob przechwytywania meczy juz nie przechodzi ;) Mozna na tysiace innych sposobow zdobyc te 3 punkty :) Jakby wszystko bylo takie proste to by zakretow nie bylo expercie Rasialdinio od 7 bolesci ;)


      tak, tylko chodzi o to, żeby nikt się nie domyślił że mecz jest kupiony. Sposobów jest wiele, ale co z tego jak ludzie oglądają i widzą że coś jest nie tak. Jeden przewrót w polu karnym przez 90 minut to niedużo, a za 2-3 tygodnie każdy by mówił "takich karnych jest wiele".
      Legia w sezonie 05/06 grała bardzo skutecznie, obrone miała najlepszą w lidze. przecież napastników wtedy niemieliśmy. Janczyk i Gottwald kontuzja, a Włodarczyk strzelił dwie bramki w 4 ostatnich meczach. graliśmy do końca, co zresztą było pokazane w statystykach C+. Niechce mi się wchodzic na 90minut, ale takich meczów wygranych w końcówce było z 5. Niechce mi się dalej rozmawiać o tamtym sezonie. Gdyby coś było nie tak, już pewnie mówiono by o tym.

      Rassija napisał(a)
      Zajmujemy sie ITI Legia Warszawa czy ŁKSem? :>


      Piszesz że PZPN uratował nas przed degradacją, a przecież ŁKS też podobno kupił mecz, o sprzedających nie wspominając. W takim razie ich też uratował. Dlatego się pytam czy ten klub też ma układ w PZPNie?

      Rassija napisał(a)
      Zanizac poziom.. Kto to mowi :D Chce cie powiadomic ze swoim obnoszeniem sie wszedzie na tym skrawku forum gdy wygraliscie puchar z WIsla ostatnio obrazaliscie wielu. Na rozne sposoby. Chce Cie powiadomic ze nazywanie Lecha Amica Poznań to obraza. Co wiecej, chce Cie powiadomic ze nieznajomosc historii pilki noznej w twoim wykonaniu rowniez mnie uraza ;) Do tego obraza mnie wasz brak bycia sprawiedliwym w kwestiach ktore dotykaja ITI Legie Warszawa. Na koniec chce Cie powiadomic ze czesto obrazacie tych, ktorzy dali zyc waszemu klubowi.
      i co z tego? Wy jestescie niereformowalni przeciez ;) Wielcy kibice Legii ponizej 20 lat...


      nie wiem kto kogo obrażał i kto się obnosił, bo w tym czasie były zamknięte tematy, a ja nie pisałem na forum. Poza tym ITI i Amica to dwie różne sprawy i dobrze o tym wiesz. Wy przecież w PUEFA macie ich ranking, gracie na ich licencji. ITI to tylko sponsor. Nie wiem czy sprawiedliwe jest obrażanie ludzi którzy "dali żyć Legii", ale napewno niesprawiedliwe jest dawanie zakazom ludziom, którzy mają inne zdanie niż właściciel, wyzywanie wielu kibiców od dilerów, bandytów, ciągłe kłamanie w wielu sprawach i wmawianie ludziom że jest tak, jak mówią i mógłbym tak wymieniać dalej.

      [
      Rassija napisał(a)
      1. Nie prawda To wy pierwsi uzywaliscie nazwy ITI w swoich postach. Skoro wy sobie pozwoliliscie to dlaczego ja mam sobie odmawiac tej przyjemnosci?


      Rassija napisał(a)
      Czepiasz sie Polonii tak samo jak Lecha... A co powiesz na ITI Legia Warszawa? :>
    • Rasialdinio napisał(a)
      Rassija napisał(a)
      Zajmujemy sie ITI Legia Warszawa czy ŁKSem? :>


      Piszesz że PZPN uratował nas przed degradacją, a przecież ŁKS też podobno kupił mecz, o sprzedających nie wspominając. W takim razie ich też uratował. Dlatego się pytam czy ten klub też ma układ w PZPNie?

      Mówiac ze Legia ma uklad z PZPN siegalem mysla o wiele dalej niz tamte lata ;) Poza tym jak wyobrazasz sobie wielka kare dla ŁKS i mala dla Legii? Tak musialo byc, zeby Legia nie oberwala za mocno..

      Rasialdinio napisał(a)
      nie wiem kto kogo obrażał i kto się obnosił, bo w tym czasie były zamknięte tematy, a ja nie pisałem na forum. Poza tym ITI i Amica to dwie różne sprawy i dobrze o tym wiesz. Wy przecież w PUEFA macie ich ranking, gracie na ich licencji. ITI to tylko sponsor. Nie wiem czy sprawiedliwe jest obrażanie ludzi którzy "dali żyć Legii", ale napewno niesprawiedliwe jest dawanie zakazom ludziom, którzy mają inne zdanie niż właściciel, wyzywanie wielu kibiców od dilerów, bandytów, ciągłe kłamanie w wielu sprawach i wmawianie ludziom że jest tak, jak mówią i mógłbym tak wymieniać dalej.


      No wlasnie, wasz temat byl zamkniety, to sie z tym woziliscie w wielu innych. :] Ja sie wtedy nie odzywalem ale sytuacje doskonale pamietam =) Nie gramy juz na licencji Amici ;) Mowie Ci zapoznaj sie troche z polskim futbolem :) Nie wiem czy gramy na ich rankingu, bo mnie to nie interesuje, ale i w to watpie. Poza tym kiedy ostatnio Amica w pucharach grala? WIelu kibicow Legii to niestety bandyci i dilerzy. Tak on ma racje niestety (wielu nie oznacza caly stadion jak wy to uwazacie). W jakich sprawach klamie? Jak juz o czyms mowisz to daj przyklad. O kibicach Legii jako bandytach glosno bylo w telewizji od dawna (nie o wszystkich, kibicach, bo oni tak sie nazywaja). Obrazacie kogos kto dal zyc Legii. Dlaczego? Bo chcecie zeby on tylko do klubu dawal. Pomyslcie, ze on tez by cos z tego chcial miec :] Wymieniaj dalej, bo narazie wedlug mnie gadasz tylko glupoty.

      [
      Rassija napisał(a)
      1. Nie prawda To wy pierwsi uzywaliscie nazwy ITI w swoich postach. Skoro wy sobie pozwoliliscie to dlaczego ja mam sobie odmawiac tej przyjemnosci?


      Rassija napisał(a)
      Czepiasz sie Polonii tak samo jak Lecha... A co powiesz na ITI Legia Warszawa? :>
      [/quote]

      Mam Ci zacytowac pare stron temu jak wielu z was bluzgalo na ITI? Nie osmieszaj sie ;)


      Gentleman: i co tym wniosles? Caly kibic Legii. Tylko zeby obrazic, ale zeby powymieniac sie na argumenty to juz nie, bo myslec trzeba. Załosne. Najgorsze w tym jest, ze tacy jak on, chca przejac wladze w klubie i wydawac nie swoje (bo Waltera) pieniadze.
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Rassija napisał(a)
      No wlasnie, wasz temat byl zamkniety, to sie z tym woziliscie w wielu innych. :] Ja sie wtedy nie odzywalem ale sytuacje doskonale pamietam =) Nie gramy juz na licencji Amici ;) Mowie Ci zapoznaj sie troche z polskim futbolem :) Nie wiem czy gramy na ich rankingu, bo mnie to nie interesuje, ale i w to watpie. Poza tym kiedy ostatnio Amica w pucharach grala? WIelu kibicow Legii to niestety bandyci i dilerzy. Tak on ma racje niestety (wielu nie oznacza caly stadion jak wy to uwazacie). W jakich sprawach klamie? Jak juz o czyms mowisz to daj przyklad. O kibicach Legii jako bandytach glosno bylo w telewizji od dawna (nie o wszystkich, kibicach, bo oni tak sie nazywaja). Obrazacie kogos kto dal zyc Legii. Dlaczego? Bo chcecie zeby on tylko do klubu dawal. Pomyslcie, ze on tez by cos z tego chcial miec :] Wymieniaj dalej, bo narazie wedlug mnie gadasz tylko glupoty.


      większość tematów była wtedy zamknięta, a to "wożenie się" to było pisanie "Puchar jest Nasz" w postach Karlika, który często pisze różne hasła.

      Na mocy fuzyjnej umowy nowy klub kontynuuje tradycje Lecha Poznań, a nowy właściciel holding Amica wniósł aportem do spółki pierwszoligową licencję Amiki oraz znaczną część ich piłkarzy.


      Nieznalazłem nic o tym że nagle zaczeliście grać na swojej licencji. Poza tym wydawało mi się że nie otrzymalibyście licencji na gre w przyszłym sezonie, dlatego musicie grać na licencji Amici.
      co do PU to oczywiście że gracie na rankingu Amici:
      Lech Poznan Pol 6.973
      Legia Warsaw Pol 4.973

      Ranking jest od sezonu 04/05. Wtedy Amica grała w grupie PU. wy odpadliście z... Terekiem i otrzymaliście 0 pkt za dwie porażki. No ale ja się nie znam.

      a co kupowałeś o "naszych dillerów" że wiesz że istnieją?
      Walter i Miklas ciągle kłamią, moge ci podrzucić link do tematu na forum Legii, gdzie sa ich wypowiedzi, działania itd. które doprowadziły do obecnego stanu na trybunach. Walter tylko daje, stadion też wybuduje za nasze... znaczy swoje pieniądze. Żeby zarabiać na klubie to trzeba stworzyć warunki. Kupowanie drewniaków z 5 ligi hiszpańskiej brazylijskiej itd., i zerowy marketing to chyba nie są odpowiednie warunki. Nie mówiąc już o dążeniu do wymiany publiczności, co w naszych warunkach musiało się tak skończyć. Jak podobają się im tak stadiony w Anglii to niech tam zainwestują w piłke, a nie w Polsce niszczą wizytówke Warszawy, jeden z największych klubów w kraju. Mam nadzieje że stadionu narazie nie będzie. ITI się wyniesie wróci normalność, bo nikt więcej nie zrobi takiej głupoty jak Walter.

      Rassija napisał(a)
      Mam Ci zacytowac pare stron temu jak wielu z was bluzgalo na ITI? Nie osmieszaj sie ;)


      I co z tego że bluzgali na ITI? Co ma piernik do wiatraka. Jak ja nabluzgam na firme krzak to ty napiszesz "Krzak Legia Warszawa"? opanuj się, bo robi to się żałosne.
    • Rasialdinio napisał(a)
      a co kupowałeś o "naszych dillerów" że wiesz że istnieją?

      Coś musiał, bo dziwnie gada:E

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Belit ().

    • Rasialdinio napisał(a)
      Na mocy fuzyjnej umowy nowy klub kontynuuje tradycje Lecha Poznań, a nowy właściciel holding Amica wniósł aportem do spółki pierwszoligową licencję Amiki oraz znaczną część ich piłkarzy.

      Ladnie zacytowales ale daj reszte madralo i z kiedy to bylo ;)

      Rasialdinio napisał(a)
      Nieznalazłem nic o tym że nagle zaczeliście grać na swojej licencji.

      Bo nie szukales :) W mediach nawet byla informacja, i to mowil ktos z zarzadu Lecha ze gramy juz na swojej :)

      Rasialdinio napisał(a)
      Poza tym wydawało mi się że nie otrzymalibyście licencji na gre w przyszłym sezonie, dlatego musicie grać na licencji Amici.

      A mnie sie nawet nie wydaje, tylko wiem, ze Legia po odejsciu ITI zbankrutuje ;)


      Rasialdinio napisał(a)
      co do PU to oczywiście że gracie na rankingu Amici:
      Lech Poznan Pol 6.973
      Legia Warsaw Pol 4.973

      Ranking jest od sezonu 04/05. Wtedy Amica grała w grupie PU. wy odpadliście z... Terekiem i otrzymaliście 0 pkt za dwie porażki. No ale ja się nie znam.


      Ranking z 04/05. A nie jest to moze ranking krajowy? Istnieje takie cos jak klub ma nizszy niz krajowy.. Tutaj nie wiem bo sprawdzac nie bede, wiec zalozmy ze masz racje. SKoro mowisz ze sie nie znasz to juz nie moja wina, ze w siebie nie wierzysz ;)


      Rasialdinio napisał(a)
      a co kupowałeś o "naszych dillerów" że wiesz że istnieją?
      Walter i Miklas ciągle kłamią, moge ci podrzucić link do tematu na forum Legii, gdzie sa ich wypowiedzi, działania itd. które doprowadziły do obecnego stanu na trybunach. Walter tylko daje, stadion też wybuduje za nasze... znaczy swoje pieniądze. Żeby zarabiać na klubie to trzeba stworzyć warunki. Kupowanie drewniaków z 5 ligi hiszpańskiej brazylijskiej itd., i zerowy marketing to chyba nie są odpowiednie warunki. Nie mówiąc już o dążeniu do wymiany publiczności, co w naszych warunkach musiało się tak skończyć. Jak podobają się im tak stadiony w Anglii to niech tam zainwestują w piłke, a nie w Polsce niszczą wizytówke Warszawy, jeden z największych klubów w kraju. Mam nadzieje że stadionu narazie nie będzie. ITI się wyniesie wróci normalność, bo nikt więcej nie zrobi takiej głupoty jak Walter.


      A ty stoisz na autostradzie? To bylo nie smaczne z twojej strony, nie udawaj Belita. A ze istnieja to kazdy wie, sa dowody (ja ich nie mam, ale spytaj sie na policji, poczytaj artykuly w archiwach gazet jesli to Cie interesuje).
      Ciagle to wy robicie wszystko zeby wydawac ich pieniadze. Tak chce link, wiec jesli bedzie Ci sie chcialo podeslij go ;) Jednak jesli bedzie trzeba tam sie rejestrowac zeby przeczytac to nie, za leniwy jestem :P Mowisz o budowaniu stadionu i funduszach. Wiec kto ma sponsorowac stadion? Wy (czyli kto?) czy On czyli zalozmy ogolnie ITI?
      Mowisz o nietrafionych transferach.. O kim? Astiz byl dobry ;)
      Marketing to racja, zerowy.
      Jesli nie rozumiesz dlaczego dazy do stadionow rodem z Anglii to wypada mi tylko zapalic dla Ciebie swieczke [*].
      Nie wiem czy wiesz, ale to kibice w ostatnim sezonie glownie niszczyly wizytowke Warszawy... (chodzi mi o klub). Gdzie w innym klubie tak zachowuja sie kibice?
      Co dla Ciebie jest normalnoscia?

      Rassija napisał(a)
      Mam Ci zacytowac pare stron temu jak wielu z was bluzgalo na ITI? Nie osmieszaj sie ;)


      I co z tego że bluzgali na ITI? Co ma piernik do wiatraka. Jak ja nabluzgam na firme krzak to ty napiszesz "Krzak Legia Warszawa"? opanuj się, bo robi to się żałosne.

      Widzisz roznice miedzy firma krzak a ITI? Troche zalosny argument ;) Ja jestem opanowany to ty i Belit nie wytrzymujecie :E

      Jak juz napisalem nick Belit to: widocznie kolezko nie wiesz co to gram dobrego wychowania skoro tak piszesz ;)
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rassija ().