Legia Warszawa

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Kocham te forum najpierw ktoś pisze że mu zwracam uwagę na pisownie :) potem,że nie szanuję piłkarzy!!

      sorry za ten brak myślnika taki pojazd po klubie z Łodzi zrobiłem, że już więcej nie będę pisał ^^
      tak chciałem obrazić wszystkich co są za Łks-em. eh szkoda słów i klawiatury.


      po farcie mamy win z Łks-em :P

      ps. a wielki jestem znaczy się wysoki i z mięśniem piwnym więc jestem wielkim fanem Legii Warszawa

      no stres

      edit:
      taki pojazd wam zrobiłem z Łks-em że głowa mała :D
      po farcie mamy win z Łódzkim Klubem Sportowym :P
      Menelinho

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Kar(L)ik ().

    • Ashiro napisał(a)
      Proszę pan Bemek mi zwraca uwage na pisownie...



      A sam o wiele gorszy...

      Prawda nawet jak się ejst najlepszym kibicem i kocha się swój zespół..

      To i tak trzeba miec szacunek do każdego przeciwnika...


      A taki bład to podświadoma obraza kibiców i zespołu z Łodzi...


      Co prawda nie są jakimś świetnym zespołem ale w lidze się utrzymują i grają anwet dobrez..


      lol nie mam pytań xD kolego już czuje się o wiele gorszy, wystarczy? ^^

      nie chcę być hipokrytą ale właśnie pisanie poprawne nazwy klubu świadczy o szacunku którego u Ciebie zabrakło w tamtej chwili. Poza tym pomyliłeś chyba moją osobę z Kar(L)ikiem a już na pewno pomyliłeś miejsce gdzie można się pokłucić o jakieś farmazony.

      BTW Miklas ostudził kibiców i na 100% nasz piękny herb nie będzie na koszulkach w tym roku. Przeczytajcie artykuł na LL a dowiecie się szczegółów
      Bíg číťÝ (L)ífë
    • Dobra zrobiłem trochę z siebie pajaca sorki wam..


      Ale nie za bardzo lubię jak mi ktoś zwraca uwagę na byki czy pisownie na łamach forum od tego jest pw..


      A co do legii..

      To Chini to średniej klasy napastnik.. a legi przydał by się ktoś taki jak Nowak z bełchatowa...


      A mecz w Krakowie to będzie świetne widowisko na 100%
    • Ashiro napisał(a)
      To Chini to średniej klasy napastnik.. a legi przydał by się ktoś taki jak Nowak z bełchatowa...

      Jakoś tej "średniej klasy napastnik" strzelił w sezonie 17 goli, i narobił szumu z którego Legia strzeliła drugie tyle. Gdyby miał troszkę lepszą technikę, to moglibyśmy go oglądać w telewizorze jak strzela bramki w najlepszych klubach europejskich.
      Obok Brożka to najbardziej wartościowy napastnik ekstraklasy.


      A Nowak to taki drugi Matusiak - strzela, bo drużyna jest formie i gra na niego. Bełchatów straci formę, to i Nowak zgaśnie jak świeczka. Zupełnie nie ta półka co Tejksiur.
      zgniły liberał/podły ateista
    • Thorgoth napisał(a)
      Jakoś tej "średniej klasy napastnik" strzelił w sezonie 17 goli, i narobił szumu z którego Legia strzeliła drugie tyle. Gdyby miał troszkę lepszą technikę, to moglibyśmy go oglądać w telewizorze jak strzela bramki w najlepszych klubach europejskich.
      Obok Brożka to najbardziej wartościowy napastnik ekstraklasy.


      Nie uwazasz ze to troche zal ze w lidze europejskiej krolem strzelcow zostanie ktos kto gra tak jak on? Z calym szacunkiem do Chiniego ale jak sie strzela na bramke z rogu pola karnego tak ze pilka wyleciala prawie na aut lecac na skos to nie swiadczy dobrze. Cala polska liga jest badziewna.

      Ashiro napisał(a)
      To Chini to średniej klasy napastnik.. a legi przydał by się ktoś taki jak Nowak z bełchatowa...


      Pisze się Legia i Bełchatów cos przed chwila o tym byla mowa.
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rassija ().

    • Tak Chni..
      to słaby zawodnik ..

      widziałam w meczu z Lechem takie strzały że tylko płakać :(

      Strzelił bramkę a nie wykorzystał 3 sytuacji 100% więc o czymś to świadczy prawda??

      A poza tym obok Brożka to Lewandowski i właśnie Nowak zasługują na miano najlepszych snajpierów naszej ligi..
    • Nowak to raczej taki drugi Grzelak - czyli SZPITAL
      Daj bóg żeby Legia miała kilku takich słabych napadziorów jak Chini.


      co do wypowiedzi iławskiego - kompletnie dla mnie niezrozumiała decyzja !! wcześniej tak o ten herb zabiegali spotkania, zabiegi różnego rodzaju, a teraz przeszkadza im to, że inne sekcje go używają. a tak naprawdę boją się wrócić do Naszego Herbu tylko dlatego, że to oznaczało by się porażkę a oni tego strasznie nie lubią. moje zdanie :)
      Menelinho
    • Rassija napisał(a)
      Nie uwazasz ze to troche zal ze w lidze europejskiej krolem strzelcow zostanie ktos kto gra tak jak on? Z calym szacunkiem do Chiniego ale jak sie strzela na bramke z rogu pola karnego tak ze pilka wyleciala prawie na aut lecac na skos to nie swiadczy dobrze.

      W sumie nie wiem.
      Tak jak już kiedyś pisałem Tejksiur ma pewną zaletę, której nie mają inni napastnicy. Jest bardzo silny, taki bawół, taran. Poza Arboledą nie ma w kraju obrońcy który ustoi z nim walkę bark w bark.

      Fakt, że jego gry nie ogląda się przyjemnie, to nie jest Messi ani Kaka. Jednak zwróć uwagę, że w najlepszych ligach też grają z sukcesami zawodnicy tego typu (vide Drogba, czy wcześniej Koller, Mpenza, Carew) oczywiście przy zachowaniu proporcji.



      Rassija napisał(a)
      Cala polska liga jest badziewna.

      Jest, ale mam wrażenie, że jej poziom lekko zwyżkuje od pewnego czasu. Szczerze mówiąc nie pamiętam sezonu, żeby w naszej lidze grało tylu kadrowiczów różnych reprezentacji.
      W rankingach pniemy się w górę, kadra zaczęła regularnie grać na wielkich imprezach (co w latach 90-tych było tylko marzeniem).

      Zrobią porządek z korupcją, pobudują stadiony i pójdzie jeszcze szybciej w górę.


      @Ashiro - za dużo kolorowych gazetek czytasz ;)
      zgniły liberał/podły ateista

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Thorgoth ().

    • Powiem ci że wyrosłem z kolorowych gazetek typu brawo sport co piszą że Kaka jest taki dobry bo był sparaliżowany hehehe :D


      Ale to widziałem mecz i chini ma przebłyski... Ale ogólnie to w pierwszej 5 naszej ligi snajpierów to się mieści :D


      A o co ci chodziło z tymi gazetami??
    • Ashiro napisał(a)
      A o co ci chodziło z tymi gazetami??

      Sposób pisania masz taki trochę bravosportowy ;)


      Z trójki którą wymieniłeś naprawde dobrym napadziorem jest Brożek. Lewandowski klasowym napastnikiem nie jest, będzie w przyszłości.
      A Nowak? Nie jest i... raczej nie będzie. Po sezonie sprzedadzą go gdzieś zagranice, kontuzje złapie, na ławkę trafi i tyle go będzie.
      zgniły liberał/podły ateista
    • Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cię w moim sercu LEGIA i na dobre i na złe

      Mucha- zawalił kluczową dla losów meczu bramkę
      Descarga- Jakim cudem on grał w Hiszpanii w Primiera Division????
      Komorowski- lepszy od Descargi ale bez rewelki
      Kumbev- jak dla mnie najlepszy zawodnik (L)
      Rzeźniczak- Dobrze jak na grę na stoperze
      Ostrowski- Nie wypał roku !!!!!!
      Rocki- szarpał próbował ale to nie poziom na (L), dobrze że pojechał sędziemu o którym będzie później
      Giza- znowu zaczyna gra nie do tyłu, tylko 1 dobra piłka prostopadła do przodu i nic więcej
      Roger- miał swoją szanse na gol i pupa, niech odejdzie z (L) im dłużej w Legii gra tym gorzej się prezentuje
      Radovic- sprzedać i zapomnieć że ktoś taki istniał. Bez formy jest końca lutego ile można formę ,,łapać'
      Borysiuk- dobrze,walka agresja i oto chodzi nie rozumiem dla czego out po 45min
      Chini - miał swoje sytuacje i później pupa ale jak się nie ma podań to tak jest
      Iwański - z początku dobrze potem coraz słabiej
      Jarza- był na boisku i tyle

      Urban: w I połowie po tym jak Rzeźniczak faulowany typ z Ruch nie atakował piłki tylko Rzeźnika słowa Urbana w cenzurze : Chcą ..... ( słowa na ,,K") to będę ją mieli" szkoda że nie dotrzymał słowa.
      Sędzia przez jego pracę było tak ostro i to jest wyłącznie jego winna za taki stan rzeczy w I połowie Ruch kopał i atakował naszych bez piłki zamiast żółci był pobłażliwy no to Legioniści się w 2 połowie rewanżowali i szacunek za to że podjeli rękawice.

      Urban powinien po tym meczu iść do Trzeciaka i do dać mu ryj za transfery i szeroką ławkę !!!!!!!!!!!!!!!!!

      ale w NIEDZIELE TYLKO ZWYCIĘSTWO ( ja obstawiam remisik ^^, ale win jak będzie to będzie git :D)
      Menelinho
    • A to ja sobie też ocenie, a co :P


      Mucha - przy bramce mógł się położyć, może jeszcze nierozgrzany był. Ogólnie to jednak klasa i rutyna, wychodził kiedy trza, darł ryja na obrońców i kierował defensywą.
      Descarga - nieporozumienie. Przyjechał do (L) do emerytury dorobić, ale grać to ani mu się nie chce, ani już chyba nie potrafi. W ofensywie źle i powoli, w obronie jakby go nie było :/
      Komorowski - solidny ligowy obrońca... może kiedyś z niego będzie, jak się ogra. Jak na bocznego obrońce za wolny.
      Kumbev - nieźle. To jest dobry stoper, jego problemem jest to, że Choto i Astiz są najlepsi w lidze - i tylko dlatego grzeje ławę.
      Rzeźniczak - kiepski dziś. Nerwowy, chaotyczny, źle się ustawiał. Wszystkie głowy prawie przegrał.
      Ostrowski - biegał, walczył, piłki tracił. Niczym młody talent, szkoda tylko że nie jest młody. Po grzyba ten zawodnik w (L)?
      Rocki - walczył, krzyczał, faulował. Rocky powoli zbliża się do pożegnalnego meczu w karierze.
      Giza - wirtuoz-artysta, delikatny jak baletnica. Bez Jarzębowskiego za plecami - bez sensu go wystawiać.
      Borysiuk - mało przechwytów, chaotyczny, zagubiony. W ofensywie też niewiele.
      Roger - to co zwykle czyli piach.
      Radovic - najgorszy na placu. Każda piłka stracona, do tego wkurzająca maniera przewracania się o własne nogi gdy tylko obrońca rywala podejdzie na 2 metry. Po sezonie adios.
      Chinyama - z początku trochę poszarpał, potem chyba mu się znudziło. Grał tylko 45 minut, z czego przestał 30 :/
      Iwański - nawet dobrze, próbował poderwać drużynę szybkimi podaniami, tylko nie wszystkim się chciało tak jak jemu. Ogólnie na plus, widać, że jako jeden z niewielu jest w formie.
      zgniły liberał/podły ateista
    • Szkoda i żal - miał być remis, jest porażka, i to najgorsza z możliwych, bo sprawiająca że Legia ma gorszy bilans bezpośredni (bramki na wyjeździe).


      Ale nie ma co jojczyć - rywal był lepszy, sędzia nie wypaczył, wypada pochylić czoło i pogratulować.


      Thorgotha subiektywna ocena graczy:
      Mucha - na swoim poziomie, co było do obrony to obronił. Przy golu raczej bez szans.
      Kiełbowicz - w ataku niedokładnie, w obronie źle. Marcelo strzelił bramkę z sektora za który on odpowiadał.
      Choto - przykrył Brożka dość skutecznie. Raczej nieźle.
      Astiz - miał problemy z ruchliwym Małeckim, kilka razy zagrał za nerwowo. Jak na niego słabo.
      Descarga - trzyma stałą formę czyli DNO, ZERO, NULL. Jak drużyna atakuje, on gra w obronie, jak Legia się broni on gra w napadzie. Jak oglądam jego grę trafia mnie szlag po prostu. Wynocha, raus, won z Legii!
      Rybus - biegał, starał się, ale na Wisłę to za mało.
      Roger - źle, bezproduktywnie, jałowo, głównie do tyłu lub w poprzek. Plus za próby gry w obronie... ale mały plus, bo to tylko próby.
      Iwański - główny motor napędowy drużyny, starał się wychodził na pozycje, ale był trochę osamotniony.
      Giza - w pierwszej połowie spał w drugiej się obudził. Coś tam próbował, no i plus za to, że wracał się za Zieńczukiem.
      Jakubowski - na miarę swoich możliwości i umiejętności czyli... słabo.
      Tejksiur - nie będę się nad nim pastwił jak wszyscy, miał przeciw sobie zwykle 3 obrońców. Urwał się kilka razy, ale napastnika się rozlicza za gole. Zero panie Chinyama, zero.
      zgniły liberał/podły ateista
    • eh fatalny tydzień dla Legii :(

      Co do gry po raz kolejny Legia pokazała swój popis gry. brak stylu,brak jakości jadą na Wisłę i 45min nie robią nic żeby zmienić wynik na swoją korzyść.
      Descarga jakim cudem on grał w hiszpańskiej lidze???? Urban swoją drogą powinien podziękować Cieciowi za napastnika. Nie ma to jak szeroka ławka i możliwość zmiany.

      Mucha- Co miał zrobić to zrobił
      Descarga- poniżej wszelkiej krytyki
      Kiełbowicz - lepiej niż Descarga ale i tak to już nie ten poziom
      Choto- Brożek nie pograł
      Astiz- Wiosną jakiś niepewny
      Rybus- hmm bezproduktywny
      Roger- Won z LEGII
      Giza- Piękna gra do tyłu przypomina nie jakiego Surmę
      Iwański - miał szansę na gola ale nic z tego słaba wiosna w jego wykonaniu
      Borysiuk- Jedyny, który walczył i dobrze grał w destrukcji
      Chinyama- miał swoje sytuacje wręcz doskonałe ale DAŁ CIAŁA
      Jarza- grał na prawej obronie w momencie gdy Legia cisneła więc nic nie robił
      Radovic- chyba junior będzie lepiej grał
      Komorowski- pusto
      szkoda że teraz jesteśmy zależni od rywali Legia 3 miejsce w lidze równa się brak pucharów intertoto to i tak nie przejdą

      2 tygodnie i wyjazd na Wrocław.
      Menelinho
    • no nic teraz pozostaje tylko wygrywać wszystko co jest i modlić się o remisy/porażki Lecha i Wisły.

      Jarza niestety ma pauzować do WRZEŚNIA. Nie wiem jak to możliwe gra w Bełchatowie 2 lata nic w Legii gra nie całe pół roku i ciach out. Grzelak,Szałach,Jarza, Janczyk( kontuzja na 2tyg trwała blisko 2 miechy) sztab medyczny i Szul chyba muszą robić coś nie tak bo nie wszystko można zwalić na pech i brak szczęścia.
      Jarza szybkiego powrotu do zdrowia.
      Menelinho
    • Bemek napisał(a)
      tylko że ta pałka ma realną szansę na króla strzelców w tym roku... czy zasłużył to już jest inna sprawa...
      \

      Strzelił? Strzelił więc jak najbardziej zasłużył. Ja predzej pastwiłbym sie nad poziomem naszej ligi, ze zawodnik ktory trafia raz na ilestam sytuacji jest faworytem do krola strzelcow :P
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Legia nie bez trudu, ale ograła Polonie Bytom, i wciąż trzyma się za plecami Lecha, czyhając na każde potknięcie.
      Te punkty są arcycenne, bo prawdopodobnie zapewniły Legii gre w europejskich pucharach, co przy niezłej postawie Bełchatowa i Polonii Wawa wcale do tej kolejki pewne nie było.


      Subiektywna ocena graczy:
      Mucha - pewność, rutyna, spokój. Jano, przedłuż kontrakt!
      Rzeźniczak - w obronie kilka błędów, ale biegał do przodu szarpał. Plus za asystę.
      Choto - jak skała.
      Astiz - normalnie czyli dobrze.
      Komorowski - jemu się urwał klient przy rożnym, gdy padła bramka, oprócz tego kilka drobnych błędów i nie biegał do przodu. Kiepsko.
      Borysiuk - nie przekonuje mnie ten człowieke. Jak na defensywnego pomocnika za słaby odbiór piłki, na ofensywnego za słaba technika.
      Iwański - motor napędowy Legii. Dużo stracił piłek, dużo odzyskał, każda akcja przechodzi przez niego.
      Giza - bramka i asysta, kapitalny mecz.
      Roger - trawy to on nie gryzie :/ ot, piłeczka leci to sobie kopnie, ale żeby się starać? Nie, on jest ponad to.
      Rybus - szybki, przebojowy, trochę niedokładny, ale ten mecz na plus. Oby nie zmarnował talentu.
      Paluchowski - dostał szanse i ją wykorzystał. Dwa gole i asysta - man of the match.
      Radovic - dobry występ, rozruszał drużynę w drugiej połowie. Niezłe przyspieszenie na 5 metrach.
      zgniły liberał/podły ateista
    • Misio^ZuA napisał(a)
      No nareszcie jak Chiny nie grał to i gra była i wynik.
      Świetna druga bramka paluchowskiego.



      no właśnie i to jest co najmniej dziwne
      Paluchowski wreszcie gra cały mecz i strzela 2 bramki (sic!)
      kto by się spodziewał

      gra na dwóch napastników raczej odpada
      a szkoda
      w koncu za duzo biega tych rogerów w środku pola -_-
    • fakt Legia zapewniła sobie awans do PUCHARU INTERTOTO !!!! Żeby grać w Lidze Europejskiej trzeba być na 2-im miejscu choć oczywiście wierzę że będzie to miejsce 1.

      Brawo dla Palucha za 2 bramki w końcu się chłopak przełamał.
      Roger dziękuje liż dalej pupkę Leo i idź do Feyenordu tam za nazwisko grać nie będziesz.

      ad. artykuł Bemek: ŚMIECH XD
      Menelinho
    • Kar(L)ik napisał(a)
      fakt Legia zapewniła sobie awans do PUCHARU INTERTOTO !!!! Żeby grać w Lidze Europejskiej trzeba być na 2-im miejscu choć oczywiście wierzę że będzie to miejsce 1.

      Nie klep głupot :P

      Regulamin Ekstraklasy sezonu 2008/2009

      § 10
      1. Drużyna, która zdobędzie I miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo Idea Ekstraklasy otrzymuje tytuł Mistrza Polski w piłce nożnej oraz złote medale i reprezentuje Polskę w rozgrywkach UEFA Champions League/Puchar UEFA .
      2. Drużyna, która zdobędzie II miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo Idea Ekstraklasy otrzymuje tytuł Wicemistrza Polski w piłce nożnej oraz srebrne medale i reprezentuje Polskę w rozgrywkach Pucharu UEFA.
      3. Drużyna, która zdobędzie III miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo Idea Ekstraklasy otrzymuje brązowe medale i reprezentuje Polskę w rozgrywkach Pucharu UEFA.
      4. Drużyna, która zdobędzie IV miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo Idea Ekstraklasy reprezentuje Polskę w rozgrywkach Pucharu Intertoto lub w rozgrywkach Pucharu UEFA, w sytuacji, gdy Mistrz Polski jest jednocześnie zdobywcą Pucharu Polski.
      5. Drużyna, która zdobędzie V miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo Idea Ekstraklasy reprezentuję Polskę w rozgrywkach Pucharu Intertoto w sytuacji, gdy drużyna, która zdobędzie IV miejsce reprezentuje Polskę w rozgrywkach Pucharu UEFA.
      6. W sprawach dotyczących uczestnictwa polskich drużyn w rozgrywkach UEFA i nieokreślonych niniejszym regulaminem mają zastosowanie odpowiednie przepisy UEFA.



      Do tego dochodzi jeszcze jedno miejsce z PP. W zasadzie PUEFA już nie ma, ale regulaminu jak widać nie chciało im się poprawiać. Tak czy siak wiadomo o co chodzi.
      zgniły liberał/podły ateista