Legia Warszawa

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Mistrza poznamy po meczach we Wrocławiu Legii i Lecha jeśli obie drużyny tam dadzą pupy do mistrza będzie mieć Wisła.

      Mnie zastanawia jedno jak drużyny z najlepszymi formacjami pomocy w kraju dają się tak zdominować zarówno Lech w 1 połowie jak i Legia w 2 połowie. Można przycisnąć rywala,ale do takiego stopnia to jest żenada.
      Menelinho
    • a ja po cichu liczę że Piast urwie punkty Wiśle. Piast u siebie stawia opór przeciwko drużynom z góry tabeli. Może być ciekawie...
      Lech będzie miał do czyniynia z Cracovią która walczy o życie w ektraklasie. Liczę na małe sensacje w tych meczach ^^
      Bíg číťÝ (L)ífë

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bemek ().

    • Bemek napisał(a)
      Lech będzie miał do czyniynia z Cracovią która walczy o życie w ektraklasie. Liczę na małe sensacje w tych meczach ^^

      jak powiedzial Smuda - bedzie mu szkoda Cracovi (ze wzgledu na przyjazn miedzy Nami), ale dla Lecha bedzie to mecz, ktory moze zadecydowac o Mistrzostwie, a Cracovi byc moze o spadku...
    • Nizio(L)^^ napisał(a)
      U nas trzeba przyznać że Zagłębie nas ostatnio przyjacielsko przewiozło:)
      A czy Cracovia nie może przewieźć zmęczonego Lecha?

      Nie może.
      Kto inny pewnie by mógł, ale nie Cracovia.
      Z jednym zawodnikiem, który umie prosto kopnąć piłkę meczu się nie wygra. Ślusarski sam sobie nie poda.
      zgniły liberał/podły ateista
    • Cracovia wygra mecz z lechem <lol>
      w jakim wy świecie żyjecie ;p
      jak to już jest 2 liga

      a apropo ostatniego meczu
      powinno być zwycięstwo - ale nie ma co narzekac
      nie musimy liczyć na straty pkt u innych - wystarczy wygrywac i mistrz na 100% :P
      wszystko pozostaje w nogach naszych piłkaży :)
      nie to co w Poznaniu ;p

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Black Grucha ().

    • Black Grucha napisał(a)
      a apropo ostatniego meczu
      powinno być zwycięstwo - ale nie ma co narzekac
      nie musimy liczyć na straty pkt u innych - wystarczy wygrywac i mistrz na 100% :P
      wszystko pozostaje w nogach naszych piłkaży :)
      nie to co w Poznaniu ;p

      wiadomo, wiadomo - tylko czas wszystko wyjasni ;]
      nie ma co sie cieszyc przedwczesnie :)
      mozna sie przejechac na najwiekszym slabiaku ligowym
      a i tak Wam zycze remisu na R22 ]:-D
    • PimP 1987 napisał(a)
      Black Grucha napisał(a)
      a apropo ostatniego meczu
      powinno być zwycięstwo - ale nie ma co narzekac
      nie musimy liczyć na straty pkt u innych - wystarczy wygrywac i mistrz na 100% :P
      wszystko pozostaje w nogach naszych piłkaży :)
      nie to co w Poznaniu ;p

      wiadomo, wiadomo - tylko czas wszystko wyjasni ;]
      nie ma co sie cieszyc przedwczesnie :)
      mozna sie przejechac na najwiekszym slabiaku ligowym
      a i tak Wam zycze remisu na R22 ]:-D



      ja też życze nam remisu na Wiśle tyle że wy przegracie we Wrocławiu :P
      Menelinho
    • Meczyk jak meczyk. Jeśli chodzi o Ruch, to jestem zaskoczony, bo ostatnio fakt że umieją cokolwiek poza faulowaniem skrupulatnie ukrywali.


      Widać było po pierwszym składzie, że Urban chce rozegrać mecz na pełnym luzaku - i tego luzu było trochu za dużo.
      W sumie lepiej, że popuścili dziś, niż gdyby dziś załadowali czwórkę, a w sobotę z ŁKS stracili punkty.
      zgniły liberał/podły ateista
    • Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego nie wyjadą na przedmeczowe zgrupowanie przed sobotnim pojedynkiem z Legią. To forma protestu piłkarzy ŁKS-u, którzy od dwóch miesięcy nie otrzymują wynagrodzenia. Rywale Legii do Warszawy wyruszą dopiero w dniu meczu, a na spłatę zaległości czekają do wtorku. Jeśli do tego czasu nie zostaną uregulowane wobec nich zaległości, piłkarze zapowiedzieli, że nie wyjdą na kolejny trening. Zaległości wobec nich wynoszą 1,2 miliona złotych.


      Oby tak dalej :) Z taka motywacją ŁKS wiele nie zdziała w Warszawie. Swoją drogą szkoda mi piłkarzy bo grać charytatywnie to oni mogą z chłopakami na podwórku. Oby tylko Bodzio W. też nie zastrajkował w stylu dziś nie wyjmuję piłki z siatki :D swoją drogą obawiam się bo on im starszy tym lepszy się robi...
      Bíg číťÝ (L)ífë
    • Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego nie wyjadą na przedmeczowe zgrupowanie przed sobotnim pojedynkiem z Legią. To forma protestu piłkarzy ŁKS-u, którzy od dwóch miesięcy nie otrzymują wynagrodzenia. Rywale Legii do Warszawy wyruszą dopiero w dniu meczu, a na spłatę zaległości czekają do wtorku. Jeśli do tego czasu nie zostaną uregulowane wobec nich zaległości, piłkarze zapowiedzieli, że nie wyjdą na kolejny trening. Zaległości wobec nich wynoszą 1,2 miliona złotych.


      Oby tak dalej :) Z taka motywacją ŁKS wiele nie zdziała w Warszawie. Swoją drogą szkoda mi piłkarzy bo grać charytatywnie to oni mogą z chłopakami na podwórku. Oby tylko Bodzio W. też nie zastrajkował w stylu dziś nie wyjmuję piłki z siatki :D swoją drogą obawiam się bo on im starszy tym lepszy się robi...
      Bíg číťÝ (L)ífë
    • Troche pecha było z Ruchem
      ale nie zmiania to faktu że mecz słaby, kiepski, żałosny
      i lepiej o nim szybko zapomnieć
      bo taką szarpaniną to się z ŁKS nie wygra oO
      a co dopiero z Wisłą
    • Bemek napisał(a)
      a ja po cichu liczę że Piast urwie punkty Wiśle. Piast u siebie stawia opór przeciwko drużynom z góry tabeli. Może być ciekawie...
      Lech będzie miał do czyniynia z Cracovią która walczy o życie w ektraklasie. Liczę na małe sensacje w tych meczach ^^


      Patrzcie państwo - powiedzmy żę wyKrakałem ^^ rywale tracą punkty. Oby tylko Bodzio W. dał nam wygrać jutro :D
      Bíg číťÝ (L)ífë
    • Niestety..

      Ja mam odmienne zdanie na ten temat..

      W Krakowie niestety legia polegnie...

      Bo lajkoniki będą megastycznie skoncentrowani i zdeterminowani. :D


      A i na pewno obejrzymy dużo kartek.. z mojego punktu widzenia XD

      Tylko żeby sędzia był jakiś dobry a nie taki co 50% jego decyzji to nikt nie może zrozumieć :quasi:
    • Jak już używasz małych i dużych liter to pisz poprawnie wszystko - nawet nazwy klubów ^^ Sytuacja troszkę się dla nas zmieniła. Remis nie przekreśla naszych szans na mistrzostwo. Pytanie tylko czy któraś z drużyn zasłużyła na mistrza w tym roku. Powiedzmy że końcówka mocno poniżej oczekiwań... Ja bym się nie zdziwił jakby przyłączył się 4 do brydża - GKS Bełchatów. Cały czas cicho o nich a już depczą po pietach... Szczerze im życzę miejsca pucharowego bo swoja postawą zasłużyli jak żaden zespół w tej rundzie
      Bíg číťÝ (L)ífë
    • Kar(L)ik napisał(a)
      dziękować pyrom :D

      po farcie mamy WIN z Łksem

      Za tydzień remis w Krakowie


      Ogólnie się nie wypowiadam w innych tematach kibicowskich niż ŁKS-u ale jak czytam posty tego typu wielkich fanów własnych drużyn to żal się robi, jak nie szanujesz innych to twoja sprawa ale po takim meczu powinieneś mieć jednak troche szacunku dla naszych piłkarzy i pisać nazwę druzyny poprawnie tak ciężko zapamiętać "z ŁKS-em" ? ;]

      Gratuluję mega fartownego zwycięstwa ...

      Pozdrawiam ŁKS 4-ever !!

      Edit :

      Niechce spamować wieec nowego posta nie piszę ale widzisz karlik 3 posty po moim znowu robisz ten sam bląd mogę cię teraz porównać do zwierzecia chodowlanego z którego uzyskuję się wełne bo wielce sie unosisz a dalej nie potrafisz poprawnie napisac nazwy zespołu z którym twój grał 2 dni temu ... :) Ps proponuję czytać ze zrozumieniem zanim napiszesz kolejnego posta w którym się bedziesz bardzo unosił ... i tak może Ci na koniec wyjasnie bo widać nie rozumiesz wiec nie ma klubu "Łks" jest ŁKS i koniec ...

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Yogi ().

    • Proszę pan Bemek mi zwraca uwage na pisownie...



      A sam o wiele gorszy...

      Prawda nawet jak się ejst najlepszym kibicem i kocha się swój zespół..

      To i tak trzeba miec szacunek do każdego przeciwnika...


      A taki bład to podświadoma obraza kibiców i zespołu z Łodzi...


      Co prawda nie są jakimś świetnym zespołem ale w lidze się utrzymują i grają anwet dobrez..

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ashiro ().