Legia Warszawa

    • Black Grucha napisał(a)
      nie bądź śmieszny
      to nie kibice graja :> a ci z Warszawy to no-coments

      ale tak czy inaczej jestem pewny zwycięstwa z Lechem - jednak to nie gwarantuje mistrzostwa, trzeba przejść jeszcze Wisłe

      Nie bądź śmieszny.
      To nie Anglia, gdzie na mecz idzie się z przekonaniem, że obejrzy się dobre widowisko sportowe.
      Co masz do kibiców z Warszawy?
    • to że są z Warszawy/Stolicy.

      Remis napewno nie będzie :P

      mecz wiosny dla Lecha tak, dla Legii mecz ligowy :P
      mecze zaczną się jak będę stadiony z prawdziwego stadionu gdzie będą spore ilości kibiców w tym kibiców gości bo bez gości to (ptaszek) nie mecz.

      Oby Takesure podtrzymał formę strzelecką :D
      Menelinho
    • Belit napisał(a)
      Co masz do kibiców z Warszawy?


      to że są bałwanami - ten cały śmieszny spór z klubem
      żeby nie było jestem wiernym kibicem (L) od około 10 lat


      a tak btw

      SKLW-KP Legia: Uzgodniono ramowe porozumienie


      będzie doping ;]
    • Mówisz, że jesteś wiernym kibicem. Dla Ciebie ktoś kto popiera protest jest bałwanem??

      Będzie doping fajnie miło, ale szkoda, że stadion jest teraz mały dla dopingu przyszłoby dużo dużo kibiców ;D


      Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa wystosowało komunikat zachęcający do dopingu podczas niedzielnego spotkania z Lechem Poznań. Poniżej prezentujemy jego treść: Drodzy Kibice, Za nami 3 spotkania z przedstawicielami KP Legia Warszawa. Każde z nich zbliża nasze stanowiska, pomaga odbudować wzajemne zaufanie i osiągnąć kompromis, którego owocem - miejmy nadzieję - będzie rychłe podpisanie porozumienia kończącego blisko dwuletni konflikt. Obie strony w tych rozmowach wykazują wiele dobrej woli i gotowości współpracy dla dobra Legii. Niech gestem naszej dobrej woli i krokiem w stronę powrotu normalności na Łazienkowską będzie fanatyczny doping na meczu z Lechem Poznań. Liczymy, że wszyscy, niezależnie od poglądów na temat konfliktu, wesprą Legię w tym jakże ważnym spotkaniu głośnym śpiewem przez całe 90 minut. Nasz doping, podobnie jak na "pożegnaniu Żylety", musi poprowadzić piłkarzy do zwycięstwa. Ten krok w stronę normalności może się okazać wspólnym milowym krokiem na drodze do Mistrzostwa Polski. z wyrazami szacunku Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa
      Menelinho

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kar(L)ik ().

    • Kar(L)ik napisał(a)
      Mówisz, że jesteś wiernym kibicem. Dla Ciebie ktoś kto popiera protest jest bałwanem??


      w takiej formie, tak

      sporo się na ten temat naczytałem
      ale najbardziej przybił mnie tekst z jakiegoś forum kibiców - anonimowy kibic (L) opowiadał, że gdy próbował normalnie dopingować podczas meczu, mało nie dostał za to po pysku :)
    • Black Grucha napisał(a)
      ale najbardziej przybił mnie tekst z jakiegoś forum kibiców - anonimowy kibic (L) opowiadał, że gdy próbował normalnie dopingować podczas meczu, mało nie dostał za to po pysku :)

      fajnie tam u Was w Warszawie =)
      do zobaczenia w niedziele :)
      KKS Lech !!!
      bedzie Rengifo choc nie wiadomo czy wyjdzie z lawki czy bedzie gral od poczatku...
      ciekawi mnie czy Arboleda poradzi sobie z Waszym snajperem - z calym szacunkiem do innych zespolow ale wiekszosc obrony z Ekstraklasy to chuchra przy Chinym - Arboleda bedzie dla niego pewnym "wyzwaniem" ;)
    • Black Grucha napisał(a)
      Kar(L)ik napisał(a)
      Mówisz, że jesteś wiernym kibicem. Dla Ciebie ktoś kto popiera protest jest bałwanem??


      w takiej formie, tak

      sporo się na ten temat naczytałem
      ale najbardziej przybił mnie tekst z jakiegoś forum kibiców - anonimowy kibic (L) opowiadał, że gdy próbował normalnie dopingować podczas meczu, mało nie dostał za to po pysku :)



      jeśli opierasz swoją wiedzę na podstawie internetu gratuluje :P

      do typka z leszka: martw się o to co się dzieje u Was :P
      Menelinho
    • Bemek, nie ważne jak. Ważne, że wszystko jest na najlepszej drodze do dogadania się. Oczywiście, że my nie zapomnimy akcji typu widelec nakręcanych potem przez ITI, ale póki co trzeba po prostu się porozumieć. Bo kto rozkręci modę na Legię jak nie kibice? Kto zapełni 35 tysięczny stadion?
      Grucha, a jaka forma protestu według Ciebie byłaby najlepsza?
    • Belit napisał(a)
      Grucha, a jaka forma protestu według Ciebie byłaby najlepsza?


      nie przychodzic na mecze :)
      np doping pod stadionem :P


      i tak btw nie opieram swojego zdania tylko i wyłacznie na opiniach z internetu

      ogladam praktycznie każdy mecz i te okrzyki kibiców w strone piłkarzy....
    • no ja byłem w tym sezonie aż na 3:D ( Dysko,Piast, ŻYLETA :D) i starczy szkoda kasy i szkoda nerwów. Lepiej ze znajomymi iść do pub'u i wypić piwko oglądając przy okazji meczyk.

      okrzyki w stronę piłkarzy można powiedzieć, że byly zawsze tylko wcześniej stadion żył.


      Legia Pogoń Legia Pogoń. Dwa bratanki i do piłki i do szklanki :D
      Menelinho
    • Kar(L)ik napisał(a)
      okrzyki w stronę piłkarzy można powiedzieć, że byly zawsze tylko wcześniej stadion żył.


      W sumie masz racje
      i nie już sensu dalej pisac na ten temat

      pozostaje tylko czekać na niedziele :)

      Obstawiam 2:1 dla Legii :P
    • Doping pod stadionem? Przychodzi kilku prowodyrów wynajętych przez ITI i dewastują Torwar, lub wjeżdżają z bramą, lub coś bardzo podobnego. Powiem Ci, że taka opcja nawet nie wchodzi w grę...
      Edit: Ja obstawiam 2-0 dla Legii.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Belit ().

    • hehe zobaczcie co znalazłem :)
      atmosfera przed meczem uruchamia nawet po(ł)etów ^^

      Stoją na stacji jakieś śpiewaczki to są z Poznania Lecha chłopaczki
      stoją i sapią, dyszą i płaczą bo swego Lecha juz nie zobaczą
      choć tysiącami tu przybywali i choć o Lechu ciągle śpiewali
      to nie wiedzieli, że mają pecha bo pewna wronka pożre im Lecha,
      jedna wroneczka Amica z Wronek pożarła Lecha w jeden sezonek,
      lecz ty się nie martw drogi kibicu nazwiemy wronkę Lechem dla picu
      Damy jej Lecha flagi i szale a na stadionie zrobimy bale,
      oddamy także to godło nasze i Lechem będzie to z Wronek ptaszek.
      Stoi na stacji błękitno-biała Lechem nazwana Wronka wspaniała.
      Bíg číťÝ (L)ífë
    • Bemek napisał(a)
      hehe zobaczcie co znalazłem :)
      atmosfera przed meczem uruchamia nawet po(ł)etów ^^

      Stoją na stacji jakieś śpiewaczki to są z Poznania Lecha chłopaczki
      stoją i sapią, dyszą i płaczą bo swego Lecha juz nie zobaczą
      choć tysiącami tu przybywali i choć o Lechu ciągle śpiewali
      to nie wiedzieli, że mają pecha bo pewna wronka pożre im Lecha,
      jedna wroneczka Amica z Wronek pożarła Lecha w jeden sezonek,
      lecz ty się nie martw drogi kibicu nazwiemy wronkę Lechem dla picu
      Damy jej Lecha flagi i szale a na stadionie zrobimy bale,
      oddamy także to godło nasze i Lechem będzie to z Wronek ptaszek.
      Stoi na stacji błękitno-biała Lechem nazwana Wronka wspaniała.

      zapomniales dodac, ze wiersz napisal jakis zakompleksiony kibic ze stolicy =)
      stalo co sie stalo - Amica nie miala predyspozycji by dalej grac w Ekstraklasie, wiec skorzystal z tego Lech
      jak widac wyszlo to na dobre dla Kolejorza - sukcesy na arenie europejskiej w przeciwienstwie do innych klubow, ktore juz tradycyjnie nie potrafia przejsc klasyfikacji...
    • Nizio(L)^^ napisał(a)
      Nie macie się o co kłucić??
      I tak wygra Legia zmiażdzymy ich dopingiem / nasze 5 tysięcy lepsze niż ich 17 tysięcy:)


      Karlik tylko tacy jak ten cytowany maja na tyle zielonego jadu w sobie zeby tracic czas na takie przyspiewki :P

      Pozdro z Poznania i mam nadzieje ze do zobaczenia jutro na stadionie :]
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • -=Sasuke=- napisał(a)
      legła ze stolicy buahahaha to co zaprezentowaliscie to porazka
      Lech ma mistrzostwo na 100%


      śmieszny jesteś, a nawet żałosny bym powiedział .

      Legia zdecydowanie przeważała w 1 połowie . W drugiej połowie sobie odpuścili i dali strzelić gola. Wynik 1-1 nie jest zadowalający, ale też nie jest czymś złym.
    • POwiem że jestem zadowolony z widowiska. Potwierdziły się moje wcześniejsze obserwacje - Lech nie potrafi grać przeciwko drużynie stawiającej wysoki presing i to że Legii potrzebny jest zamiennik na "Rzeźnika" bo nie radzi sobie jeszcze. Bardzo dobry mecz w wykonianiu obu goalkeeperów. Wynik sprawiedliwy tylko według mnie za niski. Po tej kolejce wiemy to że nic nie wiemy :D
      Mistrz roztrzygnie się po kolejnej kolejce "na szczycie" Wisła - Legia oraz Śląsk - Lech
      Dawno już nie mieliśmy takich emocji.
      Bíg číťÝ (L)ífë
    • Zgadza się emocje bardzo duże się szykują

      mam nadzieje że za 2 tyg na R22 będzie jeszcze lepsze widowisko :D i może poznamy mistrza ??

      czas pokaże


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST