Legia Warszawa

    • Belit napisał(a)
      .Avenger napisał(a)
      wiele klubów ma wam za złe ze kradliście im piłkarzy do wojska szedł każdy do milicji nie, poza tym legi trudno będzie oderwać łatkę ze kibicują im tylko zaburzanie ze słoma w butach

      Po 1. Ten klub nie nazywa się Lega (Legi), tylko Legia (Legii).
      Po 2. Wypadałoby pisać nazwę klubu z wielkiej litery, nawet jeśli nie ma się do niego szacunku.
      Po 3. Słomę w butach, to masz chyba Ty, co można wywnioskować po Twoim stylu pisania.

      nie ma się co dziwić ze bijemy was o głowę pod względem kultury dopingu
      POLONIA KLUB RODOWITEGO WARSZAWIAKA

      Tak, pokazaliście to na derbach u siebie w tej rundzie. Jak jesteście tacy rodowici, to zacznijcie chodzić po mieście w szalikach, koszulkach, bluzach swojego klubu.



      niestety NORMALNY kibic nie możne się w szaliku pokazać bo zaraz wyskoczy 3-4 dresów z bramy i mu nakopią krzycząc legia albo je... Polonie wiec proszę nie pisz mi tu bzdur o słomie w butach.... zdejmij klapki z oczów, i przestań brać to co bierzesz bo tracisz kontrole na rzeczywistością , dawnych wspomnień czar....można sobie zanucić ...ale to już było......
    • .Avenger, to spytaj się swoich kolegów co piszą na zamalowanych grafach Legii. Bo chyba nie jest to "Legia jest zła", czy "nie lubimy Legii". Są to napisy dużo bardziej wulgarne i pokazujący Wasz poziom. Klapek na "oczów" nie mam i widzę doskonale co się dzieje. Przed derbami byliście tak zestresowani, że robiliście wszystko, żeby nikt od nas nie wszedł. Przypomnij sobie, czy mieliście jakiekolwiek problemy z wejściem w ostatnim dziesięcioleciu na Ł3? Zobacz co było jak złapali Waszych przy zamalowywaniu grafu Legii...
      Bez pozdrowień dla konfidentów z muranowa.

      W WARSZAWIE JEST TYLKO LEGIA!
    • Jak zdradził w "Cafe Futbol" ekspert Polsatu Sport Wojciech Kowalczyk, Legia Warszawa ukarała bramkarza Jana Muchę za wypowiedź o polityce transferowej klubu. Musze nie spodobało się, że w Legii zabrakło miejsca dla Aleksandara Vukovicia. Wyraził ten pogląd publicznie, a klub ukarał go finansowo. - To jest śmieszne, że zawodnikowi, który jest podstawowym reprezentantem Słowacji i podporą Legii sznuruje się usta. Mucha ma prawo mieć swoje zdanie - mówił w "Cafe Futbol" Kowalczyk. - On przecież nie naruszył dobrego wizerunku Legii, tylko stanął w obronie kolegi z drużyny i dostał za to karę finansową. Po tej sytuacji wnioskuję, że działacze Legii nie do końca potrafią pracować na korzyść klubu.

      coraz lepiej dzieje się w Legii najpierw tępią kibiców teraz zawodników powoli likwidują Szala,Mucha ciekawe kto następny.
      Menelinho
    • Meczyk dzisiaj, a cicho tutaj, jak makiem zasiał:P
      edit: .Avengerowi coś chyba argumentów zabrakło, bo nagle przestał się udzielać:(

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Belit ().

    • Jeśli ITI będzie chciało zapełnić trybuny miłośnikami dobrego futbolu, to będzie musiało zainwestować w drużynę. Te trybuny nie zapełnią się przy drużynie jaka jest teraz i takiej atmosferze wokół klubu. Do tego kto normalny uwierzy, że na stadionie jest bezpieczne, skoro gazety piszą teraz o "hordach zdziczałych bandytów" grasujących na nich? Dopóki ITI nie będzie próbowało zmienić wizerunku kibica w mediach, na stadion będzie przychodziło mało ludzi. Musi być po prostu moda na Legię. Taka, jaka była 3-4 lata wstecz.
    • Kar(L)ik napisał(a)
      też mi odkrycie :P po to go stawiają aby zarobić chyba nikt nie wierzy, że inwestują w budowę team'u



      No tak, ale to podobno było 500 mln złotych :P
      u15 - top 200? (off)
      u56 - top 20 (off)
      uTarazed - top 7 (off)
      uWezn - top 2 (off)
      uAquarius - top 1 (off)
      uEuropa top 2 (off)
    • Kar(L)ik, Ty nie wymagaj od Legii zwycięstw. Co my jesteśmy Górnik, żeby tak ze wszystkimi wygrywać?(dla niewtajemniczonych: coś takiego powiedział Urban po, którymś z z rzędu przegranym meczu)
    • Legia Warszawa- Stal Sanok 3-1 szerszy opis moich spostrzeżeń jutro. Uprzedzam wątek dramatyczny dla osób o mocnych nerwach ( kto oglądał ten wie o co chodzi:)
      Odnośnie gry:
      Skaba bez roboty bramę wpuścił i nie potrafi celnie wyrzucić piłki ręką.
      Descarga- pozytywnie zaskoczył ale trudno się spodziewać innego faktu na tle IV ligowego zespołu
      Kumbev- O boże tyle temacie
      Choto- ostro, ale skoro popełniał tyle fauli na piłkarz Stali strach myśleć co będzie w lidze
      Kiełbowicz- jedno dobre dośrodkowanie z gry( Jarza dał ciała) wolne i rożne pięknie chybione
      Ostrowski- Bramka Stali to jego asysta widać, że nie jest w formie ;)
      Rocki - strzelił brameczke ale raczej w lidze ciężko mu będzie
      Borysiuk- Cóż o nim nie można powiedzieć zbyt dużo grał bo grał.
      Jarza- brak formy
      Majkowski- szarpał biegał, super szybkość i zadziorność chyba jako jedyny tak walczył
      Paluchowski- Lewandowskim drugim nie jest Saganowskim też nie będzie Sagan ma lepszą technikę, ale jeszcze ma czas miejmy nadzieje, że z czasem będzie coraz lepszy
      Koziara- 1 mecz oficjalny widać było z początku treme, ale będą z niego ludzie
      Rzeźniczak- niech wróci na środek obrony
      Giza- Asysta przy 3 golu i tyle
      Urban- dno, dno za wypowiedź na temat kibiców, którzy jego zdaniem są winni gry zawodników Legii. Odejdź człowieku, brak Ci ,,jaj" do Legii.


      Droższe bilety
      dzięki Mirek dzięki
      to tylko niektóre z okrzyków widzów.
      gol na 2-1 i okrzyk Legia Mistrz Mistrz

      brawo dla Stali super zagrali na tle vice-mistrza Polski
      Menelinho

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kar(L)ik ().

    • Stal Sanok aktualnie gra w nowej IV lidze. Myślę, że była godnym przeciwnikiem dla Legii i mam nadzieję, że w Sanoku pojadą "gwiazdki" bez ambicji 3 bramkami. Kumbev pokazał po raz kolejny z rzędu, że on się nawet do VI ligi albańskiej nie nadaje. Dziś było mi po prostu wstyd.
      PS. Nie wiem jak Wy, ale miałem nadzieję, że Stal ich pojedzie. Mają chłopaki charakter i widać, że włożyli w mecz całe serce. Wielki szacunek dla nich!

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Belit ().

    • W piątek mecz z Górnikiem, którego tak wielbi Janek Urban. I ciekawe czy zagrają dobry mecz na tle silnego rywala na własnym terenie bo Odra to taki poziom poniżej Stali Sanok. Górnik musi zbierać punkty zaś Legia ma jeszcze ,,sporo" kolejek do końca i mecz z bezpośrednimi rywalami więc nie będę zdziwiony jak padnie wynik 0-0 lub bramkowy remis.
      Menelinho
    • Kar(L)ik napisał(a)
      więc nie będę zdziwiony jak padnie wynik 0-0 lub bramkowy remis.

      A to nie na jedno wychodzi?:P
      Stawiam, że Górnik wbije nam 3 bramy (jeśli będzie grał Kumbev oczywiście:D). Jeśli jednak Kumbev grać nie będzie, to na Ł3 bez bramek.
    • Witch King napisał(a)
      jednak szkoda ze kibice nie wspierają zespołu bo gra zapewne była by inna...

      Jak właściciele klubu skończą z walką z ruchem ultras, to doping wróci...
    • Przyczyniając się do protestu nie chodzę na Ł3 nie wkładam Wa_terowi w zad kasy...

      Gra Legii dziś była żenująca podobna jak z Jagą...
      Urban ... Co do urbana mam mieszane uczucia...
      Chinyama stare truchło trafiające bo bramki raz na ruski rok i to do pustej jedynie...

      Co mnie cieszy w tym momencie!!!

      - Szybki postęp budowania obiektu na Ł3
      - To że (L) nie umoczyła z Stalą Sanok
      - To że może już niedługo Urban poleci!!!


      Jesteśmy zawsze tam!!! Gdzie nasza Legia gra!!! Aaaaeeeaaooo hej (L) GOL!!!
    • Jan Urban (trener Legii Warszawa): Czy po meczu czuję, że moja pozycja jest zagrożona? Kibice nie decydują o tym czy będę dalej pracował. Zapewniam, że i ja, i cały sztab szkoleniowy nie tracimy głowy i będziemy robili wszystko najlepiej jak potrafimy. Już po meczu ze Stalą Sanok wiedziałem co może nas spotkać. Uczulałem na to piłkarzy. I zagrali dziś całkiem nieźle. A ja jestem chłop z jajami i dam sobie radę. Uważam, że zawsze trzeba mieć własne zdanie i go bronić. Chyba wszyscy wiemy o co chodzi kibicom z ich zachowaniem. Ledwie mecz się zaczął i już trybuny gwizdały i narzekały. Prawdziwi kibice są jednak dziś tak smutni jak Legia.
      Wiedzieliśmy, że czeka nas ciężki mecz. Chcieliśmy jednak zrobić kolejny krok do naszego celu. Nie udało się nam to. W spotkaniu nie było za wiele klarownych sytuacji do strzelenia gola. Więcej okazji do zdobycia bramki mieliśmy jednak my. Wiadomo było, że jeżeli nie strzelimy pierwszej bramki, to Górnik się nie otworzy. Gdyby Rybus do spółki z Chinyamą wykorzystali akcję z pierwszej minuty, to mecz mógł się tak ułożyć jak spotkanie z Odrą Wodzisław.

      Tak powiadasz,że chłop z jajami to trzeba było iść do Wa_tera i powiedzieć 2 napastników na poziomie, którzy zapewnią bramki!! ale nie Chini i Paluchowski.
      Zagrali całkiem nieźle no fakt 4 mecze w lidze i 5pkt. IDZIEMY NA MAJSTRA

      Kibice winni są wszystkiemu!!!!!!!!!!!!!!!! I pewnie to z Legii wyszedł na świat Kryzys ;D

      ps. mówiłem X2 kurs prawie 3zł :) ale monechladbach czy jak to się piszę dali pupy ;(
      Menelinho

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kar(L)ik ().

    • Kar(L)ik napisał(a)
      Fakt, że go zwolnią może nastąpić, ale kto przyjdzie za niego. Jeśli zwalniać to tak: Szul,Machowski,Urban,Vicuna,Trzeciak ( kolejność przypadkowa)


      Czyś byś zapomniał o Wa_terze?
      On 1!!!
      Boshe ...

      Kto na jego miejsce? To trudne pytanie...
      A kto dostępny?