Legia Warszawa

    • Kibic przyjaciel CWKS pozdrawia !!!
      MKS Pogoń Szczecin powraca do 1 ligi i będzie wspierał (L)egiunie , poczekajcie na nas trochę ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez daros15 ().

    • I LoVe MiLkA ^^ napisał(a)
      wierz mi że ja kocham was nienawidzic :) to jest coś pięknego :) I równie dobrze mogę się napinac w relu jak i tu ;]


      "Wasza nienawiść wzmacnia nasz śmiech";)
    • Witam wszystkich w nowym, pięknym temacie o najlepszym klubie w Polsce :]
      Karlik - super temat! Jednak chciałbym dodać do tego tematu coś od siebie na początek.
      Taka moja mała subiektywna historia Legii w pigułce ;)


      a więc za górami za lasami...

      Wszystko zaczeło się w kwietniu 1916 roku w lasach w okolicach Maniewicz na Wołyniu... Polscy patrioci, zwołani przez Piułsudzkiego właśnie w szeregach Legionówz bronią w ręku walczyli o szansę dla własnego państwa zmagając się z carskim zaborcą. Dla wielu z nich kopanie piłki stanowiło już od lat wielką pasję. Mieli w swych życiorysach członkostwo Cracovii i Wisły, klubów z Bochni i Przemyśla a także ze Lwowa - Czarnych, Pogoni i Lechii. W grupie stanowiącej kompanię sztabową Komendy Legionów służyła elita a najciekawsze że w zasadzie nie było w niej... warszawiaków!
      Barwy i godło...

      Charakterystyczna litera "L" będąca symbolem Legionów, w godle klubu towarzyszy mu od narodzin w 1916 choć początkowo była ona biała na czarnym tle. Białe stroje przyozdabiano na koszulkach poprzecznym czarnym pasem i którym miał nawiązywać do najstarszego (i tu się pomylili ;) ) klubu w Polsce Czarnych Lwów. Założony w 1920 WKS (Wojskowy Klub Sportowy) określił swoje barwy jako biało czerwone, w 1922 po fuzji z Koroną przyjęto barwy biało zielone. Na 10-cio lecie klubu dodano czerń a 2 lipca 1957 przyjęto barwy obowiązujące do dziś biało-czerwono-zielono-czarne.
      BIAŁO-CZERWONY pas symbolizuje polskość, CZERŃ nawiązuje do najstarszego klubu (mylnie!) Czarnych Lwów a ZIELEŃ podkreśla starszeństwo wsród klubów wojskowych.

      Pierwsze potyczki w mundurach...

      Stanisław Mielech (pierwszy kronikarz Drużyny Legionowi) - to dzięki niemu możemy się dowiedzieć że pierwsze mecze "legioniści" stoczyli w 1916 z innymi zespołami wojskowymi nie zanając ani jednej porażki! Zresztą nic w tym dziwnego jeżeli przypomnę jacy zawodnicy tam występowali (w większości byli to gracze Cracovii i Wisły) : Bill, Kogut, Bednarski, Kowalski, Kałuża, Poznański (najlepszy piłkarz tej epoki).
      Pierwszy mecz w stolicy ta "Legia" rozegrała 29 IV 1917 remisując 1-1 ze stołeczną Polonią (pierwsze derby ;) ) a na pierwszy wyjazd poza stolicę trzeba było czekać do 19 VIII 1917 gdzie w Krakowie legioniści sensacyjnie wygrali z Cracovią 2-1!
      Stołeczna historia klubu zaczyna się na dobre w roku 1920 gdzie 14 marca na salach Kasyna Oficerskiego na Zamku Królewskim gdzie założono jeszcze nie Legię a WKS (Wojskowy Klub Sportowy) a 2 lata później podczas nadzwyczajnego walnego zebrania członków zmieniono nazwę na WKS LEGIA i uchwalono nowy statut na mocy którego (pierwszy raz w historii wojska) dopuszczał on na członków osoby cywilne. Jeżeli traktować te wszystkie dokonania jako całość to dopiero teraz można oficjalnie mówić o Legii. Klub powstał w 1916 roku ale nazwę Legia użyto dopiero w 1920 :)
      W międzyczasie wojskowi mieli już za sobą pierwszy mecz z zagranicznym rywalem gdzie dostali tęgie lanie od praskiej Victorii Zizkow aż 2-9 :-/
      Pierwszy zagraniczny wyjazd miał miejsce na Łotwę gdzie również dostali po tyłku i to dwa razy. Jednak najgorsze było dopiero przed nimi. 6 VII 1924 Legioniści pojechali do Łodzi gdzie przegrali z miejscowym klubem ŁTS-G aż 0-11 (!) co do dzisiaj jest ich największą porażką w historii ;(


      będę codziennie dodawać coś od siebie w ten post bo po prostu nie mam czasu napisać go w całości ;) będzie to serial w odcinkach :D jutro napiszę o trudnych początkach i starcie w Lidze Polskiej ;)
      Bíg číťÝ (L)ífë

      Post był edytowany 6 razy, ostatnio przez Bemek ().

    • RE: Legia Warszawa

      Kar(L)ik napisał(a)

      [...], 1970, 1993*, 1994, [...]



      Oj widzę że nie możemy przeżyć odebrania tytułu.
      Legia nie jest mistrzem sezonu 1993, więc dlaczego ta data?
      Nie zmieniajmy historii 8-/

      Bemek z zaciekawieniem czekam na dalsze odcinki, czasem dobrze jest poznać lepiej swojego wroga ;)

    • RE: Legia Warszawa

      Słowian napisał(a)
      Kar(L)ik napisał(a)

      [...], 1970, 1993*, 1994, [...]



      Oj widzę że nie możemy przeżyć odebrania tytułu.
      Legia nie jest mistrzem sezonu 1993, więc dlaczego ta data?
      Nie zmieniajmy historii 8-/

      Bemek z zaciekawieniem czekam na dalsze odcinki, czasem dobrze jest poznać lepiej swojego wroga ;)



      dla Nas jest mistrzem 1993. a mistrza przy stoliku wystarczy wam pogratulowac
      Menelinho
    • RE: Legia Warszawa

      Słowian - Legii nigdy nie udowodniono, że kupiła mecz z Wisłą o mistrzostwo. Legia tego mistrzostwa już raczej nie odzyska, ale dla kibiców Legii, to właśnie ona została mistrzem Polski w 1993 r.
    • RE: Legia Warszawa

      spokojnie panowie ;) co było to było ś.p. Kulesza już odpowiada przed Nim za to co zrobił... Warszawa nigdy nie zapomni tego zdarzenia a najlepszym przykładem tego że PZPN się mylił był następny sezon w którym ewidentnie pomagano Legii (mecz z Górnikiem) i za ten tytuł mogą być pretensje a nie za rok 1993! PZPN ewidentnie chciał naprawić swój błąd ale nikt nie chciał się publicznie przyznać do błędu więc zrobiono to w "inny" sposób...
      Bíg číťÝ (L)ífë
    • RE: Legia Warszawa

      Belit napisał(a)
      Słowian - Legii nigdy nie udowodniono, że kupiła mecz z Wisłą o mistrzostwo. Legia tego mistrzostwa już raczej nie odzyska, ale dla kibiców Legii, to właśnie ona została mistrzem Polski w 1993 r.


      Jeżeli komuś się nieudowodni winy, to jest niewinny, ale do większości osób to nietrafia. Szkoda w ogole się kłócić z innymi na ten temat.
    • RE: Legia Warszawa

      Bemek napisał(a)
      spokojnie panowie ;) co było to było ś.p. Kulesza już odpowiada przed Nim za to co zrobił... Warszawa nigdy nie zapomni tego zdarzenia a najlepszym przykładem tego że PZPN się mylił był następny sezon w którym ewidentnie pomagano Legii (mecz z Górnikiem) i za ten tytuł mogą być pretensje a nie za rok 1993! PZPN ewidentnie chciał naprawić swój błąd ale nikt nie chciał się publicznie przyznać do błędu więc zrobiono to w "inny" sposób...


      Bardzo dobrze napisane.
      Mam nadzieję że w walce z zarządem kibice Legii nie narobią Nam obciachu w PUEFA.

    • omg pogódźcie się z faktem nie ma mistrzostwa :D KSGórnik :D

      owszem wprawdzie byłem jeszcze kilkuletni kajtek jak to było ale słuchałem o tym w TV czy gdzieś tam ... faktycznie legii nic nie udowodniono ale ja i tak wiem swoje :D
    • może dlatego że to Legia kilka lat temu chciała Litwe do Polski przyłączyć a nie Lech czy Groclin^^ a raczej nie klub tylko Wy "^^ ^^ sympatycy ^^ ^^"

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DjOgliver ().

    • RE: Legia Warszawa

      Proceder napisał(a)
      Słowian napisał(a)

      Mam nadzieję że w walce z zarządem kibice Legii nie narobią Nam obciachu w PUEFA.


      A czemu Legia? ;)jeszcze gra w europie Wisla ten twór Groclin/Sląsk i Lech


      W sumie o Śląsk też można się martwic patrząc na to co było na ich meczach. My mamy bogatą tradycję odpadania z Pucharu Intertoto. A o kibiców nie ma się co martwić bo Białorusi do Polski przyłączać nie będziemy tak jak to "kibice" Legii planowali zrobić z Litwą XD

    • RE: Legia Warszawa

      Słowian napisał(a)

      Mam nadzieję że w walce z zarządem kibice Legii nie narobią Nam obciachu w PUEFA.
      A o kibiców nie ma się co martwić bo Białorusi do Polski przyłączać nie będziemy tak jak to "kibice" Legii planowali zrobić z Litwą


      Powiem tak - i tu się mylisz bo mogę Wam napisać że ten mecz Legii w pucharach będzie jej ostatnim na pare lat... I tu nie bedzie żadnej zaplanowanej akcji tylko spontan bo ciśnienie niektórych jest tak wielkie że kupią tą przysłowiową "racę" na ten puchar. I żadne KP ani żadne SKLW nie zapobiegnie temu wydarzeniu... :-/ jeżeli checie wiecej szczegółów czemu tak sądzę to napiszę coś więcej ale nie dziś bo idę spać.... o 4 pobódka i do roboty :?
      Bíg číťÝ (L)ífë
    • Nie wiem ale sądzę że legia odpadnie raz dwa z pucharów :)



      I nie wiem co Sosnowiec w ogóle robi w polskiej lidze I II czy III szkoda ale cóż życie :(

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez McNorbi ().

    • RE: Legia Warszawa

      Bemek napisał(a)
      Słowian napisał(a)

      Mam nadzieję że w walce z zarządem kibice Legii nie narobią Nam obciachu w PUEFA.
      A o kibiców nie ma się co martwić bo Białorusi do Polski przyłączać nie będziemy tak jak to "kibice" Legii planowali zrobić z Litwą


      Powiem tak - i tu się mylisz bo mogę Wam napisać że ten mecz Legii w pucharach będzie jej ostatnim na pare lat... I tu nie bedzie żadnej zaplanowanej akcji tylko spontan bo ciśnienie niektórych jest tak wielkie że kupią tą przysłowiową "racę" na ten puchar. I żadne KP ani żadne SKLW nie zapobiegnie temu wydarzeniu... :-/ jeżeli checie wiecej szczegółów czemu tak sądzę to napiszę coś więcej ale nie dziś bo idę spać.... o 4 pobódka i do roboty :?


      Bardzo chętnie się dowiem więcej szczegółów. Bo może to być bardzo interesujące. Jakiś tajny plan czy coś walki z czerwonym bratem walterem?

    • Mam takie pytanie co do weryfikacji pewnej informacji.
      Gdzieś wyczytałem, że po meczu w Wilnie stowarzyszenia kibiców Legii były proszone o zidentyfikowanie sprawców burdy na Litwie, podobno stowarzyszenia odmówiły. Czy to prawda tak czy nie?
      Jeszcze jedno jak dokładnie zaczął się konflikt na linii kibice właściciele klubu?
      Co do udziału Legii w pucharach to będę jej kibicował pomimo tego że jestem fanem Wisły.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Chief ().

    • chief2 napisał(a)
      Mam takie pytanie co do weryfikacji pewnej informacji.
      Gdzieś wyczytałem, że po meczu w Wilnie stowarzyszenia kibiców Legii były proszone o zidentyfikowanie sprawców burdy na Litwie, podobno stowarzyszenia odmówiły.


      Jesli tak bylo to jakis pajac to wymyslił :quasi: skad SKLW mialo by znac tych ludzi majacych jakies kominiary chusty lub po prostu byli to tacy którzy byli raz na czemu o_o
    • prosisz i masz....

      1. REGULAMIN STADIONU JEST NIEZGODNY Z ZASADAMI PRAWORZĄDNOŚCI.

      Stwierdzamy, że regulamin Legii w obecnej formie pozwala na karanie dowolnych osób, również tych , które nigdy nie złamały przepisów tego
      regulaminu. Dokument ten powinien być uzupełnieniem dla przepisów ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych tymczasem w obecnej formie wyprzedza ustawę i jest postrzegany przez klub jako dokument nadrzędny. Nie istnieje też żaden taryfikator kar, przez co nawet za najdrobniejsze uchybienia orzekane są dożywotnie zakazy. Sądzimy, iż tego typu praktyki, oparte na niekontrolowanej przez nikogo uznaniowości, gdy funkcjonariusz klubu jest zarazem sędzią, oskarżycielem i obrońcą są nie do przyjęcia w demokratycznym państwie. Żądamy ucywilizowania regulaminu stadionowego.


      2. ZAKAZY STADIONOWE DLA OSÓB PRZYGOTOWUJĄCYCH OPRAWY.

      Mimo oświadczeń KP Legia klubowe zakazy stadionowe wciąż są nałożone na osoby związanych z przygotowywaniem opraw. Osoby te nie maja nic wspólnego z chuligaństwem. Z zaskoczeniem przyjęliśmy wypowiedź pana Mariusza Waltera, wyrażającej tęsknotę za dawnymi choreografiami i dopingiem na Legii bo niemal wszystkie osoby za czynności z tym związane otrzymały od KP Legia zakazy stadionowe. Domagamy się umożliwienia tym osobom wejścia na stadion.

      3. GROŹBA USTANOWIENIA CENZURY.

      Klub próbuje stosować praktyki mogące rodzić skojarzenia z cenzurą, usiłuje ingerować w zachowanie widzów również tych , którzy nie naruszają przepisów regulaminu. Znane nam są przypadki grożenia kibicom zakazami za krytykę polityki właścicieli, usunięto z klubowego muzeum koszulkę należącą do Artura Boruca tylko dlatego, że została mu wręczona przez Stowarzyszenie Kibiców. Niepokoją nas stwierdzenia jednego z działaczy mówiące o tym, że kibice Legii mają "prawo siedzieć w ciszy". Decydentom klubowym przeszkadzał zarówno doping kibiców, ich milczenie, jak też happening parodiujący wizję stadionu piłkarskiego ze sztucznie wykreowanymi kibicami, lansowaną przez prezesa KP Legia. Domagamy się zakończenia tego typu praktyk jednoznacznie mających na celu próbę cenzurowania środowiska kibiców.

      4. STOSOWANIE ZASAD ODPOWIEDZIALNOŚCI ZBIOROWEJ.

      Klub stosuje zasadę odpowiedzialności zbiorowej zakazując, bez podstaw prawnych, wyjazdów kibicom z Warszawy do innych miast na mecze a co więcej, usiłuje zmusić inne kluby ekstraklasy do dyskryminowania widzów z Warszawy. Uważamy, iż nikt poza sądami RP nie ma prawa zakazywać obywatelom swobodnego przemieszczania się po terytorium Polski i uczestniczenia w widowiskach sportowych. Ze szczególnym zdumieniem przyjmujemy próbę uniemożliwienia wyjazdu na mecz w Poznaniu niepełnosprawnym kibicom z Warszawy. Domagamy się traktowania kibiców zgodnie z ustawami sejmowymi z poszanowaniem praw przysługujących każdemu obywatelowi naszego Państwa.

      5. UNIEMOŻLIWIENIE PRZYGOTOWYWANIA OPRAW STADIONOWYCH.

      Stwierdzamy, iż nie jest możliwe prowadzenie normalnego dopingu i przygotowywanie tzw. opraw przez kibiców bez normalnej, sformalizowanej współpracy klubu ze stowarzyszeniem kibiców, dotyczącego np. miejsca przechowywania flag i elementów opraw, ustalenia zakresu praw i obowiązków osób przygotowujących od tej strony widowisko.

      Wbrew twierdzeniom klubu przedmiotem sporu między KP Legia SSA a kibicami nie są kwestie odpalania rac, gdyż to zagadnienie rozstrzygane jest na forum ogólnopolskim przez ogólnokrajową reprezentację polskich kibiców.

      6. SZKALOWANIE KIBICÓW LEGII.

      Krytycznie oceniamy lekceważenie kibiców, publiczne ich oczernianie. Setki kibiców z naszego Stowarzyszenia i innych grup, promujące Legię (kosztem swojego prywatnego czasu i pieniędzy), np. przez uczestnictwo w historycznych rocznicach, przez współpracę z Domami Dziecka i osobami niepełnosprawnymi, przez lobbing wśród polityków na rzecz nowego stadionu nigdy nie doczekało się życzliwości ze strony KP Legia SSA.

      Wedle naszej opinii władze klubu usiłują zniszczyć wszelkie przejawy niezależnej od właścicieli aktywności kibiców, chcąc mieć do czynienia z zatomizowaną masą biernych konsumentów, nie krytykujących nigdy polityki właścicieli.

      Mimo tego nasze Stowarzyszenie zawsze podkreślało gotowość dialogu z klubem. Preferujemy dyskusję i szukanie kompromisów zamiast zakazów, nakazów i systemu kar nie posiadającego nawet jasnej drogi odwoławczej.

      Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa


      co do wskazywania osób biegających w Wilnie - faktycznie miało to miejsce i SKLW odmówiło. Od tego są odpowiednie służby i Policja. Można tego było uniknąć jakby zarząd KP nie olał sprawy zostawiając je samym sobie na zasadzie "jakoś to będzie" Nikt nie pokwapił się nawet zobaczyć jak ten stadion wyglada. I to właśnie jest profesjonalne zarządzanie w myśl ITI

      co do wcześniejszego że wiem że będzie zadyma odpowiem wprost - zobaczcie aktualną frekwencję na stadionie. Gdzieś ci ludzie jednak byli a teraz ich nie ma. I nie będzie dopóki ITI będzie zarządzało tym klubem. Oni czekają... a niektórzy są naprawde bardzo radykalni. Rozmawiałem z Bosmanem i on sam boi się co to bedzie w pucharach. Bo na swoim osidlu zna już 3 osoby które są skłonne wrzucić tą przysłowiową racę na boisko. I nikt z nikim nie będzie nic ustalał bo są to ludzie anonimowi których nikt nie zna. Dlatego najlepszym rozwiazaniem było zwiesić działalność SKLW do czasu aż wszyscy ochłoną... Wtedy klub niestety ale BĘDZIE MUSIAŁ wziąć odpowiedzialność za kibiców bo nie będą mieli chłopca do bicia żeby zwalić na kogoś winę... Niestety nie posłuchano mnie i paru jeszcze osób i ciągną wózek dalej ku uciesze zarządu KP. Oni też sobie zdają sprawę że jest możliwość powtórnego przerwania meczu... Zresztą na dobra sprawę im to wisi. Oni tylko czekają na koniec budowy stadionu Legii i na 99% odejdą wtedy. Mając szacunkowy przychód ok 10 milionów zł z samego stadionu stratni nie będą... :-/
      Bíg číťÝ (L)ífë

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bemek ().

    • W ostatnich dniach Mirosław Trzeciak prowadził negocjacje z Cracovią w sprawie ostatecznej sumy za kupienie Piotra Gizy. Efektem tych rozmów jest definitywny transfer piłkarza do stolicy. "Bardzo się cieszę, że wszystko jest już jasne. Tak naprawdę byłem dogadany z Legią już od dawna, bo warunki uzgodniliśmy w ubiegłym roku, w momencie mojego wypożyczenia. Porozumieć musiały się jednak Legia i Cracovia, a ja czekałem na efekty tych rozmów. Przyznam, że odetchnąłem z ulgą, bo mimo wszystko przez ostatnie miesiące żyłem w niepewności. Teraz spokojnie mogę odpoczywać na urlopie, a od czerwca przygotowywać się z drużyną do nowego sezonu" - powiedział nam uśmiechnięty Giza.

      Giza został wykupiony z krakowskiego klubu i będzie występował w Legii przez najbliższe 3 lata. W podobnej sytuacji był najskuteczniejszy legionista w ubiegłym sezonie Takesure Chinyama, ale już kilka dni temu klub z Warszawy wkupił jego kartę z Monomotapy United.


      Mam nadzieję, że Piotrek już na dobre się odblokuje i będzie wykorzystywał sytuacje na strzelenie bramki:)

      PS. Nawet Drzymała potrafi się dogadać z kibicami i [URL=http://sport.onet.pl/0,1248712,1758198,wiadomosc.html]wycofał Śląsk z pucharu UEFA[/URL]. Tylko nasi działacze nie chcą kompromisu...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Belit ().

    • niestety zawsze iwszedzie moze sie zdarzyc przypadek ze ktos rzuci race. Najgorsze jest ze czerwoniaki nie dostrzegaja swoich wad tylko ida w zaparte. w obecnej chwili ciezko o porozumienie z iti gdyz za bardzo do serca wzieli sobie ,,walke z chuliganami" niszczac to z czego Legia byla slawna kibice kibice i jeszcze raz kibice ta magia Ł3 to bylo przezycie dla kazdego ktory odwiedzal Estadio WP.
      Menelinho
    • No to mamy pierwszą bombę transferową choć zdania są jak zwykle słusznie podzielone ;)


      PIOTR ROCKI W LEGII ! ! !


      Nowym piłkarzem Legii Warszawa został 34-letni zawodnik Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, Piotr Rocki. Zawodnik ten może występować zarówno w pomocy, jak i w ataku. W przeszłości piłkarz urodzony w Warszawie parokrotnie pokonywał bramkarzy Legii. Po raz ostatni ta sztuka udała mu się w finale Pucharu Ekstraklasy, kiedy pokonując Wojciecha Skabę otworzył wynik meczu. Rocki w Legii występować będzie przynajmniej do końca sezonu 2008/09.
      Zawodnik piłkarską karierę zaczynał w Polonezie Warszawa. W ostatnich latach reprezentował barwy Odry Wodzisław i Dyskobolii Grodzisk. Rozegrał 275 meczów i strzelił 44 gole w ekstraklasie.

      plusy:
      - bardzo doświadczony
      - szybki
      - silny
      - mocny strzał
      - charakterny
      - za darmo
      - niskie zarobki
      - z Warszawy
      - do małego kibic Legii (podobno zaliczył nawet parę wyjazdów)

      minusy:
      - średnia gra głową
      - ma już 34 lata
      - wszyscy mamy w pamięci jego ostatni "gest"


      niech jednak te minusy nie przysłonią nam plusów ;) ja jestem jak najbardziej za :D
      Bíg číťÝ (L)ífë

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bemek ().

    • Nie jestem z tego powodu zbyt szczęśliwy... Będzie musiał ostro zachrzaniać na meczach, żeby zmazać krechę za ten gest.

      PS.
      Kolejny piłkarz odmówił gry w Legii. Według naszych informacji, działacze Legii byli poważnie zainteresowani sprowadzeniem na Łazienkowską reprezentanta Bułgarii Igora Tomasicia. Warto przypomnieć, że wcześniej ofertę klubu z Warszawy odrzucił też Nemanja Rnić, który wybrał belgijski Anderlecht.

      Jeszcze do niedawna Tomasić, z pochodzenia Chorwat, był podstawowym obrońcą Levskiego Sofia, w którego barwach rozegrał 130 spotkań. Niedawno postanowił, że nie przedłuży wygasającego mu latem kontraktu z wicemistrzem Bułgarii i odejdzie na zasadzie wolnego transferu. Od nowego sezonu 31-letni defensor będzie występował w Maccabi Tel Awiw.

      Piłkarzem zainteresowany był także czołowy klub z ligi włoskiej. Tomasić wybrał jednak lukratywną ofertę z Tel Awiwu. Klub z Izraela, który ma na oku Rogera Guerreiro, zyskał niedawno zamożnego sponsora. Za dwa lata gry w Maccabi, Tomasić ma otrzymać 600 tysięcy euro.

      Otwarcie mówi się, że wpływ na decyzję o odrzuceniu przez obrońcę oferty Legii, która zgłosiła się po piłkarza pierwsza, miała postawa jej kibiców w Wilnie. Tomasić wie, że UEFA jedynie zawiesiła "wojskowym" wcześniejszą karę wykluczenia z europejskich pucharów, więc nie chciał podpisywać długiego kontraktu i podejmować niepotrzebnego ryzyka.


      Ten tekst pochodzi z legia.com.pl
      Dobrze, że nie napisali, że Legia chciała do siebie ściągnąć Kake, albo Ronaldinho, ale Ci odmówili, bo Wilno, bo kibice..
      Jak długo swoją nieporadność będą zasłaniać Wilnem?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Belit ().

    • i po co ten Rocki w ogóle przychodzi będzie taka sama sytuacja jak z Kaczorowskim jeśli kibice go nie akceptują to on praktycznie już skończył z piłką ;) według mnie strzał w powietrze działaczy Legii lepiej zostawić Korzyma i dać mu się rozwijać niż ściągać wypalonego Rockiego który skończy niebawem karierę na dodatek będzie blokował miejsce młodej, zdolnej młodzieży ;) ale wiadomo że Miklas robi wodę z mózgu kibicom Legii i jego obietnice nic nie znaczą bo wiadomo że odejdzie Mucha i Roger współczuję wam takiego właściciela i zarządu bo z jednej strony obiecują mistrzostwo i sukces w europejskich pucharach a z drugiej rozsprzedają zespół i później się dziwią czego Wisła jest mistrzem i liderem tabeli ;)
    • Kar(L)ik napisał(a)
      co do rockiego moze i pilkarz dobry ale nie w Legii zreszta jego antypatia do kibicow mowi sama za siebie. Kupowac Jarze i Mietowego

      Zdecydowanie popieram słowa autora tematu :) Rockiemu mówimy stanowcze NIE :)
    • powtórzy się sytuacja z Kaczorowskim widocznie zarząd Legii niczego się nie nauczył dlaczego nie zapytali w tej sprawie kibiców oni wyrazili by swoje zdanie na temat gry Rockiego w waszym klubie
    • Gun Jack napisał(a)
      powtórzy się sytuacja z Kaczorowskim widocznie zarząd Legii niczego się nie nauczył dlaczego nie zapytali w tej sprawie kibiców oni wyrazili by swoje zdanie na temat gry Rockiego w waszym klubie


      bo czerwoniaki z zarzadu na kazdym kroku rzucaja nam klody pod nogi. teraz chyba chca konfliktu na linii kibice-pilkarze jest juz konflikt kibice- czerwone iti czerwone iti- czerowny pzpn.

      dla tego kazdy spiewa iti idz sobie
      Menelinho