Legia Warszawa

    • Ok to teraz ja bo widze ze Karlik mial udana impre i sie nie doczekam ^^

      Kar(L)ik napisał(a)
      już ,,Dziecko" haha zaraz podrzuce linka. tak na stadionie Juve plus nawyjazdach Juve :) chwilka zaraz bedzie specajlnie dla Ciebie,.

      A Wigilia jest od tego aby zmieniac ludzi?? :D

      legialive.pl/przyjaciele.php?id=20 tam jest flaga Legii reszte po wklejam jak wroce z imprezy :P


      Rownie dobrze moze byc to ze stadionu polskiego klubu... nie wyglada to na kawalek stadionu Juve wiec wybacz ale twoj obrazek jest wyciety z kontekstu i do tego z polskiej strony ;) legijnej polskiej strony ;)
      Prosze o zdjecie z wloskiej strony. w koncu co to za problem skoro sie do was przyznaja i jestescie przyjaciolmi prawda? :>


      Belit napisał(a)
      Rassija, nie chodzi mi o barwy. Gdy Danny wchodzi do baru Drughi "San Marco", to widoczne tam są między innymi szaliki Legii. Ultrasi Juve na filmie śmigają w bluzach z eLkami w kółeczku;) Wiesz, na takiej samej zasadzie mogę się spytać co Wam daje zgoda ze Spartakiem? Przecież nikt z ich rezerw u Was nie gra. Nie zapominaj, że jest to zgoda kibiców, a kibice są uznawani za bandytów przez władze klubowe;) Tu masz link bezpośrednio do tematu na forum Drughi.
      Edit: Ja też rozumiem tam tylko co 10 słowo:P
      Edit2: Google translate daje rade.


      We Włoszech kibice to nie bandyci wiec wiesz ;) Jak sie dokladnie nazywa ten fiilm i gdzie o sobie moge obejrzec? :>
      A o zgodzie ze Spartakiem pierwsze slysze w sumie :P nikt tym sie nigdy nie chwalil raczej wiec cos Ci nie wyszlo ;)
      A link do forum rzeczywiscie przekonujacy :) Tylko ze zgoda na internecie jest malo fajna czekam na konkrety czyli zdjecie ze stadionu ;)




      Bemek napisał(a)
      Witam po dłuższej przerwie :) Święta święta... bla bla bla... brak czasu etc td ;) ale wróciłem i będę informował na bierząco o sytuacji w klubie ^^

      Na początek dla naszego ulubieńca z Lecha ;) (znalazłem po dosłownie 3 minutach szukania)







      No i o takie wlasnie cos prosilem :) Tylko jedno ale... Z ktorego to roku? Kiedy ostatnio byla wywieszana u nich wasza flaga? Pare jaskółów wioseny nie czyni :P

      Wiem ze sie wiecznie czepiam i ciagle mi malo, ale to zdjecie nie wyglada na fote z XXI wieku... Lata 90-te?
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Rassija ().

    • mimo, że kibicem Legii nie jestem to trzeba przyznać tym razem, że się Rassija czepiasz i to zupełnie nie słusznie :>
      jestem za to kibicem Juve, któremu kibicuje już dobre 15 lat :>
      i wiem , że taka nic przyjaźni między kibicami Juve a Legii istnieje :>
      juvepoland.com/text.php?id=794

      zobaczysz tam zdjęcie i date 2004/5 :> z resztą po samych banerach Nike widać, że zdjęcie starsze być nie może...
    • Drogi tortoise... znow z polskiej strony! To milo ze Polacy przyznaja sie do tej przyjazni, ale moze w koncu taki link z wloskiej strony? :> Ja sie chce dowiedziec czy Włosi sie do tego przyznaja, bo doszlismy juz do tego ze taka przyjazn istnieje. Ale czy oni ja szanuja i pielęgnują? :> A moze w ostatnich latach sie nie przyznaja? :>


      /jak dla mnie 4 lata to ostanie lata :> tortoise

      no tak pare flag co 4 lata to rzeczywiscie wielka zgoda :E

      ps. wiecie cos moze o fanklubie Legii w Argenynie? W jakies gazecie sportowej kiedys cos czytalem...
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Rassija ().

    • Rassija, naprawdę nie macie zgody ze Spartakiem?
      Poza tym na meczu z CSKA, Spartak wspierał Was w około 1000 osób i to nie jest zgoda?:O
      Zdjęcie, które Bemek wrzucił pochodzi z sezonu 2004/2005.

      Flagi Juve na Legii
      Flagi Juve na Legii cz. II
      Flagi Juve na Legii cz. III
      Flagi Legii na Juve
      Flagi Legii na Juve cz. II
      Flagi Legii na Juve cz. III
      PS. Dokładna nazwa filmu - The Real Football Factories International: Italy.
      Ogólnie koleś, który prowadzi program, gada bzdury, ale można sobie popatrzeć;)
    • He he Arturo zawsze na ustach wszystkich ;)

      Co do Juve to:
      Wszystko zaczęło się dzięki przyjaźni Juventusu z Den Haag i Den Haag z Legią. Kibice obu klubów nawiązali pierwsze kontakty podczas meczy Den Haag w Holandii. W 2004 roku kibice Juventusu (przede wszystkim z rzymskiego fan clubu 06Clan i turyńskiej grupy Noi Soli) po raz pierwszy przyjechali do Warszawy, zaproszeni na I Międzynarodowy Turniej Kibiców. Następnie kibice Legii byli obecni na kilku meczach we Włoszech, a kibice Juventusu w Polsce. W 2005 roku Juventus wspierał Legię w Zurychu, a Legia Juventus w Wiedniu, gdzie przybita została oficjalna zgoda.
      W tym roku były 2 wyprawy to Turynu - jeden na mecz z Romą a jeden chyba z Udinese.
      Zdjęć nie zobaczymy bo są na prywatnych forach i niestety nie mam do nich dostępu...
      Ogólnie przyjaźń z Juve kwitnie lecz w wąskiej grupie Ultrasów którzy walczą tak samo za legalizacją materiałów pirotechnicznych na stadionach...
      Bíg číťÝ (L)ífë
    • eee co tak mało mnie to nie przekonuje. Posiadacie oficjalne papiery ?? Czy to tylko sztama podpisana ,,ustnie" ?? Panowie więcej szczegółów :D


      a te zdjęcia flag Legii na Juve to napewno są we Włoszech?? Przecież podobne stadiony mamy w Polsce wszystkie całkowicie zadaszone 70k miejsc :D

      RASSIJA specjalnie dla Ciebie stronka :)


      noisoli.it/legia.htm
      Menelinho

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Kar(L)ik ().

    • Na uni 8br nie narzekam z rana postaram się jakiegoś tytanka zrobić :) na u9 może będzie z 3% jutro :)

      To nie będzie żadnych nowych amigos :) no żesz kurcze pióro. to wujek wydał kasiory :D no , ale w końcu kryzys mamy :) Liga Mistrzów będzie :D Tylu napastników co mamy to super sprawa Chini Chini potem ..... Grzelak nawet dobry ale 2 mecze i kontuzja potem.................................... Arru :)
      Menelinho
    • Bemek napisał(a)
      Info z klubu od mojego kumpla - poza Jarzą nikt znaczący do klubu nie dojdzie. Czyli jak zwykle wujek Walter skąpi na transfery...


      Tego nie byłbym aż taki pewny ;] Wszystko się zdarzyć może :)
    • Na pewno wracają do Legii młodzi gracze którzy byli dotychczas wypożyczeni ;)
      Do tego pojawia się sprawa Krzynówka, która jest na prawdę blisko ;)
      O Gargule nie będe wspominał, bo daleko do niego...

      Ciekawym pomysłem może być Nikołaj Dimitrow
      Ale jak jego sprawy się potoczą, to zobaczymy ;)
    • kilers napisał(a)
      Ciekawym pomysłem może być Nikołaj Dimitrow
      Ale jak jego sprawy się potoczą, to zobaczymy ;)

      Za tyle pieniędzy? Walter tyle kasy w życiu nie wyłoży. Kryzys i te sprawy...
    • Mikel Arruabarrena polskiej ekstraklasy nie oczarował, bo jesienią w barwach Legii nie strzelił w lidze żadnego gola. Jednak okazuje się, że jego nieskuteczność jest w... cenie. Trudno w to uwierzyć, ale "Arru" cieszy się sporym wzięciem w swojej ojczyźnie. Wyrobił sobie dobrą markę szczególnie w Segunda Division. Eibar, Alaves, Hercules i Xerez - ta czwórka chętnie zaproponowałaby mu kontrakt.
      Wysokie notowania napastnik Legii ma także w zespole Numancia, który zajmuje 15. miejsce w Primera Division. Każdy z wymienionych powyżej klubów wziąłby Hiszpana do siebie, ale pod warunkiem, że będzie on za darmo. Wydaje się, że z tym nie powinno być problemów. W Legii nie powinni tracić czasu, lecz szybko rozwiązać z nim kontrakt.

      Dla pogrubionego 100% poparcia:D
    • Do rozpoczęcia przez Legię przygotowań do rundy rewanżowej pozostało półtora tygodnia. 12 stycznia na pierwszym w 2009 roku treningu Młodej Legii powinien pojawić się Senegalski napastnik, Mouhamadou Traoré. 22-letni zawodnik III-ligowego Glinika Gorlice (rocznik 1986) był testowany przez Legię już w pierwszej połowie grudnia i spodobał się trenerom drugiej drużyny. W maju Traoré przebywał na testach w Cracovii i w wewnętrznym sparingu zdobył bramkę z rzutu karnego. Zainteresowanie urodzonym w Thie's piłkarzem wyraża również Kolejarz Stróże, ale według naszych informacji, przesądzony jest jego transfer na Łazienkowską.
      W rundzie jesiennej obecnego sezonu Muhamadou Traoré w 15 meczach strzelił 9 bramek dla Glinika (jedną z rzutu karnego). Do Europy przyjechał dopiero latem tego roku. Wcześniej występował w pierwszej lidze senegalskiej w zespole CSS Richard-Toll.

      No, no, no. Zapowiada się ciężka walka z Kolejarzem Stróże o tego zawodnika. Ciekaw czy nam się uda zdobyć zawodnika ze starej IV ligi...

      Edit: Pozwolę sobie zacytować jeden z komentarzy z LL!
      No to Legia wszystkich zaszachowała w Ekstraklasie tym transferem, będzie mistrz!

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Belit ().

    • Koko nam tego nie trzeba mówić :) Fajnie, że biorą młodych podobno dobrych, ale oni zanim zaczną grać w (L) to troszku czasu musi minąć :) i tak za 3-4 lata może jakiś wilczek wskoczy do 1 składu.

      Czytał ktoś wywiad z Jankiem Muchą ?? Zaprezentuję najlepszą odpowiedź Janka:

      GW:Legia jest wysoko w tabeli, ale do rundy wiosennej przystąpi bez dwóch doświadczonych piłkarzy - Edsona i Vukovicia.
      W dodatku obaj to moi przyjaciele. Vuko to był mój sąsiad przez półtora roku. Edson zaprosił mnie do Brazylii na Sylwestra. Klub nie powinien ich się pozbywać. Niby chciano zatrzymać "Vuko", ale tak tego się nie załatwia. Nie można z kimś przez półtora roku negocjować przedłużenia kontraktu. Tym bardziej z kimś takim jak "Vuko", o którym wiadomo, że jest honorowy. Cieszę się, że podpisał kontrakt w Grecji, gdzie dostał dobre pieniądze. W Legii powinno się inaczej podchodzić do piłkarzy. Bardziej ich szanować. On zrobił dla klubu bardzo dużo. Oddał mu serce, zdrowie, a potraktowano go nienajlepiej.

      Wszystkiego Najlepszego w Nowym roku dla Całej Legijnej Braci i dla Ziomków Z Sosnowca,Szczecina,Elbląga,Haagi i Turynu :)
      Menelinho

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kar(L)ik ().

    • Lekko zapomnialem o temacie a tu napisaliscie mi wiele ciekawych linkow :P no to teraz sie z wami zgodze o ^^ a ta strona od Karlika swietna :)
      Jak poczytalem na stronie Legii jakies o kosach we Wloszech to padlem :d Wasze Juve to prawie z kazdym ma hah :d ciekawie tam dopiero maja ^^
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Po urlopie do pracy wrócił Mirosław Trzeciak i na Łazienkowskiej zaczęły się ruchy transferowe. Jak zapowiada dyrektor ds. sportowych Legia ma na oku kilku zawodników. "Odeszło z klubu już kilku piłkarzy. Mamy jedno wolne miejsce w kadrze. Myślimy więc nad pozyskaniem piłkarza. Priorytetem jest kupno napastnika i lewego pomocnika" - mówi Trzeciak. Pierwsi kandydaci do gry w Legii pojawią się podczas zgrupowania w Hiszpanii. Będą to zawodnicy z Afryki.
      "Chcemy przetestować kilku piłkarzy zanim zdecydujemy się na zakupy. Prawdopodobnie na obóz do Hiszpanii pojedzie trzech zawodników z Afryki. Jeden z nich to napastnik, który jest królem strzelców w swoim kraju. Gracze, których będziemy testować mają ok. 23-26 lat. Są na tyle doświadczeni, że mogliby zwiększyć konkurencję w Legii" - wyjaśnia Trzeciak, dodając, że sam nie widział tych zawodników na żywo.

      Jeżeli piłkarze z Czarnego Lądu nie spełnią pokładanych w nich oczekiwań, Legia sięgnie po innych zawodników. "Mamy bardzo mocną i szeroką kadrę. Nie mamy więc za dużych potrzeb. Okienko jest długie i już prowadzimy rozmowy z kilkoma zawodnikami. Nie są one łatwe i wymagają jeszcze czasu. Nie chcemy podejmować pochopnych decyzji i w najbliższych dniach transferów nie należy się spodziewać" - mówi Trzeciak.

      Nie wiadomo tylko czy Legię będzie stać na zimowe transfery. "Jest kryzys i wiadomo, że o pieniądze nie jest łatwo. Jeśli jednak pojawi się zawodnik, w którego warto zainwestować, to zastanowimy się nad nim. Powtarzam, że priorytetem jest kupno dobrego napastnika" - kończy dyrektor ds. sportowych.

      źródło Legialive.pl

      pogrubione zdania to majstersztyk Mirosława ,,Oseia" Trzeciaka. Odchodzi kilku dokładnie 6 a miejsce jest tylko dla 1 :D następne zdania szukamy 2 zawodników :)

      A najbardziej optymistyczne jest ostatnie pogrubione zdanie ]:-D

      i tylko Mirek Transfer Oseia :D
      Menelinho
    • Gdzie jest Osei? 100% pewny jestem, że Ci afrykańczycy nie wejdzie do składu, ani jeden bo sa dwa warianty... tak jak powiedział Mirek "Osei" trzeciak że miejsce jest tylko jedno do uzupełnienia, to albo tych kilku afrykanczyków będzie naprawde słabych albo wszyscy zachwyca ale i tak nikogo nie wezmą bo miejsce jest tylko dla jednego, cały Trzeciak... !!!
    • pogrubione zdania to majstersztyk Mirosława ,,Oseia" Trzeciaka. Odchodzi kilku dokładnie 6 a miejsce jest tylko dla 1 :D następne zdania szukamy 2 zawodników :)


      Tak :P a przyszedł 1
      A nie widziałeś powrotów z wypożyczeń? :P Mirek to lubi w szczegółach grzebać ^^