Legia Warszawa

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Gentleman napisał(a)
      heh jazde zlapalem jak wczoraj przeczytalem o Tym Kowaliku co ma niby przejsc do Legii z jakiejs lubelskiej okręgówki... to bedzie kolejna pomylka... dzialacze Legii zobaczyli go pewnie na jednym meczu gdy akurat zachwicil... i co z tego? Kupia go za te 25 tys choc jak wiem szkoda bedzie Trzeciakowi nawet takiego malego hajsu wydac i tez bedzie siedzial na lawie albo bedzie grac w Mlodej Ekstraklasie. Tego niestety uniknąć sie nie da... Rozsmieszyla mnie tez wypowiedz Trzeciaka jak mowil jeszcze jakies miesiac temu ze Legia nie planuje zadnych transferow i co?? Biora sie za jakiegos leszcza z okregowki, a to jeszcze jakis ze Slavii Pragi i cos tam jeszcze... w zaden sposob i w zadnej sytuacji nie mozna ufac ITI...


      masz racje tylko pod warunkiem, gdy Legia bedzie go sprowadzac do 1 druzyny, do gry w lidze. mysle jednak ze Legia chce go najpierw do ME tak jak Lech z innymi 2 zawodnikami...
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Dziś do Białegostoku przyjechał Kamil Grosicki. 20-letni pomocnik miał trafić do Jagiellonii już latem, ale po wielu zawirowaniach piłkarz podobno ponownie podpisał kontrakt z jednym z zespołów z ligi szwajcarskiej. - Okazuje się, że nic takiego się nie stało i chcemy wypożyczyć go z Legii, której jest piłkarzem - mówi Cezary Kulesza, jeden z właścicieli Jagiellonii zajmujący się w klubie sprawami sportowymi.

      No ciekawe w jakiej formie Grosicki wróci do Polski... Czy pobyt w Szwajcarii pomógł mu się psychicznie odbudować?
    • Co z tego? Nawet jak zlapie forme w Jagiellonii i bedzie mu sie tam dobrze gralo to jak wroci do Legii to i tak nie bedzie gral w I skladzie Baaa nawet nie bedzie wpuszczany z rezerwy, tylko Jagiellonia bedzie chciała go wykupic i zapewne tak zrobi, jezeli Grosik przypodoba sie ich trenerowi i kibicom, Miro Trzeciak nie bedzie pewnie mial nic przeciwko zeby odszedł z Legii na zasadzie transferu
    • Ja z chęcią... :P Pogoń zaczeła bitwe na race i raczej odwołanie zostanie odrzucone... pozatym co to jest 5tys złotych? Kluby ekstraklasy za oprawy z pirotechnika płaca o kilka tysiecy wiecej ic sobie z tego nie robią, a działaczom Lecha Poznań jest na rękę czy zapłacą 5 tys czy 10 tys bo oni chcą żeby kibice się dobrze bawili i robili świetne oprawy. No niestety na meczu Zagłębie Sosnowiec - Pgoń Szczecin race nie słuzyły do oprawy ale do rzucania sie nimi... wiec i tak jestem zdziwiony że dostali tylko 5tys bo przeciz przez to przerwa w grze była, np Górnik Zabrze na początku sezonu juz nie pamietam z kim grał ale też tam były jakieś burdy i za chyba wbiegniecie na boisko i przerwanie tym samym meczu musieli zapłacić 40tys? O ile dobrze pamiętam, chyba że sie mylę
    • Gentleman napisał(a)
      Tak i jeszcze do tego ubzdurali sobie że sprowadza Krzynówka <lol2> ITI jest jak nasz polska polityka, śmieje sie z nich cała Polska :)

      Krzynio ma troche krzywą twarz i nogi więc lepiej już niech siedzi na ławce zagranicą
    • Jak go sprowadza to nim nie pogardze... jak zacznie strzelac to tez będzie fajnie, choc nie wiem czy wbije sie do pierwszego skladu jak go ewentualnie sprowadza... bo co?? Rogera zdejma? A jeszcze ma dojść Garguła bo Jarzębowski juz jestm... Jeżeli go sprowadza to bedzie Jackowi ciezko wbic sie do pierwszego składu mimo wystepow w reprezentacji i jego osiagniec...
    • Garguła woli Wisłę...
      Patrzcie jaki nius:
      Wtorkowe gazety są pełne spekulacji o ewentualnych zimowych transferach Legii. "Super Express" informuje, że "wojskowi" są zainteresowani pozyskaniem 32-letniego napastnika z Urugwaju Sebastiana Abreu. Jak reklamuje gazeta, Abreu, który nosi przydomek El Loco, czyli Szaleniec, w trakcie kariery strzelił w oficjalnych meczach ponad 260 bramek. Rozmowy na temat przyjścia Abreu do polskiej ligi mają się zacząć po świętach, kiedy z urlopu wróci Mirosław Trzeciak, dyrektor sportowy Legii. Na jego biurku leży już wstępna oferta.
      "Super Express" zapewnia, że kilka dni temu trener Jan Urban rozmawiał o pozyskaniu Arbeu z Karolem Glombem, menedżerem reprezentującym Urugwajczyka. Problemem uniemożliwiającym zatrudnienie Urugwajczyka, mogą być jego oczekiwania finansowe. Co prawda Abreu jest do wzięcia za darmo, ale... Urugwajczyk nie zgodzi się grać w Legii za drobne. Jego oczekiwania mogą sięgnąć 400 tysięcy euro netto rocznie i to może być problem, bo Legia tak dużo nie płaci. Niewykluczone jednak, że udałoby się trochę obniżyć tę kwotę.


      Normalnie sezon ogórkowy w pełni:D
    • Kar(L)ik napisał(a)
      Pozdro Juve


      A zdajecie sobie sprawe, ze jak polscy dziennikarze byli w Turynie i pytali sie kibicow Juve o ta zgode to oni nawet nie wiedzieli kim/czym jest Legia Warszawa? :xlol:

      ps. a ten na C powyzej mnie powinien wisiec gora do gory nad przepascia za same cohones, ze wzgledu na argumentacje i blyskotliwosc godna karka sprzed bloku >_>
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Rassija ().

    • A zdajecie sobie sprawe, ze jak polscy dziennikarze byli w Turynie i pytali sie kibicow Juve o ta zgode to oni nawet nie wiedzieli kim/czym jest Legia Warszawa?


      Rassija - Może i trafili na takich co nie potrafili powiedzieć, ale ciekaw jestem czy wiedzieliby czym/kim jest Lech Poznań...
      nie zmienia to w niczym faktu, że najbardziej rozpoznawalną polską drużyną na zachodzie była i jest Legia :D
    • nieustepliwy napisał(a)
      A zdajecie sobie sprawe, ze jak polscy dziennikarze byli w Turynie i pytali sie kibicow Juve o ta zgode to oni nawet nie wiedzieli kim/czym jest Legia Warszawa?


      Rassija - Może i trafili na takich co nie potrafili powiedzieć, ale ciekaw jestem czy wiedzieliby czym/kim jest Lech Poznań...
      nie zmienia to w niczym faktu, że najbardziej rozpoznawalną polską drużyną na zachodzie była i jest Legia :D


      Był wielki reportaż i pytali się kibiców na stadionie ;) Tu chodzi głównie oto jakich wy z siebie robicie fajnych ludzi, a każdy dobrze wie, iż to bujda na resorach ;) Każdy chciałby się przyznawać do wielkiego klubu ;) Poruszyłeś sprawę Lecha.. Zapewne do tamtego sezonu tak, teraz nie byłbym taki pewien, a od lutego to już na pewno Lech popularnością przebije Legie :P
      Tylko co z tego? :> Sama popularnością laurów się nie zdobywa... No, ale skoro wam to potrzebne ^^

      ps. a ten na C angol nademną jeszcze nie wisi? Ja rozumiem, że święta, ale zwierzęta wczoraj miały prawo głosu... (Bo kulturalny człowiek tak się nie wyraża prawda? :> )
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Rassija, polecam Tobie obejrzeć "The Real Football Factories International: Italy". Szczególnie część gdzie są omawiani kibice Juve. Zwróć uwagę na bluzę jednego z ichnich ultras i wystrój ich baru. Jesteśmy uznawani jako zgoda przez kibiców z WŁOCH (nie z Hongkongu, Korei Płd, czy Hiszpanii). Zresztą zajrzyj sobie chociażby na strony wszystkich grup Drughi. Trochę Cię boli, że mamy taką zgodę? Bo wygląda, jakby tak troszkę;)
      Bez napinki...
    • Koko napisał(a)
      Mam pytanie: Czy Legia zatrudniła już czarnoskórego napastnika Glinika Gorlice, Traore? ;)

      Niee, po Hiszpańskim zaciągu szykuje się zaciąg graczy z Płd. Ameryki. Traore musi poczekać:P
    • Belit napisał(a)
      Rassija, polecam Tobie obejrzeć "The Real Football Factories International: Italy". Szczególnie część gdzie są omawiani kibice Juve. Zwróć uwagę na bluzę jednego z ichnich ultras i wystrój ich baru. Jesteśmy uznawani jako zgoda przez kibiców z WŁOCH (nie z Hongkongu, Korei Płd, czy Hiszpanii). Zresztą zajrzyj sobie chociażby na strony wszystkich grup Drughi. Trochę Cię boli, że mamy taką zgodę? Bo wygląda, jakby tak troszkę;)
      Bez napinki...



      wrzucilem to w google wyskoczyla mi włoska strona oficjalna, ale nie znalazlem :/ Mozesz mi podrzucic dokladniejszy link albo podpowiedziec dokladniej gdzie to tam jest, bo po włosku to ja nie za bardzo ;) Dlaczego mialoby mnie bolec? Przeciez nic z tego nie macie :D Zero wspolpracy jakielkolwiek :D Co najwyzej boli mnie brzuch od smiechu jaki wywolywany jestes przez Legionistow ktorzy chwala sie czyms czego nie ma :D A jesli macie to wlasciwie co dzieki zgodzie uzyskaliscie? czym dzieki temu mozecie sie pochwalic? :> Gdyby z rezerw Juve ktos u was gral to moglbys miec takie podejrzenia... ale chyba nie gra co? =)

      ps. predzej uwierze ze barwa baru jest od flagi Włoch a nie Legii ;) ale jesli Legii to na pewno sa tam jakies symbole klubu inne niz kolory... z checia bym zobaczyl ale znalezc nie moge ?( pomozesz?


      Kar(L)ik napisał(a)

      Rassija proponuje obejrzeć fotki ze stadionu i zobaczysz wtedy flagi (L) :P
      Ups nie udało Ci się :D ,,Wielki reportaż" haha


      No i dziecko nie zrozumialo, czyli po wigilii nic sie nie zmienilo. Nowy rok sie zbliza zycze powodzenia ;) btw. skoro sa te fotki ze stadionu (mam nadzieje ze Juve, bo nie jest to w twojej wypowiedzi jednoznaczne) to podrzucisz link? Mozna by na strone tytulowa wrzucic, byloby pieknym zakonczeniem prezentacji o klubie ;)
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rassija ().

    • Rassija, nie chodzi mi o barwy. Gdy Danny wchodzi do baru Drughi "San Marco", to widoczne tam są między innymi szaliki Legii. Ultrasi Juve na filmie śmigają w bluzach z eLkami w kółeczku;) Wiesz, na takiej samej zasadzie mogę się spytać co Wam daje zgoda ze Spartakiem? Przecież nikt z ich rezerw u Was nie gra. Nie zapominaj, że jest to zgoda kibiców, a kibice są uznawani za bandytów przez władze klubowe;) Tu masz link bezpośrednio do tematu na forum Drughi.
      Edit: Ja też rozumiem tam tylko co 10 słowo:P
      Edit2: Google translate daje rade.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Belit ().