Legia Warszawa

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • siema dawno mnie tu nie bylo moze nie ktorzy mnie pamietaja :D
      W ogame nie gram ale przypomnialem sobie o tym forum i mysle ze sobie zajrze wiec jestem;] Co tam slychac,bo te dwa ostatnie mecze Legii to zal dupe sciska ??
    • Żal tyłek ściska nie to że grajki słabo grają tylko to co "Jedyni Słuszni" kibice mają do powiedzenia w niektórych sprawach... to już nawet nie jest żal.pl to jest po prostu totalna beznadzieja...


      EDIT:

      To co wydawało się niemożliwe, stanie się faktem. Po 16 miesiącach na stadion przy Łazienkowskiej powróci doping! Taką decyzję podjęło dzisiaj SKLW. Kibice zapraszają na piątkowy mecz ze Śląskiem Wrocław i zachęcają do gorącego dopingu w hołdzie dla Żylety, która po tym spotkaniu zostanie zamknięta ze względu na rozpoczynające się prace budowlane. "Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa oraz grupy kibiców Legii serdecznie zapraszają wszystkich kibiców do przyjścia na piątkowy mecz Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław. W związku z rozpoczęciem budowy nowego stadionu, będzie to ostatni mecz na Żylecie. Po raz ostatni w historii legendarna trybuna, na której wychowały się tysiące kibiców i pokolenia warszawiaków, znów ożyje. Wspólnie oddajmy hołd temu ważnemu dla wszystkich kibiców Legii miejscu i głośnym dopingiem stwórzmy atmosferę jak za dawnych lat! Podjęta przez nas decyzja o przywróceniu zorganizowanego dopingu na mecz ze Śląskiem Wrocław nie jest równoznaczna z zakończeniem prowadzonego protestu. Przedstawione przez SKLW rok temu postulaty pozostają niezmienne. Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa"
      Bíg číťÝ (L)ífë

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bemek ().

    • byłem gardło straciłem to jest ot :D


      doping non stop nawet w przeriw i ten FATAZYMZM NA TWARZACH INNCH TA RADOSC co do wspanialego.

      ZYLETA ZYLETA ZYLETA ZYLETA

      ps. zeby zaraz Rassija nie napisal ze byla demolka ZYLETY w psotaci zabierniania siedzisk to bylo zaplanowanie aby wykonawca renowacji mial mniej roboty


      razem BRACIA ISIOSTRY LEGIA LEGIA WARSZAWA
      Menelinho

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kar(L)ik ().

    • co do krzesełek to nie chcę się wypowiadać... kto chciał to brał ;)
      mi wystarczą wspomnienia z tych 14 lat które tam spędziłem.. =)

      o dopingu nic nie napiszę... wszystko zostało napisane ;)

      Żyleta nigdy nie zginie
    • Z tymi krzesełkami to troche lipa bo miały być dla okolicznych klubów piłkarskich ale ja ich rozgrzeszam ;) Kiedyś się cieło siatkę na bramce albo brało się do ogródka kępy trawy z murawy ^^

      To jest chyba jedyna rzecz w życiu czego żałuję, że mnie tam nie było :(
      Niestety czasem nie można mieć wszystkiego ;)

      ŻY(L)ETA - NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH
      Bíg číťÝ (L)ífë
    • Ja osobiscie beda\c na zylecie, pomeczu postanowiłem ze nie bede brał krzesełka, nie było konkretnego powodu dlaczego nie wziałe, nastepnego dnia troszke zaczałem żałowac że nie zabrałem krzesełka z Żylety... nawet sie smiałem że LL powinno napisac ogłoszenie na temat wczorajszego dnia otwartego na Legii

      "Zostało jesczze 100 krzesełek na żylecie do zabraniqa na pamiątke po meczu pożegnalnym żylety" :)


      Prawda jest tylko jedna, ten mecz zmienił oblicze kibicowskiej ekstraklasy na te jedyne 90 minut...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gentleman ().

    • A dzisiaj meczyk w PE jest. Legia z ŁKSem gra, jakby kto nie wiedział. Właściwie, gdybym nie wszedł na LL!, to bym pewnie o tym nawet nie wiedział... To pokazuje prestiż tego turnieju...
      Edit: Nie wiem czy wiecie, ale Arru bramkę strzelił:D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Belit ().

    • ufff... dobrze że Arru strzelił, bo już zacząłem się czepiać Urbana o to że Lewandowski jest za słaby i by przegrał rywalizację z naszym super-espanolem ;) A tak to mu nie zarzuci nikt że Arru nie strzela :P

      A poważnie to trochę mnie denerwuje takie podejście Urbana i nieumiejętność przyznania się do błędu... Bo ewidentnie takim jest odpuszczenie Lewandowskiego "bo jest za słaby na Legię". Ale pocieszenie takie, że jak tak dalej pójdzie to pewnie na wiosnę już nie będzie grał w Ekstraklasie, a Lech to chyba interes życia zrobi ;)
    • Świetna okazja do rewanżu nadarza się piłkarzom Legii. Wiosną przyszłego roku zmierzą się w 1/4 finału Pucharu Polski ze Stalą Sanok, przez którą zostali wyeliminowani z pucharu w 2006 r. (przegrali w Sanoku 1-2). Pierwszy mecz odbędzie się w Warszawie 17 lub 18 marca, natomiast rewanż w Sanoku rozegrany zostanie 7 lub 8 kwietnia. Wszystkie pary 1/4 finału PP:
      Legia Warszawa - Stal Sanok
      Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin
      Wisła Kraków - Lech Poznań
      Polonia Warszawa - Cracovia

      No, no... Mamy rewanż ze Stalą. Ciekawe czy nasi kopacze tym razem dadzą jej rade...
    • Za każdym razem w tym sezonie, na kazdy mecz był taki cennik na krytą i prawie cała kryta była wypełniona, wiec raczej braków nie bedzie tym bardziej ze nieliczni z zylety beda chcieli usiasc na przekrytej na A lub F, ja osobiscie zasiadając zawsze na żylecie wybieram się na ten mecz mimo że bilet kosztuje 35 zł xD
    • No to na zimę mamy lidera. Trójka do zera trafiła LEGIA frajera !!!
      Nie sądzę żeby jutro Lech wygrał 3-0 więc na przerwę zimową siedzimy w cieplutkim fotelu Lidera :)
    • Informacja z LegiaLive:

      "Drugoligowy hiszpański SD Eibar chciałby sprowadzić napastnika Legii Warszawa Mikela Arruabarrenę. Informację taką podał portal elcorreodigital.com, a za nim futbol.pl. Piłkarz rozpoczął już podobno negocjacje z drugoligowcem. Jak podają Hiszpanie, trener Eibar Carlos Pouso chętnie widziałby u siebie Arru, ale... za darmo. Klub jest bowiem w finansowych tarapatach i nie stać go na płacenie za nowych graczy."


      W sumie to sie Mikelowi nie dziwie ze rozpoczał negocjacje skoro Urban nie wystawia go wogole na mecz i zadko wchodzi z ławki i do tego powiedział mu ze jak narazie nie jest gotowy na gre ze jest bez formy... Wg mnie w II ligowym hiszpanskim klubie formy tez nie znajdzie, chyba ze jego forma ma cos zwiazanego z pogodą bo u nas mróz a w Hiszpanii wszyscy po ulicy chodza w bikini. Poza tym Legia to nie jest Caritas Polska ze władze Eibar prosza zeby go oddali za freeko, to skoro maja problemy finansowe to niech albo splajtują albo niech jakos sie za to wezma a nie jeszcze chca piłkarza za darmo...
    • Legia Warszawa przesłała we wtorek do redakcji serwisu internetowego Gazeta.pl pismo, w którym zwrócono uwagę na niestosowne wykorzystanie zdjęcia z kibicami naszego klubu.

      Szanowni Państwo,

      Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na bardzo niepokojącą sprawę. Przy artykule Kibic rasista sam spycha się na margines, opublikowanym w serwisie gazeta.pl w poniedziałek 8.12.2008 roku, znalazło się zdjęcie pokazujące kibiców Legii Warszawa trzymających krzesełka ze słynnej Żylety - trybuny na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie. Fakt zilustrowania artykułu o rasizmie zdjęciem pochodzącym z meczu Legia Śląsk Wrocław (14.11.2008r.) i pożegnania legendarnej trybuny, jest w naszej ocenie wysoce niestosowny, godzący w dobre imię Legii i naszych fanów. Wydarzenie uwiecznione na zdjęciu nie ma nic wspólnego z rasizmem i nie rozumiemy dlaczego zostało użyte przy tym artykule. Prosimy w przyszłości o zwracanie uwagi na tego typu niezwykle istotne szczegóły. Będziemy wdzięczni za zmianę zdjęcia, które ilustruje wspomniany tekst oraz opublikowanie stosownych przeprosin.

      Z poważaniem

      Damian Niedziałek Michał Kocięba

      Pełnomocnik zarządu ds. kontaktu z kibicami Rzecznik Prasowy


      :O Aż ciężko mi uwierzyć, że zarząd coś takiego zrobił. W końcu jakaś rzecz, za którą można ich pochwalić!
    • Belit napisał(a)
      Legia Warszawa przesłała we wtorek do redakcji serwisu internetowego Gazeta.pl pismo, w którym zwrócono uwagę na niestosowne wykorzystanie zdjęcia z kibicami naszego klubu.

      Szanowni Państwo,

      Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na bardzo niepokojącą sprawę. Przy artykule Kibic rasista sam spycha się na margines, opublikowanym w serwisie gazeta.pl w poniedziałek 8.12.2008 roku, znalazło się zdjęcie pokazujące kibiców Legii Warszawa trzymających krzesełka ze słynnej Żylety - trybuny na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie. Fakt zilustrowania artykułu o rasizmie zdjęciem pochodzącym z meczu Legia Śląsk Wrocław (14.11.2008r.) i pożegnania legendarnej trybuny, jest w naszej ocenie wysoce niestosowny, godzący w dobre imię Legii i naszych fanów. Wydarzenie uwiecznione na zdjęciu nie ma nic wspólnego z rasizmem i nie rozumiemy dlaczego zostało użyte przy tym artykule. Prosimy w przyszłości o zwracanie uwagi na tego typu niezwykle istotne szczegóły. Będziemy wdzięczni za zmianę zdjęcia, które ilustruje wspomniany tekst oraz opublikowanie stosownych przeprosin.

      Z poważaniem

      Damian Niedziałek Michał Kocięba

      Pełnomocnik zarządu ds. kontaktu z kibicami Rzecznik Prasowy


      :O Aż ciężko mi uwierzyć, że zarząd coś takiego zrobił. W końcu jakaś rzecz, za którą można ich pochwalić!



      A ja mam jedno krzesełko stoi w pokoju :D
    • heh jazde zlapalem jak wczoraj przeczytalem o Tym Kowaliku co ma niby przejsc do Legii z jakiejs lubelskiej okręgówki... to bedzie kolejna pomylka... dzialacze Legii zobaczyli go pewnie na jednym meczu gdy akurat zachwicil... i co z tego? Kupia go za te 25 tys choc jak wiem szkoda bedzie Trzeciakowi nawet takiego malego hajsu wydac i tez bedzie siedzial na lawie albo bedzie grac w Mlodej Ekstraklasie. Tego niestety uniknąć sie nie da... Rozsmieszyla mnie tez wypowiedz Trzeciaka jak mowil jeszcze jakies miesiac temu ze Legia nie planuje zadnych transferow i co?? Biora sie za jakiegos leszcza z okregowki, a to jeszcze jakis ze Slavii Pragi i cos tam jeszcze... w zaden sposob i w zadnej sytuacji nie mozna ufac ITI...