Legia Warszawa

    • kaLasz napisał(a)
      Jak sie nie wydrę to nie uwierzę :P


      ;)

      Dlaczego oni zawsze muszą coś wymysleć? Dlaczego nie można było tego zorganizować wcześniej? Dlaczego jaśnie pan Kosmala przygotowuje cos o czym nie ma bladego pojęcia (mapa drogowa - równie dobrze mógłby takową stworzyć; podobny stopień "wtajemniczenia")?

      Jak zwykle poparcie dla SKLW ;)

      i jeszcze dla Rassiji

      Niezmiennie jako organizacja Kibiców Legii Warszawa wyrażamy gotowość do uczciwych rozmów z władzami KP Legia na wszystkie tematy dotyczące relacji KP Legia-kibice w pierwszym możliwym terminie. Bez żadnych warunków wstępnych wystosowanych przez każdą ze stron.


      To jest "pragnienie konfliktu"?
      Jak dla mnie jest to chęć UCZCIWYCH rozmów, o których mowa była od samego początku. A nie po raz kolejny "zróbcie oprawe i doping, a potem może coś tam sie wymyśli". Na pochybel....
    • Uczciwe to znaczy jakie? Wedlug mnie i wy robicie warunki wstepne nie zgadzajac sie na zadna propozycje ITI... Obecnie wyglada to tak:

      Kibice rzadaja i w 100% chca aby to bylo spelnione, wszelkie pomysly ITI sa odrzucane.
      Coraz bardziej mi sie zdaje ze SKLW chce po prostu samemu zarzadzac pieniędzmi ktore daje na klub ITI...


      W zadnym normalnym klubie nie ma, nie bylo i nie bedzie takiej sytuacji...
      Musicie sie pogodzic z tym ze czas gdzie kibice o wszystkim decydowali minal, i ze to wcale nie byly dobre czasy :] Wspoldzialac tak, ale nie rzadzic samemu do czego moim zdaniem kibice daza..

      Moze slowa pragnienie konfliktu jest nie fortunne i nie do konca dobrze uzyte, ale mniej wiecej w tych okolicach oceniam po tym artykule dzialania SKLW


      Jeżeli Właścicielom naprawdę zależeć będzie na współpracy z kibicami, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby podjąć rozmowy od poniedziałku.


      A czy wam tak naprawde jeszcze zalezy? Sami sobie odpowiedzcie... Troche jak w "Dniu świra".. Tylko moja racja, bo mojsza jest najmojsza itd.. Z obu stron czego po SKLW sie nie spodziewalem ze az w takim stopniu :]
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rassija ().

    • ja dorzuce swoje trzy grosiki:

      ITI mialo tyle czasu aby wystosowac odpowiednio propozycje do negocjacii ale czekalo,czekalo,czekalo az 2dni przed meczem obudzilo sie i chcialo aby bylo fajnie milo i przyjemnie. nasuwa sie pytanie nie mozna tak wczesniej 3 ,,10" wyslaly list ponad 3 tygodnie temu i nic wiecej nie slychac o odpowiedzi. ITI wychodzi z zalozenia ze pokaze calej Polsce ze nie ma protestu sprytny plan ale nie udalo sie.

      Co do SKLW wg.mnie podjeli sluszna decyzje bo nie mozna sie dac wykorzystywac zrobic cos dla kogos(ITI) a potem zostac wystawionym do wiatru.



      zobaczymy co sie stanie w poniedzialek, zobaczymy co napisza 3 ,,10" zobaczymy co bedzie.

      chyba kazdy juz ma dosc tego konfliktu ale w ten sposob napewno nie dojdzie sie do kompromisu. niech zrobia spotaknie KP-SKLW-Miasto-Mediatorzy. niech nie bedzie zadnych wymagan niech ustala wszystko w negociacjach.


      tyle z legijnym pozdrowieniem (L)
      Menelinho
    • Boję się tylko jednego - ten post z legialive.pl przedstawia to w 100%

      FRANEK KIMONO Bezmózgie barany!!! Nie rozumiecie tego że NIGDY przez takie akcje nie będzie końca tego konfliktu?! Czemu SKLW nie chce ustąpić i wyciągnąć pierwsi dłoni? Skąd wiecie jak by było po tych dwóch meczach? No skąd? Ale nie najlepiej być tak jak na Titanicu - okręt na dno a orkiestra dalej gra...

      Jesteście dobrzy teraz tylko w oświadczeniach. Gdzie te wszystkie akcje które były do tej pory? No gdzie? Usuneliście osoby z swoich szeregów które mają bardziej łagodny stosunek do tego konfliktu a robili wiele innych ciekawych rzeczy. Gdzie Międzynarodowy Turniej Kibiców? Gdzie spotkania z Powstańcami? Gdzie spotkania w domach dziecka? Skupiliście się teraz w wąskim gronie z Szydercami na czele i zamarzył się Wam konflikt "w imię wolności naszej i Waszej". Sprawa Herbu rozwiązana, Staruch ma zakaz sądowy, ultrasi niech się uderzą w pierś i powiedzą czy nie zasłużyli na te zakazy...

      Dno i kilo mułu. W najbliższych dniach wystąpię z SKLW bo od czasu odejścia Bosmana straciłem do was szacunek. Kiedyś przychodziłem i pomagałem bo widziałem w tym cel. Teraz macie tylko jeden cel - KONFLIKT !!!
      Bíg číťÝ (L)ífë
    • Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:1

      Bardziej cieszę się ze zwycięstwa (L) z takim rywalem, niż z 3 pkt w Lidze Typerów za dobrze wytypowany wynik :E

      Piłkarze prezentowali niezły poziom, nie brakowało nerwowych sytuacji ^^

      Jeszcze w 90+1 minucie mogło być 2:2 x_x
      Ostatecznie 3 pkt zostają w Warszawie :D
    • No i co kaLasz na post Bemka? Znow nie mialem racji? Od dawna sie ze mna nie zgadzaliscie, chociaz raz wszystko czarno na bialym...


      Gratulacje dla Legii, nasza liga coraz ciekawsza, bardziej wyrownana ^^
      Wisle juz tylko porazki z Polonia brakuje :E
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • a Ty znasz?:> cos mi sie wydaje ze jestes tylko zwyklem kibicem Legii (oj sory akurat Ty kibolem jak to sam przyznales :P )

      z samych suchych faktow mozna duzo sie dowiedziec a i od znajomych mozna znac duzo newsow... i nie mowie tu o was ;)
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rassija ().

    • Wczorajsza sytuacja na trybunach - tragedia. Myślę, że na G, 1/2 ludzi to pierwszy raz na meczu była. Do tego "Wisła to stara...", to profanacja naszego hymnu :O W przerwie meczu jakiś koleś z dziewczyną szukał miejsca z biletu na G i nawet ochronę chciał wzywać...

      PS. Cytat dnia "Ee... na Jagiellonii to przynajmniej flagi były", "Ty.. Bo oni chyba jakiś protest mają" :O
    • Kar(L)ik napisał(a)
      Janek Mucha i wszystko jasne :D Grzelak dzis naprawde byl Canarinios a dziwne ale oby tak dalej tylko mala uwaga ode mnie Kielbowicz do widzenia.

      Rasija nie znasz sytuacji od srodka to dlaczego udajesz ze wiesz co i jak :>


      No, nie powiem.
      Zawsze macie bramkarza z prawdziwego zdarzenia :)
      Pawełek świetnie obronił strzał z 2 metrów, ale przy strzale Grzelaka kompletnie się zagubił, był źle ustawiony.
      Mi szkoda Dolhy który po przejściu do Lecha kompletnie się wypalił.
      Mecz na wysokim poziomie, dużo sytuacji po obu stronach.
      Ale w końcu tego oczekiwaliśmy od Derbów Polski :)
      Tym razem 3 punkty zostają u was.
      Do zobaczenia na Reymonta...
    • Belit napisał(a)
      Wczorajsza sytuacja na trybunach - tragedia. Myślę, że na G, 1/2 ludzi to pierwszy raz na meczu była. Do tego "Wisła to stara...", to profanacja naszego hymnu :O W przerwie meczu jakiś koleś z dziewczyną szukał miejsca z biletu na G i nawet ochronę chciał wzywać...

      PS. Cytat dnia "Ee... na Jagiellonii to przynajmniej flagi były", "Ty.. Bo oni chyba jakiś protest mają" :O


      o nieee.... nie było tego.... :quasi:
      ale co się dziwić... "jednorazowcy" przyszli, a że nikt z "ogarniętych" nie pilnował miejsc to usiedli... skandal i żenada troche... oczywiscie na nastepnym meczu bedzie znów 3-4 tysiące widzów, bo reszta już wisełke zobaczyła.

      Profanacja hymnu to już w ogóle szkoda słów...

      Rassija napisał(a)No i co kaLasz na post Bemka? Znow nie mialem racji? Od dawna sie ze mna nie zgadzaliscie, chociaz raz wszystko czarno na bialym...


      a co tu widać czarno na białym? :>
      kazdy ma swoje odczucia, swoje przemyślenia na temat SKLW i ITI i tyle... to że ktoś wystąpił z SKLW z jakiegos tam powodu to nie znaczy że ktoś do niego nie wstąpi bo akurat zgadza się z tym co robią.

      a ja wam powiem przewrotnie, że wg mnie jest coraz bliżej zakończenia konfliktu... teraz (nie przed meczem z Wisłą czy Jagą) naprawde są to detale. A przekonuje mnie o tym oświadczenie Kosmali w sprawie tych rozmów. :) A ja zawsze mam rację :) [SIZE=7]chyba że się mylę :P[/SIZE]
    • Gratuluje wygranej nad Wisla Krakow mecz bardzo wyrownany wedlug mnie Wisla zasluzyla na tego gola ale Mucha byl w bardzo dobrej dyspozycji i niestety Wislacy nie strzelili gola :/
      pozdro =]

      FC CHELSEA LONDYN FOREVER

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez z0han ().

    • Rassija napisał(a)
      a Ty znasz?:> cos mi sie wydaje ze jestes tylko zwyklem kibicem Legii (oj sory akurat Ty kibolem jak to sam przyznales :P )

      z samych suchych faktow mozna duzo sie dowiedziec a i od znajomych mozna znac duzo newsow... i nie mowie tu o was ;)


      fakt wg. ITI i ciebie jestem kibolem- z samego faktu,ze chodzilem na Trybune Otwarta to juz moge byc osoba nie mili postrzeganym przez dzialaczy,ochrone,ciebie.
      z board mozna sie duzo rzeczy dowiedziec o sobie XD
      Menelinho
    • wiesz Karlik sam w tym temacie napisales ze jestes kibolem ;) nie pamietasz? poszukaj sobie :D Nie moja wina ze akurat teraz zwalasz wszystko na ITI... I jak tutaj z wami obiektywnie rozmawiac? Twoj post az piszczy zaklamaniem...

      :lol:
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Rassija napisał(a)
      wiesz Karlik sam w tym temacie napisales ze jestes kibolem ;) nie pamietasz? poszukaj sobie :D Nie moja wina ze akurat teraz zwalasz wszystko na ITI... I jak tutaj z wami obiektywnie rozmawiac? Twoj post az piszczy zaklamaniem...

      :lol:




      dawaj szukaj tego bo ja nie widze zadnego takiego zdania. chyba ze tak jak napisalem wyzej kibol= Kibic z Zylety.

      naprawde doeceniam Twoja troske o (L) i sprawy z nia zwiazane. jestes naszym 12 zawodnikem :P
      Menelinho
    • Wiesz troche mi sie szkoda robii Legii gdy kopia ja z kazdej strony ;) Od strony trybun, od strony zarzadu. Dobrze ze jeszcze pilkarza chce sie kopac we wlasciwy sposob.

      Co do pierwszego zdania to ja Ci nic udowadniac nie musze ;) Doskonale to pamietam bo wlasnie takie rzeczy sie zapamietuje :D i nie napisales kibol= kibic z żylety :)


      btw. Czy mi sie wydaje czy jednak jakis nowy Hiszpan (w sensie nie Arru i nie Astiz) wystapil w Legii z Jagielonia? :> Jak sie zaprezentowal? Lubicie Hiszpanow moze cos o nim napiszecie? :P
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rassija ().

    • Rassija napisał(a)
      btw. Czy mi sie wydaje czy jednak jakis nowy Hiszpan (w sensie nie Arru i nie Astiz) wystapil w Legii z Jagielonia? :> Jak sie zaprezentowal? Lubicie Hiszpanow moze cos o nim napiszecie? :P


      to w Jadze grał Norambuena z Chile. Poza tym cięzko testować w PP zawodników, trener wiele by ryzykował.
    • lu kibiców z Warszawy obejrzy jutrzejsze spotkanie w Bytomiu? Wiele wskazuje na to, że zero. Na dzisiejszej konferencji prasowej, która odbyła się na Śląsku, dyrektor Polonii Bytom, Cezariusz Zając zapewniał, że na stadion przy Olimpijskiej nie zostaną wpuszczone osoby, których nazwiska nie znajdą się na liście imiennej. Tę sporządzić miał Klub Piłkarski Legia i najpóźniej dzisiaj wysłać ją do Bytomia. Do tej pory wejściówki na mecze wyjazdowe nie cieszyły się w naszym klubie zainteresowaniem - najwięcej sprzedano ich do Poznania - 12 sztuk.
      Nie jest żadną tajemnicą, że w obecnym sezonie fani Legii bojkotują wyjazdy organizowane przez klub.
      Obecnie by oficjalnie pojechać na spotkanie wyjazdowe Legii trzeba posiadać nową kartę kibica oraz wykupić w klubie nie tylko bilet, ale i przejazd na mecz. Klub zakończył już zapisy na wyjazd do Bytomia - z bardzo mizernym skutkiem.

      Zeszłoroczne spotkanie obu klubów rozegrano na stadionie Śląskim w Chorzowie. Obejrzało je 2,5 tysiąca widzów, w tym pięciuset legionistów, którzy na stadion weszli dzięki pomocy Polonii.

      :|
    • no i ... bedzie z majstra stracilismy juz 3pkt z Odra PB i 1pkt ŁKS-em razem zamiast miec 9 mamy 1 i na koniec sezonu te wyniki moga decydowac o pozycji Legii zreszta Urban sam mowil ze zdecyduja mecze z tymi teoretycznie ogonami ligi jak widac nie potrafi tego przekazac druzynie lub nasz team mysli ze jak wygral z Wisla i latwop ogral Lechie sa najlepsi a potem przyjezdza Jaga rezerwami i prawie ogryuwa gwiazdki w PP teraz tez gwiazdki myslaly ze PB wyjdzie polozy sie na boisku i bedzie prosila o 2-0 a nie 5-0 dla (L).

      szkoda ze Vuko brakuje kto jak kto ale on potrafil wziasc za pysk/ryj grajkow
      Menelinho
    • aż żal żem na urlopie i w Bełachatowie mnie nie było... ale czasem trzeba odpocząć od wszystkiego ;)

      Oficjalna strona Legii zamieściła wywiad z Damianem Niedziałkiem, który od 15 listopada będzie pełnił funkcję Pełnomocnika Zarządu do spraw Współpracy z Kibicami w KP Legia Warszawa. Niedziałek nie jest osobą anonimową - przez kilka lat czynnie działał w Stowarzyszeniu Kibiców Legii Warszawa. Dotychczas za kontakt z kibicami najczęściej odpowiadali dyrektorzy do spraw bezpieczeństwa. W poprzednich latach fani musieli współpracować ze Stefanem Dziewulskim - wszyscy wiemy o tym, że wzajemne relacje nie należały do najlepszych. Po przejęciu tej funkcji przez Bogusława Błędowskiego sytuacja się nie zmieniła. Zatrudnienie więc osoby, która zna środowisko kibiców może ułatwić znalezienie wspólnego języka na linii klub - kibice. "Kontakty z kibicami są kluczowe dla każdego klubu piłkarskiego. Mam nadzieję, że korzystając z mojego doświadczenia zdobytego w Stowarzyszeniu Kibiców Legii Warszawa, będę mógł pomóc klubowi w budowaniu coraz lepszych kontaktów z kibicami. Doskonale zdaję sobie sprawę z potrzeb i oczekiwań fanów jestem przecież jednym z nich. Mam nadzieję, że - zważywszy na aktualną sytuację - uda się małymi krokami zbudować cieplejsze relacje. (...) Tak na dobrą sprawę, to obecnie nie wiadomo o co się ten konflikt toczy. I nie mówię tego złośliwie, z perspektywy przeciętnego, niewtajemniczonego w szczegóły kibica. Wręcz przeciwnie przyglądam się wszystkiemu bardzo uważnie od miesięcy, także z punktu widzenia fanów angażujących się w działalność kibicowską. Oczekiwania poszczególnych grup kibiców różnią się. Mam wrażenie, że istota konfliktu gdzieś zagubiła się, a najważniejsze obecnie są uprzedzenia oraz negatywne emocje. Wierzę jednak, że z odrobiną mojej pomocy, uda się dojść do porozumienia" - mówi w wywiadzie dla legia.com Damian Niedziałek.


      gościa osobiście nie znam, nazwisko mi nie jest obce, ale jak to ostatnimi czasy u nas bywa zdania na temat gościa podzielone mocno... ciekawe komu wierzyć? ;)