Legia Warszawa

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Bagin :D napisał(a):

      Kara rzeczywiscie lagodna, przeciesz mogli zamknac stadion. Inna sprawa ze te 80 tys. euro mozna by w pozyteczniejszy sposob wydac.

      "Mógł zabić, a trafił tylko w kolano" :E

      Nie boi się pan, że klub znów będzie płacił wysokie kary?

      - Zawsze byłem i jestem przeciwny wulgarnym czy rasistowskim flagom i transparentom. Uważam natomiast, że dopóki z powodu zachowania kibiców nie ma najmniejszych podstaw do przerwania meczu, to pewne rzeczy mogę na siebie przyjąć. Jestem przygotowany, że od czasu do czasu trzeba karę zapłacić. Poza tym, obyśmy w Polsce mieli tylko takie problemy, że ktoś odpali kilka rac, a reszta stadionu bije brawo i jej się to podoba.

      Bad UłEFA.. hmm słynne race Bayern'u mogą być chyba przykładem 'równych i równiejszych' c'nie?;>

      Thorgoth napisał(a):


      I skończyło się dobrze. 80K ojro to powiedzmy sobie szczerze bardzo łagodna kara.

      Obawiałem się, że jednak dojdą do tego, że ta świnka była odniesieniem do nich, że się pogniewają i zamkną trybunę.
      Ciekaw jestem następnej oprawy...
      _________


      Legia zaczyna teraz serie trudnych spotkań... możliwe, że nie zawsze przeciwnik będzie w dyspozycji to presja będzie ogromna. Oby chłopaki pokazali, że na własnym podwórku również potrafią kopać i niech w końcu wskoczą w fotel lidera.
      (Przypominam, że 2k biletów na Wisłę :) )
      "Nigdy nie poznacie bohatera, którym było pisane Nam się stać"
      u50 - OFF
      uDraco - ON
      Chatek_emeryt

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Chatek ().

    • Bad UłEFA.. hmm słynne race Bayern'u mogą być chyba przykładem 'równych i równiejszych' c'nie?;>

      Jak swiat swiatem bogatszy moze wiecej, tak w wydaniu indywidualnym jak i kolektywistyczym. Nie jest to fajne i sprawiedliwe, ale tego nie zmienisz. Ergo, jedynym wyjsciem jest bogacenie sie, czyli w tym kontekscie, im Legia bedzie bogatsza tym UEFA bedzie Wam przychylniejsza. Innej drogi nie ma.
      "Zazdrość jest deklaracją niższości."
      Napoleon
    • Legia nic wielkiego w Europie ostatnimi czasy nie osiągnęła. Mniej niż APOEL, BATE, Steaua, Dinamo Zagrzeb czy nawet Partizan. A jeśli ktoś podnosi tutaj aspekt 'kibicowski' to prawdę mówiąc na niego zwracają uwagę najwięksi fanatycy - a Ci to jakiś mały procent wpływów do budżetów. Legia nie ma jeszcze wyrobionej jakiejś wielkiej marki w Europie, dalej jest to raczej klub o reputacji krajowej.

      Jako, że pojawiły się (szczególnie u Karlika) zapytania o rankingi, to jako fan statystyk umieszczam linki - do rankingu klubowego oraz krajowego. Mam nadzieję, że już nie trzeba będzie męczyć Bagina, żeby to ręcznie liczył i będziecie mogli dyskutować na temat ;)

      Ciekawe jak będzie wyglądać mecz Wisła - Legia, zapewne o pozycję lidera :) Legia zamówiła 2 tysiące biletów, pewno wszystko rozprowadzą. U nas w pierwszy dzień zeszło 9 tysięcy, możliwe, że będzie komplet. Aż się chyba sam wybiorę :D
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Jako, że pojawiły się (szczególnie u Karlika) zapytania o rankingi

      Karlik ironizuje, a przynajmniej probuje. Chwala mu, bo jest wytrwaly. Prawie jak Redy ktory za jednym "Kolejarzem" gonil mnie 50 lat. Jest to w sumie logiczne, na starym rupciu nie wlaczysz Wiedzmina 3, wiec zadawalasz sie przechodzeniem po raz setny Gothica 1 ;]


      Mam nadzieję, że już nie trzeba będzie męczyć Bagina, żeby to ręcznie liczył

      Wypraszam sobie, nic recznie nie licze tylko korzystam z dokladnie tego samego zrodla :P
      "Zazdrość jest deklaracją niższości."
      Napoleon

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bagin :D ().

    • Oj tam być kibicem Lecha i mylić Kolejarz z Kolejorzem taka subtelna różnica :E Rankingi na przykładzie Lecha pokazują,że gówno się liczą od 3 lat idealnie zabijają twoje wypociny na temat rankingu. Steau i Salzburg powinny bez problemu awansować do LM, a pokonali ich Malmoe i Ludogorets. Przed meczem Celtikiem było sranie,że nas pociśnie lub zgwałci jak to ujął pewien pijak z Bródna i jaki był efekt wszyscy widzieli 6-1 na boisku.Grasz dobrze to awansujesz grasz piach to nawet studenci cie pojadą. W LE Ruch skazywany na porażkę już od meczu z Vaduz potrafił walczyć i minimalnie przegrał z Metalistem,który to był losowany z 2 koszyka do grup więc niby przepaść między nimi, a wynik skazywał co innego.

      A Mati co do Wisły to mamy identyczną sytuacje jak przed rokiem super jesień - żenująca wiosna przy tej kadrze. I jeszcze co do fanatyków na przykładzie własnego klubu możesz zobaczyć ile traci mecz bez nich i jak jest atmosfera wokół klubu w tym czasie. Kwestia czasu kiedy Osuch padnie tym bardziej,że wyników brak i nie ma kogo tam promować chyba,że więcej nasprowadza importu od bananów.
      Menelinho
    • Karlik, ja na własnej skórze przekonałem się co znaczy ranking w 2004 roku. Wisła miała 17 pozycję w III rd kw. do LM. Na 32 zespoły. Oznaczało to, że była pierwszym nierozstawionym zespołem w kwalifikacjach. No i trafili na zespół z najwyższym rankingiem, ówczesny, galaktyczny Real Madryt. Skończyło się 0:2 i 1:3. A skład mieliśmy wtedy niesamowicie mocny. Dodatkowo jeśli parę miesięcy FC Porto nie wygrałoby finału LM z AS Monaco (skończyło się 3:0) to Monaco zagrałoby w fazie grupowej LM (zamiast kwalifikacji) i Wisła byłaby rozstawiona. Wtedy czekalibyśmy tylko 10 lat na Ligę Mistrzów :D Po tym sezonie skończyła się galaktyczna jak na polskie warunki Wisła - odszedł Żurawski, Gorawski i Szymkowiak, chwile później Uche i Frankowski...

      I dlaczego zakładasz, że Wisła na pewno będzie miała żenującą wiosnę w tym sezonie? :> Nikt nie powiedział też, że przez całą jesień będą grać tak jak w pierwszych 7 kolejkach :)
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Co do Wisły w LM kiedyś ranking może się liczył bo można było trafić jak Wy na Real lub my na FCB,ale teraz po tej reformie zwyczajnie nie ma kolosalnych różnić między zespołami jeśli chodzi o kw.do LM. W lidze europy jest inaczej,ale też widać,że ranking to jedno,a gra na boisku to drugie. trzeba zapieprzać na boisku i tyle i aż tyle :)
      I Wisła z kadrą 14 zawodników bo Smuda więcej nie używa długo nie pociągnie. Głowacki kontuzje dłuższa musi mieć w ciągu sezonu jak ma w zwyczaju. Zresztą trzeba brać uwagę,że wasza kadra jest wiekowa ;) Chyba,że Cupiał w końcu sprzeda klub.

      Zwyciężamy razem - dla Ciebie Warszawo !
      Menelinho

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Kar(L)ik ().

    • Jakaś racja w tym jest, ale myślę, że jednak Ruch by miał większe szanse z tymi Islandczykami co opykali Lecha niż z Metalistem. W ogóle Metalist to dość ciekawa drużyna, losowana nawet z pierwszego koszyka do grup - niby jakoś o niej za dużo nie słychać, a ranking ma bardzo wysoki. To też im pozwala w kolejnych edycjach grać ze słabszymi przeciwnikami i ciułać po trochę punktów.

      Bardziej przydatne by nam były punkty do rankingu krajowego który pozwoliłby na rozpoczynanie niektórych meczów eliminacje troszkę później. Również dobicie do bodajże 14 miejsca, które dawałoby nam dwa zespoły w el. do LM nie jest jakieś niemożliwe - o ile powstrzymalibyśmy się od wpadek takich jak Lecha przez ostatnie trzy lata, a kluby takie jak Zawisza, Jagiellonia czy Piast ugrałyby troszeczkę więcej...
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Metalist był silny bo kupował porządnych grajków z Am.Płd teraz wszystko sprzedają i zostają praktycznie sami Ukraińcy i byli losowani z 2 koszyka nie pierwszego :P Ranking krajowy to za 10-20 lat może poprawimy chyba,że Legia na stałe zadomowi się w LM ;) Piast,Jaga,Zawisza i ostatnimi czasy Lecha mocno dbają o nasz spadek. Dlatego trzeba liczyć na siebie tylko i wyłącznie zresztą tak samo jak w życiu codziennym ,,umiesz liczyć licz na siebie".
      Menelinho
    • Jeśli mówimy o fazie grupowej LE 14/15 to na pewno był losowany z I koszyka.

      48 Metalist Kharkiv Ukr 45.693
      74 Trabzonspor Tur 31.340
      124 Legia Warsaw Pol 15.275
      181 KSC Lokeren Bel 8.760

      Na 90minut.pl też są wskazani jako losowani z pierwszego koszyka, jako 10/12 drużyn.

      Nie ma co patrzeć czy poprawimy ranking za 10-20 lat, bo ciężko to oszacować. 10 lat temu wydawało się, że jesteśmy na najlepszej drodze do nawet dwóch drużyn w kwalifikacjach do LM, mieliśmy wówczas 16 miejsce, a nasze kluby w pucharach bez problemów obijały Gruzinów (Wisła - WIT, Legia - FC Tibilisi), Cypryjczyków (Wisła - Omonia), Litwinów (Groclin - Atlantas), Słoweńców (Wisła - Primorje), Rosjan (Amica - Ałanija) czy Szwedów (Legia - Elfsborg). Udawało się pokonać Niemców (Groclin - Hertha, Wisła - Schalke), Holendrów (Wisła - NEC, Legia - Utrecht), Włochów (Wisła - Parma), Rumunów (Polonia - Dinamo) czy Szwajcarów (Amica - Servette). A ostatnio co? Odpadamy z Belgami, Azerami, Islandczykami, Litwinami, Kazachami, łapiemy oklep od Szwedów czy Czechów... Albo reszta tak strasznie ruszyła do przodu, albo my się zatrzymaliśmy i chyba zaczynamy się cofać...
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Kar(L)ik napisał(a):

      Hurra kolejne punkty do rankingu !!
      Jawohl, hurra. Nadchodzący awans do ligi mistrzów zaczyna się dziś. Wczoraj w knajpie cały mecz na stojąco oglądałem, co mi się dawno nie zdarzyło. Sporo emocji, dobrze że z happy-endem.

      - Legia w tym sezonie jest naprawde mocna tylko nie do końca zdaje sobie z tego sprawę. Dopóki grali swoje to drużyna budowana za dziesiątki milionów ojro nie mogła im nic zrobić. Potem jakby stwierdzili że nie wypada i się niepotrzebnie cofnęli
      - nie rozumiem braku zmian. O Koseckiego aż się prosiło od 60 minuty
      - Orlando nie pojechał bo był przeziębiony i zagra dopiero z Piastem ale za to pojechał niezgłoszony Piech. Logika lvl 80
      - Dossa po prostu wymiata. Nie ma w Polsce lepszego obrońcy, może Głowacki to zbliżony poziom. A najśmieszniejsze jest to, że został sprowadzony jako dodatek do swojego szwagra Pinto, który jest przepłacony i kompletnie bezużyteczny


      Ktoś wie kim jest blondi obok naszej rzeczniczki? Ostatnio często ją widzę przy drużynie.
      zgniły liberał/podły ateista
    • Ważne żeby teraz nie było rozprężenia i żeby wyjść z pierwszego miejsca, bo dzięki temu trafimy na zespół z drugiego miejsca. Chociaż coś mi mówi że Trabzon wcale nie będzie miał łatwo z Metalistem, a strata punktów przez Turasów oznacza dla nas pierwsze miejsce w grupie.

      Trochę nie ogarniam dlaczego Berg wystawia na lewej obronie Pinto, zamiast ogrywać młodych lub nawet Lewczuka (ewentualnie Lewczuka na prawej a Brozia wtedy na lewą). Ta jego awersja do zmian też jest dla mnie dziwna.
      zgniły liberał/podły ateista
    • Znany jest już werdykt komisji dyscyplinarnej UEFA...UEFA była jednak bardziej surowa - skończyło się na dwóch meczach w Lidze Europy bez udziału publiczności, karze 100 tys. euro i zakazie wyjazdowym dla kibiców do końca sezonu.


      No to puchary w tym sezonie juz sie skonczyly w Warszawie, moje kondolencje Thorgoth :P Czytalem na Weszlo bodaj kilka dni temu super optymistyczny wywiad w ktorym Lesny mowil o budzecie 200 mln zl za kilka lat. Dupa, z takimi kibolami to nie przejdzie. Trzeba najpierw wychowac nowych. Takich ktorzy potencjalnego wielomilionowego zysku (dwa mecze!) nie zamieniaja w strate, finansowa i, a moze przede wszystkim, wizerunkowa.


      P.S.
      Karlik & Chatek, nawet sie nie fatygujcie bo was i tak nigdy nie czytam. Stanowicie wraz z Szejdim swieta trojce tego forum :E
      "Zazdrość jest deklaracją niższości."
      Napoleon
    • Nie no pewnie, nie będę pisał. :E
      Mnie nie musisz czytać, ale to powinieneś:

      Mając godło w avku, nie kalecz polskiego. ;)

      Co do kary... dotkliwa, ale mogło być gorzej. Szkoda, że tak srogo karze się klub, za uwagi kibiców w stosunku do murzyna grającego w Lidze EUROPY. (żaden banan nie poleciał, więc też nie wiem o co takie halo)
      Strata wizerunkowa? Żadna. Wszyscy doskonale znają 'kiboli' :D z Ł3 i wiedzą, że to nie nowość. Bardziej szkoda wpływów z biletów w nast. rundzie eliminacji, bo akurat wtedy mogłoby przyjść na stadion więcej kibiców.
      No i oczywiście bardzo szkoda wyjazdowiczów. Nie pozostaje zrobić nic innego tylko czekać na następną oprawę dedykowaną pewnej federacji piłki nożnej... (tylko po to, żeby Bagin mógł wyliczyć co do złotóweczki straty poniesione przez klub, przez PASKUDNYCH RASISTÓW! :D )

      PS Jakbyś jednak czytał mój post to... ogarnij osobiste złości, bo chyba nikogo to już nie rajcuje - nie zabłyszczysz/zaimponujesz.
      "Nigdy nie poznacie bohatera, którym było pisane Nam się stać"
      u50 - OFF
      uDraco - ON
      Chatek_emeryt

    • Chatek napisał(a):


      Co do kary... dotkliwa, ale mogło być gorzej. Szkoda, że tak srogo karze się klub, za uwagi kibiców w stosunku do murzyna grającego w Lidze EUROPY. (żaden banan nie poleciał, więc też nie wiem o co takie halo)

      o to że niestety grając w LE akceptujesz zasady UEFY.nie podoba się,niech klub się wycofa.
      proste

      Chatek napisał(a):


      Strata wizerunkowa? Żadna. Wszyscy doskonale znają 'kiboli' :D z Ł3 i wiedzą, że to nie nowość. Bardziej szkoda wpływów z biletów w nast. rundzie eliminacji, bo akurat wtedy mogłoby przyjść na stadion więcej kibiców.

      wizerunkowa taka że Legia i Dinamo Zagrzeb mają najwięcej incydentów związanych z kibicami.według mnie to jednak strata wizerunkowa ale co ja tam wiem.
      w końcu gdyby była LM to może i potężniejszy sponsor by się zjawił ale to przecież żadna strata wizerunkowa

      kasa? dzięki kilku kretynom Legia musi wysupłać kasę i dodatkowo nie zarobi na biletach. można to było wydać na kontrakt dobrego napastnika ale widocznie nie potrzeba według kiboli

      Chatek napisał(a):


      No i oczywiście bardzo szkoda wyjazdowiczów. Nie pozostaje zrobić nic innego tylko czekać na następną oprawę dedykowaną pewnej federacji piłki nożnej... (tylko po to, żeby Bagin mógł wyliczyć co do złotóweczki straty poniesione przez klub, przez PASKUDNYCH RASISTÓW! :D )

      zróbcie kolejną oprawę kogoś obrażającą.jako kibic Legii czekam na ten dzień aż ten klub wyleci z rozgrywek europejskich.może wtedy przyjdzie otrzeźwienie i refleksja.
      chociaż po Staruchu i reszcie jemu podobnych się ani jednego ani drugiego nie spodziewam.może za to zarząd się ogarnie.
      skoro kibole chcą Legii zaszkodzić to czemu nie.bo na razie to właśnie robią - szkodzą Legii
    • Bagin chlip chlip chlip. Popatrz na pozytyw znowu mogłeś walnąć posta w temacie Legii Warszawa możesz czuć się spełnionym ;) o swoim klubie nic nie potrafisz napisać jakie to przykre ;)
      Dla mnie wraz z alfą i omegą jesteście odpowiednikiem pewnych osób z Nord w Brukseli :)

      najlepsza beka z dziennikarzy,którzy nie byli w Lokeren, a udają alfy i omegi niczym ta nasza forumowa :D
      ogólnie Belgia/Bruksela ładne miasto ale czarnuchów i ciapatych za dużo :D


      ps. swojego czasu na stadionach w PL były reklamy BLACK POWER jak to możliwe ? RASIZM :E

      ps2. zakaz wyjazdowy nie oznacza,że nie będzie można jeździć ^^
      Menelinho
    • GamBit napisał(a):

      o to że niestety grając w LE akceptujesz zasady UEFY.nie podoba się,niech klub się wycofa.
      proste

      Tak. PROste. Klub zaakceptował te zasady (po części kibice, wyrabiając kartę kibica/kupując bilet i stawiając ptaka, przy okienku z akceptacją regulaminu)
      Tylko teraz... yyy... powiem tak - klub walczy z rasizmem. Ale nie powinien odpowiadać za to, że kibice wygwizdali czarnucha. Leśny nie nawoływał, żeby go poniewierać. To nie jest wina Legii - tylko jakichś jednostek nad którymi nie da się zapanować. Chyba doszedłem do wniosku, że karę powinni dostać Ci, którzy zawinili tej sytuacji, a nie Ci którzy grają na boisku/pracują w Legii/chcą dopingować swojemu klubowi (też zauważyłeś, że decyzja UEFA jest niesprawiedliwa?)

      GamBit napisał(a):

      w końcu gdyby była LM to może i potężniejszy sponsor by się zjawił ale to przecież żadna strata wizerunkowa

      Mógłbyś mi wytłumaczyć co LM ma wspólnego z... rasizmem podczas ostatniego meczu Legii w LE?

      GamBit napisał(a):

      kasa? dzięki kilku kretynom Legia musi wysupłać kasę i dodatkowo nie zarobi na biletach. można to było wydać na kontrakt dobrego napastnika ale widocznie nie potrzeba według kiboli

      Jestem pewien, że rasizm nie jest przejawem/elementem polityki transferowej klubu :)
      PS.. przypomniało mi się... to kibole przecież chcieli Piecha za milion :D to przez nich klub wyrzucił hajsiwo w błoto.. przepraszam, oddał ją konkurencji ;)

      GamBit napisał(a):

      zróbcie kolejną oprawę kogoś obrażającą.jako kibic Legii czekam na ten dzień aż ten klub wyleci z rozgrywek europejskich.może wtedy przyjdzie otrzeźwienie i refleksja.

      Oj, ciekawy z Ciebie kibic. Ładnie życzysz mi i sobie :E
      PS2 Stałem się kibolem w Twoich oczach? Takim internetowym napinaczem, czy Kibol-Ultrasem, z którym mnie utożsamiłeś?

      GamBit napisał(a):

      bo na razie to właśnie robią - szkodzą Legii

      I to jest najgorsze, widzi się tylko te złe aspekty życia kibicowskiego. A szkoda, bo według mnie te środowisko przyniosło Legii bardzo wiele. (o karach nikt za 5 lat nie będzie pamiętał, ale o sławie Legii Warszawa i ich kibiców już tak.)
      "Nigdy nie poznacie bohatera, którym było pisane Nam się stać"
      u50 - OFF
      uDraco - ON
      Chatek_emeryt

    • Bagin :D napisał(a):

      No to puchary w tym sezonie juz sie skonczyly w Warszawie, moje kondolencje Thorgoth
      Poczekamy, zobaczymy. Boli bardzo ten mecz bez kibiców w 1/16 ale nie wiadomo czy on będzie ostatnim.

      Mi chyba nikt nie zarzuci prawicowego odchyłu ;) więc trochę tych kiboli i całą Legię wezmę w obronę.
      1. Karanie klubu ma sens wtedy gdy klub ma jakikolwiek wpływ na to co się wydarzyło lub może temu zapobiec w przyszłości. Nie widzę co jeszcze mógłby zrobić Boguś. Dla mnie to jest trochę zastosowanie odpowiedzialności zbiorowej, która uderzy tylko w tych, którzy nie mieli ze zdarzeniem nic wspólnego. Po tych którzy buczeli to spłynie.
      2. Robienie małpiego buczenia było niskie ale to jest mecz. Na meczu się obraża przeciwników, najmocniej jak się da. Może się mylę ale to nie do końca jest rasizm. Kibole nie analizowali pism o czystości rasy, Aryjczykach i podludziach, kibole chcieli dosrać przeciwnikowi. Tylko i aż. Wyszło brzydko? Pewnie że tak. Ale robienie wokół tego #bóludupy tylko nakręca spiralę. Gdyby bramkarz i wszyscy wokół położyli na to buczenie czarnego pytonga (bez linczu poproszę) to kibolom szybko by się znudziło.
      3. To był wyjazd. Legia ma taką zgodę która się nazywa Den Haag, który to klub mieści się całkiem niedaleko Lokeren. Chłopaki pojechali, pewnie popili. Do tego w Holandii pracuje sporo naszej wspaniałej emigracji. Dlaczego o tym piszę? Dlatego że Lokeren, mimo próśb Leśnodorskiego sprzedawała bilety na miejscu w trybie open zamiast wysłać je do Warszawy. Gdyby go posłuchali to 80% najbardziej nadpobudliwego towarzystwa wcale by na mecz nie weszło. I teraz mamy sytuację w której Legia dostaje po łbie za... no właśnie, za co? Za to między innymi że ktoś miał w dupie co klub ma do powiedzenia.
      zgniły liberał/podły ateista
    • Thorgoth
      Moja krytyka legijnych srodowisk kibolskich nie oznacza ze koniecznie zgadzam sie z optyka UEF-y ktora to rzeczywiscie jest biurokratycznym potworkiem, czasami ocierajacym sie o biurkowo-pieczatkowy absurd. Pohukiwanie splywa mi po penisie, race tez, sek w tym ze organizatorowi rozgrywek takie atrakcje nie splywaja. Skoro nie splywaja, czyli kosztuja klub, to po co tak nagminnie? Tak jak kibole nie obalili Tuska, tak nie zmienia UEF-y sztucznymi ogniami na trybunach. Nie tedy droga. Poza tym mamy 37 spotkan w samej ekstraklapie, malo to okazji na zabawe ze sztucznymi ogniami albo szympanskie deprymowanie przeciwnika? Koniecznie te kary musze byc w euro?

      Legia jest klubem karanym niezmiennie za to i tamto, tu nie chodzi a jeden pojedyczny wybryk i dobrze o tym wiesz. Gracie w champions league uefowskich duperelnych pierdolek, od flag, przez buczenie, po race. Jestem pewny ze najpozniej do konca 2015 znowu bedzie jakis smrod, co moze oznaczac jeszcze mocniejsza kare, i kolejne wielomilionowe straty dla klubu. Zgadzam sie, w duzej grupie zawsze znajdzie sie idiota, karanie zbiorowe jest absurdem ze strony UEFY. Ale uwazam ze Legii wyszloby na dobre gdyby kibole Legii zechcieli zmarginalizowac idiotyzm w swoich szeregach i nie widze by chcieli.
      "Zazdrość jest deklaracją niższości."
      Napoleon

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Bagin :D ().