TS Wisła Kraków.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • :lol: Mieszkam i studiuje w Poznaniu (pewnie slyszales tylko o studiach =) ). Wiem jakie podejscie maja w Poznaniu do Legii i Wisly ale smieszy mnie takie napinanie sie na forum - chcesz cos wygarnac to idz na mecz pajacu. Ja karnet juz dawno mam i nawet do Wronek jezdzilem, a Ty pewnie mecze na sopcascie ogladasz tylko i wielkiego kozaka strugasz :E . A co do udzielania sie na forum - studenci imprezuja caly tydzien, wiec dzisiaj sobie odpoczywam i ogladam jak biega Kowalczyk. Moze Tobie kiedys tez bedzie dane zasmakowac takiego czegos...

      ps. nie mam w zwyczaju siedziec na kompie jak to napisales - zazwyczaj siedze przed kompem i z niego korzystam ale widac nie tylko do korzystania jest,a takze do siedzenia. "Tej" - sluchaj waflu - nie znasz mnie to nie oceniaj, bo ja jestem na kazdym meczu w Poznaniu od dawna i mam swoje zdanie na temat innych klubow w Ekstarklasie tylko nie mwm w zwyczaju pucowac sie z tym na forum tylko staram sie prowadzic normalna dyskusje. Swoje uprzedzenia wylewam na stadionie, bo nie mam w zwyczaju przychodzic tam na piknik. Mam znajomych poznanych na meczach przyjazni i ustawiam sie z nimi i bawie po meczu - Ty pewnie wchodzisz i wychodzisz. No ale jestes prawdziwa pyra to pewnie masz racje. Do zobaczenia 6 marca na Cracovii - ja bede i ze znajomymi napije sie przed meczem i po meczu - Ty bedziesz czy ogladasz mecz w TV? :E
    • *ThoR* napisał(a):

      Taaa, liga będzie ciekawsza :P
      Dzisiaj mecz-porażka. Ale na upartego patrząc zabrakło szczęścia i remis a nawet 3 punkty by były. Jednak najbardziej boli styl, a raczej jego brak.
      Najgorszy na boisku dziś Diaz, chociaż Pawełek też niezłe cuda odwalał... przynajmniej gola nie zawinił...

      Za to doskonale pokazał się Ba, który w krótkim czasie zrobił więcej niż cała reszta.
      Hristov przeciętnie, ale są nadzieje.


      Issa faktycznie fajnie zagrał,widać po nim że grywał na zachodzie.Bramka bardzo cudowna,jeżeli GKS był tak dobrze przygotowany na ten mecz to czemu nie 2 lub 3 do zera??Farcik...bramka była jak najbardziej do obronienia ale...nie wiem czy dobrze robię ale ze łzą w oku przypominam sobie Dolhe i to jak wielokrotnie ratował bramkę,to był bramkarz.Myślę że gdyby Issa grał od początku za Diaza było by lepiej.
    • W kosza jesteście w final four, ale początek rundy w nogę to słaba gra. 2 mecze 0 pkt chyba nikt tego się nie spodziewał. Arka zagrała dobre spotkanie i Wisła tak naprawdę nie wiedziała jak ich zaskoczyć. Moim zdaniem zbyt długo Skorża grał z 2 def.pomocnikami i za późno Marcelo poszedł do ataku. Jeśli w nd równie słaba Legia wygra z Odrą to lider zawita do Warszawy. Jak zwykł mówić Maciej Skorża liga będzie ciekawsze.
      Menelinho
    • Wisla naprawde nie w formie - ale ja sie kompletnie tym nie przejmuje :E

      widac, ze na pale chcieli wleciec do bramki z pilka zamiast sprobowac strzelic z dystansu

      co do Pawela to ja sie naprawde dziwie co tak bramkarz robi w podstawowym skladzie w druzynie, ktora ma aspiracje na w europejskich pucharach... Nie macie jakiegos zmiennika? Nie uwierze, ze moze byc slabszy od niego... ^^
    • O ile porazka z Bełchatowem nie wywarła jakiejs wielkiej sensacji, bo co jak co ale GKS trzyma sie w lidze przyzwoicie, o tyle porazka z Arka ''u siebie'' to juz nie przelewki. Ciekawe co sie dzieje w Wisle. Cokolwiek by to nie było, niech trwa jak najdłuzej, nam Poznaniakom to nie przeszkadza. Nic a nic :D
    • **PIMP** napisał(a):

      Wisla naprawde nie w formie - ale ja sie kompletnie tym nie przejmuje :E
      co do Pawela to ja sie naprawde dziwie co tak bramkarz robi w podstawowym skladzie w druzynie, ktora ma aspiracje na w europejskich pucharach... Nie macie jakiegos zmiennika? Nie uwierze, ze moze byc slabszy od niego... ^^


      chcesz się troche pośmiać :P
      to polecam :D
      zmiennik Pawełka jest naprawde rewelacyjny xD

      Pod tym linkiem cos o - Juszczyku
    • w takim razie zal mi Wisly, ze maja takich fachowcow w swojej bramce - mieliscie okazje pozyskac dobrego bramkarza to szkoda bylo Wam kasy. Ja bym robil wszystko by takie lamagi jak najszybciej pozegnaly sie z klubem - transparenty, okrzyki - przeciez jak bedziecie wystepowac w LM albo LE z takimi bramkarzami to znowu nic sie nie uda. Ten caly Ciupal musi byc nienormalny, ze nie widzi problemu - ja bym dal kazda kase zeby wywaliic ich ^^ . A tak to mam jedna rade dla innych druzyn - isc do konca za pilka podana do Pawelka - spore szanse, ze zrobi cos glupiego :lol:
    • Myślę, że limit błędów na cały rok wykorzystał wczoraj Marcelo, bo to co zrobił przy bramce tego napastnika Arki (wybaczcie, ale nie mam pojęcia jak się nazywa...) oraz przy późniejszej sytuacji w drugiej połowie to totalna kompromitacja. Ale każdemu może się zdarzyć.

      Na temat Pawełka czy Juszczyka to po prostu żal mi czasu żeby coś pisać.

      A wracając do drużyny. Myślę, że właśnie ważą się losy Skorży. Moim zdaniem Cupiał da mu jeszcze jedną szansę i jeśli w następnej kolejce nie wygramy to pożegnamy trenera. Thorgoth zaprezentowałeś doskonały cytat.

      Teraz co do samego stylu gry. Wiadomo to nie są fajerwerki, ale to samo było w poprzedniej rundzie i udało się osiągnąć lidera z 5 pkt przewagi nad Warszawą. Teraz po prostu brakuje skuteczności. Widzieliście sytuację Hristova? Przecież takie coś musi strzelić junior z IV ligi wojewódzkiej... ale pomimo tego wierzę, że będą z niego korzyści. W pierwszej połowie powinien być karny dla Wisły za faul na Diazie (podczas wyskoku ewidentnie odepchnięty rękami), ale cóż "Małek-p..." już nie raz w Krakowie (i nie bez powodu) było skanowane :)

      Co do 'karnych' z końcówki meczu. Po pierwsze nie wiem jakim prawem Małek-p... dał kartkę Małeckiemu. Zakładam, że faulu nie było, ok. Ale niby jak Patryk miał utrzymać się na nogach? Musiałby ważyć chyba z 4x więcej i dalej byłby problem. A Łobo był faulowany, ale przed polem karnym. Utrzymał się na nogach potem zobaczył, że zgubi piłkę i postanowił się wywrócić :P

      *****

      A teraz wbrew wszystkim :)
      Na prawdę wierzę w Mistrzowską Wisłę 2009/2010. I ta Mistrzowska Wisła będzie :) Zażegnywaliśmy już większe kryzysy. Gra się poprawi już od następnej kolejki. Legia wcale fajerwerków nie gra więc też kiedyś zgubi punkty. Lech wygrał efektownie z Polonią, ale równie dobrze mogło tam być 1-0, 2-1, czy 1-1. Ruch nie powinien zagrozić (aczkolwiek fajnie zagrał z Arką).



      e: POST NR 1000 :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez *ThoR* ().

    • El NuNo napisał(a):

      Nie zapominajmy o Ruchu Chorzów ! :p Który się czai za plecami LECHA .
      Miejsce 1-3 było by sukcesem .

      Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 0:2 :P

      Zagłębie coś ostatnio ładnie gra. Kolejne zwycięstwo z rzędu 8-)

      ****

      Padła informacja, że Skorża zostaje (?).
      Tak czy siak w następnej kolejce się okaże ile warty jest TS - zmierzymy się z Jagą.
    • *ThoR* napisał(a):

      El NuNo napisał(a):

      Nie zapominajmy o Ruchu Chorzów ! :p Który się czai za plecami LECHA .
      Miejsce 1-3 było by sukcesem .

      Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 0:2 :P

      Zagłębie coś ostatnio ładnie gra. Kolejne zwycięstwo z rzędu 8-)

      ostatnio zaliczyli remis ale dobrze, ze odbijaja sie od dna :E

      nie oszukujmy sie - Ruch jest druzyna, ktora radzi sobie ze sredniakami ale z czolowka juz nie ;)

      teraz jeszcze zabraknie Niedzielana, wiec skutecznosc znacznie spadnie :D

      oby jutro Legia przejechala sie albo zremisowala z Odra i bedzie dobrze ]:-D
    • **PIMP** napisał(a):

      *ThoR* napisał(a):

      El NuNo napisał(a):

      Nie zapominajmy o Ruchu Chorzów ! :p Który się czai za plecami LECHA .
      Miejsce 1-3 było by sukcesem .

      Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 0:2 :P

      Zagłębie coś ostatnio ładnie gra. Kolejne zwycięstwo z rzędu 8-)

      ostatnio zaliczyli remis ale dobrze, ze odbijaja sie od dna :E

      nie oszukujmy sie - Ruch jest druzyna, ktora radzi sobie ze sredniakami ale z czolowka juz nie ;)

      teraz jeszcze zabraknie Niedzielana, wiec skutecznosc znacznie spadnie :D

      oby jutro Legia przejechala sie albo zremisowala z Odra i bedzie dobrze ]:-D


      Zagłębie zaliczasz do czołówki ???
      Mecz nie wyszedł i tyle trzeba o tym zapomnieć i grać dalej .

      ;( ;( ;( ;( ;(
      u61 TOP 20 max 18 ST[OFF]
      u65 TOP 44 max 26 ST[OFF]

      Od kilku lat na emeryturze 8-) 8-) 8-)
    • Zagłębie nie należy do czołówki, to Ruch póki co jest średniakiem. Byli w gazie jesienią, mieli Sadloka i Wtorka w szczytowej formie - ale co ma szczyt ma też dołek, i przyjdzie na Niebieskich kryska. Są w naszej lidze przynajmniej 4 lepsze zespoły - Wisła, Lech, Legia i Bełchatów. 5 miejsce po ciężkim boju ze Śląskiem Tarasiewicza to jest ich realna pozycja.
      zgniły liberał/podły ateista
    • *ThoR* napisał(a):

      Nie wiem czy cieszyć się, że nie przegraliśmy, czy też żałować, że nie ma 3 punktów.
      Obiektywnie patrząc ta pierwsza opcja prawidłowa...

      Wciąż bez gola ;P


      to jest prawdziwe pośmiewisko
      mistrzowskie aspiracje i 1 pkt w 3 spotkanich
      0 bramek strzelonych
      jeżeli Skorża ma jakiekolwiek jaja pomiędzy nogami najpóźniej w poniedziałek powinien złożyć dymisje

      edit.
      obstawiam że nie ma

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Black Grucha ().

    • Zmiana trenera teraz nie była by zbyt dobrym rozwiązaniem. ŻADEN trener nie przyjdzie i nie sprawi, że drużyna w ciągu tygodnia zacznie grać lepiej.
      Zresztą nie widać żadnych kandydatów.

      Możemy stracić lidera ;] (zakładając, że Lech/Legia wygra w Bełchatowie/Bytomiu to zrówna się z nami punktami, ale mają lepszy bilans)
    • *ThoR* napisał(a):

      Zmiana trenera teraz nie była by zbyt dobrym rozwiązaniem. ŻADEN trener nie przyjdzie i nie sprawi, że drużyna w ciągu tygodnia zacznie grać lepiej.
      Zresztą nie widać żadnych kandydatów.

      Możemy stracić lidera ;] (zakładając, że Lech/Legia wygra w Bełchatowie/Bytomiu to zrówna się z nami punktami, ale mają lepszy bilans)


      po mojemu to gorzej już chyba być nie może :p
      więc każda zmiana była by na lepsze
    • Zmiana trenera na tym etapie nic by nie zmienila - nie zycze tego Wisle i Legii, bo wtedy juz napewno bedziecie mogli zapomniec o czolowym miejscu ;)

      W Wisle slabym pkt jest bramkarz jak i slaba dyspozycja "gwiazdeczek", a w Legii kibice i slaba psychika pilkarzy. Mecz z Odra ich przerosl ;)
    • Oglądając mecz Jagi z Wisłą nasuwa się pytanie czy Skorża ma jeszcze jakiś wpływ na grę swoich piłkarzy. W ataku z takim potencjałem nie strzelić bramki od ponad 300 minut dramat. Bramkarz to, iż inna historia. Dziś remis Legii i porażka Lecha w Bełchatowie i status quo zostanie zachowany.

      Pimp kibice nie grają na boisku :) to raczej osoby, które nazywają siebie PIŁKARZAMI grają za bardzo bardzo duże pln i nic sobą nie prezentują.Zarówno w Legii np. Iwański,Radović w Wiśle Wojtek ,,było za głośno" Łobodziński czy Mariusz ,,eeeyyee" Pawałek. A potem jest zdziwienie, że Polska kadra jest 60 w rankingu, a Polska liga jest gorsza np. od ligi z Angoli( nie wiem jak odmienić ligi angolskiej chyba dobrze, ale dziwnie brzmi)


      ]ps.Co do Lecha to co roku walczy o mistrza i nie może go zdobyć :P ( takie są fakty)
      Menelinho
    • Kar(L)ik napisał(a):

      ps.Co do Lecha to co roku walczy o mistrza i nie może go zdobyć :P ( takie są fakty)
      fakty sa tez takie, ze w Poznaniu czy jest dobrze czy tez zle to kibice sa zawsze za swoim klubem. Wy w Warszawie jestescie z nim tylko jak sa sukcesy... 8-/ Ja tam nie zyje mistrzostwem, bo jest na to za wczesnie. Na ta chwile Lech z Belchatowem prezentuja najladniejsza pilke w Naszej lidze i to sa fakty :). I jak sobie teraz pomysle, ze taki klub jak Legia czy Wisla ma znowu zostac mistrzem i znowu "popisac sie" w LM to ja dziekuje takie4go mistrza...
    • **PIMP** napisał(a):

      Zmiana trenera na tym etapie nic by nie zmienila
      Piszesz głupoty - Skorża nie ma żadnej koncepcji na przyszłość i wydaje mi się, że stracił całkowitą kontrolę nad zespołem.

      Po Levadii piłkarze z trenerem obiecywali rehabilitację w lidze - świetnie im to wyszło z Legią, Lechem i Pasami... a o wynikach w obecnej rundzie nawet nie wspomnę. ;]

      gazetakrakowska.pl/stronaglown…oze-sie-pakowac,id,t.html


      **PIMP** napisał(a):

      I jak sobie teraz pomysle, ze taki klub jak Legia czy Wisla ma znowu zostac mistrzem i znowu "popisac sie" w LM to ja dziekuje takie4go mistrza...
      Ja również dziękuję za Lecha, który nie potrafi słabego Club Brugge wyeliminować. :D
    • Ja neguje, że w Poznaniu jesteście na dobre i złe z klubem ( chociaż sytuacja kiedy Lech spadał z ligi jakby potwierdzała odejście od tej reguły). W Warszawie jest inna sytuacja gdzie jest konflikt z iti, więc trudno ją porównać do sytuacji na stadionie Lecha, Wisły czy Lechii itd. Przed iti na Legii były komplety na Odrze czy na Radomsku. A teraz ... zresztą nie będę zaśmiecał chłopakom z Wisły tematu.

      co do pucharów co roku polskie drużyny grają piach bez względu na barwy klubowe.

      ,,Piłkarze" Wisły chyba będą mieli kolejne spotkanie z kibicami. Swoją drogą trzeba czekać do poniedziałku wtedy może dojść do sytuacji nie codziennej gdzie trener lidera i vice-lidera zostaną zwolnieni.

      ps2( W zeszłym roku Lech ze Smudą też szedł jak burza i grał najlepszą piłkę i zakończył sezon na ...3)
      Menelinho