TS Wisła Kraków.

    • Mati napisał(a)
      Y2K napisał(a)
      niestety fin za drobi ale jakiegoś Słowaka znaleźli :D
      zobaczony co z tego wyjdzie


      Ten Słowak nazywa się Hajduch, gra w MTK Ruzomberok (nasz jutrzejszy sparing partner), jest uważany za najlepszego bramkarza ligi słowackiej. Zobaczymy co z tego wyjdzie...


      Jak by to odemnie zależało to już dawno bym posłał Pawełka na ławe a zaczoł wystawiac Cebanu-chłopak ma potencjał a w Wiśle go niedoceniają >_> Jak dla mnie to trzeba zacząć się rozglądać za pomocnikami,bo co by już nie mówić Sobol zaczyna sie wypalać ,o Cantoro to już nie wspomne..
    • mieliśmy super bramkarza ale nasi prezesi zawalili sprawę
      szkoda że "Ema" poszedł do Lecha ;/ ciekawe co się z nim dzieje


      to był super bramkarz szkoda go ;/

      Ilie Cebanu jeszcze pokarze że nie na darmo jest u nas i będzie gwiazdą ligi ale trzeba dać mu szansę.

      zobaczymy co zaprezentuje w sparingu Hajduch ( zobaczymy gdzie będzie grał :P )


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • w najnowszym Przeglądzie Sportowym i na stronce Wisły jest info jakoby Wisła była zainteresowana Maciejem Nalepą byłym bramkarzem reprezentacji ;)

      W minionym tygodniu Jacek Bednarz wspominał, że oprócz Fina ma jeszcze dwóch kandydatów do obrony wiślackiej bramki. Jednym z nich okazał się Słowak Lubos Hajduch z MFK Rużomberok, nazwisko drugiego ujawnia dzisiejszy "Przegląd Sportowy" - jest nim Maciej Nalepa z FK Charków. - Kiedy dostałem sygnał, że Maciek gotów jest wrócić do Polski, uznałem, iż warto się tym zainteresować. Znam go jeszcze z czasów mojej pracy w reprezentacji Polski. Mógłby nawiązać rywalizację z Mariuszem Pawełkiem o miejsce w pierwszym składzie - mówi Maciej Skorża. W środę z Nalepą skontaktowali się zarówno trener Skorża, jak i dyrektor sportowy Wisły Jacek Bednarz. - Nie obawiam się o formę sportową. Najważniejsze, abym dostał szansę na przekonanie trenera Skorży o swoich umiejętnościach - mówi "PS" Nalepa. W czwartek krakowianie wysłali oficjalne pismo do FK Charków z pytaniem, czy Nalepa może wziąć udział w rozpoczynającym się w niedzielę zgrupowaniu Wisły w hiszpańskiej Esteponie. Na razie w Krakowie czekają na odpowiedź strony ukraińskiej. Jeżeli będzie pozytywna, dwukrotny reprezentant Polski dołączy do ekipy Skorży. Maciej Nalepa ma 31 lat, jest wychowankiem Stali Rzeszów, występował ponadto w Resovii Rzeszów, Hetmanie Zamość, Stali Sanok oraz Stali Stalowa Wola. Nigdy nie zagrał w polskiej ekstraklasie. W 2001 roku znalazł zatrudnienie w Karpatach Lwów, w 2005 roku wyjechał na Łotwę, gdzie reprezentował barwy FK Venta Kuld+ga. Po powrocie nie odzyskał już miejsca w "jedenastce" Karpat. Po trzech nieudanych sezonach, spędzonych głównie na ławce, latem 2008 roku przeniósł się do FK Charków.


      jak myślicie czy to słuszna decyzja Wisły ?( według mnie tak Nalepa posiada odpowiednie doświadczenie może ostatnio jakoś swoją grą nie zachwycał ale większość kibiców być może pamięta jego występy w reprezentacji mówiło się wtedy że zawodnik ten posiada wielki talent ;) myślę że także Hajduch byłby idealny do bramki Wisły ;) najważniejsze jest że w końcu mamy potrzebnego gracz ofensywnego czyli Beto ;] myślę że to utalentowany zawodnik który może pokazać ten talent grając w takim klubie jak Wisła :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gun Jack ().

    • Y2K napisał(a)
      mieliśmy super bramkarza ale nasi prezesi zawalili sprawę
      szkoda że "Ema" poszedł do Lecha ;/ ciekawe co się z nim dzieje


      Pewnie chłopak za młodu wolał być kolejarzem niż policjantem ;)


      Wisła powinna się brać ostro do roboty bo właśnie Lech doszedł obecnie do głosu. Bardzo przypomina mi Wisłę z czasów sukcesów w Pucharach - z tym ze nie popełniają podobnych błędów - nie wyprzedają zawodników. Ale żeby zobaczyć na ile ten argument jest trafny trzeba jeszcze poczekać aż odpadną (oby nie) z pucharu - i jak wtedy odniosą się wobec ewentualnych opcji transferowych.

      Jeszcze żeby się Legia do roboty wzięła i pokazała to na co naprawdę ją stać to mielibyśmy 3 naprawdę porządne kluby.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez leedsheart ().

    • Maciej Nalepa dawniej uważano go za wielki talent ale on ma już 31 lat i gra znaczy grzeje ławę w ostatniej drużynie ligi ukraińskiej ;/



      warunki z Hajduchem już są dogadane nie wiem na co oni jeszcze czekają ;/


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • leedsheart napisał(a)
      Nowego sponsora macie ;) Plus (sieć sklepów) od dziś na koszulkach.


      No a ja coś innego znalazłem... [url=http://sport.onet.pl/74331,1248675,1919455,wiadomosc.html]Wisła poszła w ślady Realu i Milanu[/url]

      Z tamtego newsa wynika, że będziemy mieć reklamę firmy bukmacherskiej... Najlepiej to poczekać do 14:00, kiedy będzie oficjalne przedstawienie sponsora :)
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a)
      leedsheart napisał(a)
      Nowego sponsora macie ;) Plus (sieć sklepów) od dziś na koszulkach.


      No a ja coś innego znalazłem... [url=http://sport.onet.pl/74331,1248675,1919455,wiadomosc.html]Wisła poszła w ślady Realu i Milanu[/url]

      Z tamtego newsa wynika, że będziemy mieć reklamę firmy bukmacherskiej... Najlepiej to poczekać do 14:00, kiedy będzie oficjalne przedstawienie sponsora :)


      O, ciekawe. Ja o "Plusie" przeczytałem w komentarzach na serwisach sportowych a później jeszcze za pomocą Google jakiś artykuł wyczaiłem. No w każdym razie nie uważam tej sieci supermarketów za zbyt bogatą więc skoro pojawiła się teza że to zakłady bukmacherskie będą sponsorować Wisłę to też bardziej się ku temu skłaniam. Zobaczymy ;)

      E: Factico wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5299 Bet-at-home na koszulce ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez leedsheart ().

    • Skawua Resurrection napisał(a)
      W zasadzie to jest mi to obojętne jaki jest sponsor strategiczny,i tak lwią część kasy wykłada Cupiał :)


      A kiedy ostatni raz dał kasę dla Wisły? 8-/ Klub jest raczej samowystarczalny, ale muszą oszczędzać na wszystkim...
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Wiesz ja może nie jestem ekspertem ale jak się jest właścicielem jakiejś firmy,spółki itp. to wkłada się w nią pieniądze po to żeby zarobić ;) fakt że w pewnym momencie nie jest to już potrzebne (samowystarczalność) ale ktoś przecież musi czuwać żeby tej firmie czy spółce forsy nie brakło ;)


      W rundzie wiosennej Łukasz Garguła na pewno będzie występował w PGE GKS Bełchatów Kontrakt reprezentanta Polski z klubem z Bełchatowa jest ważny do końca czerwca. Od 1 lipca będzie już graczem Wisły Kraków. Od dłuższego czasu szefowie Wisły zabiegali jednak, aby Garguła przeniósł się do Krakowa już teraz i pomógł drużynie w obronie tytułu mistrza Polski. Rozmowy z działaczami PGE GKS były długie i właśnie się zakończyły. - Tematu wcześniejszego przejścia Garguły do Wisły już nie ma - twierdzi Andrzej Zalejski, prezes PGE GKS. - Jest wiele nieprawdy w doniesieniach prasowych, dotyczących zarówno kwot, jak i zawodników, którzy mieliby ewentualnie przenieść się do Bełchatowa w zamian za wcześniejszą grę Łukasza w Wiśle. Nie będę podawał szczegółów, ponieważ tak się umówiliśmy z wiślakami. Garguła jest zawodnikiem nieodzownym w realizacji celu, jaki sobie założyliśmy, czyli walki o najwyższe trofea. Walczymy na dwóch frontach - w lidze i Pucharze Ekstraklasy, i brak takiego zawodnika jak Łukasz, mógłby realizację naszych założeń poważnie utrudnić. Runda wiosenna będzie także dla naszych kibiców okazją do pożegnania Łukasza, który stał się jednym z symboli naszego klubu.



      Szczerze to się dziwię,fakt że z Gargułą mogą walczyć o wysokie miejsce w tabeli ale on i tak od lipca gra u nas więc po co to?Oddają wtedy swój filar za darmo,a tak mieliby z tego przynajmniej jakieś pieniądze,fundusze na zakupy,przecież nie walczą o utrzymanie...my skorzystalibyśmy dodatkowo bo przynajmniej Łukasz miałby czas na ogranie się z zespołem.
      A co do tego czy się wpasuję do zespołu...nie od dziś wiadomo że na zgrupowaniach reprezentacji lubił towarzystwo wiślaków :)
    • Mati napisał(a)
      Skawua Resurrection napisał(a)
      W zasadzie to jest mi to obojętne jaki jest sponsor strategiczny,i tak lwią część kasy wykłada Cupiał :)


      A kiedy ostatni raz dał kasę dla Wisły? 8-/ Klub jest raczej samowystarczalny, ale muszą oszczędzać na wszystkim...



      Cupiał postawił Wisłę na nogi
      przez 10 lat wpompował w nią ogromne pieniądze i nie możemy żądać aby dalej tyle pakował $$$ w naszą Wisełkę ważne że klub może samodzielnie funkcjonować może na transfery nie ma wiele ale klub jest finansowo stabilny :D wiec jest ok


      a dzięki właśnie sponsorom może znajdzie się trochę zaskórniaków na 1-2 transfery :P


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • Ja tam bym wolał żeby latem ściągnęli kogoś konkretnego :) tylko nie gościa który się zbliża do piłkarskiej emerytury :E

      A już niedługo wyjazd do Bytomia :) oby ekipa potwierdziła w pierwszym meczu rundy wiosennej aspiracje do tytułu ;)
    • Muszą dać radę, ale będzie ciężko. Patrząc na grę Lecha nie będzie aż tak trudno jak mi się wydawało. Mogę się mylić bo warunki były trudne(mecz z Udinese) i ciężko oceniać grę, jednak gra Lecha mnie trochę rozczarowała. Chyba że to tak "magia" mediów na mnie wpłynęła, która na każdym kroku rozchwala tą drużynę i wymagałem trochę więcej. Może i słusznie, w końcu doszli daleko i sam zazdroszczę im tych sukcesów.

      Bardziej jednak w walce o tytuł obawiam się Legii, nabrali ostatnio tępa i grają dobrą piłkę.

      Bełchatów, Polonia i Śląsk myślę że odpadną w połowie rundy, ale mogę się mylić. Pewny jestem tylko tego że o tytuł będą walczyć trzy drużyny; Wisła, Lech i Legia. I miejmy nadzieje że ta walka skończy się po naszej myśli ;)
    • Może nasz dyrektor sportowy ma jakiegoś asa w rękawie :P

      kilka transferów mu się już zdarzyło zrobić na kilkanaście h przed zamknięciem okna transferowego :P

      może i teraz kogoś ściągnie ( marzenia)

      mam nadzieje że Beto zacznie w końcu strzelać i cieszy mnie ze Pepe trafia :D


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • Nie bylo mnie troche w Polsce i widze ze cos jest nie tak.

      Pozwole sobie zacytowac kogos z wp (o dziwo czasem ktos tam cos w miare inteligentnego napisze):


      Podstawowy obrońca mistrza Polski jedzie na testy do ledwo utrzymującej się w I lidze rosyjskiej drużyny!!! PARANOJA! Jak Wisła chce bronić mistrza???


      Prosilbym tez o odpowiedz :O
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Szkoda Clebera ;( na pewno zasłużył sobie na lepszy klub niż słabeusz z Rosji

      wiele dla nas zrobił i za to jestem mu wdzięczny ale trzeba dać szansę grać młodszym (Marcelo)

      ale po cichu wierzę że Clebi z nami zostanie


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • Chief napisał(a)
      Ale przynajmniej skapnie coś do budżetu za transfer. Fakt będzie Clebera brakowało, ale nie łudźmy się iż pograłby długo na wysokim poziomie, wiek robi swoje.


      Ma 34 lata, ze spokojem moglby pograc jeszcze 2 lata na wysokim poziomie. A zmiennikow nie ma...
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Rassija napisał(a)
      Ma 34 lata, ze spokojem moglby pograc jeszcze 2 lata na wysokim poziomie. A zmiennikow nie ma...


      tu się nie zgodzę Wisła nie Milan :XP:

      jest Marcelo trzeba mu w końcu dać szansę grać może bedzie lepszy od Clebera

      Cleberowi życzymy powodzenia w nowym klubie ale mam nadzieje że wróci jeszcze do Wisły ( kiedyś czytałem ze ma szkolić młodzież w Wiśle może kiedyś wruci :D )


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • może bedzię lepszy ?? a jeśli to nie wypał ?? to o zdobyciu mistrzostwa nie ma co marzyc ;/
      jutro mecz z lechem Cleber nie bedzie grał i zobaczymy jak sie nasza obrona spisuje.
      Moony : Posiadane: 9 Dane: 10 Zniszczone: 0
      Best Staty Miejsce: TOP 235 Badania: TOP 207 Flota: TOP 129
      Best Ataki Solo: 507,70 % ACS: 1042,95 %
      Łącznie w 4 Starciach Tytanów 2119,07 %
      Zniszczone GSy: 10
    • Cleber to co pokazywał na tej obronie przy jego wieku to naprawdę Kawał dobrego Futbolu !! nie można mu tego zapomniec a to co robi dyrektor sportowy wisły jacek bednarz........zamiast wzmacniać klub on go osłabia i to juz nie pierwszy raz a kto na tym cierpi ?? oczywiście nasz trener chcemy Lm musimy zainwestować i nie bać się poważnych Pieniędzy bo z takim podejściem to sobie tylko marzyc można o Grupie w Lm ;p
    • Y2K napisał(a)
      Rassija napisał(a)
      Ma 34 lata, ze spokojem moglby pograc jeszcze 2 lata na wysokim poziomie. A zmiennikow nie ma...


      tu się nie zgodzę Wisła nie Milan :XP:

      jest Marcelo trzeba mu w końcu dać szansę grać może bedzie lepszy od Clebera

      Cleberowi życzymy powodzenia w nowym klubie ale mam nadzieje że wróci jeszcze do Wisły ( kiedyś czytałem ze ma szkolić młodzież w Wiśle może kiedyś wruci :D )


      jesli chodzi o wiek to Wisła jest jak najbardziej jak Milan. Popatrz na ich wiek i na wiek Milanistow ;) az sie zdziwisz...
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Prorash3r napisał(a)
      Zdziwisz lub nie ale i tak sobie dajemy dużo lepiej radę w lidze przez ostatnie lata niż wy ;] Marcelo jest za Clebera wiec dajemy rade jak widzielismy w meczu z polonia


      brawo brawo, ale to sie juz zmienia czy tego chcesz czy nie :]
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • zobaczymy co z Lecha zostanie po sezonie :P

      będzie tak jak z Wisłą co lepsze wyjedzie za granice i wszystko wróci do normy :P


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • Y2K napisał(a)
      zobaczymy co z Lecha zostanie po sezonie :P

      będzie tak jak z Wisłą co lepsze wyjedzie za granice i wszystko wróci do normy :P


      Niestety masz racje to cały urok polskiej piłki
      Każdy mistrz zaraz jest osłabiony i dlatego LM jest tak daleko zawsze :(
      Pieniądz rządzi i niestety nikt temu zaprzeczyć nie może ;( ;( ;(