TS Wisła Kraków.

    • Ciejmok napisał(a)
      dobrze że wygrali, idą na mistrza, na razie 3 mecze 9 komplet pkt, brawo :D


      Ida, ida ale z tymi kontuzjami to chyba nie dojda... Slychac cos o nowych transferach w lokalnych gazetach chociaz czy nadal nic? Co z tym Nei'em z Bułgarii w koncu?
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Rassija napisał(a)
      Ciejmok napisał(a)
      dobrze że wygrali, idą na mistrza, na razie 3 mecze 9 komplet pkt, brawo :D


      Ida, ida ale z tymi kontuzjami to chyba nie dojda... Slychac cos o nowych transferach w lokalnych gazetach chociaz czy nadal nic? Co z tym Nei'em z Bułgarii w koncu?


      Nic a nic. Nie będzie żadnego transferu. I to właśnie dlatego Wiśle będzie bardzo ciężko obronić tytuł mistrza. Tak jak mówisz, nałapie 3-4 podstawowych zawodników kontuzje i nie ma drużyny. Czarno to wszystko widzę.
    • W meczu przeciwko Barcelonie na pewno nie zagrają: Radosław Sobolewski, Marcin Baszczyński, Mauro Cantoro, Arkadiusz Głowacki.
      Wszystko wskazuje zatem na to, że skład na hiszpańską ekipę, będzie wyglądał następująco: Pawełek - Singlar, Kowalski, Cleber, Piotr Brożek - Łobodziński, Jirsak, Junior Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek.


      Wydaje mi sie że w Krakowie Barca może wygrać wyżej niż 4-0, bo z tymi kontuzjami i brakami w składzie to Wisła daleko nie zajdzie...
    • no rzcezywiście spory tych kontuzji ...
      Że Wisłą nie przejdzie Barcy to już było wiadome od losowania :P
      no i po pierwszym meczu to się sprawdziło .
      Barca też bez messiego będzie grac no ale na pewno wygra chyba że zagrają jakimś innym składem bo i tak awans mają w kieszeni ;)
      Wisła teraz może sie szykowaC na 3 RUNDę PUCHARU UEFA i żeby tam wygrali to bybyło wporzo bo już dawno nie było polskiej drużyny w fazie grupowej UEFY, chyba tylko amica była :D
    • grzelusiek napisał(a)
      no rzcezywiście spory tych kontuzji ...
      Że Wisłą nie przejdzie Barcy to już było wiadome od losowania :P
      no i po pierwszym meczu to się sprawdziło .
      Barca też bez messiego będzie grac no ale na pewno wygra chyba że zagrają jakimś innym składem bo i tak awans mają w kieszeni ;)
      Wisła teraz może sie szykowaC na 3 RUNDę PUCHARU UEFA i żeby tam wygrali to bybyło wporzo bo już dawno nie było polskiej drużyny w fazie grupowej UEFY, chyba tylko amica była :D


      Nie 3 runda tylko 1 rudna. A dwa lata temu to kto jak nie Wisła była w grupie Pucharu UEFA ? Odpadli na 4 miejscu z 3 punktami na koncie.
    • Szyszka napisał(a)
      Nie 3 runda tylko 1 rudna. A dwa lata temu to kto jak nie Wisła była w grupie Pucharu UEFA ? Odpadli na 4 miejscu z 3 punktami na koncie.

      jak to 1 runda ?? przecież teraz Legia i Lech grają w 2 rundzie no a wisła z lm Będzie grała w 3 rundzie , no chyba że się mylę w takim razie ok ;)
      A to jakoś nie zapamiętałem tego :P no ale i tak w ostatnich latach cienkie nasze osiągnięcia w pucharach ;)
      Ja tam pamiętam osiągnięcia groclinu i Wisły w pucharze uefa tylko :P za starycj dobrych czasów jak schalke i parma ulegały wiśle a man city i hertha groclinie :P
    • grzelusiek napisał(a)
      Szyszka napisał(a)
      Nie 3 runda tylko 1 rudna. A dwa lata temu to kto jak nie Wisła była w grupie Pucharu UEFA ? Odpadli na 4 miejscu z 3 punktami na koncie.

      jak to 1 runda ?? przecież teraz Legia i Lech grają w 2 rundzie no a wisła z lm Będzie grała w 3 rundzie , no chyba że się mylę w takim razie ok ;)
      A to jakoś nie zapamiętałem tego :P no ale i tak w ostatnich latach cienkie nasze osiągnięcia w pucharach ;)
      Ja tam pamiętam osiągnięcia groclinu i Wisły w pucharze uefa tylko :P za starycj dobrych czasów jak schalke i parma ulegały wiśle a man city i hertha groclinie :P


      tam gdzie graly Legia i Lech to byly rundy eliminacyjne. 1 runda to wlasnie ta gdize zagra Wisla w przypadku porazki z Barca. Glupie to i nie logiczne, ale o tym tez juz byla debata ;)
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • najlepiej aby Barca oddała mecz walkowerem, o czym gdzieś słyszałem ...
      heh, lepiej dobrze się przygotować do meczu z lechem i wyleczyć kontuzje, niż szukać wiatru w polu ..
    • Barca walkowera nie dostanie bo to chodziło o to że grał Hleb który nie był zgłoszony do meczu i dlatego barca w pierwszym meczu mogła dostac walkowera no ale nie dostanie ;) wiadomo :P
      O kurde to rzeczywiście powalone sa te rundy ;) Czyli ile rund ma Wisła do fazy grupowej ?? ( no bo nie liczę niestety że przejdzie Barce ) :D
    • grzelusiek napisał(a)
      Barca walkowera nie dostanie bo to chodziło o to że grał Hleb który nie był zgłoszony do meczu i dlatego barca w pierwszym meczu mogła dostac walkowera no ale nie dostanie ;) wiadomo :P
      O kurde to rzeczywiście powalone sa te rundy ;) Czyli ile rund ma Wisła do fazy grupowej ?? ( no bo nie liczę niestety że przejdzie Barce ) :D


      Wisła jesli przegra zagra w ostatniej rundzie przed faza pucharowa. Jak Lech i Legia przejda swoich przeciwnikow to tez beda przed ostatnia runda ktora prowadzi do fazy pucharowej. Watpie jednak zeby Legia tam doszla i zeby 2 kluby z polski zagraly w fazie pucharowej UEFA. Po przejsciu fazy grupowej dochodza druzyny z LM z 3 miejsc ktore od razu sa rozstawione jakby co ;)
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • grzelusiek napisał(a)
      Barca walkowera nie dostanie bo to chodziło o to że grał Hleb który nie był zgłoszony do meczu i dlatego barca w pierwszym meczu mogła dostac walkowera no ale nie dostanie ;) wiadomo :P
      O kurde to rzeczywiście powalone sa te rundy ;) Czyli ile rund ma Wisła do fazy grupowej ?? ( no bo nie liczę niestety że przejdzie Barce ) :D


      Pierwsza Rudna Kwalifikacyjna.
      Druga Runda Kwalifikacyjna.
      Pierwsza Runda ( Tu zaczyna Wisła).
      Faza Grupowa.
    • aha dzięki no i teraz już wiem ;)
      no Legia będzie miała ciężko przejśc FK Moskwa no ale Wisła i Lech będa w tej rundzie, mniejmy nadzieję że będą miały dobre losowanie :)
      ciężko żeby 2 drużyny były w fazie grupowej no ale żeby chociaż jedna była to już bybyło coś :D
    • grzelusiek napisał(a)
      aha dzięki no i teraz już wiem ;)
      no Legia będzie miała ciężko przejśc FK Moskwa no ale Wisła i Lech będa w tej rundzie, mniejmy nadzieję że będą miały dobre losowanie :)
      ciężko żeby 2 drużyny były w fazie grupowej no ale żeby chociaż jedna była to już bybyło coś :D


      byloby cos, dopiero wtedy, gdyby jakas druzyna wyszla z grupy, a najlepiej dwie :]

      Sami sobie, jako kibice coraz bardziej obnizamy progi wymagan dotyczace naszych ukochanych druzyn. Tak byc nie moze. Niedlugo pilkarze znajda sobie usprawiedliwienie gdy beda przegrywac ze slabiutkimi druzynami. Chociaz tak juz bylo w intertoto i to nie jeden raz niestety :/ Tak byc wedlug mnie nie moze!
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Wisła to zdecydowanie najlepszy klub w Polsce. Narazie nie mają praktycznie godnego siebie rywala w kraju. Ale ubolewam nad tym, że jak zagrają z jakąś zagraniczną drużyną to nawet niezle im idzie, ale wystarczy że przeciwnik lekko przyśpieszy gre to nasza Wisełka już się gubi i dostaje w tyłek... ;/ Trzeba coś z tym zrobić, no ale jak skoro mecze w Polsce są na "średnim" poziomie i nie mają jak ćwiczyć...
    • CyC-ek napisał(a)
      Wisła to zdecydowanie najlepszy klub w Polsce. Narazie nie mają praktycznie godnego siebie rywala w kraju. Ale ubolewam nad tym, że jak zagrają z jakąś zagraniczną drużyną to nawet niezle im idzie, ale wystarczy że przeciwnik lekko przyśpieszy gre to nasza Wisełka już się gubi i dostaje w tyłek... ;/ Trzeba coś z tym zrobić, no ale jak skoro mecze w Polsce są na "średnim" poziomie i nie mają jak ćwiczyć...


      Kłopot w tym ze zyjesz ciagle czasami Kasperczaka ;) Lech goni, a Wisła w tym sezonie naprawde stoi. Sezon wczesniej byl dla niej piekny, az dziwnie biorac pod uwage to, co sie teraz dzieje. Legia nie wykorzystala słabosci Białej Gwiazdy w tym sezonie (takie moje zdanie), mam nadzieje ze Lech to zrobi ;)

      Naprawde nie widzisz ze Wisla w tym sezonie mimo poczatkowych zwyciestw w lidze moze miec wielkie klopoty?
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Nie przesadzałbym z tymi kłopotami. Lech nie od dziś gra ładnie i strzela dużo bramek. Poza tym Wisła nie jest w jakiejś zapaści a te 3 pierwsze zwycięstwa przecież nie rokują źle.
    • vul6 napisał(a)
      Nie przesadzałbym z tymi kłopotami. Lech nie od dziś gra ładnie i strzela dużo bramek. Poza tym Wisła nie jest w jakiejś zapaści a te 3 pierwsze zwycięstwa przecież nie rokują źle.


      Ale źle rokuja posunięcia transferowe i obecna kadra. Jesli WIsla w tym oknie transferowym nie kupi nikogo w miare dobrego to kim bedzie grac? Gracze bez kontraktu nigdy nie sa w formie wiec zostana pilkarze z mlodej ekstraklasy, a jeden z nich juz gral w podstawowym skladzie Wisly, chociaz w normalnych warunkach na gre szans by nie mial...
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Podzielam Twoje zdanie, jednak mimo tego niedoboru transferów trzeba zauważyć że Wisła ma PIERWSZY skład najlepszy. Tak więc wiele zależy od szczęścia i tego jak się te kontuzje, kartki itp. poukładają. Oczywiście bez transferów daleko tak nie pociągną ale ten sezon jednak powinni dać radę.
    • No lech według mnie na początku sezonu jest jednak faworytem do zwycięstwa w lidze, oczywiście zobaczymy w miarę upływu sezonu jak forma drużyn no i jakie zrobią transfery w oknie zimowym no ale nie wydaje mi się żeby było ich dużo.
      Jak narazie lech przegrał 1 spotkanie no ale gdyby wykorzystali szanse wygraliby, pozostałe 2 spotkania gładko do przodu no i w P. UEFA też sobie bardzo dobrze radzą, a wisła ?? w lidze 3 zwycięstwa ale takie nie bardzo przekonujące ...
      ja nie mówię że wisła nie ma sznas bo jednak jest to klub którzy ma najlepszy podstawowy skład no ale jeśli są jakeiś kontuzje, kartki tak jak teraz to jest już gorzej...
      Wiadomo że wisła na pewno nie będzie przehrywac wygranych spotkan no ale zobaczymy jak to się będzie układac.
      Na pewno w tym roku mistrzostwo będzie między lechem a wisła bo jak narazie to nie bardzo widac innych drużyn.
      Mam nadzieję że wisła będzie dobrze grac to może zaszłaby daleko w pucharze uefa i zdobywałaby punkty dla Polski tak jak i lech :)
    • o_o Wisła prowadzi 1:0 z Barca :D sensacja i dobry sparing dla Wisły :)
      Szkoda ze tak kijowo trafili 8-/

      I takie nooby będą w LM grać :/

      BATE Borisov -Levski Sofia
      Kaunas -Aalborg BK
      Basel - Vitoria Guimaraes
      Olympiakos Piraeus - Anorthosis 0:2 w pierwszym meczu o_o
    • Gdańsk gratuluje Wiśle przejścia do historii ;]
      trzeba przyznać, że Wisła zagrał naprawdę dobrze,
      ale Barcelona także nie grała jakoś genialnie
      i takie akcje już pod koniec partolili ;P
    • Choć nie jestem fanem Wisły, to muszę pogratulować Wiśle.

      Grali bez żadnego obciążenia - wiedzieli, że nie mają nic do stracenia.

      Byli o jakieś 3 poziomy wyżej w technice i szybkości, Wiślacy grali z Barcą jak równy z równym o_o

      Gdyby jeszcze wszedł piękny lob Łobodzińskiego... :rolleyes:
    • Musze powiedzieć że nigdy nie byłem tak szczęśliwy i dumny z Wiślaków. Mimo iż było pewne że nie awansują do Ligi mistrzów, pokazali wole walki i spore umiejętności. Wygrać z Barceloną to nie lada wyczyn. Jestem dumny z bycia Wiślakiem ! Brawo Wisła !
    • Graty za sam wynik, bo meczu nie ogladalem ^^


      Szyszka napisał(a)
      Musze powiedzieć że nigdy nie byłem tak szczęśliwy i dumny z Wiślaków. Mimo iż było pewne że nie awansują do Ligi mistrzów, pokazali wole walki i spore umiejętności. Wygrać z Barceloną to nie lada wyczyn. Jestem dumny z bycia Wiślakiem ! Brawo Wisła !


      Dlaczego nie na najciekawszym meczu sezonu? :>
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Dlaczego nie na najciekawszym meczu sezonu? :>


      Niestety, brak funduszy.

      Mecz może nie stał na najwyższym poziomie, ale liczy się zwycięstwo.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Szyszka ().

    • Mecz super, pokazali charakter. Szkoda ze nie wygrali wyżej, ale pierwszy raz polski klub pokonał barcę...


      z innej beczki: dawno sie tak nie uśmialem z tekstów komentatorów :D 'ta, chyba przepisów ruchu drogowego' albo 'pep jest o rok starszy od Wisły' i 'to, czemu Bojan nie trafił z 5 metrów pozostanie jego słodką tajemnicą' :D :D :D
    • Wydaje mi sie, ze Barca troche zlekcewazyla Wisle :) Mimo wszystko wygrac z Barcelona to jest cos. Niektorzy zawodnicy wznosili sie na wyzyny swoich umiejetnosci, a jeszcze inni nadrabiali ambicja. Wielkie gratulacja, mam nadzieje, ze teraz damy rade awansowac do fazy grupowej UEFA. Lechowi raczej tez powinno sie to udac :) Moze byc dobrze :D
    • no ja jakos nie mam entuzjazmu komentatora tvp i nie mysle o tym ze wisla przeszla do histori.. ładny mecz, naprawde ladnie zagrali ale LM nie ma i to boli. Marzyc można, pokazali że marzenia osiągnac da sie, tylko troszke zabrakło...
      Zapomnialem całkiem o Pucharze UEFA wiec teraz ciesze sie troszke bardziej.

      Ale co tu gadać, nikt nie bedzie tego rozpamietywal długo..