TS Wisła Kraków.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Łezka się w oku zakręciła =)

      Dopiero wróciłem do domu po tym meczu. Coś wspaniałego, dawno nie widziałem mojej ukochanej drużyny w takiej formie :)


      JEDYNA MIŁOŚĆ TO WISŁA !!
    • Teraz tylko czekamy na te 3-4 transfery. Nei już prawie jedną nogą jest w Wiśle. O reszcie transferów w ogóle nie słyszałem i nie mam pojęcia kto to będzie. Wiem tylko że jest to środkowy obrońca i prawy pomocnik.
    • Ciejmok napisał(a)
      wczorajszy mecz to było coś pięknego, dawno Wisła tak dobrze nie grała, a wynik 5:0 jest powalający, teraz trzeba liczyć na duże szczęście i ogranie Barcy :D


      Wszystko jest możliwe :) Liczę , że Wisła pokona Barcelonę :P mają dobry zespół , jeżeli podejdą na maxa zmotywowani , z wolą walki , będą grali mądrze, i nie stracą szybko bramki to może być nieźle ...
      Zresztą , zobaczcie jaki mecz był Na MS U-21 gdzie Polska grała z Brazylią , Król dostał czerwoną i w 10 graliśmy a jednak wygraliśmy :P
    • Na początku wielkie graty dla Wisły!!!! Pokazali kawał pięknego footballu! :D A co do dumy katalonii to jest do ogrania tak jak każdy zespół. Jak Wisła zagra tak jak z Beitarem i wykorzysta wszystkie sytuacje bramkowe to będziemy się cieszyć z awansu do fazy grupowej LM!!! :D
    • Wczorajszy mecz pokazał,że Wisła może pokonać słynną Barce. :>
      Jednak musi pokazać i wykorzystać wszystkie swoje atuty z meczu z Beitarem.Tak grając może osiagnąć swój cel.Na własnym boisku polski zespół musi osiągnąc korzystny rezultat przed rewanżem.Jeśli zagra tak jak potrafi to Champions League stanie otworem przed naszym zespołem. ;)
    • wisla z beitarem zagrala rewelacyjnie wrecz bezblednie...jednak na barce bedzie trzeba chyba jeszce wiecej bo to pilkarska elita jakby nie patrzec :-/ tak czy siak bede trzymal kciuki bo szanse sa zawsze :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kat666 ().

    • ^eXtreme^ napisał(a)
      Wczorajszy mecz pokazał,że Wisła może pokonać słynną Barce. :>
      Jednak musi pokazać i wykorzystać wszystkie swoje atuty z meczu z Beitarem.Tak grając może osiagnąć swój cel.Na własnym boisku polski zespół musi osiągnąc korzystny rezultat przed rewanżem.Jeśli zagra tak jak potrafi to Champions League stanie otworem przed naszym zespołem. ;)


      Pierwszy mecz zostanie rozegrany na Camp Nou. Rewanż gramy u Siebie. Najważniejsze żeby tam nie stracić za dużo bramek i jakąś strzelić. Wszyscy wiedzą że Wisła u Siebie jest bardzo mocna. Ale Barcelony raczej nie przejdą, trudno się mówi. Losowanie nam nie wyszło.
    • Szyszka napisał(a)
      Pierwszy mecz zostanie rozegrany na Camp Nou. Rewanż gramy u Siebie. Najważniejsze żeby tam nie stracić za dużo bramek i jakąś strzelić. Wszyscy wiedzą że Wisła u Siebie jest bardzo mocna. Ale Barcelony raczej nie przejdą, trudno się mówi. Losowanie nam nie wyszło.


      Jeżeli mamy odpaść to nasi chłopcy na pewno zostawią serca na boisku i pokażą że Barca im nie straszna ;]

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Skawua Resurrection ().

    • Barca jest jak najbardziej do pokonania ;) powiem tak w piłce nożnej nie ma drużyn nie pokonanych atutem dla nas jest że Barcelona po słabym sezonie przemeblowuje skład odeszli podstawowi zawodnicy mający wkład w sukcesy a przyszli nowi którzy jeszcze nie zaaklimatyzowali się i nie zgrali z resztą składu ;) i nie zgadzam się że Beitar to drużyna "ogórków" mistrz Białorusi pokonał Anderlecht niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego? Izraelscy piłkarze to też nie ogórki wymieńcie mi chociaż jednego polskiego zawodnika który zagrał chociaż raz w barwach Chelsea :P Wisła pokazała się z bardzo dobrej strony a Boguski ma wszelkie dane żeby być gwiazdą naszej kadry ;) wyniki naszych drużyn w europejskich pucharach to i tak spory sukces bo nasza liga to praktycznie amatorszczyzna ;) trzeba wierzyć w awans Wisły a nie odrazu skazywać Wisłę na pożarcie bo każdy z nas chciałby żeby jakaś nasza drużyna zagrała w LM bo od wielu, wielu lat nie możemy awansować do tych elitarnych rozgrywek ;)
    • Dziś czas na Polonię Bytom. Obyśmy dobrze weszli w ten sezon. Legia i Lech stracili punkty dlatego trzeba to wykorzystać możliwie jak najlepiej. Mecz u siebie więc liczę tylko na zwycięstwo.
    • co jak co ale Wisełka gra dobrze u siebie ;) chociaż Skorża mówił że wystawi bardziej rezerwowy skład ;) co do zwolnienia Bednarza to były bzdury "PS" Wilczek mówił że Bednarz nie zostanie zwolniony i dobrze wszyscy tak na niego narzekają a to on sprowadził do Wisły Jirsaka, Diaza a do Legii gdzie pracował sprowadził chociażby Janczyka i Szałachowskiego ;) gość ma nosa do transferów to nie jego wina że RN nie chce dać mu pieniędzy bo Cupiał sam nie decyduje i mówi Bednarzowi kogo kupić a kogo nie Cupiał daje pieniądze RN i to ona akceptuje albo nie kandydata do gry w Wiśle ;) mimo to wszystko i tak powinniśmy wygrać choć Polonia jest nieobliczalna i będzie na pewno walczyła z Wisłą o zwycięstwo albo chociaż remis ale ja mam nadzieję że Wisła wygra :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gun Jack ().

    • Wygrana 1-0 po dość wyrównanym meczu. Ale za to piękna bramka Pawła Brożka. Po prostu palce lizać. Skład troszkę eksperymentalny, wiadomo że Skorża da odpocząć piłkarzom przed meczem z Barceloną. Ale i tak jestem zadowolony.
    • Nytrzan napisał(a)
      Kontuzja Clebera nie jest taka groźna, powinien zagrać z Barsą ;)


      gdyby nie zagrał to byłoby niewątpliwie poważne osłabienie....
      tak się tylko zastanawiam, czy nawet w przypadku, gdy Biała Gwiazda wywieznie z Camp Nou korzystny wynik, to Barca nie zmiażdzy jej wówczas w Krakowie...

      ale trzeba być dobrej myśli - spotkanie już coraz bliżej:)
    • Larry699 napisał(a)
      Nytrzan napisał(a)
      Kontuzja Clebera nie jest taka groźna, powinien zagrać z Barsą ;)


      gdyby nie zagrał to byłoby niewątpliwie poważne osłabienie....
      tak się tylko zastanawiam, czy nawet w przypadku, gdy Biała Gwiazda wywieznie z Camp Nou korzystny wynik, to Barca nie zmiażdzy jej wówczas w Krakowie...

      ale trzeba być dobrej myśli - spotkanie już coraz bliżej:)



      Masz racje Barcelona lekceważy sobie Wisłę i to musi wykorzystać
      A jak potem Barcelona sie zmotywuje będzie bardzo ciężko
    • to będzie wyglądać jak mecz Polaków z Niemcami... czyli znowu w roli chłopców do bicia, małe przebłyski i wracamy do domq po porażce :/ taka jest prawda że z barcą itp. nie mamy się co mierzyć
    • vul6 napisał(a)
      to będzie wyglądać jak mecz Polaków z Niemcami... czyli znowu w roli chłopców do bicia, małe przebłyski i wracamy do domq po porażce :/ taka jest prawda że z barcą itp. nie mamy się co mierzyć


      Niee Polacy z Niemcami całkiem dobrze sobie radzili a to ze przegrali no cuz Niemcy byli po prostu lepsi w dzisiejszym meczu to bedzie wygladac raczej jak mecz Argentyna vs Serbia(6:0 bylo czy wiecej?) w 2006 roku na MS :D chociaz bym chcial obejrzec jak Barca w koncu przegrywa czy remisuje moze za 3 czy 4 razem(ile razy gralismy z nimi ostatnimi czasy?) razem sie uda? :P
    • To będzie 6 spotkanie Barcelony z polskim klubem. Na 10 meczów z Barcą w 4 padł remis (z czego 2 remisy w meczu Lecha w 1988 roku) Najbliżej wyeliminowania Barcelony był właśnie Lech w 1988 roku remisując oba mecze 1:1, jednak ostatecznie przegrał w karnych 4:5. Tak więc trochę czasu minęło od kiedy polski klub miał realne szanse na wyeliminowanie Barcy. Minęło 20 lat od tego wydarzenia może w końcu komuś się to uda. Albo chociaż jeżeli już nie wyeliminować to jeden z meczów wygrać. Bo bilans Polska vs. Barcelona 0-4-6 nie wygląda ładnie.

    • ja powiem tak: przegrać z Barceloną to nie wstyd bo to jeden z najlepszych klubów świata ;) przecież Barcelona nie tak dawno wygrała LM i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów świata ;) grają tam zawodnicy reprezentacji Hiszpanii czyli aktualnego mistrza Europy porównajmy jedną rzecz: transferowy hit według gazet i telewizji czyli Iwański jest kupiony za 650 tysięcy euro natomiast Alves przechodzi do FC Barcelony za 29 milionów euro... różnica jest kolosalna ten transfer ukazuje nam to jak daleko nasza liga jest względem innych powiem więcej dla Wisły tak naprawdę mecze z takimi rywalami jak Barcelona, Sevilla czy Liverpool to jedyne poważne mecze bo z kim niby Wisła ma w tej lidze grać jak jest tylko paru innych kandydatów do tytułu :( taka jest brutalna prawda w Polsce nie ma stadionów choć jest wspaniały doping kibiców kluby są biedne jak myszy reprezentacja też zawodzi na jakiś turniejach :( dlaczego Wisła ma tak wielkiego pecha w losowaniu być może wykorzystalibyśmy okazję taką jaką miała Legia trafiając na Szachtar lub Zagłębie trafiając na Steauę ;) i jest mi smutno gdy patrzę jak jacyś ludzie na różnych forach wypisują że Wiśle dobrze jest tak! właśnie że nie jest dobrze Wiśle tylko polskiej piłce bo Wisła to polski klub i jej zwycięstwa są równie ważne co Legii, Lecha i innych naszych klubów w europejskich pucharach ;) to nie tylko wina Wisły że nie mamy LM inne kluby też grały i to nie jest też ich wina ;) po prostu polskie kluby mają pecha w losowaniu i tyle :( jednak apeluję do innych kibiców: nie martwcie się Wisła zagra przecież w PUEFA :)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Gun Jack ().

    • Nie ma co za bardzo komentować. Barcelona to inny świat dla Wisły, polski klub chyba nigdy nie będzie miał tyle pieniędzy i piłkarzy o takich umiejętnościach. Piłka wędrowała jak po sznurku praktycznie każde podanie było celne, za każdym razem znajdowali lukę w ustawieniu Wiślaków i było sporo sytuacji.

      Nie ma się co denerwować czy coś, bo wiadomo było że Wisła nie da rady. Nie ma nawet do kogo mieć pretensji - piłkarze niewiele więcej mogli, szczęście też nie było jakieś nieprzewidywalne. Paweł Brożek mógł coś strzelić, ale i tak zagrał nieźle jeśli policzymy ile kosztują piłkarze z którymi się kiwał. Cupiał musiałby wydać cały swój majątek, wszystko wpompować w Wisłę a i tak pewnie nie dalibyśmy rady, więc co za różnica ile dał. Sędzia popełniał błędy ale wyniku nie wypaczył. Czekamy na Puchar UEFA.
    • drugi mecz ligowy Wisły i już pewniejsza wygrana na wyjeździe tym razem...0:2 z Polonią po meczu w Barcelonie to znak że chłopaki sie nie załamali bo w sumie nie było czym i grają dobrze na swoim poziomie...Brożek już w pierwszych dwóch kolejkach zaznacza swoje aspiracje na króla strzelców...lecz mam niewielkie obawy że to co prezentują teraz Wiślacy i skład jaki mają może nie wystarczyć na mistrzostwo..jeśli tylko Lech odbuduję się w Białymstoku to jest najgroźniejszym rywalem do trofeum


      lecz zwycięstwo jest brawo dla Wisły i czekam na kolejne zwycięskie mecze :E
    • mecz z Polonią był na dobrym poziomie ;) brawa dla obu drużyn za walkę Polonia zagrała dobrze to będzie jeden z lepszych ligowych drużyn ;) Wisła i Polonia atakowały Polonii zabrakło skuteczności Polonia strzelała z dystansu i niecelnie w innych sytuacjach strzały bronił Pawełek który zagrał pozytywnie ;) Cleber wraz z Diazem pozytywnie zagrali choć Diaza ograł parę razy Mąka ;) większych błędów nie popełnił Cantoro na dobrym poziomie Jirsak i Zieńczuk ;) martwi jednak słabsza forma Łobo ale myślę że powoli dojdzie do dobrej dyspozycji ;) Boguski zagrał dobrze choć musi poprawić skuteczność bo mógł strzelić gola ;) najlepszy oczywiście Brożek który jest skuteczny i gdy tylko ktoś poda mu piłkę strzela gola ;) rezerwowi zagrali pozytywnie Małecki to talent i być może przyszły reprezentant Niedzielan mógł tak jak Boguski strzelić gola myślę że Andrzej będzie jak Małecki w tym sezonie jokerem ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gun Jack ().

    • Wisla juz lepiej grala w meczu z Polonia chociaz prawda jest taka ze to ''Czarne koszule'' mialy wiecej strzalow i sytuacji podbramkowych. trzeba przyznac ze Pawel Brozek nadal jest w swietnej formie i potrafi sie odpowiednio zachowac w polu karnym. Na pochwale zasluguje takze brat P. Brozka ktory jakby nie patrzec popisal sie ladnym podaniem do swojego brata ktore zakonczylo sie bramka.
      Wisla, Polonia W, Lech - moi faworyci w tym sezonie
      Legia kompletnie bez formy ^^
    • PimP 1987 napisał(a)
      Wisla juz lepiej grala w meczu z Polonia chociaz prawda jest taka ze to ''Czarne koszule'' mialy wiecej strzalow i sytuacji podbramkowych. trzeba przyznac ze Pawel Brozek nadal jest w swietnej formie i potrafi sie odpowiednio zachowac w polu karnym. Na pochwale zasluguje takze brat P. Brozka ktory jakby nie patrzec popisal sie ladnym podaniem do swojego brata ktore zakonczylo sie bramka.
      Wisla, Polonia W, Lech - moi faworyci w tym sezonie
      Legia kompletnie bez formy ^^


      fakt Brozek w formie
      nie ma Polonii jest Dyskopolo
      Legia nie ma formy bo My kibice jestesmy temu wiini :E
      Menelinho
    • No, nareszcie ogłoszono przetarg na trybunę wschodnią. Do 30 września będziemy wiedzieli kto ją wybuduje. Dla zainteresowanych trybuna pomieści 12,800 miejsc, w tym 50 dla osób niepełnosprawnych i 110 dla Vipów. Dodatkowo w trybunie będzie Muzeum Wiślackie i sklep klubowy. Osoby niepełnosprawne na swoje miejsca będą mogły się dostać windą która zostanie zamontowana specjalnie z myślą o nich.

      No i oczywiście dziś mecz Wisła - Bełchatów. Jestem pełen nadziei że uda się wywalczyć w tym meczu kolejne 3 pkt i utrzymać fotel lidera.
    • kolejny dobry mecz w wykonaniu Wisły ;) trudno ocenić kto zagrał najlepiej ;) Pawełek kolejny raz zagrał pozytywny mecz ;) zanotował dobre inwerwencje co do defensywy dobry mecz debiutanta Kowalskiego to może być wkrótce bardzo dobry piłkarz dobry mecz zanotował Šinglár zastępujący Marcina Baszczyńskiego jeśli ktoś jest ciekawy dlaczego "Baszczu" nie zagrał to powodem była rodzinna tragedia Marcinowi umarł tata ja osobiście składam Marcinowi najszczersze kondolencje niech gra jak najlepiej trzymaj się "Baszczu" [*] :( Cléber zagrał też pozytywnie choć niepotrzebna była ta interwencja kiedy trafił do bramki Pawełek spokojnie by sobie z tym poradził ;) znowu nie najlepszy mecz "Łobo" póki co ten zawodnik nie istnieje w ofensywie ale będe trzymał kciuki żeby zaczął fajnie grać :] Jirsak znowu na swoim poziomie Sobolewski musi odpocząć Cantoro tak samo jak w poprzednim meczu Boguski musi się rozkręcić a Brożek kolejny mecz na swoim wysokim poziomie ;) chciałbym żeby Wisła następne mecze wygrała i zwyciężyła ligę :)
    • yoker89 napisał(a)
      Wyglada na to, ze Wisla jesli straci punkty, to tylko w meczu z Lechem :D Swoja droga to bedzie bardzo ciekawe spotkanie :)



      ...czyli powrót do lat poprzednich kiedy to walki o tytuły toczyły sie na dwóch stadionach tylko:)

      ps. a ja uważam że wisła nie pokazuje jak na razie w tym sezonie formy na mistrzowski tytuł oprócz meczy z polonią:)...sprawdzian to będą mecze z legią i lechem
    • Brawa dla Wisełki za kolejne zwycięstwo. Mecz może nie stał na najwyższym poziomie ale liczą się 3 pkt. Wynik mógłby być wyższy ale każdy wie jak to z Broziem :) Mimo to bardzo lubię tego zawodnika i uważam że jest bardzo dobrym piłkarzem.

      Wisła Kraków 2-1 Bełchatów
      Bramki: Paweł Brożek, Dariusz Pietrasiak (s-) - Cleber (s-)
      Widzów: 12 000.

      Poza tym obłędny doping który można zobaczyć tu

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Szyszka ().