TS Wisła Kraków.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Ka bum, można zaśpiewac lidera mamy, za c.... go nie oddamy :)
      8 pkt przewagi, chyba spokojna wiosna już będzie, tylko Śląsk groźny, reszta poziom tragiczny ;P
      Pareiko bohaterem, asysta i obroniony karny, Genkow wreszcie bramka, może się obudził z letargu :)
      Nawet cuda Marciniaka tu nie chciały pomóc gościom, tak panował nad sytuacją, że czekałem aż się kości połamią na koniec ;)
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13
    • !Pete napisał(a):

      Po dzisiejszym meczu musze powiedziec, ze tabela ligowa wyglada coraz ladniej :)

      Tabela wygląda coraz ładniej szkoda tylko, że nie możną tego samego powiedzieć o grze Wisły, ale przynajmniej szczęście dopisuje no i obrońcy przeciwnika pomagają :D

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • O poziomie ligi to świadczy chyba to, że wiceliderem jest drużyna bez zwycięstwa (?) w tej rundzie :E
      O stylu, no cóż, wolę grac brzydko i wyciągnąc 3 pkt, niż grac w miarę ładnie, przegrac i jeszcze zostac pobitym przez własnych "kiboli"
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13
    • No tabela zdecydowanie coraz ładniej wygląda :D Powiem szczerze że do czasu pierwszej bramki nie za bardzo mi się to podobało no ale cóż nie styl się liczy a wynik lepiej stworzyć pol sytuacji i zdobyć bramkę niż mając 10 sytuacji nie strzelić żadnej.

      Co do poziomu polskiej ligi to każdy wie jaki jest.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Mnie ciekawi kto pozwala takim sędziom jak dzisiejszy gwizdać w Ekstraklasie?? przecież to była parodia w jego wykonaniu, dopuścił do tego, że Korona nie próbowała przerywać akcji Wisły tylko polowała na nogi.
      Strata dwóch punktów niestety, zachowanie Wilka niezrozumiałe i nie potrzebne, pomyliły mu sie strony w które miał wybijać piłkę :/
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13
    • lordigla napisał(a):

      Trzeba było oglądać mecz i czyste wejścia w Genkova. Ja nie mówię o karnych które były ewidentne ;)

      Ogladalem ten mecz. Jak juz nie ma na kogo zwalic to sa sedziowie. =) A waracajac do Genkova to chlopak raz wymusil karnego i mysli, ze teraz za kazdym jego upadkiem beda wskazywac na wapno. ;)
      Jak dla mnie jako widza padl sprawiedliwy remis.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez **PIMP** ().

    • Czy ja mówię że nie sprawiedliwy remis?? Mam tylko pretensje do tego co wyprawiał sędzia, bo faul an Genkovie czy wejście Korzyma od którego zaczęła się szarpanina ewidentne na czerwoną kartkę. Genkov nie wymusił karnego, karny wtedy był proste. Kto przytrzymuje napastnika w polu karnym w takiej sytuacji?? :E
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13
    • Ilu ludzi tyle opinii. ;)
      edit:
      do pana z dolu - ja sie sugeruje glownie opiniami fachowcow, ktorzy ogladajac powtorki byli zdania, ze karnego nie bylo. A to, ze kibicuje innej druzynie nic nie znaczy - Wisla i tak juz ma raczej zapewniony tytul.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez **PIMP** ().

    • Cała nadzieja w Jagielloni żeby dziś wygrała ;P Tak to będzie po ptokach ;)
      Hmm, ilu to karnych wczoraj?? 2?? Coś ostatnio słabi sędziowie się trafiają, bo czerwień dla Wróbla też tak nie wiem czy zasłużona...
      Małecki ma nową rolę, więc nei będzie się nudził jak mu się zdarzy znów wyłapac kartek ;P
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13
    • Jeszcze osiem meczy do końca, a w tym sześć punktów przewagi nad drugą Jagiellonią.

      Cieszą trzy punkty z GKSem i zawieszenie Wojciecha Ł. - po ostatnim meczu ponoć Cupiał obiecał 2-3 porządne wzmocnienia na puchary.

      Jutro czeka nas ciężka potyczka z WKSem na ich terenie, remis na dzień dzisiejszy brałbym w ciemno chociaż ostatnio coś im nie idzie.
    • Kadafi, troche chyba za wczesnie z takimi deklaracjami. Poczekajmy chociaz 4 kolejki i zobaczymy jak to bedzie wygladac. Teraz jest moda na "propsowanie" Wisly, ale jakis czas temu (na poczatku rundy) ludzie na nia narzekali i twierdzili, ze nie ma szans. Tak samo jest z innymi druzynami. Lech wygra mecz? Gazety pisza o walce o mistrza. Lecz przegrywa? Wywalic Bakero, bo spusci druzyne. Legia wygrywa? Od razu sa artykuly o ponownej walce. Przegrywa? Najgorszy sezon od lat, a jest wysoko szczesliwym trafem. I tak o kazdej druzynie. Wisla moze i gra skutecznie wiosna, ale nie jest to absolutna dominacja w lidze, jak jeszcze pare lat temu. Mamy jeszcze kilka ciezkich meczow, wiec nie wiadomo jak to bedzie. Jaga ma slabych kolejnych przeciwnikow, Wisla roznych. Poki co mozna powiedziec, ze Wisla na 80% ma gre w pucharach, ale mistrza? Poki co dalbym z 20%, gora 25%.
    • 90 minut bez Genkova i od razu widać jak wiele robił dla drużyny :/
      Tak jak powiedział wczoraj Mourinho, samym posiadaniem piłki meczu się nie wygra :E
      I skończyło się zasłużoną porażką, gdzie za głównych winowajców osobiście uważam Sobolewskiego (po huhu się pchał w pierwszej akcji) i Kirma (nie wiem, 3 bramki mógł strzelić ?( )
      Patrząc na układ spotkań zapowiada się bardzo ciekawy maj :D
      Melikson nie widoczny, Rios dobra zmiana, szarpał, na pewno lepiej od Żurawia...
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13
    • I dobrze. Przynajmniej końcówka będzie ciekawsza.

      Wisła do końca sezonu gra z: Górnik (d), Lechia (w), Lech (d), Cracovia (d), Legia (w), Zagłębie (w), Polonia W. (d)
      Jaga: Polonia B. (w), Widzew (d), Polonia W. (w), Legia (d), Korona (d), Cracovia (w), Ruch (d)

      Obiektywnie patrząc Wisla może stracić punkty w 4 meczach (Lech, Cracovia - derby, wiadomo, Legia i Polonia, o ile Polonia będzie grała tak jak dotychczas)
      Jagiellonia natomiast w 2-3 (Polonia W., Legia, Cracovia - o ile Cracovia będzie miała o co grać, czyt. utrzymanie będzie realne)

      Wniosek nasuwa się sam - baaaardzo emocjonująca końcówka się zapowiada. :)
    • Niedobrze bardzo niedobrze. zrobi się teraz nerwowa końcówka przez to. Brakowało i to bardzo Genkova bo nie bylo komu grac w powietrzu co przy taktyce obranej przez Śląsk byłoby bardzo przydatne. Widać że Lenczyk się na oglądał jak gra Mourinho i tez zaparkował autobus w bramce ;P.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • **PIMP** napisał(a):


      W Bytomiu tez mialy wpasc latwe 3pkt ;P


      Na pewno nie łatwe! Tam Wiśle zawsze się źle grało.
      Co do derbów - będę one na Reymonta, w obecności zapewne 18 tysięcy Wiślaków - pasiaki mają nikłe szanse. Co do wczorajszego meczu... Pechowy początek. Gdyby nie ta bramka myślę, że mecz potoczyłby się zupełnie inaczej, ale tak to już w piłce bywa - nie zawsze lepszy wygrywa.
      Ja osobiście nie narzekam, bo Wisła pokazała, że umie grać piłką, musiała zaatakować, wpadła druga bramka - trudno. Ale jak mówię - ogółem gra na plus.
      Teraz ważny mecz z Górnikiem i czekamy co Jaga pokaże w Bytomiu.
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Chief napisał(a):

      Akurat ten mecz był powtórką tego z Krakowa, też mnóstwo dośrodkowań na pole karne do obrońców czy bramkarza. Leńczyk pokazał jaki jest sposób na Wisłę.


      To sposób na niemal każdy zespół...tylko czy da się na TO patrzeć??Czy można się TYM zachwycać??

      W meczu ze Śląskiem brakło jedynie tego wykończenia.Na tyle dośrodkowań Genkov ze dwa pewnie by wykorzystał :) zresztą wystarczyło złapać kontakt na 1:1 i ten mecz mógł się potoczyć inaczej.
    • To sposób na niemal każdy zespół...tylko czy da się na TO patrzeć??Czy można się TYM zachwycać??
      To zależy, bo Wisła zamiast próbować ciągle dośrodkowywać, powinna szukać strzałów za bramki. Murowanie własnej połowy niekoniecznie jest skuteczne, bo całą inicjatywę oddaję się przeciwnikowi.
      Nie chodzi o to, żeby się tym zachwycać. To ma być skuteczne. W
      ostatecznym rozrachunku nikt nie będzie patrzył na styl, tylko na
      wyniki.
      To dlaczego tak narzekacie na Bakero?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Chief ().