TS Wisła Kraków.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Gun Jack do tego cytatu, co przytoczyłeś są sprzeczne opinie. Większość mówi, że to bujda, reszta po ciuchy liczy, że to prawda. Osobiście nie wydaje mi się to do końca prawdą. Chcą Nei'ego ściągnąć nawet Wilczek leciał do Bułgarii w jego sprawie. Jeśli się z tym brazylijczykiem dogadają to inny napastnik na pewno nie przyjdzie. Mam cichą nadzieję, że Bednarz załatwi transfer Jodłowca bo to naprawdę dobry, młody zawodnik, a przyda się następca Clebera - ma już swoje lata (34) rok, max. dwa pogra jeszcze. I na siłę szukani są piłkarze za granicą. Nie wybijający się zbytnio. I za niskie ceny się ich ściąga. Wg mnie lepiej poszukać na naszym podwórku jest kilku ciekawych młodych graczy. Np. batalię o Lewandowskiego Wisła przegrała. A w Lechu przeciwko Azerskiej drużynie zaczyna ładnie wchodzić do zespołu. Zamiast grać u nas. Ale do końca okienka transferowego jeszcze trochę czasu i zobaczymy. Jestem pełen nadziei. I w środę Wisła pewnie na wyjeździe wygra z Beitarem!
    • No i jutro mecz. Zobaczymy co nasi zdziałają. Trochę się obawiam tego meczu ale jestem dobrej myśli. Najważniejsze żeby strzelić jedną bramkę, na pewno to bardzo dużo pomoże przed rewanżem w Krakowie. Sam najchętniej widziałbym wynik 0-0 :P

      A co do transferu Nei, to mogło być ? Nie udało się jak zwykle...
    • Ja tam wierzę w naszych i stawiałbym 2:1 dla naszych! :D Co do Nei'ego nie ma też oficjalnej wiadomości, że już na pewno nie. Ale no nie mogą wyłożyć tych 200tys. złoty więcej!? :|
    • Nei jednak w Wiśle?!

      Alexander Tomov, prezydent CSKA Sofia, przekazał dziś bułgarskim mediom, że klub z Sofii sprzeda w najbliższych dniach Brazylijczyka Nei.
      CSKA walczy o to, by wrócić w pierwszoligowe szeregi i wywalczyć licencję na grę w tej klasie rozgrywkowej. By to się jednak stało klub musi mieć stabilną sytuacje finansową, a taką mają zapewnić transfery dwóch zawodników - Neia i Todora Yancheva.

      Na zorganizowanej dziś po południu konferencji prasowej Tomov przekazał dziennikarzom, że pozwolił na szybką sprzedaż do klubów zagranicznych wymienionych zawodników.

      To z kolei oznacza, że CSKA przystanie jednak na ofertę, którą wpłynęła z Wisły! Utwierdzić w tym przekonaniu może fakt, że do mistrza Bułgarii żadna inna oferta dla Neia poza tą z Krakowa nie trafiła. Tak przynajmniej informują bułgarskie media

      Źródło: wislasoccer.com


      mam nadzieję że Nei będzie graczem Wisły myślę że to prawda co mówią media o tym transferze ;) co do meczu z Beitarem obstawiam zwycięstwo naszych najważniejsze jest strzelić bramkę i nie stracić jej oraz utrzymywać wynik do końca meczu mam nadzieję że wygramy bo zwycięstwo na wyjedźcie jest najważniejsze i trzeba wygrać ;)
    • No ciekawe jak sie zaprezentujecie dzisiaj :D mieliscie miec transfery cuda nie widy i nic nie macie :D licze na 2:0 dla zydow jedynie bede wam kibicowal w sprawach kibicow bo podobno zydy chca tam polowac na Was za to ze Cracovie tepicie za to ze sa zydami :D
    • Proceder napisał(a)
      No ciekawe jak sie zaprezentujecie dzisiaj :D mieliscie miec transfery cuda nie widy i nic nie macie :D licze na 2:0 dla zydow jedynie bede wam kibicowal w sprawach kibicow bo podobno zydy chca tam polowac na Was za to ze Cracovie tepicie za to ze sa zydami :D


      No nie mamy, niestety. Jednak cały czas myślę że uda im się kogoś jeszcze kupić. Jak tam na naszych zapolują to cienko z nimi będzie jak przyjadą do Krakowa. Jeśli zrobią coś naszym w Jerozolimie to u nas chłopaki im nie odpuszczą. Nie bez powodu nazywają nas nożykami.
    • Proceder napisał(a)
      Jak bym czytal wypowiedzi dzieci oni mi cos zrobili to ja im nie moge odpuscic :( co do ich kibiców im grozi odebranie m kraju i to na nich wrazenia nie robi podobno najostrzejsi kibice w tym pseldo kraju to sa x_x


      może i wydaje Ci się to dziecinne ale w prawdziwym świecie prawa tak powinno być - jest zbrodnia jest i kara. Kibice se poszaleją to potem poczekają zanim znowu poszaleją, a klub zacznie ich ograniczać żeby kasy nie tracić. A jeśli nie zadziała prawo to wtedy czas na spontaniczną akcję uwolnienia emocji przez ludzi. Ponadto:

      pseldo kraju


      nie dość że błąd to jeszcze antysemityzm czy co? O. Rydzyka się nasłuchaliśmy czy jak?
    • Hmmm Twoja pierwsza czesc zdania mi cos przypomina to ograniczenie to z naszego podwórka chyba jest przypomina mi to sytuacje w Legii :quasi:

      No antysemita ale radyjka Rydzyka nie slucham co do bledu popatrz na siebie umiesz zaczynac zdanie z duzej? :quasi:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Proceder ().

    • To nie jest temat żeby nawzajem sobie ubliżać kto robi większe błędy a już na pewno nie o Rydzyku. Tu się rozmawia o Wiśle panowie. No, a teraz przed TV i oglądamy meczyk ;) Trzeba naszych wspomóc duchowo.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Szyszka ().

    • zamiast wzajemnych kłótni powinniśmy kibicować nie tylko Wiśle ale też innym polskim drużynom w europejskich pucharach ;) nasze drużyny muszą wygrywać bo zdobywają punkty i nie powinno być czegoś takiego że ja kibicuje klubowi "x" nie lubie jakiegoś tam klubu i chce żeby odpadł a moja zgoda awansowała ja chciałbym żeby również Legia i Lech awansowały bo zdobyjemy cenne punkty do rankingu UEFA ;) kogo typujecie na naszego bohatera ja Jirsaka albo Brożka coś czuję że któryś z nich strzeli dziś gola ;)
    • Dobrze jest. Trochę nie pewna postawa Baszczyńskiego i Pawełka ale miejmy nadzieję że w drugiej połowie się poprawią. A bramka Brożka bardzo ładna :] ale tak dla pewności moim zdaniem powinien tam jeszcze za nią lecieć i wbić, bo widział obrońcę któremu naprawdę nie dużo brakło. Poprawić się w obronie i strzelić jeszcze jedną bramkę.
    • Jak się nie wykorzystuje tylu sytuacji to niestety dupa a nie wynik :(
      Wisłą miała też fuksa ze przeciwnik miał pare kiksów bo tak było by gorzej przed rewanżem.
      No a zachowanie Zieńczuka beznadziejne ...
    • No Zieńczuk bardzo nie odpowiedzialnie się zachował. Mecz przegraliśmy przez najbardziej doświadczonego piłkarza Wisły, Sobolewskiego. Mieć tak czystą sytuację do strzelenia bramki i nie wykorzystać jej, tylko kłaść się na murawie... masakra. Potem nasi oczywiście się kłócą o karnego, Beitar wykorzystuje szansę i bramka. W drugiej też błąd, tym razem Cantoro nie pobiegła za zawodnikiem i proszę, świetna sytuacja na bramkę, niestety wykorzystana przez Beitar.

      Mimo to jestem dobrej myśli przed rewanżem i myślę że spokojnie awansujemy dalej.
    • Cantoro ostatnio coraz więcej błędów popełnia X( najgorsze ze jako druzyna grali bardzo dobrze, taktyka realizowana w 100% a przez głupie indywidualne błędy tracili bramki >_>

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Nytrzan ().

    • no i można powiedzieć że wisełka w Jerozolimie popłyneła ;P

      ciekawe czy uda im się wygrać w rewanżu [SIZE=7](mam nadzieje ze nie)[/SIZE]

      mecz ciekawy, bardzo dobre ataki gospodarzy, czego chcieć więcej?? zasłużone zwycięstwo Beitaru, bo wisła nic w drugiej połowie ciekawego nie zagrała...


      Pozdro




      [SIZE=7]Edit: Literówki [/size]
      Dzięki Y2L8 wielkiemu malarzowi Sacrum

      Uni 4 top 15 - OFF
      uni 4.org top 180 - oFF
      uni12 top 200 - OFF
      uni 24 top 140 - OFF
      uni 33 top 140 - OFF

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Nosio ().

    • Nosio napisał(a)
      no i można powiedzieć że wisełka w Jerozolimie popłyneła ;P

      ciekawe czy uda im się wygrać w rewanżu [SIZE=7](mam nadzieje ze nie)[/SIZE]

      mecz ciekawy, bardzo dobre ataki gospodarzy, czego chcieć więcej?? zasłużone zwycięstwo Beitaru, bo wisła nic w drugiej połowie ciekawego nie zagrała...


      Pozdro




      [SIZE=7]Edit: Literówki [/size]

      Zalosny jestes :quasi: Pozwol ze zacytuje :
      nasze drużyny muszą wygrywać bo zdobywają punkty i nie powinno być czegoś takiego że ja kibicuje klubowi "x" nie lubie jakiegoś tam klubu i chce żeby odpadł a moja zgoda awansowała ja chciałbym żeby również Legia i Lech awansowały bo zdobyjemy cenne punkty do rankingu UEFA

      Zgadzam sie w 100% ;]
      Ja nawet [cenzura] Legii kibicuje ...
      Wisla zagrala bardzo dobre spotkanie , byli nie skuteczni ale to nic , w Krakowie ich zjemy :E
    • tu nie można winić Cantoro choć popełnił błąd ale także miał w tym udział Skorża bo go nie zmienił tylko czekał do ostatnich minut w ostatnich meczach Skorża zwleka ze zmianami przecież mógł zmienić Mauro i wpuscić np. Dawidowskiego czy kogoś innego ale to tylko taki szczegół ;) Zieńczuk powtórzył to co w Atenach znowu kartka w ważnym meczu ;) szkoda że odszedł Paulista być może zmienił by losy meczu bo to był zawodnik-joker ;) jednak myślę że awansujemy nie stała się katastrofa jedną bramkę można odrobić nie przegraliśmy przecież aż tak wysoko żeby już mówić odpadamy koniec z LM itp. ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gun Jack ().

    • Nytrzan napisał(a)
      Ej a powiedzicie mi czy jak w Krakowie bedzie 0-0 to bedzie dogrywka, czy awans Beitaru?

      Awans Beiteru ;P (czy jak to sie tam nazywa xP)
      Dogrywka bedzie tylko wtedy jak bedzie 2:1 dla Wislakow ;]
    • Gun Jack napisał(a)
      tu nie można winić Cantoro choć popełnił błąd ale także miał w tym udział Skorża bo go nie zmienił tylko czekał do ostatnich minut w ostatnich meczach Skorża zwleka ze zmianami przecież mógł zmienić Mauro i wpuscić np. Dawidowskiego czy kogoś innego ale to tylko taki szczegół ;) Zieńczuk powtórzył to co w Atenach znowu kartka w ważnym meczu ;) szkoda że odszedł Paulista być może zmienił by losy meczu bo to był zawodnik-joker ;) jednak myślę że awansujemy nie stała się katastrofa jedną bramkę można odrobić nie przegraliśmy przecież aż tak wysoko żeby już mówić odpadamy koniec z LM itp. ;)


      No Skorża też zrobił jeden błąd :| Kto wpuszcza na taki mecz kogoś takiego jak Dawidowski ? ;/ Najsłabszy zawodnik zgrupowania w Austrii, w dodatku najwolniejszy.

      1-0 u nas nam wystarczy i mamy awans. Sam liczę na troszkę więcej. :P Trzeba tylko skoczyć po bilecik i pomóc naszym w osiągnięciu tego celu. Mecz przegrany ale chyba każdy tu powie że na tle pierwszych meczów naszych drużyn w PU, Legi i Lecha, Wisła wypadła najlepiej.
    • Proceder napisał(a)
      No meczyk wyrównany z przewaga na tych zydow chyba ale panowie jak sie nie wygrywa z jakimis zydami(moze sobie miec kilku reprezentantow ale to i tak jest malo znany klub w europie) to jak Wy chcecie do LM awansowac??? u nas bedzie 1:1 ?(


      tylko że Beitar ma budżet taki jak Wisła, Legia i Lech razem wzięte... u nas właściciele boją się wyłożyć dobrych pieniędzy na transfery a kluby też niepotrzebnie dyktują za swoich zawodników zaporowe wręcz jak dla innych polskich klubów pieniądze za które można kupić paru dobrych zagranicznych graczy ;) kluby izraelskie nie są tak słabe parę z tego co wiem grało w PUEFA i chyba w LM ;) nawet kluby z Cypru zaczynają być lepsze od naszych Kosowski i Paulista czyli solidni ligowcy poszli na Cypr tamta liga cały czas się rozwija i grają tam nie złe zespoły ;) a co do wyniku w rewanżu obstawiam wygraną przykład Liverpoolu pokazuje że można odrobić straty będąc na przegranej pozycji i wygrać ;)
    • Nei w Wiśle - jeszcze tylko testy medyczne

      Wszystko jest już dopięte. Kluby są dogadane, a zawodnik zaakceptował warunki kontraktu. Nei w Wiśle będzie grał na 99 proc., bo jeszcze musi przejść rutynowe badania - zapewnia Karel Glomb, menedżer, który pilotował także transfer do Wisły Andrzeja Niedzielana. - Chwilę to wszystko trwało, ale za takie pieniądze ciężko znaleźć klasowego napastnika - dodaje.

      Według nieoficjalnych informacji Nei ma zarabiać ok. 320 tys. euro. Wisła zapłaci Bułgarom 850 tys. euro odstępnego.

      Krakowianie już wcześniej wystąpili o pozwolenie na pracę dla Brazylijczyka. Powinien je otrzymać, gdy podpisze kontrakt.

      Źródło: wislakrakow.com


      jest tylko jeden feler Nei nie będzie mógł grać w rewanżu z Beitarem lecz dopiero jeśli Wisła awansuje do III rundy ponieważ nie został zgłoszony do UEFA na te mecze ;)