TS Wisła Kraków.

    • Y2K napisał(a)
      zgadzam się

      ale narazie nowych nie widać ;/


      dokładnie :( a nie dość, że nowych nie widać - to starzy zawodzą :( Np. Łobo... ja jestem przekonany, że chłopak potrafi świetnie grać i wierzę w niego, ale to co on odpi... no to się nie mieści.... :|
    • łobo wydaje mi się trochę zagubiony
      co prawda kibice postawili mu wysoko poprzeczkę ale przecież w piłkę grać umie i powinien dać radę


      mam nadzieje że jeszcze będziemy mieli z niego pożytek

      z drugiej strony mały ostatnio wymiata na prawej stronie pomocy :P


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • dokładnie - Mały prawdziwy Wiślak :D no ale w sumie mógłby ewentualnie grać na lewej stronie za Zienia... kto wie?

      Edit:

      Fajnie by było jakby ściągnęli Szymona Pawłowskiego z Zagłębia L. :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez *ThoR* ().

    • *ThoR* napisał(a)
      Dzisiaj Arka! 2-0 dla Nas i zbliżamy się do lodówek :P Za tydzień żeby był remis, albo zwycięstwo Legii w meczu Legia - Amica, potem My wygrywamy z Legią i..... FETA :D


      Z tą forma i składem?
      Nie wygracie z Legią na Ł3 i za 100 lat.
      Macie kompleks Legii , znowu będzie 2:1 dla Legii
      Macie fart że jest u was mozecie tym samym powalczyć o remis.
      W tym roku mistrzem będzie albo Lech albo Legia nie unikniecie tego.
    • Nizio(L)^^ napisał(a)
      Z tą forma i składem?
      Nie wygracie z Legią na Ł3 i za 100 lat.
      Macie kompleks Legii , znowu będzie 2:1 dla Legii
      Macie fart że jest u was mozecie tym samym powalczyć o remis.
      W tym roku mistrzem będzie albo Lech albo Legia nie unikniecie tego.


      1. Forma lepsza od Legii na pewno - przynajmniej nie przegraliśmy z Jagą :P
      Na skład też nie można narzekać, nie jest źle.

      2. Na Ł3 nie trzeba, wystarczy w tym sezonie na R22...

      3. Przepraszam bardzo, ale kiedy ostatni raz Legia wygrała przy Reymonta? Bo Wisła w 2006 roku pokonała Legię na Ł3 2:1, gole Pawła Brożka i Marka Pensky.

      4. Jeśli będzie trzeba - będziemy walczyć o remis. Jednak dedukuję, że to Legia będzie dążyła w tym meczu do wyrównania - niestety/stety nieudanie ]:-D

      5. Nikt z nas tego nie chce unikać. Będziemy walczyć do końca.

      --

      Dziś trzeba złamać kompleks Arki, będzie fajna sytuacja w tabeli - a za tydzień przy remisie Legii z Lechem będziemy mieć lidera...
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)

    • Z tą forma i składem?
      Nie wygracie z Legią na Ł3 i za 100 lat.
      Macie kompleks Legii , znowu będzie 2:1 dla Legii
      Macie fart że jest u was mozecie tym samym powalczyć o remis.
      W tym roku mistrzem będzie albo Lech albo Legia nie unikniecie tego.




      Ha...kompleks Legii ? a co takiego Wy macie, czego My nie mamy ?
      Z tego co wiem to ciągle jesteście skłóceni z zarządem, na mecze nawet jak mieliście stadion przychodziło max 5000 kibiców( przynjamniej przez ostatni sezon), nie wspieracie własnej drużyny, wyzywacie swoich zawodników itp... I kto tu ma kompleks ?

      Farta nikt nie ma, po prostu tak już jest że drużyny grają za sobą dwa mecze podczas jednego sezonu,a to że teraz gracie na Reymonta to już nie nasza wina, ale skoro o tym nie wiesz to ok.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Szyszka ().

    • Nizio(L)^^ napisał(a)
      *ThoR* napisał(a)
      Dzisiaj Arka! 2-0 dla Nas i zbliżamy się do lodówek :P Za tydzień żeby był remis, albo zwycięstwo Legii w meczu Legia - Amica, potem My wygrywamy z Legią i..... FETA :D


      Z tą forma i składem?
      Nie wygracie z Legią na Ł3 i za 100 lat.

      Tylko, że mecz będzie na Reymonta ;]


      Myślę, że w tym sezonie o mistrzu wcale nie zdecydują mecze na szczycie, tylko frajerskie straty punktów z ogórami. Wisła raczej wygra bezpośredni mecz z Legią, co wcale nie znaczy, że będzie mistrzem na koniec sezonu.

      Jestem przekonany, że Wisła straci jeszcze punkty, choćby z ŁKS na wyjeździe, albo dziś ze śledziami.
      zgniły liberał/podły ateista
    • Życzę wam wygranej z Arką bo wtedy i walka o mistrzostwo będzie bardziej zacieta i wyrównana:)
      Czy Wisła wygra z Legią?
      To kwestia dnia;]
      Jeśli Legia zagra mądrą piłkę tak jak w ostatnich dwóch meczach ?? Wisła nie ma szans.
    • WISLA zdabedzie mistrzostwo

      a co do dzisiejszego meczu bedzie 3 - 0
      aRKA dzis i za tydzien dorzuci kolejna porazke z LECHIA ( 2 - 0 )

      w tym roku aRKA i cRACOVIA pozegnaja ekstaklase
    • Nizio(L)^^ napisał(a)
      Życzę wam wygranej z Arką bo wtedy i walka o mistrzostwo będzie bardziej zacieta i wyrównana:)

      I tak będzie zacięta, nawet jak dziś nie wygrają.
      Cała czołówka będzie gubiła punkty, myślę po prostu że Legia zgubi ich stosunkowo najmniej.


      Nizio(L)^^ napisał(a)
      Jeśli Legia zagra mądrą piłkę tak jak w ostatnich dwóch meczach ?? Wisła nie ma szans.

      Weź poprawkę na to z kim Legia grała; z drugoligową Cracovią oraz wymęczonym Piastem, który w poprzednim meczu wypluł płuca szarpiąc się z Lechem.

      Jak dla mnie to hurraoptymizm wokół Legii jest delikatnie mówiąc przesadzony. Drużyna Urbana po prostu trochę mniej patałaszy niż pozostali - ale tylko odrobinę.
      zgniły liberał/podły ateista
    • -( KADAFI )- napisał(a)
      WISLA zdabedzie mistrzostwo

      a co do dzisiejszego meczu bedzie 3 - 0
      aRKA dzis i za tydzien dorzuci kolejna porazke z LECHIA ( 2 - 0 )

      w tym roku aRKA i cRACOVIA pozegnaja ekstaklase

      widze, ze jakis szaman sie znalazl ^^
      obys sien nie przeliczyl, bo ja tez w meczu z Arka obstawialem na wygrana Lecha i sie zdziwilem strasznie
      w tym sezonie latwiej stracic pkt z przecietniakiem niz druzyna z gory tabeli =)
    • Thorgoth napisał(a)
      Ma wejść.

      [URL=http://www.sport.pl/pilka/1,65050,6512100,Brozek_zaryzykowal_i_juz_wraca.html]Klik.[/URL]


      Tylko żeby nei za szybko i żeby nie złapał znowu kontuzji... Bo Chinyama będzie ze swoją "cudowną" skutecznościa jeszcze królem strzelców...
    • Nizio(L)^^ napisał(a)
      Jeśli Legia zagra mądrą piłkę tak jak w ostatnich dwóch meczach ?? Wisła nie ma szans.


      Hehe, mądrze z Cracovią to nawet Zieleniczanka Zielonki gra :) Bez urazy dla Zielonek.

      Teraz możesz tu gadać o kompleksie zobaczymy... 2-0 i do domu Legia... życzę Wam wygranej/remisu z Lodówkami i tyle... Hehe co do Boskiego dopingu na Ł3, to znalazłem takie fajne zdanie które powiedział Roger:

      Roger powiedział:
      Mogli wyburzyć wszystkie trybuny na Łazienkowskiej - wtedy by nam się lepiej grało.


      Widać wielki szacun od piłkarzy :) Chociaż i tak nie ma wielkiej różnicy - zawsze tam jest cisza, chyba że kibice gości krzyczą :)

      edit:

      zresztą to zdanie, na antenie, przedstawił wielki sponsor - N :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez *ThoR* ().

    • Człowieku Ty chyba nie wiesz jaki doping miała Legia wcześniej...
      Nikt jej nawet nie podskoczył, ale po tym co się stało w pewnym meczu, już sam nie pamiętam gdzie to była - chyba na Litwie w jakimś europejskich pucharze wszystko się popsuło...
      u15 - top 200? (off)
      u56 - top 20 (off)
      uTarazed - top 7 (off)
      uWezn - top 2 (off)
      uAquarius - top 1 (off)
      uEuropa top 2 (off)
    • Nizio(L)^^ napisał(a)
      Tylko żeby nei za szybko i żeby nie złapał znowu kontuzji... Bo Chinyama będzie ze swoją "cudowną" skutecznościa jeszcze królem strzelców...

      Czini będzie królem strzelców jak amen w pacierzu.


      To w ogóle jest dziwny zawodnik, bo on skilów stricte piłkarskich nie ma wcale. Ani techniki, ani przyspieszenia, ani cudownego strzału, ani dryblingu. On ma jedną zaletę - jest nieprawdopodobnie silny fizycznie. Widzieliście kiedykolwiek go bez koszulki? Wygląda jak zawodowy ciężarowiec, kulturysta by się takiej rzeźby nie powstydził.

      Nie ma w polskiej ekstraklasie orenżadowej obrońcy, który byłby w stanie go stłamsić.


      *ThoR* napisał(a)
      życzę Wam wygranej/remisu z Lodówkami i tyle...

      Gdybym był kibicem Wisły, to raczej w tym meczu bym Leszkowi życzył lepiej ;)
      zgniły liberał/podły ateista
    • bERN napisał(a)
      Człowieku Ty chyba nie wiesz jaki doping miała Legia wcześniej...
      Nikt jej nawet nie podskoczył, ale po tym co się stało w pewnym meczu, już sam nie pamiętam gdzie to była - chyba na Litwie w jakimś europejskich pucharze wszystko się popsuło...


      Wiesz oni nie znają wielkiego dopingu. To Legia kreuje doping w tym kraju, jesteśmy najlepszymi kibicami!!!

      Dlaczego każda druzyna boi się do nas przyjeżdzać?
      Teraz może nie ale wcześniej ze względu właśnie na doping....
      Widzew przy oprawie "Witamy w Piekle " swojego czasu miał ciepło w gaciach...
    • ŁADNIE GRAJĄ

      OBY JESZCZE DORZUCILI ZE 2 BRAMKI

      może Brożek Paweł wejdzie :D


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • bERN napisał(a)
      Człowieku Ty chyba nie wiesz jaki doping miała Legia wcześniej...
      Nikt jej nawet nie podskoczył, ale po tym co się stało w pewnym meczu, już sam nie pamiętam gdzie to była - chyba na Litwie w jakimś europejskich pucharze wszystko się popsuło...


      Na Litwie, aha no tak pamiętam - wtedy co "kibice"Legii, Litwinom stadion chcieli rozwalić? Wstyd dla całego kraju i tyle....

      Aha.... kiedyś :) No tak wszyscy się boją bo to co wtedy zrobili, i nie tylko wtedy, to już nie jest kibicowanie tylko maniactwo, agresja... dno.

      edit:

      zobaczymy czy będziecie tak kozakować jak dostaniecie 2-0 na R22 i poznacie swoje miejsce....

      edit2:

      Paweł Brożek na boisku!

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez *ThoR* ().

    • *ThoR* napisał(a)
      zobaczymy czy będziecie tak kozakować jak dostaniecie 2-0 na R22 i poznacie swoje miejsce....

      Dostaniemy 2:0 i poznamy miejsce za czterokropkiem?


      Sorry misiek, ale jest na świecie tylko kilka klubów które od II wojny światowej zawsze są u siebie w ligdze w czubie i zawsze walczą o mistrza. To jest Real Madryt, to jest Manchester Utd. to jest Bayern Monachium i to jest Legia Warszawa. Jakby poszukać, może jeszcze kilka by się znalazło.


      Sorry, ale Wisła Kraków się do tego grona nie zalicza. I choćbyś się nadął jak balon nie zacznie się zaliczać.
      zgniły liberał/podły ateista
    • Thorgoth napisał(a)

      Sorry misiek, ale jest na świecie tylko kilka klubów które od II wojny światowej zawsze są u siebie w ligdze w czubie i zawsze walczą o mistrza. To jest Real Madryt, to jest Manchester Utd. to jest Bayern Monachium i to jest Legia Warszawa. Jakby poszukać, może jeszcze kilka by się znalazło.


      Sorry, ale Wisła Kraków się do tego grona nie zalicza. I choćbyś się nadął jak balon nie zacznie się zaliczać.


      nie przesadzaj Legia nie zawsze liczyła się w walce o majstra

      co do meczu mogło być wyżej ale ważne są 3 punkty :D

      jeszcze 2 straty do Legi i 1 do Lecha

      Brawo Marcelo w grze przypomina mi Clebera


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • Chief napisał(a)
      Gdyby ktoś nie miał Anal+ i chciał obejrzeć mecz:

      Skąd ta niechęć do Canal+ ?


      Z tego co kojarzę właścicielem Śląska został właściciel Polsatu
      więc mam nadzieję że następny przetarg na prawa do naszej ligi wygra właśnie Polsat :D


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • Chief napisał(a)
      Gdyby ktoś nie miał Anal+ i chciał obejrzeć mecz:

      Skąd ta niechęć do Canal+ ?

      Oj tam, niechęć od razu ;) Dżołk taki grubo ciosany.



      Y2K napisał(a)
      nie przesadzaj Legia nie zawsze liczyła się w walce o majstra

      Prawie zawsze. Dodatkowo jako jedyny zespół w Polsce od wojny nigdy nie spadła z ligi.
      zgniły liberał/podły ateista
    • no i co z tego
      mistrza za to nie dają :P

      mam nadzieję że na R22 wiślacy wygrają i majster zostanie w Krakowie


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST